jeugdteam Invictus W. Hennink nadert Van Dijk-toernooi met WSE Be Fair en Waddinxveen WSV present op top 12-toernooi bij WSV koploper Hengelconcours Sportweek trok tientallen vissers Nesselande speelt Champions League Koploper WSV houdt afstand Titel voor achtste i Klaverjassen Jeugdzeskamp Autocross Zevenhuizen Bridgedrive in AF-centrum Klaverjassen in 'De Unie' NBA-team bij Flyers Concours bij Reigersburgh Geslaagden A-diploma Sportdag van CPJ-jongeren Prestatiezwemmen In het Gouwebad •WW PAGINA 27 DINSDAG 19 MEI 1998 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN (Fol nen. WADDINXVEEN - Op He- cruciale moment ging het fout. Astrid en Rosina verlo ren nipt met 15-17. Daardoor Florida 2 had het dit keer snel geregeld. In amper twee uur waren de acht partijen keerwachters nauwgezet op te volgen. De verplichte keuring van de auto’s is op woensdag 20 mei van 19.00 tot 21.00 uur op het parkeerterrein van eetcafé- discotheek La Baraque te Ze- wist te zetten. P. de Louw (6) pakte verdiend de winst te gen A. Prins (10) en H. de Roodt (7) en L. Ellers (11) te kenden voor remise. Voorts een in deze fase van de com petitie uitstekend presteren de A. van Nieukerke (9), die nu W. v.d. Hoek (13) als slachtoffer op het schaakbord kreeg. In de subtop herstelde L. v.d. Haven zich van zijn nederlaag van de vorige ron de door nu met sterk spel N. Dannis onder de tafel te spe- Christelijke Plattelands Jon geren Zuid-Holland hun jaar- ek 4). .n de 53e Sp jas- en air, droom van elke club', zegt hij. ‘Het vergt veel van onze orga nisatie, maar die kunnen we wel aan. Dat hebben we vorig jaar bewezen met het houden van de Europa Cup Ill-vier- kamp in Dorpshuis Swanla. Dat liep op rolletjes'. Voor deelname aan de Cham pions League zijn evenwel forse investeringen nodig. Nesselande speelt in januari en februari 1999 zeven topdu- els in binnen- en buitenland. Een kapitaalkrachtige hoofd sponsor zou uitkomst moeten bieden. In overleg met part ner Rotterdam Topsport wor den op dit moment enkele mogelijkheden bekeken. In middels is voormalig Ahoy-di- recteur Peter Bonthuis inge schakeld als sponsorfinder. De selectie van Nesselande voor het seizoen 1998-1999 bestaat uit Gijs Ronnes, Joost van den Hoek, Ferry van Hal, Arno van Solkema, Michiel van der Kuip, Jochem de Gruijter, Rick Wiggers, Jules Martens, Joost Looman, Ti mo Dijkgraaf, Kristian van der Wel en Twan van Kuijk. De trainers zijn Pierre Ma thieu en Guillermo Boogers. In de grote middengroep een puntendeling tussen J. Mar kus en A. Versluis en een wat afzakkende A. van der Starre na verlies tegen J. Stam. D.J. van Offeren zakte ook verder af door een nederlaag tegen T. Kuiper. Verder een sterke partij van J. van Sandijk, die H. van Offeren op een neder- venhuizen. Tevens kan op de ze avond het inschrijfgeld vol daan worden. Het crossterrein is gelegen aan de Bierhoogtweg in Ze venhuizen, naast het indus trieterrein. Men kan alleen de aangegeven route volgen om bij het crossterrein te ko men. Dit in verband met één richtingsverkeer op wegen rondom het crossterrein. Met de opbrengst van het crossevenement financiert De Kleine Trompetter muziekop leidingen van de jeugd, on derhoud van instrumenten en de aanschaf van bladmu ziek. werden gewonnen. Maar in de damesdubbel werd het weer spannend. Astrid van der Laan en Rosina den Ou ter verloren de eerste set met 9-15, maar kwamen in de tweede set goed terug en wonnen die met dezelfde cij fers. In de derde set werd door bei de partijen het hele register opengerukt en gingen ze tot van het seizoen. VEP (organi sator in 1987), Montfoort (vo rig jaar met MSV verant woordelijk voor de organisa tie) en Altior maanden geleden redder in nood) completeren het gezel schap. De 29 ploegen worden ver deeld over vier poules van zes en één van vijf. De winnaars en de drie beste nummers twee gaan over naar de WSV omvatte een aantal interessante wedstrijden. In de top 10 werden zelfs vier remisepartijen opgetekend. WADDINXVEEN - Tijdens het laatste speelweekeinde van de jeugdteams van de nieuwe Waddinxveense bad mintonclub Invictus wist Florida 8 tegen Rhoon 7 met 1-7 beslag te leggen op het kampioenschap. speelden 8-0, maar moesten zichtbaar de punten aan de tegenstan der laten. Florida 3, dat al kampioen was, deed het duidelijk wat rustiger aan. Nadat de heren hun enkels hadden gewonnen, werden er drie partijen achtereen verlo ren, om net voor het beginnen van de dubbels weer op te le ven: de tweede mix werd ge wonnen. juni van elf tot vijf uur in ho- ALPHEN AAN DEN RIJN/WADDINXVEEN - Het twaalf- - de Van Dijk-voetbaltoernooi, dat zaterdag 30 mei bij de voetbalvereniging Alphen wordt gehouden, kent met 29 ploegen een recordaantal deelnemers. Onder hen de Waddinxveense clubs Be Fair, Waddinxveen en WSE. Het ’veld’ telt liefst 26 win naars van de Rijn en Gouwe- beker, een competitie die in jaar ging de winst naar MSV. 1958 door de toenmalige chef- In poule A zijn ingedeeld Ze sport van die krant Mijndert venhoven, Alphia, GSV, Bo- van Dijk, in het leven is ge- roepen. Slechts Hazerswoude Boys en Rijnstreek ontbreken A. Kardol, als 8e geplaatst, moest met de witte stukken de strijd aanbinden met L. kwartfinale. De eerste wed- Willemen. Het zou een pittige strijden beginnen al om ne gen uur, de finale staat ge pland voor kwart voor vier. Met twee (1988 en 1993), twee tweede plaatsen (1989 en 1995) een derde (1994) en een vierde stek (1996) is Zevenhoven in de elf voorgaande edities ver reweg de meest succesvolle ploeg geweest. Ook sportlust partij worden. De koploper kon direct een pion incasse ren, maar dit betekende niet overwinningen dat de wedstrijd over zou zijn. Integendeel, al snel wist de witspeler een sterke stelling op te bouwen. Zelfs in die ma te, dat een licht optisch over wicht leek te bestaan. De koploper moest nu echt vech ten voor zijn kansen, maar een overwinning zou nooit het gewenste resultaat ople veren. Goed tegenspel van A. Kardol bij het vorderen van de partij bleek in het eindspel een dik verdiende puntendeling te gen de lijstaanvoerder. B. melvaartsdag (donderdag 21 Jansen (3) trad aan tegen W. Hennink (2), slechts éénmaal een nederlaag dit seizoen. Ook dit werd ook een span nende ontmoeting. Door een pionwinst in het middenspel wist W. Hennink, ondanks goed tegenspel van zijn te genstander, de partij goed te consolideren. Toen in het eindspel de witspeler een foutief Sportbond en de Stichting verdedigde, was voor de grootste rivaal voor de koplo per een overwinning een feit. Door deze ontwikkeling en volgend puntenverlies van de dagprijzen koploper kan W. Hennink bij een volgende overwinning de koppositie overnemen. Ver der knap spel van H. van Woudenberg (4), die E. Phi- onder auspiciën staat van de Nederlandse Hippische pionnendoorbraak Sportbond en de Stichting verdedigde, was Nederlandse Pony en Paar- denclub, zullen amazones en ruiters strijden op het gebied van de dressuur en springen, voor rubriek- en alsmede een selectieplaats voor het Nederlands kam en Alphense Boys wonnen het toernooi tweemaal. Vorig WADDINXVEEN - De 31e ronde voor de onderlinge competitie van de Waddinxveense Schaakvereniging Ook de herendubbel werd nog gewonnen. De dames konden in hun dubbel niet verder ko men dan een verlenging in de tweede set. Uiteindelijk werd het 4-4. Florida 6 speelde ook thuis. Eridos was hun tegenstan der. Er werd goed gespeeld en dat was ook terug te zien in de uitslagen. Na de enkels stond het al 3-1. Vervolgens werd nog drie partijen ge wonnen waardoor er uitein- laag tracteerde en goed spel delijk met 6-2 werd gewon- van (ex-jeugd)speler A. Hen nink, die G. Torenbeek op re mise wist te houden. In de kelder van de schaakdivisie moest J. van der Haven op nieuw een ongenoegen van de nederlaag smaken, nu tegen P. van Offeren. H. Verwaal wist zich niet door de verdedi ging van H.E. van Offeren heen te slaan en strandde op remise. Opnieuw een nederlaag voor de wegzakkende J. Ponsioen, nu tegen E. Hildebrand, die het trouwens steeds beter gaat doen. Als laatste vermel ding de punten voor J. de Bock, waarbij tegenstander T. Bronk opnieuw een neder laag op zijn conto diende bij te schrijven, waardoor de on derste plaats wel erg dichtbij is gekomen. Voor alle WSV-leden een po sitieve mededeling vanwege het feit dat door de uitsteken de tweede plaats van het vlaggenschip van WSV als nog promotie naar de eerste klasse van de Rotterdamse Schaak Bond (RSB) is be haald. len. J. Muit verloor van G. v.d. Knaap en H. Smitskamp terdag 30 mei houden de was te sterk voor J. v.d. Hei- den. De partijen T. Goor te gen B. David, J. Smit tegen J. lijkse provinciale sportdag Stam en A. Versluis tegen F. Ritter leverden remise op. In de grote middengroep le verde het fel aanvalsspel van C. Klaassen de punten op te gen A. v.d. Starre. Positieve uitslagen voor M. Moerland, H. van Offeren, J. van San dijk, G. Torenbeek en C. As- scheman tegen T. Kuiper, P. van Offeren, D.J. van Offe ren, H. Verwaal en J. Pon sioen. In de kelder van de schaakdivisie kwam J. v.d. Haven niet verder dan remise tegen V. Coevert. Hekkeslui- ter L. Coevert moest ook nu een nederlaag incasseren en wel tegen H.E. van Offeren. Opnieuw knap werk van E. Hildebrand, die te sterk bleek voor H. van Erk. T. Bronk le verde goed schaakwerk af door na een snelle strijd te genstander A. Bos een nulle tje te serveren. MOORDRECHT/WADDINXVEEN - Zaterdag 23 mei houdt schaakvereniging De IJssel in Moordrecht het derde Van ’t Hof Zuidplas Top 12 Schaaktoernooi’, een invitatietoemooi voor belangstellenden en leden van schaakverenigingen uit Moerkapelle, Nieuwerkerk aan den IJssel, Waddinxveen (WSV) en Moordrecht (De IJs sel). na 600 keer aan de start ver schijnen. Bovendien is het ja- ren gelden dat er ongeveer 100 ruiters en amazones op één dag aan een springwed- strijd deelnemen. De toegang voor bezoekers is gratis. Er is voldoende par- E. Schaaf-van Asch, tel. keerruimte, maar men dient 0182-649039. Meesterpunten de aanwijzingen van de par- voor deze drive zijn aange vraagd. (twaalf WADDINXVEEN - Tijdens de 32e ronde van de huishou delijke competitie van Waddinxveense Schaakvereni ging WSV is W. Hennink dichter in de buurt gekomen van de vaste koploper L. Willemen. Hij ziet zijn grote voorsprong wekelijks slinken. tegen Rhoon 7. De Waddinx- veners wisten dat het kam pioenschap binnen bereik was en daardoor waren velen zenuwachtig. Maar al snel bleek dat dat helemaal niet WADDINXVEE gelconcours in h WADDINXVEEN - In het Gouwebad ’de Sniep’ (Sniep- weg) is weer gezwommen voor het A-diploma. Namens de Nationale Raad was A. van Dijk als afgevaardigde aanwezig. De beoordelings commissie bestond uit Wim van Minnen, Rob Hogerbrug- ge en Cock Slagter. Er waren deze keer 70 kandi- daatjes die allen zijn ge slaagd. De geslaagden zijn Hilde Hardeman, Esmee van den Nieuwendijk, Anne Pa ter, Lisa van Vliet, Esmee Speksnijder, Robbert Ver- mulm, Kirsten van der Vel den, Anna Kaptein, Zoë Brugman, Tim den Hoed, Ni cole van Oostenbrugge, Da- niëlle Langebeeke, Sigourney Noorlander, Matthijs Ooster- om, Rogier van Oossanen, Denise Groenendijk, Anne Schreuder, Max Vermeulen, Tesse de Bruin, Ton te Pas, Daan van Adrichem, Vincent Maassen, Tristan Heems kerk, Lara Smit, Linda van Nierop, Tessa van Nierop, Miljam Timmer, Dylans Ak- se, Yasmine Pranger, Dianda Degenkamp, Thomas Roest, Tesse Temmink, Gijs Haeren, Mike van Oort, Rick Heeren, Guus Bodeldijk, Frederique Roggeveen, Youri de Mik, Sander van Steensel, Jasmijn Mansvelder, Stephan Poot, Esme Hogenelst, Jelle van Elk, Jimmy v.d. Berg, Wietse Blacquiere, Timo Bac, Dennis de Zwart, Corstian Kraal, Gerben Kooy, Hamim Redou- ane, Julia Chabert, Yorick Dekker, Bjorn Schouten, Me lissa van der Zee, Marije van der Windt, Tim Pellemans, Mark Groenenberg, Antonie Ruit, Dennis Demoed, Sander Oudewater, Wou- Langebeeke, Reinout Oudijk, Wichert Kalkman, Rianne Diepstraten, Frank v.d. Bos, Matthijs Geers, Suzanne van Elleswijk, Johan de Bakker, Bibiane Verheij van Wijk, Anand Madho en Tim van Eyl. WADDINXVEEN/KOUDE- KERK AAN DEN RIJN - Za- WADDINXVEEN - Vrij dagavond 22 mei om half zeven houdt de Waddinx veense Reddingsbrigade (WRB) in Gouwebad ’de Sniep’ (Sniepweg) een avond prestatiezwemmen. De WRB organiseert in het kader van de Spor tweek Waddinxveen elk jaar een avond prestatie zwemmen. Op deze avond kan worden gekozen uit de 500 meter, 1.000 meter en 1.500 meter. WRB-leden houden het aantal banen dat de deelnemers ge zwommen hebben. Voor de prestatiezwemmers is een medaille beschikbaar. De kosten bedragen voor WRB-leden f 2,50 en voor niet-leden f 3,00. Op het programma staat weer een spectaculaire een- denrace. Vanwege het ver wachte grote aantal deelne mers begint de cross al om elf uur. De toegangsprijs be draagt 10,- per persoon en voor kinderen tot 12 jaar 5,- ZEVENHUIZEN - Op Hemel vaartsdag (donderdag 21 mei) wordt in Zevenhuizen van elf tot vijf uur weer de traditionele autocross gehou den, georganiseerd door de 100-jarige muziekvereniging ’De Kleine Trompetter’. Vorig jaar waren er 180 deelne mers. Er is een razendsnelle baan aangelegd, die veel spektakel en rondvliegende baggerspet- ters belooft. De regiorijders komen voornamelijk uit Ze venhuizen, Waddinxveen, Nieuwerkerk aan den IJssel, Bleiswijk en Berkel en Ro denrijs. voor een deel in Waddinx veen. De organisatie van dit evenement is dit jaar in han den van de CPJ-afdeling Al phen aan den Rijn. Overdag zal er op sportief vlak strijd worden geleverd tussen de verschillende teams. ’s Avonds is er een avondpro gramma. Op het terrein van Be Fair-voetbal (Wamaar- plantsoen) houden de CPJ’ers een veldvoetbalcompetitie en in Koudekerk aan den Rijn zal er in sporthal De Ridder- hof gestreden worden om de wisselbeker voor volleybal, ’s Middags kunnen de teams deelnemen aan een survival. Ter afsluiting van deze spor tieve dag is er een gezellige avond met prijsuitreiking. De aanvang het avondprogram ma is om acht uur in sporthal De Ridderhof in Koudekerk aan den Rijn. De Canadees Jules Martens (23) en de Nederlander Twan van Kuijk (20) zullen de gele deren van Nesselande ver sterken. Daar tegenover staat het vertrek van de Ame rikaan Matt Lyles, die na twee seizoenen terugkeert naar de Verenigde Staten van Amerika. Jules Martens is afkomstig van Alcom Ca- pelle, waar hij drie seizoenen speelde. De Canadees was het afgelopen seizoen langdu rig geblesseerd, maar is in middels fit bevonden. De volleyballer behoort tot de beste libero’s van Nederland en zal in de diagonaal de con currentie aangaan met Kris tian van der Wel. Timo Dijk graaf wordt omgeschoold tot passer-loper. Als hem dat lukt, heeft Nesselande er een snelvuurkanon bij. In de midden-as krijgen de routiniers Michiel van der Kuip en Arno van Solkema te maken met de jongeling Twan van Kuyk. De interna tional stapte op bij Piet Zoomers Dynamo na een con flict met ex-trainer Casper Groenhuijzen en is nu uit op een sportieve revanche. Nesseland heeft een brede se lectie nodig voor deelname aan de Champions League, waarin poules van acht voor een plaats in de eindronde wordt gestreden. De loting wordt in juli verricht op het hoofdkantoor van de Europe se Volleybalbond. Verheugend is het dat de kampioenenmaker Pierre Mathieu voor de periode van november 1998 tot mei 1999 van de Stichting Topvolleybal Nederland (TVN) kan worden gehuurd. Pierre Mathieu is aangesteld tot bondscoach van het natio naal damesteam maar is in genoemde periode vrij. Assis- tent-trainer Guillermo Boogers, die kortgeleden voor twee jaar bijtekende, zal in tussen de formatie klaarsto men voor het grote werk. Nesseland hecht veel waarde aan de psychologische aan pak van Pierre Mathieu. Het klikte namelijk erg goed tus sen trainer en spelers. Met name talentvolle jongeren als Gijs Ronnes en Jochem de Gruijter bloeiden weer op tij dens de play offs. Mathieu kreeg op tijd alle neuzen weer in dezelfde rich ting, waardoor Nesselande verrassend een succesvolle greep deed naar de titel door zowel Remote Zwolle als Piet Zoomers Dynamo met 3-1 te verslaan. Volgens voorzitter Arend van der Knaap, door het gemeentebestuur onlangs benoemd tot ereburger van Zevenhuizen-Moerkapelle, wacht Nesselande een prach tige toekomst. ‘Meespelen in de Champions League is de ZEVENHUIZEN - Zevenhuizens volleybalclub Nesse lande wil de Europese ladder bestijgen. Daarom heeft het management in overleg met trainer Pierre Mathieu twee internationals aangetrokken voor het nieuwe sei zoen. WADDINXVEEN - De Sportweek Waddinxveen zal zaterdagmiddag 13 ju ni tussen twaalf en drie uur bij Be Fair-voetbal met een zeskamp voor ba sisschoolleerlingen wor den afgesloten. Het evene ment bestaat uit een stormbaan, een hobbelfiet- senrace, klepelhangen, clownskopgooien, wervel wind en koemelken, waar bij de leiding als clown is verkleed. De deelnemende meisjes en jongens worden ver deeld in vier leeftijdscateg- rorieën. Voor de drie bes ten per categorie zijn waardebonnen beschik baar. Men kan zich vanaf twaalf uur aanmelden voor de zeskamp. De deelname kost f 1,-. 11.00 Be verplichtingen afzien van deelname. Ook is er weer een kandidatengroep waarvoor door elk van de vier vereni gingen drie deelnemers zijn aangewezen. Dit zijn Hugo en Jesse van Elteren en Mark van Putten van Moerkapelle, Johan de Koning, Gosse Romkes en Ed Janssens van Nieuwerkerk aan den IJssel, Theo Goor, Ton van Nieuker ke en Ed Philipse van de Waddinxveense Schaakver eniging en Menno van Dijk, Jacco Heek en Hans Noor- dam van De IJssel. De win naar van deze kandidaten groep zal worden uitgenodigd voor de top 12 van 1999. De deelnemers spelen een volledige competitie. De be denktijd per persoon per par tij is 15 minuten. Nieuw is de bestuursgroep met een verte genwoordiger van het be stuur van elk van de vier ver enigingen. Voorts is er vanaf half twee een jeugdschaaktoernooi voor de jeugd van Moordrecht. Het toernooi wordt gehouden in café-restaurant Het Posthuis, Dorpstraat 57 te Moordrecht. Koploper L. Willemen had weliswaar de laatste weken wat mindere uitslagen ge boekt, maar zijn koppositie kwam daarbij niet in gevaar dankzij puntenverlies van de concurrentie. Deze ronde streed hij tegen B. Jansen (3), die voor prolongatie van zijn titel een overwinning drin gend nodig had. Zover liet L. Willemen het niet komen. Tijdens de gehele partij wis ten beide kemphanen zich strikt in evenwicht te hou den. Dat betekende in de slot fase een logische remise. Ri vaal W. Hennink (2) liet eveneens belangrijke punten liggen door een puntendeling tegen A. Kardol (8). Een posi tieve uitslag voor H. van Woudenberg (5), die N. Dan nis (10) uit de top 10 wist te kegelen. Knap werk van T. van Nieukerke (9), die P. de Louw op remise wist te hou den en dezelfde uitslag voor H. de Roodt (7), die door W. v. d. Hoek (11) knap van de winst werd afgehouden. In de subtop verrassende winst voor A. Prins, die in het eindspel een veel beter staan de L. van der Haven zijn par tij zag verkwanselen. Verder was L. Ellers te sterk voor J. van der Heiden. J. Muit en H. Smitskamp hiel den elkaar in evenwicht. Voorts ging de winst naar G. van der Knaap, T. Goor en B. David tegen respectievelijk J. van Oort, J. Smit en F. Ritter. Het achtste team speelde uit zijn tegenstander gewonnen had, volgden drie driesetters. Rick van Braam Morris en Rosina dan Outer wisten hun wedstrijd te winnen en daar door stond het na de enkels 3- 1. Daarna volgden drie be- nodig was. Eerste heer Erik trekkelijk saaie partijen die Kranendonk won gemakke lijk zijn enkel en ook Paul v.d. Kuit had weinig moeite met zijn tegenstander. Annika de Jong had een zeer moeilijke partij. Ze verloor dan ook, maar wel in een spannende driesetter (11-3, 9-12 en 11-4). Michelle Both speelde als tweede dame een prima partij. Ze won redelijk gemakkelijk. Annika nam in haar mix, samen met Alain het uiterste. Maar net op het Kruijf, revanche. De partij werd gewonnen met 10-15 en 9-15. De tweede mix en de dubbels werden vervolgens werd het uiteindelijk 6-2. ook gewonnen en dus won team 8 met 1-7. Florida 1 kwam dit keer uit tegen Pijnacker 3. Spannen- gespeeld en ook allemaal ge- de partijen werden hierbij wonnen. Florida 4 en 5 had- moeiteloos afgewisseld met den ook een korte dag. Ook zij partijen waarbij er duidelijk sterkte verschil was. Nadat eerste heer Ro gier Poldner in twee sets van Het toernooi is in feite de te genhanger van het door de Goudse schaakvereniging Messemaker 1847 georgani seerde top 12-toemooi voor schakers uit Gouda. Het is gelukt toonaangevende schakers uit het Zuidplasge- bied achter de borden te krij gen. Tot de deelnemers beho ren Dick Bac, Gerard van Ommeren en René Ordelman van Moerkapelle, titelverde diger Dirk Hoogland, Cees Klein en Sjaak van der Linde van Nieuwerkerk aan den IJssel, Wim Hennink, Bart Jansen en Léon Willemen van de Waddinxveense Schaakvereniging, Moord rechtenaar Jan Evengroen van Messemaker 1847 en Frank Visser en Gerard van der Wouden van De IJssel. Ben van Geffen, winnaar van de top 12 in 1996, en de club kampioen van De IJssel, Frank van de Pavoordt, wa ren aanvankelijk eveneens uitgenodigd, maar bleken achteraf verhinderd. Ronald Mandersloot en Mick van den Berg van De IJssel moesten vanwege organisatorische mei) van acht tot zes uur wordt door de Stichting Rui- terconcours Waddinxveen het WADDINXVEEN - Vrijdag- jaarlijkse concours hippique avond 22 mei om acht uur is voor paarden en pony’s ge er weer koppelklaveij assen houden op het feestelijk inge- in buurtcentrum ’De Boog1 (C. richte terrein van manege Huijgenslaan). Het inschrijf- Reigersburgh (Piasweg). geld is f 10,- per koppel. Het Gedurende de gehele dag, die eerste kopje koffie is gratis. WADDINXVEEN - Het is de 25-jarige basketbalvereni- ging Flyers gelukt een selec tie van ex-NBA-spelers naar Waddinxveen te halen voor het spelen van een wedstrijd. Deze buitenkans is tot stand gekomen door medewerking van Sport Consolt Interna tional BV en de Stichting Rotterdam Topsport, met na me Eelco Derks. Het NBA-team reist door Eu ropa als Upper Deck All Stars-team (uitgever van de beroemde sportplaatjes) en en is donderdag 4 en en vrij dag 5 juni te gast in Wad dinxveen. De tegenstander is het Verzijl Dutch All Stars-team, be staande uit eredivisie-spelers Eelco Derks (oud-Flyers spe ler), Jeroen Derks (oud Fly- ers-speler), Okke te Velde, Marlon Valentin, Sander Ka les en Ray Wingard. Coach is Jos Wolfs. Donderdagavond 4 juni van zes tot acht uur wordt er ge traind in sportzaal De Duike laar (gratis toegankelijk). Vrijdag 5 juni wordt er eerst van vijf uur tot half zes bij Verzijl Sport (Passage) door twee NBA-spelers een store appearance gegeven, waarna om acht uur wordt gespeeld in De Duikelaar. De toe gangsprijs voor deze zeer in teressante wedstrijd be draagt voor niet-leden 12,50. degraven, Sportlust en Montfoort; poule B: CSW, Rohda, Floreant, SVOW, Ar gon en WSE: poule C: Unio, Altior, Alphen, Vep, MMO en Be Fair; poule D: MSV, Reeuwijk, Alphense Boys, Esto en Nicolaas Boys; poule E: Hazerswoude Boys, Kou dekerk, brugge en Waddinxveen - Het hen- Het verdere programma van oGouweka- de Sportweek Waddinxveen naai was weer een enorm ziet er als volgt uit: maan- succes. dag 18 tot en met vrijdag 22 Bij schitterend zomerweer mei: Sportweekvoetbal, Be namen vele tientallen vis- Fair, 19.00 uur; dinsdag 19 sers, zowel individueel als in tot en met zaterdag 23 mei: korpsen, deel aan het jaar- lunapark, evenemententer- lijkse evenement in het ka- rerrein Dreef; woensdag 20 der van de 53e Sportweek mei: nachtrit Gouwe Rijders, Waddinxveen. Ook de koers- Paddle’s, 19.30 uur; vrijdag balfinale in het Anne Frank- 22 mei: prestatiezwemmen centrum (Jan van Bijnen- WRB, Gouwebad ’de Sniep’, pad) zit er weer op. 18.30 uur; dinsdag 26 en Het Sportweekvoetbal is in- woensdag 27 mei: spor- middels in volle gang en het tweekvoetbal, Be Fair, 19.00 lunapark draait van van- uur; vrijdag 29 mei: finale daag (dinsdag 19 mei) tot en Sportweekvoetbal, Be Fair, met zaterdag 23 mei op volle 19.00 uur; dinsdag 2 juni: toeren. Vanavond om acht biljarten kruisfinale, Anne uur is er een bingo-avond Frank-centrum, 20.00 uur, voor 60-pIussers in het Anne woensdag 3 juni: schoolvoet- Frank-centrum. Woensdag- bal, Be Fair, 13.00 uur; avond om half acht start de woensdag 3 juni: bridge, An- nachtrit van de Gouwe Rij- ne Frank-centrum, 19.30 ders bij restaurant Paddle’s uur; donderdag 4 juni, Het hengelconcours in het kader (Zuidkade). schoolzwemmen, Gouwebad Waddinxveen, dat werd gehoede Vrijdagavond om half zeven ’de Sniep’, 19.00 uur; maan- was weer een groot sa«es. is er het prestatiezwemmen, dag 8 juni, biljarten, café onder leiding van de Wad- Royal, 20.00 uur; dinsdag 9 Frank-centrum, 13.30 uur; 08.00 uur, koj dinxveense Reddingsbrigade juni, biljarten, café Sport, woensdag 10 juni: evaluatie sen, De Unie, (WRB) in Gouwebad’de Sn- 20.00 uur; woensdag 10 juni: Sportweek, De Boog, 20.00 jeugdzeskamp, iep’ (Sniepweg). klaverjassen 60+, Anne uur, school voetbal, Be Fair, 12.00 uur. WADDINXVEEN - Het Spor- tweekcomité Waddinxveen houdt woensdagavond 3 juni pioenschap NPPC later dit om half acht in het Anne jaar. Frank-centrum (Jan van Bij- Aan de wedstrijden, die dit lipse (5) op een nederlaag nenpad) een bridgedrive. jaar voor de 33e keer worden Het inschrijfgeld bedraagt f gehouden, nemen meer dan 15,- per paar en dient vooraf 300 combinaties deel die bij- in de zaal te worden voldaan. In elke lijn van acht paren worden drie prijzen beschik baar gesteld. Deelnemers kunnen zich tele fonisch aanmelden bij me vrouw W. Berends-Rietveld, tel. 0182-618325 of mevrouw Schaaf-van Asch, tel. WADDINXVEEN - In het ka der van de Sportweek Wad dinxveen wordt zaterdag 13 tel-café-restaurant ’De Unie’ (Kerkweg-Oost) een groots koppelklaveij astoernooi met mooie prijzen gehouden. Er worden vijf partijen gespeeld. Het inschrijfgeld bedraagt f 40,- per koppel. Hierin is be grepen een kop koffie, een consumptie, een kop soep en twee broodjes per persoon. Tijdens het toernooi worden loten verkocht waarmee waardebonnen en andere prijzen zijn te winnen. Be- bij de traditionele_ afsluiting langstellenden kunnen zich voor 1 juni opgeven bij ’De Unie’, telefoon 0182-612103. i -/y- -vr \y~yy.' ’"pot -/' -.—LL V a

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 27