BLIKVANGER I Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar van ’tHof! Waddinxveen I F makelaardij tffil Van ’t Hof: makelaars van goede huize! I Wij zijn geslaagd Ij I bij Van ’t Hof! I. g - Als u even opbelt of langskomt krijgt u de nieuwe Woninggids! Bijna 40 jaar ervaring Kantoren in Gouda, Alphen a/d Rijn, Zoetermeer, Waddinxveen en Bodegraven. Geheel verbouwd Gerstakker 38 Vraagprijs 289.000,- k.k. Keurig onderhouden, in kindvriende lijke wijk “Zuidplas” gelegen eenge zinswoning met leuk uitzicht aan voorzijde. Bouwjaar 1987,140 m2 eig. grond en ca. 320 m3 inhoud. Indeling: entree/hal, toilet met fontein, tuinge richte woonkamer met prov. kast, nette open keuken (1992) in L-vormige opstell. en witte uitvoering. Ie Verdieping: overloop, 1 slaapkamer v.z., 2 slaapkamers a.z. waarvan 1 met toegang tot balkon, badkamer in lich te uitvoering (in 1996 geheel ver nieuwd) en met ligbad, hangcloset, wastafel, designradiator en therm, kra nen. 2e Verdieping: open zolderber- ging met bergruimte achter de knie- schotten, combiketel (1998) en aansl. wasapparatuur. Mogelijkheid voor het maken van een extra slaapkamer. Deze compleet geïsoleerde woning biedt tevens een voortuin en diepe achtertuin (14 m.) gelegen op het noordoosten en met een vrijst. stenen berging en achteruitgang. Modern De Visserhoeve 33 Vraagprijs 395.000,- k.k. Nieuwgebouwd Piasweg 2a3 Vraagprijs 829.000,- k.k. Aantrekkelijke eengezinswoning Gerstakker 58 Vraagprijs 285.000,- k.k. Keurig onderhouden! J.W. Frisoweg 67 Vraagprijs 309.000,- k.k. Zuidplaslaan 432, 2741 TE Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. Royale eengezinswoning Molenring 11 Vraagprijs 339.000,- k.k. Royale eengezinswoning met een vriendelijke ligging in woonwijk nabij het winkelcentrum “De Passage”. Bouwjaar ca. 1978,140 m2 eig. grond en ca. 385 m3 inhoud. Indeling: entree/hal met toilet met font., vaste kast en trapopgang, nette woonkeu ken aan de voorzijde van de woning, ruime L-vormige en tuingerichte woonkamer met prov. kast en welke is v.v. een plavuizenvloer. Ie Verdieping: overloop, 1 grote slaapkamer (oorspr. 2) aan de achterz., badkamer in lichte uitvoering, v.v. ligbad, afz. douche, 2e toilet en wastafel, 1 slaapkamer aan de voorz. met toegang tot berg- zoldertje. 2e Verdieping: 1 slaapkamer aan de voorz. met wastafel, voorzolder (geschikt voor extra kamer). De achter tuin (N) van dit goed onderhouden woonhuis is netjes aangelegd met sier bestrating en borders en heeft een vrijst. stenen berging en achterom. Oplevering van de woning is in over leg. Vriendelijke ligging Otto-Erf 21 Vraagprijs 307.500,- k.k. Nieuwgebouwd vrijstaand woonhuis met garage, op een schitterende loka- tie. Gunstige ligging t.o.v. nabijgele gen uitvalswegen (A12/A20) naar de omliggende grote steden. Bouwjaar 1997, ca. 468 m2 eigen grond en ca. 660 m3 inhoud. Indeling: entree/hal met toilet met fontein, trapopgang en toegang tot garage. Aan de voorzijde van de woning een open keuken in U-vormige opstelling. Mede door de grote glaspui en de openslaande deu ren naar tuin, biedt de L-vormige woonkamer u veel lichtinval. De par terre is belegd met een plavuizenvloer met vloerverwarming. Ie Verdieping: overloop, badkamer met ligbad, douche en wastafel, afz. 2e toilet, 1 slaapkamer aan de voorzijde, 1 slaapkamer aan de achterzijde met openslaande deuren naar balkon, 1 slaapkamer aan de achterzijde met toegang tot berging/wasruimte met Velux dakraam en aansl. t.b.v. wasap paratuur. Via vaste trap naar ruime open zolderberging met unit m.v. en Nefit Econline HR combiketel. Dit in uitstekende staat van onderhoud ver kerende woonhuis is optimaal geïso leerd en solide, met veel duurzame materialen, gebouwd en biedt u door de grote leefruimte en de rustige lig ging veel wooncomfort. Perfect onderhouden eengezinswo ning, gesitueerd in gezellige woon wijk nabij het winkelcentrum “De Passage”. Bouwjaar 1980,111 m2 eig. grond en ca. 385 m3 inhoud. Indeling: entree/hal met toilet met font, en trapopgang, halfopen keuken in L-vorm. opstell. en v.v. diverse inbouw- app., eetgedeelte en L-vorm. woonka mer met prov. kast en deur naar tuin. Gehele parterre v.v. plavuizenvloer. Ie Verdieping: overloop, 1 slaapkamer (420 x 300) aan de voorz. met vaste kast en deur naar dakterras, 1 royale slaapkamer (500 x 370) aan de ach terz., badkamer met ligbad, 2e toilet en wastafel. De zolderverdieping biedt o.a. 2 ruime, geheel afgewerkte slaap kamers (resp. 470 x 370 en 425 x 370), waarvan 1 met wastafel. Beide slaap kamers met bergruimte. Tevens c.v.- ruimte met c.v.-ketel en badgeijser, kleine zolderberging. De gehele 2e verdieping v.v. parketvloer. Deze zeer ruime tussenwoning heeft boven dien een nette voor- en achtertuin (N) met vrijst. stenen berging en achter uitgang. Aanvaarding in overleg. Keurig onderhouden, modern afge werkt woonhuis met royale aange bouwde st. berging/werkplaats, vrije ligging aan voorzijde en voldoende parkeergelegenheid nabij de woning. Gel. in de ruim opgezette wijk "Zuidplas". Bouwjr. 1990,183 m2 eig. grond en ca. 430 m3 inhoud. Indeling: royale hal/entree met toilet met font., trap-/provisiekast en trapopgang. De royale, tuingerichte living is aan de achterz. uitgebouwd, heeft een schuif pui naar de tuin en is v.v. lichtstraat en openhaard. Keurige, open keuken met div. inbouwapp., t.w.: vaatwasser, koelkast, hetelucht oven/grill, gascom- fort, afzuigkap en magnetron. Woonkamer en keuken zijn v.v. een laminaatvloer. Ie Verd.: overloop, 1 slaapkamer v.z., 2 slaapkamers a.z. waarvan 1 met v.kastenwand met schuifdeuren, nette badkamer met lig bad, afz. douchehoek, 2e toilet en was tafel. 2e Verd.: ruime voorzolder met aansl. wasapp. en combiketel, 2 slaap kamers beide met dakkapel en veel bergruimte. Deze schitterende woning biedt tevens een ruime voortuin met vlonders en borders en een fraaie ach tertuin (ZO) met vlonders/terrassen, gazon, vijver en borders, houten ber ging, goede erfscheidingen en achter om. Recent verbouwde, zeer royale eenge zinswoning, welke is gelegen in de "Oranjewijk" nabij scholen en open baar vervoer. Bouwjr. 1963,142 m2 eig. grond en ca. 390 m3 inhoud. Indeling: entree, tochtportaal, toilet met font., ruime woonkamer met fraaie openhaard partij en schuifpui naar tuin, uitgebouwde moderne keu ken met rvs inbouwapp. waaronder een vaatwasser, el. oven, gascomfort en afzuigkap, kelderkast met c.v. ketel en geijser, open bijkeuken met aansl. wasapp. Ie Verdieping: overloop, 3 slaapkamers waarvan 1 met toegang tot balkon, veel vaste kastruimte, nette badkamer met ligbad, afz. douchecabine, toilet, wastafel met meubel en handdoekradiator. 2e Verdieping: voorzolder met was tafel, 1 grote slaapkamer met kunst stof dakkapel. Parterre en le verd. zijn v.v. een laminaatvloer. Deze goed ver zorgde woning is aan de achterzijde uitgebouwd en v.v. dubbel glas, kunst stof en hardhouten kozijnen. De fijne achtertuin (W) met borders en terras, heeft een ruime vrijst. stenen berging en achteruitgang. Aanvaarding in overleg. Perfect onderhouden eengezinswo ning met een keurige achtertuin op het zuidoosten met sierbestrating, vrijst. stenen berging en achteruit gang. Bouwjr. 1983,117 m2 eig. grond en ca. 300 m3 inhoud. Indeling: entree/hal welke is v.v. een plavuizen vloer, toilet met font., luxe open keu ken in witte uitv. en met diverse inbouwapp., t.w.: afzuigkap, ker. kook plaat, el. oven, magnetron, vaatwasser en koelkast, de verruimde tuingerich te woonkamer met openhaard is v.v. een mozaïek-parketvloer. le Verd.: overloop, 1 slaapkamer aan de voorz., 2 slaapkamers aan de achterz. waar van 1 met vaste kastenwand met schuifdeuren, geheel vernieuwde bad kamer (wit) met ligbad, hangcloset, wastafel met meubel en designradia tor. 2e Verd.: voorzolder met c.v. ketel en badgeijser, 1 slaapkamer met dak kapel. De woning is gelegen in de wijk “Zuidplas” nabij diverse woonvoorzie ningen zoals winkelcentrum en scho len. Oplevering van deze aantrekkelij ke woning is in overleg. i Royale eengezinswoning Molenring 61 Vraagprijs 329.000,- k.k. In de ruim opgezette, kindvriendelij ke wijk "Zuidplas" gelegen tussenwo ning. Deze aantrekkelijke, in 1983 gebouwde, woning biedt u met 117 m2 eigen grond en ca. 300 m3 inhoud de volgende indeling: entree/hal, toilet met fontein, trap opgang, tuingerichte woonkamer, gedeelt. open keuken in eiken uitvoe ring en v.v. gascomfort, afzuigkap en koelkast. De gehele parterre is v.v. een plavuizenvloer. le Verdieping: over loop, 1 slaapkamer aan de voorz. (302 x 283), 1 slaapkamer (oorspron kelijk 2 kamers) aan de achterz. (510 x 519/386), badkamer met douche, vaste wastafel en aansl. wasapparatuur. Via vaste trap naar 2e verdieping: open zolderberging met de mogelijk heid voor het maken van een extra slaapkamer. Verder een voortuin en achtertuin met o.a. vijver, vrijstaande stenen berging en achterom en welke is gelegen op het zuidoosten. De ople vering is in overleg. - - t- 1 i i t Hof! ieuws bij s zv' ’v Wij informeren u graag over het afsluiten van deze verzekering. DE NVM HUISGARANTIE* DE MEEST UITGEBREIDE DEKKING TEGEN VERBORGEN GEBREKEN. ■_van ’t hof NVM iHUISl GARANTIE WW

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 24