Floreant stuit als enige winnaar Van Dijk-toernooi Amerikaanse basketballers in sportzaal Bij Korbis-jeugd vijf kampioenen Rowah-speelster bij titelstrijd Jeu de boules-winnaars Geslaagden B-diploma Spanning groeit bij WSV om dubtitel De Sperwer Rommelmarkt Zomerzeskamp in De Hazelaar Jan Kersbergen sjoelkampioen M. Koster kampioen Flyers-heren 2 kampioen dé zonwering- specialist! HCW-toernooi 30-plussers PAGINA 27 WOENSDAG 3 JUNI 1998 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Marion van Ham Waddinxvener Leen Willemstein is de coördinator van de hadden van van Een lastige start tegen de re gerende kampioen. De eerste helft ging redelijk gelijk op, hetgeen resulteerde in een 6- 4 ruststand. In het tweede bedrijf waren de Haagse meisjes beter en wonnen verdiend met 13-5. wicht (7-7). In de tweede helft gaf de bre dere selectie van ‘Rotterdam*' de doorslag. Met een 14-9 overwinning en daarmee een verdienstelijke vijfde plaats werd het Nederlands kam pioenschap afgesloten. Het bestuur van Rowah is er Fair Concordia op, dat haar 100-jarig bestaan viert*. ‘Als de stoet is aangekomen bij Be Fair kan worden ge luisterd naar Concordia en kunnen de wandelaars him medaille ophalen. Of hun ning en ondanks zijn goede spel dus toch nog een onver wachte nederlaag voor de dereen. We maken geen uitzonderin gen, dus ook niet voor gehan dicapten. De organisatie is over het algemeen wel soepel met de regels hoor. Vorig jaar hadden we bijvoorbeeld een in een buggy mee had gelo pen*. *Dat kind heeft ook gewoon een medaille gekregen. Als iemand niet alle vier dagen heeft meegelopen en hij wil 1 1 1 j ’m gewoon. Tja, hij houdt zichzélf voor de gek. We doen niet zo moeilijk. We proberen het zo gezellig mogelijk te houden*. Aan de oud-marinier zal het niet liggen, hij heeft er merk baar zin in. ‘Het heeft gewoon wat zo’n wandelvierdaagse. Het moet gewoon traditie worden in Waddinxveen. Het is een historisch gemis wat nu is opgevuld*. ‘We moeten in Waddinxveen die gespeeld werd over 26 dinsdagen waarvan de hoog ste 18 tellen, ziet er verder zo uit: 4. R. van Dijk, 5. P. van Gelooven, 6. S. van den Berg, 7. C. Montagne, 8. J. van Vel- zen, 9. M. Akgoz, 10 R. Hulle- man. H. Brinkhorst had van alle le den de meeste pitten ge speeld. Hij wist 43 pitten te spelen. Het nieuwe seizoen van de klaveijasvereniging De Springplank begint op beurt aan jongeren van 12 tot en met 16 jaar. Ook hier be staat ieder team uit vier per sonen. Teams kunnen zich tot uiter lijk 13 juni opgeven bij De Hazelaar, op school of bij Trudy Sol, tel. 588914. Indi vidueel opgeven kan ook, zo dat de organisatie teams sa menstelt. Er kan maar een beperkt aantal teams mee doen. Voor de deelnemers is een T-shirt beschikbaar. een speelster te hebben mo gen leveren voor de strijd om de Nederlandse titel. Het is immers voor een kleine ver eniging moeilijk om een goed evenwicht te vinden tussen prestatiesport en handbalple- zier. Dat Marion van Ham er des ondanks toch in geslaagd is om WADDINXVEEN - Komend weekeinde staat in het te ken van het 25-jarig bestaan van Flyers-basketbal. Vrij dagavond en zaterdag zal het vijfde lustrum volop wor den gevierd in de sportzaal ’De Duikelaar’ (Zuidpla- slaan). ‘Het zit me een beetje in het bloed. Ik heb er lol in. Vorig jaar deden 1.100 Waddinxve ners mee. Best veel voor een eerste keer. De bedoeling is nu dat er meer mensen mee wandelen natuurlijk*. WADDINXVEEN - De wijk en speeltuinvereniging ’De Paddestoel’ houdt zaterdag 13 juni van 10.00-15.00 uur een rommelmarkt voor jong en oud. Kinderen kunnen voor één gulden een tafel op de rom melmarkt huren en volwasse nen voor vijf gulden. Voor in lichtingen kan men bellen Anita Noorlander (tel. 0182- 617669) en Sya den Ouden (tel. 0182-618098). WADDINXVEEN - M. Koster heeft de seizoencompetitie van de klaveijasvereniging ’De Springplank’ gewonnen. Tweede werd L. Hogerbrugge en derde R. van der Woud. Overigens is er nog een kaartavond op dinsdag 9 juni. De einduitslag van de klaver- jascompetitie werd dinsdag avond 29 mei bekend ge maakt. De hoogste tien geëin digde leden vielen in de prijzen, bestaande uit een be ker en een waardebon. weliswaar niet zo veel te vertellen, maar bleven verdedigend sterk over eind: 0-0. Het zou de eni ge wedstrijd van Argon zijn die deze club niet wist te winnen. In de laatste poulewed- strijd trof Floreant ROH- DA. Het werd 1-0 uit een schitterende aanval die was opgezet door Mamix van Suchtelen. Wouter Vos maakte het fraai af met een diago naal schot dat via de tweede paal in het Bode- graafse doel belandde. Floreant werd zodoende tweede achter Argon, maar behoorde net niet tot de beste drie num mers twee, waardoor het toernooi voor het enigs zins alternatieve Dekker- elftal (vaste waarden als Van Willigen, Konijn, Van der Laan, Fransen en De Mos ontbraken) was afgelopen. Aanvoerder Gerrit den Berg was er overtuigd dat Floreant met spelbepalende spe lers als Roel de Mos erbij beslist verder was geko men en het toernooi mis schien wel had kunnen winnen. Dat deed Argon dus nu door Alphia in de finale met 2-0 te verslaan. WADDINXVEEN - De jeu de boulesvereniging Waddinx veen (Alberdingk Thijmlaan) heeft de poulewinnaars van de nationale competitie in de derde klasse in het zonnetje gezet. De équipe van Jan Kooistra WADDINXVEEN - De jeugd van Korbis-korfbal kan met welverdiende vakantie. De competitie en de trainingen zijn voorbij. Begin augustus wordt begonnen met de voorbereiding van een nieuw seizoen. leden is er een programma opgesteld wat zich af speelt in het Gouwebos. ’s Avonds is er een feestavond, waarbij geno digden samen met leden en bestuur via een kleine exposi tie op de achterliggende 25 Rome gaat. De tegen- jaar kunnen terugkijken. WADDINXVEEN - Jeugdlid Marion van Ham van de Waddinxveense handbalvereniging Rowah Zuidplas vraagd. Assurantiën heeftmeegedaan aan de Nederlandse kampioenschappen voor B-junioren in Arnhem. WADDINXVEEN - Jan Kers bergen is voor de derde keer clubkampioen geworden bij gevolg toch nog een overwin de sjoelvereniging Waddinx veen (Alberdingk Thijmlaan). De wisselbeker van houthan del Alblas blijft nu definitief goed spelende uitdager, in zijn bezit. De eerste drie spelers uit elke Grootste rivaal W. Hennink (2) won ook, nu van A. van Nieukerke (7). B. Jansen (3) bleef goed volgen door A. Prins op een nederlaag te zet ten. Remiseuitslagen werden behaald door A. Kardol (9) en P. de Louw (5) en E. Philipse (6) en H. de Roodt (8). krijgen en zo mee kunnen naar verschillende prijzen zoals een cadeaubon van ƒ50,- en een Nederlands elftaltenue. ‘Nóg een reden om gewoon mee te lopen*. heid. Bij de tweede mogelijk- Bijzonder is dat gehandicap ten ook mee mogen doen aan de wandelvierdaagse in Wad dinxveen. Leen Willemstein: Het kampioenschap krijgt een spannend slot, omdat de muziekkorps, twee grote rivalen hun partij in winst wisten om te zetten. Met nog drie ronden voor de De postduivenvereniging De Sperwer nam ook deel aan T een concours vanuit Bourges, toch een medaille, krijgt hij Weersgesteldheid: noord-oos- tenwind. Afstand 573 km. In concours 168 duiven. Gelost om 07.00 uur. Aankomst eer ste duif 15.27 uur. Laatste duif 15.59 uur. Snelheid eer ste duif 1.127 m.p.m. Uitslagen: Joh. L. Bol 12 7 9 11 18 21 25 27 33; J. Jansen Zn 3 6; E. van Beek 4 5 13 30 35 36 39 40; P. Noorlander Zn 12 20 28 31 42; H. Met selaar 14 15 26 34; H. Vink 16 29 38; J. Toor 17; D. Heeren 22; T.H. Twigt Zn 37; M. vaker iets organiseren op het Verbeek 41. gebied van sport. Dat gebeurt hier veel te weinig. Ik heb zelf zitten denken aan een skee- lermiddag voor de jeugd, zoiets is toch leuk?* Leen Willemstein zegt na dit jaar te zullen stoppen met de organisatie van de wandel vierdaagse, maar aan zijn ideeën te merken, zal hij eer daags wel weer ergens anders in Waddinxveen bij een spor tevenement betrokken zijn. WADDINXVEEN - Tijdens de vorige week donderdag avond 28 mei gehouden 33e onderlinge ronde van de Waddinxveense Schaakvereniging WSV, met een flinke De uitslag van de competitie, opkomst van 40 schakers, is de spanning om de club ti tel toegenomen. klasse kregen ook een beker en bloemen uitgereikt. Voor alle deelnemers die tienmaal hadden gesjoeld was er een leuk aandenken. Het sjoelseizoen is afgeloten met een bingo-avond. De eerste speelavond van het nieuwe seizoen is woensdag avond 26 augustus om half zeven in het gebouw van de schuttersvereniging Wad dinxveen. Het eindklassement ziet er als volgt uit: klasse A: 1. Jan Kersbergen, 2. André van Ge- meren (Boskoop), 3. Wim Slingerland jr.; B: 1. G. Re- nesse, 2. T. van Leeuwen, 3. Peter van Leeuwen; C: 1. As ha den Drijver, 2 Otto Supu- sepa, 3. Jan Olie; D: 1. Ceron van Beek, 2. Simon Supuse- pa, 3. Ronald Meij. Marion van Ham maakte deel uit van het selectieteam van de regio Rotterdam, waar Waddinxveen toe behoort. In de eerste wedstrijd waren de leeftijdgenootjes uit de regio be kampioenen zullen dan Den Haag de tegenstander, worden gehuldigd en de alom bekende Inflight-trofee zal worden uitgereikt aan een se niorlid en een jeugdlid voor het vele werk dat zij of hij ge daan heeft voor Flyers in het afgelopen "seizoen. Tevens zullen enkele teams een op treden verzorgen, waarna het Toen de kop er eenmaal af, feest kan losbarsten. was verdwenen ook de zenu wen en speelde het Rotter damse team een gedegen toernooi. Van de overige drie wedstrij den in de poule werden er twee gewonnen en een verlo ren, hetgeen resulteerde in een strijd om de vijfde plaats tegen de regio Midden-Hol- land. Voor rust hielden de ploegen elkaar nog in even- VAN DEN BERG De dag begon goed met een 4-0 zege op SVOW. Said Essakka (twee keer), Martin Geers en Arjan van Veen bezorg den de Oude Weteringna- ren twintig hopeloze mi nuten. WSE was de vol gende tegenstander. De Waddinxveners had den weinig in te brengen. Floreant kreeg diverse mogelijkheden en zag een schot van Essakka via de onderkant van de lat te rugspringen. Er werden geen kansen weggegeven, tot kort voor tijd toen keeper Bartho Boer een beetje onnodig een corner, de enige in die partij, veroorzaakte. Een misverstand in de defensie (Mamix van Suchtelen dacht dat Ger rit van den Berg de bal weg zou koppen) leidde er toe dat WSE de winnende goal kon scoren: 0-1. Ook tegen CSW (Wilnis) speelde Floreant goed. Maar door een aarzeling van gelegenheidsback Wouter Vos kreeg CSW in de slotfase de winst op een presenteerblaadje: 0- 1. Vervolgens leverde Floreant een goede pres tatie tegen de latere toer- nooi-kampioen, hoofd klasser Argon uit Mijd recht. De Boskopers Opnieuw een overwinning voor L. v.d. Haven, die knap W. v.d. Hoek wist te verslaan. Voorts een knappe overwin ning voor N. Dannis met de zwarte stukken tegen G. v.d. Knaap. In de subtop bleef J. van Oort in vorm door nu H. Smits- kamp onder de tafel te spe len. G. Ritter en T. Goor te kenden voor een puntende- dinsdag 25 augustus, ling. J. Muit was te sterk voor B. David. In de grote middengroep ver- liespartijen voor J. v.d. Hei den, C. Klaassen, J. van San- dijk, J. Ponsioen en E. Hilde brand tegen J. Stam, H. van Offeren, A. v.d. Starre, A. Hennink en D.J. van Offeren. Remisepartijen waren wegge legd tussen J. Smit en A. Ver sluis en G. Torenbeek (knap) tegen een verderweg zakken de T. Kuiper. In de kelder van de schaakdi- visie een nederlaag voor hek kensluiter L. Coevert tegen P. van Offeren. Verder einde lijk weer eens punten voor H. Verwaal, die daarmede T. Bronk diep op de ranglijst liet bungelen. Tot slot de partij tussen V. Coevert en H.E. van Offeren, waarbij laatstgenoemde door zijn overwinning zich enigs zins van de onderste plaatsen wist te verwijderen. WADDINXVEEN weekeinde voor HAZERSWOUDE - Zwembad De Hazelaar in Hazerswou- de-dorp organiseert op zater dag 27 juni een Midzomer zeskamp voor de jeugd en vol wassenen. Het wordt een wa- terspektakel met een kabel baan en andere onderdelen. De zeskamp voor de jeugd, groep 5 tot en met 8, start om 11.00 uur. Iedere groep be staat uit kinderen van ver schillende leeftijden. ’s Avonds om 18.00 uur is de dat Waddinxveen haar in woonster nog eens terug ziet in een vertegenwoordigend voetbalverslaafden (nationaal) team. De Waddinxveense winnaars van de nationale competitie jeu de boules in de derde klasse. (Foto: jeu de boulesver eniging Waddinxveen). In totaal werden in de afgelopen competitie vijf jeugd- teams van Korbis-korfbal kampioen. Op de foto een deel daarvan met hun begeleiders Ria Molenaar, Mels Grave land en Arnout ter Schuur. (Foto: Korbis - Rien Saarloos). won 11 van de 15 partijen over drie dagen. De équipe van Wout Versluis won er 12. Op de foto staan van links naar rechts Piet v.d. Made, Bets Lanting, Jan Kooistra, Toos Wubben, Elly Nieuw- land en Wout Versluis. Afgelopen zaterdag hielden de jeugdige korfballers een eigen luilaktoernooi. Vroeg in de ochtend werd er op het complex aan de Dreef begon nen. In de middag werd het festijn met een gezamenlijke lunch afgesloten. Komende zaterdag is er weer een clubfeest in het eigen ge bouw van Korbis-korfbal, waar overigens ook een groot gedeelte van de leden van de jeugdafdeling aanwezig zul len zijn. De jeugd van Korbis-korfbal kan terugzien op een succes volle competitie, zowel in de zaal als op het veld. In het laatste gedeelte van de veld- competitie werden maar liefst vijf teams kampioen. BI, Fl, F2, W2 en W3 kregen taart en bloemen bij hun laat ste wedstrijd en vierden na afloop feest in de kantine. Ook andere jeugdteams ein digden hoog, zoals Cl op de tweede plaats. Geen van de korfbalteams werd laatste. bertel Den Bosch). Vóór deze wedstrijd (om 17.00 uur) zullen enkele Amerikaanse spelers een be zoek brengen aan Verzijl Sport in het winkelcentrum ’de Passage’ om daar enkele staaltjes van balhandling te tonen, waarbij ook prijzen te winnen zijn door de toeschou wers. Zaterdag staat in het teken welke meerdere jaren hebben van de leden. Voor de jongste gebasketbald in de NBA, het Walhalla van de basketbal- sport. Het Upper Deck All Stars be gint in Waddinxveen aan een Europese tour, die via Dus seldorf en Wenen naar Athe ne en stander is een Verzijl Dutch All Stars team, dat bestaat uit louter ex-internationals. Eelco Derks (ex Flyers) is hiervan de animator. Hij heeft Okke te Velde, Erwin Hageman, Marlon Valentin, Ray Wingard, Sander Kales en Jeroen Derks (ex-Flyers) bereid gevonden mee te spe len. Coach is Jos Wolfs (ex Li- WADDINXVEEN - Zondag 7 juni houdt de hockeyclub Waddinxveen HCW (Sniep- weg) voor de derde maal het 30+ toernooi, zoals dat door de toemooicommissie is opge zet. De hele dag door worden er wedstrijden gespeeld op het kunst- en natuurgras door gemengde teams met hockey ers van boven de dertig jaar uit de Goudse regio. Nu de hockeycompetitie is af gelopen worden er alleen wedstrijdtoemooien ge speeld. De nieuwe competitie begint in het weekeinde van zaterdag 12 en zondag 13 september. De festiviteiten beginnen op vrijdagavond 5 juni om acht uur met een basketbalwed- strijd, waarvan het niveau niet of nauwelijks in Neder land te bewonderen is. Op bezoek komt namelijk een Amerikaans team, gespon sord door Upper Deck (sport- plaatjes), bestaande uit spe lers met een gemiddelde leef tijd van ongeveer 25 jaar, I ketbal de vereniging nog een mooi cadeau door in Den Haag de beslissings-I wedstrijd om het kampioen- I schap te winnen van The I Hooters. Dit kampioen schap kwam min of meer I I als een verrassing. In de lo-I pende competitie had Fly- l ers namelijk tweemaal ver-I lor en van The Hooters, maar doordat zij ergens an ders steken heten vallen I werd er gelijk geëindigd en I was een beslissingswed-1 strijd noodzakelijk. De wed-1 strijd begon voor Flyers I dramatisch. In een mum I van tijd kwam men met 12-1 0 achter en niemand geloof de er meer in. Toch kwam I Flyers langszaam maar ze- I ker wat beter in de wed-1 strijd en de rust werd be-I reikt met een 35-26 achters- tand. De tweede helft liepen l de heren de achterstand langzaam maar zeker in mede doordat Alfred van I I Noort het ‘gevecht onder de I borden* meer en meer in I zijn voordeel deed beslissen j en het schot van Tie Wai I Lam steeds beter viel. Zo I kwam Flyers in de 13e mi-1 I nuut langszij. Hierna on-1 I stond er een. spannende en een beslissingswedstrijd I waardige strijd, waarbij I beide teams om en om een I kleine voorsprong namen. I Uiteindelijk bleek Flyers over de beste conditie te be-1 I schikken. Uitslag 54-57. I Topscoorders waren Tie I I Wai Lam met 19 en Alfred i I van Noort met 15 punten. BOSKOOP/ALPHEN - Floreant-zaterdag, met aanstormende talenten als Arjan van Veen, Christian Miltenburg en Wouter Vos, is in het Mijndert van Dijk-toernooi blijven steken in de poulewedstrijden. De kampioensploeg van Willem Dekker kwam voetballend goed voor de dag, maar verloor on gelukkig één wedstrijd te veel waardoor het voor de kwartfinales werd uitgeschakeld. WADDINXVEEN - In het Gouwebad ’de Sn- iep’ (Sniepweg) is dins dag 26 mei weer ge zwommen voor het B-di- ploma. De beoordelingscom missie bestond uit Rob Hogerbrugge en Jacco Rhijnsburger. Er waren deze keer 20 kandidaat- jes die allen zijn ge slaagd. De namen van de kinde ren die zijn geslaagd zijn Iris Goedhart, Luke Rijnbeek, Matthijs Haagsman, Emma Mansveld, Tommy Ken nedy, Kristel van Klave ren, Susanne v.d. Brule, Mitchell Brandwijk, Stefan Kremer, Richard Wondergem, Alexander v.d. Smissen, Christa van Driel, Eline Bij kerk,* Rob Jansen, Ruchama Hofman, Lisa van Dijk, Christian Remmers, Stevie Hens- kens, Mike Smit en Li- san van Os. WADDINXVEEN - De Wad dinxveense postduivenver eniging De Sperwer nam deel aan een concours vanuit Pe- ronne. Weersgesteldheid: noord-oosten wind. Afstand 266 km. In concours 254 dui ven. Gelost om 09.15 uur. Aankomst eerste duif 12.57 uur. Laatste duif 13.14 uur. Snelheid eerste duif 1.182 m.p.m. Uitslagen: H. Metselaar 1 51 55; Joh.L.Bol 2 4 8 10 12 15 17 19 27 28 35 38 61; D.M. Degenhardt 3; J. Toor 5 6 14 21 34 43; E. van Beek 7 50 52; M. Hofman 9 45; M. Tolle naar Zn. 11 16 33 46 53 60 62; M. Verbeek 13 18 20 22 30 41; W. Breedijk 23 24 37 47 48 56 59; Davy Hofman 25 26; J. Jansen- Zn. 29 32 54 63; T.H. Twigt &'Zn. 31; C.A. Bo de 36 57; D. Heeren 39; W. Hofman 40; P. Noorlander Zn. 42 44 49; H. Vink 58 64. tweede Waddinxveense wandelvierdaagse, volgende week Bourges van dinsdag 9 tot en met vrijdag 12 juni. (Foto: Sjaak Note- boom). kleuren van het gemeentewa pen van Wadinxveen - zwart- geel - gemaakt*. De coördinator wil ook nog ‘Ik schat dat er zo’n twintig even kwijt dat alle wande- procent meer wandelaars zijn laars de vierde avond een lot dit jaar, ongeveer 1.300 tot 1.400. Er zijn optimisten die dingen dat hoger inschatten, maar ik trots op met Marion van Ham denk dus twintig procent*. ‘We hebben nu 400 inschrij vingen bij de eerste mogelijk- 1 j -"J' heid, zaterdag 6 juni tussen 10.00 en 14.30 uur bij Be Fair-voetbal, komt het gros. Een paar mensen wachten tot ‘Deze vierdaagse is voor ie- het allerlaatste moment, een uur voor de start, zodat ze re kening kunnen houden met zich bij de keuzeheren in het weer*, weet Leen Willem- de kijker te spelen, mag dan stein. ook als een prestatie van for- ‘We hebben gekozen voor de maat worden gezien. Wellicht tweede week van juni om de traditie die we vorig jaar zijn echtpaar dat met hun kindje gestart te handhaven. De hebben pech, de voetballiefhebbers kunnen opgelucht ademha len, want als Oranje speelt, is de wandelvierdaagse voorbij. Zo kunnen Oranjefans dus én sport beoefenen én sport be kijken*. Leen Willemstein verheugt zich eigenlijk al op de laatste avond. ‘Dat is altijd de gezel ligste. Om half acht, als alle wandelaars zijn gearriveerd op het evenemententerrein aan de Dreef, vertrekken we met een hele stoet naar Be Fair in het Warnaarplant- soen*. “Voorop lopen zes ruiters, ver volgens een dan de wandelaars en daar achter nog een muziekkorps. Tegelijkertijd treedt bij Be boeg kan de al wekenlang bo- venaan staande L. Willemen bij een komende remiseuit- slag van zijn koppositie wor den gestoten. Koploper L. Willemen met de zwarte stukken kreeg dit maal als tegenstander L. El- ’tweetje’ als ze voor de tweede Iers (10). Een geduchte uitda- keer mee hebben gedaan. De ger, die deze competitie al medailles zijn in de originele menige goede partijen in de top 10 heeft afgeleverd. Er was sprake van goed spel van beide kanten, waarbij de witspeler zeker niet de min dere leek. In het eindspel echter wist de lijstaanvoerder de minimale optische betere stelling toch beter uit te buiten, met als WADDINXVEEN - ’De paden op, de lanen in’. Onder dat motto wandelen vele honder den Waddinxveners dinsdag 9, woensdag 10, donderdag 11 en vrijdag 12 juni door het Gouwedorp. Dan vindt voor de tweede keer de Waddinx veense Wandelvierdaagse plaats. Oud-voorzitter van Be Fair- voetbal, Leen Willemstein (71), coördineert het gebeu ren. ‘Ik ben een wandelaar. Ik heb al verschillende malen de Nijmeegse Vierdaagse gelo pen, ik kom er vandaan. Dat is waarschijnlijk de reden dat ze me hebben gevraagd*, zegt Leen Willemstein desge- Waddinxveners aan de wandel rolluik- en Julianastraat 24, Boskoop Telefoon: (0172) 21 38 90 MM -■ ■HW ilfWI'TiT"'i Tïnjjjju.'iAvjcijcii'i - Een weekeinde voor het jubi leumfeest gaf het tweede I herenteam van Flyers-bas-1 'f'

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 27