WADDINXVE Scholieren verdienen met klusjes leskoffer Gezelligheid in Dorpstraat OFFICIËLE BEKENDMAKINGEN EN MEDEDELINGEN WEEK N° Telefoon gestolen Auto brandt uit College op werkbezoek R U B R E K Op de foto van links naar rechts Mia Rip, Jans Wielaard, Cees van der Linde en Anja Visser ‘De gezelligheid, daar draait het eigenlijk om tijdens de Dorpstraatbraderie', vertelt Cees van der Linde. ‘Dat is de reden waarom onze braderie zo succevol is. En natuurlijk ook omdat het - zonder mezelf op de borst te kloppen - goed is georganiseerd. Dat merken de mensen. Verder leent de Dorpstraat zich goed voor een braderie omdat hij recht is. Het is echt een traditie ge worden in Waddinxveen1. “We hopen op mooi weer. Als het droog is, is het goed, als GROEN De leerlingen klusten ƒ209,- bij elkaar. Als prijs kregen ze daarvoor vanmorgen (woens dag 3 juni) een leskoffer van de Dierenbescherming, fees telijk uitgereikt door een me dewerker van Kids For Ani mals. De Waddinxveense scholie ren hebben de prijs verdiend, vindt de jeugdclub van de die renbescherming. Samen werkten zij wekenlang aan het verzamelen van postze gels voor een beter welzijn van alle dieren. Klusjes als het gras maaien, de afwas doen en auto’s was- sen zorgden ervoor dat ze het geld bij elkaar kregen. Het geld dat door alle scholen in ons land met klusjes is opge haald, in totaal meer dan 15.000 gulden, gaat in de spaarpot voor dieren. De uiteindelijke opbrengst gaat naar verschillende goe de dierendoelen. Dit jaar is gekozen voor Hert Berenbos in Rhenen, Stich ting Dierenboerderijen Ne derland, de Zeehondencrèche in Pieterburen en Serpo, de reptielenopvang in Delft. BELEIDSPLAN 1999 - 2002 INFORMATIEBIJEENKOMST BOUWZAKEN WADDINXVEEN - Een ruit van een auto die stond gepar keerd aan de junolaan in waddinxveen is ingeslagen. Een mobiele telefoon wordt vermist. Dit gebeurde in de nacht van 30 op 31 mei. Een nacht later zijn van twee die stonden MILIEUZAKEN WADDINXVEEN - De kinderen van de openbare Dick Brunaschool (Sperwerhoek) hebben de landelijke klus- wedstrijd van Kids For Animals, de jeugdclub van de Nederlandse Vereniging tot Bescherming van Dieren, gewonnen. ZOMERPIEK BIJ PUBLIEKSZAKEN de zon schijnt is ’t nog beter. Maar slechter dan vorig jaar kan het nooit worden. Vorig jaar liep de braderie uit op een drama*. ‘Door de hevige storm werd een springkussen voor kinde ren tien meter verder gebla zen en er gingen allerlei kra men de lucht in. We zijn blij dat het allemaal goed afgelo pen is. Nee, laat het dit jaar maar mooi weer zijn. Maar mooi weer of niet, iedereen moet komen,* vindt Cees van der Linde. WADDINXVEEN - De ondernemers van de winkeliers vereniging Dorpstraat hebben weer hun uiterste best gedaan om zaterdag 6 juni voor een spetterende brade rie te zorgen in hun straat, een deel van de Kerkweg- West en een stukje van de Kerkstraat. ECOTEAMS VERGADERINGEN WADDINXVEEN - Op de zuidbaan van de A12, onder Waddinxveen, brandde zon dagmorgen een personenauto uit. De auto raakte tijdens het rij den in brand. Niemand raak- .auto’s die stonden gepar- te gewond. De rijbaan is korte keerd aan de Zuidplaslaan de tijd afgesloten geweest. spiegels afgetrapt. RECLAMEDRUKWERK petjes - en straatgoochelaar Oom Ko‘. De braderie van zaterdag 6 juni kan natuurlijk niet zon der horeca. Ook dat is gere geld. Café Sport (Kerkstraat) heeft een terras (tegenover de galerie van Theo den Boon) en door cafetaria ’Het Oude Dorp’ worden drie terrassen geëxploiteerd, twee aan de Dorpstraat en één op de Kerkweg-West. Op de braderie geven niet al leen winkeliers en anderen acte de présence, maar ook Waddinxveense verenigingen en organisaties. Zo tonen ka bouters, verkenners, rowans, sherpa’s en stamleden van Scouting St. Victor er hun ac tieve en creatieve activiteiten en vertelt de Waddinxveense Reddingsbrigade (WRB) alles over hun activiteiten en op leidingen. De drie bestuursleden die zich hebben beziggehouden met de organistatie van de braderie, Karei Kool (Fiat- dealer), johan Visser (schil dersbedrijf) en Cees van der Linde (interieurverzorging) hebben er ook voor gezorgd dat een country- en western- dansgroep op verschillende plaatsen in de Dorpstraat op tredens verzorgt. Verder zijn er de hele dag klassieke Ameriaanse auto’s te zien op de braderie. Om ge zelligheid te creëren, speelt de hele dag een dweilorkest in de Dorpstraat. WADDINXVEEN - Het voltal lige college van Burgemeester en Wethouders van Waddinx veen en een aantal ambtena ren, heeft afgelopen dinsdag 12 mei een bedrijfsbezoek ge bracht aan Horesca van der Zwaard. Dit bezoek was het eerste van de vier dit jaar af te leggen bedrijfsbezoeken in het Gouwedorp. Horesca van der Zwaard is een begrip in de re gio als het gaat om de (groot)handel in voedingsmid delen voor hotels, café’s, res taurants en zwembaden. Wat' het bedrijf onderscheidt van andere horecaleveranciers in Nederland, is dat het vlees voor hotels en de saté op am bachtelijke wijze wordt be reid. Bij de onderneming, die sinds 1997 is gevestigd op het bedrijvenpark Coenecoop, zijn 21 mensen werkzaam. De basis van het bedrijf is 35 i geleden in Gouda gelegd door J. van der Zwaard, de schoon- vader van de huidige direc teur. Het bedrijf verhuisde van Gouda naar de Waddinx veense Maarten Schouten straat in 1994. De huidige di recteur, T. van Wageningen, heeft het bedrijf in 1992 van zijn schoonvader overgeno men. Omdat het bedrijf uit zijn jasje groeide, moest wor den verhuisd naar Coenecoop. COLLECTEROOSTER MARKTCOMMISSIE BEZWAAR Komende zaterdag staan weer meer dan honderd kraampjes met allerlei arti kelen, van kleding tot en met huishoudelijke artikelen, langs de bijna-oudste winkel straat van Waddinxveen. Bestuurslid Cees van der Linde: ‘Het is de vijftiende braderie die We houden. Er doen 22 winkeliers mee aan deze Waddinxveense traditie. Dit jaar hebben we, naast de kramen, verschillende kind vriendelijke attracties*. ‘Er komt een draaimolen en er zijn miniscooters en er zijn twee kindervoorstellingen. Don Charelli treedt op en er is een voorstelling naast de Mega-color Fotoshop*. Voor de kinderen is er ook nog een lopende poppenkast*, gaat de Waddinxveense on dernemer verder. ‘Op de bra derie lopen drie artiesten rond: clown Gomgum, Rans Custers - die speelt twee ty- van de winkeliersvereniging Dorpstraat. Zij zorgen ervoor dat de traditie van de'jaarlijk- se braderie in ere wordt genouden. (Foto: Sjaak Noteboom). N M i W PAGINA 3 WOENSDAG 3 JUNI 1998 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN NIET VERLEENDE KAPVERGUNNNINGEN Jan van Bijnenpad (noordzijde Anne Frank), 3 berken een dubbele een funderings- funderings- Besluit het vergroten PERSONEEL een dakkapel op het huisvestings- 1. 2. 624680 De agendastukken liggen op werkdagen tijdens kantoor uren in de leeshoek van de publiekshal ter inzage. Een samenvatting van het Beleidsplan 1999 - 2002 is af te halen bij de balie Publieksvoorlichting van het gemeentehuis. Gemeentehuis postadres telefax 624622 624767 624500 612570 Woonpartners Midden-Holland, stichting voor bouwen en beheer, oprichten en in werking hebben van een kantoor, magazijn en werkplaats op het perceel Coenecoop 6. Het besluit met bijbehorende stukken ligt vanaf 4 juni 1998 gedurende zes weken voor eenieder ter inzage. de directie van Artistic Art Photography, oprichten en in werking hebben van een fotohandel op het perceel Koningin Wilhelminaplein 2. Tegen het ontwerpbesluit kunnen door eenieder tot 2 juli 1998 schriftelijke bedenkingen worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders. 08.30-14.00 uur 08.30 - 12.30 uur 19.00 - 20.30 uur De Centrale balie Publieksvoorlichting is dagelijks geopend van 08.30 -14.00 uur (vrijdag 12.30 uur). Daarna kunt u voor informatie terecht bij de receptie. De receptie is dagelijks geopend van 08.30 - 17.00 uur (op vrijdag tot 16.30 uur). Op grond van het bepaalde in artikel 4.5.3c van de Algemene Plaatselijke Verordening maken burgemeester en wethouders bekend de volgende aanvragen te hebben ontvangen: De Akker 76, 1 esdoorn in de tuin Papaverveld 12, 1 boom in de achtertuin BINNENGEKOMEN KAPAANVRAGEN VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN/INGESTEMDE MELDINGEN Nadrukkelijk wordt erop gewezen dat de informatie bijeenkomst niet is bedoeld voor koopgegadigden. Bel voor een gratis sticker naar 0900-2025095 of haal een exemplaar af bij de receptie van het gemeentehuis. Als u nog vragen heeft over wat u precies moet mee nemen, bel dan gerust met de medewerkers van de afdeling Publiekszaken. Voor informatie kunt werken en Verkeer. UW REACTIES OP HET BELEIDSPLAN ZIJN WELKOM BOUWPLANONTWIKKELING BRUGWEG 12 t/m 20 BINNENGEKOMEN BOUWAANVRAGEN/INGEDIENDE MELDINGEN Op de agenda o.a.: advies inzake voorstel tot het vaststellen van het Beleidsplan 1999-2002 Burgemeester en wethouders zijn voornemens de volgende vergunning ingevolge de Wet milieubeheer te verlenen: Zomertijdr^ïekdrulrte op het gemeentehuis De ervaring leert dat, met de zomervakantie in aantocht, heel veel mensen het gemeentehuis bezoeken voor een nieuw reisdocument. De wachttijd bij de loketten kan daardoor flink oplopen. Dat geeft irritatie bij onze klanten en levert extra werkdruk op voor onze baliemedewerkers. Geen ideale situatie dus! Tijdens bovenstaande vergaderingen kunt u inspreken over het beleidsplan 1999-2002 en daarnaast ook gebruikmaken van het 'normale' spreekrecht. Over de regels die daarbij gelden is in het gemeentehuis een brochure verkrijgbaar. U mag ook schriftelijk reageren. Uw reacties moeten dan vóór 16 juni binnen zijn. U kunt schriftelijke reacties sturen aan gemeente Waddinxveen, t.a.v. Staf Bestuur en Organisatie, Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. Wilt u meer weten over het EcoTeamprogramma en/of bent u geïnteresseerd om eraan mee te doen, neem dan contact op met mevrouw E. van Wei, telefoon 624838. SPREEKUREN Burgemeester en wethouders alleen secretaresses. Sociaal raadsvrouw op werkdagen (behoudens de woens dagen) van 09.00 tot 12.30 uur of na telefonisch afspraak. van funderings- van funderings- van funderings- Raadhuisplein 1 (0182) 624624 Postbus 400, 2740 AK Een ecoteam is een groep mensen, die leert om een milieu- en geldbesparend huishouden te voeren. Diverse onderwerpen, zoals afval, energie en vervoer komen hierbij aan de orde. Het meedoen aan een ecoteam is niet alleen goed voor het milieu, maar ook voor uw portemonnee! Het eerste ecoteam in Waddinxveen start in september. De gemeente ondersteunt de uitvoering van het Eco Teamprogramma van harte. Het register van verleende bouwvergunningen en meldingen waarmee is ingestemd ligt ter inzage bij de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu. Op de agenda o.a.: advies inzake voorstel tot het vaststellen van het Beleidsplan 1999-2002 subsidie stichting Islamitische moskee Alhyra conceptovereenkomst doordecentralisatie voorzieningen voortgezet onderwijs COMMISSIE FINANCIËN, PERSONEEL en ORGANISATIE op woensdag 10 juni 1998, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. u terecht bij de afdeling Voorbereiding Let daarbij op de volgende punten: U wilt uw kinderen tot 16 jaar (opnieuw) bijschrijven in uw nieuwe paspoort? Dan heeft u schriftelijke toestemming nodig van uw partner of van de andere ouder die de ouderlijke macht heeft. Dit geldt óók als uw kinderen al in uw oude paspoort staan. Voldoen uw pasfoto's aan de in de Paspoortwet gestelde eisen? Pasfoto's gemaakt door een schoolfotograaf zijn'vaak niet goed. Verkeerde pasfoto's meebrengen betekent vertraging: u moet dan echt andere laten maken. Uw reacties Vorig jaar hebt u over het algemeen schriftelijk gereageerd. Dit jaar stellen wij een andere procedure voor. Concreet betekent dit dat mondelinge inspraak 'mogelijk is tijdens commissie vergaderingen in de maand juni. De conlmissies vergaderen als volgt: commissie Welzijn, Onderwijs, Zorg en Sport vergadert 10 juni evenals de commissie Financiën, Personeel en Organisatie. Commissie Openbare Ruimte en Sociale Zaken vergadert 11 juni en commissie Ruimtelijke Ordening en Economische Zaken vergadert op 16 juni, De commissie voor Algemeen Bestuurlijk Zaken vergadert over het Beleidsplan 1999 - 2002 en de door u ingebrachte reacties tijdens een extra vergadering op 25 juni 1998. Vaststelling van het Beleidsplan 1999 - 2002 vindt plaats tijdens de raadsvergadering van woensdag 1 juli 1998. Opname in deze publicatie houdt uitdrukkelijk geen uitspraak in omtrent de definitieve besluitvorming. Evenmin kan in dit stadium een bezwaarschrift worden ingediend tegen een voorgenomen veiling. Wel kunt u in dit stadium uw bedenkingen kenbaar maken bij de afdeling Voorbereiding werken en Verkeer. Als u geen ongeadresseerd reclamedrukwerk wenst te ontvangen, kunt u dit kenbaar maken door een NEE/NEE - of een NEE/JA sticker op uw brievenbus te plakken. na afspraak via de Tot een gedachtewisseling over het ontwerpbesluit of het mondeling inbrengen van bedenkingen daartegen kan tot genoemde datum een afspraak worden gemaakt (telefoon nummer 624838, mevrouw E. van Wel). Burgemeester en wethouders delen mee dat op 24 maart 1998 vergunning ingevolge de Wet milieubeheer is verleend aan: Uitbreiding openingstijden in de avonduren Om het werkende deel van onze inwoners nog beter van dienst te kunnen zijn, wordt de openstelling van de balie in de maand juni op de dinsdag- en donderdagavond uitgebreid: vanaf 18.00 uur kunt u dan bij ons terecht. Tussen uw werk en de warme hap kunt u nu bij ons uw reis document laten maken. OPENINGSTIJDEN AFDELING PUBLIEKSZAKEN Balie voor Burgerlijke Stand, Burgerzaken, Reis- en Rijdocumenten: maandag tot en met donderdag: vrijdag dinsdag- en donderdagavond Tegen het besluit kan tot 16 juli 1998 beroep worden ingesteld bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage (in tweevoud). Tegelijkertijd kan een verzoek tot voorlopige voorziening worden ingediend bij de voorzitter van de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, op hetzelfde adres. Voor beide gevallen is griffierecht verschuldigd. Indien gewenst, worden de persoonlijke gegevens van degene die een bedenking indient, niet bekendgemaakt. Het verzoek daartoe moet schriftelijk, tegelijkertijd met de bedenkingen, worden ingediend. Alleen wie tijdig bedenkingen uit tegen een ontwerpbesluit kan later beroep instellen tegen het definitieve besluit. 8 tot en met 13 juni 1998 Nationaal Epilepsie Fonds De Macht van het Kleine In het Beleidsplan 1999 - 2002 staan keuzes die wij u voorleggen voor 1999, echter nog zonder financiële middelen. Tevens geven we een doorkijkje naar activiteiten voor de jaren daarna. Maar eerst willen wij van u weten of de keuzes die wij gaan voorleggen aan de gemeenteraad, ook uw instemming hebben. U kunt dus aangeven of u vindt dat wij de activiteiten in de juiste volgorde aanpakken. Daarnaast zijn we druk bezig met activiteiten die nog dit jaar uitgevoerd moeten worden. Als we een duidelijk beeld hebben van alle activiteiten, gaan we de beschikbare financiële middelen daar tegenover zetten. Aan de gemeenteraad leggen we dan onze uiteindelijke beleids voornemens voor. De financiële middelen worden in de begroting 1999 aangeboden aan de gemeenteraad. Behandeling van de begroting vindt plaats op 25 november 1998. Voomoemde stukken liggen ter inzage bij de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu in het gemeentehuis, elke werkdag vanaf 08.30 tot 12.30 en, op verzoek, op de maandagavonden gedurende drie aaneen gesloten uren (telefoonnummer 624838, mevrouw E. van Wel). COMMISSIE WELZIJN, ONDERWIJS, ZORG en SPORT op woensdag 10 juni 1998, aanvang 20.00 uur in het gemeentehuis. Wijk Zuidplas 1990 extra, het plaatsen van dakkapel op twee woning Molenring (naast nr. 21), het oprichten van een fotostudio Brugweg 12 t/m 20, het oprichten van vijf woningen Roosje Voshoeve 13, het gedeeltelijk veranderen van woning Burgemeester Trooststraat 64, het opheffen gebreken Burgemeester Trooststraat 68, het opheffen gebreken Burgemeester Trooststraat 66, het opheffen gebreken Burgemeester Trooststraat 7, het opheffen van gebreken Burgemeester Trooststraat 9, het opheffen van gebreken Zuidkade 227, het gedeeltelijk veranderen en van een woning Busken Huetlaan 9, het plaatsen van een dakkapel op het voorgeveldakvlak Coenecoop (tegenover nr. 530), het oprichten van een bedrijfsgebouw OPROEP VOOR KANDIDATEN VOOR MARKTCOMMISSIE Burgemeester en wethouders roepen kandidaten op om zitting te nemen namens de consumenten in de Marktcommissie Waddinxveen. U kunt uw schriftelijke aanmelding vóór 1 juli Wanneer u vindt dat u rechtstreeks in uw belang bent getroffen door de verlening van een -hiervoor genoemde - verleende beschikking, kunt u binnen een termijn van zes weken na de dag van verzending/uitreiking van de beschikking een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders. Informatie over de beschikkingen kunt u krijgen bij de genoemde afdelingen. Publieksvoorlichting Inst. Sociaal Raadslieden - Meldpunt discriminatie Afval; ophalen grofvuil, informatie en klachten Gouwebad "De Sniep" Sniepweg 13d Andere belangrijke telefoonnummers in de gemeentegids Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij een bouwaanvraag hebben ontvangen voor het oprichten van vijf woningen aan de Brugweg nrs. 12 t/m 20 (even). De bestaande woningen zullen worden gesloopt. Het bouwplan is op ondergeschikte punten in strijd met het geldende bestemmingsplan. Burgemeester en wethouders zijn voornemens medewerking te verlenen aan het ingediende bouwplan en de raad voor te stellen een voorbereidingsbesluit te nemen voor het gebied. Alvorens hiertoe over te gaan wordt een informatiebijeenkomst gehouden op woensdag 17 juni 1998, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. Tevens ligt het bouwplan vanaf donderdag 4 juni 1998 gedurende een termijn van twee weken ter inzage bij de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu, op werkdagen tussen 08.30 en 12.30 uur. U kunt gedurende de termijn van tervisielegging van het bouwplan schriftelijke zienswijze naar voren brengen. Eveneens kunt u op de informafiebijeenkomst uw zienswijze kenbaar maken. Ingekomen reacties worden meegenomen in het kader van de verdere planvoorbereiding. OPENINGSTIJDEN GEMEENTEHUIS Alle afdelingen elke werkdag van 08.30 tot 12.30 uur. In de middag kunt u alleen terecht op afspraak. OPENINGSTIJDEN AFVALSTATION, Zuidelijke Rondweg 250 Voor afgifte (grofjvuil en K.C.A. elke werkdag van 10.00 tot 15.00 uur en zaterdag van 09.00 tot 12.00 uur. Evenals vorig jaar willen wij u opnieuw consulteren over onze beleidsvoornemens. De basis van het Beleidsplan 1999 - 2002 is het collegeprogramma 'Samen aan de slag'. Dat hoort zo, want na verkiezingen is het nieuwe collegeprogramma richtinggevend voor de komende raadsperiode. Het Beleidsplan 1999 - 2002 is dus een vertaling van dat college programma. Omdat ook het nieuwe college uitgaat van de missie 'Waddinxveen', complete levende gemeente in het Groene Hart' is dit Beleidsplan voor de komende jaren ook een voortzetting van het Beleidsplan 1998 - 2001 1998 zenden aan het college van burgemeester en wethouders, Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. Tarweakker 22, het oprichten van een tuinberging Otto-erf 48, het oprichten van een serre Junolaan 28, het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning Linzenakker 39, het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning Brugweg 78, het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning Zesde Tochtweg 1B, het oprichten van een betonnen brug Graanakker 42, het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning P.C. Hooftstraat 1, het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning Sweelinckhof 1het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning de Akker 125, het plaatsen van een dakkapel op het voorgeveldakvlak en een dakkapel op het achtergeveldakvlak Linzenakker 49, het plaatsen van een dakkapel op het voorgeveldakvla k Kerkweg-West 2, het plaatsen van achtergeveldakvlak Sterrenlaan 124, het oprichten van een berging Stationsstraat 8, het opheffen van funderingsgebreken Deze aanvragen zijn opgenomen in het Openbaar Register, dat op werkdagen tussen 08.30 uur en 12.30 uur voor eenieder ter inzage ligt bij de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu. Opname in deze publicatie houdt uitdrukkelijk geen uitspraak in omtrent de definitieve besluitvorming. Evenmin kan in dit stadium een bezwaarschrift worden ingediend tegen een voor genomen bouwplan. In dit kader wordt op 4 juni a.s. op het gemeentehuis een voorlichtingsavond gehouden voor raadsleden en duo- raadsleden. Wellicht komt er, in navolging van andere gemeenten, ook een raadsledenteam. Een beter milieu begint tenslotte bij jezelf! Op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet maken burgemeester en wethouders van Waddinxveen bekend de volgende aanvragen te hebben ontvangen: Beroep kan worden ingesteld door: degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van een besluit; de betrokken adviseurs; degenen die bedenkingen hebben tegen de wijzigingen die bij het nemen van een besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van een besluit. Vermijd de pieken De piektijden aan de balie van de afdeling Publiekszaken liggen vooral op de donderdagavond en overdag globaal tussen 10.00 en 12.00 uur. U kunt ook op dinsdagavond en tussen de middag bij ons terecht. Op deze tijden is het vaak (erg) rustig. Alle normale openingstijden van de balie zijn ziet u in de donkere balk onderaan deze rubriek

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 3