BLIKVANGER makelaars van goede huize! O n a Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar van ’t Hof! Waddinxveen Boskoop r makelaardij all Van ’t Hof: MÉMP 1 jgMa GKW/WvW - WOENSDAG 10 JUNI 1998 PAGINA 32 Royale uitgebouwde hoekwoning Graanakker 10 Vraagprijs 325.000,- k.k. Kantoren in Gouda, Alphen a/d Rijn, Zoetermeer, Waddinxveen en Bodegraven. Goed onderhouden Roosje Voshoeve 60 Vraagprijs 342.500,- k.k. In de nieuwe wijk “Zuidplas 90" gelegen, recent gebouwde eengezinswoning. Dit ruime, moderne woonhuis is gebouwd in 1996, biedt 136 m2 eig. grond en ca. 425 m3 inhoud. Indeling: entree/hal, toi let met font., royale tuingerichte woon kamer, v.v. een beuken parketvloer en met trapkast en opensi. deuren naar de tuin, open woonkeuken in moderne uitv. en v.v. inbouwapp. Hal en keuken zijn belegd met een plavuizenvloer. Ie Verd.: ruime overloop, afz. 2e toilet met font., 1 slaap kamer v.z. met laminaatvloer en Frans balkon, 2 slaapkamers a.z„ waarvan 1 met vaste kastenwand, badkamer in lichte uitv. met douche en wastafel. 2e Verd.: riante zolderverdieping (geschikt voor 2 extra kamers) met berging achter knieschotten, aansl. wasapp., unit m.v., Agpo Econforte combiketel en zonneboi ler. Verder een voortuin en achtertuin (N) met vrijst. houten berging en achterom, void, parkeergel. nabij de woning. Deze op duurzame wijze gebouwde woning, biedt u het comfort van: “Milieubewust Wonen” (zonne-energie, waterbesparing) en “Veilig Wonen” (inbraakpreventie, sociale veiligheid). In staat van nieuw Poolster 12 Vraagprijs 379.000,- k.k. Zuidplaslaan 432, 2741 TE Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. Royale uitgebouwde hoekwoning, gelegen in de nieuwbouwwijk “Zuidplas”, nabij winkelcentrum en scholen. Bouwjaar 1986,175 m2 eig. grond en ca. 370 m3 inhoud. Indeling: royale entree/- hal, toilet met fontein, royale tuinkamer (2.00 m. uitgebouwd), gesloten keuken, recent vernieuwd (1 jaar), in lichte uitvoe ring en voorzien van inbouwapp. De par terre is v.v. een plavuizenvloer met vloer- verw. Ie Verdieping: overloop, 1 slaapka mer aan de voorz., 2 slaapkamers aan de achterz, beide voorzien van dakkapel, badkamer met ligbad, toilet en wastafel. 2e Verdieping: voorzolder met aansl. wasapparatuur en Vaillant combiketel (2 jaar), 1 slaapkamer met dakkapel. Deze aantrekkelijke woning biedt u ver der een brede achtertuin met o.a. terras, gazon, vijverpartijvrijst. stenen berging en achterom. Moderne eengezinswoning met leuk uit zicht aan de voorzijde op plantsoen/gras- veld. Gelegen in "Zuidplas", de jongste wijk van Waddinxveen, op korte afstand van het winkelcentrum en tevens gunstig gelegen t.o.v. uitvalswegen (A12/A20). Bouwjaar 1986, 134 m2 eig.grond en ca. 340 m3 inhoud. Indeling: entree/gang, toi let met fontein, tuingerichte woonkamer met provisiekast, open keuken (1995) in tweezijdige opstell. en v.v. afzuigkap, gascomfort, vaatwasser en koel-/vrieskast. Ie Verdieping: overloop, 1 slaapkamer aan de voorzijde, 2 slaapkamers aan de achter zijde met gedeelt. dakkapel, badkamer met ligbad, 2e toilet en wastafel. 2e Verdieping: voorzolder met aansl. was apparatuur en combiketel, 4e slaapkamer met halfhoge kastruimte en dakkapel, bergvliering. De woning is geheel voor zien van dubbel glas en heeft verder een voortuin met aangebouwde stenen ber ging en een achtertuin met gazon, terras, tuinkast en achteruitgang. Buitenkraan aan zowel voor- als achterzijde. Ruime, aantrekkelijke tussenwoning in de wijk “Zuidplas”. Gelegen nabij div. woon voorzieningen zoals winkelcentrum en scholen. Bouwjaar 1987, 128 m2 eig. grond en ca. 350 m3 inhopd. Indeling: entree/hal, garderobenis, toilet met fon tein, tuingerichte woonkamer met schuif pui naar tuin, open keuken aan voorzijde van de woning, in U-vorm. opstell. en met enige inbouwapp. zoals: afzuigkap, gas- comfort, magnetron, vaatwasser, koelkast en vrieskast. De parterre is v.v. een massief licht eiken parketvloer. Ie Verd.: overloop, 2 slaapkamers a.z., 1 slaapkamer v.z., bad kamer met douche, 2e toilet en wastafel en met toegang tot balkon aan voorzijde. 2e Verd.: 2 slaapkamers, voorzolder met combiketel, unit m.v. en aansl. wasapp. en toegang tot bergvliering. Deze goed geïso leerde woning biedt bovendien een voor tuin en een achtertuin, welke is gelegen op het zuidoosten, met vrijst. stenen berging en achterom. Bijz.: Schilderwerk buiten recent uitgevoerd. Moderne eengezinswoning met vrije ligging aan voorzijde. Gelegen in jonge, kindvriendelijke woonwijk. Deze goed onderhouden, compleet geïsoleerde woning, bouwjr. 1992, is gelegen op 132 m2 eig. grond en biedt ca. 300 m3 inhoud. Indeling: entree/- hal met garderobenis en toilet met font., doorzonwoonkamer met vrij uitzicht aan voorz., nette open keu ken aan de achterz. van de woning, in L-vorm. opstell. en v.v. enige appara tuur. Ie Verdieping: overloop, 1 slaap kamer aan de voorz. (317 x 288), 2 slaapkamers aan de achterz. (resp. 436 x 288 en 336 x 218), keurige bad kamer in lichte uitv. met douche en wastafel. 2e Verdieping: ruime open zolderberging met aansl. wasapp. en combiketel 1992. Tevens de mogelijkh. voor het maken van een extra kamer. Verder een voortuin en keurige ach tertuin, ca. 13 m. diep en gelegen op het Noorden, met o.a. borders, vijver, ruime vrijst. stenen berging (met elek tra) en achterom. Overdraagbare G.I.W. garantie. Op één van de mooiste plekjes van Waddinxveen gelegen, solide gebouwde en uitstekend onderhouden vrijstaande villa met fraai aangelegde voor-, zij- en achtertuin. Bouwjaar 1970, 569 m2 eig. grond en ca. 600 m3 inhoud. Indeling: fraaie hal/entree, v.v. een marmeren vloer en met garderobenis en hardh. open trap, L-vormige living met openhaard en v.v. een plavuizenvloer, woonkeuken in eiken uitvoering en v.v. diverse inbouwapp. zoals gascomfort, hetelucht oven, afzuig kap, vaatwasser en koel-/vrieskast, bijkeu ken met aansl. wasapp. en achteruitgang. Op de beg. grond bevindt zich tevens een ruime, lichte slaapkamer met geheel bete gelde douchegelegenheid met wastafel. Vanuit de bijkeuken heeft u toegang tot aangebouwde st. garage met doorgang naar de afz. berging met pantry. Ie Verd.: ruime overloop met dakuitbouw en vaste kast, 3 slaapkamers, alle v.v. berg ruimte achter de knieschotten, c.v.-kast met Nefit Turbo HR c.v.-ketel met gekop pelde boiler. Deze prachtig gesitueerde woning is aan de achterzijde gelegen aan een waterpartij en biedt u alle rust en ruimte midden in het Groene Hart van Zuid-Holland. De dorpskern met alle voor zieningen is in de directe nabijheid (loop afstand). Bijna 40 jaar ervaring I Royale eengezinswoning met een vriende lijke ligging in woonwijk nabij het winkel centrum “De Passage”. Bouwjaar ca. 1978, 140 m2 eig. grond en ca. 385 m3 inhoud. Indeling: entree/hal met toilet met font., vaste kast en trapopgang, nette woon keuken aan de voorzijde van de woning, ruime L-vormige en tuingerichte woon kamer met prov. kast en welke is v.v. een plavuizenvloer. Ie Verdieping: overloop, 1 grote slaapkamer (oorspr. 2) aan de ach terz., badkamer in lichte uitvoering, v.v. ligbad, afz. douche, 2e toilet en wastafel, 1 slaapkamer aan de voorz. met toegang totbergzoldertje. 2e Verdieping: 1 slaap kamer aan de voorz. met wastafel, voor zolder (geschikt voor extra kamer). De achtertuin (N) van dit goed onderhouden woonhuis is netjes aangelegd met sier bestrating en borders en heeft een vrijst. stenen berging en achterom. Aantrekkelijke eengezinswoning Zuidplaslaan 62 Vraagprijs 299.000,- k.k. Nette hoekeengezinswoning met een kindvriendelijke ligging. Gunstig gesitu eerd t.o.v. diverse woonvoorzieningen. Bouwjaar ca. 1962, 201 m2 eig. grond en ca. 300 m3 inhoud. Indeling: entree/hal met toilet en trap-/provisiekast, woon kamer, type doorzon, met openhaard en toogverbinding naar keuken, welke recent is vernieuwd en is v.v. gascomfort, oven, afzuigkap, koel-/vrieskast en vaatwasser. Ie Verdieping: overloop met vaste kast, 1 slaapkamer aan de voorz., 2 slaapka mers aan de achterz., badkamer met zit bad en wastafel. 2e Verdieping: voorzolder met Vaillant combiketel 1996,1 slaap kamer met vaste kast en v.v. dakkapel. Deze aantrekkelijke woning biedt u verder een ruime tuin, aan achterzijde gelegen op het oosten, met gazon, terras, vrijst. stenen berging en achteruitgang. Leuk vrijstaand woonhuis, bouwjr. ca. 1930, met diepe achtertuin. Deze keurig onderhouden, sfeervolle woning is geheel v.v. dubbel glas en biedt met 242 m2 eig. grond en ca. 275 m3 inhoud de volgende indeling: entree/hal, woonkamer aan de voorzijde van de woning en welke is v.v. een laminaatvloer, woonkeuken aan ach terz. In de aanbouw bevindt zich: bijkeu ken met plavuizenvloer, aansl. wasapp. en Nefit HR combiketel 1993, keurige, geheel betegelde en licht uitgevoerde badkamer met douche en wastafel en een geheel betegeld toilet. Ie Verdieping: overloop met vaste kast, 1 slaapkamer aan de ach terz., 2 slaapkamers aan de voorz., waar van 1 met wastafel, vaste kast met schuif deuren en dakkapel aan de zijkant. Via losse trap naar ged. bevloerde bergzolder. De woning heeft verder een keurige voer en achtertuin, ca. 20 m. diep, met o.a. waterput, vrijst. houten berging en achter uitgang. Fraai vrijstaand, modern landhuis met aangebouwde stenen garage. Gebouwd in 1978 en met 940 m2 eigen grond, ca. 600 m3 inhoud en een ligging in tuin- dersomgeving tussen Boskoop en Alphen aan den Rijn, biedt deze woning u alle rust en ruimte. De indeling is als volgt: entree/hal, toilet met font., de royale Z-vorm. woonkamer met openhaard en open trap, niveauverschil, glaspuien en 2 hardh. schuifpuien is belegd met een berkenparketvloer, open keuken in luxe uitvoering en U-vorm. opstelling, voor zien van alle inbouwapparatuur (1,5 jaar), zij-ingang met pantry, grote berging/bij- keuken, voorzien van een tegelvloer en met badgeijser en aansl. wasapparatuur, doorgang naar aangebouwde stenen gara ge met bergzolder. Ie Verdieping: totaal 4 slaapkamers, waarvan 1 met balkon en eigen douchegelegenheid met wastafel, c.v.-ruimte met c.v.-ketel, badkamer met ligbad, 2e toilet en wastafel, L-vorm. over loop met bergvliering. De tuin rondom deze goed onderhouden en heerlijk gele gen woning biedt u optimale privacy! Dit unieke object is zeker uw bezichtiging waard! Vriendelijk gelegen hoekwoning Anna Paulownastraat 13 Vraagprijs 269.000,- k.k. Es L/ Modern Jupiterlaan 21 Vraagprijs 309.000,- k.k. Leuk vrijstaand woonhuis Jan Dorrekenskade Oost 98 Vraagprijs 339.000,- k.k. Optimale privacy! Insteek 56 Vraagprijs 859.000,- k.k. Royale eengezinswoning Molenrmg 61 Vraagprijs 329.000,- k-k. Prachtige ligging St. Huybertsgeregt 4 Vraagprijs 795.000,- k.k. sr 71 11 2 Wij informeren u graag over het afsluiten van deze verzekering. ■_van ’t hof 1 NVM [HUIS] G ARANTIÉ DE NVM HUISGARANTIE* DE MEEST UITGEBREIDE DEKKING TEGEN VERBORGEN GEBREKEN. Hof in huis! Va heeft heel wat

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 32