r Rijn en Gouwe - lifi sp- '^9 ...of 6 weken klemvast voor maar 29,50 Krijgt u Rijn en Gouwe liever thuisbezorgd dan kan dat heel voordelig. Voor maar 29,50 heeft u ‘m I Tijd voor actie!! Twee weken voordelig op de bon... Hi A ik wil Rijn en Gouwe tijdens het WK klemvast hebben. Daarom kies ik voor Twee borinenboekjes (goed voor tien doordeweekse kranten en twee zaterdagedities) voor een totaalbedrag van 19.80. Ik machtig Rijn en Gouwe om eenmalig het verschuldigde bedrag van mijn giro/bankrekening af te schrijven en krijg als beloning een echt Attakkeeeshirt (zolang de voorraad strekt). Een proefabonnement voor zes weken voor 29,50. Ik machtig Rijn en Gouwe om eenmalig het verschuldigde bedrag van mijn giro/bankrekening af te schrijven en krijg als beloning een echt Attakkeeeshirt (zolang de voorraad strekt). Een proefabonnement voor zes weken voor 29,50. Ik machtig echter niet, zelfs al loop ik zo een uniek WK-shirt mis. Stuur mij maar een acceptgiro. Naam Telefoonnummer Giro/bankrekeningnummer (alleen nodig bij machtiging) Handtekening (alleen nodig bij machtiging) Stuur deze bon in ongefrankeerde envelop naar Rijn en Gouwe, Antwoordnummer 10008, 2400 VB Alphen a.d. Rijn ƒ1— I De hoogste tijd dus om onderstaande W-Kaart in te vullen en de komende weken te kiezen voor Rijn en Gouwe. Als u snel genoeg bent hebt u niet alleen de krant, maar ook nog eens een uniek Attakkeee-shirt klemvast. Stuur de W-Kaart vandaag nog in een envelop zonder postzegel naar: Rijn en Gouwe, Antwoordnummer 10008,2400 VB Alphen a.d. Rijn. U kunt Rijn en Gouwe los kopen, maar natuur lijk ook voor één van onze specia le WK- aanbiedingen kiezen. Zo kunt u bij Rijn en Gouwe 2 speciale bonnenboekjes bestellen, die samen goed zijn voor 10 doordeweekse kranten en 2 extra dikke zaterdag-edities. De bonnen zijn inwisselbaar bij alle verkooppunten van Rijn en Gouwe. Bestel de boekjes nu voor slechts 19,80 (normale losse verkoopwaarde ƒ22,50). Als u ons even machtigt krijgt u ook nog eens een uniek Attakkeee-shirt cadeau. 6 weken lang elke ochtend voor 7 uur klemvast. En dat is wel zo prettig want dan weet u zeker dat u het hele WK lang geen doelpunt, corner, vrije trap, kortom geen bal mist. En dat u, als u ons machtigt, de trotse eigenaar wordt van een heus Attakkeee-shirt. Voor deze unieke shirts geldt overigens: zo lang de voorraad strekt. Rijn en Gouwe volgt het hele WK op de voet. Met voorbeschouwingen, wedstrijdversla gen, poulestanden en analyses, maar ook met diepte-interviews, nabeschouwingen en prachtige kleurenfoto’s. Als u tijdens het wereldkampioenschap iedere dag voor Rijn en Gouwe kiest, mist u gegarandeerd geen bal. 1 1 1 vv* «F- 1 1 I

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 26