Opschoondag Apollolaan succes X Guido Hack wint 'zilveren schoen SU tl I Edelman Reeuwijk met cactussen eeuw oud Leerlingen trots op hun expositie Rit met oldtimers door Waddinxveen .7.-5 Kreater-leerlingen bezoeken Concordia Huurverhoging op 1 juli 1998 gehandicapten Kaartavond van De Gouwe Rijders Vierdaagse in Boskoop Voetbal tegen kinderarbeid Zondagsoos fialifinflifnntan M I 9^1 50 JAAR ii PAGINA 27 WOENSDAG 17 JUNI 1998 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN l Zaterdag trekken oldtimers door Waddinxveen en zijn 's Kamerplanten Op de foto reikt Harry Cavelier de 'zilveren schoen' van juwelier Spruytenburg uit aan Guido Hack. (Foto: Spruytenburg) «f bedrijf dat ressorteert onder de naam van internationaal handelsbedrijf Hagemeyer. De cactuskwekerij is inmid dels terug in de familieban den van Edelman, maar zij omgeving hebben. Het creë ren van sfeer en illusies voor in en om het huis liggen als samenwerking tussen de cre atieve en commerciële afde- Het is voor de consument niet mogelijk om direct bij Edel man te kopen. Men levert via woordvoerder. ‘Opvallend is het gezellige Eén van de nieuwe trends van de groene sector van het bedrijf is kamerplanten opge sierd met diverse kunstpro ducten. In een groene conif eer zitten wat rode kunstker- sen of is een yucca opgesierd Hagemeyer. Dat geeft hen de mogelijkheid om de marktpo sitie wereldwijd te handha ven. WADDINXVEEN - Guido Hack heeft de der de ’zilveren schoen’ gewonnen van de door juwelier Spruytenburg (Koningin Wilhelmi- naplein) gesponsorde verkiezing bij WSE- voetbal (Vondelwijk). Ferdy Schenk werd tweede en Martijn Stol derde. Alle drie krij gen ze van de sponsor een Fossil-horloge. Om voor de ’zilveren schoen’ in aanmerking te komen, beoordeelt trainer Willem den Besten tal van factoren. Guido Hack bleef in de eindstand de nummer twee Ferdy Schenk ruim voor. Hij behaalde in totaal 48 punten. Ferdy behaalde 33 punten waarmee hij de nummer drie Martijn Stol drie punten voor bleef. Martijn is al jarenlang een talent net als zijn kleine broertje Michiel die zijn geluk in het betaalde voetbal beproeft bij Exelsior in Rotterdam. De prijsuitreiking werd gehouden op een ge zellige voetbalavond. Er werd met de selec tie naar het Nederlands elftal op de televisie uit hun reacties, nooit het ge voel gehad dat zij op hun te nen moesten lopen, presta ties moesten leveren. ‘Dat maakt het zo leuk', zegt een jonge vrouw. ‘Je komt een beetje voorzichtig binnen en dan is er meteen het gevoel dat je samen iets gaat doen. Je eigen gevoel en dat in en met de groep'. Het was een zeer gezellige en geslaagde dag. Donderdag 18 juni zullen de -75 sen, alleen nu onder een an dere firmanaam. Edelman met in Reeuwijk het hoofd verpakking. Geen overpakken dus meer bij de groothandel. Het gaat zo direct naar de winkels waar de consument dus in een zeer vroeg stadium ver rast wordt met de nieuwe trends van Edelman. Nog steeds worden door Edel man ook cactussen verhan deld. De familie Edelman heeft destijds de zaak ver kocht maar later de kwekerij weer in de familie gebracht. lolaan en omgeving ook de nabijgelegen buurt van de Jupiterlaan, de Junolaan en g de St. Victorwijk aan te pak- ken, moest wegens te weinig belangstelling worden afge blazen. WADDINXVEEN/REEUWIJK - Wat in 1898 bescheiden begon als boomkwekerij is in een eeuw uitgegroeid tot één van Europa’s belangrijkste handels- en marketing- servies op tafel en in de kast, ondernemingen in de bloemen- en tuinbranche. Ter ge- - legenheid van haar eeuwfeest hield Edelman BV, die in Waddinxveen is gevestigd aan de Tweede Bloksweg, een presentatie. ijkse bedrijf leidde er toe dat basis aan productinnovatie'. Edelman heeft door het be spelen van de markt in een veel minder verkoopbaar. Het samensmelten van pre sentatie en marketinginspan ning van plant en pot in 1984 naar de moderne distributie bleek een enorm succes en heeft bijgedragen aan.de in ternationale naamsbekend heid van Edelman’. Het bedrijf had zich inmid dels ook al onderscheiden door productvernieuwing en innovatie. Daardoor werd er al snel gekeken naar uitbrei- BOSKOOP/WADDINXVEEN - De toerclub van Boskoop houdt vanaf maandag 22 juni weer de avondfietsvierdaagse in het kwekersdorp. Dit jaar voor de 17e keer. Van 18.00 tot 19.00 uur kan worden gestart bij het Praathuis aan de Bosweg in Boskoop. Daar is ook de fi nish. De eindcontrole sluit om 21.30 uur. Inschrijven kost ƒ6,50. Per dag inschrijven kan ook. De kosten daarvan zijn ƒ2,50. Na het volbrengen van vier tochten krijgen deelnemers een herinnering. De afstand is dertig kilome ter, dus geschikt voor gezin nen, toerders en recreanten. Voor meer inlichtingen: Kees Hofstee, tel. 0172-214844 of Jan de Zwijger, tel. 0182- 616946. handel. De presentatie voor de groot handel wordt twee keer per jaar ondersteund met een huisbeurs. Ook dit jaar was er weer een huisbeurs, extra avanceerd als nu, daarom mochten bedrijven auto’s as sembleren (zelf uit onderde len samenstellen). Mulder NV heeft in het verle- AMV-leerlingen van Kreater den nogal wat auto’s gebouwd (Kerkstraat) een kijkje gaan nemen tijdens de repetitie van het opleidingsorkest. Van 18.00 uur tot 19.15 uur repeteren zij in het clubge bouw De Hoge Noot (J.W. Fri- soweg). Zo kunnen de meisjes en jongens een idee krijgen WADDINXVEEN - Autoclub De Gouwe Rijders uit Wad dinxveen houdt donderdag avond 18 juni om acht uur weer kaartavond in hotel- café-restaurant De Unie (Kerkweg-Oost). Daar kun nen de kaarters zich ook in schrijven. Tijdens de avond worden vier rondes gespeeld. töifeÉ De muziekcursisten laten zich op kleine en grote uitvoe ringen regelmatig horen. Al hoewel een klein deel van het werk van de beeldende leer lingen voortdurend in de Kerkstraat te kijk hangt en staat, weet menigeen te wei nig van het plezier dat velen aan deze cursussen voor jong en oud beleven. De open dag van Kreater, waarop wethouder drs. Aad van Holsteijn (PvdA) tevens de tentoonstelling opende, was voor sommigen een open baring in de beeldende sector. Kinderen, jongeren en vol wassenen voerden met fami lie in hun kielzog anderen mee. ‘Het is zo leuk op latere leeftijd, als je wat tijd voor je zelf hebt, te ervaren dat je best iets moois kunt maken', zegt een leerlinge van Josiah Onemu, de docent beeldhou wen en boetseren. Aleid Abels, Jeroen Dijkhui zen, Gerda Jonker, Kobie WADDINXVEEN - De Waddinxveense muziekvereni ging ’Concordia’ verzorgde de muziek tijdens de avond- wandelvierdaagse en hield een verrassingstocht in Delft. Deze week is er een openbare repetitie van Ruim vijftig oldtimers rijden mee: antieke hakkepuijes, sportwagens en enorme Ame rikanen uit de jaren vijftig en zestig met veel chroom. De klassieke wagens zijn in Waddinxveen te bewonderen op de Dorpstraat om onge veer tien uur. In de Goudse regio zijn nogal wat liefheb bers van oldtimers te vinden, evenals verzamelaars. De glanzende Amerikaanse sleeën van Boskoper T. Rijn beek bijvoorbeeld, zijn een begrip. In de ’Kikkerrit’ (genoemd naar het waterrijke gebied van Boskoop en omgeving) van komende zaterdag is iets bijzonders te zien; een auto die is gebouwd in Boskoop het (bij Mulder NV). Autofabrie- opleidingsorkest, wordt er een boekenmarkt gehouden ken waren destijds niet zo ge en wordt er geconcerteerd in het Utrechtse Montfoort. avanceerd als nu, WADDINXVEEN - Zondag middag 21 juni van twee tot vier uur wordt in wijkgebouw ‘Het Zuidhonk1 (Zuidpla- slaan) een soos gehouden voor verstandelijk gehandi capten. Op deze middag wor den er spelletjes gespeeld, muziek gedraaid en andere activiteiten gehouden om met elkaar een gezellige middag te hebben. WADDINXVEEN - In de We reldwinkel Waddinxveen aan het Koningin Wilhelmina- plein is de trainingsvoetbal met de slogan ’Sport against Childlabour’ te krijgen; de voetbal tegen kinderarbeid. De Fair Trade-voetballen worden gemaakt in Siakolt in het noorden van Pakistan, vlakbij de grens met de oms treden Indiase deelstaat Kashmir. De voetballen in de Wereld winkels worden gemaakt door TalonSports, een relatief jong bedrijf, gerund door vier broers, met een jaarlijkse produktie van 1,2 miljoen voetballen. De arbeider van de Fair Tra de voetballen kreeg 15 roe pies (70 cent) per bal meer, zijn dagloon steeg naar circa f 6,40, waarmee de financiële noodzaak ook kinderen te da ten werken, kwam te verval len. Om te voorkomen dat aan de Fair Trade-voetballen kinde ren zouden meewerken werd aan producent Talon Sports een groot aantal voorwaar den gesteld. Bovendien reisde Stefan Durwael van de Fair Trade Organisatie eind maart naar Siakolt om met eigen ogen de produktie gade te slaan. Half april kwam een groot aantal van deze trainings- voetballen naar Nederland en onmiddellijk waren ze uit verkocht. Nu, bij de tweede ronde, is het de Wereldwinkel Waddinxveen ook gelukt een aantal van deze voetballen in te kopen bij Fair Trade in Culemborg. Zo’n 80 tot 90% van de we reldproductie komt uit Siak olt, 35 miljoen voetballen per jaar. Maar Sikolt staat gelijk aan kinderarbeid, zo’n 8000 Concordia kinderen van 14 jaar en jon ger werken in deze bedrijf stak. Sinds een aantal jaren vecht Siakolt tegen het imago van gewetenloze kinderuitbuiter. De stad is bang de voor haar zo belangrijke industrie te verliezen. Onder aanvoering van de VN-organisaties voor kinde ren (Unicef) en werk (ILO) werd in Atlanta vorig jaar een overeenkomst onderte kend waarbij afgesproken dat voor het einde van het jaar al le kinderen van 14 jaar en jonger uit de voetbalindustrie pleet met Santa voor de open verdwenen moeten zijn. haard1. luidde vrijdag avond 12 juni het muzikale slot in van de tweede Wad dinxveense avondwandel- vierdaagse. Nadat de laatste groep was vertrokken speelde de harmonie een aantal mu ziekwerken. Toen de eerste wandelaars weer terugkwamen op het Be Fair-voetbalveld bleek de muziek van Concordia bij hen goed in de smaak te vallen. De verrassingstocht die de ju bileumcommissie van Con cordia had opgezet in ver band met het 100-jarig be staan voerde de leden zaterdag 13 juni naar Delft. In de Prinsenstad kon men in groepjes een foto-puzzeltocht maken om op die manier ken nis te maken met Delft. Na de lunch konden de leden de stad vanaf het water bekij ken, waarna er een bezoek aan het Oorlogsmuseum volgde. De terugtocht naar het res taurant ’Het Karrewiel’ ging ook weer per rondvaartboot. Tijdens de tocht kreeg men uitleg over hetgeen men te genkwam. Hierna konden de leden zich uitleven op de bowlingbaan, waarna er een diner volgde. WADDINXVEEN - De expositie van de leerlingen van de afdeling beeldend (tekenen, schilderen, boetseren, beeldhouwen en fotografie) laat op hun expositie de ’andere kant’ van het centrum voor kunstzinnige vor ming ’Kreater’ zien. Tot en met zaterdag 20 juni zijn hun werkstukken in het gebouw aan de Kerkstraat te bekijken. gekeken en er werd genoten van een Chine se maaltijd. Komend weekeinde wordt het seizoen afgesloten met de hele selectie en be geleiding in Middelburg. Het 50-jarig bestaan van de voetbalvereni ging WSE wordt gevierd met tal van aan sprekende evenementen. Hoogtepunten zijn de drie wedsrtijden tegen profclubs op sport complex De Lansbrekers. Dinsdag 14 juli te gen Feyenoord (19.00 uur), zaterdag 25 juli tegen Excelsior (16.00 uur) en dinsdag 4 au gustus tegen Sparta (19.00 uur). De entreekosten voor de wedstrijden zullen op de westrijddagen respectievelijk ƒ20-, ƒ10,- en ƒ5-, bedragen. In de voorverkoop kan voor ƒ25-, een passe-partout worden ge kocht bij Bloemsierkunst Mia en Wim Rip, Bloemen en Plantencentrum Verkleij, G.J. Wijsman Hoveniers, Mulder herenmode, Vi-, deotheek Videoland, juwelier Spruytenburg, Albert Heyn en Bavelaar Garantmarkt. Kb WADDINXVEEN Regels Bij het vaststellen van deze huurverhoging gelden een aantal regels. De volgende twee regels zijn daarvan de belangrijkste. 1. De maximale huurverho ging bedraagt in 1998 6 procent. Een verhuurder mag de woning - in beginsel - niet met meer dan 6% ver hogen. 2. De huur van de woning mag niet hoger zijn dan de zogenaamde ’maximaal toegestane huurprijs’. Voor I elke woning kan aan de f hand van het ’puntenstel- I sel’ uitgerekend worden of de huurprijs niet te hoog is. De huur mag niet boven de het maximaal toegestane bedrag uitkomen. Bij het Buro voor Rechtshulp is een folder verkrijgbaar over deze puntentelling. Daarmee kan men zelf uit- rekenen hoeveel punten de eigen woning heeft. De huurder heeft het recht de huurverhoging te weige ren. Dat heeft alleen zin als de huurverhoging meer is dan 6% of als de totale huur hoger is dan de maximaal toegestane huurprijs. Verder is bezwaar tegen de I huurverhoging mogelijk als de verhuurder zijn onder- de Holland-Exportprijs. Met overnames en joint-venture in de Verenigde Staten van Amerika verstevigde Edel man zijn positie in de markt. Coen Flink: ‘De consument wil graag op een idee worden verpakking. Direct vanaf het wereldfaam op, breidde het gebracht. Het liefst ook elk bedrijf worden de producten assortiment uit en verwierf jaar weer wat nieuws in zijn verpakt in sier- of geschenk- zich een steeds belangrijkere positie in de markt. De verkoop van het Reeuw- j 21 1_ J f 1 -1 1 k _1 A alleen de naam Edelman ge handhaafd bleef. Inmiddels is het een op de beurs genoteerd groot aantal landen dan ook een aantal decoratielijnen. Wat in ons land mode is kan in Duitsland soms in het ge heel niet aanslaan. Soms komt dit een seizoen later wel. Hoewel men opvallende, handelen tegenwoordig onder unieke en doeltreffende ont- een andere handelsnaam. werpen en dessins heeft gaat Zij kweken nog steeds cactus men er wel vanuit dat het te verkopen product niet met een seizoen verleden tijd is. In 1959 werd de plantenafde- Met enige creativiteit kan de kantoor is een onderdeel van consument doorborduren op het bestaand sortiment en jb - in Koorengevel, Ton van Steen bergen, allen kennen dit ’zichzelf ontdekken’. De cursisten hebben, zo blijkt morgens*om tien uur te bezichtigen in de Dorpstraat. Twintig vrijwilligers maak ten zaterdag de Apollolaan en omgeving schoon. (Foto: Woonpartners Midden-Hol- land-Henk Snaterse). ling opgericht, gevolgd in 1979 door een keramiekafde- ling. Deze uitbreidingen ga- toch vernieuwingen aanbren- ven Edelman een duidelijk gen. Er is dan ook een nauwe profiel voor de bloemisten en tuinbranche. De filosofie ’wat is een plant ling, zonder pot?’ werd het han delsmerk. Woordvoerder Groothandel Coen Flink van Edelman ver telt dat nadenken heel be langrijk is. ’Dat geldt niet alleen voor de grote lijnen van een bedrijf de groothandel aan de detail- maar juist ook in detail. De planten die wij verkopen zit ten in een binnenpot en voor elke maat hebben we een fraaie sierpot voorhanden’. ’Wanneer we deze twee ma ten niet op elkaar hadden af- feestelijk vanwege het 100-ja- gestemd zijn beide producten rig bestaan van het bedrijf. Ook nu is de nieuwste Edel- man-collectie een eerste ken nismaking met de nieuwste trends op het gebied van de coratie en keramiek. Ze wor den op bijzondere wijze aan de klant getoond. ‘Wanneer je door de showroom loopt sta je soms ineens midden in een woon keuken of badkamer, aange kleed met bijpassend keuken blok en tafel en natuurlijke producten1, weet de Edelman- Honderd jaar geleden startte Edelman met haar eerste boomkwekerij activiteiten in de Reeuwijkse buurtschap Tempel. Hoe groot het bedrijf hoeveel men ook heeft in binnen- en buitenland, het hoofdkantoor zit nog altijd op dezelfde plek aan de Schinkeldijk in Reeuwijk. Daar bevinden zich een modem kantoor pand, een ruime showroom en expeditieruimten. Nadat K. Edelman in 1946 begon met de commerciële ex ploitatie van cactussen ston den er naast de coniferen in eens allerlei tropisch aan doende plantjes. Dat innovatie in het bloed zat bleek toen al. Het werd een succes en Edel man bouwde een naam van WADDINXVEEN/BOSKOOP - Liefhebbers van klassie ke auto’s kunnen zaterdag 20 juni hun hart ophalen tij dens de jaarlijkse ’Kikkerrit’ die op die dag door Bo skoop en Waddinxveen (Noordeinde, Dorpstraat, Sn- iepweg, Dreef, Kanaaldijk, Kanaalstraat, Kreater Kerkweg-Oost, Brugweg) voert. beek aan de Loeteweg in Bo skoop. De tocht voert door Boskoop, Waddinxveen - waar de au to’s zoals gezegd om tien uur te bewonderen zijn op de Dorpstraat -, Reeuwijk, Bode graven en weer terug naar Boskoop. Op de Koninginne weg en de Burgmeester Co- lijnstraat in Boskoop worden de wagens vervolgens gepar keerd en kunnen worden be keken. Oldtimerbezitters die willen meerijden, kunnen zich nog melden bij Carla Rijnbeek tel. 0172-216305. "'A- WADDINXVEEN - In de buurt van de Apollolaan in Waddinxveen-Zuid werd za terdag een succesvolle op- schoondag gehouden. De bewonerscommissie Zuid, de speeltuinvereni- ging Zonning Zuid, de ge meentelijke plantsoenen dienst en Woonpartners Midden-Holland hadden de dag georganiseerd. I Twintig vrijwilligers meld- den zich om negen uur ’s eens aanleiding zijn uit te zoeken of er mogelijkheden zijn deze huurverhoging aan te vechten. Dat kan bij- voorbeeld door een af- spraak te maken voor het spreekuur van het Buro J voor Rechtshulp in Gouda. Op het spreekuur zal dan worden uitgelegd dat de huurprijs'eén keer per jaar l mag worden verhoogd. De meeste verhuurders kiezen ervoor om dit per 1 juli te doen. Als de verhuurder de huur- verhoging per 1 juli 1998 wil laten ingaan, moet hij dit vóór 1 juni in een brief aan de huurder bekend ma- ken. houdsverplichting niet na komt. Het moet dan gaan f om ernstige gebreken, zoals bijvoorbeeld vocht en schimmel in huis of emsti- ge lekkage. Een voorwaar- de is dat men deze klachten al eerder heeft gemeld aan f de verhuurder. Weigering Als men de huur- verhoging wil weigeren is de procedure als volgt. Men heeft 6 weken de tijd om een bezwaarschrift in te dienen bij de verhuurder. Als de verhoging 1 juli in- I gaat, heeft men dus tot j woensdag 12 augustus de tijd. Voor dit bezwaar kan men een speciaal formulier gebruiken dat verkrijgbaar is bij het Buro voor Rechts- hulp. Als de verhuurder hier niet op reageert, dan is de huur verhoging niet geldig en r hoeft men deze niet te beta- j len. Als de verhuurder wil dat de huurverhoging toch f doorgaat, ondanks aange- j voerde bezwaren, dan moet hij naar de huurcommissie. De huurcommissie kijkt dan wie er gelijk heeft, de huurder of de verhuurder. Zolang de huurcommissie geen uitspraak heeft ge- daan, hoeft men de. huur- verhoging niet te betalen. Als men vergeet om voor woensdag 12 augustus be zwaar te maken tegen de f huurverhoging, maar men j betaalt de huurverhoging 1 niet, dan wordt dit ook als protest gezien. De verhuur- J der moet ook dan eerst naar de huurcommissie als hij de huurder tot betaling wil dwingen. Het is moge lijk dat men erg veel last j heeft van vocht in de wo- j ning. Daarvoor bestaat het bezwaar-formulier mee, dat de betrokkene kan in- vullen en opsturen aan Woonpartners Midden-Hol- j land. Geadviseerd wordt de j huurverhoging niet te beta- len, zolang de huurcommis- sie geen uitspraak heeft ge- j daan. Wel wordt men aan- geraden het geld te f reserveren, voor het geval dat de procedure bij de huurcommissie wordt ver loren. Uitgebreide informa tie over huurprijzen kan men krijgen bij het Buro voor Rechtshulp in Gouda. Het bureau is gevestigd aan de Noothoven van Goorstraat. Het telefoon nummer is 0182-523444. Het eerste advies en het spreekuur is altijd gratis. van het spelen in een orkest. Met het oog op de komende zomervakantie houdt Concor dia een boekenmarkt op vrij dag 19 juni. Van 14.00 uur tot 19.00 uur zal er een lokaal zijn ingericht zijn als boeken kraam. De boeken liggen te koop vanaf één gulden. Tot slot geeft de groep die on langs mee heeft gedaan aan het studieweekeinde (leden van Concordia Waddinxveen, Excelsior Boskoop en St. Ca rolus Montfoort) zaterdag middag 20 juni een concert in Montfoort. Naast de voorbereidingen voor deze optredens zijn de 1998 van 5% zal worden jubileumcommissie en de dingsmogelijkheden in het assortiment. Hiermee zou de toekomststrategie nog duide- merdag ineens via een be- lijker worden. In 1985 boorde men de kerst- inmiddels ook is geworden en en decoratiemarkt aan. Een nevenvestigingen gouden greep zoals later zou blijken. De komst van kanto ren in Hong Kong en Duits- Verpakking land volgden, evenals de plantenafdeling die wegens grote groei in 1990 verhuisde naar het veilcentrum Bleis- wijk en inmiddels gerekend wordt tot de top drie van ex porteurs. Twee jaar later (1987) ont ving het Reeuwijkse bedrijf met een appel. Tezamen met TT 1 de decoratieve buitenpotten een goede greep voor de con sument. Edelman zou Edelman niet zijn als ze ook niet zouden hebben nagedacht over de Alle docenten van zijn erkende kunstenaars, die in binnen- en buitenland ex poseren. Wie de expositie van het werk van hun leerlingen wil zien kan tot komende za terdag naar het gebouw in de Kerkstraat komen. Voor een persoonlijk gesprek met een docent is eveneens na een telefonische afspraak (tel. 0182-614422) alle gele genheid. morgens in wijkgebouw Zonnig Zuid aan de St. Vic- torstraat. Naast het schoonmaken van straten en gevels werden ook plantjes in allerlei kleu ren (van de plantsoenen dienst) door de hele wijk in de grond gezet. De gemeente zette ook een veeg- en mate- riaalwagen in voor de afvoer van het vuil. Het voornemen van de orga nisatoren om naast de Apol- Deze thema-opstellingen ge ven een heldere en overzich telijk beeld. Je wandelt als het ware door verschillende droomwerelden'. ‘Het doet merkwaardig aan wanneer je op een warme zo- sneeuwd pad een woonhuis in kerstsfeer binnenloopt, com- en daarvan is zaterdag een Fiat uit de jaren vijftig te zien, een klein model, type Topolino (voorloper van de Fiat 500). De ’Kikkerrit’ be gint om half tien bij Ton Rijn- GOUDA/WADDINXVEEN I - Ook veel huurders in Waddinxveen hebben de af gelopen maand een brief van hun verhuurder ont vangen over de jaarlijkse 1 huurverhoging. I Ze ontvingen in mei van hun verhuurder, Woon partners Midden-Holland (Mercuriusweg), het be richt dat de huur per 1 juli en de verhoogd. harmonie ook druk bezig met Dit gegeven wil nog wel de voorbereidingen voor het promsconcert op zaterdag avond 7 november in de sporthal ’de Dreef. PI j -A..\ "Z B I l

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 27