aanwinsten Ruiters Reigersburgh vallen opnieuw in de prijzen Barre weersomstandigheden teisteren Be Fair Open Feyenoord laat nieuwe opdraven tegen WSE RTW live bij Feyenoord-WSl Veel goud voor Joost Krommenhoek op Nederlandse zwemkampioenschappen Evengroen aan kop bij zomerschaaktoernooi Nieuwe bestemming voor Walter de Mooij Boskoopsejongens in Europees toernooi water matig Visvangst leden HSW in Koudekerks Uitslagen De Sperwer B/G toernooi Waddinxveen brengt tennis op hoog niveau 'i Chateauroux I A PAGINA 23 WOENSDAG 8 JULI 1998 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN taal vijftien teams mee uit het hele land. Team 2 eindig- Inter- de Roodt, A.J van Vliet, B. Jansen, C. Klaassen, D. van Offeren, P. de Louw en N. Dannis. De verliezers waren onder andere Jesse van El- teren, P. de Niet, en H. van Woudenberg. De rij wordt gesloten door Alex de Jong en Peter Kok die er beide nog niet in zijn geslaagd om een partij te winnen. Ronde 5 en 6 zullen worden afgewerkt op don derdag 9 juli. De aanvang is om 20.00 uur en toeschou wers zijn van harte welkom. Amersfoort twee keer aan de bak. Op de 400 meter vrije slag bij de meisjes uit 1984 deed zij het met een tijd van 4.55.59 voortreffelijk. De 200 meter vrije slag was van minder gehalte. Denise tikte aan na 2.24.55- en bleef zo doende boven haar tijd van de kringkampioenschappen in Katwijk. Bij de meisjes van 1985 maakte Saskia Captein haar debuut op de NJK. Op de 100 meter vrije slag scoorde zij een tijd van 1.07.64. Winnaar werd E. Keizer met een vangstgewicht van. 3090 gram. Als tweede eindigde M. Reichard met 2670 gram en derde werd H. den Haan (2210 gram). De tussenstand is nu: 1. A. van Leeuwen (12.680 gram), 2. J. Brouwer (12.130 gram), 3. J. Verhoef (11.380 gram). 5.11.92 op het scorebord, maar in de snelle serie werd deze tijd door twee jongens gekraakt. Joost moest zich deze keer dus met brons te vreden stellen. Op het laatste nummer, de 400 meter vrije slag, versloeg Joost voor het eerst zijn gro te rivaal Tim Peters uit Kerkdriel. Met een tijd van 4.28.51 was Joost de concur rentie te snel af en mocht hij voor de vijfde keer op de hoogste trede van het erepo dium plaatsnemen. Denise de Riet kwam in gens uit Boskoop en hebben zo een goed team kunnen sa menstellen. Het team speelt in de D-pupillen poule em doet ook mee voor de Penalty Cup. De jongens brengen vier nachten in Haarlem door en worden begeleid door Edwin van de Berg als coach. Voor een passend tenue hebben de jongens bij Edgar van Eeden (Go Sport) aangeklopt, die het zo’n leuk initiatief vond dat hij het team sponsort. Hoe het gaat uitpakken is nog even af wachten maar de jongens ho pen wel zo ver te komen dat ze tegen buitenlandse teams kunnen voetballen. De uitslag was: 1. M. van Leeuwen (HSW) 4260 gram, 2. A. van Leeuwen (HSW) 4160 gram, 3. J. Rupke (HSW) 3780 gram, 4. W. Houtman (HSW) 3420 gram, 5. A. van Erk (HZM) 3320 gram. Na drie wedstrijden gaan vijf HSW’ers aan de lei ding: 1. M. Reichard (17.820 gram), 2. M. van Leeuwen (14.530 gram), 3. A. van Leeuwen (13.820 gram), 4. H. Kraan (13.340 gram), 5. J. van Egdom (13.250 gram). WADDINXVEEN - Zaterdag werd op het tennispark ’Bui tenhof aan de Sniepweg het open C en D toernooi afgeslo ten. Aan dit jaarlijks terugke rende tennis evenement, ge sponsord door Rucanor, auto bedrijf Boonstoppel en Verzijl Sport, werd ook dit j aar weer door een zeer groot aantal spelers, in diverse speelsterk- tes, deelgenomen. Ondanks de barre weersom standigheden konden gedu rende het toernooi alle partij en op tijd doorgaan. Alleen op zaterdagmiddag moesten di verse finalepartijen uitwij ken naar de tennishallen. Rijkelaan een oefenwedstrijd te spelen tegen een selec tie van WSE-spelers aangevuld met de beste voetballers uit Hollands-Midden. Op de 200 meter vlinderslag Op de 400 meter wisselslag leverde Joost zoals gewoon lijk slag met Robin van Agge- le (AZPC). Tot aan de meet had Joost de pech van een langzame serie. Na afloop stond de goede tijd van de koppositie door met de zwarte stukken naaste con currenten Van Geffen en Van Ommeren met lege handen achter te laten. De 2e plaats wordt gedeeld door R. Dannis en J. van Oort, die in een onderling treffen remise overeen kwa men, en Hugo van Elteren die door overwinningen op B. David en E. Singeling de 100% score pakte. De volgende personen sleep ten ook de volle winst in de wacht: W. van den Hoek, H. WADDINXVEEN - De Wad- dinxveense postduivenvereni ging ’De Sperwer’ nam deel aan een concours vanuit Cha- teauroux. Weersgesteldheid: west-zuid-westen wind. Af stand 108 km. In concours 798 duiven. Gelost om 07.45 uur. Aankomst eerste duif 13.52 uur. Laatste duif 14.16 uur. Snelheid eerste duif 1.690 m.p.m. Hieronder volgen de eerste vijf binnengekomen duiven per deelnemer. Uitslagen: P. Noor- lander Zn. 16 7 8 33; Joh. L. Bol 2 3 5 11 16; Mej. M. van Vliet 4 35 38 40 43; C.A. Bode 9 14 18 25 56; R.A. van der Made 10 12 13 15 28; T.H. Twigt Zn. 17 24 27 62 67; W. Breedijk 20 45 49 52 55; Davy Hofman 21 30 47 77 94; J. Jansen Zn. 23 99 139 152 163; Mw. E.J. de Wit 32 41 54 110 147; H. Met selaar 36 48 86 100 112; D Heeren 46 53 59 64 68; J. Troost 51 57 87 96 101; E. van Beek 61; J. Toor 63 104 134 160 166; D.M. Degenhardt 65; A.H. Kivits 82; M. Tollenaar Zn. 106 109 122 125 133; H. Vink 130 151 168 169 182; C Smitskamp 148. kende partij ging het in de eerste set aanvankelijk gelijk op, maar op het beslissende moment, bij de stand 5-5, wisten Rademaker en Van Kempen een break te force ren en konden zij naar 7-5 uitlopen. Ook in de tweede set konden zij op een break voorsprong uitserveren en zo doende de titel in de wacht slepen. In de heren dubbel C2 25+ werd in de finale gestre den tussen het duo J. van de Ark/H. Willems en het duo A. Anneveld/F. van Kempen, die als tweede in dit toernooi wa ren geplaatst. Aanvankelijk wonnen Van de Ark en Wil lems de eerste set via een tie break, maar in de tweede set kwamen Anneveld en Van Kempen zeer sterk terug en pakten ze de set met 6-2. In de derde set bleven zij uitste kend spelen. Dat resulteerde in 6-0. Bij de damesdubbel in de Cl namen Y. Hoogeveen en J. Los het op tegen L. van Ber- geijk en I. te Velde. In deze fi- nalepartij bleken de als eer ste geplaatste Hoogeveen en Los voor de nummers twee Bergeijk en Te Velde net iets te sterk. In de eerste set had den de dames al aan een bre ak voldoende om die met 6-4 te innen en in de tweede set speelden zij nog even iets be ter waardoor zij de overwin ning met 6-2 binnenhaalden. De gemengd dubbel Cl finale ging dit jaar tussen de kop- was er geen licht tussen het tweetal maar Robin tikte net iets eerder aan. Met een tijd van 2.24.59 zag Joost zijn in spanning met zilver beloond. De 100 meter vlinderslag gaf een ander beeld te zien. Van af de start liet Joost iedereen zijn hielen zien en won onbe slag. De 200 meter vrije slag dreigd in de schitterende tijd werd in 2.06.22 afgelegd met van 1.03.34: een nieuw als resultaat de derde gou den plak. Het onderdeel gemengd dub bel D2 25+ werd dit jaar ge wonnen door. M. Schol tal - berts en F. Diepeveen, die het in de finale op moesten ne men tegen M. Vos en J. van Dijk: 6-6 (in tiebreak winst voor Schotalberts en Diepe veen), 1-6, 6-2. Bij de dames dubbel D2 25+ ging de titel naar D. Goossens en A. Perfors, die in de finale de dames W. van de Ark en H. van Vuuren versloegen. De dames Goossens en Per fors hadden al eerder in het toernooi, in drie sets, afgere kend met de nummer één ge plaatste dubbel Y. van Erk en V. Nugteren. Ook in de finale speelde de dames een uitste kende partij: 6-4, 6-1. Gemengd dubbel Dl 25+ ken de dit jaar een uitgebreid speelschema, met een aantal zeer spannende partijen, waarbij de als nummers één geplaatste I. Drogelo en J. Fik het in de finale op moes ten nemen tegen J. Boonstop pel en J. Hoeke. Laatst ge noemde duo zegevierde met 6-4 en 6-4. In het dames dubbel Dl 25+ sneuvelden de als nummers één geplaatste F. Kool en P. Verhoeff al in de tweede ron de van het toernooi. Het als nummer twee geplaatste duo C. van de Loo/ G. van der Sluijs bracht het er beter af. Na een aantal goede partijen moesten zij het in de finale opnemen tegen M. van Laar- pels C. Baas/ N. Oostendorp en M. Hoogeveen/A. Wens ink. Een partij met een wisse lend karakter, maar Baas/ Oostendorp kon de eerste set met 6-4 winnen. Ook in de tweede set had dit duo aan een break voldoende (6-4) om de match te winnen. Bij de heren dubbel Cl moesten P. Hooftman en F. Vermeiden het in de finale afleggen te gen E. van Erk en R. van Tol. Na een slopende halve finale hadden zij geen antwoord op het dominerende spel van Van Erk en Van Tol, die met 6-3 en 6-3 de titel binnen haalden. De dames enkel Cl werd dit jaar een familie aan gelegenheid waarbij de zusjes Schuttelaar uit mochten ma ken wie er in deze klasse de sterkste was. Uiteindelijk won S. Schuttelaar met 6-3 en 6-1. Tenslotte werd bij de heren Cl R. Schreurs kampioen na dat hij het in de finale had op genomen tegen J. Wegner. Schreurs won deze partij op vrij gemakkelijke wijze met de cijfers 6-2, 6-3, nadat hij het in de halve finale een stuk zwaarder had gehad in zijn partij tegen E. van Erk waarin hij drie sets nodig had om zijn finaleplaats veilg te stellen. Otse en J. Uitterhoeve. Deze finalepartij ging redelijk ge lijk, maar de winst ging uit eindelijk in twee sets naar de dames Van de Loo en Van derSluijs: 6-4, 6-4. Het heren Dl enkelspel ken de eveneens een finale, waar in de als nummer één ge plaatste gpeler wist door te dringen. Het ging hier om J. Groenendijk, die op overtui gende wijze in alle voorgaan de rondes aan twee sets vol doende had gehad om zijn fi naleplaats veilig te stellen. Hij moest het hierin opnemen tegen Jeroén Jaakke die in de halve finales nog een slopen de partij tegen Hugo van Ber geijk had gespeeld. Een partij die hij uiteindelijk in drie sets wist te winnen. In de fi nale partij, die binnen ge speeld moest worden, kon Jaakkehet in de eerste set nog aardig bij houden, maar hij moest Groenendijk toch een break toestaan. In de tweede set ging het allemaal nog sneller en won Groenen dijk met 6-2. Bij de dames in dezelfde klas se ging de titel naar T. Blom, die in haar finalepartij tegen de nummer één geplaatste J. Uitterhoeve slechts twee sets nodig had om de overwinning af te dwingen. Bij de gemengd dubbel C2 25+ ging het in de finale tus sen J. Streng/S. van Gemeren en het duo B. Rademaker/F. van Kempen. In een uitste- van 1.03.34: clubrecord. WADDINXVEEN - Dinsdag 14 juli komt Feyenoord naar Waddinxveen om op het sportcomplex aan de Willem de tijd van 56.62 noteren. In de volgende snellere series was niemand bij machten deze tijd te benaderen en het eer ste goud was binnen. Met een keurige tijd van 2.24.08 volgde daarna het goud op de 200 meter wissel- vïng (2e bij de B-dressuur) en Lisanne Hoornweg (6e bij de B-dressuur) leidde het team met maar liefst 10 punten voorsprong op nummer twee. Helaas gingen er in de tweede ronde een paar dingen minder goeden zakte het team onverwacht alsnog naar de derde plaats. Toch was WADDINXVEEN - De lo kale omroep RTW zendt dinsdag 14 juli in een ex tra uitzending een rechtst reeks verslag uit van het duel Feyenoord -WSE/re- gio-selectie. De RTW zendt deze wedstrijd uit vanuit een mobiele studio op het WSE-complex. Vanaf 18.00 uur worden er voor beschouwingen met spe lers en trainers gehouden, waarna om 19.00 uur de aftrap plaatsvindt. Van deze speciale wedstrijd zal live verslag worden ge daan door diverse com mentatoren. De RTW zendt uit op 105.8 MHz (ether) en 93.1 MHz (ka bel). WADDINXVEEN - De vijfde en voorlaatste wedstrijd voor de zomeravondcompetitie van de Hengelsportvereni- ging Waddinxveen (HSW) werd dinsdag 1 juli gevist in de Oude Rijn bij Koudekerk. Er werd matig gevangen. er sprake van een prima prestatie, want er deden in to- de op een niet onverdienstelijke negende plaats. WADDINXVEEN - Bij de na tionale zwemkampioen schappen voor junioren in het Amersfoortse Sportfond- senbad heeft Joost Krom menhoek een aantal opmer kelijke prestaties neergezet. De 14-jarige zwemmer van het Waddinxveense Gouwe- staete veroverde 5 gouden, 1 zilveren en 1 bronzen me daille bij de jongens uit 1984. Op de 100 meter vrije slag was Joost door omstandighe den geplaatst in de lang zaamste serie. Zonder enige strijd liet hij een zeer snelle WADDINXVEEN - Op don derdag 2 juli zijn de 3e en 4e ronde afgewerkt van het zo merschaaktoernooi in het wijkgebouw Het Zuidhonk'. Met weer een aantal nieuwe gezichten onder de deelne mers werd er veel strijd ge leverd. Van de 8 deelnemërs die gezamenlijk de eerste plaats moesten delen na ronde 2 is nu alleen Jan Evengroen, de kampioen van het toernooi in 1997, nog over om deze plaats op te eisen. Evengroen pakte Eveneens werd deelgenomen aan een concours vanuit Cha teauroux. Weersgesteldheid zuid-westen wind. Afstand 621 km. In concours 144 duiven. Gelost om 7.45 uur. Aankomst eerste duif 13.52 uur. Laatste duif 14.16. Snelheid eerste duif 1690 m.p.m. Uitslagen: Joh.L. Bol 1 3 4 8 16 20 24 28 29 34; R.A. v.d. Made 2 11 14 26 27; M. Verbeek 5; E. van Beek 6 33; J. Toor 7 10; M. Tollenaar Zn. 9 12 19 31; C.A. Bode 13 21; J. Jansen Zn. 15 25 30 36; H. Vink 17 18; Davy Hofman 22; P. Noorlander Zn. 23 32; W. Breedijk 35. Ook bij de individuele starts werden prijzen behaald: Marloes Korving werd kampioen B-springen, Marloes Kuyper 4e in de M-dressuur en Jennefer Nijbroek Be in het B-springen. Alle ruiters en amazones, voorzien van een mooie blauwe bodywarmer en een wit zadeldekie, dat hun werd aangeboden door de heer en mevrouw Nij broek van Jegeda Softwarediensten, keerden zondag avond moe maar voldaan terug naar Waddinxveen. WADDINXVEEN - Ook dit jaar hebben de teams van de Waddinxveense manege Reigersburgh het weer uitste kend gedaan op de NPC kampioenschappen. Na de eerste ronde zag het er zelfs naar uit dat team 1 ook landelijk de eerste plaats kon wegkapen. Na overwinningen van Jennefer Nijbroek (Ie bij het B- De zevende wedstrijd voor de zomercompetitie en tevens derde wedstrijd voor de geza menlijke competitie met de Hengelsportvereniging Ze- venhuizen/Moerkapelle (HZM) werd afgelopen zater dag in de Rotte bij Bleiswijk gehouden. Gezamenlijk vin gen de 21 deelnemers circa vijftig kilo witvis, voor dit wa ter een matige vangst. De belangstel ling is groot en het aantal plaatsen is be perkt. Om te leurstellingen te voorkomen wordt daarom aanbevolen plaatsbewij zen in de voor verkoop aan te schaffen. De voorverkoop van passe-par- touts voor de WSE jubi- leumwedstrij- den is inmid dels in volle gang. Voor slechts ƒ25 per stuk zijn deze te be machtigen bij verschillende voorverkoop adressen in Waddinxveen en omgeving. Een overzicht van voorver koopadressen. Gouda: VW, Bakker Inter- sport en Multicopy. Alphen a/d Rijn: VW, Bakker Intersport, Bahlman Sport en Boekhandel Van Haasbeek. Haastrecht: Sport-cultureel centrum Concordia. Stolwijk: Fa. Bruynese. Bodegraven: Bakker sport. Boskoop: VW. Waddinxveen: Bloemsierkunst Mia en Wim Rip, bloemen- en plantencentrum Verkleij, G.J. Wijsman hoveniers, Mulder herenmode, videotheek Video land, juwelier Spruytenburg, Megacolor Fotoshop, Verzijl Sport, schildersbedrijf Visser, Albert Heijn, firma De Bruin, Bavelaar Garantmarkt, WSE. ment zorgen. Om alle toe schouwers optimaal te ontvan gen en de wedstrijden in een aardige ambiance te laten ver lopen zal het hoofdveld van WSE aan drie zijden tijdelijk met tribunes (zit- en staan plaatsen) worden omzoomd. Daardoor kunnen enkele dui zenden toeschouwers getuige zijn van het voetbalspektakel. Voor de voetballiefhebber die de wedstrijden tussen de WSÉ/regio-selectie en de Rot terdamse profclubs willen zien, zullen de kosten binnen de perken blijven. Voor ƒ25 kan een passe-partout worden aangeschaft die toegang ver leent tot alle drie de wedstrij den. Deze wedstrijd, die geleid zal worden door de bekende oud- scheidsrechter John Blanken- stein, moet het hoogtepunt worden van het 50-jarig jubi leum van WSE. De aanvang is gesteld op 19.00 uur. Een uur eerder gaan de hekken open. Later deze zomer staan ook nog aantrekkelijke oefenpartij en op het programma tegen de andere Rotterdamse profclubs. Op zaterdag 25 juli (16.00 uur) komt Excelsior op bezoek in de Oranjewijk, op dinsdag 4 au gustus is (19.00 uur) Sparta daar te gast. Feyenoord viert binnenkort overigens ook een jubileum. Op 19 juli bestaat de club uit Rotterdam-Zuid op de kop af 90 jaar. De be langrijkste wapenfeiten uit de rijke historie van de club: 13 kam pioenschap pen, 10 KNVB-bekers, de UEFA-cup, de Europa-cup en de Wereld beker. Feyenoord zal met de voltal lige selectie op het WSE com plex verschij nen. Ook de nieuwe aan winsten van de Rotterdam se topclub zul len in het veld komen. De Deen Jon Dahl Tomas- son, die eerder bij SC Heeren- veen furore maakte, maar bij Newcastle United in de premier league niet echt uit de verf kwam, te kende onlangs een vieijarig contract bij Feyenoord en zal er in Waddinxveen zeker bij zijn. Dat geldt ook voor de jon ge Braziliaanse aanvaller Tin- hinho die eveneens onlangs doop de Rotterdammers is in- gelijfd voor een periode van vier jaar. Tinhinho, afkomstig van Portuguese uit Sao Paulo, maakte zo’n sterke indruk tij dens een stage in de Kuip dat Beenhakker en Baan hem niet meer wilden laten gaan. In de Feyenoord-selectie zitten verder natuurlijk ook veel ver trouwde gezichten. Alle namen op een rijtje: Dudek, Zoetebier, Van Gobbel, Gyan, Schuite- man, Picun, Konterman, Tin hinho, Allotey, De Haan, Van Gastel, Van Wonderen, Bos- velt, Kalou, Tomasson, Kor neev, Cruz, Nelisse, Vos, Fra ser, Graff, Sanchez, Connolly, Graafland en Bot. Trainer coach is Leo Beenhakker. Hij wordt geassisteerd door Geert Meijer. De WSE selectie is met het oog op de jubileumwedstrijden uit gebreid met enkele spelers die in het verleden voor WSE uit kwamen en nu elders (hoger) voetballen en met een aantal andere voetballers uit de om geving die door de regionale sportpers op grond van hun voetbalkwaliteiten werden ge selecteerd. Het team dat het veld in komt zal zodoende het karakter hebben van een re gionale selectie, maar toch een duidelijke WSE-inbreng ken nen. De WSE/regio-selectie zou aanvankelijk gecoacht worden door Cees Balvers en Bert Keij, twee trainers die in het verle den ook op de bank zaten bij WSE. Om gezondheidsredenen heeft Balvers helaas moeten afzeggen. Zijn taak wordt nu overgenomen door een andere oud-gediende: Douwe Oppe- dijk. Onder Keij en Oppedijk behaalde WSE de grootste suc cessen in de historie van de club. Met Keij op de bank werd in 1973 de promotie naar de vierde klasse bewerkstelligd, Oppedijk bracht WSE in 1985 naar de derde klasse. Rond de wedstrijd zal de Par tyband, bij velen beter bekend als blaaskapel ’De Bietenbrou wers’ voor muzikaal entertain- WADDINXVEEN - Tennisver eniging Waddinxveen is er we derom in geslaagd een klinkend B- en C-toemooi te houden. Dankzij goede weersomstandig heden konden alle geplande tweehonderd partijen afge werkt worden. De talrijke bezoekers waren ge tuige van uitstekend tennis op een hoog niveau. Afgelopen zon dag konden alle finalepartijen verspeeld worden. De winnaars van de diverse on derdelen waren: Gemend dubbel C2 25+Sita en Max de Groot. Heren dubbel C2 25+Milco Mi- lev en Rob Nederhof. Gemengd dubbel Cl 35+: Cori ne van Velzen en Nic van Leeu wen. Heren dubbel Cl 35+: Hugo Francoulon en Nic van Leeu wen. Gemengd dubbel Cl: R.van Groeningen en Maarten van Leeuwen. Dames dubbel Cl: Sabine en Nicole Schuttelaar. Heren dubbel Cl: Geert Jansen en Bas Middelkoop. Dames enkel C2: Nicole Schut telaar. Heren enkel C2: Joost Wegner. Dames enkel Cl: Karlijn Joling. Heren enkel Cl: Sabin Tigu. Dames enkel B2: Annemieke Elsholz. Heren enkel B2: Nick van der Kaay. Gemengd dubbel BI: Froukje Taconis en Patrick Cogenbach. Dames dubbel Bl: Ingrid Boere en Annemieke Elsholz. Heren dubbel BI: Yvo Bors- boom en Mare Rasenberg. Dames enkel Bl: Ingrid Boere. Heren enkel Bl: Michael Jong ste. Later deze maand volgt nog een toernooi van C en D spelers. Ook hier verwacht de organisa tie een grote toeloop van deelne mers. Begin augustus volgt nog het open veteranen toernooi. GOUDA Maandenlang was het stil aan de Vest. Na dat Walter de Mooij de deu ren van zijn sportschool de finitief achter zich sloot, lag het pand, waarin ooit vedet ten in de karatesport hun eerste voetstappen zetten, er troosteloos bij. Achter geslo ten deuren gingen onderhan- delingen echter, omtrent de toekomst van het grote com plex, gestaag door en niet zonder succes. Vanaf medio augustus kun nen alle sporters weer aan de Vest 37 terecht om zich in het zweet te werken aan de fit- nessapparaten. Stephan Kamphaus is de uitdaging aangegaan om de sportschool een heel nieuw imago te ge ven. Een rigoreuze verbou wing is inmiddels in volle gang, waarbij vrijwel geen muur overeind blijft staan. Onder de naam Fitform slaat Stephan een geheel nieuwe weg in. Niet onbelangrijk te vermel den is dat Walter de Mooij ook terugkomt in het com plex, zij het in een andere functie dan van directeur. Walter gaat, hoe kan het ook anders, de karatelessen voor zijn rekening nemen. „Kara te is mijn leven” heeft Walter tijdens zijn afscheidsinter- l BOSKOOP - Van 24 juli tot en met 1 augustus wordt voor de veertiende maal de Coca-Cola Cup in Haarlem georgani seerd. Dit evenement is de laatste jaren uitgegroeid tot één van Europa’s meest aan sprekende toernooien en een Boskoops team met spelers in de leeftijd van 16 jaar en ou der doet al enkele jaren mee. Dit jaar hebben Rohan Nieu wenhuizen, Noddy en Yan nick Kembisala en Tim Tem pelaars een Boskoops team geformeerd, ’All Stars Bo skoop’ in de leeftijd 11 en 12 jaar. Als voetballers bij Flore- ant kennen zij vrij veel jon- view aan deze krant vertelt en na een half jaar blijkt dat karate hem nog steeds na aan het hart ligt. „Toen Stephan met zijn plannen voor de sportschool kwam, heb ik hem direct gesteund. Ik heb hem toegezegd om ieder geval op maandag karatelessen te geven en als je dat toezegt, schept dat een verplichting, dus doe ik het ook”, bevestigt Walter. „Daarnaast vind ik het fijn op mijn oude stek te werken. Ik ken iedere mili- meter van de zaal en voel mij er erg thuis.” De oplevering van de ver nieuwde sportschool zal op 1 augustus plaatsvinden, waarna op 17 augustus de eerste lessen weer kunnen beginnen. Aan een officiële opening wordt nog gedacht, maar volgens Stephan moet de boel eerst draaien. „Half augustus moeten de lessen van start kunnen gaan. Wel licht dat we in september of oktober een open huis ter ge legenheid van de opening doen. We zien wel.” Sport school Fitform behoudt het vertrouwde telefoonnummer van Walter de Mooij, 0182- 517899. Voor meer informa tie of aanmelding kunnen geïnteresseerden vanaf me dio augustus terecht.

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 23