Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar van ’t Hof Waddinxveen Moerkapelle J r makelaardij □mpj Hof shackJiui Nee Ja aan- en verkoop van woningen taxaties aan- en verkoop van bedrijfspanden verzekeringen pensioenen vastgoedbeheer wachttijden Net nieuw in de verkoop! hypotheken |g i 1 WW L IMsw Bijna 40 jaar ervaring I Kantoren in Gouda, Alphen a/d Rijn, Zoetermeer, Waddinxveen en Bodegraven. Combinatie van ruim en gezellig wonen Chopinlaan 34 Vraagprijs 309.000,- k.k. Wat een volume!!! - Noordeinde 7 Vraagprijs 775.000,- k.k. Nabij dorpskern Stationsstraat 14 Vraagprijs 345.000,- k.k. Tegenover speelveldje Thorbeckehoeve 29 Vraagprijs 347.500,- k.k. Zuidplaslaan 432, 2741 TE Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. Vrijstaand met garage Weidezoom 43 Vraagprijs 740.000,- k.k. Royale eengezinswoning, keurig onderhouden en gunstig gelegen nabij winkels, scholen en open baar vervoer. Bouwjaar 1967,141 m2 eig. grond en ca. 375 m3 inhoud. Indeling: entree/gang met pla- vuizenvloer, trap-/provisiekast en toilet, de ruime doorzonwoonkamer met openhaard is v.v. een laminaatvloer, keurige keuken v.v. diverse inbouw- app. en aansl. wasapp. Ie Verdieping: overloop, afz. 2e toilet, luxe (lichte) badkamer met douche, dub bele wastafel en designradiator, 3 slaapkamers, waarvan 2 met vaste kasten. 2e Verdieping: voor zolder, werkkamer met daklicht, c.v.-ruimte met c.v.-ketel en badgeiser, 1 ruime zolderslaapkamer met dakkapel en bergruimte achter knieschotten. De 10 m. diepe achtertuin op het zuidwesten heeft een vrij st. stenen berging en achterom. Schilder werk, zowel buiten als binnen, recent verricht. De mogelijkheid bestaat om een nabijgelegen garage te kopen, waarvan de vraagprijs 35.000,- k.k. bedraagt. Vrijstaand woonhuis met een heerlijk rustige lig ging in de wijk “Groenswaard” en met alle voor zieningen in de nabijheid. Bouwjr. 1976, 572 m2 eig. grond en ca. 650 m3 inhoud (incl. garage). Indeling: ruime halpartij v.v. een plavuizenvloer en met garderobenis en toilet met font., werk- /studeerkamer aan voorzijde, L-vorm. woon kamer met mozaïekparketvloer en openhaard, veel lichtinval door hardh. schuifpui, glaspui en tuindeur, gesloten keuken in L-vorm. opstelling en v.v. een plavuizenvloer, bijkeuken met aansl. wasapparatuur, uitstortgootsteen, geiser en voor raadkast. Ie Verdieping: overloop, 4 slaapkamers waarvan 2 met toegang tot balkon, lichte, nette badkamer met ligbad, afz. douche, 2e toilet, was tafel en designradiator. De 2e verdieping biedt een ruime open zolderberging met wastafel en Nefit Turbo HR combiketel. Zolderverdieping is eventueel geschikt voor het maken van 2 extra kamers. Verder heeft de woning een aangebouw de stenen garage (met bergzolder) en een ruime tuin rondom, De achtertuin is gelegen op het Zuiden. Opl. in overleg. Op goede lokatie gelegen hoekwoning met voor-, zij- en achtertuin. Vanuit de woonkamer heeft u vrij uitzicht aan de voorzijde. Deze goed onder houden woning is gebouwd in 1982 en biedt met 155 m2 eig. grond en ca. 350 m3 inhoud de vol gende indeling: entree/hal, ruime L-vorm. woon kamer met openhaard, nette open keuken (1993) in lichte uitvoering en v.v. enige inbouwapp. Woonkamer en keuken zijn belegd met een par ketvloer. Tussenhal met toilet en trapopgang naar le verd.: overloop met vaste kast, 1 slaapka mer aan achterz. met vaste kastenwand, 2 slaap kamers aan voorz., beide met gedeelt. dakkapel, badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e Verd.: 1 slaapkamer met tuimelraam, zijraam en berg ruimte achter knieschotten, wasruimte met aansl. wasapp. en combiketel. De gehele 2e ver dieping is v.v. een laminaatvloer. De achtertuin van dit aantrekkelijke woonhuis is gel. op het zuidwesten en heeft een vrij st. stenen berging en achteruitgang, goede hardh. erfafscheidingen (2 jr.). Moerkapelle is een van de kleinere plaat sen in het Groene Hart en heeft een gunstige, centrale ligging t.o.v. de uitvalswegen (A12/A20). In de nieuwbouwwijk “Zuidplas” gelegen ruime eengezinswoning met nette tuin met terras, gazon, vrij st. stenen berging en achteruitgang. Bouwjaar 1990, ca. 350 m3 inhoud. Indeling: entree/hal met toilet, trapopgang en trap-/provisie- kast, L-vormige woonkamer met schuifpui naar tuin, open keuken aan voorzijde. De gehele begane grond is voorzien van een eiken parketvloer (Bruynzeel). le Verdieping: overloop, 3 slaap kamers (resp. 498 x 295, 400 x 218 en 345 x 295), badkamer met ligbad, afz. douche, 2e toilet en wastafel. 2e Verdieping: ruime open zolderberging met combiketel en aansl. t.b.v. wasapparatuur. Mogelijkheid tot creëren van extra kamer(s). Deze goed onderhouden woning is gelegen in de nieuw bouwwijk “Zuidplas”, op 130 m2 eigen grond, en met div. woonvoorzieningen zoals winkels, scho len, zwembad, sporthal, speeltuintje e.d. in de nabijheid. Oplevering is in overleg. Vrijstaand woonhuis met gunstige ligging t.o.v. diverse woonvoorzieningen zoals het winkelcen trum “De Passage” en openbaar vervoer (NS-sta- tion). Bouwjaar 1958, ca. 225 m2 eig. grond en ca. 400 m3 inhoud. Deze onlangs geheel gerenoveerde woning biedt u op de begane grond o.a.: entree/hal met deur naar kelderruimte, toilet, doorzonwoon kamer, gesloten keuken en bijkeuken. le Verdieping: overloop, 1 slaapkamer aan de voor zijde, 2 slaapkamers aan de achterzijde en badka mer. Via losse trap bereikbare zolderberging. Bij de renovatie zijn o.a. de volgende werkzaamheden verricht: nakijken cq. vervangen van glas, hang- en sluitwerk, plafonds en electra, vernieuwen van de groepenkast en plaatsen van een nieuwe Nefit HR combiketel. Iota II WW M i Fijne hoeklokatie Akkerweg 1b Vraagprijs 319.000,- k.k. Royale helft van dubbel, ca. 800 m3 inhoud, met vrijstaande stenen garage (met bergzolder). Indeling: onderhuis: bestaande uit een inpandige berging onder terras en gedeelte onder woonhuis, met plavuizenvloer alsmede aansl. voor was- en droogapp., sauna met relaxruimte en afz. douche. Parterre: entree/hal met toilet met font., royale, lichte woonkamer met openhaard en schuifpui naar terras, woonkeuken in witte uitvoering, v.v. inbouwapp.: koel-/vrieskast, gascomfort, afzuig kap, combi-oven en vaatwasser en met tevens toe gang tot terras aan achterzijde, aan voorzijde van de woning 2 in elkaar overlopende werkkamers. De woonkamer is v.v. een licht eiken parketvloer, keuken v.v. plavuizenvloer. le Verd.: 3 slaapkamers (oorspr. 4) waarvan 1 met toegang tot royaal dak terras, geheel betegelde badkamer met ligbad, afz. douche, 2e toilet en wastafel. 2e Verd.: overloop met Nefit HR Econline combiketel 1997 en unit m.v., 1 slaapkamer met kastruimte en bergruimte achter knieschotten. Dit solide gebouwde woon huis, bouwjr. 1984, is compleet geïsoleerd en biedt 485 m2 eig. grond. De voor-, zij- en achtertuin is netjes aangelegd met o.a. div. vijverpartijen, plan tenkas, sierbestrating en achteruitgang. I ..IWV. I Van *t Hof Waddinxveen geeft uw i ■_van ’t hof Wij informeren u graag over het afsluiten van deze verzekering. DE NVM HUISGARANTIE* DE MEEST UITGEBREIDE DEKKING TEGEN VERBORGEN GEBREKEN. NVM Ihuis; GARANTIE huis een hoge kijkdichtheid! gag, ■wso Ja

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 24