5 OPTi DANA International b.v. Het vakantiebaantje van BON WE Vertegenwoordiger m/v Part-time medewerker/ster T MA bijDactylo. BÖSKOf ’t lioctdniis 4* Rijn en Gouwe» US Medewerker (m/v) informatiesystemen (ÓI72) 21 31 20 lilll Ja, ik ben geïnteresseerd in een vakantie-krantenwijk Riin pn X^actylo IA ZIEKENVERZORGENDE/ BEJAARDENVERZORGENDE Telefoon (0172) 48 74 94 GEZOCHT ir randstad uitzendbureau I I I I I I I I I I I ro fsaSi®] PAGINA 20 GKW/WvW - WOENSDAG 15 JULI 1998 Voor de technische dienst een: Naam: Adres: Postcode: Plaats: IvlIJLl vil KJvtlWv Voor de afdeling telefonisch advies (helpdesk) is er plaats voor een: Informatie bij: Mijn uitzendöuro. Wie deze vakantie nog geen baantje heeft, moet snel reageren naar Rijn en Gouwe. Ben je 15 jaar of ouder en vind je het een uitdaging om 6 dagen in de week vóór zeven uur Rijn en Gouwe te bezorgen, vul dan de bijgaande bon in of bel ons op. Dan hoor je direct wat je kunt verdienen. Convenient is een jong bedrijf, ook wat betreft de gemiddelde leeftijd van de medewerkers. Tot de huiscultuur bij Convenient hoort een vér doorgevoerde bedrijfsdemocratie. Daarnaast worden betrokkenheid bij het werk, eigen initiatief en het nemen van verantwoordelijkheid op prijs gesteld. Convenient in Waddinxveen houdt zich sinds zes jaar bezig met de productie en distributie van computerprogramma's. Tot de relatiekring van Convenient horen o.a. 8000 fysiotherapeuten, waarvoor Convenient de software voor praktijk- automatisering ontwikkelt. Andere cliënten zijn enkele honderden keukenstudio's en keukenshowrooms, waarvoor Convenient onder de naam Simpel-Design een succesvol ontwerpprogramma uitbrengt. Steeds meer relaties maken gebruik van het productaanbod van Convenient. Dit betekent voor zowel de Technische Dienst, als voor de Data-invoer en het Klanten Service Centrum (helpdesk) dat er plaats is voor nieuwe medewerkers. Convenient nodigt enthousiaste mensen uit te solliciteren voor de volgende functies. Voor de afdeling gegevensinvoer voor de keukenontwerpprogramma's Simpel-Design zoekt Convenient een: Gezocht: Als u geïnteresseerd bent, stuur dan uw schriftelijke sollicitatie met C.VI aan: Dana International B.V. Postbus 461 2740 AL Waddinxveen Voor eventuele vragen omtrent deze functie kunt u contact opnemen met dhr. Van Romondt, telefoonnummer: (079) 593 53 33 Garantmarkt Bavelcor Brederolaan 5 2411 BG Waddinxveen Tel: (0182) 61 41 91 Het is wellicht overbodig te vermelden, dat deze functie prachtige groeimogelijkheden biedt. In een sollicitatiege sprek vertellen we daar graag meer over. voor ons postagentschap Liefst met ervaring Brabers Partners is op zoek naar een ACCURATE (DEELTUDJMEDEWERKER (M/V) met ruime type-ervaring, een hoog concentratievermogen en gevoel voor teamwork. MEDEWERKER SERVICE CENTRUM (M/V) Convenient denkt daarbij aan een man of vrouw met belangstelling voor of ervaring met het geven van (telefonische) hulpverlening bij het gebruik van haar producten. Tevens moet de nieuwe medewerker in staat zijn zich snel in te leven in softwaretoepassingen. Mede hierom wordt een middelbare of hogere beroepsopleiding op prijs gesteld. Verkoopster voor kledingwinkel m/v Magazijn werk m/v Voor informatie kunt u zich wenden tot mw. S. Glaser, locatie- manager of mw. L. van Hal, wnm.hoofd zorg, tel. bereikbaar on der nr. (0172) 57 34 00. Gaarne uw reactie per omgaande aan Stichting ROZ, locatie ’t Koetshuis, Dorpsstraat 33, 2421 AV Nieuwkoop. SLIMME TD’er (M/V) met een middelbare technische opleiding en bij voorkeur ervaring in installatie- en onderhoudswerk van computers en/of computernetwerken. Voor het besturen van de servicewagen is een rijbewijs-B vereist. Schoonmakers m/v Al op vakantie geweest vóór 20 juli 1998? uitzendbureajyXv ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V TELEFONISTE M/V PRODUCTIEKRACHTEN M/V r Geboortedatum: Beschikbaar in deperiode(n): Telefoon: Brabers Partners Wij bieden u een prettige werksfeer en arbeidsvoorwaarden con form de CAO-verzorgingshuizen. ERA Software Raadhuisstraat 227 I 2406 AD Alphen Tel.:(0172) 47 34 30 Als Dana International vertegenwoordiger draagt u zorg over een klantenbestand in een aan u aangegeven gebied. U bezoekt wekelijks klanten om hun onze producten aan te bieden. Tevens zorgt u voor het werven van nieuwe klanten en het introduceren van nieuwe producten. U bent zelf standig werkzaam en streeft naar een uitstekende serviceverlening en een duurzame en goede relatie met uw klanten. In de samenwerkende verzorgingshuizen ”’t Koetshuis” en ”Aar en Amstel”, beide gevestigd te Nieuwkoop, wonen ca. 120 oude ren uit Nieuwkoop en omgeving. Voor de locatie ”’t Koetshuis” zoeken wij per direct een gediplomeerde Voor 32 uur per week, voor alle diensten Functie-eisen: MBO-niveau Leeftijd 20-25 jaar Rijbewijs B Goede beheersing van de Nederlandse taal Enige ervaring op het gebied van levensmiddelen Klantgerichte instelling Representativiteit Geen 9 tot 5 mentaliteit Wij bieden u het volgende aan: Garantiesalaris aangevuld met een provisieregeling Contract voor 6 maanden, daarna een vast dienstverband I I I I I I I I I I th-S Interesse? BeJLdaj> Prima verdiensten!!! klanten kunnen gaan advise ren en begeleiden bij com plexe automatiseringen. De aandacht gaat daarbij vooral uit naar administratieve en organisatorische aspecten. Specifieke kennis is zeker niet nodig. Wel is een VWO- diploma vereist. Tenminste 1 dag per week moet bij een externe instelling op universi tair niveau een opleiding tot register-accountant of EDP- auditor worden gevolgd. Door voortdurende groei van de klantenkring gaat SERA het team van advies-mede- werkers uitbreiden. We zijn daarom op zoek naar nieuwe collega’s die als JUNIOR ADVISEUR Bon uitknippen en opsturen naar: Rijn en Gouwe, Afdeling distributie, Antwoordnummer 10008,2400 VB Alphen aan den Rijn (Een postzegel plakken is dus niet nodig). 1V1J11 Cll VjVJVl WC I Wie wil dat niet...? 's Ochtends vroeg een uurtje werken, 's middags lekker languit op het strand en ‘s avonds nog even een terrasje. Pa is op zfoek naar VAST VAXANTIE, RESE m/yf mtnimumleeftijdTy g dö plaèts i; ^""4 g jig: Medewerkers van Convenient kunnen rekenen op goede salariëring, prima secundaire arbeidsvoorwaarden en optimale werkomstandigheden in een prettige omgeving. Schriftelijke sollicitaties, die voorzien zijn van een curriculum vitae, kunt u richten aan Convenient, Postbus 175,2740 AD Waddinxveen, t.a.v. de heer J. Speetjens. (Convenient is gevestigd aan de Noordkade 94). Reacties van uitzend- en/of bemiddelingsorganisaties worden niet op prijs gesteld. Opleiding minimaal HAVO/MBO Takenpakket: Specifieke kennis: Eigenschappen: INDUSTRIE Optima heeft ijskoud de beste banen en daarom tracteren wij elke inschrijver op het beste ijs! De klantenkring bestaat uit middelgrote bedrijven in zo’n 30 landen. Branches zijn metaal, chemie, luchtvaart, elektronica, farmacie, sociale werkvoorziening etc. De producten en diensten bestrijken de gebieden management, verkoop, logistiek, productie, boekhouding en datacommunicatie. Nederland, Canada, Kenya, Saudi Arabië, Thailand, India en Rusland. SERA is een internationaal opererend soft ware bedrijf. Er zijn vestigingen in Brabers Partners is een onafhankelijk bureau van bedrijfsjuridische adviseurs, dat onder meer een aantal branche-organisaties als cliënt heeft. Vanuit die relaties is het bureau actief betrokken bij de opzet en exploitatie van marktinformatiesyste- men binnen verschillende bedrijfstakken. controle van in- en outputgegevens t.b.v. (relationele) databases, verwerking van gegevens m.b.v. grotendeels geautomatiseerde processen. In aanvulling op bovenstaande werkzaamheden het uitvoeren van diverse secretariële en archiverings- activiteiten. Word for Windows, kennis van Excel, Access en d-Base/FoxPro voor Windows strekt tot aanbeveling. Affiniteit met automatisering. Goed cijfermatig inzicht. Nauwgezette en accurate werkhouding. Flexibele hou ding en in staat om onder tijdsdruk te werken. Teamge richte instelling, gevoel voor service/klantgericht. Goede uitdrukkingsvaardigheden Wij zijn altijd bereikbaar! Boótstraat 7, BOSKOOP Tel.: (01 72) 21 24 24 of mobiel: (06) 51 45 15 36. TECHNISCHE VERKOOPMEDEWERK(ST)ER Voor de binnendienst. Kennis van elektrotechniek en elektronica op mbo-niveau en affiniteit met com puters is een vereiste. Ruime ontplooiingsmogelijk heden worden geboden. Voor een kledingzaak in Moerkapelle zijn wij op zoek naar een jonge, enthousiaste, klantvriendelijke en representatieve verkoopster. Het betreft een modezaak in dames-, heren- en kinderkleding. De werkzaamheden zijn verkopen, adviseren, etaleren en het schoonhouden van de winkel. Ben je geïnteres seerd, kom langs of bel voor meer informatie! Informatie bij Saskia van Elteren, tel. (0182) 63 06 32, Waddinxveen, Nesse 34a. Voor een groothandel in food en non-food in Waddinxveen zoeken wij op korte termijn vele part-timers. De werkzaamheden bestaan uit het verzamelen van orders. Heftruckervaring is een pre. Houd je van aanpakken en ben je flexibel inzetbaar, dan zijn er voldoende mogelijkheden voor je. Kom snel langs of bel. Informatie bij Simone Kock, tel. (0182) 63 02 33, Waddinxveen, Nesse 34a. Wij zoeken voor diverse bedrijven in Waddinxveen schoonmakers. Dit betreft de vakantieperiode en ook voor onbepaalde tijd. Wil je een paar uur per dag werken in de ochtend of avon'd, kom dan langs of bel. Informatie bij Nicole Simone, tel. (0182) 63 02 33, Waddinxveen, Nesse 34a. Dan is het nü tijd om wat geld bij te verdienen! Voor De Boer Unigro N.V. in Waddinxveen zijn wij op zoek naar aanpakkers die het leuk vinden om orders te verzamelen in het magazijn. Op de afdeling kruidenierswaren ga je met behulp van een orderverza- melaarstruck aan de slag om bestellingen van klanten te verza melen en klaar te zetten voor verzending. Je werk begint om 7.00 uur en de eindtijd is variabel (meestal 16.00 uur). Ben je 16 jaar of ouder en minimaal twee weken beschikbaar vanaf 20 juli? Grijp dan nu je kans om rijk het nieuwe schooljaar in te gaan! Informatie bij Nicole Moons, tel. (0182) 63 02 33, Waddinxveen, Nesse 34a. AUTOMATISERING Dan weet je dat er voor je gewerkt wordt! Wij zijn op zoek naar de volgende kandidaten: BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERKER M/V Voor 6-12 uur per week zijn wij op zoek naar een kandidaat die het debiteurenbestand gaat beheren. Er wordt gewerkt met Word. De vrijdag is een vrije dag. Voor de ochtenduren zoeken wij een assistent voor de inkoopafdeling voor het bewaken van de levertijden van de leveranciers. Hiervoor is een goede beheer sing van de Duitse taal noodzakelijk. Voor de middaguren zoeken wij een kandidaat die licht boekhoudkundig werk gaat verrichten. Kennis van Word/Windows is een vereiste. Ook de post en het verzorgen van de koffie behoren tot de werk zaamheden. Bent u van 6 augustus tot eind augustus beschik baar en bekend met de Engelse en Duitse taal? Dan hebben wij een perfecte vakantiebaan voor u. Voor een meubelfabriek in Waddinxveen zoeken wij kandidaten die voor onbepaalde tijd aan de slag kun nen. Kijk voor meer vacatures naar NieuwsTV Gouda, teletekstpagina 645. Bel meteen voor meer informatie of kom langs bij Dactylo Uitzendburo in: Waddinxveen, 0182-630877. Zuidkade 18a. Vanuit diverse databases wordt op onze locatie in Gouda marktinformatie geprodu ceerd ten behoeve van de aangesloten bedrijven. Dit betreft zowel rapportages in de vorm van print-outs als gedigitaliseerde omzetinformatie op bijv. CD-ROM. De acti viteiten brengen een intensief contact met (medewerkers van) de betrokken bedrij ven met zich mee. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan: T.a.v. de heer R.E. Beenes Postbus 461 2800 AL Gouda Tel. (070) 351 48 51 Importers/Exporters of canned and frozen foodstuffs IFW VERKOOPSTERS Fulltime verkoopster in kantoorartikelen gevraagd voor een bedrijf in Zoetermeer en een fulltime verkoopster voor een bedrijf in linnengoed in Zevenhuizen.

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 20