WADDINXVE Kabouters St. Victor- groep op zomerkamp Waddinxveense huren met 2,75 gestegen Hooge Burch gaat fuseren Woonpartners zet werk drie corporaties voort Politiekorpsen werven samen Man steelt duizenden met pinpas OFFICIËLE BEKENDMAKINGEN EN MEDEDELINGEN WEEK N° Kennismaken met gratis EKO- groentenpakket AZC zoekt slaapzakken Vlam in de pan u F* hWF f PAGINA 3 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WOENSDAG 15 JULI 1998 E K B T E R N R E E M E G vier verschillende volkjes te gen: dwalins, knedo’s, hobs en blits. Voor één volkje moesten ze zelfs ’s nachts op pad. Om geen argwaan te wekken, de den ze eerst mee met de acti viteiten van het volkje (dwa len, knutselen, sporten en ke ten). Bij het afgaan van een alarm kon de leiding daarna snel het volkje bevriezen. Op vrij dag werd het laatste volkje ’bevroren’ en konden de foto’s in het boek van Tolkien wor den geplakt. Naast de zoektocht naar de volkjes hebben de kabouters zich vermaakt met hutten bouwen in het bos, kamp vuur, bioscoop, winkelen en leuke (bos)spelen. Het kamp werd vrijdagavond afgesloten met een gala-di- ner, waarna Tolkien zijn com plete boek terugkreeg en het ’Boekenbal’ kon beginnen. WADDINXVEEN - Vorige week (van zaterdag 4 tot en met zaterdag 11 juli) zijn 19 kabouters en 6 leidsters van de St. Victorgroep in Waddinxveen op zomerkamp geweest in Bergen op Zoom. WADDINXVEEN - De huren in Waddinxveen zijn met ingang van deze maand met gemiddeld 2,75 procent omhoog gegaan. Bij het vaststellen van het huurbeleid voor dit en volgend jaar was het handhaven van be taalbare huren een belangrijk uitgangspunt volgens Woonpartners Midden-Holland (Mercuriusweg). Op uitnodiging van schrijver Tolkien waren de jeugdige Waddinxveners te gast in ’Villa Kakelbont’, waar aan het einde van de week het ’Boekenbal’ (het bonte slot feest) gehouden zou worden ter ere van zijn nieuwe boek. Bij aankomst vertelde Tol kien de kabouters dat er iets ergs met zijn nieuwe boek was gebeurd. De tovenaar Gandalf had de volkjes uit het boek getoverd en deze volkjes waren nu een eigen leven gaan leiden. De schrijver vroeg of de groep de volkjes wilde vangen en te rugstoppen in het boek, zodat het Boekenbal door kon gaan. Bij een bezoek aan de tove naar Gandalf wist de groep de ’vriezer’ te stelen. Hiermee konden levende volkjes wor den ’bevroren’ op een foto. Gedurende de week kwamen de kabouters door het volgen van speurtekens en in de stad WADDINXVEEN - Een 34- jarige Waddinxveense ver oorzaakte vorige week in haar woning aan de Jupiter- laan een brandje door een pan op het vuur te zetten en vervolgens even naar buiten te lopen. De buurvrouw waar schuwde haar dat er rook uit* het raam kwam. De Wad dinxveense probeerde daarna de brand met het deksel te blussen. Tevergeefs, want ook de afzuigkap stond in middels in brand. De vrijwil lige brandweer kon al gauw het sein brandmeester geven. GROEN Bij de nieuwe huurverhoging is rekening gehouden met de noodzakelijke onderhoudsuit- gaven, rente en aflossingen op uitstaande leningen en ab le andere noodzakelijke uit gaven voor het woningbe- heer. De huurverhoging is 0,75% lager dan 1997 en ruim 0,25% lager dan de verwachte landelijke gemiddelde huur prijsstijging. Het huurbeleid is vastgesteld na overleg met de huurders- organisatie HWZM, waarbij verschillende huurscenario’s zijn toegelicht. Daarbij is af gesproken dat het huurbeleid voor een periode van twee jaar vastligt. Het percentage van 2,75% is de gemiddelde huursomstij- ging, maar voor de afzonder lijke huurwoningen kan de huurprijsverhoging verschil len. Ómdat er in de voorraad huurwoningen flinke ver schillen in prijs- en kwaliteit verhouding bestaan, is Woon partners Midden-Holland in 1997 al gestart met differen tiatie van de huurverhogin gen. Dat wil zeggen dat af hankelijk van de huidige huurprijs en kwaliteit van de woning, de huurprijsverho ging kan variëren. Hierdoor schrijfgelden voor diverse in stanties, bestuurskosten en accountantscontroles) zullen vervallen. Ook de bestuurlijke besluit vorming zal vlotter en effi ciënter kunnen verlopen. Moeten nu vier besturen zich over een bestuurszaak bui gen, straks zal alleen het be stuur van Woonpartners Midden-Holland een besluit hoeven te nemen. Eén Raad van Commissarissen zal toe zicht houden. De huurders in Waddinxveen en in Zevenhuizen-Moerka- pelle merken niet al teveel WADDINXVEEN/GOUDA - Op de vroege vrijdagmorgen 3 juli is in een Waddinxveens bedrijf op Coenecoop een 37- jarige Goudse schoonmaker aangehouden, die ervan wordt verdacht met een ge stolen pinpas duizenden gul dens van de bedrijfsbankre- kening te hebben opgenomen. Omdat het een rekening be trof die niet veel werd ge bruikt, werd de diefstal pas in maart ontdekt. De pinpas was echter toen weer op de gebrui kelijke plaats teruggelegd. Donderdag 30 juni kwam het bedrijf er achter dat er weer geld was opgenomen en dat de pinpas niet meer op de ge bruikelijke plaats lag. Omdat het geld steeds bij dezelfde bank werd opgenomen besloot de politie, samen met een paar medewerkers van het bedrijf, de bank in de gaten te houden. In de vroege ochtend van vrijdag 3 juli leidde dit ’posten’ tot de aanhouding van de 37-jarige man. De man, een schoonmaker bij het bedrijf, werd herkend door mensen van het bedrijf en overgedragen aan de politie. Slechts een gering bedrag is teruggevonden. BEZWAAR INSTITUUT SOCIAAL RAADSLIEDEN X GEMEENTERUBRIEK LEIDERDORP/WADDINX- VEEN - Het politiekorps Hol lands Midden heeft samen met de korpsen van Utrecht, Haaglanden, Rotterdam- Rijnmond en Zuid-Holland- Zuid moeite met de werving van aspirantagenten en -sur veillanten. De komende jaren hebben de vijf korpsen bij el kaar meer dan duizend vaca tures te vervullen. De korp sen willen zich ’duidelijker positioneren op de arbeids markt’ en hebben zich daar toe verenigd in hun presenta tie. Op de Megafestatie, een zeer druk bezochte jongeren beurs in Utrecht, zijn de vijf vertegenwoordigd in één stand onder naam ’Politie Randstad’. Als gevolg van dit samengaan verwachten de vier instellin gen voor verstandelijk gehan dicapten beter te kunnen in spelen op de vragen van zo wel hun huidige als toekomstige cliënten. Door nauwer samen te werken bundelen en versterken zij te vens hun deskundigheid. De voorzieningen van de stichtingen staan verspreid in Zuid-Holland. Er wordt zorg en behandeling zowel aan jongeren als volwassenen met een verstandelijke han dicap geboden en er zijn meerdere specialisaties. Daarmee is het mogelijk mensen met zeer verschillen de soorten handicaps te kun nen bedienen. Om dat nog be ter te kunnen doen, zal een deel van de voorzieningen bouwkundig worden ver nieuwd en gemoderniseerd. In de komende periode zullen de plannen verder worden uitgewerkt en besproken met de ondememings- en cliën tenraden. Naar verwachting is de fusie op 1 januari 1999 een feit. Met deze fusie be staat in Zuid-Holland een or ganisatie die zorgt geeft aan ongeveer 1.600 cliënten en waar ongeveer 2.200 perso nen werken. De nieuwe Raad van Bestuur zal bestaan uit J. Mulder en J.P. Glaser, die tevens als voorzitter zal op treden. De te fuseren stich tingen maken deel uit van een verschillende moeder- stichtingen. Voor Cunera, Ursula en Schievaart is dat de Angela Stichting, die werkt vanuit een rooms-ka- tholieke levensbeschouwing. Voor Hooge Burch is dat de van de verandering. Woon partners Midden-Holland heeft immers de laatste an derhalf jaar al zoveel moge lijk de activiteiten voor de huurders verzorgd. Voor alle huurders gelden bo vendien identieke algemene huurvoorwaarden, een iden tiek onderhouds-ABC en Ser- vice-plus abonnement, één uniform huurbeleid en een uniform onderhoudsbeleid. Verder heeft de huurder met vragen of problemen altijd te maken met Woonpartners Midden-Holland en niet meer met SSW, Woningstichting Waddinxveen of Beter Wo nen. Alleen bij formele zaken als een huurovereenkomst, een toestemming woningaanpas sing of zoals recent de aan kondiging huurverhoging, is te zien dat men formeel huur der is van één van de boven genoemde corporaties. Nadat de nieuwe statuten voor de woningcorporatie Woonpartners Midden-Hol land waren goedgekeurd door de besturen en raden van commissarissen en van toe zicht, zijn ook de gemeenten Waddinxveen en Zevenhui- zen-Moerkapelle ingelicht over de fusieplannen en heeft hierover overleg plaatsgevon den. De gemeenten willen er im mers verzekerd van zijn dat de volkshuisvestelijke taken ook in de toekomst naar beho ren uitgevoerd zullen wor den. Beide gemeenten heb ben inmiddels met de voorge nomen fusie ingestemd. Vervolgens heeft Woonpart ners Midden-Holland een aanvraag ingediend bij de Kroon om vólgens de Woning wet een toegelaten instelling te worden. Tot op dit moment is Woon partners Midden-Holland al leen nog een uitvoerende be heerorganisatie namens de drie samenwerkende woning corporaties. Als toegelaten instelling zal Woonpartners Midden-Hol land bevoegd zijn om zelf standig woningen te bouwen en onroerend goed aan te ko pen en te verkopen. Voorts wordt er een nieuwe Raad van Commissarissen voor Woonpartners Midden- Holland geformeerd. Tot slot moet het fusievoorstel nog goedgekeurd worden door de rechtbank, voordat de acte mag passeren bij de notaris. Dat is naar verwachting in december van dit jaar het ge val. De voordelen van de nieuwe fusie zijn volgens Woonpart ners Midden-Holland in eer ste instantie met name voel baar in de organisatie zelf. Een aanzienlijk voordeel is dat de administratie en be paalde procedures niet meer opgesplitst hoeven te worden naar de drie afzonderlijke corporaties, maar vereenvou digd kunnen worden naar één organisatie (bijvoorbeeld het opstellen van de jaarreke ning en het jaarverslag). Er zal verder sprake zijn van een aanzienlijke kostenbe sparing omdat bepaalde kos ten die iedere corporatie op dit moment afzonderlijk heeft (bijvoorbeeld contributies, in- ZWAMMERDAM/WADDINXVEEN - Zorgcentrum ’Hooge Burch’ in Zwammerdam, die ook in Waddinx veen vestigingen heeft, gaat fuseren met de stichtingen Cunera, Ursula en Schievaart. Op de juiste plaatsen slanker worden! MILIEUZAKEN WADDINXVEEN - De drie woningcorporaties ’Wonings tichting Waddinxveen’, ’Woningstichting Beter Wonen’ (Zevenhuizen-Moerkapelle) en ’Stichting SSW’ hebben besloten eind dit jaar te gaan fuseren. Als gevolg daar van zal Woonpartners Midden-Holland (Mercuriusweg) een zelfstandige woningcorporatie worden die de werkzaamheden van de drie corporaties zal voortzet ten. Maar voordat de fusie een feit is, moeten er nog di verse formele stappen worden gezet. BOUWZAKEN RUIMTELIJKE ORDENING WADDINXVEEN - De kinderen uit het asiel zoekerscentrum aan de Zuidelijke Rondweg gaan op zomerkamp in Leusden. Het kamp is georganiseerd door het AZC Waddinxveen, Vluchtelingenwerk Ne derland en YMCA. De kinderen slapen in tenten en hebben daar om slaapzakken nodig. Het AZC komt echter nog een aantal slaap zakken tekort en zou het op prijs stellen als mensen die er een over hebben deze naar het AZC zouden kunnen brengen. Voor meer informatie kan men bellen tel. 0182-641600 (Jannie). Johannes Stichting, die werkt vanuit een christelijke visie. Zowel de Johannes Stichting als de Angela Stich ting staan positief tegenover de plannen en hebben als ge volg daarvan besloten om eveneens te fuseren. met elkaar stapsgewijs het eigen huishouden onder de loep nemen om het meer j milieuvriendelijk te maken. De deelnemers wisselen er- varingen en ideeën uit en kiezen daarna zelf welke maatregelen ze in hun ei- gen huishouden nemen om het meer milieuvriendelijk te maken. Elk Team wordt met des- kundige begeleiding onder- steund via het EcoTeam j Meldpunt. De Stichting EcoTeam Meldpunt organi seert ook informatiebijeen komsten. Wie eens zo’n bij eenkomst wil bijwonen, kan contact opnemen met het Meldpunt, telefoon 0182- 589404. voor. Groentenpakketten met biologische groenten zijn op bestelling verkrijgbaar via diverse natuurvoedingsza- ken en groentewinkels. Het project Tijd voor Duur zaamheid moedigt mensen aan een meer milieubewus te leefstijl aan te nemen en één aspect daarvan is mi lieubewust EKO-groenten kopen. EcoTeams zijn teams van ongeveer zes mensen, die worden de verschillen in prijs-kwaliteit geleidelijk ver minderd. Voor 1998 en 1999 heeft Woonpartners Midden- Holland de differentiatie ver der doorgevoerd. De huidige puntprijs van een woning be paalt het toegepaste percen tage huurverhoging. De puntprijs is de kale huur prijs gedeeld door het aantal punten waarmee de woning is gewaardeerd, de zoge naamde woningwaardering. Afhankelijk van de puntprijs van de woning wordt de huurprijs niet of met 2%, 2,5%. 2,75%, 3,25% of 4,5% verhoogd. Voor een aantal woningen is de huurprijs per 1 juli niet verhoogd. Dit betreft een aantal woningen aan de Al- pherwetering in verband met aangetroffen bodemveront- reining. Daarnaast de 34 woningen aan de Prins Bemhardlaan die dit jaar gesloopt zullen worden en nog vier woningen aan de Zuidplaslaan. Voor de ze laatste vier woningen geldt dait Woonpartners Mid den-Holland wil voorkomen dat deze woningen dit jaar buiten de huursubsidiegrens zouden- vallen. ZEEOBALANCE KAZERNESTRAAT 7 - GOUDA (0182) 51 34 15 GOUDA/WADDINXVEEN - Wie deelneemt aan het ook in Waddinxveen bestaande EcoTeam Programma kan voordelig kennis maken met biologische groenten. In het kader van het project Tijd voor Duurzaamheid kunnen EcoTeams een gra tis EKO-groentenpakket aanschaffen om op deze ma nier kennis te maken met biologische groenten. Biologische groenten wor den milieuvriendelijk ge teeld. Ze groeien op in een gezond milieu en bij de teelt wordt, geen gebruik ge maakt van chemische be strijdingsmiddelen en kunstmest. Daar staat het EKO-keurmerk garant ib 1. 2. 3. 9 624680 en Beroep kan worden ingesteld door: degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van een besluit; de betrokken adviseurs; Gemeentehuis postadres telefax 624622 624767 624500 612570 Voornoemde stukken liggen ter inzage bij de afdeling VROM in het gemeentehuis, elke werkdag vanaf 08.30 tot 12.30 en, op verzoek, op de maandagavonden gedurende drie aaneengesloten uren (telefoonnummer 624838, mevrouw E. van Wel). 08.30 - 14.00 uur 08.30 - 12.30 uur 19.00 - 20.30 uur De Centrale balie Publieksvoorlichting is dagelijks geopend van 08.30 -14.00 uur (vrijdag 12.30 uur). Daarna kunt u voor informatie terecht bij de receptie. De receptie is dagelijks geopend van 08.30 - 17.00 uur (op vrijdag tot 16.30 uur). In verband hiermee liggen de verzoeken om vrijstelling met de daarbij behorende stukken, waaronder bouw- en situatie tekeningen, ter inzage met ingang van donderdag 16 juli 22 twee-onder- lan is voorts het de Dorpstraat Besluit B&W delen mee dat op 7 juli 1998 vergunning ingevolge de Wet milieubeheer is verleend aan: Artistic Art Photography, oprichten en in werking hebben van een fotohandel op het perceel Kon. Wilhelminaplein 2. Het ontwerp-bestemmingsplan ligt daartoe vanaf donderdag 3 september 1998 gedurende vier weken ter inzage bij de afdeling VROM, Raadhuisplein 1, alhier, geopend op werkdagen van 08.30 tot 12.30 uur. Gedurende genoemde termijn van 3 september 1998 tot 1 oktober 1998 kunnen door belanghebbenden schriftelijke zienswijzen kenbaar worden gemaakt ten aanzien van het beleidsvoornemen. Eveneens kunnen zienswijzen kenbaar worden gemaakt tijdens een inspraakbijeenkomst, welke zal worden gehouden op woensdag 23 september 1998, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. vestiging): Het oprichten aardappelen, groenten en HARVA Verpakkingen B.V. Gedurende deze termijn kunnen tegen het voornemen om vrijstelling te verlenen door eenieder schriftelijk bedenkingen worden ingediend bij B&W. SPREEKUREN Burgemeester en wethouders alleen na afspraak via de secretaresses. Sociaal raadsvrouw op werkdagen (behoudens de woens dagen) van 09.00 tot 12.30 uur of na telefonisch afspraak. OPENINGSTIJDEN GEMEENTEHUIS Alle afdelingen elke werkdag van 08.30 tot 12.30 uur. In de middag kunt u alleen terecht op afspraak. OPENINGSTIJDEN AFVALSTATION, Zuidelijke Rondweg 250 Voor afgifte (grof)vuil en K.C.A. elke werkdag van 10.00 tot 15.00 uur en zaterdag van 09.00 tot 12.00 uur. B&W hebben het voornemen om met gebruikmaking van deze specifieke verklaring van geen bezwaar de gevraagde vrijstellingen alsmede de bouwvergunningen te verlenen. OPENINGSTIJDEN AFDELING PUBLIEKSZAKEN Balie voor Burgerlijke Stand, Burgerzaken, Reis- Rijdocumenten: maandag tot en met donderdag vrijdag dinsdag- en donderdagavond Raadhuisplein 1 (0182) 624624 Postbus 400, 2740 AK BINNENGEKOMEN KAPAANVRAGEN Op grond van het bepaalde in artikel 4.5.3c van de Algemene Plaatselijke Verordening maken B&W bekend de volgende aanvragen te hebben ontvangen: Tesselschadelaan, 4 lijsterbessen achter flat met nummers 20 t/m 116 en 2 populieren naast flat (bij c.v.-ruimte) met nummers 118 t/m 208 Beatrixlaan 124, 1 berk in de tuin Oranjelaan 7, eik in de tuin Schielandweg 7, 1 es in de tuin In verband met het bovenstaande worden ingezetenen en in de gemeente een belang hebbende natuurlijke en rechtspersonen in de gelegenheid gesteld hun mening omtrent het beleidsvoornemen kenbaar te maken en daarover met het gemeentebestuur van gedachten te wisselen. 1998 gedurende twee weken, voor eenieder tijdens werkdagen van 08.30 uur tot 12.30 uur bij de afdeling VROM. Wanneer u vindt dat u rechtstreeks in uw belang bent getroffen door de verlening van een - hiervoor genoemde - verleende beschikking, kunt u binnen een termijn van zes weken na de dag van verzending uitreiking van de beschikking een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij B&W (tenzij in de publicatie een andere procedure is vermeld). Informatie over de beschikkingen kunt u krijgen bij de genoemde afdelingen. Het Instituut Sociaal Raadslieden is i.v.m. vakantie van mevrouw C.M.J. de Bakker van 20 juli tot 20 augustus gesloten. In verband met de vakantie staat er volgende week (22 juli) geen gemeenterubriek in dit Weekblad. De volgende rubriek vindt u in de editie van 29 juli a.s. Het besluit met bijbehorende stukken ligt vanaf 16 juli 1998 gedurende zes weken voor eenieder ter inzage. Tegen het besluit kan tot 27 augustus 1998 beroep worden ingesteld bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage (in tweevoud). Tegelijkertijd kan een verzoek tot voorlopige voorziening worden ingediend bij de voorzitter van de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, op hetzelfde adres. Voor beide gevallen is griffierecht verschuldigd. met de TFM-methode Indien gewenst, worden de persoonlijke gegevens van degene die een bedenking indient, niet bekendgemaakt. Het verzoek daartoe moet schriftelijk, tegelijkertijd met de bedenkingen, worden ingediend. Alleen wie tijdig bedenkingen uit tegen een ontwerpbesluit kan later beroep instellen tegen het definitieve besluit. ONTWERPBESLUIT B&W zijn voornemens de volgende vergunning ingevolge de Wet milieubeheer te verlenen: Goudsche Machine Fabriek B.V., veranderen van de inrichting in verband met het uitbreiden/wijzigen van de machinefabriek op het perceel Coenecoop 88. Tegen het ontwerpbesluit kunnen door eenieder tot 13 augustus 1998 schriftelijke bedenkingen worden ingediend bij het college van B&W. reeds 12 jaar ervaring succes vooraf schriftelijk gegaran- wetenschap pelijk getest bel voor een gratis figuur- analyse Deze verzoeken kunnen slechts worden ingewilligd na het verlenen van vrijstelling als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, aangezien de bouwplannen in strijd zijn met het ter plaatse geldende bestemmingsplan "Plan in Hoofdzaak West" en voorts na ontvangst van verklaringen van geen bezwaar van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en in artikel 5Q, lid 5, van de Woningwet. INSPRAAK ONTWERP-BESTEMMINGSPLAN "VEEN- KADE-DORPSTRAAT '98" B&W maken bekend dat gelegenheid tot inspraak wordt geboden over het in voorbereiding zijnde bestemmingsplan "Veenkade-Dorpstraat '98". Dit bestemmingsplan beoogt de realisering van één-kap woningen mogelijk te maken. In het pl; bestaande woon-/winkelgebied ten westen van opgenomen. Het plangebied wordt aan de oostzijde begrensd door de Dorpstraat. Aan de zuidzijde wordt de grens bepaald door de Veenkade. Aan de westzijde van het plangebied vormt de ringvaart de plangrens. Tenslotte wordt de plangrens aan de noordzijde bepaald door de perceelsgrens van Dorpstraat 66. Publieksvoorlichting Inst. Sociaal Raadslieden - Meldpunt discriminatie Afval; ophalen grofvuil, informatie en klachten Gouwebad "De Sniep" Sniepweg 13d Andere belangrijke telefoonnummers in de gemeentegids Nadrukkelijk wordt erop gewezen dat dat inspraak bijeenkomst niet is bedoeld voor koopgegadigden van nieuw te bouwen woningen. VERZOEKEN OM VRIJSTELLING De burgemeester maakt bekend dat aanvragen om afgifte van bouwvergunningen zijn ingediend voor: Doelwijk in Distripark: Het oprichten van een kantoorgebouw met garages, een werkplaats, wasplaats en een trafostation ten behoeve het Korps Landelijke Politiediensten; Bredeweg 23 (Distripark A12 ten noorden van de Unigro- vestiging): Het oprichten van een bedrijfsruimte met kantoor ruimten ten behoeve van het transport- en distributiebedrijf DGS Wijnkopers; Bredeweg 23 (Distripark A12 ten noorden van de Unigro- van een distributiecentrum voor fruitproducten ten behoeve van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben inmiddels voor het desbetreffende plangebied een zogeheten specifieke verklaring van geen bezwaar verleend. Dit houdt in: toestemming vóóraf om de benodigde vrijstelling(en) te verlenen op voorwaarde dat tijdens het ter inzage liggen van de bouwplannen geen bedenkingen worden ingediend. De specifieke verklaring van geen bezwaar geldt evenwel niet voor Harva Verpakkingen B.V. Tot een gedachtewisseling over het ontwerpbesluit of het mondeling inbrengen van bedenkingen daartegen kan tot genoemde datum een afspraak worden gemaakt (telefoon nummer 624838, mevrouw E. van Wel). Opname in deze publicatie houdt uitdrukkelijk geen uitspraak in omtrent de definitieve besluitvorming. Evenmin kan in dit, stadium een bezwaarschrift worden ingediend tegen eeo voorgenomen veiling. Wel kunt u in dit stadium uw bedenkingen kenbaar maken bij de afdeling Voorbereiding werken en Verkeer. degenen die bedenkingen hebben tegen de wijzigingen die bij het nemen van een besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van een besluit. FTli 4 e

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 3