'Varikse stal' als kinderboerderij Treintaxi niet meer naar Waddinxveen? 1 Oe Sniep WADDINXVEEN1 Hoge slagingspercentages bij Coenecoop College Doel van Luilaknacht werd helemaal bereikt Autobedrijf Baas ontvangt een award COLOPHON Peddemors, r Een scholier zet trots zijn handtekening op zijn het bij het Coenecoop College behaalde di- mont, Hayat Ouarous. KERKDIENSTEN I Wouter van Wachttorenbe- vervolg van pagina 1 MEDISCHE DIENSTEN Maandag t/m vrijdag 10.00 uur -19.00 uur (woensdag tot 22.00 uur) zaterdag en zondag 10.00 uur -16.30 uur. 9.30 uur ds. L. Roetman, Er- melo 18.30 uur ds. D. Verkuil. Bleiswijk gedurende dezelfde uren als waarop er in het weekeinde spreekuur wordt gehouden. Buiten deze tijden is de waarne mend huisarts alleen voor zeer dringende spoedgevallen be reikbaar. 9.30 uur ds. K.J. Visser, Gouda 17.00 uur ds. C.D. Zonnen- berg Weekblad voor Waddinxveen VBO Mechanische Techniek Boskoop: Lennert Baumeis- ter, Mark Teeuwissen. Hazerswoude: Mariska van Zanten. Waddinxveen: Pieter de Borst, Mimoun Boukarka, Erik Flippo, Marco Kok. Openingstijden 29 juni t/m 16 aug. A. Voss-Becks, Peuleyen 60, tel. 0182-616801, J. Frinking- Scholten, Gentiaan 6, Boskoop, tel. 0172-213898 Boskoopse Apotheek, Zijde 22, Boskoop, tel. 0172-217834 J.C. Oldenbandringh en J.C.H. van Dorst, Kattensingel 17, Gouda, tel. 0182-510958; Woubrechterf 42, Waddinxveen, tel. 0182-613112. Kleine huisdieren-spreekuur voor spoedge vallen ieder weekeinde volgens afspraak. J. Slager en J.C. Baas, Jan Dorrekenskade-Oost 36, Wad dinxveen, tel. 0182-632051. C. de Vos en B. de Vos-Kroeze, Prins Bemhardlaan 79, tel. 0182-610462. 9.30 uur ds. C.D. Zonnenberg 17.00 uur ds. KJ. Visser, Gouda 9.30 uur ds. J.C. de Moor 17.00 uur geen dienst 9.30 uur leesdienst 16.30 uur ds. J.R. Geersing, Berkel en Rodenrijs 10.00 uur P. Schipper 9.30 uur student W.M. den Hertog, Leiden 19.00 uur ds. D. Quant, Den Haag-Rijswijk 10.30 uur Evangelie studie- klassen 11.20 uur Algemene vergade ring SVEN één van de organisatoren dag om 9.30 uur (dit kan ook een woord- en communievie ring zijn). Eucharistieviering op dins dag 19.00 uur. WADDINXVEEN - De nieuwe kinderboerderij in het Warnaarplantsoen krijgt de vorm van een ’Varikse stal’. Het complex, dat geheel voldoet aan de wensen en eisen van de gemeente Waddinxveen, wordt gereali seerd door Houtstaal BV uit Zaltbommel, welk bedrijf bij de eerdere aanbesteding als goedkoopste naar vo ren kwam. 10.00 uur ds. M. de Boer, Gouda (Coenecoop College) de werkplaats en de verkoop van occasions kregen extra aandacht. Auto Baas BV heeft de Golden King Award voor een jaar. Volgend japp moet de dealer zich opnieuw bewijzen. ‘Wij voeren fre quent verbeteringen door óm in aanmerking te komen voor de prijs', vertellen J.W.H. van Middelkoop en J. Baas jr. ‘Met het hele team werken we constant aan perfectione ring van ons bedrijf. We wil len de lat telkens een stukje hoger leggen om de wensen van onze klanten in te willi gen. Als we hiermee volgend jaar wederom de Golden King Award ontvangen, is dat de kroon op ons werk'. LEZERS SCHRIJVEN VBO Verkoop Boskoop: Bianca Spaans, Lin da Spaans, Leila Zeryouh. Hazerswoude: Jolanda Rij kaart. Waddinxveen: Patricia Ap pel, Chantal de Graaf, Ri chard Hoogerdijk, Ilona van der Klis, Yvonne Kool, Patri cia van der Laken, Tie-ho Lam, Jan Willem van Schon- eveld, Valdrina Selmani, Fik- ria Taj dirty, Guardia Taj dir ty- Zevenhuizen: Buitenhuis, De prijs wordt uitgereikt aan de beste Nissandealers in het land. De winnaar moet een jaar lang hoge ogen hebben gegooid op het gebied van be drijfsvoering. Verder moet het aan 125 eisen voldoen op het gebied van personeel en management, administratie, verkoop en after sales. Klanten hebben eveneens grote invloed op de toeken ning van de prijs via het ’kl antente vredenheidsonder- zoek’ dat Nissan doorlopend in alle bedrijven houdt. De Nissan-organisatie nam dit jaar specifiek de afleve- ringsprocedure van nieuwe en gebruikte auto’s onder de loep. Ook de uitrusting van WADDINXVEEN - Autobedrijf Auto Baas BV aan de Zui delijke Rondweg in Waddinxveen is door Nissan Motor Nederland onderscheiden met de Golden King Award. 9.30 uur ds. J.G. van Tilburg 17.00 uur ds. J.G. van Til burg WOENSDAG 15 JULI 19.45 uur ds. J.J. van Til burg WOENSDAG 22 JULI 19.45 uur ds. J.G. van Til burg 10.00 uur leesdienst 18.00 uur leesdienst Volgens Transvision kan de Treintaxi slechts worden voortgezet als het gemeente bestuur bereid is een finan ciële bijdrage te leveren. In het gemeentehuis aan het Raadhuisplein wordt dit ver zoek nog bekeken. Financiering van Treintaxi vindt deels plaats door bet aling van de passagier van het Treintaxi-biljet. Dit dekt landelijk 65% van de kosten die Transvision maakt voor de Treintaxi. De resterende kosten worden voor een deel door NS Reizigers betaald ge zien de meerwaarde hiervan voor de treinreizigers. Per Treintaxi-exploitatie is gekeken wat de kostendek king is. In het geval van de exploitatie in Gouda is er een tekort. Dit komt met name door het aantal ritten over een té lange afstand tussen VBO Bouwtechniek Benthuizen: Bas Schellinger- hout. Boskoop: Jack van Harten, Lakbir Ben M’hamed. Waddinxveen: Vincent Dom burg, Remco Droog, Mark Kranenburg, Richard Ni- trauw, Danny Overdijk, Dun can Reek, Paul Schiereck, Jermy de Wit. Zevenhuizen: den Berge. Eucharistieviering op zater dag om 19.00 uur (dit kan ook een woord- en commu nieviering zijn). Tijdens de periode van 5 juli- 16 augustus zijn er op zon dag géén vieringen. Vanaf 23 augustus is er weer een eucharistieviering op zondag om 11.15 uur (dit kunnen ook woord- en com munievieringen zijn). De buitenmaten van het ge bouwtje, waarvoor binnen kort de officiële bouwaan- vraag bij de gemeente zal worden ingediend, worden 12x13 meter en het voorziet in een leslokaal, toiletten, kantine, bezoekersruimte, opslagruimtes en een dieren onderkomen. Voor het leslo kaal is 60 m2 gereserveerd. Als opslagruimte voor mate rialen is voorzien in een spe ciale menshoge inloop-op- bergkast, die toegankelijk is via het leslokaal. Deze ruimte kon worden gecreëerd door een bijzonder creatieve plaat sing van de trap, die leidt naar de grote opslag van 45 m2 boven in de hooischelf. Voor kleiner op te bergen ma teriaal zijn er nog twee inge bouwde kasten in het leslo kaal. In de kantine komen re- HAVO Boskoop: Galid Achbari, Cori ne Bontekoe, Susanne de Bruijn, Anne-marije Bulk, Pieter van Gemeren, Frank Hoogeveen, Krien Houdijk, Paulien Kalkman, Meryl Koetsier, Judith Kok, Marit van der Louw, Leon van Of- wegen, Nikki van Osnabrug- ge, Krista Radder, Jolanda van Staalduinen, Sebastiaan Tholenaar, Afke Vermeer, Steven Vos, Wendy Zirkzee. Den Haag: Elco Verschoof. Ieder jaar, net voor Pinkste- ren, wordt de spanning in de Waddinxveense gemeente raad weer merkbaar groter. ‘Zal er dit jaar tijdens de wel bekende Luilaknacht nog iets voorvallen of niet?' Om deze voorvallen, beter be kend als vandalisme en open bare geweldpleging, te voorko men heeft de raad al enkele ja- ren geleden besloten om voor de ’risico’-jeugd in Waddinx veen een Luilakparty te orga niseren, liever gezegd te laten organiseren. Bijna ieder jaar was er wel voor paar ton schade. Echter dit jaar was de schade geluk kig vrijwel nihil. De aflei dingsmanoeuvre van de ge meente heeft gewerkt. Het was dus duidelijk dat de laat ste Luilakparty de jeugd goed van de straat gehouden heeft. Men zal dus denken dat het een goede party was en dat was het ook. Maar wat lees je later in de krant: ‘Luilakfeest was hardcore houseparty'. Sinds wanneer heeft de PCW- fractie in de gemeenteraad verstand van houseparties? Hoe wist men de sites op inter net te vinden? Wie heeft de housemagazines gelezen? Dat doet de PCW toch niet? En trouwens, het doel heiligt de middelen. Men wilde af van de vandalisten en relschoppers. Nou dat is toch gelukt? Ómdat er in Waddinxveen een alge meen internationaal bekende dj was geboekt, wiens agenda naar aanleiding van boekin gen automatisch in allerlei tijdschriften en op internet verschijnt, krijgen degenen die zich vrijwillig ingezet heb ben voor de jeugd toch weer de zwarte piet op de mouw ge- spelt. Om eerlijk te zijn wordt dit in het algemeen gezien als natrappen. Trouwens, het was helemaal geen hardcore hou separty. Het was gewoon een feest waar moderne dansmu ziek gedraaid werd, net zoals in de buurtdiscotheken De Herberg (Reeuwijk-Dorp) of in La Baraque (Zevenhuizen). En het publiek was gewoon alge meen. En de sfeer was zoals nooit tevoren. Er is op het feest niet een enkel opstootje geweest. Dit was toch het doel van de gemeente? Iedereen was tevreden. De mensen die MAVO Boskoop: Esther van Adri- chem, Mohammed El Benais- sati, Laura de Boer, Gitta Bos, Tina van den Broek, Margo de Bruin, Marloes van Buren, Micha van Dam, Den nis van Eijk, Renate Eikelen- boom, Carel Flooren, Daniel le Grootendorst, Naziha El Hafet, Aouatif El Hakkouni, Sandra de Jong, Sanya Kol- ster, Mariska Kramer, Fredy de Laat, Jony Laros, Myung van Leeuwen, Renee van der Maat, Pieter Meijer, Marjo lein van Midden, Olaf Miran- de, Ilse Moerings, Nasera Quichou, Lenneke van Rijs wijk, Anja Slingerland, Daan Stolker, Malika Talhi, Alex Verbakel, Riska Verbeij, Louis Vermeulen, Martine Verweij, Judith van Vliet, Eveline Zeeuw. Gouda: Ruben Meibergen. Moerkapelle: Martin Kris pijn, Sharon van Muiden, Ra jendra Timmers. Reeuwijk: Erica Vergeer. Waddinxveen: Rachid Aatem, Patrick Alarcon van Hal, Yes- min Apacik, Mariska van den Assem, Alamin Azdoufal, Wendy Bekkers, Bas Ben ders, Josine van den Berg, Deborah van Berkel, Laurens Boelhouwer, Marion Boeren, Dominique Bras, Sandra Brauns, Willemijn de Bruin, Saskia Burggraaf, Chantal Daniels, Andy Doelsamat, Wilianne Domburg, Dennis Donners, Marianne Doone, Annette Eikelenboom, Sabri na Evers, Marcel Flux, Anne ke Grashuis, David Groenen boom, Wendy Heuvelman, Sandro Honkoop, Corien Hor nes, Marko de Jong, Simone Kester, Rianne Kleyn, Nanda Koerts, Patrick Krins, Pieter- Jelle Kromhout, Linda Kuij- spectievelijk een keukenblok, het bureau voor de beheer der, een opbergkast en een zit- en spreekhoek voor de toekomstige vrijwilligers. Ook aan een invalidentoilet is gedacht. Baas Bedrijven uit Waddinxveen heeft toege zegd de binnenruimtes van de nieuwe kinderboerderij te zullen sponsoren door het aanleggen van de electriciteit en sanitaire voorzieningen en de mogelijke plaatsing van een zonne-collector op het dak. Bij de plaatselijke nota riskantoor loopt reeds een aanvraag over de oprichting van de Stichting Kinderboer derij in wording. Zodra dit een feit is, zullen er meer ver zoeken voor sponsoring uit gaan naar landelijke fondsen. Alleen een stichting laat zich door die fondsen sponsoren. 9.30 uur ds. D. Verkuil, Bleiswijk 17.00 uur ds. B. Oosterom, Oudewater Atheneum Boskoop: Koos Boer, Johan Buisman, Laura van den Dool, Erik Groenendijk, Ar thur Hooftman, Rob de Mos, Eline Sepers, Hanneke Slot, Susanne Tholenaar, Kees Verkade. Gouda: Richard Struijk. Hazerswoude: Roy de Jongh, Hester Kerkvliet, Michiel Pannebakker. Moerkapelle: Wouter Leng- keek. Waddinxveen: Mariska van den Berg, Janneke van Beu- zekom, Marcel Bloemendaal, Titia Blom, Ellen Boere, Maaike Braat, Silvia Bulder, Marco Burggraaf, Rogier van Dijk, Martijn Glasbeek, Je roen de Joode, Yvette Keeh- nen, Vincent Klijndijk, Frank Kuiper, Suzanne Lambooy, Charissa de Lange, Noortje Maassen, Barry Passchier, Erik Schaaf, Maarten Scheurkogel, Michael van der Spoel, Ivonne van der Vaart, Nico Verhoef, Jeroen van Vliet, Nouschka Woldringh, Peter van Zoest. Zevenhuizen: Kim de Groot, Mathijs Hoeijmakers, Mar loes van der Hoek, Femke IJsselstein, Chantal Kapte- ijn, Wendy Kapteijn, Jeroen Mimpen. Zoetermeer: Lennart van Ho- Annemarie Marleen Fer- WADDINXVEEN - Transvision BV, de zelfstandige en commerciële dochter van NS Reizigers (NSR) die ver antwoordelijk is voor de Treintaxi in Nederland, heeft de gemeente Waddinxveen in een brief laten weten dat deze dienstverlening voor het Gouwedorp op losse schroeven staat. Arts:C. Vroom, Weidezoom 50, tel. 612979 Arts G. Siemons, Mozartlaan 2-4, tel. 612676 10.00 uur Leen Koster 10.00 uur de heer J. Spoor aan het eind van de jaren tachtig door de afdeling Wel zijn van de gemeente een be gin gemaakt. Daarna kwam de organisatie een jaar in handen van de toenmalige gemeentelijke commissie voor sociaal-cultu- reel werk. Sinds 1992 tekent de Stichting Waddinxveens Welzijnswerk voor de organi satie en uitvoering, daarbij gesteund door het organisa tiebureau ’Felix Event’. Het toenmalige jongerencen trum ’De Bonkelaar’, het ge bouw aan het Beukenhof waarin nu het kinderdagver blijf ’De Boemel’ is gehuis vest, was de eerste paar de plek voor het Waddinxveense Luilakfeest. Nadat vervolgens voor één keer naar het Gouwebad ’de Sniep’ was uitgeweken, om dat De Bonkelaar te klein werd voor grote groepen jon geren en goed toezicht binnen en buiten een probleem werd, kwam de sporthal ’de Dreef in beeld. Deze zeer geschikte accom modatie ligt namelijk niet di rect in de omgeving van wo ningen, is zowel binnen als buiten goed overzichtelijk en is berekend op een grootscha lig evenement. In dezelfde ruimte werden immers ook schoolfeesten van het Coene coop College gehouden met bezoekersaantallen van onge veer 1.000 jongeren. station Gouda en de kern Waddinxveen. Dit tekort werd tot nu toe door Transvi sion voor haar rekening geno men. Waddinxveen is ge vraagd door een financiële bijdrage de Treintaxi-service voor de eigen inwoners en be zoekers veilig te stellen. Landelijk werden vorig jaar ruim 3,8 miljoen passagiers van en naar het station gere den. De Treintaxi is te vinden op 111 stations in Nederland en bedient meer dan 750 ker nen. Het Treintaxi-biljet is voor zeven gulden te koop aan het NS-loket of bij de ver- koopautomaten van NS. Deze Treintaxi-biljetten zijn in alle 111 Treintaxi-steden te ge bruiken. Inmiddels meer dan 60% van de huisadressen in Nederland ligt binnen het geldigheidsgebied van de Treintaxi. op het feest geweest zijn heb ben een leuke avond gehad, de politie heeft een rustige avond gehad en omwonenden hebben geen schade geleden. Dit was toch de bedoeling? Maar toch wil de PCW hier over opheldering. Het feest zou niet voor de hele jeugd toe reikend zijn geweest. Een feest dat toereikend is voor de gehele jeugd, dat bestaat niet. Met name het feit dat het op een houseparty leek, zit de PCW erg dwars, maar dat geeft hen nog niet het recht om de mensen die zich voor de met name ’risico’-jeugd heeft ingezet de zwarte piet toe te spelen. Iedereen die het feest bezocht heeft, heeft een leuke avond gehad, dus volgend jaar wil de jeugd gewoon weer een feest. Gezien de feiten denk ik dat de PCW de zaak gewoon moet la ten rusten. Gelukkig heb ik WD gestemd. (in samenwerking met de Vrijzinnige Hervormden) 10.00 uur geen dienst 9.30 uur ds. C. de Jong 17.00 uur geen dienst De regeling ‘medische weekeinddienst' is uitsluitend bedoeld voor dringende gevallen, waarvan de behandeling niet tot de eerstvolgende werkdag kan wachten. op zaterdag en zondag van 10.00 - 11.00 uur en van 16.00 - 17.00 uur. Voor deze spreekuren behoeven geen afspraken gemaakt te worden. Van gemeentewege werd daarom een kleine tien jaar geleden besloten elk jaar in de nacht van vrijdag op zater dag een Luilakfeest te organi seren, zodat de rondhangen de jongeren van 12 tot 25 jaar een beter alternatief aange boden kregen. i Dat was ook weer op 29 mei het geval. Nadat in de afgelo pen maanden met jongeren was overlegd werden omwo nenden in een brief van de ac tiviteit op de hoogte gesteld, werden onder jongeren pos ters en flyers verspreid en verschenen er aankondigin gen in de media. Volgens de SWW is de keuze van de muzieksoort op het Luilakfeest onlosmakelijk verbonden met de huidige jongerencultuur, waarin doelgroep en muzieksoort sterk met elkaar verbonden zijn. ‘In het verleden is geprobeerd het Luilakfeest op te delen in verschillende muzieksoorten. Dit heeft echter geleid tot grote problemen in de zaal', aldus het evaluatieverslag, dat er dan ook melding van maakt dat over de muziek stijlen geregeld is overlegd met de jongeren zelf en met de uitgenodigde disc-jockeys voor die avond en nacht. Met de organisatie van de jaarlijkse Luilakfeesten werd verl. Voor aangifte van gevon den en verloren voorwer pen kan men zich in Wad dinxveen wenden tot het bureau van het politiedis trict Gouwe en IJssel, Li- maweg 35, Postbus 448, 2740 AK Waddinxveen, tel. 0182-621666. De politiemensen van de regio Hollands Midden zijn voor meldingen die ’zonder zwaailicht’ kunnen bereik baar onder telefoonnum mer 0900-8384. VBO Verzorging Boskoop: Charlotte Bulk, Barbara Hoogwerf, Gaby Rij ken. Hazerswoude: Ilona van Wet ten. Waddinxveen: Ruth van Beek, Nanda Bijlemeer, Bri gitte Born, Michelle D’elfant, Angela Favata, Michella Geers, Cindy van Grieken, Lyanne van Hattum, Miljam Hoefnagel, Judith Kling, An ja Koster, Bianca van Omme ren, Lydia van Rijn, Danielle Verlaan, Elsa Voets, Melissa de Wit, Coline van’t Wout. Eucharistieviering op zon- Gouda: Eefje Emma Streng. Hazerswoude: Else Baelde, Jasper de Boer, Joost Rijn beek, Marieke Schoteldraaij- er. Moerkapelle: Monika Houwe- ling. Reeuwijk: Jolanda Bunnik. Waddinxveen: Mariam Al- loul, Sytse Beeuwkes, Wendy Biesheuvel, Diane Bloemen daal, Saskia ten Cate, Lode- wijk Coevert, Rick Doeswijk, Fatima Elyousfr, Tamara Flippo, Maijolein Groen, Hil- ko Hage, Susan van Hale- wijn, Menno Hoogendoorn, Jeroen Joling, Stephan Kan- ters, Naomi Kemeling, Da niel Klijn, Sandra Klomp, Saskia Koekenbier, Danitsja Kraijesteijn, Robin Krins, Arnoud de Lange, Tamara Looijestijn, Mischa Lupgens, Nadia Mehadi, Ivy Monster, Roos Oldenburg, Jakomien Prevosth, Michel de Ruiter, Ludo Simonis, Linda Stuijf- zand, Esther Tamerus, Use van Tol, Maureen Twigt, Kim Wiersma, Jelka Zeeman, Je roen van Zoest, Anneroos Zwitser. Zevenhuizen: Liona Anker, Nicole Bekkers, Anouk van der Bijl, Arwin van Dam, Robbert Koole, Myra de Man, Michel Poorter. ploma. (Foto: Sjaak Noteboom). WADDINXVEEN/BOSKOOP - Van het Coenecoop College in Waddinxveen en Boskoop, dat vorige week de geslaagde examenkandidaten officieel bekend maakte, slaagden van de VWO-leerlingen 89%, van de HAVO-leerlingen 85%, van de MAVO-leerlingen 96% en van de VBO-leerlingen 98%. pers, debora Kuiper, Paul de Langen, Marije Laport, Jen nifer van der Loo, Niels Mar chand, Jolanda Milane, Den nis Olsthoorn, Marianne van Os, Sanne van Pelt, Anousch- ka de Puij, Kirsten de Quil- lettes, Niels Rollingswier, Parvaneh Shafiei, Davina Stalder, Menno van Steen, Raymon van Swieten, Ilse Tange, Bjorn Tollenaar, Gaby Verbeek, Alex Verhoef, Cor- jan Waardenburg, Hubert Wensink, Carlo Willemsen, Patrick Woudenberg, Wouter Zaat, Carola Zijderhand, Koen Zwitser. Zevenhuizen: Stefan Bal, Lennart Braber, Frank Cla- essen, Esther Reijerkerk, Martijn Stikkelman, Desi Sy- arnoebi, Madelon van Vliet. Naschrift redactie: Met de organisatoren zijn ook wij be nieuwd naar het antwoord van het college van Burgemeester en Wethouders - van welk ge zelschap ook PCW-wethouder Joop Neele deel uitmaakt - op de elf concrete schriftelijke vra gen van PCW-fractievoorzitter; mr. Wiebrand Dijksterhuis over het karakter en de ge- meentelijke kosten van Hét Waddinxveense Luilakfeest. Voor wat betreft de ’hardcore’ en ’alien alliance’ houseparty- aankondigingen in ’Thunder magazine’ en ’Strobe’ en op de ’gabbersite’ van internet spreekt de PCW-fractie over ’door ons ingewonnen informa tie’. De PCW wil verder alles weten over leeftijdsgrenzen voor housparties en Waddinxveense Luilakfeesten, controles op XTC-gebruik, hoeveel Wad dinxveense bezoekers er waren, wat de toegangsprijzen waren, hoeveel geld de gemeente in het Luilakfeest heeft gestoken, wie voor het festijn de eindverant woordelijkheid droeg en of de vloer van de sporthal ’de Dreef schade heeft geleden door .de sigarettenpeuken, plastic be kers en kauwgom. Triomfaterkapel, Haven straat 10.00 uur ds. H.G. Koekkoek 18.30 uur ds. H.G. Koekkoek PAGINA 9 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN 'AG 15 JULI 1998 WOEN "X De Hoeksteen, Esdoornlaan Aanvraag visites Bethelkerk, Bilderdijklaan Dierstdoende verloskundigen: Dierstdoende apotheek: Het vooraanzicht van de 'Varikse stal' die als nieuwe kin derboerderij in het Warnaarplantsoen zal worden neerge zet. Weekeinddienst dierenarts: NEDERLANDS HERVORMDE KERK Brugkerk, Kerkweg-Oost GEREFORMEERDE KERKEN Ontmoetingskerk, Groens- voorde Klachten bezorging: Donderdag voor 17.00 uur. Kanaalstraat 10. 2741 HH Waddinxveen Telefoon 01 82 - 63 03 32 GEREFORMEERDE KERK (VRIJGEMAAKT) Kruiskerk, Passage BAPTISTENGEMEENTE ICHTHUS Gebouw Kreater, Kerkstraat CHRISTELIJK GEREFORMEERDE KERK BOSKOOP Kerkgebouw Nieuwstraat 79 GEREFORMEERDE GEMEENTE BOSKOOP Kerkgebouw Mendelweg 9.30 uur leesdienst 18.00 uur leesdienst DE KERK VAN JEZUS CHRISTUS VAN DE HEILIGEN DER LAATSTE DAGEN Crabethstraat, Gouda ZONDAG 19 JULI 1998 Openingstijden: Maandag t/m Vrijdag O8.3O - 17.OO uur. Hervormde Stirhting 'De Rank', Zuidkade 59 (Rem. Kerk) Deze rubriek staat ter vrije beschikking van elke lezer van het weekblad voor Waddinxveen. Brieven die de grenzen van het fatsoen of van het recht op privacy te buiten gaan worden ge weigerd. Anonieme brieven worden niet gelzen. Brieven onder pseudoniem worden wel ge- l plaatst, mits de redactie de schrijver van naam kent. Uitgave: Dagblad van Rijn en Gouwe BV, Raoul Wallenbergplein 9, Postbus 1, 2400 AA Alphen a/d Rijn Redactie-adres: Kanaalstraat 10 Postbus 372 2741 HH Waddinxveen Telefoon: 01 82 - 63 03 32 Telefax: 0182 - 63 26 33 CHRISTELIJK AFGESCHEIDEN GEMEENTE Kerkgebouw Dorpstraat OUD-GEREFORMEERDE GEMEENTE IN NEDERLAND Kerkgebouw Merturiusweg: JEHOVA'S GETUIGEN Koninkrijkzaal, Burgemeester Trooststraat 10.00 uur Openbare toe spraak 11.00 uur spreking Ontmoetingskerk, Groens- voorde De Morgenster, Sterrenlaan ZATEIDAG 18 EN ZONDAG 19 JULI 1998 Voor Ie praktijk van de huisartsen Alberts, Van den Brule, Van &r Linde, Van Vliet en Vroom (groep I) heeft dienst: Voorde praktijk van de huisartsen Glaser, Van Heel, Sie- moit, Voskamp en Wilms (groep II) heeft dienst: RAFAEL GEMEENSCHAP WADDINXVEEN Het Nieuwe Trefpunt, Stationsstraat EVANGELISCHE GEMEEN TE PAROUSIA GOUDA Aula Joh. Calvijn-MAVO, Winterdijk REMONSTRANTSE GEMEENTE Kerkgebouw Zuidkade Immanuëlkerkgemeen te, Prinses Beatrixlaan Mededeling: Spreekuur waarnemend huisarts W GOUWEBAD Telefoon: (0182) 63 04 44 ROOMS-KATHOUEKE KERK St. Vittorkerk, Zuidkade BAPTISTENGEMEENTE ALPHEN AAN DEN RIJN V— T' dokhellinp 85

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 9