meer La Tarantella' vijftien jaar in Waddinxveen HEFBRUG ACTIE Grootonderhoud aan veertig woningen Audiotheek wil bekendheid Air Products gevraagd lachgas te leveren voor niet-medische doelen Oudheidkamer voor bewaren historie van Waddinxveen Hosta's in showtuin ED REUSKEN Inbreker overlopen Aanhanger gestolen Voorverkoop bijVW Rondleiding op bloemenveiling nu PAGINA 13 Hoorspelen de Uw specialist op het gebied van: Voor meer informatie: Vi sio,Audiotheek, dhr. B. Theu- nis, Amersfoortsestraatweg 180, Huizen, telefoonnum mer: 035- 6985755. Tevens zijn er ook hosta’s te koop. De showtuin is op vrij dag en zaterdag geopend van 10.30-17.00 uur. De toegang is gratis. anti line de Leeuw den Bouter. onderscheidt is dat we zelf ons brood bakken en dat ons ijs uit Italië komt, dat ver schil proef je‘, vult Caroline aan. Het enige nadeel van al die bekendheid is dat het in het weekeinde nogal eens voor komt dat het te druk is om ie dereen van een tafel te voor zien. Dat zal tijdens de brui loft van het aanstaande paar niet anders zijn. Over vijf we ken worden de twee man en vrouw en dat vieren ze niet alleen. ‘Naast vrienden en familie hebben we ook een heleboel vaste klanten uitgenodigd. In al die jaren zijn deze mensen veel voor ons gaan beteke nen', besluit Salvatore Fini- zio. Gordijnen Vitrage Tapijt Houten vloeren Marmoleum vloeren Gedurende de maand JULI wordt de HEFBRUG finan cieel aantrekkelijk voor u! Waddinxveen I het inmiddels gesloop te herenhuis van F.A. van der Torren aan de Kerkweg-Oost liep. BOSKOOP - Zaterdag 25 juli zullen er in de showtuin van de KMTP op het terrein van het voormalige hotel Neuf te Boskoop hosta’s te zien zijn. Leden van de Hostavereni- ging zijn dan aanwezig met een presentatie van de prach tigste hosta’s, waarover het nodige verteld kan worden. enigszins zorgen. Juist omdat er ook in de media de nodige aandacht aan besteed wordt lijkt ook de vraag toe te nemen. Peter: ‘Lachgas heeft een geest verruimende werking. Je kunt er ’high’ van worden en het wordt dan ook regelmatig ge bruikt op feestjes en house-par ty’s. Wat ’geestverruimend’ en ’high’ precies inhoudt en hoe het aanvoelt weet ik niet, want ik heb zelf nooit lachgas ge bruikt. Ik zal het ook niet ge bruiken, want de risico’s zijn gewoon veel te groot. Een klei ne dosis zal ongetwijfeld niet veel kwaad kunnen maar een paar snufjes teveel kan er wel eens de oorzaak van zijn, dat je buiten kennis raakt en nooit meer bij komt.' rechten te vinden als pesce spada all grilia (zwaardvis van de gril) en tiramisu. Buiten op het terras, waar je je in de zomer op vakantie waant, is een kleurige muur schildering te zien van de golf van Napels met op de achter grond de vesuvius-vulkaan. ‘Ondanks dat we nu klaar zijn met het interieur, we zijn vier maanden bezig geweest met schilderen en opknap pen, zijn we altijd bezig met veranderingen. We willen dat onze klanten zo leuk en zo re laxed en gezellig mogelijk bij ons eten'. Alle ingrediënten om dat te bewerkstelligen lijken aan wezig, op de menukaart niets dan heerlijkheden en de wijn kaart loopt over van de goede. Salvatore en Caroline schen ken alleen Itaiaanse wijnen “We hebben op 20 april 1993 de Vereniging Historisch Ge nootschap Waddinxveen op gericht. Nota bene in dezelfde week werd het pand aan de Kerkweg-Oost gesloopt', ver haalt Corry de Jong. ‘Het idee van de Oudheidka mer hebben we maar even la ten varen. Zaken als een kwartaalblad, exposities hou den en literatuur verzamelen waren in die tijd belangrij- ker‘. ‘We kregen in de loop der ja ren steeds meer leden en we zijn inmiddels op het aantal van ongeveer 500 leden. Heel wat voor een dorp met 26.000 inwoners. Wel leuk is dat er in het begin een heleboel mensen lid werden die wel in Waddinxveen woonden maar er niet vandaan kwamen. Waddinxveners zelf wisten nog veel dingen van vroeger*. Corry de Jong komt uit Gouda, en woont nu bijna 29 jaar aan de Souburghlaan in het Gouwedorp. ‘Ik heb hier wortel geschoten', zegt ze. ‘Ik vind het heel belangrijk om betrokken te zijn bij de ge meente waarin je woont. Het educatieve belang van een Oudheidkamer is ook groot, daarom heb ik me er voor in gezet en doe dat nog steeds*. ‘Pas in februari 1992, tijdens die ontzettend strenge win ter, kwamen we weer aan het plan-Oudheidkamer toe. We hebben in die tijd een com missie Oudheidkamer opge richt'. Weer ging de groep, onder lei ding van de toenmalige voor zitter en oud-PvdA-wethou- der dr. Martin Kraaijestein, ren materiaal toegestuurd. Dat doet de PTT overigens kosteloos, dus als er nog men sen zijn die een oud hoorspel of een deel daarvan op zolder hebben liggen kunnen ze dat gewoon naar ons sturen.' Ook delen van hoorspelen kan de audiotheek gebruiken. ‘Ik heb laatst nog het hoor spel ’Naald in de hooiberg1 sa mengesteld uit drie banden van verschillende particulie ren, we kunnen alles gebrui ken*. Het CDA doet dat ook. De christen-democraten wil len een eenmalige bijdrage leveren in de totstandko ming van een Oudheidka mer, ‘mits het Historisch Genootschap aantoont de exploitatie zonder gemeen telijke bijdrage te kunnen rondkrijgen'. BLEISWIJK/WADDINX- VEEN - Vervelen hoort bij schoolvakanties’ moe ten ze op de bloemenvei ling in Bleiswijk hebben gedacht. Daarom worden vakantierondleidingen gehouden in de periode tot en met vrijdag 4 sep tember. De rondleidingen zijn op dinsdag 28 juli, vrijdag 31 juli, maandag 17 au gustus en dinsdag 18 au gustus. Ze beginnen tel kens om acht uur ’s mor gens in de kantine van restaurant Fleurinn. Tijdens de rondleiding wordt uitleg gegeven over alle activiteiten op de Bloemenveiling Holland. Naast de ’afmijnzaal’ en de distributiekat, krijgen bezoekers ook het cash carry centrum Terra te zien. Het programma eindigt om ongeveer 10.30 uur. De kosten van de rondlei ding zijn 5,- per per soon, kinderen onder de zes jaar mogen gratis mee. Wie een ochtend naar de veiling aan de Klappolder 130 in Bleis wijk wil, kan bellen naar 010-5297777. in alle prijsklassen. ‘Er is ge noeg goede Italiaanse wijn om een hele kaart te vullen', licht Salvatore toe. Bij La Tarantella komen naast Waddinxveners veel mensen uit de regio en in de zomer veel mensen die met een boot langsvaren. *We zijn in 1990 door het tijdschrift Margriet uitgeroepen tot bes te Italiaanse restaurant, we hebben wel eens een prijs ge wonnen van Radio West en we hebben in de regio gewoon een goede naam opgebouwd*. *We proberen iedereen zo goed mogelijk te helpen. Ik ben kok, maar ik loop vaak zelf door het restaurant om mensen te adviseren over de gerechten of om ze precies uit te leggen waar het naar smaakt. Dat soort dingen is hier belangrijk*. “Wat ons ook Naast hoorspelen, leent de audiotheek ook documentai res uit. Een stuk minder in aantal overigens dan de hoor spelen. ‘Documentaires wor den nog dagelijks uitgezon den en zijn vaak actueel. Het heeft vaak niet zoveel zin om documentaires in de collectie op te nemen1 aldus het hóófd van de audiotheek. De organisatie heeft rond de 2000 leden. ‘Over de hele we reld worden onze hoorspelen door visueel gehandicapten en blinden beluisterd', aldus Theunis. *Van Oeganda tot Nieuw-Zeeland van Frank rijk tot Spanje en België, overal kunnen de cassettes worden ontvangen*. Om titels uit te kunnen kie zen is een catalogus uitge bracht die tegen betaling kan worden besteld. De cata logus is in grootletter-editie uitgebracht, op een cassette, op een floppy en in braille. ‘Maar mensen kunnen ook een genre aanvragen, want een catalogus in braille bij voorbeeld kost ƒ55-,*, tipt Bert Theunis tenslotte. Er zijn geen goederen gesto len. De politie beschikt over een goed signalement en er wordt een nader onderzoek ingesteld naar de verdachte. In de nacht van vrijdag 17 op zaterdag 18 juli vond er een poging tot inbraak plaats in een woning aan de Vondel- laan te Waddinxveen. De da der probeerde het slot van de achterdeur te forceren. Dit is niet gelukt. In de nacht van vrijdag 17 op zaterdag 18 juli is ingebroken in een woning aan de Willem de Rijkelaan te Waddinxveen. Het slot van de deur van een slaapkamer werd geforceerd en de gehele woning werd doorzocht De buit bestond uit kledings tukken, een videorecorder, een videocamera, een gouden collier, een zilveren armband en een aansteker. WADDINXVEEN - Het Waddinxveense bedrijf Air Pro ducts wordt met de regelmaat van de klok benaderd met verzoeken om lachgas te leveren voor niet-medi- sche doelen, met name om bij house-party’s gebruikt te worden als geestverruimend middel. Air Products, ge vestigd aan de Noordkade in Waddinxveen, maakt deel uit van een Amerikaans concern. Het Waddinxveense bedrijf is de hoofdvestiging van de Nederlandse divisie. WADDINXVEEN - Na de bouwvakantie starten de on derhoudswerkzaamheden aan 40 huurwoningen in Groenswaard 1. Het gaat om de huizen aan de Mozart- laan 29 tot en met 51, de Beethovenlaan 18 tot en met 28 en het Sweelinckhof 37 tot en met 51. Wij geven kortingen weg, die afhankelijk zullen zijn van het aantal keren dat de hefbrug gedurende één dag geopend wordt. Per keer wordt 0.25% korting gegeven. Hierdoor kan uw voordeel oplopen tot 15%! Wegens vakantie zijn wij van 3 augustus 1998 t/m 10 augustus 1998 gesloten. goten en de regenpijpen. De brandpaden achter de wonin gen worden opnieuw her- straat en worden voorzien van achterpadverlichting. Daarnaast worden er ook on derhoudswerkzaamheden in de woning gedaan. Zo worden een 30-tal keukens vervan gen en waar nodig zal het sa nitair worden vervangen. Er wordt een nieuwe groepen- kast met een dubbele aard- lekschakelaar geïnstalleerd. In het kader van het Keur merk Veilig Wonen zullen de bewoners een aanbieding krijgen voor plaatsing van in braakwerend hang- en sluit werk, een rookmelder en ach- terverlichting bij de keuken tegen een huurverhoging. Het grootonderhoud wordt af gesloten met een schilder- beurt. op het I.T.C.-terrein met hun Normaal-krachttour ’98. Op 19 september wordt er een Vo- lendamse avond georgani seerd in Barneveld, met mede werking van Piet Veerman, George Baker en Anny Schil der. Gilbert Becaud geeft een benefietconcert ten bate van de stichting Day By Day (be strijding leukemie) in het Con certgebouw in Amsterdam. Van 27 augustus tot en met 5 september is het weer zover: de jaarlijkse Taptoe Breda. René Froger geeft op 20 no vember een concert in de Rai- parkhal in Amsterdam. De Kast speelt op 17 oktober in Hoogvliet. En de Backstreet Boys geven op 1 december een concert in Keulen, Duitsland. Kaarten voor dit concert wor den verkocht inclusief de bus reis. De VW is te vinden aan Reijerskoop 54 en geopend maandag van 13.30 tot 16.30 uur, overige werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 16.30 uur, zaterdag van 10.00 tot 14.00 uur. WOENSDAG 22 JULI 1998 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN musea bekijken. Toen ging het iets gestructureèrder. Na een advies van de Federa tie van Musea in Zuid-Hol- land, bezocht de commissie drie voorbeeldmusea, het Streekmuseum De Hoeksche Waard in Heinenoord, het Oudorps Raad- en Polderhuis en de Duinhuisjes in Rockan- je. ‘Drie keer een totaal verschil lende aanpak*, weet Corry de Jong nog goed. ‘De een was keurig, maar verschrikkelijk vol met voorwerpen. De twee de was prachtig. In een oud statig pand worden daar op een moderne en sobere ma nier voorwerpen tentoonge steld. De Duinhuisjes waren ook erg leuk. Dat zijn oude arbeiders woninkjes'' waar je in kunt zien hoe de mensen destijds leefden*. Na de rondgang langs musea, volgde een evaluatie. Inmid dels is een concept-plan voor de Oudheidkamer van Wad dinxveen opgesteld. Het doel van de oprichting is dat de in woners van Waddinxveen en andere geïnteresseerden ken nis van en inzicht in de ge schiedenis van het dorp en zijn inwoners krijgen. Daarbij is kwaliteit belangrij- ker dan kwantiteit. Daaruit kan worden geconcludeerd dat de op te richten Oudheid kamer een modern en sober uiterlijk krijgt. ‘En dan het liefst in een oud, sfeervol pand*, denkt Corry de Jong vooruit. ‘We hebben nog niets op het oog, maar ik ben ervan overtuigd dat we het voor elkaar krijgen om een ruimte te krijgen waarin we alles kunnen laten zien over de bestaansmiddelen van vroeger, de huisvesting, het sociale, kerkelijke en cul turele leven, het landschap, de politiek en het bestuur en bijzondere Waddinxveners*. ‘Het duurt allemaal al een Hoofd van de audiotheek Bert Theunis: ‘Leden kunnen kiezen uit ruim 2500 titels, een behoorlijk aantal. Voor beelden uit de collectie zijn onder meer 'Het wassende water’ Herman de Man en ’Oorlog en Vrede’ van Tolstoi. Hoorspelen worden tegen woordig in Nederland niet meer gemaakt. In tegenstel ling tot in het buitenland. In Engeland bijvoorbeeld ma ken ze er nog 900 per jaar en in Duitsland 600. Helaas blij ven onze omroepen achter. Maar gelukkig krijgen we van een heleboel particulie- De werkzaamheden aan de huurwoningen van Woon- partners Midden-Holland omvatten vooral de buitenzij de van de huizen. Ze krijgen nieuwe buitenkozijnen en een nieuwe voordeur. MOERKAPELLE - Vanaf het bedrijfsterrein aan de Indus- triestraat in Moerkapelle is tussen dinsdagmiddag 17.15 uur en dinsdagavond 21.15 uur een aanhangwagen ge stolen. Op het moment van de dief stal waren mensen aan het werk bij het bedrijf waar de - onafgesloten - aanhangwa gen voor stond. Het terrein was vrij toegankelijk. tijdje, maar dat heeft ver schillende redenen. Ten eerste is in ons bestuur wat veranderd. Sinds april is oud-burgemeester Kees van der Linden voorzitter van het Historisch Genoot schap en zijn ook wat an deren weggegaan en ver vangen*. ‘Nu krijgen we weer te ma ken met een wisseling van bestuur in de gemeente. We krijgen bijvoorbeeld te maken met een andere wethouder en we hebben een tijdje geleden moeten wennen aan de nieuwe burgmeester*. ‘Gelukkig zijn gemeente en ook burgemeester Fed- de Jonkman ons zeer gun stig gezind. We krijgen al le medewerking van ze, we hebben vanaf het begin bij voorbeeld mogen vergade ren in het gemeentehuis'. Een ander probleem is dat de materialen van de Oud heidkamer die ooit in de Rabobank Waddinxveen aan de Kerkweg-Oost ge huisvest was, verloren zijn gegaan. Daardoor moet de uiterste voorzichtigheid worden betracht door het Historisch Genootschap. ‘En we hebben nog geen lo catie, maar misschien komt de gemeente zelf wel met een oplossing. We wachten gewoon rustig af. Misschien komt het tegen het einde van de zomer wel in en stroomversnelling al lemaal, dan hebben we een gesprek met de gemeente', besluit Corry de Jong. Het fonds om te komen tot de oprichting van een Oud heidkamer wordt in Wad dinxveen gesteund door de WD, PCW en de PvdA. Al le partijen erkennen het belang. BOSKOOP - De VW heeft kaarten te koop voor diverse zuurstofverdringend gas. happenings in het najaar. Op 5 september vindt er een Bee- Gees concert plaats in het Wembley Stadion in Londen in Engeland. Kaarten worden verkocht inclusief busreis. Op Ook een goede locatie voor de Oudheidkamer Waddinxveen en de in die ruimte ten toon te stellen materialen ontbreken overigens nog. Wat wel aan wezig is is goodwill van de le den en (sinds kort ook) dona teurs, de gemeente Waddinx veen en het bestuur van de Vereniging Historisch Ge nootschap Waddinxveen. We hebben al aardig wat on derzoek gedaan naar hoe we eventueel een Oudheidkamer kunnen beginnen in Wad dinxveen', aldus secretaris Corry de Jong-Steenland van het Historisch Genootschap. “Maar we zijn al jaren bezig met het idee. Het begon ei genlijk allemaal toen ik langs het - inmiddels gesloopte - pand liep van Van der Torren op de hoek van de Kerkweg- Oost en de Oranjelaan. Ik be dacht me hoe leuk het zou zijn als in dat pand een Oud heidkamer zou worden opge richt'. ‘Het idee ging steeds meer le ven en ik ben allerlei mensen gaan benaderen. Uiteindelijk zijn we in oktober 1992 met een aantal mensen gaan brainstormen over het idee. We zijn in allerlei musea in de wijde omtrek gaan kijken om te kijken hoe zoiets zou kunnen worden opgezet'. Na die stap kwam alles in een wat rustiger vaarwater. Uit een evaluatie van de werkwij ze van Oudheidkamers in de Goudse regio bleek dat het beste eerst een vereniging kon worden opgericht. Leden betalen immers contributie en een vereniging heeft vaak meer bekendheid. Het idee om in Wad dinxveen een Oudheid kamer op te richten on stond toen secretaris Corry de Jong-Steen- land van de Vereniging Historisch Genootschap -1 langs Het produktiebedrijf bevindt zich in het Botlekgebied bij Rot terdam. Peter Ottenbfos, voor lichter van Air Products, ver telt: ‘Ons bedrijf vervaardigt meer dan 200 gassen en gas mengsels, het merendeel voor industrieel gebruik, in high tech omgevingen en op milieu gebied. Een beperkt deel van de produktie is bestemd voor me dische doelen. Het is jammer dat nu juist die produkten, nota bene nog het minst leuke van onze produktie, zo in het nieuws komen.“Waar het in dit geval om gaat is lachgas, een kleurloos, zoetgeurend gas, dat sinds het midden van de vorige eeuw in zwang is geraakt als narcosemiddel bij chirurgische ingrepen. Lachgas, distiksto- foxide voor de scheikundigen onder ons, wordt tezamen met zuurstof toegediend om een pa tient gedurende een operatie onder volledige narcose te hou den. De combinatie met zuurstof is essentieel. ‘Lachgas op zich is een Wanneer je teveel van dit gas inademt onttrekt het dus teveel zuurstof aan de hersenen en de gevolgen kunnen dan ook fataal zijn. Het is niet voor niets, dat narcotiseurs in ziekenhuizen 12 september komt Normaal heel gespecialiseerde mensen zijn. Lachgas is geen onschul dig spul, zoals zo vaak wordt gedacht, maar bij onoordeel kundig gebruik levensgevaar lijk*, aldus de voorlichter van Air Products.Lachgas wordt niet alleen in de medische we reld gebruikt maar ook bij voor beeld in de autoracerij. Het gas is bijzonder brandstimulerend en gevoegd bij de normale brandstof van een auto wil de motor beslist wel iets pittiger gaan draaien. Toch leveren wij alleen maar aan bona-fide in stellingen. Vooral de medische wereld is in dat opzicht heel be perkt en wij hebben het geheel goed in kaart. Wanneer we een verzoek van een nieuwe klant krijgen, gaan we altijd eerst na, wie de klant precies is en waar voor het produkt bestemd is. Wanneer een klant met minder goede bedoelingen contact met ons zoekt hebben we dat snel genoeg in de gaten', meent Pe ter Ottenbros. Desondanks maakt hij zich over deze ontwikkeling wel WADDINXVEEN - Aan de Zuidkade langs Gouwe in Waddinxveen is dit jaar al vijftien jaar het Italiaanse restaurant-pizzaria ’La Tar antella’ gevestigd. Eigenaar Salvatore Finizio en zijn aan staande vrouw Caroline de Leeuw den Bouter zijn trots op hun eethuisje. Salvatore: “We zijn zeven da gen per week geopend en wij zijn al die dagen in de zaak aanwezig. Ik hou van dit werk. Het is een droom die is uitgekomen, anders zou je dat niet volhouden*. Salvatore Finizio zit aan een tafeltje voor het raam. Hij herinnert zich nog precies de dag dat hij voor het eerst de deur binnenstapte. ‘Dat is bij na tien jaar geleden. Op 25 juli - het was toen heel warm - kwam ik uit Italië, uit Na pels om precies te zijn*. ‘Ik was in Nederland op va kantie en ik wilde ook wat gaan werken. Ik had een trai- teurzaak in Napels, maar ik ben hier nooit meer wegge gaan. La Tarantella was toen samen met ’de Gouwe Dis’ de enige eetgelegenheid in dit rijtje aan de Zuidkade’. ’ik heb eerst voor de vorige ei genaar gewerkt en later heb ik de zaak overgenomen. De naam heb ik zo gelaten. La Tarantella is een Italiaanse volksdans uit Napels uit on geveer 1800. Hij staat voor Napels, net als kaas staat voor Gouda. We hebben hier veel gerechten uit Campanie, de provincie van de Italiaan se havenstad*. De Italiaan heeft in zijn drukbezochte restaurant ge probeerd om zoveel mogelijk van zijn stad te laten terug keren. Op de kaart zijn ge- De posters zijn nodig om meer bekendheid te creeëren. Ondanks dat Visio, audio theek sinds oktober 1990 offi cieel van start is gegaan, is het relatief nog onbekend. Middels de posters vraagt de organisatie aandacht voor nationale activiteiten zoals individuele abonnementen. Zo kunnen slechtzienden en blinden hoorspelen en radio documentaires beluisteren. Naast individuen, kunnen ook organisaties zoals een af deling oogheelkunde van een ziekenhuis lid worden. De ca talogus en de folder met meer informatie zijn in verschillen de leesvormen verkrijgbaar. Om lid te worden van de au diotheek moet ƒ25 worden betaald. Daarvoor kunnen le den een heel kalenderjaar on beperkt cassettes lenen met hoorspelen. 2500 titels Wordt het paneel onder het woonkamerraam vervangen door nieuw metselwerk, het paneel tussen woonkamer en eerste verdieping wordt ver vangen door kunststof schrootjes. De gevels worden gereinigd en indien nodig wordt het voegwerk hersteld. De schoorstenen worden afge broken en weer opgemetseld en de daken krijgen nieuwe dakgoten en regenpijpen. Ook de schuren worden niet vergeten; de dakbedekking wordt vernieuwd evenals de WADDINXVEEN - In nacht van vrijdag 17 op zater dag 18 juli is een inbraak ge pleegd in een bedrijf aan de Bredeweg te Waddinxveen. De inbreker werd om 02.50 uur door een bewaker van de Nederlandse Veiligheids dienst overlopen. De verdach te had de deur van de loods vernield en ging er bij het zien van de nachtwaker van door. WADDINXVEEN - Binnenkort zijn in Wadinxveen en in de rest van de regio overal posters te vinden van visio- audiotheek. Het is de enige organisatie in Nederland die dankzij samenwerking met de omroepen, hoorspe len en radiodocumentaires uitleent aan visueel en an derszins gehandicapten die niet op de gebruikelijke wijze kunnen lezen. WADDINXVEEN - De Vereniging Historisch Genoot schap Waddinxveen wil al jaren dat het Gouwedorp een Oudheidkamer krijgt. Er zal echter eerst ƒ100.000 binnen moeten zijn voordat de vereniging hiervoor daadwerkelijk aan de slag kan. Van dit bedrag is in middels ruim 40 mille bij elkaar gespaard in een speci aal fonds met giften en schenkingen. De eigenaar van het Italiaanse restaurant-pizzeria 'La Tar- elïa' Salvatore Finizio met zijn aanstaande vrouw Caro- - -- ----- -(Foto: Sjaak Noteboom) Tel. (0172) 21 22 71 (Foto: Verzameling Jan Oskam). WONING PROJEKTSTOFFERING Openingtiiden: dinsdag t/m vrijdag 10.00 -17.30 uur vrijdagavond 19.00 - 21.00 uur zaterdag 10.00 - 17.00 uur Voorwaarden uitsluitend te verkrijgen bij Ed Reusken Woning- en Projektstoffering! Galerij 2 (tegenover hefbrug) 2771 XJ Boskoop 'VJ

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 13