Genieten en afzien 3 Elke ochtend... tijdens de Vierdaagse Opening historisch museum nabij Kledingzaak voor lange vrouwen in Waddinxveen aanstaande ouders Reizen In het Gouwebos naar nachtvlinders kijken hagedoornvlinder, koperuil, Aanrijding met gewonden Inbraak in auto N. R.G.N. K.MT Z.NN.SCH..N Rijn en Gouwe 1 Klaverjassen in 'De Boog' 'Eigenlijk ik niet n mag ik niet meer lopen, maar ik kan het gewoon niet laten' kwE ^iMfeVQ0R DE LANGE VRCMhv Janneke Braakhekke (rechts) en José Broos (links) openen op woensdag 16 september aan de leplaan in Waddinxveen 'All About Eve', een kledingzaak voor lange vrouwen. (Foto: Sjaak Noteboom). Kinderwerk van de SIVIV in de zomer I I I I I I I I I I I 74 I I I I I ■U WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 15 WOENSDAG 29 JULI 1998 Broek IIIIU-.W ÏUUf r Kerkweg Oost 161 in Waddinxveen. Telefoon: (0182) 62 53 36. Geen zon besproken? Boek dan nu nog de zomer! al W 41 •s t Drukke weken je 33 i. - Wie nu kiest voor een kennismakings- abonnement, ontvangt Rijn en Gouwe vier weken vóór zeven uur in de bus. Voor deze vrijblijvende kennismaking betaalt u 14.25. A door MAAIKE THÜSS WADDINXVEEN kind per dag. Het is de maat 43, altijd te klein. Ik I Naam: Adres: Plaats: W addinxveen-N oord i U3JT ‘3 onderkomen moet niet in een grote stad zijn en zeker niet in een drukke winkel- men dat een heleboel ’onge wenste’ mensen komen kij ken. We willen niet dat Op die dag opent ’All about Eve’ namelijk haar deuren aan de leplaan in de Bomen wij k. En aan de eigenaresse en de toekomstige bedrijfs leidster te horen, is zo’n winkel voor lange vrouwen geen overbodige luxein deze regio. Voor lange mannen bestaat de keten ’High and Mighty’, voor vrouwen is er maar één zaak in het hele land. als ik van werk wil verande ren, is dit mijn kans*. Janne- ke en de tweede eigenaresse José Broos is al 17 jaar ana liste in het Goudse Groene Hart Ziekenhuis. ‘Ik had het eigenlijk wel een beetje ge zien', aldus José. ‘En ik de als met colberts. Als je lang bent, heb je ook een lang lijf. De coupenaden van zaak starten een goede zet zou zijn. En zoals ik al eer der zei, het loopt nog steeds storm'. ’All about Eve’ is een zaak moest ik altijd in een heren zaak kopen dat was wel een ramp'. ‘Maar doordat alle vrouwen opgevonden. Mijn broers en veel van mijn neven en nich ten waren ook heel lang, we gingen gewoon mert z’n al len, hartstikke gezellig'. ‘Lang zijn heeft een heleboel voordelen. Je wordt door ie dereen meteen voor vol aan gezien. Nu met het sausen van de winkel - dat doe ik gewoon laten. Tel.: (voor controle op de bezorging) Stuur deze bon in een open envelop zonder postzegel naar: Rijn en Gouwe, Afdeling Abonnementen, Antwoordnummer 10008, 2400 VB Alphen aan den Rijn. WADDINXVEEN - In een au to die stond geparkeerd aan de Julianastraat in Waddinx veen is ingebroken. Een auto- radio-cdspeler wordt vermist. De dieven konden toeslaan door een ruit in te gooien. >3 t l pen in de maten 40 tot en met 50, maar ook nette pak- en badpak ken in dezelfde maten'. ‘Badpakken is ook altijd een stellenden een tafel met fol ders en boeken bekijken. Er is verder een babyuitzet te bewonderen en de zogenaam de kraamspullen zijn aanwe zig. Ook is er volop gelegenheid tot het stellen van vragen. Kraamzorg een l S' baby verwacht en alles wil weten over de eerste week welke “het kraambed' wordt genoemd. Als men deel wil nemen en zich nog niet heeft opgege ven, dan kan men kraamcen- trum ’De Waarden’ bellen, tel. 0182-325555. WADDINXVEEN - Vrijdag avond 31 juli om half negen is er weer koppelklaverj assen in buurtcentrum ’De Boog’ (C. Huijgenslaan). Het inschrijf geld bedraagt ƒ10,- per kop pel. Het eerste kopje koffie is gratis. Tijdens de zomer maanden vindt deze activiteit wekelijks plaats. geen napje nodig. Dat geldt ook voor het lappen van ra men en voor andere dingen die voor de gemiddelde vrouw - 1.72 meter - te hoog zijn', sluit ze haar verhaal positief af. den die goed zat. Een rok was altijd te kort, schoenen, koopt ’All about Eve’ niet. ‘Maar wat niet is kan nog komen', aldus Janneke. “We en dan zien we wel. In ieder geval zal de kleding niet extreem zijn. Lange vrouwen willen niet opvallen is ons geble ken'. Vaak kiezen ze voor donker- GOUDA/WADDINXVEEN - Medewerkers van Kraam zorg ’De Waarden’ houden dinsdagavond 4 augustus om half acht een informatieavond voor aanstaande ou ders in het interkerkelijk centrum De Veste aan de Rid der van Cats weg in Gouda. WADDINXVEEN - Lange vrouwen uit Waddinxveen en wijde omgeving hoeven binnenkort, om precies te zijn vanaf woensdag 16 september, nooit meer met te korte of te kleine kleding door het leven. maten hebben, is schoen maat 43 niet meer zo’n grote zijn toen maar gaan kijken uitzondering als toen. Als ik naar een pand in haar woon plaats, dat is het makke- ‘In het oosten van het land, lijkst. Deze lokatie aan de lepweg heeft alles wat we willen'. in Waddinxveen', aldus Jan neke. José, de kersverse kleding- ken, colbertjes verkoopster, is 1.88 meter lang en zit sinds ze de win kel in Rijssen heeft ontdekt probleem. Eigenlijk hetzelf- beter in haar vel. Eén van de redenen om in de nieuwe winkel aan de slag te gaan. ‘Als kleding je past, voel je je badpakken zitten vaak te veel prettiger'. hoog en de schouderbandjes zitten vaak superstrak'. Lingerie en schoenen ver- nen. Dat gaat ons lukken’, meent Kroon. Hazerswoude- naar Kroon wil nu vooral vooruitblikken naar het nieu we museum. Toch kan ook hij niet om de historie heen. ‘Al 15 jaar bestaan plannen om de oudheidkamer te restaure ren en uit te breiden.' Sinds restauratie en de uitbreiding 1975 is de oudheidkamer ge- van het museum zijn wij dol blij.’ nen zijn. Voor sommigen wordt dat nog een hele kluif... in Rijssen, hebben we een kledingzaak voor lange vrouwen', vertelt de 36-jari- ge eigenaresse Janneke Braakhekke (1.90 meter). ‘Nu zo’n vier jaar en het loopt vanaf het begin storm. Vrouwen uit het hele land zijn klant bij ons. Veel van het komen uit deze buurt. Ondanks dat het zo’n ander- dacht, dit lijkt me zo leuk, half uur rijden is, hebben ze het er voor over om te ko men. Ze maken er meteen een dagje uit van'. ‘Het is fantastisch om in eens een broek te vinden die als gegoten zit', valt de 39- tuurlijk nog het een jarige Waddinxveense José Broos (1.88 meter) in. ‘Ik hoorde van de winkel in Rijssen en sindsdien heb ik eigenlijk altijd daar mijn L-lorli-rtrr xronrloon crnViaolrl WADDINXVEEN - Bij droog weer wordt vrijdagavond 14 augustus vanaf negen uur door de Waddinxveense werkgroep Natuur- en Mi- lieu-Educatie (NME) in het Gouwebos gekeken welke soorten nachtvlinders daar voorkomen. Nachtvlinders zijn te lokken door op bomen een smeersel tje aan te brengen en lampen die gericht zijn op een wit la ken. Vorig jaar werden er bij een inspectie in het bosge bied tussen Boskoop en Wad dinxveen 38 soorten waarge- 1 nomen. ‘-Hieronder bevonden zich de Zaterdag 22 augustus wordt de voormalige oudheidkamer officieel heropend als Histo risch Museum Hazerswoude. De voorzitter van de Stich ting Historisch Museum Ha zerswoude, Kroon dus, is trots: ‘Wij hebben lang moe ten wachten, maar met deze kamer om _zo de historie van het dorp te bewaren. In 1995 is de oudheidkamer overge gaan van de gemeente Rijn- 1 TZ 1 1 1 ’Bij de restauratie is besloten ook het voormalig woonhuis van Dorpsstraat 66 te betrek ken bij het museum'. Lang moest worden gewacht op geld van monumentenzorg. ‘Nogmaals: er waren moeilij ke momenten, maar wij zijn blij dat wij dankzij de vele mensen in en rondom de stichting dit resultaat hebben kunnen bereiken', benadrukt Kroon. De officiële opening op 22 augustus start om 11.00 uur. De hoofdrollen zijn voor de Rijnwoudse wethouder van cultuur Van der Lecq-de Knikker en Laura Duques- noy. Kroon hult zich in gehei men. ‘Dan is er reden te meer om op 22 augustus aanwezig te zijn.' Hoe dan ook zullen een drietal exposities worden gehouden in het nieuwe mu seum. Er is een permanente exposi tie over de historie van Ha zerswoude. Daarnaast is er een bijzondere tentoonstel ling over de geschiedens van de Oudheidkamer van 1967 tot 1998 en eentje over tuin en weilandvondsten. Zeer bij zonder is zeker ook de pre sentatie van het eerste exem plaar van het boek van Hans van der Wereld. Hij schreef Voor Hazerswoude bewaard’. Het is een boek over Cees Kroon en zijn leven in dienst van de historie van Hazers woude. Kroon en Van der Lecq krijgen de eerste boe ken. Volgens traditie is het museum tijdens de jaarmarkt (laatste weekend van augus tus) open. Kroon: ‘De jaar markt is een jaarlijks hoogte punt en daarom wilden we die datum halen. Op vrijdag avond en de hele zaterdag is het museum open.’ Voor de echte nieuwsgierigen is 22 augustus dé dag: om 14.00 uur gaan de deuren (gratis) open. Aan de finish word ik in ieder geval opgewacht door mijn vrouw en kinderen en mijn zussen.” Even later komen de Koudekerkse schoonzusjes Ineke en Gre van Burik aan gewandeld. Zij lopen voor de tweede keer de dertig kilome ter. „Het is erg goed bevallen dit keer, hoewel de tweede en derde dag wel zwaar waren. Maar we hebben veel ge traind.” De schoonzusjes mel den dat zij ‘voor het kruisje gaan, maar dat gezelligheid ook heel belangrijk is'. Om de sfeer nog wat te verhogen gaan zii zich voor het laatste Verkleden. Ineke Van Burik: „Een lange rok en een hoed op, zelf gemaakt. Heb ben we vorig jaar ook ge daan.' Voor de editie ’99 van de Nijmeegse vierdaagse zijn zij nog op zoek naar een aan tal medestanders om in een groepje te lopen. Naamate de middag vordert, begint de zon wat feller te schijnen en beginnen de lo pers iets minder fit vooruit te komen. Zelfs militairen, in vol ornaat en met volledige bepakking, nemen even een pauze alvorens aan de laatste loodjes te beginnen. Bij het aanzien van sommige lopers krijgt de toeschouwer spon- moeten de wandelaars bin- taan medelijden. Vrolijke en fitte kilometervreters worden steeds vaker afgewisseld met pijnlijke gezichten en diege nen die eigenlijk niet meer lo pen kunnen, worden barm hartig ondersteund door me- dewandelaars. Want nu nog opgeven? Nooit! De broers Harkes uit Hazers- woude-Dorp zien er nog fit uit als zij even komen aanlopen. Zij lopen voor de zestiende maal de vijftig kilometer. Ed- ZEVENHUIZEN - Zaterdag 25 juli heeft een aanrijding plaatsgevonden op het Noordeinde in Zevenhuizen. Daarbij is een 62-jarige vrouw uit Papendrecht zwaar gewond geraakt. Ook een 22-jarige man uit Moer- kapelle liep letsel op. Om kwart over een kwam bij de meldkamer van de po litie een melding binnen van een aanrijding zonder gewonden. Toen de politie rond half twee ter plaatse kwam ble ken er wel twee gewonden te zijn. Een 66-jarige man uit Pa pendrecht reed met zijn au to op het Noordeinde in de richting van Moerkapelle en wilde bij de kruising met de oprit naar rijksweg A12 linksaf slaan. Hij verleende daarbij geen voorrang aan een 22-jarige man uit Moerkapelle die op lesje, en gamma-uiltje. Na een korte inleiding kunnen belangstellenden meedoen met het op naam brengen van de soorten nachtvlinders die in het Gouwebos voorko men. Een insectengids en een zaklamp is daarbij een goed hulpmiddel. Bij regen kan de avond niet doorgaan. Belangstellenden worden vrijdagavond 14 augustus schoenen of broeken vond die me pasten kocht ik er al tijd een heleboel tegelijk. Je wist immers nooit wanneer je weer iets vond dat paste'. ‘Daarom ben ik samen met Jannie Douwma destijds een winkel begonnen in Rijssen. Wel nadat we eerst op beurzen hadden gestaan, een zaak beginnen kan niet zomaar. De eerste keer weet ik nog goed. Het was een beurs in Utrecht'. “We ver kochten van alle kledings tukken zes exemplaren. In het Noordeinde uit de rich ting van Moerkapelle kwam en rechtdoor wilde rijden. De bijrijder uit de eerste au to, een 62-jarige vrouw uit Papendrecht, raakte zwaar gewond en moest door de vrijwillige brandweer uit de auto worden bevrijd. Zij is met inwendig letsel en heup- en rugklachten per ambulance, onder politiebe geleiding, overgebracht naar het Westeinde Zieken huis in Den Haag. Ook de 22-jarige man uit Moerkapelle raakte ge wond, doordat hij met zijn hoofd tegen de voorruit kwam. Hij werd overge bracht naar het Goudse Groene Hart Ziekenhuis. De traumahelikopter is bij de aanrijding geweest. Het traumateam heeft hulp ver leend. De kruising is tussen 13.30 en 15.15 uur afgeslo ten geweest. blauw of zwart. In die kleu ren hebben we veel, maar zeker ook andere. Lange vrouwen kunnen alles dra gen, als het maar past. We hebben twee keer per jaar een nieuwe collectie, een rond maart en een rond sep tember. Tussendoor gaat het naar behoefte'. De nieu we winkel is volgens Janne ke en José anders dan ande re. In het midden van het pand aan de leplaan, komt een grote koffietafel. José: “Heel belangrijk. Klanten komen vaak van ver weg. Ze passen ontzettend veel om dat ze niet overal kunnen kopen. Ze zijn vaak, een hal ve dag bij ons'. ‘Doordat we een hele vaste klantenkring hebben, is de gespreksstof ook anders. Je weet vaak veel meer van klanten. Je hebt allemaal hetzelfde probleem en daar over wordt ook vaak ge praat'. Janneke weet nog goed hoe het was vroeger. ‘Dansles bijvoorbeeld was afschuwèlijk als je moest wisselen en je moest ineens met zo’n kleintje dansen, een mum van tijd was alles Maar we hadden er snel wat Jannie Douwma durven het weg. Toen wisten we dat een wel aan met José. ‘In het begin moet ze na- en an der leren, haar achtergrond is heel wat anders. Ik zal dan zo’n twee dagen per die gespecialiseerd is in da- week uit Rijssen hier naar meskleding voor vrouwen toe komen, m; n de 20 en onge- 1UV i’e Kof Ao 1 >qj- .Tannokp' ‘Wp “WÈ i w i I h J| Door Ellis Buis NIJMEGEN Voor de 82ste keer dertig, veertig of vijf tig kilometer, ze draaien hun hand er niet voor om: de wandelaars van de Vierdaagse van Nijmegen. Groene vlaggen met oranje kruis en het lied ‘We lopen de vier daagse' waren ook van 21 tot en met 24 juli weer de ro de draad voor de ruim 36.000 deelnemers. Door Hans Démoed. HAZERSWOUDE-DORP Aan de voorgevel van het pand aan Dorpsstraat 66 prijkt reeds het bordje met de tekst ‘Historisch Museum Hazerswoude'. Vele jaren heeft conservator C. Kroon uitgezien naar het moment waarop hij het gerestaureerde monumentale pand zou kunnen betrekken om de historie van Hazerswoude of wel Haduard aan iedereen te kunen tonen. Dit jaar waren er volgens de organisatie echter een record aantal uitvallers, ruim 3.750. Als gevolg van onder andere het warme weer, de hoge luchtvochtigheid en een ons voldoende voorbereiding ga ven zij vooral op de tweede en vierde dag de pijp aan Maar ten. Malden is het laatste dorpje voor Nijmegen. Een maal daar aangekomen kun nen de lopers zich verheugen in het feit dat zij nog slechts negen kilome ter te wande len hebben, voor zij door een miljoen toeschouwers over de streep in Nijmegen worden geju beld. Een lan ge, rechte weg, met aar dig wat toeschouwers, maar nog zonder de heksenketel- sfeer van een paar kilometer verderop. Even voor het mid daguur is het aantal lopers zo vlak voor het eindpunt al op vallend groot. Ook Peter Kompeer komt in een flink tempo voorbij gewandeld. De ze geboren Boskoper maar in middels Gouwenaar, loopt de ze niet meer, vijftig kilometer, de maxima le afstand van de vierdaagse, voor de derde keer. „De eerste keer dat ik meed eed was ik volkomen ge fixeerd op het halen van de eindstreep. Inmiddels kan ik er meer van genieten.” Hij is niet onvoorbereid aan de vierdaagse begonnen. „Ik ben in april gaan trainen. In to taal heb ik vijfhonderd trai- ningskilometers gemaakt, met bijvoorbeeld georgani seerde wandeltochten.” Op de vraag of hij volgend jaar weer meewandelt, antwoordt hij twijfelend. „Het moet na tuurlijk te regelen zijn met thuis. Voorlopig ben ik blij dat ik het weer gehaald )ieb. Waarschijnlijk is volgend jaar de laatste keer. Dan ga ik voor het kruisje met kroon tje en dan is het wel mooi ge weest.” De dertienjarige Sacha Baars loopt samen met haar moeder Anneké, Cora Gerling, Mieke Koster en Aart Verhagen de veertig kilometer. „Ik haalde ze altijd in en ik wilde die vierdaagse ook wel eens mee maken. Maar eens maar nooit meer.” Haar moeder geeft toe dat de lol ver te zoe ken is als je zere voeten hebt, maar dat het laatste stuk in Nijmegen veel vergoed. Aart Verhagen uit Oudewater wordt door de dames enthou siast geprezen als hun coach. „Hij heeft ons bij de trainin gen behoed voor het verdwa len.” Zij verblijven in de Win- kelsteeg, een half uur fietsen vanaf de start van de dage lijkse wandeltocht. „We zijn om 5.30 uur gestart, maar het is erg lekker om eerst een stuk te fietsen. Dan zijn je spieren tenminste al een beetje warm.” Op de achtergrond wordt een strompelend meisje aan beide kanten ondersteund terwijl zij dramatisch aan een siga ret lurkt. Nog negen kilome ter te gaan. Om 18,00 uur derk„.„ „„cu lange vrou wen terecht kunnen'. Dat is de reden dat ’veilig’ een nieuwe zaak kan wor den geopend. Maar waarom in Waddinxveen? *We wil den een zaak beginnen bo ven Utrecht', vertelt Janne ke. ‘Om ook het klanten uit het westen van het land en uit bijvoorbeeld Noord-Brabant ‘Ik kon nooit een broek vin- wat makkelijker te maken. - - - We zijn eerst gaan kijken in Woerden, maar daar vonden we geen geschikt pand'. ‘Ons liep vaak op slippers en op klompen omdat ik niets kon beginnen gewoon vinden. Winkelen was een verschrikking'. straat. We willen voorko- Janneke: ‘Bij colbertjes zijn de mouwen altijd te kort, zitten de coupenaden zo on geveer onder je oksels even- als de taille van bijvoorbeeld een jurk of een jas. Voordat ik met de winkel begon, naaide ik mijn kleding altijd zelf. Vroeger, als puber, kon ik nog wel kleding vin den. Spijkerbroeken be mensen eens even komen la- staan wel in voldoende leng- chen om een hele grote tematen en een trui was ook broek of om een in hun ogen nog wel te vinden. Schoenen enorm lange trui'. ‘We waren bezig met de sol licitatieprocedure toen we op de brief van José stuitten die overigens al bijna vanaf de laatste jaren wat grotere het begin een klant is. We wilden haar aannemen en die Harkes: „Zestien jaar ge leden begonnen we met twaalf mensen, daar zijn al leen mijn oudere broer en ik nog van over.” Maar inmid dels heeft ook dochter Natalie van broer Leen de nodige vierdaagse kilometers erop zitten. Zij en haar vriendin Fenneke van Wijngaard uit Alphen aan den Rijn lopen de veertig kilometer. De broers zijn vanmorgen om 4.00 uur gestart met de laat ste vijftig ki lometer. „Ei genlijk mag ik niet meer lopen vanwe ge mijn slech te enkels. Maar ik kan het niet Hier kijk ik ieder keer weer naar uit.” „Maar het is toch wel pittig”, merkt Leen Harkes op. Aan de eindstreep staan geen familieleden met de traditionele gladiolen klaar. „Nee, dat is verwaterd. Die zijn op vakantie of heb ben geen zin. Ze leven wel mee hoor, maar helemaal naar Nijmegen komen doen Nel Koster uit Moordrecht kan nog niet met de benen omhoog als zij over de einds treep is. „Ik moet zo direct naar het ziekenhuis om te kij ken of er geen ontstekingen aan mijn voeten zitten.” Zij loopt voor de tiende maal de veertig kilometer en zal dus in ieder geval met het vier daagse kruisje opgespeld de dokter kunnen begroeten. „Ieder jaar heb ik zoveel last van blaren. Ik loop altijd als laatste van de vijf mensen waar ik mee wandel. Gister avond heb ik ruim twee uur op een brancard gelegen ter wijl dokters mijn voeten be keken. Maar ik ga door. vestigd in het huidige pand. Het pand was voorheen ei gendom van de familie Van Gorkum, die de uitdrukkelij ke wens had dat dit pand zou Maar het worden nog drukke worden ingericht als oudheid- weken, aldus Kroon. ‘Wij gaan vele vrijwilligers deze week alles schoonmaken en dan moet binnen de schilder zijn werk nog doen. Maandag woude naar Kroons stichting, begin ik met het inrichten.' Toch hoeft niemand zich on gerust te maken dat de werk zaamheden niet op tijd klaar zijn. ‘Wij hebben er altijd naar gestreefd om voor de jaarmarkt weer open te kun- - De Stichting Waddinxveens I Welzijnswerk (SWW) 4 Op deze informatieve avond vertelt een kraamverzorgen- de over haar werk tijdens de kraambedperiode. Wat is haar deskundigheid en wat mag je van haar ver wachten. Een teamleider vertelt over de organisatie van het Volgens Kraamzorg ’De kraamcentrum, de soorten en Waarden’ een interessante vormen van thuiskraamzorg avond voor iedereen die een waar men als cliënt uit kan kiezen. Zij maakt de bezoe kers van de informatieavond wegwijs wat betreft de aan te schaffen benodigdheden voor de thuis- of ziekenhuisbeval ling en de verzorging van de nieuwe wereldburger. In de pauze kunnen belang- Ik heb de afgelopen drie maanden geen proefabonnement gehad ..<x6™Wx.xvxxxxUCx, op Rijn en Gouwe. kameeltje, stro-uiltje, hercu- Postcode: 1 om negen uur opgewacht aan de oostelijke kant van het 1 Gouwebos aan het einde van de Alberdingk Thijmlaan in l houdt in de laatste week 1 van de zomervakantie I weer activiteiten voor kinderen van 4 tot en met I 12 jaar. Woensdag 12 en I donderdag 13 augustus I zijn er activiteiten rond het thema ’Dolfie’s onder- t I watertocht’. Twee dagen lang maken de kinderen I in groepjes, door middel I van spelletjes en knutsel- I activiteiten, een reis met I een denkbeeldige onder- I zee' er door de onderwa- I terwereld.De activiteiten I I vinden plaats in het een- I I trum voor kunstzinnige vorming Kr eater (Kerk- straat) waar ook het kan- I toor van de stichting is s gehuisvest. Er wordt ’s morgens om 10.30 uur ge- I start en de activiteiten lo- I pen door tot 15.00 uur. I Deelname kost ƒ2,50 per I kind per dag. Het is de bedoeling dat de kinderen I zelf een lunchpakketje - meebrengen. Kinderen i I kunnen voor de zomerac- tiviteiten worden opgege- ven tot vrijdag 7 augus- tus bij de Stichting Wad dinxveens Welzijnswerk, J Kerkstraat 13, Waddinx- I veen, 0182-631932.

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 15