Kunst verzamelen was nog nooit zo eenvoudig AutoArbo boonstoppel autobedrijven r—w Boxer Partner 0 De nieuwe Ford Ka Collection: f25.995,-. Rijnland Bekendmaking definitieve beschikking Wet verontreiniging oppervlaktewateren J Rijklaarprijs vanaf Financial lease Operational lease Rijklaarprijs vanaf Financial lease Operational lease 26.105,- 530,- 676,- Een uitgebalanceerd concept Startklaar om üw partner te worden! f 19.995,- 399,- f 569,- Nrs. V.33345/V.33398/V.33399/V.33401/V.33404/ V.33410/V.33412/V.33413/V.33414/V.33436 1111 »fl Rijklaarprijs vanaf Financial lease Operational lease Het aangename met het nuttige verenigen Noordkade 16, 2741 EV Waddinxveen. Telefoon 0182 - 61 0170. ui mo hujr.uüjjr' e .nuavxinbnKU rninj -sd - 28.896,- I 599,- f 748,-J Standaard in de Ka Collection: GKW/WvW - WOENSDAG 29 JULI 1998 PAGINA 24 Verzamelen. Hobby voor de een, beroep voor de ander. Sigaren- bandjes zijn nou eenmaal geen schilderijen. Maar wie erover denkt kunst te gaan verzamelen, die moet nu naar de Ford Dealer. Want daar staat de Ford Ka Collection. Een Ka die rijdt zoals u van de Ka gewend bent: fantastisch. Die zo compleet is uitgerust dat de extra’s op zichzelf al een verzameling vormen. We noemen er een paar. Twee airbags, airconditioning, stuurbekrachtiging, elektrische ramen, en centrale portiervergrendeling. Hij is er in twee unieke kleuren: State Blue of Indian Yellow. En om nu de verzamelwaarde van deze Ka nog wat te verhogen, hebben we de oplage beperkt tot 1000 stuks. Leiden, 20 juli 1998. I f! Boonstoppel Boskoop b.v. Zijde 450 Boskoop tel. 0172-215111 DÈ IDEALE PARTNER LAADRUIMTE OP MAAT FUNCTIONALITEIT EN SMAAK De definitieve beschikking W.v.o. wordt van kracht op 11 september 1998. De stukken zijn in te zien bij: - het Hoogheemraadschap van Rijnland, afd. Ver gunningen, Breestraat 48 te Leiden, op werkdagen tijdens de kantooruren van 10.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur; buiten voornoemde tijden is inzage mogelijk na telefonische afspraak met de afd. Vergunningen, tel. (071) 516 82 18 of 516 82 04; voor nadere informatie kunt u zich wenden tot voor noemde afdeling. - D. van Nieuwkoop, gevestigd te Aarlanderveen voor het lozen van bedrijfsafvalwater, afkomstig van het tuinbouwbedrijf van aanvrager (boomkwekerij met kassen en buitenteelt), gelegen aan Halve Raak 70 te Boskoop. De lozingen vinden plaats in een watergang in de Gouwepolder; - L. de Pater, gevestigd te Boskoop voor het lozen van bedrijfsafvalwater, afkomstig van het tuinbouw bedrijf van aanvrager (boomkwekerij), gelegen aan de Insteek 28 te Boskoop. De lozingen vinden plaats in een watergang in de Gouwepolder; - T.M. Vergeer Potcultures B.V., gevestigd te Wad- dinxveen voor het lozen van bedrijfsafvalwater, afkomstig van voornoemd tuinbouwbedrijf (boom kwekerij met kassen en buitenteelt), gelegen aan de Henegouwerweg 100a te Waddinxveen. De lozingen vinden plaats in een watergang in de polder Bloe- mendaal. Dijkgraaf en hoogheemraden voornoemd hebben besloten de gevraagde lozingsvergunningen onder het stellen van voorschriften te verlenen. De definitieve beschikkingen W.v.o. zijn ten opzich te van de ontwerpbeschikkingen niet gewijzigd. Overeenkomstig de geldende procedure van hoofd stuk 3 (Afd. 3.5) van de Algemene wet bestuurs recht (A.w.b.) worden thans de definitieve beschik kingen W.v.o. bekendgemaakt en ter inzage ge legd. Ter inzage De definitieve beschikkingen W.v.o., de aanvragen met bijlagen, en de overige van belang zijnde stuk ken liggen van 30 juli tot en met 10 september 1998 gedurende 6 weken ter inzage. De definitieve beschikkingen W.v.o. worden van kracht op 11 september 1998. Beroepsmogelijkheid Gedurende voormelde termijn van 6 weken kan naar aanleiding van de definitieve beschikking daartegen beroep worden ingesteld door: De stukken zijn in te zien bij: - de gemeente Boskoop, het Raadhuisplein 3, op werkdagen van 09.00 tot 12.15 uur; buiten deze uren is inzage mogelijk na telefonische afspraak met de afd. Bestuurszaken, tel. (0172) 21 95 16; - het Hoogheemraadschap van Rijnland, afd. Ver gunningen, Breestraat 48 te Leiden, op werkdagen tijdens de kantooruren van 10.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur; buiten voornoemde tijden is inzage mogelijk na telefonische afspraak met de afd. Vergunningen, tel. (071) 516 82 18 of 516 82 04; voor nadere informatie kunt u zich wenden tot voor noemde afdeling. Zij die beroep instellen, kunnen tevens een verzoek doen tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet eveneens vóór laatstgenoemde datum worden gericht aan: de Voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. De beschikkingen worden niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Het beroepschrift moet vóór 10 september 1998 worden ingediend bij de afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Beroepsmogelijkheid Gedurende voormelde termijn van 6 weken kan naar aanleiding van de definitieve beschikkingen daarte gen beroep worden ingesteld door: a. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over de aanvra gen en de ontwerpbeschikkingen; b. degenen die tegen de aanvragen en de ontwerp beschikkingen bedenkingen hebben ingediend; c. belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de aanvragen en de ontwerpbe schikkingen. in te zien bij: - de gemeente Boskoop, het Raadhuisplein 3, op werkdagen van 09.00 tot 12.15 uur; buiten deze uren is inzage mogelijk na telefonische afspraak met de afd. Bestuurszaken, tel. (0172) 21 95 16. Zij die beroep instellen, kunnen tevens een verzoek doen tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet eveneens vóór laatstgenoemde datum worden gericht aan: de Voorzitter van de afde ling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Post bus 20019, 2500 EA Den Haag. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. a. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over de aanvraag en de ontwerpbeschikking; b. degenen die tegen de aanvraag en de ontwerp beschikking bedenkingen hebben ingediend; c. belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingé bracht tegen de aanvraag en de ontwerpbeschikking; d. degenen die bedenkingen hebben tegen in de definitieve beschikking aangebrachte wijzigingen ten opzichte van de ontwerpbeschikking. Het beroepschrift moet vóór 10 september 1998 worden ingediend bij de afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. I i i i l Nr. V.33465 Dijkgraaf en hoogheemraden van het Hoogheem raadschap van Rijnland maken hierbij bekend dat bij hen een aanvraag voor een vergunning ingevol ge de Wet verontreiniging oppervlaktewateren (W.v.o.) is binnengekomen van A.J.M. Nieuwesteeg, gevestigd te Boskoop voor het lozen van bedrijfs afvalwater, afkomstig van het bedrijf van aanvrager (boomkwekerij AJ. Nieuwesteeg B.V.), gelegen aan de Wijkdijk 62 en 64 te Boskoop. De lozingen vinden plaats in een watergang in de polder Reeuwijk. Dijkgraaf en hoogheemraden voornoemd hebben besloten de gevraagde lozingsvergunning onder het stellen van voorschriften te verlenen. De definitieve beschikking W.v.o. is ten opzichte van de ontwerpbeschikking gewijzigd. Overeenkomstig de geldende procedure van hoofd stuk 3 (Afd. 3.5) van de Algemene wet bestuursrecht (A.w.b.) wordt thans de definitieve beschikking W.v.o. bekendgemaakt en ter inzage gelegd. De stukken voor de nrs. V.33345/V.33398/V.33399/ V.33401 /V.33404/V.33412/V.33413/V.33414 zijn tevens De stukken voor de nrs. V.33410/V.33436 zijn tevens in te zien bij: - de gemeente Waddinxveen, afd. VROM, Raadhuis plein 1, op werkdagen van 08.30 tot 12.30 uur; voor inzage buiten genoemde uren na tele fonische afspraak met voornoemde afdeling, tel. (0182) 62 48 29. S J voorstoelen, verstelbare achterbankleuning velours matten met Ka logo State Blue of Indian Yellow lak dashboardwijzerplaten in blauw of geel (passend bij carrosseriekleur) speciale “Dark Blue Waves” bekleding lichtmetalen wielen: 14”6-spaaks V-design met 165/65R14 banden leren stuurwielcover en versnellingspookknop met carrosserie-kleurige inleg Geprogrammeerd om uw taak te verlichten. De Peugeot Expert biedt u een nuttig laadvolume van maar liefst 4.000 liter en een nuttig laadver mogen van 840 kg voor de benzine-versie, 847 voor de turbo-diesel en 880 kg voor de diesel. Deze niet geringe waarden zijn omgeven door een strakke en robuuste carrosserie, met een geheel vlakke laadvloer. De toe gankelijkheid is optimaal dankzij een brede zij- schuifdeur en twee achterportieren die tot 180° kunnen worden geopend. Mede door een blokkeringssysteem van de deuren in geopende stand (waardoor ze niet ineens kunnen dichtwaaien), de prettig lage til- drempel en de ideale cabine- instap blijkt de Peugeot Expert in de dagelijkse praktijk uw fysieke taken adequaat te verlichten. Hoogheemraadschap van Aan de slag met een apart concept. Vraag: “Is de Peugeot Partner nu een bestelwagen, een MPV, een personenauto, een break?" Antwoord: "Hij is het allemaal!" Dat is het unieke aan deze auto. Z'n multifunctionali teit. Je rijdt erin als een personenauto met een heleboel bestelruimte. En z'n Combi-versie is een volmaakte symbiose van een break en een monospace. Alle voordelen van vier auto's ineen! Plus de voordelen van allerlei nieuwe snufjes, die uw zware dagelijkse werkzaamheden zullen verlichten. Plus de voordelen van z'n betrouwbaarheid en loyaliteit. Plus de voordelen van z'n moderne vormgeving, die z’n uitstraling op het bedrijf niet zal missen. Kortom, er is niets dat u in de weg staat om aan de slag te gaan met ydé ideale partner. Prijzen incl. B.T.W./BPM, excl. kosten rijklaar maken en verwijderingsbijdrage. Wijzigingen voorbehouden. Afgebeelde auto kan afwijken van de standaardspecificaties. Vraag naar onze exacte voorwaarden en specificaties. 2 jaar een nieuwe Ford. Vraag naar onze gunstige maandtarieven. Dijkgraaf en hoogheemraden van het Hoogheem raadschap van Rijnland maken hierbij bekend dat bij hen aanvragen voor vergunningen ingevolge de Wet verontreiniging oppervlaktewateren (W.v.o.) zijn binnengekomen van: - Boomkwekerij Smaragd C.V., gevestigd te Zoeter- meer voor het lozen van bedrijfsafvalwater, afkom stig van voornoemd tuinbouwbedrijf (boomkweke rij met kassen en buitenteelt), gelegen aan de Insteek 81 te Boskoop. De lozingen vinden plaats in een watergang in de Gouwepolder; - P. Geers, gevestigd te Boskoop voor het lozen van bedrijfsafvalwater, afkomstig van het tuinbouwbe- drijf van aanvrager (boomkwekerij met kassen en I buitenteelt), gelegen aan De Oude Wijk te Boskoop I (kadastraal bekend sectie L nos. 63, 64 en 65). De lozingen vinden plaats in een watergang in de Nes- sepolder; - T. Reijneveld, gevestigd te Boskoop voor het lozen van bedrijfsafvalwater, afkomstig van het tuinbouw bedrijf van aanvrager (boomkwekerij met kassen en buitenteelt), gelegen aan de Insteek 57 te Boskoop. De lozingen vinden plaats in een watergang in de Gouwepolder; - J. Sytzema-Visser, gevestigd te Boskoop voor het lozen van bedrijfsafvalwater, afkomstig van het tuin bouwbedrijf van aanvrager (boomkwekerij met kas- sen en buitenteelt), gelegen aan Rijneveld 88 te Boskoop. De lozingen vinden plaats in een water gang in de Gouwepolder; - E. van Teijlingen, gevestigd te Boskoop voor het lozen van bedrijfsafvalwater, afkomstig van het tuin bouwbedrijf van aanvrager (boomkwekerij met kas sen en buitenteelt), gelegen aan Rijneveld 124 te Ter inzage De definitieve.beschikking W.v.o., de aanvraag met bijlagen, en de overige van belang zijnde stukken liggen van 30 juli tot en met 10 september 1998 gedurende 6 weken ter inzage. PEUGEOT BOXER DIESEL PEUGEOT EXPERT DIESEL Veiligheid en degelijkheid. Diverse laadvolumen, hoogten, wielbases en laadvermogens. Respect voor het milieu. Betrouwbaarheid en duur zaamheid... Bij de ontwikkeling van de Boxer stond maar één doel voor ogen: een bestelauto produceren die aan al die elementen tegemoet komt en die rekening houdt met de grote diversiteit aan eisen en wensen van z'n gebruikers. Bovendien moest het concept geschikt zijn om moeite loos talloze transformaties op toe te passen. En tot slot diende hij de rij- kwaliteiten, het comfort en de uitrusting te krijgen van een personen auto. Kortom het concept dat de basis vormt van de Peugeot Boxer vertegenwoordigt een volledig nieuwe benadering van het begrip bestelauto. Maak nu een [proefrit bij Boonstoppel. Boskoop. De lozingen vinden plaats in een water gang in de Gouwepolder; - I.M. Dorst, gevestigd te Waddinxveen voor het lozen van bedrijfsafvalwater, afkomstig van het tuin bouwbedrijf van aanvrager (boomkwekerij met kas- sen en buitenteelt), gelegen aan de Middelburgse- I weg 8 en 8a te Waddinxveen. De lozingen vinden plaats in een watergang in de polder Bloemendaal; - V.o.f. J. van Leeuwen, gevestigd te Boskoop voor het lozen van bedrijfsafvalwater, afkomstig van het tuinbouwbedrijf van aanvrager (boomkwekerij met kassen en buitenteelt), gelegen aan de Compiereka- de 25 te Boskoop. De lozingen vinden plaats in een i watergang in de polder Nesse; PEUGEOT DEALER Boonstoppel b.v. Oranjelaan 21 Waddinxveen tel. 0182-612344 Showroom Juliana van Stolberglaan v 1.3 Endura 44 kW/60 pk motor airconditioning airbag Easy Sound System 6000met CD-speler elektrisch bedienbare ramen centrale deurvergrendeling stuurbekrachtiging veiligheidspakket: hoofdsteunen achter airbag passagierszijde stoelenpakket: in hoogte verst, bestuurdersstoel opbergnetten achterz. Leaseprijzen zijn excl. BTW per maand looptijd 48 maanden. 20.000 km pet jaar. Bovenstaande leaseprijzen zijn uitgebracht door Peugeot Lease. .J PEUGEOT PARTNER DIESEL

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 24