Zomers weer Sjoelvereniging strijdt om wisselbeker Alblas Pupillen WSE-voetbal openen seizoen in Groet voor kmgebatm- zwemmers Zomerschaak krijgt een spannend slot Floreant-za. in oefencampagne nog niet op volle toeren Tehado tennistoernooi Jubileumreeks WSE afgesloten Floreant-zo. in training Wijziging locatie kermis ging zonder voldoende overleg Snelheidscontrole Meer lessen bij Diana's Free Aerobics De WSE JUBILEUMREEKS werd een groot succes !2 WOENSDAG 12 AUGUSTUS 1998 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 23 speeld met enkele verrassende uitslagen. WSE en Sparta wisselen dubvaantjes uitV.l.n.r. Kevin Gisteren is de ploeg bij Haas- Puntentelling Reglement huis J seizoen de finale van het be kertoernooi (Amstelcup) te gen de Sportclub Feyenoord. Die wedstrijd verloor Zuid- land overigens met 4-1. Za terdag 19 september volgt Groot - al weer wat scherper - wist er twee te benutten. Voor rust prikte hij de 0-1 hebben van ten de broers de overstap naar SC Heerenveen. Eer der verlieten ook Alfons Groenendijk en Maikel Ren- furm de club uit Spangen. het karakteristieke eigen stadion: het kasteel. dankzij de inzet van vele vrijwilligers en de steun en medewerking van: Naast alle sportieve elemen ten is het ook een heel gezel lig toernooi met tal van leuke evenementen. Voor de deelnemers en het publiek heeft de keuken van Tehado elke avond een prima maaltijd en tijdens het toer nooi is er een buitenbar opge steld. WADDINXVEEN - Met de voetbalwedstrijden tegen Vo lendam, ADO Den Haag, Feijenoord, Excelsior en Spar ta lijkt het alsof er bij WSE-voetbal in Waddinxveen- ac- afsloot. Daar deed de grote nederlaag niets aan af. Het Sparta-bestuur verras te de jarige Waddinxveense vereniging ook nog met een Er wordt gespeeld in vier klassen (A tot en met D). Per avond zijn er in elke klasse drie of vier prijsjes te verde len. Deze wisselen per avond, dus het is niet zo dat de sjoe- lers die het hoogste scoren met de prijzen naar gaan. Per avond kunnen twee ron- den worden gesjoeld. De eer ste ronde telt altijd voor de Het nieuwe seizoen 1998- 1999 staat echter op het punt te beginnen. Trainingen be ginnen weer, oefenwedstrij- Dat gold overigens ook voor Programma ARC. Toch zou de thuisclub nog maar één keer doel treffend zijn: 5-2. De beide trecht op bezoek geweest. Za- Boskoopse keepers Jan Paul terdag speelt Floreant zijn van Willigen en Bartho Boer hielden de Alphenaren ook nog een paar keer knap van het scoren af. Zaterdag tegen Alphia, dat er al twee weken training op had zitten, was stukken sterker maar vergat het ruime afstand te nemen. Alphia kwam er in het hele thuiswedstrijd tegen Smits- verhaal niet aan te pas en werd vrijwel constant op ei gen helft vastgezet. Toch bleef het een hoge ne- eerste thuiswedstrijd tegen Well uit Well en Ammerzo- den en komende dinsdag wordt de eerste bekerwed strijd gespeeld in en tegen Oudewater. Floreant Inmiddels is ook het competi- tieschema bekend. Floreant opent 5 september met een dan de thuiswedstrijd tegen den worden gespeeld en ook de topper uit de tweede klas- organisatorisch gebeurt se, Stellendam. WADDINXVEEN - In het clubgebouw van de schutters vereniging Waddinxveen aan de Alberdingk Thijmlaan begint woensdagavond 26 augustus om half zeven het nieuwe seizoen van de Waddinxveense sjoelvereniging. scoorde in binnen drie kwar- brengen tegen de Rot- tier liefst vijf doelpunten! De Rotterdammers wonnen met 14-0 dankzij doelpun ten van Erik Tammer (5), stelbeker op het programma. Geoefend wordt tegen Ber gambacht op 16 augustus om 14.00 thuis in Boskoop. Voorts neemt Floreant deel aan een toernooi bij T.O.G.B. in Berkel, te beginnen op vrij dag 21 augustus om 19.30 uur tegen R.K.D.E.O. uit Noot dorp. Op 23 augustus tegen T.O.G.B. Aan het toernooi neemt ook Wippolder deel. De eerste prijs van dit toernooi is een geldprijs van 750 gulden. Voor de Amstelbeker speelt Floreant in groep 9, met on der andere Aarlanderveen, Gouda (zondag), en Unio uit Oudewater. De winnaar van deze groep gaat naar de vol gende ronde. Floreant speelt op dinsdag 18 augustus thuis om 19.00 uur tegen Gouda, op 25 augustus uit tegen Aarlan derveen. De strijd zal gaan om de wis selbeker van Houthandel Al blas, op dit moment in het be zit van Jan Kersbergen. Er staan weer 14 sjoelavonden op het programma. Om mee te doen aan de com petitie moeten de deelnemers tien avonden geweest zijn. Komt men alle avonden dan tellen de beste hiervan voor de competitie. Vier klassen deze sportdagen meer dan het organiseren van twee ple zierige dagen vol spel en sport, ook al kan dit evene ment elk jaar weer tot één van de hoogtepunten van het seizoen worden gerekend. De pupillensportdagen van WSE zijn een goed voorbeeld van de opwaardering van de positie van de jeugd binnen deze vereniging, waarmee in 1975 een belangrijke stap vooruit werd gezet. Aanvankelijk werden er met name aan de zogenaamde ne venactiviteiten (waaronder de pupillensportdagen dus) erg veel aandacht besteed. Kort daarna kwam er ook meer aandacht voor de kwali teit en kwantiteit van de technische zaken, zoals trai ning en begeleiding. Thans bestaat er een redelijk evenwicht tussen deze twee. Prestatie en recreatie kun nen wel degelijk binnen één vereniging samengaan. Uiteindelijk zullen alle in spanningen getoetst moeten worden aan één doel: de WSE-leden moeten plezier beleven aan het lidmaat schap van hun club. Hoewel dit eigenlijk moeilijk meetbaar is, concludeert men De deelnemers strijden om flinke prijzen met bijbeho rende tennisbekers waaron der ook de ’Tom Okker-beker’ en de ’Hassefras-cup’ van hoofdsponsor Assurantiekan- Voor veel WSE’ers betekenen toor Hassefras. René Konijn betekende 4-2. Een cadeautje van Arnoud Floreant liet middels de nog Boer werd, kort na Boskoops j i Tl i 1 1 j 1 1 1 i .1 A 1 1 Ron van der Laan en de hard werkende, maar eenzame spits Chris de Groot nog en kele mogelijkheden liggen op meer doelpunten. De Waddinxveense meis|es-dnnsgroep Sunn| Girls xorg- er het nodige om weer met een nieuw voetbalseizoen van start te gaan. Traditioneel openen de WSE-pupillen het seizoen met de de 23e editie van de pupillensportdagen, opnieuw in het laatste week einde van de zomervakantie van de Waddinxveense basis scholen. De pupillensportdagen wor den gehouden op vrijdag 14 en zaterdag 15 augustus in het Noord-Hollandse Groet. Zij waren de oudste deel nemers. Bij de 55-plussers werd Hans den Boer twee de bij de heren in 21 mi nuut 50 en Ati Derkse-den Boer eerste bij de dames in 22 minuut 44 op de kilome ter schoolslag. Van Gouwestaete’s klasse- menetzwemmers ontbrak Karin Berckenkamp we gens ziekte. Nic Geers en Judith van Berkel gingen gestaag door met het win nen van de master kilome ter vrije slag in respectie velijk 14.51 en 16.36 bij de 55-plus. Jan Willem van de Hoek werd tweede in de master- groep van 25 tot 29 jaar in 13.06. In het grote veld van 84 deelnemers bij de twee kilometer vrije slag bij de heren, werd Nic Geers - met zijn 60 jaar verreweg de oudste deelne mer - 64e in 30.16 en Mark Nahon 43e in 28.30. Michelle Nahon eindigde op dit onderdeel bij de da mes in 27.23 als vijftiende. De wedstrijd werd door een kleine duizend toeschou wers bijgewoond. Zij waren niet alleen benieuwd hoe het Waddinxveense gele- slechts één helft meespeelde genheidsteam het er vanaf zou terdamse topclub. Zij waren ook benieuwd of de Rotter dammers het verlies van BOSKOOP - Met behulp van de vaste apparatuur is op 3 en 4 augustus een snelheids controle gehouden op de pro vinciale weg N207, in de be bouwde kom van Boskoop. In totaal zijn er 800 te snelle automobilisten gefotograf eerd, het maximum was 99 km/u waar slechts 50 is toe gestaan. 30 december. De data in 1999 zijn: 13 januari, 3 en 24 fe bruari, 17 en 31 maart, 21 april en de slotavond 12 mei. Voor informatie kan men bel len met Jan Kersbergen, tele foon 0182-615421 of met Henk van Beek, telefoon 0182-616349. BOSKOOP - Onder leiding van de nieuwe coach Bas Janssens is Floreant-zo. afge lopen week weer in training gegaan. Tijdens de eerste training was de opkomst nog gering. Floreant is ingedeeld in de vierde klasse A met clubs als Bernardus (Hazers- woude), WSE (Waddinxveen), NSV (Noorden), S.J.Z. (Zoe- terwoude), ROAC (Rijpwete- ring), Nicolaas Boys (Nieuw- veen), Kickers (Leimuiden), Soccer Boys (Bleiswijk), M.M.O. (Hoogmade), Alphen en Groeneweg (Zevenhuizen). De competitie begint op zon dag 6 september met een uit wedstrijd tegen Bernardus, alle competitiewedstrijden beginnen dit seizoen om 14.00 uur. Voor de competitiestart staan er nog oefenwedstrijden en wedstrijden voor de Am- BOSKOOP - Voor het hou den van de kermis op een parkeerterrein aan de Zuid- kade heeft de gemeente geen vergunning afgegeven, de organiserende Oranjever eniging heeft ook geen ver gunning aangevraagd. Dit antwoordt het college van burgemeester en wet houders op schriftelijke vra gen van de Groen Links fractie. Deze vragen werden geformuleerd omdat tot ie ders verbazing de kermis dit jaar niet bij de Beurshal werd gehouden, maar op het parkeerterrein aan de Zuid- kade. Daarvoor was het zelfs nodig enkele boompjes te verwijderen. Pas op het al lerlaatste moment was dui delijk dat de kermis op een andere locatie zou worden gehouden. Dat de Oranjevereniging heeft verzuimd een vergun ning te vragen wordt toege schreven aan een wisseling van het secretariaat. Enkele afdelingen van de gemeente waren wel op de hoogte, door een communicatiestoornis het college echter niet. Burgemeester en wethou ders schrijven in hun ant woord aan Groen Links dat maatregelen zijn genomen om herhalingen te voorko men. Voorts vindt ook het college dat een wijziging van de kermislocatie met de On- dernèmersvereniging en de Dorpskemwinkeliers be sproken had moeten wor den. Bij het bekijken van de nieuwe locatie van de ker mis bleek dat het niet moge lijk was de botsauto-attrac- tie te plaatsen omdat er twee bomen in de weg ston den. Toen is besloten de bo men te verwijderen. De af deling Groen Recreatie is gevraagd of de bomen ver wijderd en later weer terug geplaatst konden worden. Dit bleek geen goede oplos sing. De bomen zouden dan pas weer in het najaar terug kunnen. Het resultaat zou zijn: in de winter kale bo men en in de zomer een ter rein zonder bomen. Gekozen is voor een andere oplossing en de bomen zijn verplaatst naar de Voorof- scheweg. Daar de bomen een stamhoogte hadden van minder dan 1.30 meter vie len ze niet onder de Kapver- ordening. Of het parkeerter rein aan de Zuidkade weer nieuwe bomen krijgt, is nog onzeker. Dit hangt mede af van de plek waar volgend jaar de kermis wordt gehouden. Het college heeft toegezegd de gang van zaken te zullen be spreken in het eerstvolgen de Lokaal Economisch Over leg met de Boskoopse onder nemers. Koploper Ben van Qeffen maakte de competitie weer spannend door te verliezen van Willem Mulder, die het eindspel geraffineerd behan delde en zo het punt binnens leepte. Door goede overwinningen op Willemen en opnieuw Mulder volgt Jan Evengroen nu op een punt. De laatste ronde zal uit moeten maken wie van deze twee schaakmata- doren zich zomerschaakkam- pioen 1998 zal mogen noe men. Hans van Woudenberg kwam nu op een ongedeelde derde plek door een overwinning op Mourits en een remise tegen Willemen. Mulder volgt op twee punten. Van der Haven kwam met stip de top tien binnen gevlogen door over winningen op Ponsioen en Van den Berg en staat nu op op grond van reacties van spelers, speelsters, ouders en andere direct of indirect bij WSE betrokkenen, dat het bestuur 23 jaar geleden de goede weg is ingeslagen. ’Een vereniging die bouwt aan zijn jeugd, bouwt aan zijn toe komst’. Ook deze keer zal het programma van de WSE-pu- pillensportdagen zich in be langrijke mate elders afspe len. Dit jaar is als locatie ge kozen voor het kamphuis ’Duinwijk’ in Groet bij Schoorl (Noord-Holland). Deze accommodatie is gele gen in een prachtige omge ving van bos, duinen en strand. Alle ingrediënten zijn weer aanwezig om er twee onvergefelijke dagen van te maken. Inmiddels hebben zich maar liefst ongeveer 80 kinderen en leiders aange meld. Zaterdag 15 en zondag 16 augustus, direct aanslui tend op de pupillensportda gen, houdt WSE de seizoenso- pening voor de meisjes- en C- junioren, eveneens bij de start van een nieuw seizoen. Ook de seizoensopening van de meisjes- en C-junioren zal zich in belangrijke mate af spelen in en rondom het kamphuis ’Duinwijk’ in Groet. Geïntereseerden kun nen bellen naar het clubge bouw (telefoon 0182-614710) of langskomen op het com plex aan de Willem de Rijke- laan. Er is, zeker ’s avonds, altijd wel iemand aanwezig. WADDINXVEEN - Nog één ronde te gaan en dan is be kend wie er zomerschaakkampioen van dit jaar zal worden. Vorige week donderdag werd in buurtcentrum ’Het Zuidhonk’ (Zuidplaslaan) de 13e en 14e ronde ge- aan bij de Boskopers, die het overigens nog zonder de ge blesseerde Koos Boer en Mar tin Geers, en de net van va kantie teruggekeerde Ron Geers moesten stellen. Trainer Dekker was niet te- veden over de wat matte ver toning. ’Het moet agressie ver. We hadden er een stuk of zes moeten maken. Als je zo BOSKOOP/ALPHEN - Floreant-zaterdag is de oefen campagne redelijk goed begonnen. Tegen hoofdklasse- kampioen ARC werd het vorige week dinsdagavond slechts een 5-2 nederlaag. Zaterdag, onder tropische Dennis Krijgsman, Mourad Mghizrat,Yurtcan Kayis (ie der 2), Romeo Wouden, Kew Jaliens en Anders Nielsen (ieder 1). René Minnee, een van de Be Fair spelers die de gelederen van het WSE/REGIO-team ver sterkte, had in de slotfase de eer van het gelegenheids- team nog kunnen redden maar zag zijn schot tegen de paal belanden. De vriendschappelijke wed strijd werd strak geleid door de bekende scheidsrechter Ignace van Swieten. De een gedeelde zesde plaats. W. Mourits bezet de vijfde stek. Maar liefst zeven andere spe lers boekten een week gele den een dubbele winst. Dat waren de heren Jansen, R. Dannis, N. Dannis, Stam, Smit, Van der Bom en Singe- ling. Deze laatste versloeg onder andere zeer knap De IJssel-topspeler Van der Wouden. De resultaten van Van der Berg, Ponsioen, Van Gort, Ritter, Versluis, Bronk, Muit en Tilburg vielen wat tegen. Zij verloren hun beide partij en. De gezelligheid was er niet minder om. Donderdagavond 13 augus tus wordt de spannende laat ste schaakronde gespeeld in wijkcentrum ’Het Zuidhonk’. Eventuele toeschouwers zijn van harte welkom vanaf acht uur. temperaturen en met extra drinkpauzes, werd met 2-1 van derde klasser Alphia gewonnen. WADDINXVEEN - Dia na’s Free Aerobics aan de Anna van Burenstraat in Waddinxveen (tel. 0182- 612958) begint maandag 17 augustus met een J nieuw seizoen met nog meer lessen. De kinder- lessen waren volgens Dia- I na Zwanenburg zo succes- vol dat daarvoor een ge heel andere indeling is gemaakt. Deze lessen worden gegeven op mu ziek met daarbij gebruik van steps, touwtjes en hoepels. De nieuwe indeling is als volgt: woensdagmiddag: 4-6 jaar 16.00-16.45 uur, 7-8 jaar 16.45-17.30 uur en 9-11 jaar 17.30-18.30 uur. Hier komt dan ook nog een gevorderde groep bij op donderdagmiddag van 17.00 tot 18.00 uur voor meisjes en jongens vanaf 12 jaar. Diana’s Free Aerobics start ook met een 50+-les en wel op maandagmorgen van 10.00 tot 11.00 uur. Dit zal een zeer rustige les zijn, waarbij veel bewo- gen wordt. Ook zal er aan de coördinatie gewerkt worden. Nieuw dit sei zoen is de body pump. Dat is een halter waaraan ge wichten gehangen kun nen worden. Een ieder kan op eigen niveau wer ken. De body pump zal geen aparte les worden. Een spel bestaat bij het sjoe len uit 3 beurten. Een schijf, welke als gevolg van een worp terugkomt, dient direct uit de bak te worden geno men en mag pas in de volgen de beurt weer gebruikt wor den. Hard werpen heeft dus geen enkele zin. ’Terughalen’ van schijven on der de dwarsbalk door of ’te rugname’ dan wel ’verwijde ren’ van zogenaamde bokken is niet toegestaan. Na iedere beurt wordt een schijf pas ge teld zodra deze de voorzijde van de openingen van de balk volledig gepasseerd is. Na iedere beurt worden de schijven opgestapeld, dus competitie met kans op een prijs. Sjoelt men een tweede ronde dan heeft men bijna al tijd prijs. Een ronde bestaat uit het sjoelen over tien van de in totaal 17 bakken. De clubavonden zijn steeds in het gebouw aan de Alber dingk Thijmlaan. Ter kennis making is de eerste ronde op een sjoelavond gratis. Voor iedere ronde betaalt men 4 gulden. Deze eerste avond van het nieuwe seizoen belooft een bijzondere start te krijgen. De sjoelkampioenen van Ber kel en Rodenrijs, Boskoop, Capelle aan den IJssel, Gouda, Hendrik-Ido-Am- bacht, Moordrecht, Waddinx veen en Zoetermeer zullen namelijk de strijd met elkaar aangaan. De sjoeldata in 1998 zijn: 26 augustus, 16 september, 7 en 28 oktober, 18 november, 9 en WADDINXVEEN - Zoals Dennis en Gérard de Nooyer verwacht hebben de goed konden opvangen. Vele amateurs van het jaren bepaalde deze voetbal- WSE/REGIO-team ook de tweeling het gezicht van laatste wedstrijd tegen Sparta maar onlangs maak- profs uit het betaald voetbal verliezend afge sloten. Werd eerder deze zomer al met ruime cij fers verloren van FC Vo lendam (0-6), Feyenoord Dat Sparta zichzelf toch ook (1-11), FC Den Haag/ADO niet onbetuigd had gelaten (0-8) en Excelsior (0-9), op de transfermarkt werd al Sparta wist zelfs 14 keer snel duidelijk. De drie nieu- tot scoren te komen. we aanwinsten van Sparta (Erik Tammer, Romeo Wou den en Anders Nielsen) na men de helft van de tatale doelpuntenproductie voor hun rekening. Tammer die In de Dwarswetering in Leiderdorp waren zondag de omstandigheden zo zo mers dat de twee grootste koukleumen van het Ne derlandse langebaan front zonder kippenvel hun mas terkilometer aflegden. Hans den Boer (76) van de Waddinxveense zwemclub ’Gouwestaete’ en zijn zus Ati Derkse-den Boer (69) van de ’AZC-masters’ uit Apeldoorn voelden zich in hun element. niet tijdens het sjoelen. Een schijf die terugkomt uit een vak, nadat deze eerst volledig in het vak is geweest, wordt niet als punt geteld. De posi tie bij stilstand van de schij ven aan het einde van een beurt is bepalend. hoek. Een week later speelt de ploeg uit in en bij Zuid- land. Deze club kan als een sterke tegenstander worden Noord geen zomerstop is geweest. Voor de meeste derlaag bespaard want Flore- gezien want ze haalde vorig tieve voetballers in de Oranjewijk was dat echter wel ant speelde in een te laag seizoen de finale van het be- het geval. tempo en miste de finishing I touch. Met maar één officiële trai ning in de benen en daarbij de extreem hoge temperatu ren was dat te begrijpen. Maar ook oranisatorisch schortte er nog het nodige HAZERSWOUDE - Het zes tiende Open Toernooi van tennisvereniging Tehado staat in de startblokken om er van 15 tot en met 23 au gustus 1998 een spectaculair toernooi van te maken. Tehado heeft inmiddels met z’n Open Toernooi een goede reputatie verworven in de re gio. Veel mensen weten de weg naar Tehado te vinden. Zowel de regionale toppers uit het ’B-circuit’ alsmede ve le andere tennisliefliebbers zullen strijden om de titel in verschillende onderdelen. In elk vak 1 schijf 20 pun ten, in elk vak 2 schijven 40 punten en in elk vak 6 schij ven 120 punten. Als er zich buiten deze bere kening nog meer schijven in een vak bevinden, dan tellen deze schijven elk voor de pun ten van dat vak. Voorbeeld: In elk vak liggen 5 stenen nog een extra schijf in vak 4. De telling is dan als volgt: 5x20=100+4=104 punten. Het maximaal te behalen punten is 148 (7x20=140+(2x4)-148). Klasseindeling: klasse A: 130.0 - 148.0 punten; klasse B: 120.0 - 129.9 punten; klas se C: 110.0 - 119.9 punten; klasse D: 0.0 -109.9 punten. WADDINXVEEN/BO- SKOOP - Voor de door gewinterde langebaan- zwemmer is de gemid delde watertemperatuur van het open water in de Hollandse zomer best te aanvaarden. Niet ieder een vindt het echter aangenaam genoeg om elk weekeinde te zwem men, zodat de meer koudegevoelige zwem mer kritisch is met in schrijvingen. Valkenburg (assistent scheidsrechter), Ignace van Swie ten (scheidsrechter), Marcel van Dijk (aanvoerder WSE/REGIO-team), Dave Captein (WSE-pupil van de week), Arjan van der Laan (aanvoerder Sparta) en Suley man Itrandi (assistent-scheidsrechter). (Foto:WSE) door twee jonge veelbeloven de scheidsrechters uit de re gio: Suleyman Ifrandi en Kevin Valkenburg. Sparta-trainer Hans van der Zee die zijn spelers in de kleedkamer de opdracht had meegegeven om het WSE/REGIO-team met dub bele cijfers te verslaan ging tevreden naar huis. Maar hij was niet de enige. Ook de spelers van de Waddinx veense gelegenheidsforma- tie en de organiserende ver eniging keken met voldoe- van Swieten. De ning terug op de wedstrijd voormalige toparbiter die in die de WSE-jubileumreeks de jaren tachtig vele inter lands en europacupwedstrij- den floot is tegenwoordig als stafdocent werkzaam bij de KNVB en trekt alleen bij speciale gelegenheden nog ingelijste pentekening van op als scheidsrechter. Van Swieten werd geassisteerd Ondanks de nederlaag bij ARC was trainer Willem Dekker tevreden. Floreant werd weliswaar in de verde diging gedrongen waardoor er van aanvallen met drie spitsen niet veel terecht kwam, maar verdedigend werd er goed gewerkt. Ook door de van de jeugd overge komen spelers Chris Milten burg en Rob de Mos. Zij lieten speelt tegen tweede klassers een goede indruk achter. breekt je dat op’, waarschuw- ARC kwam snel met 2-0 voor de de Gouwenaar. Floreant waarna Vincent Groenendijk kreeg minstens tien pracht- attent de diepte in counterde kansen, maar alleen Chris de en heel mooi de marge tot 2-1 terugbracht. Bij rust stond er 3-1 op het bord. Na het draai en liep ARC verder weg (4-1) binnen, kort na de thee kopte maar een rush van eigen hij schitterend 0-2 uit een helft door de Alphense linies voorzet van de in de tweede door de al opmerkelijk fitte helft ingezette Said Essakka. René Konijn betekende 4-2. niet op volle toeren draaiende twee.de doelpunt, door Alphia dankbaar in ontvangst geno men: 1-2. Daarna is er geen Alphiaan meer in de buurt van Van Willigen geweest. G.J. Wijsman hoveniers Boonstoppel BV Holland Shipping BV Bloemsierkunst Mia en Wim Rip Verkleij bloemen en planten Rabobank Waddinxveen Noordergraafs automobielbedrijf Verheul en De Geus Communicatie BV Autobedrijf Hofman Ardenne elektrotechniek Tuincentrum Europatuin Moons Wesseling financiële dienstverlening Auto Baas Beheer BV Bruijstens assurantiën Brugman keukens Café Royal Jeans House Greenfield Co Heemskerk Electro World Party-Service v/d Berg Wout van Galen keukens Garantmarkt Bavelaar Firma Hamstra NKB Offset BV EHBO Waddinxveen RTW Gemeente Waddinxveen ÜBII I I BBBIII BHH II ffiülOI UB 11

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 23