makelaars van goede huize! in de regio! Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar van ’t Hof Waddinxveen (R Van ’t Hof: kind aan huis r makelaardij I Van’t Hof: F 10*3! g BI i jrT ■jill ons huis waard is Ji e Ja... maar we wel eerst wet fel Bijna 40 jaar ervaring Kantoren in Gouda, Alphen a/d Rijn, Zoetermeer, Waddinxveen en Bodegraven. *nni Zuidplaslaan 432, 2741 TE Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. ”Van ’t Hof geeft u snel een prijsindicatie... zonder kosten! U kunt ons bellen voor een afspraak van maandag t/m zaterdag tijdens kantooruren.” Verrassend Busken Huetlaan 17 Vraagprijs 269.500,- k.k. In de populaire wijk Zuidplas Gerstakker 58 Vraagprijs 285.000,- k.k. Poortwoning Burgemeester Trooststraat 97 Vraagprijs 245.000,- k.k. Opvallend.' Vraagprijs 850.000,- k.k. Leuke ligging aan singel Bosboom Toussaintsingel 62 Vraagprijs 314.000,- k.k. Ia Vrijstaand Jan Dorrekenskade Oost 98 Vraagprijs 339.000,- k.k. Maar liefst 800 m3! Noordeinde 7 Vraagprijs 775.000,- k.k. Vrij' uitzicht over de polder Kleikade 41 Vraagprijs 269.000,- k.k. Vrije en rustige ligging Roosje Voshoeve 65 Vraagprijs 615.000,- k.k. Idyllisch Piasweg 3 Vraagprijs 675.000,- k.k. Veel eigen grond Jan Willem Frisoweg 44 Vraagprijs 319.000,- k.k. Voor de liefhebber! Dorpstraat 1 Vraagprijs 725.000,- k.k. Modern wooncomfort voor de starter Jupiterlaan 21 Vraagprijs 298.000,- k.k. - J Ook in gxc ïof wonsn heeft Van *t Hof h I wat te bieden! voorzien van c.v. Oplevering in overleg. ia a a a a a - aa.-. aa.- f.'. •••••••••••a* L NVM |HUI»1 GARANTIE Keurig onderhouden eengezinswoning. Gelegen nabij het centrum van Waddinxveen, temidden van fraaie, vooroorlogse bebouwing. De woning heeft een extra slaapkamer boven de poort. Bouwjaar ca. 1930, 235 eig. grond en ca. 310 m3 inhoud. Indeling: entree/hal, woonkamer v.v. een laminaatvloer, trap/provisiekast en toogverbin- ding naar de aangebouwde woonkeuken in witte uitvoering, vV een plavuizenvloer en met provi siekast en kast met aansl. wasapparatuur, hal met toilet met font, en deur naar tuin. In de stenen aanbouw tevens een berging v.v. een plavuizenvloer en met Vaillant combiketel 1990. Ie Verdieping: overloop, totaal 3 slaapkamers, geheel betegelde badkamer met douche en was tafel, hardhouten deur naar plat dak. Deze sfeer volle woning biedt u verder o.a. een diepe, verzorgde achtertuin (N) en is op de parterre geheel v.v. dubbel glas. Opl. in overleg. Zuidkade144 - DE NVM HUISGARANTIE* DE MEEST UITGEBREIDE DEKKING TEGEN VERBORGEN GEBREKEN. Wij informeren u graag over het afsluiten van deze verzekering. Ruime eengezinswoning, gelegen aan singel nabij winkels en station. Bouwjaar 1966,144 m2 eigen grond en ca. 400 m3 inhoud. Indeling: entree/hal, kelderkast, geheel betegeld toilet met hangcloset en fontein, doorzonkamer met uit zicht over singel, dichte moderne keuken v.v. enige apparatuur zoals gasfornuis, oven en afzuigkap. De keuken is v.v. een plavuizenvloer. Ie Verdieping: overloop met halfhoog betegeld 2e toilet, 3 slaapkamers (resp. 400 x 370, 370 x 330 en 292 x 212), nette badkamer met ligbad en v.v. granieten vloer. 2e Verdieping: voorzolder met bergruimte en Vaillant combiketel (1991), 1 slaapkamer met dakkapel (500 x 400). Verder biedt deze woning een fraai aangelegde achter tuin (W) met een vrijstaande stenen berging en achterom. Oplevering in overleg. Aan de levendige rivier "De Gouwe" gelegen exclusief woonhuis met dubbele garage. Deze zeer royale, uitgebouwde en recent geheel ver bouwde woning (bouwjr. 1988) biedt u 523 m2 eig. grond en ca. 660 m3 inhoud. Indeling: ruime hal met open trap en royale garderobenis, toilet met font., royale U-vorm. woonkamer v.v. een plavuizenvloer met vloerverw., woonkeuken in L-vorm. opstell., met eiken front en inbouwappa- ratuur. De garage biedt o.a. aansl. wasapp., uitstortgootsteen, Nefit HR combiketel (1995) en opensi. deuren naar tuin. Ie Verd.: trappenhuis met glaspui naar dakterras, overloop, 1 slaap kamer met dakkapel, 1 (oorspr. 2) ruime slaap kamer v.z. met dakkapel, geheel betegelde badkamer met ligbad, 2e toilet en wastafel, zeer ruime slaapkamer (boven garage) met entresol, wastafel en openslaande deuren naar groot dakterras. Via spiltrap te bereiken 2e verd. met overloop met wastafel en 1 slaapkamer. De woning heeft een bijzonder fraai aangelegde tuin met diverse (onderheide) terrassen en waar onder ook Bankirai zitterras aan water. Leuk vrijstaand woonhuis, bouwjr. ca. 1930, met diepe achtertuin. Deze keurig onderhouden, sfeervolle woning is geheel v.v. dubbel glas en biedt met 242 m2 eig. grond en ca. 275 m3 inhoud de volgende indeling: entree/hal, woon kamer aan de voorzijde van de woning en welke is v.v. een laminaatvloer, woonkeuken aan ach- terz. In de aanbouw bevindt zich: bijkeuken met plavuizenvloer, aansl. wasapp. en Nefit HR com biketel 1993, keurige, geheel betegelde en licht uitgevoerde badkamer met douche en wastafel en een geheel betegelde toilet. Ie Verdieping: overloop met vaste kast, 1 slaapkamer aan de achterz., 2 slaapkamers aan de voorz., waarvan 1 met wastafel, vaste kast met schuifdeuren en dakkapel aan de zijkant. Via losse trap naar ged. bevloerde bergzolder. De woning heeft verder een keurige voor- en achtertuin, ca. 20 m. diep, met o.a. waterput, vrijst. houten berging en achterom. Oplevering in overleg. Royale helft van dubbel, ca. 800 m3 inhoud, met vrijstaande stenen garage (met bergzolder). Indeling: Onderhuis: bestaande uit een inpandi ge berging onder terras en gedeelte onder woon huis, met plavuizenvloer alsmede aansl. voor was- en droogapp., sauna met relaxruimte en afz. douche. Parterre: entree/hal met toilet met font., royale, lichte woonkamer met openhaard en schuifpui naar terras, woonkeuken in witte uit voering, v.v. inbouwapp.: koel-/vrieskast, gascom- fort, afzuigkap, combi-oven en vaatwasser en met tevens toegang tot terras aan achterzijde, aan voorzijde van de woning 2 in elkaar overlopende werkkamers. De woonkamer is v.v. een licht eiken parketvloer, keuken v.v. plavuizenvloer. Ie Verd.: 3 slaapkamers (oorspr. 4) waarvan 1 met toegang tot royaal dakterras, geheel betegelde badkamer met ligbad, afz. douche, 2e toilet en wastafel. 2e Verd.: overloop met Nefit HR Econline combiketel 1997 en unit m.v., 1 slaap kamer met kastruimte en bergruimte achter knieschotten. Dit solide gebouwde woonhuis, bouwjr. 1984, is compleet geïsoleerd en biedt 485 m2 eig. grond. De voor-, zij- en achtertuin is netjes aangelegd met o.a. div. vijverpartijen, plantenkas, sierbestrating en achteruitgang. Uitstekend verzorgde, karakteristieke dijk woning met een fraai uitzicht over de polder. De woning is ca. 1930 gebouwd op 92 m2 eigen grond, heeft een inhoud van 250 m3 en is gelegen nabij de dorpskern. Indeling: entree/hal, open keuken aan voorzijde, lichte woonkamer met sierschouw aan achterzijde. Onderhuis: ruim portaal met fraaie plavuizen vloer en ver laagd plafond met inbouwverlichting, moderne volledig betegelde badkamer met ligbad, was tafel met meubel en designradiator, verlaagd plafond met inbouwverlichting, luxe toilet met hangcloset en fonteintje, c.v.-ruimte met Fasto HR combiketel (1991) en aansluiting wasappara tuur. Ie Verdieping: overloop met vaste schuif- deurkast, 1 slaapkamer aan voorzijde met vaste schuifdeurkast, 1 slaapkamer aan achterzijde met wastafel en deur met toegang tot balkon. Verder biedt deze woning u een keurige achter tuin (Z) met vrijstaande houten berging (recent vernieuwd) en achteruitgang. Bij z.: het gehele onderhuis is recentelijk geheel verbouwd. Oplevering in overleg. In de ruim opgezette, kindvriendelijke wijk "Zuidplas" gelegen tussenwoning. Deze aantrek kelijke, in 1983 gebouwde, woning biedt u met 117 m2 eigen grond en ca. 300 m3 inhoud de volgende indeling: entree/hal, toilet met fontein, trapopgang, tuingerichte woonkamer, gedeelt. open Keuken in eiken uitvoering en v.v. gascom- fort, afzuigkap en koelkast. De gehele parterre is v.v. een plavuizenvloer. Ie Verdieping: overloop, 1 slaapkamer aan de voorz. (302 x 283), 1 slaap kamer (oorspronkelijk 2 kamers) aan de achterz. (510 X 519/386), badkamer met douche, vaste wastafel en aansl. wasapparatuur. Via vaste trap naar 2e verdieping: open zolderberging met de mogelijkheid voor het maken van een extra slaapkamer. Verder een voortuin en achtertuin met o.a. vijver, vrijstaande stenen berging en achterom en welke is gelegen op het zuidoosten. De oplevering is in overleg. Riant geschakeld woonhuis met royale inpandige garage en unieke vrije ligging aan voorzijde. Gesit. in de moderne wijk “Zuidplas”, nabij div. woonvoorzieningen zoals winkelcentrum en scholen. Deze in 1988 gebouwde en volledig géïsol. woning biedt u 256 m2 eig. grond en ca. 515 m3 inhoud. Indeling: entree/hal, volledig betegeld toilet met font., royale L-vorm. living met lichte plavuizenvl. met vloerverw. (gehele beg. grond), openhaard partij en al. schuifpui naar de tuin, nette open keuken (granieten afwerking) in L-vorm. opstell. en compleet met inbouwapp.: ker. kookplaat, afzuigkap, magne tron, electr. oven, koelkast, vaatwasser, 101. close-in boiler en dubbele spoelbak. Ie Verd.: ruime overloop, 2 slaapkamers waarvan 1 met wastafel en beide v.v. tegelvloer, geheel betegel de badkamer met ligbad, wastafel en badkamer meubel, afz. 2e toilet met font., 1 ruime slaap kamer aan voorz. en 1 grote slaapkamer boven garage met 2 Velux tuimelramen en bergruimte achter knieschotten. 2e Verd.: riante afgewerkte slaapzolder met Velux dakramen en veel berg ruimte achter knieschotten. Deze prima onder houden woning, geheel v.v. granol wandafwer king, extra kabel en tel. aansluitingen en veel inpandige ruimte, biedt u een uitstekend woon comfort. Verder een ruime, onder architectuur aangelegde achtertuin (NO) met sierbestrating, borders en terrassen en een mooie voortuin met parkeergel. op eig. terrein. Opl. in overleg. Nette eengezinswoning aan voorzijde vrij gelegen aan plantsoen, nabij scholen, winkels en recreatiegebied “Het Gouwebos". Bouwjaar 1965, 141 m2 eig. grond en ca. 330 m3 inhoud. Indeling: entree/hal met parketvloer, provisie kast, geheel betegeld toilet, doorzonkamer met beuken parketvloer, half open keuken v.v. veel inbouwapparatuur. Ie Verdieping: overloop, 1 slaapkamer aan voorzijde, 2 slaapkamers aan achterzijde, badkamer met zitbad/douche, separaat geheel betegeld 2e toilet. 2e Verdieping: voorzolder met bergruimte achter knieschotten, 1 slaapkamer met 2 dakkapellen, aansluiting wasapparatuur, Vaillant combiketel, Velux tui melraam en bergvliering. Deze complete en goed onderhouden woning biedt u uitstekend woon comfort op een rustige plek in zijn omgeving. Oplevering in overleg. ■_van ’t hof Fraaie, karakteristieke helft van dubbel, bouwjr. ca. 1936, met vrijstaande st. garage en ruime, keurig aangelegde voor-, zij- en achtertuin. Via een brug (recent vernieuwd) heeft u toegang tot deze royale, goed onderhouden woning met 516 m2 eig. grond en ca. 500 m3 inhoud. Indeling: entree/hal met glas-in-lood zijraam, fraaie provi siekelder (op stahoogte), toilet (hangcloset) met font., ruime L-vorm. woonkamer met erker, schouw en houtkachel, open keuken in licht eiken uitv., bijkeuken met o.a. combiketel (1992), aansl. wasapp. en bergzoldertje. Hal, woonkamer en keuken zijn v.v. plavuizenvloer met vloer verw. Ie Verd.: overloop met werkhoek, 1 slaap kamer aan zijkant, 1 slaapkamer aan achterzijde met vaste kast en halfhoge bergkasten, geheel betegelde (lichte) badkamer met ligbad, afz. dou che, vaste wastafel en 2e toilet. 2e Verd.: 1 slaap kamer met bergruimte achter knieschotten, 1 kleine kamer met daklicht. De woning is v.v. dakisolatie en grotendeels v.v. dubbel glas. De nieuwe garage/werkplaats (8.00 x 5.00 m.) is onderheid en heeft een geheel bevloerde berg zolder met mogelijkheid voor het maken van een extra kamer. Tevens aparte fietsenberging in achtertuin. Leuke uitgebouwde hoekeengezinswoning met garage en royale tuin, gelegen in de “Oranjewijk” nabij scholen en winkels. Bouwjaar ca. 1960- 1965, 261 m2 eigen grond en ca. 280 m3 inhoud. Indeling: begane grond: entree/hal, kleine provi siekast, toilet met fontein, uitgebouwde tuinge richte woonkamer, lichte open keuken v.v. enige (inbouw)apparatuur. Ie Verdieping: overloop, 1 slaapkamer a.z. met wastafel en vaste schuif- deurenkastenwand, 1 slaapkamer v.z. met vaste kastenwand, badkamer met douche en 2e toilet, kastruimte boven trap. 2e Verdieping: overloop, 1 slaapkamer met wastafel, spiegelwand en toegang tot balkon, vaste kasten/berging achter knieschotten. Verder heeft de woning een voor-, zij- en achtertuin en een vrijstaande stenen garage (ca. 5.25 x 2.80) met separate berging en In hartje dorpskern op fijne hoeklokatie gelegen vrijstaand karakteristiek herenhuis met vrij staande stenen garage. Met een inhoud van ca. 650 m3 heeft u de ruimte in dit authentieke pand. Perceelsgrootte is 630 m2. Indeling: fraaie vestibule, gang met ruim, betegeld toilet, woon keuken met authentieke servieskast en toegang tot fijne provisie-/wijnkelder (stahoogte), ruime bijkeuken met aansl. wasapp. en HR c.v.-ketel (1997). Woon-/eetkamer en suite met openhaard alsmede kleine serre met openslaande deuren naar balkon. Woonkamer en serre v.v. parket vloer. Ie Verd.: 2 ruime slaapkamers aan ach terz., beide met opensi. deuren naar ruim, zon nig dakterras, 1 tussenkamer en 1 slaapkamer aan voorz., badkamer met ligbad, afz. douche en 2 wastafels, afz. 2e toilet. 2e Verd.: eenv. slaap kamer met tuimelraam en open zolderberging met doka en 2 daklichten. Verder een heerlijke achtertuin met gazon, vrijst. garage en nieuwe veranda in Bankirai uitvoering. Voortuin met parkeerruimte op eigen terrein. Voor de lief hebber van architraven, glas-in-lood partijen, ornamenten en vooral een prettige woonsfeer is dit een geweldige gelegenheid. Moderne eengezinswoning met vrije ligging aan voorzijde. Gelegen in jonge, kindvriendelijke woonwijk. Deze goed onderhouden, compleet geïsoleerde woning, bouwjr. 1992, is gelegen op 132 m2 eig. grond en biedt c^. 300 m3 inhoud. Indeling: entree/hal met garderobenis en toilet met font., doorzonwoonkamer met vrij uitzicht aan voorz., nette open keuken aan de achterz. van de woning, in L-vorm. opstell. en v.v. enige apparatuur. Ie Verdieping: overloop, 1 slaap kamer aan de voorz. (317 x 288), 2 slaapkamers aan de achterz. (resp. 436 x 288 en 336 x 218), keurige badkamer in lichte uitv. met douche en wastafel. 2e Verdieping: ruime open zolderber ging met aansl. wasapp. en combiketel 1992. Tevens de mogelijkh. voor het maken van een extra kamer. Verder een voortuin en keurige achtertuin, ca. 13 m. diep en gelegen op het Noorden, met o.a. borders, vijver, ruime vrijst. stenen berging (met elektra) en achterom. Overdraagbare G.I.W. garantie. Opl. in overleg. -*w’ -? K

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 24