COMMERCIËLE 'PARTS-MANAGER Enkele jonge medewerkers mlv I i Medewerkers m/, fotowerkbalie Topverkopersm/. in de dop Topverkopers Medewerk(st)er A.G.F. fulltime Medewerk(st)er Kaas/Vleeswaren/Zuivel fulltime Medewerk(st)er Expeditie, vier avonden per week CHAUFFEUR MOTORWAGEN GEVRAAGD loonwerkbedrijf v.o.f. Zevenhoven/Zuidema f SPORTING CLUB MIDDEN BOSKOOP AUTOBEDRIJVEN logistiek- en organisatietalent met olifantengeheugen een creatieve duizendpoot voor de horeca en schoonmaak SPORTING CLUB MIDDEN BOSKOOP Boomkwekerij medewerkers 9' z VAN BEYNUM Wij zoeken: Wat je zoal moet kunnen: barwerk koken Voor onze vestiging in Bodegraven zoeken wij op korte termijn een Bouwen aan je toekomst?? MEDEWERKER DEBITEURENADMINISTRATIE M/V Gevraagd die het Boomkwekerijvak willen leren. Ervaring is niet belangrijk, motivatie en interesse wel. Vestigingsmanager (m/v) Assistent Vestigingsmanager (m/v) Gouda (2x), Hoogvliet, Klaaswaal, Middelharnis, Nieuwekerk a.d. IJssel, Numansdorp, Oud-Bijerland, Rotterdam (4x), Schiedam, Spijkenisse (2x), Zoetermeer. Het betreft een full-time baan (wisselende uren, van 08.00 - 16.00 - 16.00 - 01.00 uur) De functie: u bent eindverantwoordelijk voor de bouwmarkt u bent verantwoordelijk voor omzet, rendement en kostenbeheersing u geeft leiding aan twee assistenten en een team van gekwalificeerde medewerkers u controleert en analyseert het geautomatiseerde voorraadsysteem u zorgt voor een perfect winkelbeeld U bent verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding van de vestiging de verkoopresultaten de personeelsplanning en prestaties de motivatie en teamsfeer de controle van de geautomatiseer de voorraadstromen het winkelbeeld en de assortiments presentatie Uw kwaliteiten zijn: een gerichte opleiding op minimaal MBO-niveau een ondernemende en commericiële instelling goede communicatieve vaardigheden een scherp oog voor klantenwensen affiniteit met de DHZ-branche Denkt u in het omschreven profiel te passen? Stuur dan uw handgeschreven sollicitatiebrief met vermelding van de desbetreffende afdeling, voorzien van een recente pasfoto naar: ISPC Bodegraven, t.a.v. de heerA. Donkers, Broekveldselaan 9, 2411 NL BODEGRAVEN Wij verwachten o.a. van u: dat u beschikt over een commerciële instelling dat u beschikt over enige ervaring met de genoemde afdelingen Ben je stressbestendig, flexibel, heb je eigen inzicht, vind je het leuk om in een team te werken en vind je het leuk om met mensen om te gaan? Neem dan contact op met: Uw profiel: u heeft een HBO werk- en denkniveau u heeft leidinggevende ervaring, bij voorkeur in de detailhandel u weet als teamspeler en coach de effectiviteit van uw personeel te versterken u bent als manager in staat draagvlak voor ontwikkeling en verandering te creëren u heeft aantoonbare interesse in de DHZ markt tel. (0172)21 17 10 Dijkbouw Beheer BV is werkzaam in de Doe-Het-Zelf branche. van den dool cultures Rjneveid iso De onderneming maakt deel uit van de franchise-onganisatie ‘InterGamma' en exploiteert KARWEI bouwmarkten. Ook zoeken wij nog enkele vakbekwame die zelfstandig kunnen en willen werken. Veel zetwerk en potwerk. Voor sollicitatie: Ron Zuidema, tel.: (0172) 2I 88 08 Peter Zevenhoven: tel.: (0172) 2I 60 48 waarmee onze mede werkers deskiuvitnp service vertenen. administratief medewerker (m/v) in de leeftijd van 20 tot 30 jaar. Wij bieden u: een functie waarin u uw kwaliteiten kunt tonen op het vakgebied een gepaste beloning een prettige werksfeer en dito collega’s ISPC is het best gesorteerde horeca-specialiteiten centrum van West-Europa. Met inmiddels bestaande vestigingen in Breda, Bodegraven, Gent (B) en Luik (B) zijn wij een van de belangrijkste totaalleveranciers voor de horeca. Eén van de belangrijkste onderdelen van de bedrijfsfilosofie is dat zowel de kwaliteit van onze producten als de service naar onze klanten optimaal moet zijn. medewerker NSN TRANSPORT uit Hazerswoude vraagt i.v.m. uitbreiding'werk perdirekt een motorwagenchauffeur voor distributiewerk regio Boskoop. Chauffeursdiploma vereist, ADR-diploma gewenst. Voor inlichtingen contact opnemen met Ron Voordouw. (0172) 21 06 46 of (0654) 64 06 98 Foto Klein B.V. Postbus 7035 3286 ZG Klaaswaal, ta.v. Personeelszaken FotoKlein met 16 vakzuken altijd bij u in de buurt! Jklëin9 il De sleutel tot ons succes ligt in het grote, complete assortiment Y - serveren schoonmaken w A IyanI rööil Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Wij zoeken voor onze nieuwe bouwmarkt in Gouda een enthousiaste: I I [op korte termijnj ...schrijf dan binnen 10 dagen na verschijnen van deze advertentie een sollicitatiebrief met C.V. en pasfoto naar: Belangstelling? Je kunt je reactie binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan: Vereisten in het bezit van een HAVO-/MBO- of gelijkwaardig diploma goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden ervaring in een soortgelijke functie is een pre Functie-inhoud In deze functie voor 20 uur in de week houdt u schriftelijk en telefonisch contact met klanten op het gebied van debiteuren. Om ons team te versterken zijn wij top zoek naar een: Wij zijn een gerenommeerd leverancier van producten en diensten in de grafische industrie. Prepress, press en afterpress behoren tot ons métier. Grote namen in ons verkoopprogramma zijn o.a. Komori, Ryobi, Xeikon, Barco Gerber Systems, HighWater, Purup-Eskofot, Schneider Senator en GUK. Innovatieve kracht, specialistische kennis en ervaring plus een goed geolied servicenetwerk kenmerken onze organisatie. mensen, een bedrijf dat deel uitmaakt van het sterke Internatio-Müller concern genoteerd op de Amsterdamse effectenbeurs. «o ooe» 4«ee» -e 277I XP Boskoop Tel: (0I72) 21 48 00 Muidenweg IPostbus 440, 2800 AK Gouda. Tel. 0182 57 42 00 Fax 0182 53 94 I6 E-mail: info@b-s.nl PE Advies Ptrtantelt Expirtilt CULTURES BV Dat kan bij de gemeente Boskoop als beginnend medewerk(st)er burgerzaken in een fulltime betrekking. De afdeling Burger- en Woonruimtezaken houdt zich o.a. bezig met het afgeven van reisdocumenten en rijbewijzen, bevolking en burgerlijke stand e.d. H Informatie? Bel 0348-433335. Solliciteren? Schrijf binnen één week naar PE Advies, t.a.v. drs. Pirn Epping, Postbus 274, 3440 AG Woerden. ondernemend in het groen Van Beynum Autobedrijven, met vestigingen in Gouda, Bodegraven en Woerden, is dé VW- en Audi- dealer voor Midden Holland. Door een betrouwbare en klantgerichte werkwijze heeft Van Beynum een hechte klantenkring opgebouwd. Wat wij bieden Een pakket arbeidsvoorwaarden inherent aan een modern bedrijf met circa 100 DUKBOUW BEHEER BV Wij bieden de geschikte kandidaat een uitdagende managementfunctie in een gezond en dynamisch bedrijf dat eigen initiatief en inzet naar waarde beloont. Geïnteresseerd? Stuur dan een bondige brief met c.v. naar: B&S, Postbus 440, 2800 AK Gouda, ter attentie van mevrouw C. van Kapel (PZ) Wat wij verwachten van de kandidaat collegiale houding nauwkeurigheid doortastendheid O gevoel voor humor flinke dosis initiatief Dijkbouw Beheer B.V. t.a.v. Dhr. M. Onder de Linden Postbus 700 2920 CA Krimpen a/d IJssel 4^ NSN Voor deze zelfstandige functie ben je een geschikte kandidaat, als je op een goed MBO-niveau opereert. Je hebt affiniteit met auto(onderdelen), auto(matisering) en auto's in zijn algemeenheid. Uitstekende contactuele eigenschappen, overtuigingskracht en stress bestendigheid completeren je profiel. Voor een 'jonge vent' (m/ v) een mooie uitdaging met een goed pakket arbeidsvoorwaarden. Voor deze functie bieden wij: - een salaris van maximaal f 3.807,bruto per maand (maximum salaris niveau 4); de inpassing geschiedt op basis van opleiding en ervaring; - een goede studiefaciliteitenregeling; - een prettige werksfeer. Wil je meer weten over deze functie, dan kun je contact opnemen met Tineke Verbakel, chef van de afdeling Burger- en Woonruimtezaken, telefoon (0172) 21 95 22. Als je gelijk wilt solliciteren op deze advertentie, dan dient je sollicitatiebrief, gericht aan het college van burgemeester en wethouders van Boskoop, Postbus 5, 2770 AA Boskoop, uiterlijk 14 dagen na het verschijnen van dit blad bij ons binnen te zijn. Kandidaten die niet beschikken over het aangegeven oplei dingsniveau worden verzocht niet te solliciteren. Dit in ver band met de vereiste basisopleiding voor verdere studies. GEMEENTE BOSKOOP Voor ons kantoor zijn wij op zoek naar een Als beginnend medewerk(st)er burgerzaken ben je voor een groot deel bezig met de dienstverlening aan de burgers van Boskoop door middel van het verrichten van werkzaamheden aan de balie. Het andere deel van deze functie bestaat uit het leveren van een ondersteunende bijdrage aan de overige producten van de afdeling. Voor kandidaten die de ambitie hebben om in de dienstverlenende sector hun loopbaan te vinden betreft het een boeiende beginnersfunctie die volop ontplooiingsmogelijkheden biedt en gelegenheid geeft om kennis te maken met het gemeentelijke vakgebied van burgerzaken. Van de nieuwe collega verwachten wij dat hij/zij: - minimaal een havo of meao opleiding heeft; - een servicegerichte instelling heeft en over goede communicatieve vaardig heden beschikt; - teamgericht is en nauwgezet kan werken; - ambitie heeft tot verdere studie op het terrein van burgerzaken. Het beleid bij Van Beynum is erop gericht medewerkers met capaciteiten de kans te geven om door te groeien. Als gevolg van een hieruit voortvloeiende promotie is er in Gouda een vacature ontstaan voor een magazijnchefIn deze functie ben je verantwoordelijk voor het realiseren van een omzet van 5 mln. aan onderdelen, waarbij je zelf initiatieven ontwikkelt voor acties, recla mecampagnes etc. Uiteraard vervul je ook een cruciale functie als het gaat om de bevoorrading van de eigen werkplaats. Wil jij de voorraadadministratie bijhouden, de facturen controleren, en onze boekhouding in de compu ter invoeren. Bel of schrijf ons dan. Enige ervaring met de computer en boekhouden is zeer gewenst Tevens zoeken wij nog een voor ons potplantenbedrijf in Waddinxveen. O.a. voor het sorteren en verzendklaar maken van de vei lingorders. Ben jij tussen de I8 en 30 jaar, laat dan wat van je horen. A.u.b. functie linksboven op de enveloppe vermelden De KARWEI bouwmarkten vormen een snelgroeiende keten. zijn al 71 vestigingen en kt verdere expansie is voorzien. I Wij dagen je uit voor een toekomst in de detailhandel. Foto Klein is een bruisende en dynamische organisatie in de foto, video, audio, KTV, en telecom branche en sterk aan het uitbreiden. Wij zoeken daarom jonge, energieke collega’s voor de volgende vacatures: Ben je representatief, vind je het leuk om mensen te helpen en te adviseren en bezit je een gezonde dosis doorzettingsvermogen... Ga je niet meer naar school en zie je je toekomst in de elektronica branche door middel van interne opleidingen en durf je onze uitdaging aan... Ben jij die topverkoper met ervaring in de branche en ben je toe aan een nieuwe uitdaging...

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 7