Jubileumbraderie in sixtiesstijl met The Shoes Goed resultaat najaarsbeurs Mirjam, Stephan en Karin bouwden opvanghuis in India Rondje Reeuwijkse Plassen Muziekdag bij Zuidhonk Lezing over Reiki Cursus EHBO Bridgeseizoen gaat weer van start Vrijwilligers gezocht Gereformeerde Kerk op RTW-radio Sterrenlaan doelwit van auto-inbrekers voor huiswerk begeleiding Kunstbus voor senioren Nierstichting zoekt collectanten Koppel- klaverjassen in buurtcentrum de Boog De groep World Servants tijdens de bouw van een op* DOOR MAAIKE THÜSS Bedelen Het Natuur- en Recreatie- lende ontsluitingsvarianten open tot 16.00 uur. Bereikbaarheid en locatie ontwikkelingen gaan steeds sneller en met elkaar moeten wij de mogelijkheden creëren om dit proces voort te zetten. De Boskoopse Veiling speelt daarin een belangrijke, mis plaats van 20.00 - 22.00 uur. Er zijn nog enkele plaatsen beschikbaar. Voor inschrij vingen en inlichtingen belt u met Mevr. B. Kok, tel. 0182- 630786. gens mij', zegt Mirjam. ‘Ik heb een beetje een idee dat God het van je vraagt om iets voor arme mensen te be- WADDINXVEEN - Op zater dag 12 september houdt Stichting Wijkwerk de Zuid- plas opnieuw de Muziekdag. Het programma staat op di verse affiches in de wijk Zuid- plas vermeld. De gehele dag wordt er mu ziek ten gehore gebracht in verschillende stijlen en voor verschillende leeftijdscatego rieën. Begonnen wordt met een kin- derrommelmarkt van 10.00 tot 14.00 uur. De kinderen kunnen zich melden vanaf 9.30 uur voor een plaatsje. De kosten bedragen f. 1.00. Om 14.00 uur wordt de mu ziekdag geopend met een op- Wat in 1979 begon als een eendaagse braderie is uitge groeid tot het grootste evene ment van Boskoop. Toen wer den in de nacht van vrijdag op zaterdag in de vrieskoude, een kleine 80 kramen neerge zet. Niemand wist eigenlijk wat er ging gebeuren. De ini tiatiefnemers Dirk Jongejan, Willem Kruiswijk en Gerrit Koetsier ook niet. Met het mooie weer die zaterdag werd het een zeer groot succes. Dermate groot dat besloten werd er een tweedaags feest van te gaan maken. En dat is tot op heden nog steeds uitstekend gelukt. Een strakke organisatie maakte dat de Boskoopse Najaars- braderie graag werd bezocht door kraamhouders van bui tenaf. Zij geven een perfecte aanvulling bij de Boskoopse deelnemers, want de Brade rie is er in de eerste plaats voor de Boskoopse bedrijven, verenigingen en instellingen. Wat bij de Boskopers aarze lend is begonnen is nu ge meengoed geworden. Men leeft naar de Braderie toe. Bedrijven kopen er voor in en bedenken aktie’s, verenigin gen komen met activiteiten om hun clubkas te ‘spekken1 en instellingen geven be kendheid aan hun doelstel lingen. De groep die meedoet is hecht en groeit nog ieder jaar. Strenge selectie Dat het kastenstelsel nog steeds volop aanwezig is in India, merkte ook Karin Garritsen (22), die evenals Stephan en Miriam mee hielp met de bouw. ‘Je zag BOSKOOP - De dorpskern van Boskoop verandert op vrijdag 18 en zaterdag 19 september. Dan wordt name- huis van Waddinxveen. Deel name aan de fietstocht is gra tis voor kinderen, volwassenen betalen 2,50. Alle deelnemers krijgen een leuke herinnering aan fietstocht. De starttijd is van 10.00 tot 15.00 uur en de WADDINXVEEN - In twee auto’s die stonden gepar keerd aan de Sterrenlaan in Waddinxveen is dit weekein de ingebroken. Van beide wa gens is de ruit van het rechter achterportier ingeslagen. Uit de ene auto wordt een mobie le telefoon vermist, uit de an dere een attachékoffer met inhoud. Ook in een auto die stond ge parkeerd aan de Castor is in gebroken. Een autoradiocd- speler wordt vermist. vvotNbUAG 26 AUGUSTUS 1998 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN ‘Ik kan me gewoon geen va kantie voortstellen zonder dat ik werk, dat lijkt me ver schrikkelijk saai‘, zegt ze nuchter terwijl ze thuis op een matras in de woonka mer ligt. Tijdens de eerste dagen van de zo lang van te voren geplande India-reis blesseerde ze zich aan haar rug. Daarom moet de 19-jarige van de dokter al 21 dagen plat blijven liggen. Inmid dels baalt ze er behoorlijk van, maar zelfs uit deze si tuatie weet ze iets positiefs te halen. ‘Ik heb omdat ik plat moest liggen niet zoals de rest van ,de groep in het te bouwen opvanghuis ge slapen, maar bij een gezin. Ik heb dus van heel dichtbij het gezinsleven in India meegemaakt en dat was een heel bijzondere ervaring. De mensen zijn heel gastvrij en vriendelijk. Je merkt nog heel veel van het kastensysteem ondanks dat dat is afgeschaft. De keukenhulpen worden echt als veel minder gezien dan de familieleden'. WADDINXVEEN Ter gelegenheid van het der- Hout volgen. Startpunt ’cafe- tig jarig bestaan van het re creatieschap is een recreatie ve fietstocht van circa 36 kilo meter uitgezet. Mensen die vanuit Waddinxveen vertrek ken fietsen circa 42 kilome ter. De route voert langs de Reeuwijkse Plassen en heeft WADDINXVEEN - Drie weken naar India om een huis te bouwen voor straatkinderen is niet iets dat als eerste in je op komt als je vakantie hebt. Broer en zus Mirjam en Stephan van der Roest uit Waddinxveen praten er echter over alsof het de normaalste zaak van de wereld is dat ze huis en haard hebben verla ten om in korte tijd een opvanghuis voor jongens te realiseren. Voor Miriam was het zelfs de tweede keer dat ze aan een dergelijk project heeft deelgenomen. Eerder hielp de Waddinxveense mee een opvanghuis voor straatkinderen in Brazilië te creeëren. vanghuis voor straatkinderen uit Bangalore in India. De puzzelstukjes vallen nu in elkaar bij de organisatie. Wie echter nog wil deelnemen kan zich opgeven bij Sekretaris Willem Kruiswijk, Burge meester Colijnstraat 31, 2771 GE Boskoop, telefoon 0172- 216092. De inschrijving en betaling moeten voor 10 september in orde gemaakt zijn. Alleen dan is men zeker van deelna me. Mensen met zestigeija- renverzamelingen, ideeën, artikelen, kleding: neem kon- takt op met de organisatie. Misschien kan er iets leuks mee gedaan worden. Kopers op de najaarsbeurs bekijken de aangeboden partij en nauwgezet. (foto: 4. fiool») treden van de zanger Richi Power. Om 15.15 uur volgt een kin- derplayback- en karaoke show. Kinderen kunnen zich hiervoor opgeven bij Cees en Yolanda Meiderwijk, Haver akker 18 (tel. 0182-612237) op vrijdag 28 en zaterdag 29 augustus. Voor alle kinderen is er een leuk aandenken. Om 16.45 uur verzorgt Diana Zwanenburg een Aerobic de monstratie voor en door kin deren. ’s Avonds zijn er optre dens van verschillende artie sten, groepen en bands: de zangeres Janny, de groep Music All, een rockband, en Richi Power. De avond wordt om 23.00 uur afgesloten. gaf op het fenomeen ’veiling1 in Boskoop. Herinneringen aan de oude veiling aan de Zijde, nu fouragehandel Mar chant. De introductie van de veiling- klok. Voor ons jonge jongens was dat het summum van in- en verkooptechniek dat in plaats kwam van het aloude afmijnen. De werkwijze van de veiling is sindsdien gewel dig veranderd en uitgegroeid tot een internationaal groot handelscentrum van naam, waar kwaliteit in hoog aan zien staat.’ Uiteraard hield Booij een warm pleidooi voor de herin richtingsplannen binnen het sierteeltgebied Boskooop. Het bedrijfsleven betaalt daaraan mee, al zijn over de verschil- gepraat, wordt gebeden, worden liedreen gezongen en elke morgen begon met een ’goedemorgengesprek’ waarin over het geloof werd gepraat en over lijden. En over gewone dingen ook na tuurlijk, maar het is toch een belangrijk onderdeel'. Karin: ‘Je leert heel veel van zo’n ervaring. Over hoe an deren denken over het ge loof, maar ook over jezelf. Je bent drie weken in een groep en geen moment al leen. Als je ook maar een beetje egoïstisch bent, merk je dat meteen. Er wordt je tijdens die drie weken een spiegel voorgehouden en dat is best belangrijk'. Dat is ook de revaring van Stephan (18), die de kamer binnenkomt zetten met sta pels foto’s die hij net heeft laten ontwikkelen. ‘Je gaat er naar toe om mensen te helpen, maar ook groten deels voor jezelf. Je leert veel over de cultuur van een ander land en je leert in een team werken'. Stephan zou zich nog wel een keer willen inzetten voor world servants, maar weet nog niet zeker of hij dat wel gaat doen. ‘Ik vond het ontzettend leuk, maar al die acties die we ervoor heb ben moeten ondernemen, zijn me een beetje tegen ge vallen. Voor de reis hadden we ƒ3000 per persoon nodig. Dat geld was voor de reis, voor het verblijf en voor de bouwmaterialen. We zijn echt heel lang bezig geweest om het bij elkaar te krijgen. We hebben kaarten ver kocht, sponsors gezocht, eeen jeugdconcert gegeven en een ’autowasabonne- ment’ uitgegeven. We moe ten nog aardig wat auto’s wassen', lacht hij. Word Servants is een orga nisatie op Christelijke grondslag. ‘Het heeft veel taria-eetcafé-bar Nieuwdorp’, Dorpsweg 28-30 Reeuwijk Dorp (naast Katholieke Kerk). Startpunt in Waddinx veen: hoofdingang parkeer terrein gemeentehuis op het Raadhuisplein. vier startpunten: het par- 30jaar ’paviljoen Hout’ in Piet Stolk en Ton Scheerder vormen de organisatie. Deel nemers kunnen zich bij Ton opgeven: Scheerder Kaas, Ko ninginneweg 11a te Boskoop, telefoon 0172-215433. Een grandioos en spectaculair vuurwerk vanaf ponton’s na bij de Hefbrug vormt die dag de afsluiting. Dorpskemwin- keliers Boskoop is de hoofd sponsor daarvan. Over heel het parcours staan auto’s uit de zestiger jaren. Op dit moment een kleine dertig. Chevrolet, Buick, Oldsmobile. Ook brommers en scooters komen en zijn nog welkom. De berijder-eigenaar graag in bijpassende kleding en met pot-helm! Inschrijving WADDINXVEEN - Zon dagmorgen 30 augustus verzorgt de Gereformeer de (Ontmoetings)Kerk de wekelijkse uitzending van de Waddinxveense kerken. De uitzending begint om negen uur met een programma voor de kinderen. Rond half tien wordt er een kerkdienst uitgezonden. Op deze zondag neemt ds. Jos de Moor afscheid als predi kant van de Gerefor meerde Kerk van Wad dinxveen. Dat gebeurt in een speciale dienst die ’s middags om 13.30 uur begint. In het radiopro gramma wordt uitge breid aandacht geschon ken aan dit afscheid. BOSKOOP - Dankzij het reisfonds kan ouderen vereniging Ons Belang komend seizoen de ’kunstbus’ weer driemaal laten rijden naar het Stadstheater in Zoeter- meer. Op 28 oktober wordt een voorstelling van de operette ’Land des Lachelns’ (47,50 gulden) bezocht, op 27 januari de voorstelling ’S-Miles Ka- do’ van Tineke Schouten (45 gulden) en op 18 fe bruari de musical ’Annie’ (65 gulden). De prijzen zijn inclusief vervoer per touringcar. Deelnemers worden zo dicht mogelijk bij huis opgehaald en weer afgezet. Leden van Ons Belang krijgen kor ting. Opgeven bij me vrouw Verburg, Klaver blad 53 tel. 213471, A. de Lange, Laag Boskoop 76 tel. 214793 of dhr. Blonk, Gerelaan 34 tel. 588595. keerterrein van de Goudse Hout bij Volkstuinvereniging Nieuw Leven; het Paviljoen schap Reeuwijkse Plassen be- in de Reeuwijkse Hout; Cafe- staat dertig jaar. De recre- taria-eetcafé-bar Nieuwdorp atieve ontwikkeling rond in Reeuwijk dorp en het par keerterrein bij het gemeente- dinxveen, die 30 jaar geleden huis van Waddinxveen. Deel- van start ging met het idee om de oorspronkelijke Reeuwijkse plassen te ont zien, is uitgegroeid tot vol waardige recreatieve en toe- de ristische voorzieningen in di verse oorspronkelijke karakter van de gebieden is start- en controlepunten zijn behouden en mede daaraan is het te danken dat ook de na tuurwaarden zich goed heb ben kunnen ontwikkelen. Te genwoordig vinden in de weekeinden honderden recre anten him weg naar de Reeuwijkse Plassen en omge- door te geven, er worden geen speciale voorwaarden i gesteld en het is aan geen f enkele geloofsovertuiging gebonden. Reiki doe je in de eerste plaats voor jezelf, maar je kunt er ook het le- ven van huisgenoten mee I veraangenamen. Heeft u last van kleine ongemak ken, pijntjes of voelt u zich gespannen en wilt u er zelf wat aan kunnen doen, dan moet u zorgen aanwezig te i zijn. Na de lezing bestaat de mogelijkheid voor een proefbehandeling. Ook zullen enkele oud-cursis- ten aanwezig zijn om hun ervaringen te vertellen Pe ter van Gassen geeft een i cursus Tera Mai Reiki-1 op 12 en 13 september in De Speelwinkel, Raam 60-62 te Gouda en op 31 oktober en 1 november in De Over kant, Wal 34, te Schoonho- ven. Voor meer informatie 0182-525348. De I Stichting Jeugd- en Jon gerenwerk Midden-Hol- land is in maart 1998, in samenwerking met de ge meente en de directies van de basisscholen in Waddinxveen, met huis werkbegeleiding voor jon geren die deelnemen aan het basisonderwijs van start gegaan. Dit, omdat gebleken is er leerlingen zijn die een achterstand hebben en voor wie thuis onvoldoendes ruimte of ondersteuning is, mede omdat ouders zich vaak niet deskundig genoeg voelen. De lessen worden wekelijks door ca. 20 leer- l lingen bezocht en door een aantal enthousiaste vrijwilligers begeleid. Door de groeiende vraag naar huiswerkbegelei- ding is de Stichting op nieuw voornemens om, met ingang van 31 augus tus 1998 op de maandag- Een aaneenschakeling van kraampjes, acties en activi teiten, dwars door de karak teristieke oude dorpskern. Dit jaar is een jubileumjaar, want het is de twintigste keer dat de braderie gehouden gaat worden. Het festijn staat in het teken van Back tot the sixties. En, omdat het een ju bileumjaar is, trakteert men de bezoekers en deelnemers vrijdagavond op een gondel- vaart op de Gouwe en een spectaculair vuurwerk vanaf pontons nabij de Hefbrug. Grootste evenement WADDINXVEEN - Dinsdag 8 september a.s. begint het nieuwe seizoen voor de bridgeclub öde Overslagó (voorheen öde Unieö). Bij de ze club, die met ingang van dit seizoen onder de vlag van de Stichting Waddinxveens Welzijnswerk opereert, wordt eenmaal in de veertien dagen in competitieverband ge bridged in het Anne Frank- centrum. De aanvang is 13.30 uur. De laatste speelmiddag is 18 mei 1999. De bridgeclub be staat dit seizoen 20 jaar en op 26 januari 1999 zal er aan dit jubileum een feestelijk tintje worden gegeven. Door de nieuwe locatie is er gelegenheid om weer enkele nieuwe leden aan te nemen. Mensen die geónteresseerd zijn om bij deze gezellige club te komen spelen kunnen con tact opnemen met mevrouw P. van Delft, telefoon (0182) - 613520. De bridgeclub öOne Downö van de Stichting Waddinx veens Welzijnswerk blijft op maandagmiddag actief, even eens in het Anne Frank-cen- trum. De club gaat op 7 sep tember weer van start. WADDINXVEEN - De nier stichting houdt in de week van zondag 20 tot en met za terdag 26 september voor de dertigste keer een collecte week. Ruim 60.000 vrijwilli gers gaan weer op pad om te collecteren voor de Nierstich ting. De collecte-opbrengsten vor men al dertig jaar lang een wezenlijke bijdrage voor de fi nanciering van diverse pro jecten voor de nierpatiënten in Nederland. Er kon daar door veel verbeterd worden voor de nierpatiënten; een grotere deelname aan het maatschappelijk leven en een betere medische behandeling. Het geld wordt ook gebruikt voor wetenschappelijk onder zoek. Giften kunnen worden over gemaakt naar giro 388000 of bij de collectant in de bus worden gedoneerd. In Waddinxveen is de Nier stichting op zoek naar nieuwe collectanten. Vrijwilligers kunnen zich melden bij G. Breteler 0182- 618228, M. Buitelaar 0182- 612236, A. Jungschlager 0182- 614583 of W.A. de Voogd 0182- 616465. staat de Groenbus Zuid-Hol- land. Behalve als start- en controlepunt heeft de Groen bus Zuid-Holland de functie van informatiepunt over re creatieve mogelijkheden in Zuid-Holland. Bij dit punt is WADDINXVEEN - Op 7 sep- ook een korte wandelroute tember start E.H.B.O. Wad dinxveen weer met de begin nerscursus. In 25 lessen leert Reeuwijk, richting u o.a. botbreuken, shock, Reeuwijk N459, na Reeuwijk slagaderlijke bloedingen, ver- brug in Gouda linksaf rich- giftiging op een verantwoorde ting Bergambacht. Na passa- manier te behandelen. Ook ge Breevaartbrug en eerste verbandleer en reanimatie verkeerslichten na ca 1,6 km zijn in de cursus opgenomen. Hiervoor krijgt u een aparte aantekening op uw diploma. GOUDA - Op dinsdag 1 september om 20.00 uur zal Internationaal Reiki- meester Mr.P.A. van Gas- sen in De Speelwinkel, Raam 60-62 te Gouda een lezing geven. De toegang en een kopje koffie zijn gratis. De geneeskracht van Reiki en hoe u zich die kracht eigen kunt maken staat in de lezing centraal. Reiki betekent universele I levenskracht. Deze levens kracht wordt door de Rei- ki-beoefenaar opgevangen en door handoplegging doorgegeven. Van nature hebben mensem de nei- ging de handen te leggen op plaatsen die pijnlijk zijn. De Reiki-methode is daarmee de eenvoudigste, natuurlijkste en meest ef- fectieve wijze over over- dragen van universele le- vensenergie die we ooit hebben leren kennen. Ie dereen kan leren Reiki staat dertig jaar. De atieve ontwikkeling Reeuwijk, Gouda en Wad- Startpunt parkeerterrein Gouds Hout bij Volkstuinver eniging Nieuw Leven. Hier ving om er te genieten van --2. -Z_12 ZL2- openluchtrecreatie. BOSKOOP - De najaarsbeurs die de Boskoopse Veiling hield gelijktijdig met de vak beurs Plantarium, heeft een goed resultaat opgeleverd. Het resultaat was een omzet van ruim drie miljoen gulden. In het hallencomplex werden 5.000 losse partijen, 500 Deense karren en ruim 900 Deense lagen met zeer aan trekkelijke boomkwekerijpro ducten aangeboden door meer dan 400 boomkwekers. Geconstateerd werd dat na het stroeve vooijaar en de zo mer nu het herfstseizoen voorspoedig is begonnen. De beurs werd op 18 augus tus geopend door Jac. Booij, voorzitter van het Platform Bedrijfsleven regio Boskoop die een boeiende terugblik niet. ‘Deze kinderen waren echt arm. Het is volgens het kastensysteem een schande voor Indiërs om geld te moe ten vragen. Alleen de men sen die echt niet anders kunnen, vragen geld. Het is verschrikkelijk om te zien hoe arm de inwoners Fotolijstjes, kandelaars, van India zijn. Ze leven on- beeldjes voor op tafel...In der erbarmelijke omstandi- verschillende winkels in geheden. Je merkt als je Amerika worden de spullen daar hent pas hoe rijk wij verkocht zodat ze er nog wat het hier hebben. Veel men- aan overhouden1. sen zeggen: ‘In Nederland is Toen de world servants ver- ook armoede', maar tussen trokken was de tweede ver- armoede en armoede zit een dieping nagenoeg klaar. ‘De behoorlijk verschil. In Ban- raamkozijnen waren niet op galore zijn 300.000 straat- tijd klaar, maar ik heb be grepen dat die er inmiddels ook inzitten, dus het is nu helemaal af. kinderen. Van alle kinderen die in Bangalore wonen, gaat maar 25 procent naar school. De rest is of straat kind of doet aan kinderar- Egoïstisch beid in bijvoorbeeld de steengroeves. Of ze moeten schoenen poetsen of kranten verkopen. Er is dus nog ge noeg te doen. Toch is het met het geloof te maken vol- prachtig om te zien hoe de mensen daar blij zijn met hele kleine dingen'. ‘En wij maar zeuren dat we nauwelijks rond kunnen ko- tekenen. Tijdens het project men van onze studiefinan- wordt er veel over het geloof ciering terwijl we op onze kamers zitten die drie keer zo groot zijn als de huizen in India', voegt Mirjam er aan toe. Mirjam, Stephan en Karin zijn in India terecht geko men via de organistie World Servants die over de hele wereld zo’n 700 projecten is gestart voor de minder be deelden op de aarde. Samen daar ontzettend veel kinde- met de Indische organisatie ren die bedelen. Maar an- Oasis is gekozen om een op- ders dan in veel andere lan- vanghuis voor straatjongens den waar kinderen nog wel te bouwen in Bangalore, eens bedelen om een ex- Met 35 mensen is in drie we- traatje bij toeristen terwijl ken tijd een tweede verdie- ze best eten krijgen, gebeurt ping op een bestaand ge- dat volgens Karin in India bouw gerealiseerd. Het is de bedoeling dat in het opvang huis cursussen gegeven gaan worden in papier maché en dat jongens die niet in een weeshuis terecht kunnen daar kunnen sla pen. ‘Ze kunnen echt alles maken van papier-maché. Fotolijstjes, voor verschillende tweede afslag links. Open baar vervoer: trein tot NS o r Station Goverwelle, daarna De lessen vinden ’s maandags onder spoorwegviaduct door. Startpunt ’paviljoen de Reeuwijkse Hout’ in de Reeuwijkse Hout. Aanbevo len route: A12 Reeuwijk, daarna borden Reeuwijkse middag van 16.00 - 17.30 uur in de Prof. Kohnstam- mschool te Waddinxveen, leerlingen van groep 7 en 8 huiswerkbegeleiding te geven. Voor de begelei ding-van deze huiswerk- groep zoekt de Stichting nog vrijwilligers. Van de vrijwilligers wordt ge vraagd het liefst ervaring op het gebied van het ge ven van onderwijs aan jonge mensen. De gedach ten gaan uit naar bijvoor beeld gepensioneerde on derwijzers, of studenten met een afgeronde HAVO ofVWO opleiding. De vrij willigers krijgen begelei ding van de heer Said Ad da, projectwerker van de Stichting en een vergoe ding. Belangstellenden kunnen zich aanmelden bij het secretariaat van de Stichting, tel. 0182- 640694. WADDINXVEEN - Op vrijdag 28 augustus a.s. is er weer koppelklaver- jassen in buurtcentrum ’de Boog’. De aanvang is 20.30 uur. De zaal gaat open om 19.30 uur. Het inschrijfgeld is 10,- per koppel. Het eerste kopje koffie is gratis. Iedereen is van harte welkom in de C. Huy- genslaan 2. Stephan van der Roest, zijn zus Mirjam en hun vriendin Karin Garritsen net na hun thuiskomst uit Bangalore. Voor buitenboskoopse deelne mers is er een strenge selec tie. Allereerst selecteert men op branche om zo een zo groot mogelijk assortiment te krij gen, daarna wordt bekeken of men wel met een ‘echte1 on dernemer te maken heeft. In schrijving bij de Kamer van REEUWIJK - Op zondag 30 augustus houdt het Natuur- en Recreatieschap Reeuwijkse Plassen en Omgeving een recratieve fietstocht rond de Reeuwijkse Plassen. ook een korte wandelroute uitgezet. Aanbevolen route; vanaf A12 Gouda-Utrecht af slag Reeuwijk, richting Reeuwijk slagaderlijke bloedingen, ting Bergambacht. Na passa- BOSKOOP - De dorpskern lijk de traditionele najaarsbraderie gehouden. Koophandel en bij het Markt wezen zijn een vereiste. Ook van buiten Boskoop dus een selecte, hechte groep die graag naar Boskoop komt. Menigeen zelfs al twintig jaar. Omdat de Braderie in het te ken staat van de zestiger ja ren is natuurlijk de muziek daarop aangepast. Vanaf een podium op het Kerkplein komt er een onvervalst optre den van The Shoes: Osaka, Nananana. In de pauze is er een optreden van Queen Ju liana Birthday Band. Een zestigeij arenband uit Boskoop met Boskoopse bandleden. Er is sprake van een revival want voor het eerst na vele jaren komt deze band weer bijeen. Op muziek gebied in de sixtiesstyle ko men er verder nog: Imro, Wendy, Rob Griekspoor en Pipeline ’61, een Shadow-ach- tige band. Een podium op de Koningin neweg wordt door R.T.W uit Waddinxveen gebruikt voor live-uitzendingen, nostalgi sche muziek en een heuse D.J.-wedstrijd. Om 21.00 uur vertrekt er vanuit de Otweg een gondel- vaart. Ook deze zal in het te ken van the sixties staan. i j schien wel een vooraanstaan de rol’, aldus Booij. men. Booij onderstreepte het belang van de plannen. ’De PAGINA 1/ (foto: Stephan van der Roest) (foto: Sjaak Noteboom) f

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 17