OPPAS Schoonheid F Asielzoekerscentrum zoekt vrijwilligers Johan Schalk nieuwe eigenaar Van Eeuwen Supermarktmedewerkers maken een ballonvaart Bedrijvenbeurs over su«es van zaken doen SVS viert met het 'Witte Huis' verjaardagsfeest mee 4 Blo II IZ.CC r Theaterplezier bij Werkschuit NBPV in Op Moer s Inloopmiddagen voor mensen met suikerziekte Gouwewende ongewijzigd Inloopmiddag voor patiënten met boprstkanker Tweede lustrum Coenecooploop Collecte voor KWF is geven om leven Expositie Diet Alblas Ziekenhuis komt met nieuw 'Naar Huis Pakket' Het Motorhuis Gouda E N I E W E O E L DEALER VOOR GOUDA EN O M G E V I N G Goverwellesingel 100 Gouda Tel. 0182 68 39 39 Fax 0182 68 39 49 Politie pakt dronken rijder 4 lil GEZOCHT IN BOSKOOP AAN HUIS Voor 2 kinderen van 6 en 11 jaar. TEL.: (0172) 21 06 12 Dagelijks van 15.00 tot 18.00 uur. Woensdag van 12.00 tot 18.00 uur PAGINA 17 Waarom is het Witte Huis ei- ZEVENHUIZEN het 0182- naar 030 - 35 cm OPEL^ kunnen de kinderen als jonge schilders aan de hand van de balcoaches, aerobictrainers), jeugd- en jongerenactivitei ten en Nederlandse les. Wie echter behulpzaam wil zijn bij andere activiteiten, kan ook altijd contact opne men met het asielzoekerscen trum. Men geeft hier graag informatie over. deerd volgend jaar met ple zier op de planken. Docenten Huberta Wiersema en John de Jey slepen deelne mers over hun eigen grenzen heen. Het minitheater heeft alle faciliteiten om de kneep- ren en een spetterende voor stelling te maken. Met de overname komt een eind aan vele generaties Van Eeuwen, die sinds 1821 actief zijn in Waddinxveen. Eerst als kruidenier. Later is de wijnhandel-slijterij erbij ge komen. De laatste twaalf jaar zwaaide Gert-Jan van Eeu wen hier de scepter. Hij zet zijn carrière voort in het ver zekeringswezen. B. GLASER voorzitter van de Nederlandse Kankerbestrijding afdeling Waddinxveen i Xt o ƒ8,50 4,95 •2 4 4 •2 WADDINXVEEN - Het asielzoekerscentrum aan de Zui delijke Rondweg in Waddinxveen is weer op zoek naar gemotiveerde vrijwilligers. Het gaat om diverse activi teiten. ontstaan en preventie van kanker, - 10% voor onderzoek betere diagnostiek, - 34% voor onderzoeken naar betere behandelmogelijkhe- den, -10% voor onderzoeken naar betere voorlichting en bege leiding. In 1996 kreeg de Nederland se Kankerbestrijding als één van de eerste organisaties, het officiële keurmerk van het Centraal Bureau Fond senwerving. Eén van de cri teria voor dit keurmerk is, dat de kosten voor fondsen werving maximaal 25% mo gen bedragen. Dat is bij het KWF slechts 12%. Uw geld wordt dus goed besteed. Met de collecte hoopt het KWF dit jaar 14 miljoen gul den te verzamelen, dit is on geveer 15% van de te ver wachten inkomsten. U ziet ;n namen dat over zo goed rood, blauw, geel of groen kunnen zijn! Voor de schilders is het namelijk geen kunst om het Witte Huis een kleurig tintje te geven. Onder dat motto laten de schilders zien, dat zij een kleurrijk vak beoefenen en dat goed onderhoud belang- Opvolger Johan Schalk is be slist geen onbekende in de drankenbranche. Met veel enthousiasme verwelkomt hij zijn klanten om hen van dienst te zijn. Gulle Bottelier is een landelijk operende for mule van zelfstandige vak- slijters waarbij inmiddels 130 bedrijven aangesloten zijn. Door hun gezamelijke inkoop kunnen de Gulle Botteliers Sinds oktober 1995 is het asielzoekerscentrum in Wad dinxveen geopend. Vanaf die tijd heeft men altijd een be roep kunnen doen op een gro te groep vrijwilligers. ‘Zonder vrijwilligers is het voor het personeel van het centrum moeilijk om de be woners van het centrum een uitgebreide keuze aan activi teiten aan te bieden', aldus het asielzoekerscentrum. Wegens uitbreiding en conti nuering van activiteiten is men op zoek naar een stel ge motiveerde vrijwilligers die de medewerkers willen hel pen om de situatie voor de be woners een stuk leefbaarder -»te maken. Gezocht worden vrijwilligers voor de volgende activiteiten: fietslessen voor vrouwen, crche, sportactiviteiten (voet- De betrokken supermarkt- medewerkers wonnen de vlucht met een hetelucht- ballonnen door mee te doen aan een presentatiewed- strijd en het voortdurend verbeteren van de dienst verlening op de broodafde- ling. Het pleit werd beslecht na een harde strijd van tien weken. De medewerkers werden beoordeeld op een prijs van voor WADDINXVEEN - Supermarkt C1000 van Van Mou- rik (Passage) heeft de eigen medewerkers van de broodafdeling eind vorige week de lucht ingestuurd. WADDINXVEEN - Wijnhandel-slijterij Van Eeuwen in het winkelcentrum Luifelbaan aan de Brederolaan in Waddinxveen-Noord is sinds vorige maand in handen van Johan Schalk. Hij zet het bedrijf voort onder de ei gen naam ’Gulle Bottelier Johan Schalk’. artikel in de picture, prijs- kwaliteit, persoonlijke hy giëne, klantgericht werken, aanwezigheid van brood tot sluitingstijd en de totale presentatie: opgeruimd en netjes. De wedstrijd werd gehou den onder 30 winkels in de ze regio die bvan brood en broodproducten worden voorzien door bakkerij Vis ser uit Alphen aan den Rijn. TUINLEVEN f BOSKOOP - De gemeente raad is akkoord gegaan met de bouw van het complex Gouwewende op de Neufka- vel aan de Zuidkade. Als eni ge fractie stemde Groen Links tegen. De fractie is het totaal niet eens met het op details bijgestelde ontwerp voor Gouwewende. Bewoners van de Zuidstraat lieten opnieuw hun bezwaren horen en verzochten de raad nog eens te kijken naar een andere oplossing voor de bo venste bouwlaag die nu aan de noordkant komt. Men stel de voor deze te verplaatsen naar de oostzijde. W van Breemen (Groen Links) on dersteunde dit standpunt en verklaarde ’dat de nieuwe be woners liever naar de bootjes in de Gouwe kijken dan tegen de daken van de buren’. Hij verweet het gemeentebestuur dat het de architect onvol doende had weten te overtui gen van de bezwaren van de omwonenden. De overige partije: het standpunt in smaak niet te twisten valt. Wethouder Ten Hagen meld de dat de architect met een ander ontwerp geen vrede kan hebben. ’Het uitgangs punt is dat de opgaande lijn richting het centrum loopt. Men heeft geprobeerd cre atief te zijn met de wensen die geuit zijn tijdens de hoor- avonden maar men kon ze niet voor 100 procent vervul len. Wat er nu komt is het beste uit alles’, aldus de wet houder. hoe belangrijk de collecte is, de Nederlandse Kankerbe- strijding/Koningin Wilhel- minafonds (KWF) rekent daarom ook dit jaar weer op uw steun! Overige bronnen van inkomsten zijn o.a. do naties, erfstellingen, loterij en, subsidies, beleggingen. Wie vragen heeft over kan ker en kankerbestrijding kan bellen met de Hulp- en Informatielijn van het KWF, tel. 0800 - 0226622. Bij de Nederlandse Kanker bestrijding zijn kosteloos brochures verkrijgbaar over onderzoek en behandeling van veel voorkomende soor ten kanker, en over preven tie en vroege ontdekking. Voor zowel basisscholen en voortgezet onderwijs is een uitgebreid aanbod aan les materialen aanwezig. Ook via internet (www.kanker- bestrijding.nl) is informatie verkrijgbaar. WADDINXVEEN - Zondag 30 augustus rond één uur ’s nachts heeft de politie een 47- jarige man uit Rotterdam aangehouden wegens rijden onder invloed. De man reed in het midden van de weg op de Henegou- werweg. Het tegemoetko mende verkeer moest steeds uitwijken. Bij een ademana lyse op het politiebureau bleek de Rotterdammer een alcoholpromillage van 1,1 te hebben. Ook bleek het al de zevende kee4er te zijn dat de man is betrapt op rijden onder in vloed van alcohol. Het rijbe wijs van de man is in beslag genomen. Hij krijgt een boe te. WADDINXVEEN/GOUDA - Woensdag 23 september van 14.00 tot 16.00 uur is er weer een inloopmiddag voor men sen met diabetes in het pa tiëntenservicebureau van het Goudse Groene Hart Zieken huis (St. Jozef!ocatie). Tijdens de vrij toegankelijke inloopmiddagen, die verder dit jaar gehouden worden op 23 september, 28 oktober en 25 november, kunnen men sen met diabetes en belang stellenden praten met men sen van de Diabetes Vereni ging Nederland (DVN), de zogenaamde ‘Diabetes Infor matie Posten' (DIP). Diabetes of suikerziekte is een chronische aandoening en heeft daardoor grote in vloed op iemands leven. Le- jong ren omgaan met diabetes gaat niet van de ene op de an dere dag. Het is een aandoening die ie dereen, zowel de mens met diabetes als de mensen in zijn of haar omgeving, moet leren ervaren. De DVN heeft ruim 240 mensen tot DIP opgeleid. Dit zijn mensen die uit eigen Van elke gulden die het KWF ontvangt komt 88 cent rechtstreeks ten goede aan kankeronderzoek, onder zoek naar nieuwe behande lingen, en aan voorlichting en begeleiding. Zo verstrekte in 1997 het KWF subsidie aan 305 on derzoeksprojecten, elk met een looptijd van twee tot vier jaar. Eind 1997 werd subsi die toegekend aan 84 nieuwe projecten. De projecten zijn als volgt verdeeld over het terrein van de kankerbe strijding: - 46% voor onderzoek naar WADDINXVEEN - Het orga nisatiecomité van de 10e Coe necooploop - op zaterdag 17 oktober - streeft voor de jubi leumuitgave naar twee hoog tepunten. Ten eerste moet de kwaliteit van het deelnemersveld aan de tien kilometerwedstrijd- loop nog beter worden dan tij dens de voorgaande edities. Geen eenvoudige opgave, want de Waddinxveense loop is altijd sterk bezet geweest. Greg van Hest uit Tilburg liep zelfs al binnen de 28 mi nuten, destijds een Neder lands record, en Kamiel Maa- se zorgde al eens voor een hoogtepunt terwijl een groot aantal Afrikaanse lopers de Coenecooploop extra allure gaf. Vorig jaar brak Irma Heeren (kersvers Europees kampioe ne run-bike-run) het dames- parcoursrecord. Zij versloeg toen verrassend de Afrikaan se, Belgische en Nederlandse concurrentie. Het spreekt dan ook vanzelf dat 'lopersmakelaar' Jan Benschop nog naarstige po gingen doet om zowel meer voudig Coenecoopwinnaar Greg van Hest als Irma Hee ren te contracteren. Ook wordt gedacht aan de Neder lands kampioen triathlon Jan van der Marei uit Ter Aar. Diverse atletiekclubs uit de Goudse regio hebben de trai ningen reeds gericht op de Coenecooploop. Het tweede hoogtepunt moet het deelne mersaantal worden. De orga nisatoren hopen de tweedui zend te halen. Zenuwcentrum op zaterdag 17 oktober is het kantoorge bouw van Grontmij (ex-Volvo Bedrijfswagens) op het be drijvenpark Coenecoop. De aanvangstijd van tien ki lometer en halve marathon is enigszins gewijzigd. Een ver anderde trein-dienstregeling is er de oorzaak van dat de start om 14.35 uur plaats vindt. de consument tegen zeer scherpe prijzen een groot sca la dranken aanbieden. project geven ook de huis schilders een staaltje van beste kunnen weg. Aan de Oude Haven wordt een lange wand opgesteld, waarop de schilders allerlei demonstra ties op het gebied van schilde ren en decoratieve technie ken verzorgen. Zondag 13 september nemen ruim 1.000 kinderen, onder j van Chiem van Hou- weninge (schrijver van be kende televisieseries als ’Zeg eens Aaa’ en ’Oppassen’), deel aan het kinderontbijt. initiatiefrijk zijn, met verant woordelijkheidsgevoel en die sterk in hun schoenen staan. Voor meer informatie kan men contact opnemen met Jo- jaar, theater voor beginners, ke Bergisch, tel. 0182- theaterproducties voor gevor- 641600. derden en verhalen vertellen. week een vlucht in een heteluchtballon. (Foto: Van Mou- rik-Sjaak Noteboom). WOENSDAG 2 SEPTEMBER 1998 WEEKBLAD VOOR WAQDINXVEEN ROTTERDAM/WADDINXVEEN - Het ’Witte Huis’, één van de markantste gebouwen van Rotterdam, bestaat in september 100 jaar. Dat feestje wordt meegevierd door de schilders van het Opleidingscentrum SVS aan de Limaweg in Waddinxveen. rijk is om een gebouw duur zaam te beschermen. In het live-schilderproject, dat op het festivalterrein aan de voet van het Witte Huis zal plaatsvinden, gaan kunst leiding en ambacht hand in hand. Tijdens dit project zetten zes Rotterdamse kunstenaars hun impressies van het Witte Huis en omgeving op een 100 Aansluitend op het ontbijt vierkante meter tellend doek. ‘Een absoluut unieke beleve nis', aldus projectleider Wil- kleurplaat hun eigen Witte Huis-kunstwerk maken. Een deskundige jury, waar van onder andere J.A. Ver schoor (algemeen directeur van het Opleidingscentrum SVS) deel uitmaakt, zal op zondag de kunstwerken be oordelen en leuke prijzen aan de winnaars uitreiken. De prijsuitreiking vindt plaats zelf diabetes hebben of een partner of een kind hebben met diabetes. Men kan hier niet alleen te- genlijk wit? Het had toch net recht voor de praktische kant van het leven met diabetes, maar ook als het gaat om emotionele problemen door diabetes. De DIP biedt naast een des kundig advies ook begrip en een luisterend oor. Er worden geen medische adviezen gege ven, maar men kan de bezoe ker wel zonodig doorverwij- tfen naar andere hulpverle ners of instanties. Men kan ook altijd telefo nisch terecht bij een DIP. De volgende mensen zijn DIP in deze omgeving: Jacqueline Hoogenboom, tel. 0172- 615754; Koos Ellen Huij- bertsen, tel. 0172-616112; Max Andriessen, tel. 0182- 351787; Riet en Tijs Klingen- berg, tel. 0182-619002; Nor bert Moret, tel. 0180-522955; Linda van den Brand, tel. 0182-580894 en Elly Slinger land, tel. 0172-216153. MOERKAPELLE - De afde ling Moerkapelle van de Ne derlandse Bond van Platte landsvrouwen houdt woens dagavond 9 september weer haar maandelijkse bijeen komst in Dorpshuis Op Moer. Mevrouw M. van Ruth-v.d. Hoven uit Wassenaar komt de aanwezigen vertellen over Japan. Het belooft een sfeer volle avond te worden. Intro- ducees zijn welkom tegen bet aling van ƒ5,-. theaterkids 9-10-11 jaar, ca baret 15-20 jaar, cabaret vol wassenen, theater voor 16-25 Medewerkers van de broodafdeling van de supermarkt Cl000 van Van Mourik in de Passage maakten vorige WADDINXVEEN/BOSKOOP - Er zijn al veel inschrijvin gen ontvangen voor de jaar- nemen in Midden-Holland en Rijnland' die woensdag 28 en donderdag 29 oktober in Bo skoop wordt gehouden. Het thema is dit jaar ‘Proef het succes van zaken doen'. Ook volgende maand is een aantal clusters van bedrijven Voor de vrijwilligersfuncties denkt men aan mensen die ouder zijn dan 21 jaar, die af finiteit hebben met verschil lende nationaliteiten, cultu- jes van het theatervak te le ren, religies, die tenminste één dagdeel per week be schikbaar zijn, die creatief en Een greep uit de mogelijkhe- Naar aanleiding van het den: theaterkids 6-7-8 jaar, Oogstfeest, dat zatedag 5 sep- xi x__i.:j. rxx/xn i tember wordt gehouden in Zevenhuizen, zullen op deze expositie ook portretten van dieren van de boerderij en bloemen getoond gaan wor den. De tekeningen die Diet Al blas maakt zijn uitgevoerd in pastelkrijt naar aanleiding van foto’s die zijzelf maakt. ‘Het is elke keer weer een uit daging om het karakter van mens en dier te vangen in een portret', aldus de tekenares. Een eeuw lang bepaalt dit be langrijke monument - Euro pa’s eerste wolkenkrabber - van architect Molenbroek het Rotterdams stadsbeeld vanaf de Maas en de Oude Haven. Rotterdam is trots op het Witte Huis en wil het 100-ja- rig bestaan volgende week van donderdag 10 tot en met zondag 13 september vieren met een groots verjaardags feest. Tal van festiviteiten, waar van verschillende organisa ties meewerken, zijn er voor j en oud opgezet. Ook de schilders leveren een bijdrage aan het verjaardagsfeest van het Witte Huis. Het Opleidingscentrum SVS en het SPOS Rotterdam sponsoren samen het live- schilderproject. Bovendien hebben zij een kleurwedstrijd op touw gezet voor de ruim 1.000 kinderen, die aan het èrvaring spreken, doordat zij kinderontbijt zullen deelne men. HET RIJKE lem van Hest van Galerie De Brieder. ‘Aan een speciale stellage aan de voet van het Witte Huis wordt een reus achtig kunstwerk gereali seerd'. Het startsein voor deze ge weldige attractie valt op ’kunstdag’ vrijdag 11 septem ber om 15.30 uur, waarbij de eerste streek op het schilderij tijdens de presentatie van het gezet zal worden door J. van 1 1 x der. Worp (voorzitter van het Opleidingscentrum SVS) en drs. J.C. Kombrink (wethou der van de gemeente Rotter dam). Drie dagen lang werken de fietgala, zes kunstenaars samen aan het reusachtige doek, om op zondagmiddag - tijdens een ’grande finale’ - een fantas tisch nieuw kunstwerk te presenteren dat uniek is in de wereld. Dat moet een gewel dige ceremonie opleveren. Gedurende het live-schilder- WADDINXVEEN - Onder het motto ‘Geef om Leven‘ houdt de Nederlandse Kan- kerbestrijding-Koningin Wilhelminafonds (KWF) vol gende week van maandag 7 tot en met zaterdag 12 sep tember ook in Waddinxveen haar jaarlijkse collecte. De Nederlandse Kankerbe- strijding-Koningin Wilhel minafonds is bekend bij 93% van de bevolking. Het is één van de bekendste fondsen in Nederland. GOUDA/WADDINXVEEN - In de mooie theaterstudio achter de boerderij van het Goudse Kunstencentrum ’de Werkschuit’ aan de Bloemen- daalseweg in Gouda vinden ieder voorjaar de meest hu moristische en fantasievolle voorstellingen plaats. Dat zijn de einduitvoeringen door cursisten van alle cur sussen die de Werkschuit ge durende het winterseizoen heeft verzorgd. Bezoekers van deze voorstellingen zijn altijd weer verrast door de originaliteit en het vrije spel van hun familieleden, kinde- lijkse bedrijvenbeurs ‘Onder ren of vrienden die op de planken staan. De Werkschuit heeft voor ie dereen een geschikte cursus óp het gebied van theater, waarbij vooral spelplezier, in levingsvermogen en verbeel dingskracht voorop staan. Er wordt hard gewerkt aan het leren gebruiken van stem, taal, beweging en mi miek. Iedereen (vanaf zes jaar) kan aan een Werk- schuit-theatercursus mee doen. Ongeacht ervaring of leeftijd is er altijd een plek te ZEVENHUIZEN - In vinden en staat men gegaran- bloemen winkeltje ’De Bloe men Stulp’ aan de Dorpstraat in Zevenhuizen is vanaf don derdag 3 september tot eind oktober een expositie te zien van Diet Alblas. Diet Alblas geniet regionaal vooral bekendheid vanwege haar getekende kinderpor tretten, die meestal in op dracht gemaakt worden. Naar aanleiding t Bolchrysant "X Nu nog in knop, straks"- l een zee van bloemen. Verkrijgbaar in verschillende kleuren en maten. GroenRijk De Bosrand WADDINXVEEN/GOUDA - Nu de vakantieperiode weer achter de rug is wordt er woensdag 9 september van 14.00 tot 16.00 uur weer ge start met de inloopmiddag voor borstkankerpatiënten in het patiëntenservicebureau op de Jozeflokatie van het Goudse Groene Hart Zieken huis (ingang Jan van Beau- montstraat). Op de eerder dit jaar gehou den inloopmiddagen is geble ken dat deze in een behoefte voorzien. Veel vrouwen heb ben op het moment dat er borstkanker wordt geconsta teerd, of tijdens of na de be handeling vragen of proble men en vinden het prettig hierover met lotgenoten te spreken. Voor het geven van informa tie, het beantwoorden van vragen of een gesprek zijn woensdagmiddag 9 septem ber Noortje van Wel en Coby Schuiling van het LCBB (Landelijk Contactorgaan Be geleiding Borstkankerpatiën ten) aanwezig. Wie vragen heeft over deze inloopmiddag kan bellen met Noortje van Wel, tel. 0182- 617627, of met Coby Schui ling, tel. 0182-342660. GOUDA/WADDINX VEEN - De meeste men sen zijn blij als ze na een verblijf in het ziekenhuis weer naar huis kunnen. Voor mensen die alleen wonen, kan dat soms ech ter niet meevallen. Vaak moeten zij eerst zelf bood schappen gaan doen om in ieder geval de eerste le vensbehoeften in te ko pen. Het wijkteam Gouda- Noord en het Goudse Groene Hart Ziekenhuis zijn rond de tafel gaan zit ten om met elkaar te be kijken of aan dat pro bleem wat te doen is. Dat heeft geleid tot een uniek initiatief: het ’Naar Huis Pakket’. Met dit pakket kunnen mensen die weer naar huis mo gen, de meest elementaire voedingsmiddelen in huis halen. Het pakket is tegen kost prijs in het Groene Hart Ziekenhuis te bestellen. Voorlopig is de prijs vast gesteld op 15,-. Mensen die zo’n ’Naar Huis Pak ket’ bestellen, krijgen het in het ziekenhuis uitge reikt op de dag waarop ze naar huis mogen. De inhoud van het pakket is standaard, maar het is uiteraard mogelijk om re kening te houden met dieetvoorschriften. Of het pakket werkelijk voorziet in een behoefte wordt de komende maan den uitgeprobeerd. Na drie maanden wordt be keken hoe het is gegaan en of het pakket aansluit bij de behoefte van pa tiënten. tot in ieder detail op de tweedaagse bedrijven beurs aanwezig. Zo presente ren de bedrijven in Waddinx veen en Gouda zich in een cluster per gemeente. De Kamer van Koophandel en Fabrieken Rotterdam- Gouda onderzoekt op dit mo ment of zij haar deelname kan koppelen aan deze clus ters. Eventueel in samenwer king met de verschillende on dernemersverenigingen en het bedrijvenschap regio Gouda. Voor informatie voor deelne ming aan één van deze clus ters, dan wel deelname aan de -beurs kunnen bedrijven contact opnemen met Utec BV, B.A.Wichmann, tel. 0343-414262. eindresultaat van het live- schilderproject. Op het programma van het verjaardagfeest van Het Wit te Huis staan nog veel meer activiteiten, zoals een bene- een kunstveiling, een straatvoetbaltoemooi met bekende voetbalvedet- ten, live-optredens van topar tiesten en een tentoonstelling van allerlei creatieve uitin gen met het Witte Huis als thema. Voor meer informatie over het programma, kan contact opgenomen worden met de Witte Huis-informatielijn, tel. 010-4817277. -MEM] si ■L 1i i i j H JII lilt A*- '.‘■Jé Openingstijden: 7.45 tot 18.00 uur. Donderdag koopavond: tot 21.00 uur. Zaterdag: 8.45 tot 17.00 uur ‘j ft ft’ ft ft' i e ft’ CU s ft e e I i 1 4 1 - li Complete schade afhandeling Vervangend vervoer Masterfit activiteit Alle autoruitreparaties Verse koffie en dagblad Airco-controle 24-uurs service voor noodgevallen, 7 dagen per week -A.' - 'O iLx Prinsenschouw 12394 CX Alphen aan den Rijn i Telefoon (0172) 47 52 99, fax (0172) 49 52 51 VRIJDAG KOOPAVOND U vindt ons achter BP-tankstation Kerk Zanen. 1? r. e 'W ■4 o 3

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 17