Be Fair verslaat Soccer Boys (0-3) Uitschakeling door losse cap Invictus draait op volle toeren Atleten AVf47 naar landelijke finale Regen grote spelbreker voetbaljeugd Waddinxveen Kampioenen bij tennis club Love'70 De Sperwer Sjoeluitslagen Moerkapelle is begonnen PAGINA WOENSDAG 9 SEPTEMBER 1998 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN hoog, Waddinxveners was uiteindelijk nog aan de zeer mage re kant (0-3). Peronne Anouk Sahner viel tweemaal in een weekeinde in de prijzen. (Foto: Ton Groenendijk) weifelende start, een wel, Voor enige tientallen WSV- leden is in het komende sei zoen wel iets te bereiken. Het is voor de eigen speelvreugde beter om in het tweede dan in het vierde te spelen. Het eer ste WSV-team zal dit seizoen in de eerste klasse RSB spe len, het tweede in de derde klasse en de andere drie in de vierde. Het systeem van de onderlin ge competitie is betrekkelijk De overwinning kwam niet echt meer in gevaar. WSE mes en heren nog voor drie km te water. Vooral Michelle Nahon toonde goede vorm en werd in 39.58 vijfde en bij de heren was Jan Willem van den Hoek elfde in 38.09. Mark Nahon werd 29e 42.01 en Nic Geers stapte na goed gedo seerd zwemmen - drie maal één km binnen het kwartier - 44.57 ontspannen aan wal. re- waren lopen weekeinde het eerste toernooi van het seizoen afge rond. De eerste training was voor veel Invictus-leden weer een zware beproeving. De condi tie van vorig seizoen bleek bij velen ver te zoeken. Degene die van de zomer de conditie-trainingen van Jaap van Prooijen hadden gevolgd hadden wel degelijk een voor sprong op de rest. Maar desondanks was men weer met groot enthousiasme aan de voorbereiding voor de competitie te begonnen. Het aantal teams dat dit jaar ste. Michelle Nahon zwom bij de eerste tien van de dames en werd hier in 27.16-negen zijn snelle tijden in verband met de grotere opwaartse druk van het zilte water. Kar in Berckenkamp was weer van de partij en werd bij de masters 25-34 jaar in 17.15 van spelen de nummer 1 en 2 van de ranglijst tegen elkaar, en zo verder naar beneden. Als iemand zich afgemeld heeft, past de wedtrijdleider zijn schema aan. Bij een overwinning krijgt men het puntenaantal van zijn tegenstander erbij. Bij een gelijkspel krijgt men de helft van de punten van de te genstander erbij. Daardoor is het voor een wat sterkere speler interessant om tegen een zo sterk moge lijke tegenstander ingedeeld te worden: alleen door over winningen op sterke spelers kan men in de buurt van het kampioenschap komen. Een overwinning op de lijst aanvoerder levert honderd punten op, een overwinning op nummer 52, op dit mo ment de laagste plaats, 49 punten. Voorzover we weten doen er op het ogenblik vier oud-kam- pioenen mee: de uittredende kampioen Leon Willemen en zijn voorgangers Eddy Philip- se, Wim Hennink en Bart hold Jansen. Nu is het in principe moeilij- iSMSB-MRMHÉraMHMHK WADDINXVEEN - De prij zen voor het sjoelen op woensdag 26 augustus zijn bij de sjoelvereniging Wad dinxveen (Alberdingk Thijm- laan) gegaan naar: klasse A: Jan Kersbergen, Dick Dros, A. Brosius, André van Geme- ren; klasse B: Peter van Leeuwen, Frans Botger, Ger- WADDINXVEEN - In de week na de jaarvergadering zijn de leden van de Waddinxveense Schaakvereniging WSV met hun onderlinge wedstrijden begonnen. Die competitie zal ongeveer veertig weken duren. Op De derby tegen buurman grond van de uitslag zullen de achttallen voor de com petitie in de Rotterdamse Schaakbond (RSB) vastge heerst de eerste treffer in de Weersgesteldheid nieuwe competitie. Door dit doelpunt raakten de gastheren extra geïnspireerd en het was aan de uitstekend ingrijpende doelman Henk Vermulm te danken, dat de gastheren niet tot een doel punt konden komen. WADDINXVEEN - Be Fair-voetbal keek vooraf nogal aan tegen de openingswedstrijd van de nieuwe compe titie, want het op het programma stond de uitwedstrijd tegen het gedegradeerde Soccer Boys. Achteraf bleek dit niet nodig geweest te zijn en de overwinning van de GOES/WADDINXVEEN - Laaiend was Jan Willem van den Hoek van het Waddinxveense ’Gouwestaete’ nadat hij zaterdag door de wedstrijdleiding was gesommeerd de baan te verlaten tijdens de 1.000 meter vrijeslag mas ters 25-34 jaar in het brakke water van het kanaal van Goes naar Wilhelminadorp. Willem van den Hoek in het eveneens zoute water van Ka- het algemeen klas- naai door Walcheren bij Vliss- ingen revanche door de mas ter kilometer te winnen in 12.24. Hij had echter niet ge noeg voorsprong op zijn con current om diens eerste plaats in gevaar te brengen. Nic Geers had een goed week einde en zwom met 14.28 zijn vanwege een dijbeenblessure. Hij wilde geen risico’s lopen om de start van de competitie te missen. Britt van Braam Morris was het meest succesvol op het toernooi door een tweede plaats in de dames-single en een eerste plaats in de mix- dubbel. voor elkaar onder; hun spectievelijke tijden 12,43 en 1232 sec. Op kogelstoten lukte het Ar jan Klein aanvankelijk maar zeer matig, zijn eerste poging belandde zelfs buiten de sec tor. Uiteindelijk wist hij met 10,13m een acceptabele pres- tatie te leveren. Kees van Eek weersomstandigheden uitste- stootte zoals van hem ver wacht werd, zijn beste pres tatie bedroeg 12,02 m. Inmid dels was Erik de Groot aan het hoogspringen begonnen. Hij overbrugde zonder pro blemen de lat tot en met 1,90 m, maar daarna lukte het, ook door de gladde aanloop, niet meer. Dirk-Jan Roedoe zorgde voor een groot aantal punten door het hinkstap- springen te winnen. Zijn bes te sprong bedroeg 14,01 m. Hanno van der Loo kwam tot en met 3,80 m goed over de polshooglat. Slechts één at leet sprong met 4,10 m hoger. Falko Koster bewees weder om zijn verdiensten voor zijn ploeg door de speer moeite loos naar 49,62 m te werpen. De moeilijke 400 m was in middels door Dirk-Jan Roe- kend. De 4x100 meter estafette werd in de matige tijd van 45,86 sec. gelopen. Het direct daarop volgende discuswer pen werd gewonnen door Kees van Eek. Met zijn 41,29 m werd een deel van de ach terstand al weer ingelopen. De 110 m horden werden zo als gebruikelijk gelopen door Peter Verkade en Hanno van der Loo. Peter finishte als eerste in zijn serie in 15,76 sec., Hanno kwam als vierde na 17,27 sec. over de einds treep. Op de 100 m sprint wa ren de A-junioren Patrick Verbeij en Sebastiaan Thole- naar ingezet. Beiden hadden kort daarvoor al in de estafet te gelopen. In de individuele sprint deden ze maar weinig doe en Eric de Jonge gelopen in 53,16 en 53,86 sec. Vooral Eric had op het laatste stuk nog veel kracht over en pas seerde nog een concurrent. Na tien onderdelen stond de ploeg van AV’47 vierde. De atleten wisten dat, om aan de landelijke finale te mogen deelnemen en kans te maken op promotie, minimaal een Waddinxveen El werd door E3 met 0-6 verloren. E5 deed het heel wat beter en won met 7-1 van Olympia. E6 moest helemaal naar Zeven hoven. Waarschijnlijk waren ze nog moe van de reis, want ze verloren met 12-1. Nog geen succes bij de aller jongste leden. F1 verloor na een spannende pot met 1-2 van VEP. F3 redde het niet tegen Schoonhoven en verl oor met 0-4. F4 moest naar Olympia en moest erkennen dat de tegenstander te sterk simpel: op de eerste avond was. Er werd met 7-0 verlo ren. WADDINXVEEN - De Wad dinxveense postduivenver eniging De Sperwer nam deel aan een concours vanuit Me nen. Weersgesteldheid kalme noord-noord-westenwind. Af stand 176 km. In concours 447 duiven. Gelost om 09.30 uur. Aankomst eerste duif 11.49 uur. Laatste duif 12.03 uur. Snelheid eerste duif 1.244 m.p.m. Uitslagen: C.A. Bode 1 17 27 34 35; Joh.L. Bol 2 3 4 6 7; R.A. van der Made 5 11 12 13 18; J. Jansen Zn. 26 78; C. Smitskamp 28 53 60 69 106; Mej. M. van Vliet 43 44 51 52 61; T.H. Twigt Zn. 85; D. Breedijk 86 100 103; P. Noor- lander Zn. 87; W. Breedijk 99 101 112; M. Verbeek 107. Eddy Philipse maakte gelijk spel tegen Wim van der Hoek. Een vrij gewone uit slag. Henk Stam deed, naar men zegt, Herman Smits kamp een cadeautje, waarna de partij uit was. Ellers en Leo van der Haven hadden een moeilijke partij en gebruikten veel tijd. Meestal verdwaalt Leo in tijdnood. Nu kwam de vergis sing aan de andere kant. Dat brengt Leo van der Ha ven voorlopig op de derde plaats. Wat lager op de rang lijst verloor Biniam David na een harde strijd tegen de ge routineerde Van der Starre. Ronald Dannis had vermoe delijk als nieuweling een te zwakke tegenstander. Dat gaat vanzelf over als hij een paar partijen tegen sterke te genstanders wint. Na waarin E2 alleen maar dacht aan verdedigen, kwamen de geel-zwarten pas na 15 minu ten los. Er wérd gescoord en NSV’46 kwam er verder niet meer aan te pas. E2 won ge woon met 5-1. D2 ontving Rohda’76. Geen van de jongens van D2 had een competitiewedstrijd op een groot veld gespeeld. Wel eens geoefend, maar nu be gon het echte werk. Aan het spel was het echt niet te merken. Rohda won weliswaar met 0-5, maar de plaatsen werden door Wad dinxveen goed bezet en vast gehouden. Aan inzet was er ook geen ge brek en daarom was het erg jammer dat de D2 niet tot scoren kwam. De kansen waren er maar dat ene tikkie... Keeper Gert-Jan van Straal- en wist wel op een prachtige manier een penalty weg te stompen en ook de tweede en verlaten. In het veld werd hij vervangen door Alexander Hertog. Ook Henk Jan Verzijl mocht na enige tijd in deze tweede helft zijn opwachting maken. Komende zaterdag speelt Be Fair zijn eerste thuiswed strijd tegen BVCB uit Berg- schenhoek. De aanvang van deze wedstrijd is 15.00 uur. Traditiegetrouw wordt er op deze eerste dag een aantal ac tiviteiten georganiseerd ter viering van deze wedstrijd. Zo zal er voor de jeugd weer een ballonnenwedstrijd wor den gehouden en zullen er ook weer de nodige poffertjes worden gebakken. Na afloop van de wedstrijd van het eerste elftal kunnen er ook weer enkele stukjes vlees op het vuur geroosterd worden. ker om een kampioenschap te verdedigen dan het te verove ren. Uit dat oogpunt zou Pe ter de Louw een geduchte kanshebber moeten zijn. Vorig seizoen is hij zevende geworden en als een van de weinigen had hij een positie ve score tegen Leon Wille- man. Maar over de speel- sterkte van Peter de Louw kregen de schakers geen en kele aanwijzing: hij was er niet, met kennisgeving. De overwinning van Leon op Wim geeft een lichte aanwij zing, dat hij niet aan aftreden toe is. Barthold Jansen was gedeeltelijk tevreden over zijn partij tegen Hans van Woudenberg. ‘Aardige partij, maar Hans maakte een fout, waarmee de zaak in wezen uit was‘, zei hij na afloop. se C: David Sinnema, Jan van Beek, Otto Supusepa, Marius Kersbergen: klasse D: A. Warmeling, Cor Kersber gen, Sjaan Faay, Ronald Kersbergen. In de tweede ronde gingen de prijzen naar Riet van Wijk, Fokke Feens- tra, Corry ’t Hart, Guus van Renesse, Floor van Abshoven en Cees van Wijk. september opende schaakver eniging Moerkapelle in dorpshuis Op Moer het nieu we seizoen. Om kwart voor zeven begon de jeugd. Maar derde plaats vereist was. De puntentotalen van de num mers drie tot en met zes ble ken slechts 68 punten uit el kaar te liggen. De resterende drie onderdelen, de 5000 m, verspringen en de 1500 m, waren dus cruciaal. De 5 km werd gelopen door Fred van Zoest en Jan de Jong. Fred eindigde met 16 minuut en 19,58 sec. in de middenmoot, Jan bevond zich met 17 min. en 21,21 sec. in de achterhoe de. De spanning steeg dan ook behoorlijk. Aan Peter Verkade en Erik de Groot de taak om via verspringen de achterstand zoveel mogelijk te verkleinen. Onder luide aanmoedigingen slaagden zij hierin: Peter sprong 6,44 m en Erik 6,25 m. De afsluiten de 1500 m leverde de beno digde score op. Eric de Jonge, die de 400 m nog in zijn be nen had, spurtte niettemin naar een prima tijd van 4 mi nuut en 17,68 sec., Léon van Prooyen liep met 4.19,26 een nieuw pr. Het puntentotaal bedroeg 13842 en was goed voor de (voor de finale vereiste) derde plaats. De achterstand op de nummer twee, DEM uit Be verwijk, bedroeg slechts 18 punten; de voorsprong op nummer vier, Hellas uit Utrecht ook maar 24 punten. Clubkampioen- schappen Afgelopen zaterdag vonden de clubkampioenschappen voor pupillen en CD-junioren plaats. De weergoden lieten zich ’s ochtends nog van hun beste kant zien, maar 's mid dags moesten de nodige buien getrotseerd worden. derde inzet te keren. Van dit team gaan we nog meer ho ren. Daarna was het de beurt aan F1 tegen niemand minder dan WSE Fl. Het zonnetje scheen intussen. Na in de voorbereiding Feyenoord goed partij te hebben gegeven en in de andere oefenwed strijden gewoon goed voetbal scoorde nog wel één keer, te hebben laten zien, waren de jongens nu extra gebrand op een overwinning. En dat lukte ook. Waddinx veen had een groot overwicht en WSE werd vastgezet. Dat het slechts 1-0 werd, had ver schillende oorzaken, maar de drie punten waren in ieder geval binnen. Vervolgens moest BI aantre den tegen Haastrecht. On danks hun geweldige inzet zat er geen overwinning in. Een goed spelend Haastrecht wist Waddinxveen ruim te kloppen. De laatste twee wedstrijden werden buiten het Sniep- De accommodatie van de gas- tvereniging Suomi in Sant poort vertoonde hier en daar flinke oneffenheden. Op veel plaatsen op het kunststof was een welige mosgroei te con stateren. Bij de aanloop naar de hoogspringmat zorgde dat bijvoorbeeld voor een gladde aanloop. Anderzijds waren de Bij de D-junioren werden Erik Vermij en Roos Timmer mans kampioen. Erik, die de dag ervoor ook al als derde was geëindigd in de regionale blokmeerkamp competitie, wierp uitstekend speer. Zijn afstand van 31,32 was twee keer zo ver als de beste overi ge prestatie. Ook met discus (21,20m), kogel (9,67m) en 80m spring (11,7 sec.) stak hij met kop en schouders boven de anderen uit. Vincent Cok eindigde als tweede. Vincent liep de snelste 1000 meter: 3 minuut en 23 seconden. Paul van den Bosch werd derde. Ook hij liep met 3.31,9 een snelle 1000 meter. De eerste plaats van Roos Timmermans kwam als een behoorlijke verrassing. Roos dankte haar kampioenschap met name aan de werpnum- mers, waarop zij al haar club genoten ruim voor bleef. De meeste punten haalde ze door de speer 26,76m weg te wer pen. Op de loopnummers bleek vooral Jozien Stolwijk snel. Ze werd tweede, derde werd Christine Slingerland. Bij de C-junioren werden Anouk Sahner en Rutger Ver beij kampioen. Ook deze twee AV’47 atleten waren de dag ervoor al in de prijzen geval len bij de einduitslag van de blokmeerkamp competitie. Anouk werd daarin tweede, Rutger zelfs heel fraai eerste. Tweede en derde bij de C-ju nioren werden resp. Annet van der Eijk en Maaijke Ver hoef. Bij de pupillen, tot slot, kwamen Roel Sahner, Lizzy van Zalingen, Melvin Slin gerland, Manon Kruit, Imre Grootendorst en Iris Bakker op de hoogste treden van het ereschatvot te staan. De masterzwemmer was sterk gestart en nam meteen de leiding om te proberen in de laatste langebaan-week- de. De volgende dag nam Jan einden van de zomercompeti tie in open water zijn tweede plaats in 1 - sement in te wisselen voor de eerste. Reden van zijn ’aan houding’ door middel van een volgboot was dat hij geen cap op had. De caps bleken geen goede pasvorm te hebben en niet alle zwemmers zagen kans het ding degelijk te be vestigen en zij hadden daar tweede beste tijd. Hij bracht ook geen melding van ge maakt. Toch ging de start door en Jan Willen van den Hoek kon nog net de cap in zijn zwembroek stoppen voor hij hem verloor in de weten schap dat je dan bij de finish zesde. Nog lang niet moe je naam moest afroepen voor al die afstanden gingen de da- de tijdwaarnemers. Zover kwam hij dus niet. Bij de uit slagen zag hij later vermeld dat hij bij de uitvallers be hoorde. Deze gang van zaken riep natuurlijk vraagtekens op en de organiserende ver eniging wordt om opheldering gevraagd. De cap van Nic Geers bleef wel zitten en hij produceerde winnend met 14.24 zijn beste tijd bij de 55- plussers van dit seizoen. Karin Berckenkamp had ook pech want door files kon zij niet op tijd voor haar master wedstrijd komen. Judith van Berkel laat de laatste wed strijden schieten. Zij staat al lang onbereikbaar' aan de top van het klassement. Op de twee km heren (70 starters) werd Jan Willem van den Hoek in 26.12 veertiende. Mark Nahon zwom in 28.15 naar de 30e plaats en Nic Geers werd in 31.05 veertig- ard Vos, Ed den Drijver: klas- Helaas voor hem ging de bal s van er in. Voor Arnold Noorlander heeft deze wedstrijd een bij zondere betekenis, want evenals twee jaar geleden moest hij ook nu de wedstrijd voortijdig met een hoofdwond De Waddinxveners begonnen uitstekend aan de wedstrijd. Al na vijf minuten kwam Ha- fid Assoulijmani alleen voor Eveneens werd deelgenomen de doelman en scoorde be- aan een concours vanuit Pe ronne. krachtige west-zuid-westen- wind. Afstand 266 km. In concours 253 duiven. Gelost om 11.15 uur. Aankomst eer ste duif 13.37 uur. Laatste duif 13.46 uur. Snelheid eer ste duif 1847 m.p.m. Uitslagen: R.A. van der Made Vervolgens kregen de voor- 1 4 6 8 18; Joh.L. Bol 2^3 5 7 9; waartsen van Be Fair ook nog r"TT enkele uitgelezen mogelijk heden om de score te verho gen maar slaagden hierin niet. Pas na 35 minuten werd de score verdubbeld. Eerst werd Marco Verzijl op de rand van het strafschopge bied neergelegd en de terecht toegekende vrije schop werd door hem op voortreffelijke de strijd aan tegen de oudere jeugdspelers Jesse van Elte- ren, Hugo van Elteren en jeugdkampioen Aart-Jan van Vliet. Gedrieën verzorgden zij een schaaksimultaan. Hierbij was afgesproken dat kinderen die heel snel verlo ren nog een keer mochten aanschuiven. De echte ’nieu welingen’ werden nog even gespaard: zij deden aan de zijlijn schaakspelletjes. Jesse van F’ tenslotte 11 uit 12. Hij verl oor alleen van Sander Her tog. Hugo van Elteren maak te 8,5 uit 11, speelde drie re mises en verloor van Kevin Bakker. Aart-Jan van Vliet haalde 8 vo uit 10, met nederlagen tegen Ihmad Saouny, die zijn hoofd Jan van Helden en - verras send - tegen debutant Boude- Bij de senioren MOERKAPELLE - Zondag 30 augustus werden bij ten nisvereniging Love’70 uit Moerkapelle de clubkam pioenschappen afgesloten. Dat gebeurde gelukkig onder vrij goede weersomstandig heden. Regelmatig moesten de par tijen weliswaar onderbroken worden voor alweer een re genbui, maar het was toch mogelijk om goed op schema te blijven zodat de laatste speeldag traditioneel ge bruikt kon worden om de fi nales te spelen. Vooral de herenfinales ble ken behoorlijk spannend te zijn. Zowel voor de herenenkel- als de herendubbelfinale wa ren drie sets nodig om tot een winnaar te komen. Het aanwezige publiek kon deze partijen wel waarderen want tijdens deze finales was het behoorlijk druk langs de baan en er werden af en toe fraaie staaltjes tennis ge toond. Aan het eind van de middag bedankte, namens het be stuur, de penningmeester en prijswinnaar Ed Martienus iedereen die zich heeft inge spannen om deze clubkam pioenschappen, net als voor gaande jaren, zo goed en ge zellig mogelijk te laten verlopen. begrippen. Er komen 17 teams uit voor Invictus, va riërend van 5e klas district tot le klas landelijk (2e divi sie). Om de competitie goed van start te kunnen gaan zijn er team besprekingen en oefen wedstrijden gepland. Het afgelopen weekeinde was er in Rotterdam een badmin- Deze mix-dubbel speelde tontoernooi, georganiseerd door BCR 91. Ook vanuit Invictus waren er een zestal mensen om daar hun krachten gaan meten. begonnen maar Wendy van Barlingen deed dat gewoon twee keer, zodat ook hier de drie punten konden worden binnenge haald. Al moest jammer genoeg in Waarder drie punten laten liggen bij WDS. In deze zware uitwedstrijd hadden de Waddinxveners, gezien het hele spelbeeld, meer verdiend maar uitein delijk trok WDS toch aan het langste eind en werd het 3-2. Wellicht dat Waddinxveen 1 vandaag (woensdag 9 sep tember) in de extra ingelaste oefenwedstrijd tegen Feye noord A2 meer geluk heeft. T.H. Twigt 33; C.A. Bode 34 35 36 37 59; Mej. M. van Vliet 53 57; D. Breedijk 61. MOERKAPELLE - Vrijdag 4 wijze langs de muur in de rechter benedenhoek van het doel geplaatst. Kort voor de rust werd een speler van de gastheren wegens het van achteren neerhalen van een liefst dertig kinderen bonden spelere van Be Fair uit het veld gestuurd. Ook in de tweede helft kreeg Be Fair een groot aantal kansen om verder afstand te nemen van de gastheren, maar er werd wel heel erg slordig met deze kansen omgesprongen. De wijze waarop de derde treffer tot stand kwam was echter meer geluk dan goed samen spel in de voorhoede. De vrij staande Wim van der Starre werd pas bereikt doordat de Elteren scoorde solerende Hafid Assoulijmani al vallend de bal kwijtraakte. De bal kwam door toéval bij Wim van der Starre terecht en hij had deze keer geen moeite de doelman te passe ren. Vermeldenswaard is ook nog de prachtige kopbal van Tl3 OJ 1 n al zwevend tegen de bal uit een voorzet van Marco Verzijl wijn Weijermars uit Boskoop, kreeg. Bij de senioren was er een I”1 wedstrijd georganiseerd tus- echter naast in plaats sen schakers die in Moerka pelle wonen en schakers van buiten de gemeente. Er wa ren 18 deelnemers. Moerka pelle won nipt (9,5 - 8,5) van ’de rest van de wereld’. nende heren-dubbels af. Maar vielen helaas buiten de prijzen. Joeri Kraayestein wist het in de heren-single wel tot de fi nale te redden, maar moest helaas zijn meerdere erken nen in zijn tegenstander. Invictus probeert door middel van een gratis proefabonne ment de Waddinxveense in woners enthousiast te maken voor het badmintonspel. Als iemand in Waddinxveen wil gaan badmintonnen dan kan dit door middel van het proefabonnement. Dit houdt in dat de eerste vier weken die er gespeeld worden gratis zijn. Gewoon om te kijken hoe de sfeer is of om het badminton spel eens te proberen. Voor aanmeldingen en inlichtin gen kan men terecht bij Hilda Mathot, tel. 0172-217649. WADDINXVEEN - Na de succesvolle open dag en het uitgebreide oefenprogramma stond zaterdag 5 september voor de jeugd van de voetbal vereniging Waddinxveen een volledig competitieprogram- ma gepland. In de aanloop naar deze competitie werden in totaal ruim 20 nieuwe jeugdleden genoteerd. Door deze grote toeloop kon den zowel een E3- als een F3- elftal extra worden inge schreven. Zelfs voor deze nieuw ingeschreven teams had de KNVB een wedstrijd gepland. Maar helaas, de regen was voor veel nieuwe spelers de grote spelbreker. Er werd veel afgekeurd. Slechts de helft van het aantal wedstrij den ging door. El ging in de stromende re gen op bezoek bij Be Fair. Waddinxveen creëerde in de eerste helft veel mooie kan sen, maar de ruststand was slechts 0-1 door een doelpunt van Sjaak Wenteler. De tweede helft ging het bij na hetzelfde. El kreeg weer zulke mooie kansen, maar wist toen wel te scroen. Het werd uiteindelijk 0-6. Gelijktijdig (dus ook in de re gen) ontving E2 NSV46 op het sportcomplex ’de Sniep’. complex afgewerkt. De meis- jes-junioren gingen op bezoek bij WSE. Ondanks een snelle achterstand van 1-0 kon Waddinxveen toch een ruime overwinning binnen halen op hun plaatsgenoten. Het betere van het spel was, ondanks de snelle achters tand, voor de geel-zwarten. De 1-0 werd snel weggewerkt en binnen 10 minuten wist spits Lesley Landweer mid dels een gave hattrick de ach terstand in een 1-3 voor sprong om te zetten. BOSKOOP - De herenploeg van AV’47 heeft in de ge- biedsfinale van West-Nederland een fraaie derde plaats behaald. Met dit resultaat hebben de Boskopers zich verzekerd van deelname aan de landelijke finale op 20 september a.s. Indien de ploeg er dan slaagt om in de bovenste regionen te eindigen is promotie naar de lan delijke eerste divisie een feit. WicCplvnIliflP WADDINXVEEN - De eerste VVI33CIVUIIiyc trainingen van de Waddinx- n Cmiv iaumJ veense badmintonclub Invic- 06 rail "|GUga tus zitten er al weer op. De voorbereiding voor de compe- WADDINXVEEN - Door de titie is begonnen en is er afge- langdurige regenval kon maar een klein deel van de jeugdteams van Be Fair-voet bal aan de competitie begin nen. De derby tegen WSE Al kon niet doorgaan en ook A2 en BI werden afgelast. B3 redde het niet tegen GSV BI en verloor met 0-6. B4 won na een spannende strijd met veel inzet met 7-6 van Nieuwerkerk. Cl moest de punten in Slikkerveer laten. Tegen de plaatselijke vereni ging werd met 5-4 verloren. C2 deed het net andersom en won met 4-5 van Nicolaas Boys. Rohda werd door C3 met 6-3 naar huis gestuurd, competitie speelt is ongekend Kansloos was C4 bij Oudewa- hoog, voor Waddinxveense ter de 13-0 nederlaag kwam bij sommigen hard aan. Dl leverde een keurige pres- Hm m V W V V tatie door uit bij Soccer Boys H iSl HÉ H^h Ét Si HÉ H H IA H H met 6-2 te winnen. Jos v.d. B H O® Ir WW Oi Wfe W IT 11 M» O I Lugt en Rik van Gelooven B B B B V B B B W HP B B B B Ml B< B scoorden ieder twee keer. D2 was veel te sterk voor Ber- H MM kei en won met 7-0. D3 walste B B B m de wedstrijd moest keeper de schakers van WSV Niels Koetsier wakker ge maakt worden. D5 moest naar Bodegraven D2. Een moeilijke wedstrijd, die werd verloren met 5-1. El won met 7-0 van Woerden. ze met Emiel van Boxtel die sa men met Hugo van Bergeijk ook nog het hoogste podium in de heren-dubbel in de C- categorie wisten te bereiken. Zaterdagochtend begonnen In de A-categorie kwamen de wedstrijden. Tjeerd Hillerts en Joeri Dennis Steenland moest he- Kraayestein uit. Deze speelde laas het toernooi verlaten samen een aantal zeer span- -.f. 'v

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 29