Succesvol begin voor hockeyers 'Boeren planten bomen gaat weer van start Kenteken graveren zaterdag in W'veen Damcursus scholieren Druk weekeinde volleybuldumes Jaloers, Cursus over literatuur Nieuwe lessen Zeven Muzen Wandeltocht voor senioren Literaire leeskringen Eerste disco De Paddestoel Eerste ronde Moerkapelle M Het Motorhuis Gouda DE NIEUWEOPEl DEALER VOOR GOUDA EN OMGEVING Goverwellesingel 100 Gouda Tel. 0182 68 39 39 Fax 0182 68 39 49 Nog plaats bij cursussen Korbis jeugd heeft 14 teams Aanhouding oplichter Gijs gaat voor goud WOENSDAG 16 SEPTEMBER 1998 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WADDINXVEEN - De Stich- OPEL0- ren af met een stukje cellota- pe. Doorscheuren betekent vrij wel zeker vervanging van de voorruit en dus ook het beta len van eigen risico aan de de voorruit door middel van de harsmethode is als regel door Pim Walraven en Maar ten van Jaarsveld die zijn rentree maakte bij HCW. Dames 1 speelde een knappe wedstrijd tegen de kampioen van vorig jaar De IJssel. In de tweede helft werd sterk gespeeld door de Waddinx- veense dames onder leiding van Coach N. Swiebel. Ze verloren net met 2-1. Hiemstra, speelden een zwa re partij tegen Alecto. Met de rust stonden zij 3-0 achter, maar in de tweede helft scoorde Ron Hiemstra twee keer en Jiri Allard maakte de NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL - Laat in de avond van maandag 7 september heeft een 19-jarige man uit Zoetermeer zich gemeld bij de politie van Zoetermeer. De man verklaarde die avond naar de televisie-uitzending van Opsporing Verzocht te hebben gekeken. In de uit zending schonk de politie IJs sel en Gouwe aandacht aan een oplichtingszaak bij de Rabobank in Nieuwerkerk aan den IJssel. De man herkende zichzelf van de foto en heeft zichzelf daarna bij de politie gemeld. Hij heeft tijdens verhoor aan gegeven dat hij bij de bank in Nieuwerkerk aan den IJssel is geweest en daar een doorlo pend krediet van 20.000 gul den heeft afgesloten en het bedrag heeft meegenomen. Tevens heeft hij aangegeven ook bij twee andere banken, gevestigd in Rotterdam, met valse papieren doorlopende kredieten af te hebben geslo ten. De politie gaat verder met het onderzoek en sluit niet uit dat meerdere mensen bij de zaak betrokken zijn. nen van de ster en verder doorscheuren wordt voorko men. Het zicht is verbeterd: het rijden weer veiliger. Als een WA Plus, Casco of All WADDINXVEEN - Afgelo pen weekeinde is het hoc- keyseizoen weer van start gegaan. Het weekeinde betekende een positief be gin voor de hockeyclub Waddinxveen HCW (Sn- iepweg). zitten. Automark is te herkennen aan de gele outfit. In de maand september ontvangen alle klanten een gratis vliegenspons: een attentie van Automark. WADDINXVEEN - Op zaterdag 19 september van 09.00 tot 16.00 uur kunnen Waddinxveners op de parkeer- Waddinxveense drive-in-dis- plaats van winkelcentrum Groensvoorde terecht om cotheek ‘The Flying Dutch- L__ Z2_ ZEVENHUIZEN/WADDINX- VEEN - In Zevenhuizen begin nen bij de culturele vereniging De meisjes Dl gingen De Zeven Muzen deze maand Berkel en verschillende creatieve cur sussen waarbij nog plaats is. Kinderen kunnen zich nog aanmelden voor de cursus te kenen op zaterdagochtend in dorpshuis Swanla. Voor vol wassenen is nog plaats bij de cursussen ikoonschilderen op hout op knippen en naaien op maan dagavond en poëzielezen en schrijven op dinsdagavond. Voor informatie en aanmeldin gen kan worden gebeld met Li- dy de Boer, tel. 0180-632374. Na afloop van de wedstrijden werd een openingsborrel ge houden in het clubhuis voor alle belangstellenden. ZEVENHUIZEN/WADDINXVEEN - Het damesteam van de Zevenhuizense volleybalvereniging van Data-Ge- neral-VCN werkte het afgelopen weekeinde maar liefst vijf wedstrijden af. WA Plus, Casco of All Risk verzekering is afgesloten. Bij die goed in de een APK Keuring kan de auto op een ster worden afge keurd. Het is daarom beter om de voorruit te laten repa reren. De Safe Sight Ruiten- reparatiemethode zorgt veel- Meisjes Al onder leiding van Coach B. Kodde reden naar Voorburg, waar zij de wed strijd tegen Cratouche speel den. Eline de Wit en Eveliene Kodde scoorden 2-0. Op zondag mochten de he- ren-veteranen het seizoen openen met een wedstrijd te gen Alkemade die ook gewon nen werd (2-0). De doelpun ten werden gescoord door Rob Berrevoets. Het nieuwe heren 1 team speelde tegen Aeolus 3 en won met 2-0. Doelpunten cotheek ‘The Flying Dutch- het kenteken in uw autoruit te laten graveren. Bij re man* de muziek op deze gen kunnen belangstellenden rustig in de auto bljjven maandelijkse disco voor de jeugd van 9 tot en met 14 jaar. De disco die iedere derde vrij dag van de maand gehouden Een barstje of sterretje in je ook na langere tijd nog - door gaan scheuren. De winter komt eraan: bevriezend vocht in de ster doet door uitzetting de ruit verder barsten. Plak Meisjes. D8 speelden de eer ste thuiswedsrtijd en won nen met 2-1 van Klein Zwit serland. De jongens D8 speelden uit in Nieuwkoop en kwamen met een gelijk spel terug. lichtingen bij P. Swart, Wil lem de Rijkelaan 13, 2741 VS Waddinxveen, tel. 0182- 614712 of bij R. van Es, Apol- lolaan 10, 2741 TK Waddinx veen, tel 0182-616232. in zijn doel. De wedstrijd ein digde in een 3-3 gelijkspel. Meisjes C2 hockeyden tegen Forescate C3. Madelon Struijk, Gyane van Kinderen en Denise Telussa scoorden 3-0. De meisjes Cl speelden in Bleiswijk en wonnen met 7-1. Er werd gecoord door Va- WADDINXVEEN - De com petitie is afgelopen zaterdag weer gestart voor de Korbis jeugd. De korfbalvereniging uit Waddinxveen doet dit jaar mee met maar liefst veertien jeugdteams waarvan de meeste hun eerste wedstrijd reeds speelden. In de welpengroep zijn drie teams waarvan een wedstrijd alweer werd afgelast. W3, het jongste team met allemaal nieuwe leden, debuteerde in de competitie met een 11-14 overwinning bij De Kapellen en W1 won met 15-11 van OZC. Ook de F-teams won nen. F2 met 4-0 van Vitesse en Fl met 0-6 van Weidevo gels. Het enige E-team verloor de eerste wedstrijd met 4-2 bij Trekvogels en ook Dl verloor net met 1-0 tegen Koag. In de C-groep was er verlies voor C3, maar zowel Cl als C2 won, respectievelijk met 5-0 van Koag en 4-0 van Bolnes en het hoogste jeugdteam BI won bij Olympia met 6-11. ■HHBoaaaiaiaHaiMaaaHB WADDINXVEEN - De Wad- dinxveense damvereniging Excelsior tracht de jeugd weer achter het dambord te krijgen. Dat gebeurt met een folder die bij alle Waddinx- veense basisscholen is uitge reikt. Volgens Excelsior is dammen leuk om te doen. Met wat oe fening kan een jongere al snel combinaties uitvoeren, de te genpartij vastzetten of een moeilijk eindspel in winst omzetten. De landelijke dambond heeft fraai oefenmateriaal ge maakt en een cursusboek voor de opleiding tot het Jan nes van de Wal-diploma. Wie daarmee oefent heeft de eer ste beginselen van het dam men zo door. Tijdens de actie kan tegen lage prijzen een uitgebreid assortiment struiken en bo men worden besteld. Knot- bomen langs percelen, lei- linden om de boerderij, hoogstamvruchten in een Wat de naslagwerken over li teratuurgeschiedenis niet meer op konden nemen, komt in deze cursus aan de orde. De groep komt éénmaal in de twee weken bij elkaar op woensdagen van 10.00-12.00 uur in het centrum voor kunbstzinnige vorming Kre- ater (Kerkstraat). In totaal zijn er 10 bijeen komsten. De prijs van de cur sus is ƒ239,-. GOUDA/WADDINXVEEN - Landschapsbeheer Zuid- Holland houdt komend win terseizoen voor de zesde keer de actie ’Boeren plan ten bomen’. De actie is be doeld om boeren en andere bewoners van het Zuid-Hol- landse platteland te stimu- I leren streekeigen struiken en bomen aan te planten. I Via de actie kunnen ze plan- tenmateriaal bestellen dat bovendien gratis wordt thuisbezorgd. I Vorig jaar verliep de actie I naar wens. Tweehonderd ei- wissels toe, maar ook dat kon Sliedrecht Sport niet van een duidelijke overwinning af houden. In de volgende wedstrijd te gen het organiserende Mendo had Data General meer mo gelijkheden. Omdat het tem po iets lager kon, kon het goed anticiperen op de aanval van de tegenstander en door duidelijk meer lengte en sprongkracht scoorde de ei gen aanval regelmatig. Ondanks de vechtlust van de Belgen en de aanmoedigen van het thuispubliek won de ploeg uit Zevenhuizen over tuigend en kon het zich op maken tegen de strijd om de derde plaats tegen Micro uit Roosendaal. Na in de eerste set nog te zijn weggespeeld, ontwikkelde Data-General vervolgens het beste van haar spel. Coach Willem-Jan van Yperen paste een andere combinatie toe met een wisselende middel- blok en het team ging vrijuit spelen. Micro had hier geen ant woord op en zag de set met 15-10 verloren gaan. Hierna ontwikkelde zich een span nende pot waaromheen het publiek zich enthousiast schaarde. De jeugdige selectie van Wil- lem-Jan van Yperen raakte uitgeput en verloor de derde en de vierde set nipt met 14- 16 en 13-15. Ondanks dit ver lies overheerste een voldaan gevoel over de eigen prestatie en mogelijkheden, waarop de komende drie weken competi- tievoorbereidingen kan wor den voortgebouwd. Komende zondag wacht al weer een zwaar oefentoemooi bij Switch in Millingen aan de Rijn. wordt, trekt al jaren veel voorruit zal in veel gevallen - jeugd die op de beste en nieuwste muziek komen dan sen. De muziek bestaat voor namelijk uit top-40 muziek en house. Óp de eerste disco van het daarom altijd eventuele ster- seizoen is er altijd wat i nieuws. De organisatie en de medewerkers doen steeds weer hun best om de disco steeds leuker te maken. Dit keer heeft de disco van ‘De Paddestoel* de primeur verzekeraar. Reparatie van van een aantal nummers die door de dj’s van drive-in-dis- cotheek ‘The Flying Dutch- zonder eigen risico indieneen man* zelf gemaakt zijn. Dit zijn een aantal house en dis- co-nummers smaak zullen vallen bij het publiek dat de disco bezoekt. Ook zal er dit seizoen weer een aantal avonden georgani seerd worden met een speci aal thema, zoals vorig jaar de al voor een nagenoeg verdwij- cartoondisco en de oranjedis- co. Het is ook mogelijk dat er weer een aantal extra disco’s gehouden worden. Deze zul len in de loop van het seizoen bekend gemaakt worden. Iedere disco zijn er door de bezoekers weer prijzen te winnen zoals cd’s en T-shirts. Deze eerste disco is er een cd- single te winnen, die hoog ge noteerd staat in de top-40. De di^co van vrijdagavond 18 september begint om kwart over zeven en zal om onge veer half tien afgelopen zijn. De bezoekers krijgen bij de ingang een gratis lot, waarbij zoals eerder genoemd een cd- single te winnen is. De leef tijd voor de bezoekers is 9 tot en met 14 jaar. WADDINXVEEN - Vrijdag avond 18 september start het nieuwe discoseizoen van de wijk- en speeltuinvereniging ‘De Paddestoel' aan de Lijs terbesstraat in Waddinxveen. Öok dit seizoen verzorgt de kennummer. Voor WA verze kerden heeft Automark een prima werkend zelfinbouw autoalarm: eenvoudig binnen tien minuten te monteren of op een volgende auto over te plaatsen. De prijs daarvan is ƒ219,-. Deze week houdt het snelle kwaliteitsteam van Auto mark, dat al 12 jaar in Neder land professioneel kentekens graveert, speciaal in Wad dinxveen een Aktie Ruit Re- pareren/Graveren. Door de snelle werkmethode zijn er meestal geen wachttijden en is een afspraak niet nodig. Het aanbrengen van de gra vures kost slechts enkele mi nuten, een ruitreparatie duurt een half uurtje en ge beurt vaak tegelijkertijd met het graveren. Voor het ruitre- pareren daarom direct mel den bij de reparateur/gra- veur. Reparatie van de voor ruit is voor WA Plus en All Risk zonder kosten. Het gra veren van het kenteken met NL kost ƒ25,- per auto. Dit is inclusief twee waarschuw- wingsstickers op de voorpor- tieren. Voor ƒ10,- extra kan een speciale reflectielaag over de gravures worden aan gebracht (ook als de auto al gegraveerd is), waardoor deze ook bij regen en ’s avonds bij weinig licht goed zichtbaar blijven. Als voorloper op het komend schooldamtoemooi in januari biedt de damclub Excelsior scholieren aan op dinsdag middag van 4 uur tot 6 uur in het houten gebouwtje van De Sperwer tegenover het NS- station Waddinxveense gedu- ZEVENHUIZEN - Maandag rende 10 middagen te komen 28 september starten bij de culturele vereniging De Ze ven Muzen in Zevenhuizen de ballet- en weer. Zowel voor ballet als voor dwarsfluit zijn vakbekwame docenten gevonden. Dwars fluit wordt gegeven door Geertje Hoekstra. Zij heeft dag 25 september opgeven bij conservatorium, speelt onder Raymond van Es. Verder in- andere in het orkest van Miss Saigon en in verschillende ensembles. De dwarsfluitlessen zijn op maandagavond in een zaal van de Gereformeerde Kerk aan de Dorpstraat te Zeven huizen. De balletlessen worden gege ven door Regina Gortat. Zij is bijna klaar met de dansaca- demie, heeft al een ruime er varing met jeugd van 7 tot en met 13 jaar en in dorpshuis Swanla geeft zij maandag 28 september vanaf 15.45 uur kennismakingslessen aan de verschillende groepen. Zowel bij ballet als bij dwars fluit is plaats voor nieuwe cursisten. Informeren en aan melden kan bij Adrie Alkem ade, tel. 0180-631826. genaren plantten ruim 30.000 bomen en struiken. Zo werden onder meer 1.000 hoogstamvruchtbomen aan geplant waardoor oude ras sen als de sterappel, Glorie van Holland (appel) en IJs- hout (peer) het landschap weer verrijken. trainen. Dat is vanaf 29 september tot de kerstvakantie. Het is ook dwarsfluitlessen mogelijk op school les te krij gen. De school moet dan een leslokaal ter beschikking stellen. Scholieren die willen mee doen kunnen zich voor vrij- MOERKAPELLE - De eerste ronde van de onderlinge com petitie bij de senioren van schaakvereniging Moerka pelle gaf enige interessante partijen te zien. De meeste favorieten wonnen wel, al leek het er sterk op dat de Vroegindeweij’s nog niet uit hun zomerslaap wa ren gewekt. Was clubkam pioen Wouter Vroegindeweij nog met vakantie, broer Maarten en vader Wim wer den hardhandig wakker ge schud door snelle nederlagen met zwart tegen repectieve- lijk Dirk Bac en Gerard van Ommeren, die in die volgorde ook de ranglijst aan voer en. Opvallend was verder dat ne gen partijen gewonnen wer den door wit en slechts één door de zwartspeler. Die laat ste was Ben van Geffen, die Jacques de Lange kansloos liet en de derde staat. André Corpeleijn en Arte Hoogduijn zijn na de eerste ronde nummer vier en vijf door hun winst tegen de oud- jeugdspelers Aart-Jan van Vliet en Sander Hertog. Ro nald Mandersloot, terug in Moerkapelle, klopte Gerrit van Meeteren en Hugo van Elteren had verrassend wei nig moeite met de sterke Marcel de Haan. René Ordelman was iets te sterk voor Marian van Elte ren. Michiel Rensen versloeg de andere nieuweling - Kevin Bakker - in snelschaakstijl. De derde nieuwe speler Peter van Vuurde (afkomstig uit de jeugd) was niet opgewassen tegen Jesse van Elteren. Bij de jeugdwedstrijden wa ren dertig kinderen aanwezig die in twee groepen startten. De uitslagen van groep 1: Jan van Helden-Stefan Rensen 1- 0, Pieter Perdijk-Saskia Droog 0-1, Matthias Freeke- Kevin Bakker 0-1, Ron Droog-Jasper Kamp 1-0, Glenn Krijgsman-Boudewijn Weijermars 0-1, Michiel Ren- sen-Patrick Stam 1-0, Peter van Vuurde-Martijn van der Heijden 1-0. Groep 2: Sytze Banga-Dico Reyneveld 1-0, Wesley de Mooij-Mark Pieper 0,5-0,5, Thijs van der Torren- Marleen van Vliet 0-1, Nor man van Rhijn-Teun Kooij 0- 1, Rob van Helden-Ton van Zeumeren 1-0, Job Reyne- veld-Laurens Verwater 0-1, Bas Pieper-Wietse Wigboldus 0,5-0,5, Jessica Stam-Marius van der Torren 0-1. boomgaard, streekeigen sierbomen en -struiken op het erf, jonge boompjes op een niet-gebruikt stukje grond, op deze wijze kan de eigen boerderij of erf wor den verfraaid. Bewoners van het Zuid-Hol- lands landelijk gebied kun nen gratis het boekje met het complete assortiment aanvragen bij Landschaps beheer Zuid-Holland, tel. 0182- 524500. Ook advies over wat nu aan te planten is mogelijk. De uiterste be steldatum is 30 november. Risk verzekering is afgeslo ten, is sterreparatie vrijwel altijd zonder kosten: de reke ning wordt door de repara teur rechtstreeks bij de ver zekering ingediend. Voor ruitschade verzekerd en wordt er doorverwezen naar een ruitschadespecialist, dan kunnen mensen ook bij Auto mark terecht. Ze moeten dan wel de juiste verzekeringsge- gevens en de groene kaart meenemen. Na een korte periode van te ruggang worden er weer meer auto’s gestolen, vaak oudere auto’s en voor 50% be treft het een Opel of een Volkswagen. Een startonder- breker is niet meer voldoen de. Politie, ANWB, Verzeke ringen en de Consumenten bond bevelen daarom het Kenteken Graveren aan: zeer goedkoop en effectief. Van een gestolen auto met gravu res in alle ruiten moet men alle ramen vervangen om hem door te kunnen verko pen, want op de (valse) papie ren staat een verkeerd kente- WADDINXVEEN - Vanaf woensdag 23 september wordt in een nieuwe cursus reeks aan de hand van aller lei materiaal (romanfrag menten, recensies en video beelden) een helder overzicht gegeven van de Nederlandse literatuurgeschiedenis van 1945 tot heden: van Gerard Reve tot Arnon Grunberg, van Anna Blaman tot Connie Palmen. WADDINXVEEN - Vanaf dinsdag 22 september start een literaire leeskring in het centrum voor kunstzinnige vorming Kreater (Kerk straat). De begeleidster gaat in op achtergronden van romans (stromingen, literaire kritiek) en behandelt thema’s en mo tieven. Natuurlijk is er ruim te voor eigen inbreng. Het boek dat tijdens de eerste bijeenkomst behandeld wordt is van de winnaar van de P.C. Hooftprijs, F.B. Hotz en zijn roman De Vertekening. De groep komt tienmaal bij elkaar op dinsdagen van 20.00-22.00 uur, met tussen pozen van ongeveer één maand. Het is mogelijk min der bijeenkomsten bij te wo nen. Dit wordt verrekend in de prijs. De prijs van de lees kring is ƒ239,-. WADDINXVEEN - Afgelo pen zondag heeft Gijs van de Knaap (S.C. Antilope) bij de Nederlandse kam pioenschappen een eerste plaats op de 1.000 meter bij D-junioren (13 jaar) be haald. In een veld van 39 deelnemers wist Gijs met enige moeite in de finale ronde door te dringen. Echter bij de finale bleek niets van deze zwakte. Op het laatste rechte stuk wist hij zijn volger in een eindsprint te verslaan. Op nummer 3 had hij zelfs maar liefst 8 seconden voorsprong. Hiermee verbeterde hij en passant het op zijn naam staande clubrecord op de 1.000 meter met ruim 3 se conden (2.49.86). Deze prestatie staat niet op zichzelf. Gijs heeft dit jaar zijn draai gevonden op de atletiekbaan. Eerder dit jaar behaalde hij namelijk met zijn team een tweede plaats bij de in- terregio-meerkamp te Roosendaal. Met Gijs voegt S.C. Antilope weer een topper aan haar gele deren toe. Zaterdag won het in sporthal Swanla het eigen oefentoer- nooi tegen de eerste divisie- clubs Switch en De Schal- mers. Vooral in de wedstrijd tegen Switch, dat zich ver sterkt heeft met twee eredivi- siespeelsters, bleek dat Data- General bepaald nog niet de juiste spelpatronen onder de knie heeft. De passing was matig ver zorgd en in de blokkering schoot vooral het middenblok tekort. Switch won met 2-1, maar verloor vervolgens met 0-3 van De Schalmers, de de butant in de eerste divisie. Dankzij ouderwets vechtvol- leybal kon de selectie van coach Willem-Jan van Ype ren in de afsluitende wed strijd De Schalmers de baas blijven, vooral door een bete re service en verwerking van tactische ballen. Door een beter setgemiddelde eindigde Data-General als eerste, maar men was be paald niet tevreden over het vertoonde spel. Weinig uitge rust toog men op zondag naar Booischot in België om deel te nemen aan een sterk bezet internationaal volleybaltoer nooi. Naast enkele Belgische teams namen deel het Duitse Bayer Leverkussen en uit de Nederlandse eredivisie Slied recht Sport en Micro Roosen daal. In de eerste wedstrijd tegen Sliedrecht kon de ploeg uit Zevenhuizen duidelijk het tempo niet bijbenen. Op gladde betonnen vloeren was het moeilijk in het eigen spel te komen en de dames speelden de beschroomd; de service was te eenvoudig en aanval en blokkering misten overtuiging. Coach Willem- Jan van Yperen paste veel morgen kunt u er ook in rijden naar Berkel en Rodenrijs met coach B. Glaser en trainster H. Bierman. Ze hockeyden op gras en wonnen met 3-1. Jon gens Cl speelden in Zoeter meer. De jongens van Zoetermeer kwamen niet een keer in de buurt van doelverdediger donderdagavond, Jan Versteegh. Er werd ges coord door Hendt Versteegh (1-0). Via een voorzet van Folkert de Wit en een tip-in van Brent van Assen werd het 2-0. Remco Schenk scoorde 3-0. Vervolgens scoorde Brent van Assen nog twee keer, Tim Hanse eveneens en het achtste doelpunt kwam tot stand via een strafcomer die vakkundig gestopt werd door Hendt Versteegh en door Fol kert de Wit het doel werd in- ting Waddinxveens Welzijns- geslagen. werk (SWW) houdt dinsdag Jongens Cl, die worden ge- 22 september een wandeltocht coachd door de heren Raas en voor senioren. Deze nieuwe activiteit van de stichting is bedoeld voor alle Waddinxve ners van 50 jaar en ouder. Bij goed weer kunnen wande laars om 10.00 uur starten bij het Anne Frank-centrum (Jan gelijkmaker. Keeper Ralph van Bijnenpad) voor een tocht Verkleij weerde zich kranig van ongeveer 10 km. Daar- voor krijgen de deelnemers consumptiebonnen waarmee men vooraf, na afloop in het Anne Frank-centrum en on derweg bij de aangegeven stopplaats een kopje koffie of thee kan halen. Voor meer in formatie over de wandeltoch ten kan men contact opnemen lerie Petit (2), Kim Tempe- met de SWW, tel. 0182- laars (2), Leonie Kammeijer 631932 of 0182-615555. (2) en Kim van der Weel. HAÜINA 2/ I Openingstijden: 7 45 tot 18 00 uur Donderdag koopavond: tot 21.00 uur. Zaterdag: 8.45 tot 17.00 uur Complete schade afhandeling Vervangend vervoer Masterfrt activiteit Alle autoruitreparaties Verse koffie en dagblad Airco-controle 24-uurs service voor noodgevallen, 7 dagen per week •A. W

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 27