makelaars van goede huize! BLIKVANGER U slaagt bij Van ’t Hof! Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar van Hof! 11 Moerkapelle Waddinxveen r makelaardij Van ’t Hof: kind aan huis in de regio! Boskoop Van ’t Hof: lOl Bijna 40 jaar ervaring I Kantoren in Gouda, Alphen a/d Rijn, Zoetermeer, Waddinxveen en Bodegraven. Jan Dorrekenskade Oost 98 Vraagprijs 319.000,- k.k. Kleikade 41 Vraagprijs 259.000,- k.k. Ruime, keurig onderhouden en com pleet geïsoleerde hoekwoning, welke is gelegen in de ruim opgezette wijk “Zuidplas”. De op de parterre aanwezige slaapkamer geeft diverse andere moge lijkheden zoals kantoor aan huis. Bouwjr. 1989, 292 m2 eig. grond en ca. 420 inhoud. Indeling: entree/hal, toilet met font., trapopgang, royale L-vorm. living met schuifpui naar terras aan de zijkant van de woning, open keuken in L-vorm. opstell., witte uitvoering en v.v. div. inbouwapp., riante slaap-/werkka- mer met wastafel en vaste kast. De gehe le parterre is v.v. een plavuizenvloer met vloerverw. Ie Verd.: overloop, vaste kast met combiketel en unit m.v., 3 slaap kamers, waarvan 1 met 2 dakkapellen, badkamer met douche, 2e toilet, wasta fel en aansl. wasapp. Verder 2 bevloerde bergvlieringen. De woning biedt tevens een fraaie, onder architectuur aangeleg de voor-, zij- en achtertuin met vrijst. stenen berging en achterom en voldoen de parkeergelegenheid nabij de woning. De oplevering is in overleg. Marga Klompéhoeve 125 Vraagprijs 429.000,- k.k. Burg. Trooststraat 69 Vraagprijs 239.000,- k.k. Onder architectuur verbouwd en uit gebouwd halfvrijstaand woonhuis met een vrije ligging aan achterzijde. Gelegen in rustige woonomgeving. Bouwjaar 1960, 494 m2 eig. grond en ca. 460 m3 inhoud. Indeling: ruime hal/entree, kelderkast, riante living v.v. parketvloer en gecentreerde openhaard. De woning is aan de achterzijde over de volle breedte uitgebouwd met daarin eetgedeelte en open keuken, welke is v.v. een plavuizenvloer met vloerverw., de keurige kersenhouten keuken is v.v. diverse inbouwapp. Grote bijkeuken met aansl. wasapp., c.v. ketel, geiser, toilet met font, en schuifdeur naar ber ging. Ie Verdieping: overloop met berg- kast, 1 slaapkamer a.z., 1 slaapkamer v.z., ruime badkamer met ligbad, afz. douche, dubbele wastafel en 2e toilet, dakterras. 2e Verdieping: voorzolder met vaste kast, 1 slaapkamer met dak kapel met vaste kastruimte, 1 kleine kamer. Deze keurig onderhouden en ruime woning heeft verder o.a. dubbele parkeergelegenheid op eigen terrein en een diepe, sfeervol aangelegde tuin (ZO) die u veel privacy biedt. De woning is uw bezichtiging zeker waard! Kruiskruid 26 Vraagprijs 329.000,- k.k. Azalealaan 43 Vraagprijs 439.000,- k.k. Zuidplaslaan 432, 2741 TE Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. Raadhuisstraat 24 Vraagprijs 349.000,- k.k. Pinksterbloemstraat 6 Vraagprijs 429.000,- k.k. Leuk vrijstaand woonhuis, bouwjr. ca. 1930, met diepe achtertuin. Deze keurig onderhouden, sfeervolle woning is geheel v.v. dubbel glas en biedt met 242 m2 eig. grond en ca. 275 m3 inhoud de volgende indeling: entree/hal, woon kamer aan de voorzijde van de woning en welke is v.v. een laminaatvloer, woon keuken aan achterz. In de aanbouw bevindt zich: bijkeuken met plavuizen vloer, aansl. wasapp. en Nefit HR combi ketel 1993, keurige, geheel betegelde en licht uitgevoerde badkamer met douche en wastafel en een geheel betegelde toilet. Ie Verdieping: overloop met vaste kast, 1 slaapkamer aan de achterz., 2 slaapkamers aan de voorz., waarvan 1 met wastafel, vaste kast met schuif deuren en dakkapel aan de zijkant. Via losse trap naar ged. bevloerde bergzol der. De woning heeft verder een keurige voor- en achtertuin, ca. 20 m. diep, met o.a. waterput, vrijst. houten berging en achterom. Oplevering in overleg. Gunstig gelegen, goed onderhouden eengezinswoning. Bouwjr. 1959,115 m2 eig. grond en ca. 250 m3 inhoud. Indeling: entree/hal, toilet met font., fijne tuingerichte woonkamer v.v. een plavuizenvloer, keurige keuken (1 jr.) met luxe apparatuur, t.w.: ker./halogeen kookplaat, afzuigkap, combi-magne- tron, koelkast en vaatwasser. Ie Verd.: overloop met vaste kast, 1 slaapkamer v.z. met vaste kast, 1 slaapkamer a.z., luxe badkamer met ligbad, wastafel met meubel, therm, kranen en 2e toilet. 2e Verd.: 1 slaapkamer v.z. met dakkapel en bergruimte, 1 slaapkamer a.z. met toegang tot balkon (Zuiden), kleine bergvliering. Deze nabij winkels en openbaar vervoer gelegen tussenwoning biedt verder een diepe voortuin met berging (met HR combiketel 1996) en keurige, zonnige achtertuin, pal op het Zuiden. Oplevering van deze aantrek kelijke woning is in overleg. Sfeervol woonhuis met 331 m2 eig. grond en ca. 325 m3 inhoud. Gelegen in rustige woonwijk. Het centrum met alle winkelvoorz. is op loopafstand. Indeling: entree/hal, v.v. een plavuizen vloer en met toilet en kelderkast, riante woonkamer, welke 5 jr. geleden is uit gebouwd, met schuifpui en lichtkoepel, open keuken. Woonkamer en keuken zijn v.v. een plavuizenvloer met vloer verwarming. Vanuit de keuken door gang naar berging/bijkeuken met aansl. wasapp. en v.v. een plavuizenvloer. Ie Verd.: overloop, 1 slaapkamer v.z., 2 slaapkamers a.z., badkamer met dou che met therm, kraan en wastafel. Via vaste trap bereikbare zolder met Nefit HR combiketel 1995. De woning is gedeelt. v.v. dubbel glas, biedt aan voor zijde parkeergelegenheid op eig. terrein en aan achterzijde een zeer royale tuin (ca. 35 m. diep), gelegen op het zuiden en met terras, borders, vrijst. houten berging en achterom. Moerkapelle is een van de kleinere plaatsen in het Groene Hart met een gunstige centrale ligging t.o.v. de uitvalswegen naar de grote omliggende steden (A12/A20). Opl. van deze aantrekkelijke woning is in overleg. woon- ferverwar- .ard en 'en keuken aan |fcwng, in luxe uitvoe- stell. en v.v. inbouwappa- afzuigkap, gascomfort, Jan Willem Frisoweg 50 Vraagprijs 267.500,- k.k. Uitstekend verzorgde, karakteristieke dijkwoning met een fraai uitzicht over de polder. De woning is ca. 1930 gebouwd op 92 m2 eigen grond, heeft een inhoud van 250 m3 en is gelegen nabij de dorpskern. Indeling: entree/hal, open keuken aan voorzijde, lichte woonkamer met sierschouw aan achterzijde. Onderhuis: ruim portaal met fraaie plavuizen vloer en verlaagd plafond met inbouwverlichting, moder ne volledig betegelde badkamer met lig bad, wastafel met meubel en design radiator, verlaag plafond met inbouw verlichting, luxe toilet met hangcloset en fonteintje, c.v.-ruimte met Fasto HR combiketel (1991) en aansluiting wasap- paratuur. Ie Verdieping: overloop met vaste schuifdeurkast, 1 slaapkamer aan voorzijde met vaste schuifdeurkast, 1 slaapkamer aan achterzijde met was tafel en deur met toegang tot balkon. Verder biedt deze woning u een keurige achtertuin (Z) met vrijstaande houten berging (recent vernieuwd) en achter uitgang. Bijz.: het gehele onderhuis is recentelijk geheel verbouwd. Sparrengaarde 16 Vraagprijs 375.000,- k.k. Keurig onderhouden, sfeervol woonhuis met diepe achtertuin. Gelegen temid den van fraaie, vooroorlogse bebouwing. Deze tussenwoning met bouwjr. ca. 1930 en 127 m2 eig. grond biedt u de volgende indeling: entree/hal, keurig toilet, fijne woonkeuken aan voorz. in lichte uitvoering en v.v. ker. kookplaat, afzuigkap, vaatwasser, combi-magne- tron en koel-/vriescombinatie, woonka mer aan achterz. Hal, keuken en woon kamer zijn v.v. een laminaatvloer. Bijkeuken met plavuizenvloer en combi ketel, voormalige (geheel betegelde) douchegelegenheid met aansl. wasappa- ratuur. Ie Verd.: overloop met vaste kast, 3 slaapkamers, luxe, moderne badka mer met ligbad, douchecabine, 2e toilet, wastafel en therm, kranen. De nette, diepe achtertuin (15 m.) heeft een vrijst. houten berging en achteruitgang. Royale tussenwoning op een prima lokatie in kindvriendelijke woonomge ving. Nabij speeltuin, veel groenvoorzie ningen. Bouwjr. 1974, 112 m2 eig. grond en ca. 365 m3 inhoud. Indeling: entree/hal met meterkast, provisiekast en toilet met fontein, open keuken aan de voorz., royale tuingerichte woon kamer met openhaard partij. Ie Verdieping: overloop, 1 slaapkamer aan de voorz. (460 x 300) met grote inloopkast, 2 slaapkamers aan de ach terz. (440 x 275 en 350 x 180), badkamer met ligbad, 2e toilet, wastafel en aansl. wasapp. 2e Verdieping: grote zolder ruimte met berging achter knieschot- ten, c.v. ketel en badgeijser. Fijne achter tuin, gelegen op het Westen, met terras en borders. Voortuin met aangebouwde stenen berging. De woning biedt u met veel rust en ruimte een prima woon comfort. ming, moderne witi schuifpui naai^fl voorzijde van^^^ ring, ratuu^aa electr. oven, koelkast en vaatwasser. Bijkeuken met aansl. wasapp. Ie Verd. geheel belegd met een licht beuken lami naatvloer): overloop, 3 slaapkamers (resp. 420 x 314, 420 x 218 en 314 x 274) waar van 2 met vaste kastenwand met schuif deuren, luxe badkamer met ligbad, dou checabine, 2e toilet en wastafel. Via vaste trap naar zolderverdieping met werk ruimte en div. bergingen. Dit heerlijke woonhuis biedt u verder een fraai aange legde achtertuin, pal op het zuiden, met niveauverschil en vlonder aan het water. Aan voorzijde opstelplaats voor auto op eig. terrein. Royaal herenhuis, type 2-onder-l kap, met aangebouwde garage. Gelegen in kindvriendelijke woonomgeving en met vrij uitzicht op speelplaatsje. Dit object, gebouwd in 1986, gel. op 225 m2 eig. grond en met 400 m3 inhoud, is uitste kend onderhouden en modem van afwerking en inrichting (onder architec tuur). Indeling: entree/hal, toilet met font., trapopgang, ruime L-voi kamer met grindvloer en^^ ittfeoae; 't(^ Royale, perfect onderhouden eengezins- tus sen woning met nette achtertuin (W) met o.a. niveauverschillen, borders, vrij st. stenen berging en achteruitgang. Bouwjaar 1978,137 m2 eig. grond en ca. 380 m3 inhoud. Indeling: entree/hal, toilet (hangcloset) met font., nette woonkeuken (5 jaar) voorzien van inbouwapp., t.w.: ker. kookplaat, vaat wasser, combi-magnetron, koel- en vrieskast, tuingerichte woonkamer met hoek openhaard. De parterre is belegd met een plavuizenvloer. Ie Verd.: over loop met trapkast, 1 L-vorm. slaap kamer aan voorz., 2 slaapkamers aan achterz., luxe badkamer met ligbad met whirlpool, afz. douche, wastafel met meubel, therm, kranen, 2e toilet en designradiator. 2e Verd.: 1 L-vorm. slaap kamer met dakkapel, voorzolder met div. bergingen, vaste kast, aansl. wasapp. en Vaillant combiketel. De woning is grotendeels v.v. dubbel glas en gelegen in rustige woonwijk, nabij div. woonvoorzieningen zoals NS- station, sporthal en winkelcentrum. Opl. in overleg. JF- Straks naar een nieuw adres? Dan e rst naar ee SB»-.11 ■_van ’t hof Wij informeren u graag over het afsluiten van deze verzekering. NVM [HUIS] GARANTIE n vertrouwd adres! r* M NVM HUISGARANTIE* DE MEEST UITGEBREIDE DEKKING TEGEN VERBORGEN GEBREKEN. gr.W,

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 32