Kinderboekenweek in de bibliotheek Kindermarkt bij Bethelschool Jeugddienst Zevenhuizen en Armoedeplatform wordt een advies inspraakorgaan ‘Borstvoeding in de eerste weken* Steunpunt Mantelzorg helpt bij clementie Dick Dros klimt op bij sjoelers Wisselend succes voetbaljeugd Waddinxveen Gemeentebestuur beoordeelt bouwtekening kinderboerderij Introductie leerlingen van Coenecoop College mannenstemmen Expositie in Agnietenkapel Scrabbelen voor senioren Koffieochtend in Zevenhuizen Anne Frank- koor zoekt Collectieve inzending op Franse beurs Verzetsmuseum ontvangt jeugd GOUDA - Tijdens de landelijke Nationale Junior Museumweek (NJM), die tot zondag 4 oktober wordt gehouden, houdt het Ver zetsmuseum Zuid-Holland in Gouda voor de jeugd extra activi teiten. PAGINA 17 WOENSDAG 30 SEPTEMBER 1998 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN r ^4*. ‘Pas als je baby geboren is, besef je daadwerkelijk wat het bete kent een kindje aan de borst te hebben. De kraamtijd is een periode waarin je tijd mag nemen je baby te leren kennen en aan hem of haar te wennen', aldus La Leche Leaque. ‘Het voeden zal niet altijd meteen vanzelf gaan. Het kan prettig zijn je daarop voor te bereiden'. gedaan. Na vijf spelletjes kregen alle kinderen een prijsje. Verder waren op de kindermarkt planten verkocht, konden bezoe kers hun haren laten knippen of hun auto laten wassen. Ook boe ken en oud speelgoed waren te koop. De markt werd druk be zocht. Volgens de schoolleiding was de kindermarkt zeer geslaagd en zeker -nogmaals- voor herha ling vatbaar. WADDINXVEEN - De klassen 4 HAVO en 5 Atheneum van het Coenecoop College hebben hun introductiedagen in het bui tensportcentrum Tiekamp in het Hoge Bergse Bos in Ber- schenhoek er op zitten. Op het tweedaagse programma stonden onder andere steppen over heuvels en dalen, kanova ren, sportklimmen op de 35 meter hoge Monte Cervino en een survival-challenge parcours met touwbruggen, hindernissen, kabelbanen en heel veel blub ber. Onder begeleiding van ervaren instructeurs werkten de leerlin gen per klas de onderdelen af. Heel wat leerlingen en docen ten hebben tijdens de survival- tocht in het waterrijke gebied een nat en vooral vies pak opge lopen, wat ondanks het minder goede weer geen probleem op- Alle leerlingen hebben een aan tal keren een studieles gehad. Dit als voorbereiding op hun - hopelijk - voorspoedige school loopbaan op het Coenecoop College. Ook kanovaren stond op het programma van de introductiedagen van het Coenecoop College. (Foto: Coenecoop College). Tijdens de themaweek hebben kinderen van 8 tot 12 jaar op ver toon van hun NJM Paspoort gratis toegang tot alle deelnemende mu sea. In het paspoort bevindt zich een door de NS ter beschikking gestelde Railrunnerkaartje waar mee de kinderen tot en met 3I december gratis kunnen reizen als zij een museum willen bezoe ken. De F4 speelde een leuke wed strijd thuis tegen Gouda F3. Het samenspel in deze tweede wed strijd was al veel beter dan in de vorige wedstrijd. F4 had nu ook een echte keeper Henri Duine, die veel ballen wist te stoppen. Na een mooie rush scoorde Bra dy van Nelfen ook het eerste doelpunt voor dit nieuwe team. Helaas was de tegenstander toch iets beter maar ondanks de ne derlaag van I -7 was iedereen te vreden. Nog een paar keer goed trainen en dan komt de eerste overwinning eraan. De F3 en F2 moesten beiden thuis spelen tegen een FI-team. Waddinxveen F3 trok tegen Per- kouw Fl aan het kortste eind. Ondanks het betere veldspel (en dankzij de grote keeper van Per- kouw verloren zij met 2-4. F2 was niet echt slechter maar wel twee koppen kleiner dan de spelers van Lekkerkerk Fl. Mis schien was dit mede de oorzaak van de I -5 uitslag. Ook de Fl speelde thuis en wel tegen Gouda Fl. Na een goede warming-up begon de sportieve strijd tegen Gouda. Het publiek zag Waddinxveen al in de zesde minuut door een goal van Bart Bruijn op voorsprong komen. Nadat Wesley Tol in de ZEVENHUIZEN - Zondagavond 4 oktober om zeven uur is er weer een jeugddienst in de Ne derlandse Hervormde Kerk van Zevenhuizen. Het thema van de dienst luidt: ‘Is God nog jaloers?' De heer Varke- visser uit Gouda zal met de aan wezigen over deze vraag naden- Om tijdig de benodigde stand- ruimte te kunnen reserveren is het van belang dat PPH voor 9 oktober weet welke bedrij ven aan de Salon du Végétal I999 willen deelnemen. Voor aanmelding en informatie kan contact worden opgenomen met Plant Publiciteit Holland, tel. 0172-21 75 50, fax 2I 83 50. Contactpersoon is Cocky Nieuwveld. Tijdens de avond zijn er ook boe ken te leen, kolven te huur en materialen ter ondersteuning van de borstvoeding te koop. Voor nadere informatie en tele fonische hulpverlening kan men bellen naar La Leche League-leid- ster Riet Boef, tel. 0182-395225. leverde. Immers, wanneer de grens van schoon en droog ge passeerd was naar vies en nat werd het voor de leerlingen pas echt leuk. Vaak kwamen ze vol ledig onder de bagger terug. Met een gemeenschappelijke pannenkoekenmaaltijd werd de dag afgesloten. In dezelfde week gingen alle brugklassen van het Coenecoop College op studiedagen. Op verschillende plaatsen, zoals Noorden, Den Haag, Aarlan- derveen en Noordwijk, hebben de leerlingen hun klasgenoten en mentor leren kennen. Tijdens deze dagen werden de leerlingen behalve door hun ei gen mentor ook begeleid door juniormentoren, leerlingen uit de hogere klassen. Op het programma stonden al lerlei activiteiten, afhankelijk van de mogelijkheden ter plaatse en De vakbeurs Salon du Végétal in de Franse stad Angers neemt ook voor de Neder landse boomkwekerij sterk in belang toe. Plant Publiciteit Holland coördineert bij vol doende belangstelling een col lectieve inzending voor deze beurs, die van I7 tot en met 19 februari 1999 wordt gehou den. Dit jaar namen zes Ne derlandse exporteurs deel on der de PPH paraplu. Uit de re acties bleek dat deze deelname positief werd beoordeeld. De beurs telde 400 exposanten uit diverse landen en werd be zocht door meer dan 11.700 bezoekers. Voor deze gratis bijeenkomst kan men zich aanmelden bij het Steunpunt Mantelzorg Gouda, te lefoon 0182-594658, of even bin nenlopen bij de balie in de Thuis- zorgwinkel-Meditheek aan de Boelekade, hoek Spoorstraat in Gouda. De openingstijden zijn maandag van 13.30-17.00 uur, dinsdag tot en met vrijdag 10.00-15.00 uur. Telefonisch opgeven kan ook bui ten de openingstijden. festiviteiten rondom het slaan van ’eerste paal’. Met de sponsor, het aannemings bedrijf Gebr. van Vliet, is hierover reeds contact. Binnenkort zal dui delijk zijn aan wie deze eer wordt toebedeeld en hoe dan gelijktijdig het eerste contact tussen en de installatie van de nieuwe be stuursleden van de stichting gaat verlopen. Ten aanzien van de watervoorzie ning is overeenstemming bereikt met de waterleidingmaatschappij uit Gouda. Voor de rioolaanslui- ting is een oplossing gevonden bij het aangrenzende tenniscomplex van De Gouwe Smash. Voor de eventuele gas- en electri- citeitaansluitingen liggen de zaken iets complexer. Nog steeds is niet duidelijk of er wel een gasaanslui ting noodzakelijk is. Ook de eerdere optie voor reali satie van de zonneboiler wordt nog steeds betrokken in de opzet. Het gaat daarbij om een deelna me aan een subsidieproject in 1999 van de gemeente Waddinx veen. Het onderzoek naar meer ver lichting in het Warnaarplantsoen is ook nog gaande. De realisatie ervan staat of valt met de beperkte financiële moge lijkheden. Ie voorzieningen en aan activitei ten op het terrein yan de armoe debestrijding gedurende de laat ste maanden. Wat dit laatste punt betreft, is vermeldenswaard dat vanuit het platform onlangs aan PCW-wet- houder Joop Neele een lijst van I 6 aanbevelingen betreffende het minimabeleid in 1999 is voorge legd, waarvan de uitvoering ur gent wordt geacht. Deze aanbevelingen vormden een deel van de langere lijst in het Ad vies Minimabeleid dat in april van dit jaar werd uitgebracht aan het gemeentebestuur. WADDINXVEEN - Het Perma nent Platform Armoedebestrij ding Waddinxveen houdt donder dagavond 8 oktober om half acht een bijeenkomst in het centrum voor kunstzinnige vorming ‘Kre- ater' (Kerkstraat). Gesproken wordt er over een nota waarin de toekomstige posi tie en organisatievorm van het Waddinxveense platform wordt beschreven. Aan de leden wordt voorgesteld het platform meer dan tot nu toe het karakter te geven van een ad vies- en inspraakorgaan met be trekking tot het gemeentelijk ar moedebeleid. De voorzitter van het platform, prof.dr. Jan den Draak, vindt dan een overeenkomst met het ge meentebestuur, waarin een en ander wordt geregeld, noodzake lijk. In de nota wordt ook voorgesteld in het platform drie permanente secties te laten opereren. Eén voor het gemeentelijk minimabe leid, één voor informatie en com municatie en tenslotte één voor de cliëntenparticipatie. De laatste zou voorlopig de plaats innemen van de beoogde cliëntenraad. Behalve over deze voorstellen zal het platform ook nog aandacht schenken aan plaatselijke ontwik kelingen in het gebruik van socia- partners die voor hen zorgen. Deze zorg wordt soms erg zwaar. De mantelzorgers bevin den zich meestal in een moeilijke situatie, want de zorg voor een familielid zal alleen maar toene men. Ook het contact met iemand die dementerend is verandert. Het is moeilijk te begrijpen waarom zij anders reageren. Het Steunpunt wil op deze mid dag mantelzorgers van dementie- patiënten gelegenheid geven om van lotgenoten te horen hoe zij met deze zaken omgaan. De deelnemers kunnen ervarin gen uitwisselen over de manier waarop zij ieder met bepaalde problemen omgaan. WADDINXVEEN - ’Rondom de bevalling, met name de kraamtijd’ is het thema van de maandelijkse informatiebijeenkomst van de borstvoedingorganisatie ’La Le che Leaque’ die donderdagavond I oktober van acht tot tien uur wordt gehouden bij Nel Veerman aan de Prinses Beatrixlaan 98 in Waddinxveen. WADDINXVEEN - De afdeling senioren van de Stichting Wad- dinxveens Welzijnswerk (SWW) begint dinsdag 6 oktober met scrabbelen voor senioren. Liefhebbers van dit gezelschaps spel kunnen voortaan eens in de twee weken om 14.00 uur te recht in de leeszaal van het Anne Frank-centrum (Jan van Bijnen- pad). De kosten zijn I,- per persoon. Belangstellenden kunnen voor meer informatie contact opne men met de SWW, telefoon 0182-615555 of 0182-631932. de weersomstandigheden. Bin nen werd vaak aan opdrachten gewerkt die betrekking hadden op het samen leven en samen leren op het Coenecoop Colle ge- Sommige klassen stelden in groepen boodschappenlijstjes samen en kookten daarna zelf. Verscheidene klassen bezoch ten een museum, zoals het Postmuseum in Den Haag, het Archeon in Alphen aan den Rijn en Space Expo in Noordwijk. Hoogtepunt was voor iedere klas de ‘bonte avond', waarvoor de leerlingen zelf allerlei leuke dingen hadden verzonnen. ding met de opbrengst van de rest van de kindermarkt. Een derde daarvan naar straatkinderen in de Filipijnen. Op de kindermarkt waren naast rommel kijken nog veel meer din gen te doen. Er kon worden gege ten, er was een poffertjeskraam, een oliebollenkraam, er kon patat worden gegeten, stroopwafels en broodjes hamburger. Natuurlijk werden er spelletjes WADDINXVEEN/GOUDA Het Steunpunt Mantelzorg houdt woensdagmiddag I4 oktober om twee uur een bijeenkomst voor ’mantelzorgers’ van dementie-pa- tiënten in het gebouw aan de Spoorstraat in Gouda. Als men zorgt voor een familielid, vriend of kennis met een ziekte of een handicap, dan is men man telzorgen. Naar schatting lijden in Neder land tussen de 150.000 en 200.000 mensen aan dementie. Al die mensen worden bijgestaan door familieleden, kinderen en Op de informatiebijeenkomst van donderdagavond wordt gepraat over het aanleggen, hoe krijg en houd je voldoende melk voor de baby en andere zaken waarmee moeders te maken krijgen. Het bijwonen van de informatie bijeenkomst van La Leche Leaque is altijd vrijblijvend. Welkom zijn aanstaande moe ders en moeders die al een kind je aan de borst hebben. Ook de baby’s zijn van harte wel kom. De eerste landelijke Nationale Ju nior Museumweek wil kinderen van 8 tot I2 jaar stimuleren mu sea te bezoeken. De themaweek is tevens de start van de NJM- wedstrijd die loopt tot I februari I999. Om het voor de kinderen, ouders en docenten van basisscholen makkelijk en aantrekkelijk te ma ken op pad te gaan zijn gratis ver krijgbaar een NJM Paspoort, een NJM Schatkaart en een Junior Mu seum Routegids, waarin alle acti viteiten door de deelnemende musea zijn opgenomen. mee is ook de voorbereiding van dit onderdeel van het project af gerond. Met de ondernemerskring Indus trieel Contact Waddinxveen (ICW) bestaan contacten over sponsoring en het invullen van de nog openstaande bestuursfunc ties. Tot verdere resultaten heeft dit contact nog niet geleid. Bij het notariskantoor Van der Meulen, Koek en Wichman is de oprichtingsacte van de Stichting Kinderboerderij Warnaarplant soen getekend. Dit feit maakt het juridisch mogelijk bestaande fond sen aan te spreken voor spon soring. De nieuwe stichting heeft inmid dels het fonds van de VSB Bank (Utrecht) en het Jantje Beton Na tionaal Jeugd Fonds (Utrecht) be nadert voor financiële bijdragen. Bij de plaatselijke VSB Bank is in middels een bankrekening geo pend. Het Waddinxveense installatiebe drijf De Wit BV, die het sanitair en de electriciteitsvoorzieningen in de nieuwe kinderboerderij gaat verzorgen, heeft toegezegd voor ƒ3.500,- het project te willen sponsoren. Nu de bouwaanvraag van de nieu we kinderboerderij bijna een feit is, wordt ook nagedacht over de tiende minuut al de 2-0 liet aan tekenen ging Gouda met dubbele kracht in de aanval en wist ook te scoren. Na de rust waren bei de teams goed aan elkaar ge waagd ,maar door de inzet van het hele team wist Fokke Fenne- ma met een grandioze treffer en Bart met zijn tweede van die dag toch de eindstand op 4-I te brengen. De E3 moesten in Stolwijk E3 hun meerdere erkennen en verl oor met 6-I.De E2 en El wisten hun tegenstanders met grote cij fers te verslaan. VEP E5 was in Waddinxveen niet opgewassen tegen Waddinxveen E2 en werd met een 10-0 nederlaag naar huis gestuurd. De El speelde uit tegen Gouda E2. Ondanks het feit dat de ploeg niet goed in de wedstrijd kwam en in de tweede helft vooral te gen zichzelf voetbalde wonnen ze toch met I -11 Dl begon optimistisch aan de wedstrijd tegen Haastrecht Dl. Vrij snel werd het l-O voor Waddinxveen. Het leek wel alsof deze voor sprong er voor zorgde dat de DI niet meer vooruit kwam. In de tweede helft kwam Haastrecht door een ongelukkige actie in de Waddinxveense verdediging op I -1Dit was voor de thuisploeg te veel en dat was voor Haast recht het moment om nog twee maal te scoren. De uitslag I-3 was een grote tegenvaller voor Waddinxveen DI D2 ging op bezoek bij Zevenho ven dat helaas een maatje te WADDINXVEEN - Dick Dros in bij de sjoelvereniging Waddinx veen (Alberdingk Thijmlaan) op geklommen naar de tweede plaats. Boskoops kampioen André van Gemeren bezet nu de derde plaats in de competitie. Het algemeen klassement bij de sjoelvereniging Waddinxveen ziet er als volgt uit: Klasse A: IJan Kersbergen 140.450, 2. Dick Dros 139.050, 3. André van Gemeren I38.100. Klasse B: IDirk Jan van Drunen 129.650, 2. T. van Leeuwen WADDINXVEEN/GOUDA - De Waddinxveense schilderes Liz Venema houdt weer een exposi tie met acht kunstenaars op don derdag 8 oktober, vrijdag 9 okto ber en zaterdag I0 oktober in de Agnietenkapel in Gouda. Aan de tentoonstelling nemen deel Cora Klijn (Nieuwkoop) met abstracte schilderijen en beelden, Marjan Hessel (Alphen aan den Rijn) met acryl, Tony de Kleijn (Gouda) met expressionisme, Hetty van der Hauw (Gouda) met diverse kaarten, Ineke Geervliet (Zoetermeer) met keramische vormen, Marinka Rienties-van Voorst (Gouda) met ornamenten van gips, René Jansen (Gouda) met gemengde technieken en Liesbeth van Leeuwen-Kuhne (Dordrecht) met keramiek. De Agnietenkapel is gevestigd aan de Nieuwe Markt in Gouda. De openingstijden van de expositie zijn donderdag 8 oktober van 12.00-18.00 uur, vrijdag 9 okto ber van 10.00-18.00 uur en zater dag 10 oktober van 10.00-17.00 uur. De toegang is gratis. WADDINXVEEN - Bij de Bethel school aan de Heggewinde 22 in Waddinxveen werd afgelopen za terdag een gezellige kindermarkt gehouden. Kinderen konden op het schoolplein op een vrijmarkt hun rommel verkopen. De op brengst daarvan mochten ze zelf houden. Veel kinderen gaven een deel van hun verdiende geld aan een goed doel. Dat doet ook de schoollei- WADDINXVEEN - Van woensdag 7 tot en met zaterdag 17 oktober is het weer Kinderboekenweek in Openbare Biblio theek Waddinxveen (Van Mecklenburg Schwerinlaan). Ook met het boekenzoekspel in de Kinderboekenweek voor de jeugd van 8 tot 13 jaar zijn prijsjes te winnen. De jongens en meisjes moeten aan de hand van een lijst je met vragen over boeken rond het boekenweekthema beant woorden. De boeken staan op een speciale tafel. Gedurende de Kinderboeken week is er een tentoonstelling van met een griffel, een penseel, een vlag en wimpel bekroonde of door een kinderjury uitgezóchte boeken. Tot slot op zaterdag 17 oktober van drie tot vier uur een theater show die ’Niet Allemaal Tegelijk’ heet. Drie artiesten zingen kin derliedjes en begeleiden zichzelf daarbij. De jonge bezoekers van 3 tot 10 jaar krijgen volop de kans om mee te doen. Gratis toegangs kaartjes zijn in de Openbare Bibli otheek Waddinxveen te krijgen. WADDINXVEEN - Het Anne Frank-koor, één van de activitei ten van het seniorenwerk van de Stichting Waddinxveens Wel zijnswerk (SWW), is op zoek naar uitbreiding van het koor met vooral mannenstemmen. Dit koor, met zo’n 35 leden van 55 jaar en ouder, zingt wekelijks op donderdagmiddag van 14.30- 16.00 uur in het Anne Frank-cen trum (jan van Bijnenpad). De zangers treden regelmatig op bij speciale gelegenheden en in verzorgingshuizen. De contribu tie bedraagt ƒ10,- per maand. Be langstellenden kunnen zich aan melden bij de SWW, afdeling Se niorenwerk, Jan van Bijnenpad 3 in Waddinxveen, telefoon 0182- 615555. Het thema van de Kinderboeken week is dit jaar ’Van Rijm tot Rap, poëzie voor kinderen’. Rond dit onderwerp zijn er allerlei leuke activiteiten opgezet. Als afronding van de jaarlijkse Kinderboekenweek komt kinder boekenschrijfster Carry Slee za terdag 16 januari een lezing voor de jonge klanten van de biblio theek houden. Alle jongens en meisjes van zes tot dertien jaar kunnen meedoen aan het leesprogramma ’Bij ons thuis’. Zij krijgen daarvoor een pas en lezen vier boeken die iets met thuis te maken hebben èn een boek van Carry Slee. Die boeken worden in een ver sierde kraam gepresenteerd. Na elk gelezen boek krijgen de kin deren een sticker in hun pas. Een volle pas met vijf stickers is goed voor een cadeautje en een uitno diging voor de voorleesmiddag met Carry Slee. Woensdag 7 oktober, op de eer ste dag van de Kinderboeken week, zijn alle kinderen van 3 tot 13 jaar welkom in de Openbare Bibliotheek Waddinxveen om een placemate te maken, die ui teraard ook weer iets met poëzie of bij ons thuis en dan speciaal met eten te maken heeft. Kinderen vanaf 9 jaar kunnen die middag eveneens een gedicht over eten maken en dat versie ren. Voor de jongste bezoekers is er een kleurplaat met een gedicht over eten, die ze kunnen inkleu ren en versieren. Deze activiteit begint om half twee en duurt tot vier uur. De werkstukken worden in de Kinderboekenweek in de biblio theek opgehangen en voor de leukste zijn er drie prijsjes. Later kunnen ze worden afge haald. 129.500, 3. Cees Kuipers even eens 129.500. Klasse C: IDavid Sinnema I 19.200, 2. Marius Kersbergen 118.250, 3. Jan van Beek I 18.200. Klasse D: I. A. Warmelink 108.600, 2. Cor Kersbergen 106.500, 3. M.C. Taktor 103.750. ken. De muzikale medewerking wordt verleend door gospelkoor ’Choi ce’ uit Berkel en Rodenrijs en de organist Ike Zintel. Na afloop is iedereen van harte welkom onder het kerkorgel om onder het ge not van een kopje koffie na te praten over de dienst. WADDINXVEEN - Hoewel de wil om te winnen zeer zeker aan wezig was, is het een aantal jeugdteams van voetbalvereni ging Waddinxveen deze zaterdag niet gelukt de fel begeerde 3 punten binnen te halen. WADDINXVEEN - De bouw kundige tekeningen voor de nieu we kinderboerderij in het War naarplantsoen zijn nu klaar en bij de gemeente ingediend om ge toetst te worden op de laatste details. Het gaat nog om enkele kleine aanpassingen en wijzigingen in het ontwerp voor de kinderboerde rij. Voor de ’check’ van de techni sche constructie van het nieuwe gebouw is een adviesbureau inge schakeld. Het renovatiebestek voor het resterende deel van het War naarplantsoen, dat buiten het ter rein van de nieuwe kinderboerde rij valt, is eveneens klaar. Overeenkomstig gemaakte af spraken vastgelegd met de ge meente Waddinxveen is er aan vragen uitgegaan naar drie civiel technische aannemers in de Goudse regio voor het vrijblij vend indienen van een offerte voor de uit te voeren werkzaam heden. De prijsaanbiedingen zijn binnen en de offertes zijn getoetst aan de oorspronkelijk raming van de ge meente. De goedkoopste aanbie der, het Waddinxveense hove niersbedrijf H. van Vliet, krijgt de opdracht tot uitvoering van deze onderdelen uit het project. Hier- ZEVENHUIZEN - In het Her vormd Centrum aan de Dorps straat in Zevenhuizen komt tij dens de maandelijkse- koffieoch tend van ’Vrouwen bouwen aan Gods Koninkrijk’ op donder dag 8 oktober van 9.30 tot I 1.00 uur drs. G.J. Pruim spreken over de Vereniging tot Bescherming van het Ongeboren Kind (VBOK). Het doel van de bijeenkomsten is elkaar te bemoedigen en op te bouwen in het geloof. Er is kinderoppas aanwezig. De koffie-ochtenden zijn een initiatief van vrouwen uit verschillende kerken van Oud-Verlaat, Zeven huizen en Moerkapelle. groot bleek. Hoewel het de eer ste wedstrijd voor Waddinxveen D2 was waarin het niet regende konden zij de tegenstander niet de baas en moesten zij zonder punten huiswaarts. De meisjesjunioren moesten thuis aantreden tegen koploper Jodan Boys MJ. Na een spannen de eerste helft was de ruststand l-l. De tweede helft bleek Waddinx veen toch de betere ploeg. Het werd slechts 3-1 voor de meiden die met deze verdiende overwin ning nogmaals hebben laten zien over éen sterk team te beschik ken. Daar Waddinxveen Cl met 6 punten uit 2 wedstrijden boven aan in de poule stond waren de verwachtingen voor deze wed strijd tegen Nieuwkoop C2 ook weer hoog gespannen. Nadat het publiek een aantal ke ren de adem had ingehouden omdat de bal maar niet in het doel van de tegenstander wilde, wist Joep van Straalen de ban te breken en bracht Waddinxveen op een I -0 voorsprong. De rest van de wedstrijd was ook voor Waddinxveen en met een 6-1 overwinning werden ook nu weer 3 punten binnenge haald. Esto Al en Waddinxveen Al waren zaterdag aan elkaar ge waagd. Hoewel Waddinxveen meerdere kansen wist te creë ren wisten ze er slechts 2 te be nutten. Esto was niet sterker maar net iets gelukkiger en wist 3 maal te scoren.

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 17