Gouwestaete bekert verder kantoor Woonpartners Elke ochtend... Ben van Geffen leidt schakers Avanti stimuleert wielrennen jeugd Eerste steen nieuw I Nieuwe vloer gymzaal TOOS Gunstige kosten/baten, Vast ritme voor badmintonners SGP-Waddinxveen vriend van Joodse staat Israël Geflatteerd verlies (4-0) voor Be Fair WADDINXVEEN - Anders dan de uitslag doet vermoeden heeft Be Fair-voetbal tegen SSS welis waar een verdiende, maar toch een geflatteerde nederlaag van 4- 0 geleden. Indien de Waddinxve ners een week eerder dezelfde vechtlust aan de dag hadden ge legd, was er toen tegen WDS geen nederlaag geleden. - Nu werd er wel met volledige in zet strijd geleverd, maar werd er in het begin van de wedstrijd door slordigheden enkele keren onnodig balverlies geleden en kwam de verdediging van de Waddinxveners onnodig in pro blemen. Rijn en Gouwe Schuifwanden... Wim en Marleen de Wit winnen bij De Gouwe Smash I I I I I I I I I I I I I I Auto voor Sporting Club I I I Informatie over opstellen van ondernemings plan Kaartavond van Gouwe Rijders Het Motorhuis Gouda I I I I I I I I I Winst voor Korbis-jeugd WADDINXVEEN - De D-jeugd- teams van Korbis-korfbal hebben de eerste winstpunten binnen. Thuis speelden Dl en D2 tegen WION en beide teams wonnen hun wedstrijd. Dl met 5-1 en D2 met 5-3. morgana Hl we vertellen u er graag meer over..._Q, Wie nu kiest voor een kennismakings- abonnement, ontvangt $fjn en Gouwe vier weken vóór zeven uur in de bus. Voor deze vrijblijvende kennismaking betaalt u 14.25. Ik heb de afgelopen drie maanden geen proefabonnement gehad op Rijn en Gouwe. PAGINA 27 Naam: Adres: Plaats: OPEL- Openingstijden: 7.45 tot 18.00 uur. Donderdag koopavond: tot 21.00 uur. Zaterdag: 8.45 tot 17.00 uur WADDINXVEEN - Onder grote belangstelling heeft VVD- wethouder Maria Wientjens-van der Velden (volkshuisves ting) vorige week donderdagmiddag de eerste steen gelegd voor het nieuwe kantoor van Woonpartners Midden-Holland ophet bedrijvenpark Coenecoop. Aansluitend werd voor de genodigden een receptie gehouden in restaurant Bibelot (Li- maweg). Postcode: BOSKOOP - Sporting Club Mid den Boskoop had als sportieve relatie van autobedrijf Boonstop- pel de primeur om zich als eerste in Boskoop met de nieuwe Peuge ot 206 te vertonen. Het nieuwe model was niet alleen bij Peugeot- deler Boonstoppel te zien, maar stond ook met de speciale op druk van Sporting Club Midden Boskoop op de braderie. Daar mee werd met een sportief auto type aandacht gevraagd voor de Sporting Club, in het bijzonder voor een te organiseren tennis jeugdtoernooi in de herfstvakan tie. de Staringlaan in Waddinx- (Foto: TOOS). WADDINXVEEN - Zondag 26 september werd onder ideale weersomstandigheden bij tennisvereniging De Gou we Smash (Wamaarplant- soen) het echtparentoernooi gespeeld. Er werd getennisd in drie poules, waarna de poulewinnaars in een poule tegen elkaar speelden. De poulewinnaars kregen de fel begeerde Gouwe Smash- handdoek en fles wijn. Chris- le Fillie en Nico Landheer wonnen in poule C en Anne- marie en Chris van Triet in poule B. De winnaars van poule A waren Wim en Mar leen de Wit. Zij hadden vorig jaar ook dit echtparentoer nooi op hun naam geschre ven. WADDINXVEEN - Het nieuwe jazzseizoen is al weer een paar weken aan de gang van de Wad- dinxveense gymnatstiekvereniging TOOS. De jazz-afdeling heeft er drie nieuwe gediplomeerde dansdo- centen bij gekregen, Judith van Zwet, Wendy van Hoek en Mar- greet Galavazi. Het drietal heeft tijdens de oplei ding en als enthousiast lid van TOOS voldoende kennis en erva- 1 schaft hoeft te worden. De fiet sen zijn in bruikleen tegen 100 gulden per jaar. Op vrijdag 2 oktober wordt in het clubgebouw van Avanti aan de Westkanaalweg in Alphen a.d. Rijn een informatieavond gehouden. Deze begint om 19.00 uur met uitleg, een fiet- senshow, video’s en wedstrijd jes op de rollerbank. Jeugdige belangstellenden krijgen na af loop een verrassing mee naar huis- a In de komende periode wordt nader bekeken of en hoe een wedstrijdprogramma voor de jeugd kan worden samenge steld. Daarnaast is het een ken- nismakingsperiode met trainin gen in de zaal op vrijdagavond en een paar bezoeken aan de baan. Voor inlichtingen: Piet van der Meer (0172-44 18 96) of Fred Doeleman (0172-43 28 63)- ambassade zou verplaatsen van Tel Aviv naar Jeruzalem. Dat is immers de hoofdstad van de Joodse staat. Van der Zwan stelde vervolgens dat we niet kunnen weten hoe de toekomst van Israël er uit zal zien. Er zijn krachten van buiten af, maar ook van binnenuit aan het werk om het bestaan van de Joodse staat te ondermijnen. We mogen echter weten dat God alle dingen bestuurt en Zijn plan volvoert. Het is daarom veel belangrijker dat Israël tot het ge loof in de Messias zal komen dan dat het alléén maar woont bin nen veilige grenzen’. WOENSDAG 30 SEPTEMBER 1998 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN ALPHEN/BOSKOOP - Wieler vereniging Avanti in Alphen en met de nodige aanhang in Bo skoop, gaat het jeugdwielren- nen nieuw leven inblazen. De club beschikt al jaren over een gediplomeerd wielrentrainer in de persoon van Piet van der Meer. Hij heeft ervaring en be geleidde bekende wielrenners, profs en amateurs. Hij is ook eindverantwoordelijk voor de training en begeleiding van de jeugd. Daarnaast beschikt Avan ti over een aantal enthousiaste leden die ook hun steentje wil len bijdragen in de jeugdbegelei- ding. Om de kosten beperkt te hou den wordt een totaalpakket aangeboden, inclusief materiaal en de noodzakelijke kleding. Rij wielhandelaar Bezemer is be reid tijdelijk racefietsen be schikbaar te stellen zodat niet ook meteen een fiets aange- Na de pauze ging de zaal met de inleider in discussie. Onderwer pen als ’land voor vrede’ en de toekomst van Israël kwamen uit gebreid aan de orde. Van der Zwan stelde zo zijn vraagtekens bij de formule ’land voor vrede’. Hij stelde dat ’vrede voor land’ een beter uitgangs punt zou zijn. Gezien de kleinschaligheid en de ligging is de positie van Israël kwetsbaar te noemen. Met name de Golanhoogte, de veiligheids zone in het zuiden van Libanon en delen van de Westoever zijn van grote militair-strategische waarde voor de Joodse staat. Daarbij kan je volgens de inleider je afvragen of de vroegere terro rist Arafat en zijn regering een betrouwbare partner vormen. Uiteindelijk zijn de vredesbespre- kingene echter een primaire ver antwoordelijkheid van de Israëli sche regering. Volgens Van der Zwan kunnen we Israël niet tot elke prijs steu nen. ‘We moeten Israël zien als een goede vriend. Met een goede vriend heb je het beste voor, je deelt lief en leed, maar als de ander in de fout gaat dan moet het zo zijn dat je elkaar daar op kan en moet aanspre ken’. doende ruimte om de groeiende dienstverlening door Woonpart ners Midden-Holland op een goe de manier uit te voeren. In het ontwerp is door de architecten Rudy van der Linden en Hans Hoppenbrouwers op een fraaie manier inhoud gegeven aan de transparante wijze waarop de or ganisatie haar diensten wenst uit te voeren. René Mascini is enthousiast over het ontwerp. ‘Het interieur wordt gekenmerkt door open heid en geborgenheid, die wij in ons werk voorstaan naar de klan ten, maar daarnaast heeft het ge bouw een zakelijk en eigentijdse uitstraling, hetgeen eveneens in overeenstemming is met onze MOERKAPELLE - In de derde ronde van de onderlinge compe titie van de schaakvereniging Moerkapelle werden bij de seni oren elf partijen gespeeld. Er viel geen enkele remise, wat zou kunnen betekenen dat de strijd lust groot was. René Ordelman en Ben van Gef fen speelden een aangenomen damegambiet, waarin wit al snel het spoor bijster raakte. Dat bracht - bij afwezigheid van de nieuwe tweede man Dick Bac - Ben van Geffen op de eerste Waddinxveensen. In de laatste perioden was het alleen Sandra Berckenkamp die nog tot scoren kon komen. Keiler Keukens- Donk liep eenvoudig uit naar een I I-3 overwinning. De Gouwestaete-heren moesten voor de tweede keer in één week een bekerwedstrijd spelen. Vori ge week woensdag waren de he ren nog te sterk voor Njord (Veldhoven) en wonnen eenvou dig met 8-5. Zondag kwam Orca (Leeuwarden) op bezoek. De Waddinxveners moesten het wederom doen zonder de gebles seerde Jaco de Jong. Voor hem in de plaats zaten de twee jeugdta- lenten, Paul Verweij en Myk Mid dendorp, op de bank. De heren kwamen goed uit de startblokken en speelden zeer ge concentreerd. Door doelpunten van Remko Overdam (3), Marcel Ribbens en Wouter Steller was de stand na de eerste periode dan ook 5-0 in het voordeel van Gou westaete. Ook in de tweede periode was er geen vuiltje aan de lucht en kon trainer-coach Jan Middendorp ge bruik maken van Myk Midden dorp en Paul Verweij. Beide ad- spiranten wisten hun doelpuntje mee te pikken in deze periode. Hierdoor was de stand halverwe- WADDINXVEEN - De Waddinx- veense badmintonclub Invictus begint al weer te wennen aan het vaste ritme van de competitie. De trainingen werpen hier en daar hun vruchten al af. Het afgelopen weekeinde werd er door de bad mintonners de tweede week van de competitie afgewerkt. Het eerste team van Invictus speelde thuis in sportzaal De Dui kelaar (Zuidplaslaan) tegen Flying Shuttle I (Bergen op Zoom). Ze hadden onder andere Jorg Goris- se (voormalig eredivisiespeler) in hun team. In de heren-enkel mocht Joeri Kraaijstein het tegen hem opnemen. Joeri wist er met goed spel een spectaculaire dries etter uit te slepen, die hij overi gens niet kon binnen halen. De einduitslag was 5-3 in het voor deel van Invictus nadat Tjeerd Hillerts en Linda Wiegel de over winning wisten binnen te halen na een spannende driesetter. Team 3 moest zondag om 10.00 uit te gen Voorburg IFrank Keizer en Hugo van Bergeijk verloren alle bei in drie sets hun single. Het tweetal was allebei erg ontevre den over het eigen spel. In de eerste damessingle wist Ilo na Groeneveld eenvoudig het eerste punt binnen te halen. De tweede damessingle werd ge speeld door Liesbeth van Bergeijk die op matchpoint op moest ge ven wegens een blessure. Hierna konden er twee andere partijen niet meer gespeeld wor den. Ook de resterende partijen werden verloren en de einduit slag hier was I -7 in het nadeel van Invictus. Invictus 4 speelde dit weekeinde tegen Nieuwerkerk aan den IJssel IAls eerste heer had Marius van Prooijen een slow start. Hij verl oor de eerste set met 4-15. Maar hij herstelde zich goed en pakte vervolgens de tweede en derde set (15-8, I5-6). Ook Jean LaMaison won in drie sets (I5-8, I3-I5, 15-7). Daarna De Waddinxveense gymnastiekvereniging heeft de gymzaal aan veen-Noord voorzien van een nieuw vloer. De eerste steenlegging voor het nieuwe kantoor van Woonpartners Midden-Holland op het bedrijvenaprk Coenecoop door WD-wethouder Maria Wientjens-van der Velden. (Foto: Woonpartners Midden-Holland-Henk Snaterse). nog steeds het kloppend hart van Israëls religie. Na eeuwenlange verstrooiing kreeg het Joodse volk in I948 een nationaal tehuis. Na inquisi tie, programs en gaskamers keerde het volk uit ballingschap terug naar het land van hun voor vaderen. Volgens de jeugdwerkadviseur staat de SGP bekend om haar pro-lsraël opstelling. En dat moet volgens hem ook zo blijven. De SGP heeft zich altijd sterk ver bonden geweten met de Joodse staat. Zowel in historisch, cultu reel en godsdienstig opzicht. Er is sprake van een bijzondere band met het Joodse volk, in de wetenschap dat God een bijzon der leiding heeft met de Ver bondsvolk. De SGP zal 'zich daarom ook moeten inspannen om de band tussen Nederland en Israël ver der aan te halen zodat solidariteit en steun de uitgangspunten wor den van het Nederlandse rege ringsbeleid. Daaruit voortvloeiend zou Ne derland een structurele bijdrage kunnen leveren aan de opvang in Israël van Joden uit de gehele we reld. Ook zou de SGP zich moe ten inspannen voor een nieuw handelsaccoord tussen de Euro pese Unie en Israël. De Joodse staat zou volgens Van der Zwan weer de status van meest begunstigde handelspart- ner moeten krijgen. Daarnaast zou het een goed initiatief zijn als de Nederlandse regering haar WADDINXVEEN - ‘Het 50-jarig bestaan van de Joodse staat Israël is een goed aanknopingspunt om de Nederlandse ambassade te verplaatsen van Tel Aviv naar Je ruzalem. Jeruzalem is immers de hoofdstad van Israël". Dat zei M. van der Zwan vorige week dinsdagavond in het ge bouw Het Anker (Nesse) van de Centraal Hervormde Gemeente voor een gezelshap SGP’ers. De SGP-jeugdwerkadviseur hield een inleiding over ’50 jaar Israël’. ‘Wat heeft het ontstaan en het bestaan van de staat Israël ons te zeggen? Wat is de Israël-politiek van onze Nederlandse regering? Hoe kijkt de SGP tegen Israël aan?’ De beantwoording van deze vra gen stond centraal bij de inleiding van de SGP’er Van der Zwan. De plaatselijke SGP-Kiesvereniging en de Studievereniging Jongeren Perspectief hadden hem uitgeno digd om een inleiding te houden over de politieke situatie van Is raël na 50 jaar onafhankelijkheid. In een helder betoog ging het ge meenteraadslid uit Jacobswoude in op bovengenoemde vragen. In grote lijnen vertelde hij de ge schiedenis van de Joodse staat. Jeruzalem was door de eeuwen heen en een teken van hoop. Tij dens de ballingschap werd de stad beschouwd als het focus punt van de nationale identiteit van het Joodse volk. De wens ’volgend jaar in Jeruza lem’ is vanuit deze achtergrond te verklaren. Ook nu is Jeruzalem ge de wedstrijd I0-0 in het voor deel van Gouwestaete. De wedstrijd was gespeeld, de overwinning zat in de knip. Gou westaete kon hierdoor het tem po verlagen en rustig de wedstrijd uitspelen. In de laatste perioden waren het Niek de Leeuw, Paul Verweij, Wouter Steller en Mare Mommers die de eindstand be paalden op 14-4. Dames 2 moest aantreden tegen streekgenoot GZC 2. Op papier waren de Goudsen de betere ploeg, maar in de beginfase waren beide ploegen zeer aan elkaar ge waagd. Hierdoor werd het een spannende wedstrijd. Nadat GZC in de eerste periode de openingstreffer gemaakt had, was het in de tweede periode As trid Cornelissen die met een fraai afstandschot de stand op l-l bracht. Nancy van der Hoek tekende in de derde periode de 2-2 aan. Pas in de laatste periode was het GZC dat aan het langste eind trok en uiteindelijk met 2-4 de wedstrijd wist te winnen. Komende zaterdag 3 oktober start de bondscompetitie. Dan spelen de bondsteams van Gou westaete thuiswedstrijden in Gouwebad 'de Sniep’. Om 18.00 uur opent heren I tegen UZSC I (Utrecht). Om 19.00 speelt dames I tegen De Ham I (Wormerveer). Heren 2 speelt om 20.00 uur tegen WVZ 2 (Zoetermeer) en dames 2 speelt om 20.45 uur tegen De Ham 2. ring opgedaan om die met volle inzet en enthousiasme over te brengen aan de kinderen. Deze zomer is er eindelijk een nieuwe vloer in de gymzaal aan de Staringlaan in Waddinxveen- Noord gelegd. Na de vele bles sures en ergernissen in de afgelo pen seizoenen, is het nu voor alle TOOS-leden een plezier om te gaan jazzen. De oude vloer was te hard en veerde niet mee. De gemeente Directeur René Mascini van Woonpartners Midden-Holland memoreerde in zijn toespraak de totstandkoming van het nieuw- bouwplan. In het voorjaar van I 997 werd aan architectenbureau Naarding, Straesser en van der Linden de opdracht gegeven tot het maken van de eerste schets ontwerpen. Vervolgens gaven de besturen september vorig jaar unaniem hun goedkeuring aan de bouw van een nieuw kantoor op Coene coop. De nieuwbouw is een ge volg van de groei van de organisa tie en het streven naar meer zorg en aandacht voor de klanten van Woonpartners Midden-Holland. Het nieuwe kantoor biedt vol- WADDINXVEEN/BLEISWIJK - De werkgroepen economie en techniek (groente en bloemiste rij) ZHG van LTO Groeiservice houden voorlichtingsavonden over het opstellen van onderne mingsplannen door tuinders en kwekers. De avonden worden gehouden op donderdag 8 oktober om I9.45 uur in Fleuresto te Honser- lersdijk en dinsdag 13 oktober om I9.45 uur in The Greenery te Bleiswijk. Beide avonden bevatten hetzelfde programma. Aan het woord komen mevrouw M. Niemansverdriet van de Ka mer van Koophandel Haaglanden (het wat en waarom van een on dernemingsplan), aubergineteler Rob van Duyn uit De Lier (hij heeft drie jaar geleden een onder nemingsplan geschreven en zal zijn ervaringen hierover vertel len), directeur financiën en alge mene zaken A. Jungschlager van Koninklijke Brinkman in 's-Gra- venzande (hoe wordt in een groot bedrijf - 400 medewerkers en I0 vestigingen - met een stra tegisch plan gewerkt). WADDINXVEEN - Na een lange zomerstop was er afgelopen weekeinde weer waterpolo te zien in Gouwebad ’de Sniep’. Da mes I van het Waddinxveense Gouwestaete moest aantreden tegen Keiler Keukens-Donk (Gouda) en verloor kansloos met FI-3. Heren I won overtuigend met 14-4 van Orca (Leeuwarden). Als laatste verloor dames 2 nipt met 4-2 van GZC (Gouda). De ploeg van de nieuwe trainer- coach Hellen Boering moest za terdag aantreden tegen landskam pioen Keiler Keukens-Donk voor de beker. Gouwestaete trad aan zonder Ellen van der Weijden- Bast, Petra Meerdink en Evelyn de Tyssonsk. Zij waren nog niet spel gerechtigd. Ook Wendy de Frankrijker, die nog een schorsing van twee wedstrijden uitzit, was niet van de partij. In de eerste periode konden de Gouwestaete-dames nog enigs zins in het spoor blijven van Kei ler Keukens-Donk en bleef de achterstand beperkt tot 0-2. In de tweede periode waren het Gillian van den Berg en Hanneke Kappen die de tussenstand op 2-5 brach ten. Na de uitsluiting van Mirjam Overdam met drie persoonlijke fouten was het gedaan met de Dit leverde behalve enkele vrije schoppen ook de openingstreffer op voor de gastheren. Per keren de post na de treffer kreeg Ihmad Saouny ook een dot van een kans, maar de verdediging van SSS wist op de doellijn redding te brengen. Na twintig minuten moest Martin van Tol geblesseerd het veld ver laten en werd vervangen door Jo han Scheuierman. Ook nu kregen de gastheren nog wel enkele kan sen en tot twee keer toe niet de in hun ogen verdiende straf schop. Zo duurde het tot in de 40e mi nuut voordat de voorsprong ver dubbeld kon worden. Uit een voorzet van de rechterkant wilde echter geen geld meer ste ken in de sportzaal, omdat ze de ze wil verkopen. Mede omdat TOOS plannen heeft om de gymnastiekzaal van de gemeente over te nemen, be sloot de vereniging om zelf een nieuwe vloer te betalen. ‘Het is een verademing om op de ze vloer te dansen. De leiding en de leden kunnen hun hobby nu nog beter uitoefenen’, aldus TOOS. werden alleen de damessingles en een mix verloren. Jean en Patricia wisten wel de winst te behalen in hun mix-dubbel. De einduitslag was 5-3. Een goede overwinning. Team 9 kwam uit tegen Con- questo I I (Zoetermeer). Eerste heer Erik van Hoven speelde een overweldigende single en won met I5-4, I5-3. Conquesto was maar met een heer op komen da gen. Hierdoor kon Fedde v.d. Weij geen single spelen. Beide da mes, Rosina den Outer en Astrid v.d. Laan, verloren hun singels in drieën. De einduitslag was 5-3 in het voordeel van Invictus.lnvictus I0 speelde tegen GBC (Gouda). De eerste herensingle en tweede damessingle werden gewonnen. En daarna was het stil aan de kant van Invictus. Er werd met 2-6 ver loren.Invictus speelde thuis tegen Wassenaar 6. Helaas wist alleen Bianca Boeters haar partij te win nen. De wedstrijd eindigde met een I-7 nederlaag. kwam de spits alleen voor de doelman van Be Fair en hij faalde niet. Ook nu kwam er aan de andere kant weer direct een kans op doelpunt voor de gasten, maar het schot van Wim van der Star re verdween over in plaats van in het doel. Na de hervatting kwam Alexan der Hertog in het veld voor de eveneens geblesseerd geraakte Marco Verzijl. Hierdoor verhuis de Edwin de Bruin een rij naar voren en ging op het middenveld spelen. Mede hierdoor kreeg Be Fair en kele mogelijkheden om de score een beter aanzien te geven, maar zowel Hafid Assoulyami als Ihm- ad Saouny en de later ingevallen William Hoogeveen wisten de hen geboden kansen niet te be nutten. Na veertig minuten moest de uit stekend spelende doelman van Be Fair, Arjan van Erk, opnieuw de gang naar het net maken. Dat het in de slotminuut nog 4-0 werd kwam mede door een door Gert Jan van Heemst veroorzaak te strafschop, die feilloos werd benut. Komende zaterdag speelt Be Fair tegen Sportlust 46 (Woerden). De aanvang van deze belangrijke wedstrijd is om drie uur in het Warnaarplantsoen. doelstellingen. Kortom, een ont werp dat inhoud en een gezicht geeft aan onze organisatie’. Een groot aantal mensen is be trokken bij de totstandkoming van het nieuwe kantoor. Diverse medewerkers van Woonpartners Midden-Holland spelen een rol in de discussie tussen opdrachtge ver en architect, waarbij het steeds gaat om gebruikerswensen en kosten enerzijds en artistieke aspiraties van de architecten an derzijds. René Mascini bedankt hen voor hun inzet. Ook een woord van dank werd uitgesproken aan de bestuursle den en leden van toezichthouden de organen voor het gestelde ver trouwen. En natuurlijk voor aan nemingsbedrijf Zoelen BV uit Utrecht dat met diverse onder aannemers efficiënt en nauwgezet samenwerkt. Begin volgend jaar kan het nieuwe kantoor van Woonpartners Mid den-Holland op het bedrijvenpark Coenecoop worden opgeleverd. WADDINXVEEN - De Waddinx veense autoclub De Gouwe Rij ders houdt donderdagavond I oktober om acht uur de reguliere kaartavond in hotel-café-restau- rant De Unie (Kerkweg-Oost). Tijdens deze avond worden vier rondes gespeeld. Men hoeft geen lid te zijn om mee te kunnen doen. Na het kaarten is er de prijsuitreiking. DE NIEUWEOPEL DEALER VOOR GOUDA EN OMGEVING Goverwellesingel 100 Gouda Tel. 0182 68 39 39 Fax 0182 68 39 49 Complete schade afhandeling Vervangend vervoer Masterfrt activiteit Alle autoruitreparaties Verse koffie en dagblad Airco-controle 24-uurs service voor noodgevallen. 7 dagen per week plaats. Jan van Helden bespeelde de Sici- liaanse Draak van Jesse van Elte- ren lange tijd goed. Zo goed dat hij voordeel kon be reiken. Na Ben van Geffen en Dick Bac staat Jesse van Elteren op de derde plaats, Gerard van Ommeren op de vierde plaats en Wouter Vroegindeweij op de vijfde plaats. Bij de jeugd wordt de eerste plaats bezet door Marius van der Torren en de tweede plaats door Laurens Verwater. Ook EI behaalde het eerste punt. Tegen Vriendenschaar werd in een spannende wedstrijd 3-3 ge lijk gespeeld. Bij de welpen verloren zowel W2 als W3. Alleen Wl kon opnieuw winnen met 12-14 bij Trekvogels. Ze staan helemaal bovenaan in hun competitie. Fl behaalde de tweede overwinning. Er werd ruim met 4-0 gewonnen van Sa gitta. Cl won als enige binnen hun groep met 1-4 bij RKC. BI verl oor op eigen veld van Sagitta met 4-9. Tel.: (voor controle op de bezorging) Stuur deze bon in een open envelop zonder postzegel naar: Rijn en Gouwe, Afdeling Abonnementen, Antwoordnummer 10008, 2400 VB Alphen aan den Rijn. Schud óevsystenwi «1 kasbrttneuri' r e» jwc- o-T;■vee-Vz'X’eprje.T -jn* jrez Ier -cc-ip Oc* eer erdedeei van 4 vvlll VAN TWIST HOLDNG B.V V tl -er slaapkamer VAN Otk UKM Dorpstraat 38, Waddinxveen (0182) 61 23 73 Zijde 3, Boskoop (0172) 21 25 44 j I

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 27