Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar van ’t Hof! Waddinxveen Boskoop r makelaardij van ’t hof makelaardij L 0 i fl Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar van 't Hof! f 8 aan- en verkoop van woningen taxaties hypotheken aan- en verkoop van bedrijfspanden verzekeringen pensioenen vastgoedbeheer wachttijden f Als u even opbelt of langskomt krijgt u de nieuwe Woninggids! i Al Bijna 40 jaar ervaring I E3 Kantoren in Gouda, Alphen a/d Rijn, Zoetermeer, Waddinxveen en Bodegraven. Maar liefst 800 m3 Noordeinde 7 Vraagprijs 699.000,- k.k. Ruime hoekwoning Marga Klompéhoeve 125 Vraagprijs 429.000,- k.k. Bijzonder! Noordkade 165 Vraagprijs 395.000,- k.k. Moderne erkerwoning Sperwerhoek 22 Vraagprijs 369.000,- k.k. Zuidplaslaan 432, 2741 TE Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. Comfortabel wonen Insteek 36 Vraagprijs 795.000,- k.k. Vriendelijke ligging Kruiskruid 26 Vraagprijs 329.000,- k.k. Royale helft van dubbel, ca. 800 m3 inhoud, met vrij staande stenen garage (met bergzolder). Indeling: onderhuis: bestaande uit een inpandige berging onder terras en gedeelte onder woon huis, met plavuizenvloer alsmede aansl. voor was- en droogapp., sauna met relax- ruimte en afz. douche. Parterre: entree/hal met toilet met font., royale, lichte woonkamer met openhaard en schuifpui naar terras, woonkeuken in witte uitvoering, v.v. inbouwapp.: koel- /vrieskast, gascomfort, afzuigkap, combi-oven en vaatwasser en met tevens toegang tot terras aan achterzijde, aan voorzijde van de woning 2 in elkaar overlopende werkkamers. De woon kamer is v.v. een licht eiken parketvloer, keuken v.v. plavuizenvloer. Ie Verd.: 3 slaapkamers (oorspr. 4) waar van 1 met toegang tot royaal dakterras, geheel betegelde badkamer met ligbad, afz. douche, 2e toilet en wastafel. 2e Verd.: overloop met Nefit HR Econline combiketel 1997 en unit m.v., 1 slaapkamer met kastruimte en berg ruimte achter knieschotten. Dit solide gebouwde woonhuis, bouwjr. 1984, is compleet geïsoleerd en biedt 485 m2 eig. grond. De voor-, zij- en achtertuin is netjes aangelegd met o.a. div. vijverpar- tijen, plantenkas, sierbestrating en ach teruitgang. Hoekwoning met garage Schuberthof 59 Vraagprijs 329.000,- k.k. Ruime, keurig onderhouden en com pleet geïsoleerde hoekwoning, welke is gelegen in de ruim opgezette wijk “Zuidplas”. De op de parterre aanwezige slaapkamer geeft diverse andere moge lijkheden zoals kantoor aan huis. Bouwjr. 1989, 292 m2 eig. grond en ca. 420 inhoud. Indeling: entree/hal, toilet met font., trapopgang, royale L-vorm. living met schuifpui naar terras aan de zijkant van de woning, open keuken in L-vorm. opstell., witte uitvoering en v.v. div. inbouwapp., riante slaap-/werkka- mer met wastafel en vaste kast. De gehe le parterre is v.v. een plavuizenvloer met vloerverw. Ie Verd.:'overloop, vaste kast met combiketel en unit m.v., 3 slaap kamers, waarvan 1 met 2 dakkapellen, badkamer met douche, 2e toilet, was tafel en aansl. wasapp. Verder 2 bevloer de bergvlieringen. De woning biedt tevens een fraaie, onder architectuur aangelegde voor-, zij- en achtertuin met vrij st. stenen berging en achterom en voldoende parkeergelegenheid nabij de woning. De oplevering is in overleg. Op een mooie lokatie aan de levendige rivier “De Gouwe” gelegen vrijstaand woonhuis, ontstaan uit 2 voormalige woningen welke zijn samengetrokken. Deze bijzondere woning is uitstekend verzorgd en biedt u met meer dan 400 m3 inhoud en 151 m2 eig. grond een uitstekend wooncomfort. Indeling: Entree/gang. Aan de linkerzijde toegang tot royale woonkamer (volle diepte woning) met mozaïekparketvloer en via vlizotrap mogelijkheid om op de verdie ping te komen. Óp deze verdieping vindt u een slaapkamer aan voorz., berg ruimte, tussengedeelte met zitbad en wastafel en doorgang naar slaapkamer aan achterz. Aan de rechterzijde van de entree/gang bevindt zich aan voorzijde een slaapkamer met badkamer me.t lig bad, wastafel en aansl. wasapp., afz. toi let, aan achterzijde een ruime keuken in L-vorm. opstell. met diverse apparatuur en v.v. een plavuizenvloer. Via vaste trap opgang naar de verdieping met opstel ling combiketel (ca. 3 jr. geleden geheel gerenoveerd) en aan voorzijde een slaap kamer en bergruimte. Verder biedt dit woonhuis een fijne achtertuin aan het water met gazon en terras en 2 aparte aangebouwde bergingen. Deze woning moet u gezien hebben! Ruime, keurig onderhouden erker woning. Gelegen in de jonge, ruim opgezette wijk "Zuidplas" nabij winkel centrum en scholen. Bouwjr. 1986, 143 m2 eig. grond en ca. 350 m3 inhoud. Indeling: entree/hal v.v. een pla vuizenvloer en met toilet met font., ruime doorzonwoonkamer met erker aan voorz. en schuifpui aan achterz., recent vernieuwde (dec. '97) open keu ken in beuken/crème uitv. en v.v. div. inbouwapp.: ker. kookplaat, schouwkap, combi-magnetron, vaatwasser en koel- /vrieskast. Ie Verd.: overloop, 1 slaap kamer aan voorz., 2 slaapkamers aan achterz., badkamer met ligbad, wastafel en 2e toilet. 2e Verd.: voorzolder met daklicht, combiketel, unit m.v. en aansl. wasapp., 1 grote slaapkamer met dak kapel, Velux tuimelraam en bergruimte achter knieschotten. Geheel bevloerde bergvliering. De keurig aangelegde ach tertuin is gesitueerd op het zuidoosten en v.v. sierbestrating, vijvertje, Bankirai schuttingen, vrij st. stenen berging en achteruitgang. Comfortabel vrijstaand woonhuis met royale aangeb. garage en berging. Gebouwd in 1977 en gel. op 990 m2 eig. grond in tuindersomgeving tussen Boskoop en Alphen a/d. Rijn. Met een inhoud van ca. 550 m3 biedt deze woning u veel wooncomfort. Indeling: entree/hal met toilet met font, en vloer verw., royale L-vorm. living met open haard partij en plavuizenvl., schuifpui naar de tuin, woonkeuken in L-vorm. opstell. en v.v. enige inbouwapp., plavui- zenvl. en toegang tot bijkeuken met uit- stortgootsteen en aansl. wasapp. De par terre is grotendeels v.v. vloerverw. Op de beg. grond is eveneens een ruime slaap kamer met badkamer met ligbad, was tafel en is v.v. vloerverw. Ie Verd.: over loop met dakraam, grote werkkast, 1 ruime slaapkamer (voorheen 2 kamers) met toogverbinding en toe gang tot balkon aan achterz., bergruim te achter knieschotten, 2 slaapkamers, waarvan 1 met toegang tot balkon aan voorz., nette badkamer met douche, wastafel en 2e toilet. Vanuit overloop toegang tot ruime bergvliering. Verder een ruime garage en berging met c.v.- ruimte met HR combiketel (1998) en carport met ruimte voor 2 auto’s. Deze uitstekend verzorgde woning met een fraaie tuin rondom met gazon en bor ders, kleine vijver en aan 2-zijden gele gen aan een sloot, biedt u veel rust en ruimte. Een bezichtiging zeker waard! *4 Royale tussenwoning op een prima lokatie in kindvriendelijke woonom geving. Nabij speeltuin, veel groenvoor zieningen. Bouwjr. 1974, 112 m2 eig. grond en ca. 365 m3 inhoud. Indeling: entree/hal met meterkast, provisiekast en toilet met fontein, open keuken aan de voorz., royale tuingerichte woon kamer met openhaard partij. Ie Verdieping: overloop, 1 slaapkamer aan de voorz. (460 x 300) met grote inloopkast, 2 slaapkamers aan de ach terz. (440 x 275 en 350 x 180), badkamer met ligbad, 2e toilet, wastafel en aansl. wasapp. 2e Verdieping: grote zolder ruimte met berging achter knieschot ten, c.v. ketel en badgeijser. Fijne achter tuin, gelegen op het Westen, met terras en borders. Voortuin met aangebouwde stenen berging. De woning biedt u met veel rust en ruimte een prima woon comfort. - J&J WA 'W-. Loop vrijblijvend binnen zonder afspraak! Open huis zaterdag 3 oktober a.s. van 11.00 -12.00 uur. ff JS' Fijne hoekwoning met vrij st. 0 stenen garage en vrij st. stenen berging en een ruime voor-, zij- en achtertuin. Bouwjr. 1968, 184 m2 eig. grond en ca. 325 m3 inhoud. Indeling: entree/gang met prov./garderobekast en toilet met font., ruime doorzonwoonkamer met openhaard, gesloten keuken met wit front. Ie Verdieping: overloop met vaste kast, 1 slaapkamer aan de voorz. met 2 vaste kasten, 2 slaapkamers aan de achterz. waarvan 1 met 2 vaste kasten, geheel betegelde badkamer met ligbad en wastafel met meubel. Via vaste trap toegang tot zolderverdieping met dak kapel, daklicht, 2 vaste kasten, c.v.-ketel, 115 1. boiler en bergruimte achter de knieschotten. Deze goed onderhouden en in prettige woonomgeving gelegen woning biedt u veel inpandige ruimte en een prima wooncomfort. Opl. in over leg. Straks naar een n ieuw adres? r^- 9 Wij informeren u graag over het afsluiten van deze verzekering. ■_van ’t hof DE NVM HUISGARANTIE* DE MEEST UITGEBREIDE DEKKING TEGEN VERBORGEN GEBREKEN. N V M |H UI Si GARANTIE Dan eerst naar een vertrouwd adres! A .-■'VA'

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 32