in Waddinxveen en Boskoop. I makelaardij I GARANffi' Zaterdag 10 oktober 1998 De Pater Makelaardij OPEN UIZENDAG in Waddinxveen en Boskoop O NVM MAKELAARS V00» w ONltJWL <5 l G D WADDINXVEEN HAZERSWOUDE-DORP WADDINXVEEN HAZERSWOUDE-DORP BOSKOOP 'V BOSKOOP BOSKOOP BOSKOOP BOSKOOP BOSKOOP BOSKOOP tel. 0172-215409 II sga Voor meer informatie kunt u kontakt opnemen met een van onze medewerkers! Tot ziens op onze 'Open Huizendag 1 a.s. zaterdag! 3 MAKELAAR Waddinxveen: Kerkweg Oost 224, tel. 0182-613822 Boskoop: Zijde 6, d| 1 59.000,-- k.k. ƒ335.000,- k.k. ƒ287.500,-- k.k. 7 ƒ315.000,- k.k. ƒ379.000,» k.k. ƒ249.000,» k.k. ƒ320.000,-- k.k. 332.500,- k.k. Als u een huis zoekt in Waddinxveen of Boskoop of omgeving, dan nodigen wij u uit om zaterdag 10 oktober a.s. een kijkje te komen nemen in één of meer van de hierbij aangeboden woonhuizen. In de aangeboden woonhuizen is tussen 11.00 en 14.00 uur iemand aanwezig om u rond te leiden. Wij staan van 10.00 uur tot 16.00 uur voor u "stand by" op ons kantoor te Waddinxveen en Boskoop met koffie en een antwoord op uw vragen, ook over de financiering. ƒ389.000,-- k.k. ƒ339.000,-- k.k. ƒ355.000,-- k.k. -j achtertuin stenen berging. Extra berging in tuin. Gedeeltelijk voorzien van dubbel glas. Aanvaarding in overleg. de pater BURG. COUJNSTRAAT 95: Gezellige woning, gelegen in centrum van Boskoop, gebouwd ca. begin 1900. Ind.: entree, toilet, open keuken met eenvoudige inrichting, badkamer met douche en wastafel, 2 kamers, beiden verwarmd d.m.v. gas kachels. Ie Verd.: bereikbaar met vaste trap, overloop, 2 slaapkamers. Grondoppervlak ca. 73 m2. Inhoud ca. 225 m3. Aanvaarding in overleg. POELRUIT 26: Vrij en in groene woonomgeving gesitueerde riante eengezinswoning (type herenhuis) in kindvriendelijke woonomgeving. Bouwjaar ca. 1975, grondopp. ca. 135 m2, inhoud ca. 350 m3. Ind.: uitgebouwde entree, toiletruimte met fontein, riante tuingerichte woonkamer ca. 36 m2 met fraaie parketvloer, open keuken met in L-vorm opgestelde, moderne en luxe uitgevoerde keukeninrichting (1991) met uitgebreide inbouwapparatuur. Ie Verd.: open trap, overloop, 3 ruime slaapkamers, resp. ca. 4.40 x 2.70 m., ca. 1.80 x 3.50 en ca. 4.58 x 3.00 m. (ouderslaapkamer) met aansluitend rian te inloopkast, luxe afgewerkte badkamer (1993), ingericht met douche, hangend toilet, aansluiting wasmachine en was- tafelmeubel. 2e Verd.: bereikbaar met vaste trap, riante open zolderruimte met bergvliering en Velux dakraam. Zolderka mer tevens uitgerust met riante dakkapel over gehele breedte van het woonhuis, waardoor diverse indelingsvarianten mogelijk zijn. Tweede aansluiting wasmachine, c.v.-combike- tel (1995) en eventueel mogelijkheid voor wastafel/douche. De riante achtertuin van ca. 12 m. diep is gesitueerd op het zuiden en fraai aangelegd. Het woonhuis betreft het grote type eengezinswoning in de gemeente Boskoop. Een bezich tiging is zeker de moeite waard. BOSBOOM TOUSSAINTSINGEL 13 Schit terend aan singel gesitueerde goed onderhouden hoekeengezinswoning en royale achtertuin op oosten. Deze woning is gelegen op steenworpafstand van winkels, scholen, station en Gouwebos. De woning is gebouwd in ca. 1967 op ca. 198 en heeft een inhoud van ca. 325 m3. Ind.: entree, kast, modern afgewerkte toiletruimte met inbouwclo- set, woonkamer ca. 25 m2 met mogelijkheid voor stookplaats en fraai uitzicht op singel, dichte keuken met diverse inbouw- tuin op het oosten. Begane grond afgewerkt met apparatuur. Ie Verd.: overloop, kast, 3 slaapkamers, waar van 1 slaapkamer voorzien van vaste kast, modern afge werkte doucheruimte met douche en wastafel. 2e Verd.: vaste wastafel. 2e Verd.: riante voorzolder met trap, overloop met bergruimte, zolderkamer met dakkapel. In voor apparatuur, zolderkamer met meerdere kamers. Stenen berging in ach- ZILVERSCHOON 13 Moderne en riante eengezinswoning met garage en achtertuin op het westen. Ind.: entree met tegelvloer, garderobe, toilet met modern sanitair, riante tuin gerichte woonkamer met dubbel glas en lichte plavuizenvloer met vloerverwarming, ged. verlaagd plafond met inbouwver- lichting, halfopen keuken met fraaie, vernieuwde keukenin richting (U-vorm), compleet met inbouwapparatuur. Ie Verd.: open trap, overloop, 3 slaapkamers, modern afgewerkte bad kamer met douchecabine, 2e toilet, wastafel en aansluiting wasmachine. 2e Verd.: vaste trap, voorzolder met bergruim ten, zolderslaapkamer met wastafel en 2 nieuwe dakkapellen. Goed onderhouden woning, voorzien van gasgest. c.v.-instal- latie en geheel voorzien van kunststof kozijnen met dubbel glas. Enige zaken dienen nog afgemaakt te worden, t.w. bete geling badkamer, toilet en keuken. Inhoud ca. 325 m3 Grond opp. ca. 120 m2. Aanvaarding in overleg. REIJERSKOOP 163 Vooroorlogs vrijstaand woonhuis met ZIJDE 188: Karakteristiek en vrijstaand woonhuis met ca. 40 mtr. diepe achtertuin, gesitueerd aan brede vaarsloot. achterzijde een houten aanbouw Ind.: entree, toilet met fontein, woonkamer (type doorzon) ca. 9.00 x 5.50/4.00 m. met houten vloer en houtkachel, kelder het zuiden is gebouwd in (stahoogte) ca. 4.10 x 2.00 m., keuken ca. 4.10 x 1.80 m. met eiken inrichting, aangebouwde schuur ca. 5.80 x 2.70 m. met c.v.-HR-ketel en mers, resp. ca. 3.20 x 3.50 m., ca. 3.70 x 3.70 m. en ca. 3.80 x 2.60 m., waarvan 2 voorzien van vaste kasten en 1 voorzien van vaste wastafel, badkamer (licht betegeld), inge richt met ligbad, douchecabine, toilet en kleine bergvliering. Bouwjaar ca. 1920. Inhoud ca. 375 m3. Grondopp. ca. 385 m2. Grotendeels vernieuwde kozijnen. Kleine broeikas in achtertuin. Aanvaarding in overleg. VOORWEG 66: Sfeervol landelijk gelegen halfvrijstaand woonhuis met aan voorzijde tuin en parkeerplaats voor meer dere auto's en aan achterzijde fraai aangelegde tuin met roy ale berging. Deze schitterend gesitueerde halfvrijstaande woning is gebouwd in ca. 1926 op ca. 210 m2 eigen grond en heeft inhoud van ca. 315 m3. Ind.: entree, hal, trappenkast, woonkamer ca. 35 m’ met prachtig vergezicht over polder landschap, open keuken met fraaie, in L-vorm opgestelde keu keninrichting, compleet met div. inbouwapparatuur, achter- portaal met toilet en deur naar slaapkamers, waarvan enkele met vaste kast, houten kozijnen voor een groot deel v.v. dubbel glas, badkamer met bad, was tafel en separate douche, portaal met c.v.-combiketel en aan sluiting wasmachine. 2e Verd.: vlizotrap, bergvliering. Aan vaarding in overleg. DR. HAMBURGERLAAN 100 Op schitterende locatie gelegen hoekeengezinswoning met vrij uitzicht op het Gou webos en tuin op het zuiden. In directe nabijheid van winkels en openbaar vervoer. Ind.: uitgebouwd tochtportaal, royale hal, toilet met fontein, zonnige doorzonwoonkamer ca. 3.78 x 7.50 m. met parketvloer en extra zijgevelraam, dichte keu ken ca. 3.00 x 2.38 m. met vernieuwde, lichte inrichting met afzuigkap, gaskookplaat en aansluiting wasmachine en vaat wasser. Ie Verd.: overloop, 3 slaapkamers, resp. ca. 13.3 m2, ca. 11.2 m2 en ca. 7.2 m2, waarvan enkele met vaste kasten en 1 met vaste wastafel, badkamer met ligbad, 2e toi let en vaste wastafel. 2e Verd.: bereikbaar met vaste trap, roy ale zolderkamer. Unieke ligging. Bouwjaar ca. 1968. Inhoud ca. 340 m3. Gasgest. c.v.-ketel (VR). Gedeeltelijk dubbel glas. Vrijstaande stenen berging in achtertuin. Aanvaarding ca. 2e kwartaal 1999 (in overleg). aan achterzijde een houten aanbouw en in onderhuis een voor malige timmerwerkplaats. Dit unieke object met achtertuin op ca. 1900 op ca. 98 m2 eigen grond. Tevens wordt door huidige eigenaar nog een stukje tuin bij gehuurd van de gemeente. Inhoud is ca. 360 m3. Ind.: entree, geiser. Ie Verd.: overloop, 3 slaapka- te bereiken door betegelde poort. Woonetage bevindt zich boven het onderhuis en is dus via een trap bereik baar. Deze woonverd. bevindt zich gedeelt. in houten aanbouw en gedeeltelijk in hoofdopstal en is ingericht met serre, toilet met wastafel. 2e Verd.: douche, werk-,studeerkamer, keuken en aan voorzijde woon kamer met fraaie stookplaats. Verdieping is te bereiken d.m.v. vaste trap en is ingericht met 2 ruime slaapkamers. Het onder huis is in gebruik geweest als timmerwerkplaats met in houten aanbouw een opslag. Natuurlijk is onderhuis prima voor andere doeleinden te gebruiken. Een unieke gelegenheid om Uw hobby met het wonen te combineren. Aanv. in overleg. NOORDEINDE 371: Landelijk gesitueerd vrijstaand woon huis met dubbele dakkapel, riante achtertuin met grote, hou ten berging. Ind.: uitgebouwde entree, riante L-vormige woonkamer ca. 33 m2 met kurkparketvloer, portaal met trap, kelder en toilet. Moderne, in U-vorm opgestelde keukenin richting met diverse inbouwapparatuur is gesitueerd in uit bouw, buitenom is bijkeuken bereikbaar met aansluiting was machine en c.v.-combiketel, kleine kantoorruimte met parket vloer. Ie Verd.: overloop, 3 slaapkamers, waarvan 2 met I en 1 slaapkamer met vaste kast, moderne en luxe tamer met douche, whirlpool en wastafel. Klei ne, gedeeltelijk bevloerde vliering. De achtertuin is fraai aan gelegd, ondermeer met riante onderheiden houten terras. Deze fraai afgewerkte woning is grotendeels voorzien van dubbel glas. Bouwjaar is ca. 1930. Inhoud ca. 325 m3. Grondopp. ca. 291 m2. Aanvaarding in overleg. HOBBEMASTRAAT 2 Fraai gesitueerde hoekwoning met voor-, zij- en achtertuin op het zuiden met garage. Deze hoek woning is gebouwd in ca. 1967 op ca. 234 m2 eigen grond en heeft inhoud van ca. 315 m3. Ind.: entree/hal, trapkast, toi let met fontein, woonkamer met open haard (gas), dichte keu ken met eenvoudige inrichting. 1 e Verd.: overloop met kast, 3 slaapkamers, waarvan 1 met vaste kasten, riante badkamer met granitovloer, betegelde wanden, douche en wastafel. 2e Verd.: vaste trap, overloop met c.v.-ketel, zolderkamer met tuin. Ie Verd.: overloop, 3 dakkapel en diverse bergruimten. In achtertuin riante gara- dakkapel ge/berging met houten kanteldeur. Kozijnen zijn gedeeltelijk ingerichte badk< vervang en. Aanvaarding ca. medio oktober 1998 (in over leg). SPARRENGAARDE 11 Centraal gesitueerde, riante een gezinswoning (type herenhuis), modern afgewerkt met schitte rend aangelegde voor- en achtertuin met vaste voorzieningen met voor-, zij- t.b.v. tuinverlichting. Deze goed onderhouden woning is gebouwd in ca. 1978 op ca. 147 m2 eigen grond en heeft een inhoud van ca. 400 m3. Ind.: uitgebouwde entree met ruimte m2 eigen grond voor garderobe, toilet, open woonkeuken met luxe, moderne en smaakvolle, in L-vorm opgestelde keukeninrichting, com pleet met inbouwapparatuur, tuingerichte woonkamer met deur naar plavuizen. Ie Verd.: vaste trap, overloop met kastruimte, 3 slaapkamers, waarvan 1 met nis, .riante badkamer met bad, douche, 2e toilet en diverse aansluitingen mogelijkheid voor tertuin. Woning verkeert in uitstekende staat van onderhoud.

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 14