H veelzijdige ervaren dtp’er m/v E3 Adecca Servicemonteur Binnendienst m/v ZE SMELTEN DE KAZEN oonstoppel b.v. ALLROUND STORINGS-/ ONDERHOUDSMONTEUR.,. ÏASSIERE verkoop Mïiedewerkerm/v ISPC is een horecaspecialiteitencentrum met naam in de gehele Benelux. Topkwaliteit, optimale service en dienstverlening zijn sterk bepalend voor de identiteit. Het one-stop-shopping concept binnen het zeer brede en diepe assor timent food, non-food, vers, wijn en drank wordt toegepast in vestigingen Breda, Bodegraven, Gent (B) en Luik (B). Bovendien vinden vanuit de vestigingen (dagvers) leveranties plaats aan horecabedrijven. Vanwege constante groei van de bedrijfsactiviteiten is in vestiging Bodegraven plaats voor: /Zj Jr F péfb.vJ vraagt voor .LL-stations in BOOMKWEKERIJEN MEDEWERKER AFDELING BEZORGING WEGVERVOER ADMINISTRATIEF MEDEWERKER m/v ISPC service bv J Kom ook werken bij een bedrijf waar pit in zit! Boomkwekerij medewerkers (m/v) Heeft de Waard van Waddinxveen echt bestaan? De Waard van WaddinXveen Eet Drinkhuis Door de sterke afzetstijging zijn wij op zoek naar enkele jonge gemotiveerde Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met René van Lint. Sollicitaties kunt u schriftelijk of telefonisch richten aan: Insteek 12, 2771 AB Boskoop, tel. (0172) 21 01 01 Wie durft? Nesse 18, 2741 ES Waddinxveen 9 LEITZ, LEVENSLANG DE BESTE op een Shell-station voor fulltimers, parttimers en studenten bruiloften, vergaderingen. De werkzaamheden zullen hoofdzakelijk bestaan uit het opkweken en verzor gen van de planten en het klaarmaken van de orders. Wij vragen hiervoor mensen met: - goede contactuele eigenschappen - flexibele instelling - bij voorkeur ervaring met boomkwekerijproducten - leeftijd tot circa 30 jaar - in bezit van rijbewijs B GROEPSLEIDER BASISADMINISTRATIE (100%) M/V Wij bieden u o.a.: een functie waarin u uw kwaliteiten kunt tonen op het vakgebied; een gepaste beloning, met toeslagen voor avond-/nachtwerk; een prettige werksfeer met dito collega’s Van Lint BV is een modern boomkwekerijbedrijf met een team van jonge me dewerkers. De nadruk ligt op het kweken en verhandelen van een breed assor timent visueel aantrekkelijke boomkwekerijproducten in container. Klanten zijn exportbedrijven en tuincentra die hoge eisen stellen aan kwaliteit, vers heid, afleversnelheid en verkoopklaar aanleveren. Wij bieden een afwisselende baan met een prettige werksfeer in een jong en gemotiveerd team. Een daarbij behorend goed salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden De functie-eisen: U heeft een servicegerichte instelling. U heeft een opleiding op minimaal MTS-E-niveau. U heeft enige jaren ervaring in een vergelijkbare functie. Uw leeftijd is tussen de 22 en 35 jaar. U bent in het bezit van rijbewijs B. U woont in een straal van max. 30 km. rond Montfoort. Wij verwachten van u o.a.: dat u beschikt over leidinggevende kwaliteiten; dat u beschikt over een commerciële instelling; dat u bereid bent om in wisselend verband, dag-, avond-, en nachtdiensten te werken. Denkt u in het omschreven profiel te passen, stuurt u dan uw sollicitatiebrief, voorzien van C.V. en recente pasfoto naar: Wanneer u meer informatie wenst over genoemde functie, dan kunt u contact opnemen met onze vestiging te Bodegraven en vragen naar Helen van der Smith op telefoonnummer (0172) 63 15 31 t.a.v. de heer P. Peeters, vestigings-directeur Broekveldselaan 9 2411 NL BODEGRAVEN mms»:*»' Af f fAfT* Ir Ir A paar JONGENS EN MEISJES voor in verrassende omgeving willen bewijzen dat EUGEOTDEALER ;gen. iet gelijknamige Eet Drink Huis over twee weken Uw sollicitatie kunt u sturen aan: Henkel-Ecolab B.V. afd. Personeelszaken t.a.v. de heer R.A. Evers Postbus 2290, 3430 DL Nieuwegein Wij bieden een veelzijdige, uitdagende functie met een goede salariëring en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Telefoonnummer: (010) 411 32 22 i Bel snel: (0182) 61 42 00 tussen 10.00 en 18.00 uur, vragen naar Piet Jan, Rob of Ewout, of schrijf naar Met BOVENKAMER voor partijen, presentaties en De functie: U maakt deel uit van onze Technische Dienst, die bestaat uit 13 personen (inclusief Buitendienst). In onze moderne werkplaats repareert u in een klein team rei- nigingsmachines en maakt u nieuwe machines afleverings- klaar. Voor onze Technische Dienst zoeken wij op korte termijn een enthousiaste Smulders Floordress is een succesvolle leverancier van professionele hygiënesystemen aan schoonmaakbedrijven, gezondheidszorg, grootwinkel bedrijven, industrie, onderwijs instellingen en andere organisaties. Smulders Floordress is een onder deel van Henkel-Ecolab, één van de grootste leveranciers van hygiënesystemen ter wereld. Atóorizón ^jj>l en Waddinxveen een J'(eventueel studenten). - Wij denken aan mensen die genegen zijn in wisseldiensten te werken. Leeftijd ca. 18 jaar. Geïnteresseerden kunnen telefonisch een afspraak maken met Dhr. L. Rehorst, 0182-612344. Wie zal her zegj Vast staat dat n< zijn poorten opent. Het wachten is op nog een de bediening, die in een ze van wanten weten. ter wereld De GKW/WvW - WOENSDAG 7 OKTOBER 1998 PAGINA 18 »w» opdrachtgevers bij tijd en wijle zelf SIMEI ECOLAB The Service Company daarmee gepaard gaande uitbreiding SHCLL STATION BOONSTOPPEL B.V. Juliana v. Stofoergtaan, Waddinxveen die in teamverband groeiende organisatie 7 eitz ERU ÓMióóiiüiiii :'8ÏlXWf:: wwfci' otm 'I Voor onze hoofdvestiging te Waddinxveen zijn wij op zoek naar kandidaten voor de functie van Leitz Service b.V., t.a.v. de directie Postbus 203, 2740 AE Waddinxveen Of stuur je sollicitatiebrief naar: Adecco Detachering o.v. v. Verkoopmedewerker Posthoornstraat 6d 3011 WE Rotterdam Uw sollicitatiebrief (incl. CV) kunt u tot 10 dagen na het verschijnen van deze ad vertentie sturen naar de heer A.F.K. Bock, Officemanager van BGZ Wegvervoer, Postbus 2212800 AE Gouda. Voor inlichtingen kunt u ook telefonisch contact opnemen met de heer Bock. Hij is tijdens kantooruren bereikbaar onder telefoonnummer (0182) 58 02 66. Functie-eisen: - Opleiding MEAO - Secretariële en administratieve ervaring op leidinggevend gebied vereist - Flexibel, accuraat en stressbestendig - Zelfstandig kunnen functioneren - Kennis Windows en Word vereist, Excel gewenst De werkzaamheden zijn o.a. als volgt: - Secretariaat BGZ Wegvervoer - Ondersteuning managementteam in diverse uitvoerende werkzaamheden - Verslaglegging bestuurvergaderingen - Aansturen en ondersteunen dagelijkse werkzaamheden team basisadmini stratie (werknemersmutaties, contractenadministratie, mailingen etc.) (met initiërende en inspirerende eigenschappen om de kwaliteit van de dienstverlening van de afdeling te verbeteren) Smulders Floordress is een onderdeel van Voor nadere informatie productieleider, dhr. JJ. Dit jaar wordt mede door eerdergenoemde filosofie ons 30-jarige jubileum uitbundig gevierd. De opdrachtgevers van Snel Advertising komen uit het gehele land en waarderen naast de resultaatgerichte aanpak vooral onze mate van inzet, creativiteit en service- gerichtheid. Met tien collega ’s wordt hard gewerkt aan primair het succes van ogze klanten en secundair het succes van onze eigen dienstverlenende onderneming. Wat ons het imago heeft ver schaft van een ultra creatief en inventief bureau. Snel Advertising is een erkend full service reclamebureau, gevestigd jn het centrum van Gouda. Sinds 1968 razend actief op de retail- en business-tot-businessmarkt. Wij zoeken op korte termijn een Het werk bestaat hoofdzakelijk uit het ontwerpen en uitvoeren.van advertenties, folders, logo’s etc. Ook moet men zelfstandig het eigen klantenpakket kunnen afhandelen. Dit impliceert dat men .-'J bezoekt of ontvangt campagnes te bespreken. U bent stressbestendig en bereid in voorkomende gevallen over te werken. Zelfstandigheid, m.a.w. initiatieven en verantwoording durven nemen is een pré. Wie aan deze profielschets voldoet kan rekenen op: prima salariëring en secundaire voorzieningen afwisselend werk in een ruime en goed geoutilleerde studio studie- en reiskostenvergoeding waardering en collegialiteit in teamverband Wanneer deze functie u aanspreekt, verzoeken wij u uw schriftelijke sollicitatie met CV te richten aan de directie van Snel Advertising BV, Turfmarkt 65, 2801 GW Gouda. Naar wie zijn wij op zoek? Wij denken aan kandidaten in de leeftijd van 18 tot 30 jaar met verantwoordelijkheidsgevoel en doorzettingsvermogen. Secuur werken, goede contactuele eigenschappen en je mondeling goed uit kunnen drukken in de Nederlandse en Duitse taal is een pré. Enige ervaring met computers is gewenst. Wat zijn je werkzaamheden? Als receptionist(e)/telefonist(e) sta je als eerste onze klanten te woord. Daarnaast zal je diverse administratieve werkzaamheden moeten verrichten, zoals het invoeren van opdrachten in de computer en ondersteuning bieden aan de verkoopafdeling. Wij bieden: Een leuke fulltime job met enthousiaste collega’s, een salaris passend bij de functie en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Opname in het pensioenfonds is mogelijk. Sollicitatie Spreekt bovenstaande baan je aan dan verzoeken wij je een sollicitatiebrief te sturen aan: ERU Kaasfabriek BV Postbus 7 3440 AA Woerden Telefoon (0348) 57 84 11 In verband met nieuwbouw van onze van activiteiten, zijn wij op zoek ons moderne machinepark zowel elektrotechnisch als mechanisch onderhoudt en eventuele storingen op een efficiënte wijze verhelpt. fabriek in Woerden en naar een Functie-eisen: - opleiding MTS Elektra of gelijkwaardig - enige jaren relevante ervaring - flexibele "no nonsense" instelling - bereidheid tot werken in ploegendienst Geen dag is hetzelfde op een Shell-station. Als verkoopmedewerker zitje midden in een bruisende omgeving, met steeds andere mensen. Klanten komen vaak niet alleen om hun volle tank af te rekenen, maar ook om aankopen te doen in de shop. Het belangrijkste is dat je hulpvaardig bent en goed met mensen om kunt gaan. Je voelt je verantwoordelijk voor ‘jouw’ winkel en de klanten die daar komen. Niet alleen binnen maar ook buiten zorg je er voor dat alles in orde is. Volle schappen, een schoon station en een glimlach doen klanten immers graag weer terugkomen! Om klanten optimaal van dienst te zijn ga je éérst op stage en volg je diverse opleidingen. Voel je iets voor deze afwisselende job? Wat we jou bieden: werk op meerdere stations; een jaar contract op maat; opleidingen en stage; flexibele werktijden (in overleg) Onze gedachten gaan uit naar een medewerk(st)er tot 35 jaar met: grafische kennis en ervaring, liefst opgedaan bij een ander bureau; representatief voorkomen en correcte omgangsvormen goede vooropleiding en diploma’s goede beheersing van de Nederlandse taal praktische kennis van alle bekende opmaak en beeldbewerkings- pakketten voor Apple Macintosh. Smulders Floordress B.V. Waardsedijk Oost 8 Postbus 55 3417 ZH Montfoort objecthygiene Telefoon 0348-472844 LEITZ SERVICE is een toonaangevend producent van precisie-gereedschappen voor machinale hout,- aluminium- en kunststofbewerking. Daarnaast geeft LEITZ SERVICE vanuit 11 vestigingen in Nederland, adviezen bij aankoop van gereedschappen en bewerkingsproblemen. Interesse? Bel ons van maandag t/m vrijdag tussen 9.00 en 17.00 uur en vraag naar; Vivianne of Cindy. Wat we van jou vragen: klantvriendelijke instelling; een flexibele instelling; een goede rekenvaardigheid; eigen vervoer; parttime of fulltime beschikbaar; ®li« ffl BGZ Wegvervoer in Gouda is een stichting (23 personen) die intermediair is tus sen de Arbo-dienstverleners en de sector beroepsgoederenvervoer. De organisatie heeft tot taak om de arbeidsomstandigheden voor de individuele ondernemingen en in het algemeen in het wegvervoer te bevorderen. In verband met het betrekken van een andere functie binnen de stichting van de huidige functionaris zoeken wij op korte termijn een: -X Henkel) Lx- w 4«V000fr-.. :-:-x-:- W<- -SoWx- Geboden wordt: - een afwisselende baan met een grote mate van zelfstandigheid in een - een goed pakket primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden 5^ over deze afwisselende functie kunt u contact opnemen met onze van der Goes, aan wie u ook uw schriftelijke sollicitatie met CV kunt richten. xw 'otiMNftt»*.-- Voor meer vacatures: http://www.adecco.nl

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 18