Slechte vangst beloond Schoolhandbaltoernooi gezellig en druk Dames Befair komen tekort Inzet Flyers dames TOONBROOD Kwiek maakt tussenbalans op meubelen Waddinxvener Niels Pereboom (I4) schiet als de beste Dubbel verlies voor Gouwestaete ?estreekÈÊ Rowah wint en verliest Klassemeubelen voor lage prijzen •K Start Gouden Kans actie KI Nesselande start de strijd om felbegeerde super cup WADDINXVEEN - VC Nesse lande, volleybal kampioen speelt aanstaande zaterdag 31 oktober tegen Remote IT/Zwolle, de be kerwinnaar, om de Super Cup. Beveiligen tegen inbraak Gras I Mandarijn Gespecialiseerd in eiken (blank, donker en honing), modem, grenen en kersen. Dorpsstraat 119, Zevenhuizen Telefoon0180-631111 PAGINA 29 WOENSDAG 28 OKTOBER 1998 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - '1 Een van de organisatoren Sonja van Stel: ‘Het was een geslaagd toernooi alleen was het jammer dat er zo weinig meisjes waren. Er was een meisjesploeg van De Ak ker in Boskoop. Zij kregen de wisselbeker mee ondanks dat er geen wedstrijd werd gespeeld, de tegenstanders waren er niet, de groep had al twee jaar achter el kaar gewonnen dus vandaar'. De handbaldag werd gehouden in De Duikelaar en duurde van 12.00 uur tot 17.00 uur. ‘Er was veel pu bliek, ondanks het rotweer', aldus Sonja. De uitslagen: Jongens uit groep 5 en 6: Eerste: Kardinaal Alferink I, tweede: Koningin Beatrix, derde Kardinaal Alferink II, vierde Dick Bruna, vijfde De Akker I, zesde De Akker II. gram. In een nationaal con cours van de HSV Kennemer- land in het Noord Hollandska- naal, waaraan diverse kopstuk ken van de vaderlandse wedstrijdvisserij meededen, presteerde A.van Leeuwen van de HSW heel goed. Met een vangstgewicht van 13.300 gram moest hij slechts 200 gram toeleggen op de algeheel win naar. Aangezien deze in het zelfde vak viste - er waren 5 vakken - moest Van Leeuwen genoegen nemen met de zesde plaats. Het korps van de HSW presteerde slecht en viel bui ten de prijzen. Gemengd groep 7 en 8: Eerste Koningin Beatrix, tweede Dick Bruna, derde De Akker II, Vierde De Akker I, vijfde De Regenboog. Jongens groep 7 en 8: Eerste De Akker II, tweede Dick Bruna, der de Kardinaal Alferink I, vierde De Akker I, vijfde Kardinaal Alferink II, zesde Prins Willem Alexander. De schoolhandbaldag werd dit jaar voor de zesde keer gehou den. rowah wil op deze manier zoveel mogelijk kinderen laten kennis maken met de handbal sport. Heren 2 wiste de nederlaag van vorige week uit met een overwin ning op dezelfde tegenstander, Team Ten Dreamers. Jongens as piranten konden het niet bolwer- waren van een uitgeslapen Marjo de Schipper. Na twee fikse neder lagen nam de D- jeugd revanche en veegde Oliveo uit Pijnakker met de monsterscoren van I4-I van de mat. Technisch coach Loek Moling was na afloop dan ook terecht trots op zijn brigade. Opvallend was dat keeper Domi nick van der Tas zelfs een doel punt wist te voorkomen met be hulp van zijn pet. Op zondag gingen de Rowah-he- ren voortvarend van start tegen Sprongschot uit Barendrecht. Met eendrachtig samenspel kregen de heren, die node versterking kun nen gebruiken van nieuwe leden, hun tegenstander met I5-I0 op de knieen. Voor de damens stond angstgegner DWS uit Schiedam te wachten. Een tegenstander die uiteindelijk te sterk bleek voor de Rowah-dames. Na een 3-6 ach terstand bij rust, trok Rowah met 4-I2 aan het kortste eind. De da mens A-junioren speelden vriend schappenlijk tegen Saturnus. Een zeer spannend duel dat nipt met 8-9 verloren ging. De Rowah- doelpunten kwamen van de hand van Marion en Bianca van Ham, Linda Hoefnagel, Nieke Boonen en Joyce de Schipper. Vrijdagavond spelen de Dames I in de Duikelaar tegen Rowic om 21.00 uur. slecht, zodat de tegenstander veelvuldig tot scoren kon komen. Aan de andere kant kwam Wad- dinveen niet of nauwelijks tot scoren omdat de blokkering van de dames van VCV wel goed func tioneerde. Deze set ging dan ook redelijk snel met I5-8 verloren. De ouders van Niels hebben wel even na moeten denken voordat hun zoon naar de ’sportschool’ ging. Vader Ben: ‘Het is natuur lijk niet leuk als je zoon eigenlijk nooit thuis is, hij is de hele dag naar school, en daarnaast traint hij nog tien tot 15 uur per week. Er zijn allerlei kleine dingen die veranderen. Zo kunnen we bij voorbeeld in de herfstvakantie niet weg omdat Nynke een week eerder vakantie heeft dan Niels. Maar we zijn natuurlijk hartstikke trots op onze zoon'. Waddinxveen (SV Waddinx- veen) of in Rotterdam (KSVR). In het weekeinde trouwens ook vaak. Je moet er veel voor over hebben, maar ik vind het ver schrikkelijk leuk om te schieten, dus dat is niet erg. Tijd voor an dere dingen heb ik ook nog wel hoor, ik heb een spelcomputer en af en toe voetbal ik ook nog'. Marianne: ‘Ik vind het leuk voor hem dat hij het zo leuk vind. Ik ga ook wel mee naar wedstrij den, maar meestal is dat voor mij kijken hoe het gras groeit, die schietschijfjes zijn zo klein dat je niet kunt zien hoe hij heeft geschoten. Wat ik wel leuk vind zijn de wedstrijden waarbij ik zijn (schiet) kaarten verwissel, zodat ik meteen de resultaten kan bekijken'. Waar de ouders van Niels naar eigen zeggen ook wel moeite mee hebben is om de aandacht zo goed mogelijk tussen de twee kinderen te verdelen. ‘Niels staat natuurlijk veel meer in de schijnwerpers. Gelukkig vindt Nynke het heel leuk voor hem als hij het goed doet. Niels Pereboom in actie tijdens een training bij Schietvereniging Waddinxveen. (Foto: Sjaok Noteboom). ten dat ik zware trainingen heb en zo‘, vertelt Niels. Elke mor gen ga ik om 7.15 uur weg en voor de les hebben we concitie- training en krachttraining. Dan huiswerk maken en dan begin nen de lessen. We hebben op school geen gym, geen muziek en geen tekenen zodat we tijd hebben om te sporten. Bij mij in de klas zitten jongens die bij Feyenoord voetballen en die moeten natuurlijk ook trainen. Op onze school zitten allerlei sporters, tennisers, trampoline springers, atleten, van alles dus. Óp het Coenecoopcollege, waar ik eerst op heb gezeten, kon ik op belangrijke dagen nooit vrij- krijgen, of maar moeilijk. Daar snapten ze het niet als ik de dag na een wedstrijd mijn huiswerk niet had gemaakt. Nu op deze school gaat dat altijd goed. Ik ben altijd rond 17.45 uur weer thuis. Na het eten ben ik vaak weer weg omdat ik dan ga trainen op de schietbaan in Dat Niels goed presteert heeft hij in de eerste plaats te danken aan zijn talent. ‘Hoe ik dat ont dekte? Ik ging wel vaak met mijn vader mee, die schoot al lang, ik verwisselde altijd zijn kaarten. Ik vroeg of ik het ook eens mocht proberen, en dat ging best wel goed’, zegt Niels bescheiden. ‘Toen ben ik zelf ook gaan schie ten en dat ging steeds beter. We kwamen er achter dat ik ’goed’ was toen ik stopte met opgelegd schieten (schieten met het geweer op een soort statief) en toen de uitslagen daarvan weinig scheelden met het gewo ne schieten. Ik weet niet hoe het komt, maar ik voel of een schot goed of fout is als ik heb geschoten op 50 meter. Op 10 meter kan ik het gewoon zien op de schijf zelf. Een bijzonder heid, want de schijfjes van die schutters gebruiken voor de 10 meter zijn zo groot als een flin ke mandarijn, die van vijftig me ter iets groter. In de tweede plaats wordt Niels geholpen zijn capaciteiten uit te bouwen door zijn sponsor Wis- seQ automatisering uit Ensche de. De sponsor betaalt zijn pak, dat elk jaar wordt meegenomen uit Zwitserland. Ben Pereboom: ‘Hij is nog in de groei tandaar dat elk jaar een nieuw pak moet worden gehuurd. De beste pak ken komen uit Zwitserland'. De nieuwste strainingsmethode van Niels is zeer geavanceerd. Op een muur thuis oefent hij een serie schoten. Door een computer worden alle schoten en bewegingen van het geweer voor en na het schot vastgelegd. De resulaten worden naar de persoonlijke trainer van Niels, Harry van Laviere, gestuurd via internet en daarna besproken. Niels schiet met een luchtdruk- geweer en met een vuurwapen in verschillende posities. ‘Ik schiet nu staand en liggend', ver telt Niels. ‘Knielend moet ik nog leren, dat is de moeilijkste posi tie, je moet jezelf en je geweer in balans houden. Over een maand begin ik met oefenenen’. 5000 m2 toonzalen! Door Maaike Thüss WADDINXVEEN - De Wad- dinxveense Niels Perboom (14) is een van de beste geweer- schutters van Nederland in zijn leeftijdsklasse. Onlangs werd hij derde bij de Nederlandse Kam pioenschappen voor junioren, eerste met het luchtdrukgeweer bij de internationale wedstrijden in Bemmel en derde bij interna tionale wedstrijden vuurwapen klein kaliber in Rotterdam. Niels woont bij zijn ouders Ma rianne en Ben Pereboom en zus je Nynke (12) maar hij is bijna nooit thuis. Om zulke prestaties neer te kunnen zetten, moet je er veel tijd insteken en moet de school meewerken. Daarom volgt hij zijn opleiding (Havo/Vwo) in Rotterdam, de Landelijke Oplei ding Ontwikkeling Topsport (LOOT). ‘Op die school krijg ik vrij op wedstrijddagen, en op momen- Rob Kuypers) inklasse 4-degr. De overige teams zullen in de tweede helft vooral hun midden positie moeten zien vast te hou den ofwel uit de degradatiezone zien te blijven. Bij de junioren zijn de resultaten wat wisselvallig. Kwiek-1 (Martijn van Putten, Elco Hoogendoorn, Zhao Mah Yang) staat in de 2e klasse van de afdeling Holland- west op een mooie tweede plaats en Kwiek-2 (Niels Marchand, Pe ter Klomp, Robby Timmerman, Kevin van der Voort) voert in klasse 3 zelfs royaal de ranglijst aan. Kwiek-3 en Kwiek-4 staan beide op een voorlaatste plaats in respectievelijk klasse 2 en D-pu- pillen. Trainer-coach Gerard Lupgens besloot daarop de opstelling in de vierde set te wijzigen. De nieuwe opstelling leek in eerste instantie beter te functioneren, maar in de loop van de set bleek dat BeFair het nog steeds blokkerend (en daardoor ook verdedigend) niet onder controle kreeg. Ook werd er veel te gemakkelijk geserveerd waardoor de tegenstander te weinig onder druk kon worden gezet. VCV had in deze set ook een zeer sterke driemeterlijn- aanval, waar BeFair verdedigend geen vat op kreeg. BeFair bleef wel vechten om bij te blijven, waardoor het einde van deze set nog spannend werd. Uiteindelijk was het echter toch VCV die aan het langste eind trok (16-14) en zo de wedstrijd met 3-1 won. WADDINXVEEN - De tweede wedstrijd voor de wintercom petitie van de Hengelsportver- eniging Waddinxveen (HSW) werd gehouden in de Ringvaart Haarlemmermeer. De vangst was zó slecht, dat maar de helft van de deelne mers na afloop vis ter weging konden aanbieden. Winnaar werd J.van Elswijk met het nog alleszins redelijke vangstge wicht van 3.740 gram. De an dere hengelaars met vis waren A.van Leeuwen 1.070 gram, M.van Leeuwen 700 gram, H.Kraan 390 gram, H.Romeijn 300 gram en L.Pouwer 200 waarbij John van Spengen onge slagen bleef, maar Rob Kappe twee punten moest afstaan en in valler Herman Simons niet tot winst kwam. Ook het dubbelspel ging naar llac. Kwiek-3 verloor in Bleiswijk met 6-4 van Combat-2 Kwiek-4 (2e klas prom.) verloor thuis met 3-7 van het Schoonho- vense Smash-2. Ying Jun Wang was met drie winstpartijen de sterke man, Hans van der Drift en Jurgen van Geest scoorden niet. Bij de tussenstop voert Kwiek-1 dus de lijst aan. Kwiek-7 (Dick Krouwel, Piet Swart, Sharam Saja- di) staan in klasse 3-prom. op de tweede plaats, evenals Kwiek-14 (Sjaak kuijf, Hans Smit, Rob hulst, ken tegen Jumpers. Ook Dames 2 leed een nederlaag. Jongens ka- detten 2 won van Springers, ter wijl Jongens junioren 2 in ’s Gra- venzande bij Westland Stars op dezelfde tijd als Dames I met een grote overwinning naar huis ging. Dames I keek nogal op tegen de uitwedstrijd bij Westland Stars. Vandaar dat de speelter wat aar zelend begonnen, maar daarna ontstond er een spannende om de punten. Geen van beide teams kon een stempel drukken en de score ging daarom gelijk op. De ruststand 24-24 gaf een afspiege ling van de wedstrijd. Ook de tweede helft ging gelijk op tot de achttiende minuut. Een driepun ter van Mireille Raaphorst bij een stand van 44-45 brak de weer stand van de thuisclub en deze kwam niet meer tot scoren, zodat Flyers toch nog een ruime over winning kon boeken. Uitslag 44- 55. Topscoorder: Astrid Scholten met 18 punten (100% score vrije worpen 8 uit 8 Heren 2 verloor vorig weekend van Team Ten Dreamers en kon dit weekend revanche nemen. De start was goed en het initiatief lag bij Flyers. De gehele eerste helft bleven de Waddinxveners druk uit oefenen en kon men gaan rus ten met een 35-22 op de borden. De tweede helft was van beide kanten niet goed te noemen. Hiervoor werden er teveel fou ten gemaakt. Wel ging de score gelijk op, waardoor de overwin ning niet in gevaar kwam. Uitslag 49-37. Topscoorder: Derk Dee- nik met 18 punten. Dames 2 startte niet goed tegen MSV en liep meteen al tegen een ruime achterstand op. Dit resul teerde in een 14-24 achterstand. De tweede helft ging het beter en Flyers kwam zelfs terug tot 31 -33. Hierna was het kaarsje op en kon MSV de wedstrijd weer naar zich toe trekken. Uitslag 41-63. Tops coorder: Monique Noordhoek met 11 punten. Jongens adspiranten I trof in Jum pers een tegenstander van for maat Deze ploeg is veruit de sterkste in de competitie. Ook Flyers kon alleen maar proberen de schade te beperken. Dit lukte qua veldspel redelijk, maar sco rend was Jumpers veel beter. Uit slag 26-86. Topscoorder: Danny Verroen met 6 punten. Jongens kadetten 2 had geen en kele moeite met Springers. Goed spelend en steeds bij de les blij vend werd de voorsprong verder uitgebreid. Uitslag 51-26. Tops coorder: Johan Walhout met 16 punten. Jongens junioren 2 kon zich uitle ven in de uitwedstrijd tegen Westland Stars. De tegenstander was erg zwak en Flyers showde naar een 36-82 overwinning. WADDINXVEEN - Twee heuse ’streekderby’s’ zijn afgelopen za terdag gespeeld. Gouwestaete Heren I verloor in een zeer ener verende wedstrijd met 16-12 van Keiler Keukens/DONK. Dames I pakte de eerste verliespunten en verloor met 9-6 van Keiler Keu kens/DONK. Dames 2 kwam in Alkmaar niet verder dan een 3-1 nederlaag tegen DAW Proface. Heren 2 redde de eer en won nipt met 6-5 van BZ&PC. De wedstrijden van Gouwestaete tegen Keiler Keukens/DONK staan de laatste jaren altijd garant voor spanning en sensatie. Lands kampioen Keiler Keukens/DONK wist tegen de dames I de meeste confrontaties te winnen. Met de aanwinst van een aantal nieuwe speelsters moesten de Gouwe- staetedames in staat zijn om de het de landskampioen moeilijk te maken. Gouwestaete opende niet goed. Hierdoor stonden de Gou- westaetedames al snel op een 2-0 achterstand. Het was Mirjam Overdam die haar ploeg aan het WADDINXVEEN - De teams van handbalvereniging Rowah gingen het afgelopen weekeinde weer de zaal in. Het spits werd afgebeten door de periodekampioen van vorige week: de B-junioren. Als tegenstander troffen zij een ge motiveerd Saturnus (Ridderkerk). Na een gelijkopgaande eerste helft ging Rowah met een nipte 4- 3 voorsprong de rust in. Ook na de hervatting was er sprake van weinig krachtsverschil. Door een Jaco de Jong (2x), Marc Faber strafworp te stoppen wist de Ro- wah-keepster zelfs te voorko men, dat Saturnus langszij kwam. Met een eindsprint een kampioen waardig wisten de B-junioren de beide punten in Waddinxveen te houden: 12-9. De doelpunten wa ren van: Moniek Hoefnagel, An- nemarie Coevert, Saskia van He- teren, Nicole Sloof en Kim Hof fmans. stempel op de wedstrijd wil- Zowel het jongens B-team, als de meisjes C-jeugd troffen een op ponent die duidelijk een maatje te groot was. De jongens verloren kansloos met 13-23 van Roda (Rotterdam), terwijl de C-jeugd het met nog grotere cijfers (3-22) moesten afleggen tegen HVOS (Spijkenisse). De drie ‘C- treffers' WADDINXVEEN - Met veel inzet werd door Dames I van de Waddinxveense basketballvereniging Flyers de overwinning bij Westland Stars afgelopen weekeinde veroverd. Kwiek-2 speelde in klasse 2 pro motie van de afdeling Gouda thuis tegen het Goudse llac-4. Met 4-6 werd de wedstrijd verloren, BOSKOOP - Tot en met vrijdag 30 oktober is in de bibliotheek een informatiestand over inbraak beveiliging. Vrijdagavond zal wijk agent L.M.W. de Kruijf in de bibli otheek zijn om vragen te beant woorden en tips te geven over het inbraakbestendig maken van de woning. einde van de eerste periode op 2- I bracht. In het begin van de tweede periode was het weder om Mirjam Overdam die haar ploeg op gelijke hoogte bracht, maar de snel bleek dat de routine van Keiler Keukens/DONK op bepalende momenten de door slag gaf. Aan einde van de tweede periode was het Gouwestaete dat weer tegen een achterstand aan stond te kijken. Sandra Bercken- kamp bracht de stand halverwege de wedstrijd op 5-3. Het spel van de Gouwestaetedames gaf aan dat de ploeg van trainer/coach Hellen Boering groeiende is en zeker nog niet aan hun top zitten. Gillian van den Berg zorgde voor de enige twee doelpunten voor Gouwestaete in de derde perio de. Met een 7-5 achterstand ’vochten’ de Gouwestaetedames voor wat ze waard waren. Alleen Sandra Berckenkamp wist in deze laatste periode nog te scoren, maar uiteindelijk was het Keiler Keukens/DONK dat de wedstrijd met 9-6 besliste. De heren kennen een slechte start van de competitie. Alleen in de openingswedstrijd tegen UZSC werd een punt behaald. De Gouwestaeteheren waren er dan ook bij gebaat om tegen Keiler Keuken/DONK in winst om te zetten. De Gouwestaeteheren begonnen goed en geconcen treerd aan de wedstrijd, jaco de Jong (2x) en Wouter Steller brachten hun ploeg al snel op een verrassende 3-0 voorsprong. Aan het einde van deze periode was deze voorsprong weer teniet ge daan door Keiler Keukens/DONK. In de tweede periode toonde de ploeg van trai ner/coach Jan Middendorp veel veerkracht en door doelpunten van en Jeroen van Tol was de stand aan het einde van de tweede pe riode weer 7-4 in het voordeel van Gouwestaete. In het begin van de derde periode bouwde Gouwestaete hun voorsprong middels Jaco de Jong en Remko Overdam uit naar 5-9. Het enige minpunt was dat Gouwestaete veel persoonlijke fouten kreeg van de arbiters, die steeds meer een den drukken. Vanaf halverwege de derde periode knapte er wat bij de Gouwestaeteheren en kreeg Keiler Keukens/DONK kans om terug te komen in de wedstrijd. Aan het einde van deze periode keken de Gouwestaete heren tegen een achterstand aan De wedstrijd begint om 19.30 uur in de WRZV-hal in Zwolle. Nesselande zal zeer waarschijnlijk niet kunnen beschikken over Jo chem de Gruijter, wegens zijn verplichtingen ten aanzien van de Nationale selectie. Ook de nieu we aanwinst van Nesselande de Canadees Jules Martens zal niet aanwezig, voor zijn verplichtingen aan het Canadese Nationale team. De landskampioen, zal met het volgende team afreizen naar Zwolle: Gijs Ronnes, Joost van der Hoek, Kristiaan van der Wel, Arno van Solkema, Twan van Kuijk, Timo Dijkgraaf, Rick Wig- gers, Joost Looman, Ferry van Hal en Michiel van der Kuip. Trainer Pierre Mathieu zal niet aanwezig zijn, vanwege zijn werk bij het Na tionale damesteam, trainer Guil lermo Boogers zal de ploeg in de ze wedstrijd coachen. Voor de supporters zal er een bus rijden naar Zwolle, voorver koop en inlichtingen kan men te recht bij Marije Bender, tel. 0180- 631441 en Iris de Kooter, tel. 0180-632777. In de tweede set vochten de da mes van BeFair zich terug. Er werd beter gepassed en aanval lend kwamen ze meer tot scoren. Dit resulteerde in een 15-11 set- winst. BeFair kon echter dit bete re spel in de derde set niet vast houden. De blokkering was Cottage dealer. Fax: 0180-633024. Tot 18.00 uur geopend. Vrijdag koopavond tot 21.00 uur. WADDINXVEEN - Het eerste damesteam van Keukencentrum Waddinveen/BeFair speelde afge lopen zaterdag een uitwedstrijd tegen VCV in Veenendaal. Na zo’n twee uur spelen ging de winst in de partij naar VCV met de setstanden 3-1 Trainer-coach Gerard Lupgens en assistent-caoch Dory v.d. Meent moestten het in deze wedstrijd doen zonder de buitenaanvalster Marit v.d. Louw. Vandaar dat An- nemarie de Rooy de eerste set op haar positie startte. BeFair begon de wedstrijd moeizaam. In de loop van de eerste set kwam Be- Fair wat beter in haar spel waar door het toch nog een spannende set werd die uiteindelijk door VCV gewonnen werd met de stand 17-15. BOSKOOP - Tientallen Boskoop- se ondernemers doen dit jaar weer mee aan de traditionele Gouden Kans actie. De actie start op zaterdag 31 oktober en de deelnemende winkeliers zijn her kenbaar aan een raambiljet. Het is dit jaar de veertigste keer dat de actie wordt gehouden, een bewijs voor een ijzersterke formule en reden voor een extra Rabo hoofdprijs en vijf extra prijzen van de Dorpskernwinkeliers. De actie hangt nauw samen met de viering van St. Nicolaas. Die arriveert op zaterdag 14 novem ber, zoals gewoonlijk op de kade bij hotel Neuf om 14.00 uur. Hij wordt daar onthaald door de Bo- skoopse jeugd en muziek van de harmonie Concordia. Daarna volgt een rondrit met ontvangst op het bordes van het gemeente huis. Voor de actie geldt dat voor iede re bestede 5 gulden een Gouden Kans bon wordt uitgereikt door de deelnemende winkeliers. Deze bonnen zijn geldig voor alle drie trekkingen. Deze trekkingen zijn op 16 en 30 november, de laatste op 7 december. Het resultaat daarvan wordt de woensdag daar opvolgend bekend gemaakt in de ze krant. Mededelingen daarover volgen. WADDINXVEEN - Zeventien groepen van acht kinderen namen afgelopen woensdag deel aan het schoolhandbaltoernooi dat jaar lijks wordt gehouden door de Waddinxveense handbalvereni ging Rowah. Zevntien groepen deden dit jaar mee aan het schoolhandbaltoernooi van handbalvereniging Rowah. (Foto: Sjaak Noteboom). WADDINXVEEN - In de Ie klas se van de afdeling Holland-west gaat het Ie team van tafeltennis vereniging Kwiek aan kop. Voor de herfststop werd gewonnen van opponent Taverzo-4. Het was een boeiende wedstrijd, waarbij duidelijk merkbaar was dat de koppositie in het geding was. Kwiek won tenslotte deze wed strijd met 7-3, dankzij 3x winst van Ronald Verboon, 2x van Kees Vos en I x van Wim van Wagenin- gen. Ook het dubbelspel werd door Kwiek gewonnen. van 11-9. De laatste periode moest de beslissing brengen. Gouwestaeteheren probeerde zich nog te herstellen, maar had niet meer de kracht om naast Keiler Keukens/DONK te ko men. In deze periode waren het Niek de Leeuw, Rodi Visser en Marc Faber die nog wisten te sco ren. Uiteindelijk verloren de he ren met 16-12 en verkeren de he ren duidelijk in de ’gevarenzone’. Dames 2 kon het niet bolwerken tegen DAW/Proface in Alkmaar. De dames kwamen in de laatste periode net tekort om tot een overwinning te komen. Heren 2 wist wel tot winst te ko men, tegenstander BZ&PC werd met 5-6 verslagen. De aspiranten jongens van Jan Verweij liepen voor het eerst dit seizoen tegen een nederlaag op tegen AZC uit Alphen aan de Rijn (9-1Aanstaande zaterdag spelen de Bondsteams van Gouwestaete weer hun thuiswedstrijden. He ren I bijt het spits af om 18.00 uur tegen PSV. Dames I treedt om 19.00 uur tegen PSV. Heren 2 sluit de avond af en speelt om 20.00 uur tegen DZV 2.

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 29