Schaken om Fusie Radio RTW maakt nieuwe start afgerond Woonpartners Midden-Holland Promconcert 100-jarige Concordia met pianist Jan Vayne Flyers dames I te sterk voor Rowic beker en competitie bij WSV Rapidschaak in Moerkapelle Nesselande grijpt net naast de Super Cup Man valt vrouw Infomiddag Borstkanker ’Het stof is er vanaf’ ’De islam in Waddinxveen’ Controle gesloten verklaring Missen °P L PAGINA 25 WOENSDAG 4 NOVEMBER 1998 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN van WADDINXVEEN Muziekvereniging Concorida De fusieakte wordt getekend door de voorzitter van Woon partners Midden-Holland, de heer W. Waterreus, in aanwe zigheid van alle betrokken bestuurders en toezichthouders. (Foto: Henk Snaterse) Kate Goudriaan voegt eraan toe: ‘En iemand moet voor een WADDINXVEEN - De Remonstrantse Gemeente in Waddinxveen houdt dinsdagavond I7 november om kwart over acht de jaarlijkse gemeenteavond in het eigen kerkgebouw aan de Zuidkade. Op deze avond zal de Waddinxveense islamologe drs. Betty Broug-van der Haven een lezing verzorgen over 'De islam in Waddinxveen, de moslim als naast buur’. ether worden uitgezonden. Nieu we medewerkers moeten dat be sef hebben en anders krijgen. We maken tenslotte professionele radio!1 Voor alle vragen en informatie: Hoofd-Programmering Mw. Kate Goudriaan. Tel. 01 72 - 231260. van het land. Omdat bij VC Nes- selande op vrijdagmiddag een ex tra training wordt gegeven voor de talentvolle jeugd, leent deze groep zich bij uitstek voor deelna me aan dit soort evenementen. In de huidige selectie varieert de leeftijd van 18 tot maar liefst 12 jaar. Tijdens de voorronde in de van de Polshal in Woerden moest worden aangetreden tegen regio nale clubs als Be Fair uit Wad dinxveen, Jupiter uit Oudewater en VTC uit Woerden. De eerste wedstrijd tegen VTC Woerden werd duidelijk gewonnen. In de volgende wedstrijd moest het ar me maar dappere Be Fair onder gaan welk klassenverschil er met de leeftijdgenoten uit Zevenhui zen bestond. De laatste wedstrijd werd het verdedigende Jupiter weggespeeld. Met 15-2 en 15-5 werden de sets en de laatste wed strijd gewonnen, waardoor Nes- selande overtuigend op de eerste plaats eindigde. Met andere pou- lewinnaars uit de voorronde kant het zich opmaken voor de halve finales op 13 februari 1999. meren, Dick Bac en Ben van Gef- fen hebben samen alle rapidtitels sinds 1994 op zak, terwijl de broertjes Jesse en Hugo van Elte- ren hun aspiraties voor de ko mende jaren eens te meer onder streepten. Licht teleurstellend was het misschien, dat de drie Vroegindeweij’s zich nog niet in de strijd omd de topplaatsen heb ben kunnen mengen. Achter de top vijf met elk vijftien punten volgen zij met ieder elf punten in een groep van negen schakers op de zesde plaats. De tweede ronde wordt op 4 december gespeeld. WADDINXVEEN - De politie van IJssel en Gouwe hield op 27 oktober om 13.10 uur een 45-ja- rige Waddinxvener aan omdat hij een vrouw in haar woning had las tig gevallen. De man meldde zich vrijwillig in het districtsbureau van politie. Hij had een 26-jarige vrouw in haar woning aan de Pep- pelhorst te Waddinxveen aange vallen en bedreigd. De man ver keert in geestelijke problemen en is in verzekering gesteld. De poli tie stelt een nader onderzoek in. WADDINXVEEN - De Burgemeester Klinkha- merweg is tussen 22.00 en 06.00 uur gesloten ver klaard voor vrachtwagens. Eergisteren is daar in de vroege ochtend gecontroleerd. Drie bestuur ders van vrachtauto’s zijn bekeurd, omdat zij toch over de weg reden tussen de genoemde tijdstip pen. In 1982 werd de fanfarebezetting omgezet naar harmoniebezetting. De mogelijkheden met een har- monie-orkest, toevoeging van o.a. dwarsfluit, hobo, fagot en klari netten, gaf voor Concordia muzi kaal andere mogelijkheden en dat leverde tevens nieuwe leden op voor Concordia. In 1994 werd het showelement minder waardoor de majorettes verdwenen en de drumband werd omgezet in slagwerkensemble. In 1995 wisselde de harmonie de ouderwetse uniformen in voor moderne concertkleding. Anno 1998 bestaat Muz. Ver. Concordia uit een harmonie- en opleidingsorkest met totaal ruim 60 leden en staan beide o.l.v. de heer Pieter Boer. Aan het promconcert werken mee de bekende pianist Jan Vay- ne, de percussie groep van mu- Gods eer. Hun repertoire bestaat uit geestelijke liederen, aangevuld met werken van Tom Parker en het Oslo Gospel Choir, als ook muziek van grote componisten als Beethoven en Handel. De optredens die Da Capo ver zorgt vinden meestal plaats tij dens kerkdiensten maar daar naast geven ze ook concerten. Bij Da Capo werken mee Mirjam v.d. Burg-Oskam (dwarsfluit) en Rene v. Vliet (drums). Gospelkoor El Jakim, ook onder leiding van Ben Kramer, is ook een interkerkelijke zanggroep. Hun repertoire bestaat uit gos pelsongs, ballads en swingende negro spirituals. Hun doel is het uitdragen van het Evangelie door middel van liederen die in het Ne derlands en Engels worden ver tolkt. Jeugdorkest Zus uit Pelhrimov WADDINXVEEN - Het grootste evenement, tevens hoogtepunt, wat behoort tot de feestelijkhe den rondom het 100-jarig bestaan van muziekvereniging Concordia uit Waddinxveen, wordt gehou den op zaterdag 7 november. Die avond houdt Concordia een Promconcert samen met de be kende pianist Jan Vayne. Muziek vereniging Concordia, wat zoveel betekent als ‘eendracht’, werd opgericht op 16 maart 1898, door de heer C.C. Regt. Het eerste concert werd gegeven op 22 maart 1899 onder leiding van dhr. C.C. Regt. Tot in de jaren 50 was Concordia een dorpsfanfare en was bij alle evenementen muzikaal van de partij. Toen het showelement op gang kwam werd de vereniging uitgebreid met een drumband en een majorettekorps. een succesvolle bekerpartij tegen Wim Hennink gaat boven zijn mogelijkheden. Binnen een half uur was het gebeurd. Eduard Phi- lipse moest tegen Anton van Ni- eukerke tot op de bodem van zijn eindspeltechniek gaan om met to ren, loper en pion tegen toren en pion aan winst te komen. Een be langrijke zaak was, dat de pionnen op het bord moesten blijven: to ren en loper winnen niet van to ren. Langdurige gevechten waren er ook tussen Evert Hildebrand, en Arie Versluis. Precies op het juis te ogenblik gaf Evert op, een zo veelste bewijs, dat hij begrijpt, waar het om gaat. Peter de Louw en Bert van der Knaap speelden een positiepartij van goed niveau, waarin alleen de eindspeltechniek van Peter beter bleek. De boven kant van de spelerslijst: Jansen, Willemen, Smitskamp, Van Wou denberg, Kardol, De Louw, Van der Haven, Philipse, R.Dannis, W.Hennink. ‘Veel vrijwilligers zijn de afgelo pen tijd vertrokken in verband met studie of werk. Een aantal van hen is naar andere omroe pen vertrokken’, vertelt Kate Goudriaan, hoofd-programe- ring van RTW. ‘We zijn met een bijna geheel nieu we ploeg begon nen; nieuw bloed en nieuwe ideeën’. Medewerker en pro grammamaker Ron Zandvliet: Mensen denken bij RTW vaak aan een oudbollige omroep met een laag stof erop. Dat is niet meer zo, het stof is ervan af. Op vrijdag hebben we een heleboel nieuwe programma’s. Die spetteren gewoon van de radio af! We hebben in ons programma bijvoorbeeld een quizz met prijzen voor de deel nemers. Het is een interactief programma, hartsikke leuk’. Het enthousiasme dat Ron ten toonspreid heeft een lokale omroep nodig. Al het werk wat wordt verricht is vrijwillig en dat is niet niks. Naast het pre senteren van een programma, moet er nog heel wat meer ge beuren. Redactiewerk, verslag- geven, de techniek, alles moe ten de medewerkers zelf doen. ‘Het is heel leuk, maar het kost uiteraard veel tijd. Die moet je dus hebben als je bij ons wilt werken’, aldus Ron. ‘Want we hebben nog een heleboel nieu we mensen nodig. Over welke kwaliteiten iemand verder nog moet beschikken? ‘Een radios tem is belangrijk, een accent mag, maar een zwaar accent bijvoorbeeld niet. Verder moet iemand een beetje met de ap paratuur om kunnen gaan, zel- finitiatief tonen, een hoop vrije tijd hebben zodat hij of zij re gelmatig beschikbaar is en na tuurlijk enthousiast zijn! O ja, en medewerkers moeten mini maal 18 jaar oud zijn’. populair tot dance classics en informatie. van 22.00 tot 24.00 uur RTW Easy Zaterdag van 08.00 tot 10.00 uur Her haling Nieuwscafe van don derdag. van 10.00 tot 14.00 uur De lekkere zaterdag van Ron Zandvliet e/a. van 14.00 tot 16.00 uur Toe- ristencafe. Eindredaktie Kate Goudriaan. Uit tips in de regio en informatie over toeristi sche gebieden. van 16.00 tot 18.00 uur Sport- cafe. Sport in de regio. Eindre daktie Sascha van Veldhuizen van 19.00 tot 24.00 uur Hit- front Danceble Door Maaike Thüss pen in handen. Op de radio kun WADDINXVEEN - De lokale radio-omroep die in Wad- je niet alles zeggen. Reclame ma- dinxveen en omgeving te horen is, Radio Televisie Wad- ken mag niet, maar ook beledigen dinxveen, heeft een nieuwe start gemaakt. Met zo’n twaalf van mensen of persoonlijke vetes nieuwe medewerkers en een bijna geheel nieuwe progra- moeten natuurlijk niet via de mering wordt de zender nieuw leven ingeblazen. nog ongeslagen Binnenland in Ba- rendrecht. Flyers wachtte nog steeds op de eerste overwinning. In het bekertoernooi laten de he ren van zich spreken en het werd tijd dat dit ook in de competitie een vervolg kreeg. Binnenland werd hier het slachtoffer van. On der aanvoering van Wolther Zwijnenburg 41 punten) werd de eerste winst geboekt. Uitslag 62-69. Dames 3 had geen beste eerste helft, wel werd deze nog afgeslo ten met een kleine voorsprong. De tweede helft daarentegen draaiden de Waddinxveense da mes op volle toeren en werd DAS op een grote nederlaag ge trakteerd. Uitslag 53-31. Tops coorder: Janet Deeleman met 18 punten. Heren 3 maakte het zichzelf moeilijk in de wedstrijd tegen Sigi. Flyers had steeds een kleine voor sprong en via een tussensprint werd deze uitgebouwd tot 11 punten. Hierna verslapten de he ren en kon Sigi nog akelig dichtbij komen. Toch konden de twee winstpunten veilig gesteld wor den. Uitslag 52-45. Topscoorder: Thale Lesschen en Harry van En- gen beide met 16 punten. Meisjes junioren l-Forwodians 48-38. Topscoorder: Anne Wille- mijn Crompvoets met 14 punten. Jongens kadetten l-DAS: 58-152. Topscoorder: Wai-Hong Tsang met 19 punten. Jongens aspiranten 2: 58-37. Topscoorder: Matthijs Koop en Joey Kowenhoven beide met 14 punten. Jongens mini’s I- DAS: 46-35. Topscoorder: Martijn de Mik met 16 punten. Woensdag 4 november wordt in de Duikelaar om 20.45 uur de be kerwedstrijd Dames I - Sea De vils gespeeld. Vrijdagavond 6 no vember om 21.00 uur spelen de Heren I tegen BS Leiden even eens in de Duikelaar. organisaties betrokken. Van meet af aan was er een groot vertrou wen tussen de bestuurders en di rectie. Er is in alle fasen goed tus sen de direct betrokkenen over legd’. Het bereiken van de fusie is vanaf de start ondersteund door de huurdersorganisatie H.W.Z.M. en de gemeenten Waddinxveen en Zevenhuizen-Moerkapelle. De fusie van Woonpartners Mid den-Holland is geen uitzondering. In heel Nederland is een proces van fusie en schaalvergroting aan de orde bij de sociale verhuur ders. Woonpartners Midden- Holland ziet wat dat betreft de fu sie niet als eindstation. René Mas- cini: Het beheer van sociale huurwoningen is een grote maat schappelijke verantwoordelijk heid, die een professionele aan pak vereist. Kleine woningcorpo raties kunnen niet in alle opzichten optimaal voldoen aan de hedendaagse eisen van de klan ten. Met onze organisatiegrootte kunnen wij al goede produkten le veren, maar het kan altijd nog be ter. Tegen die achtergrond sluit Woonpartners Midden-Holland nieuwe samenwerkingsvormen met andere woningcorporaties nadrukkelijk niet uit. Wij zullen die samenwerking actief zoeken, omdat wij ervan overtuigd zijn dat dat in het belang is van de volks huisvesting in onze regio en voor onze klanten’. Het bestuur van Woonpartners Midden-Holland bestaat sinds de fusie uit de heren W. Waterreus (voorzitter), H.G. van den Dool (vice-voorzitter), C.G. van den Berg, R.G.M. FermontJ.J.L. Staal en G. van der Vlist. Woonpart ners Midden-Holland heeft daar naast een Raad van Commissaris sen met als deelnemers de heren J. Boersma (voorzitter), Th.J. Jan maat, C. Kort en S. Nijessen. De heer S. Nijessen is gekozen op voordracht namens de huurders organisatie H.W.Z.M. WADDINXVEEN - Landskam pioen VC Nesselande speelde af gelopen zaterdag in Zwolle tegen Bekerwinnaar Remote IT/Zwolle om de Super Cup en met miniem verschil werd deze strijd door de Zwollenaren gewonnen met 3-1 (15-13,8-15, 15-13 en 15-7) Trainer/coach Guillermo Boogers weet wat hem te doen staat, voor de competitie-wedstrijden die komen gaan. Aanstaande zaterdag zal Nesselande in Dordrecht (sporthal ‘de Dijk’) aantreden. Met een selectie van 10 speelsters uit het eerste tot en met derde damesteam trokken de trainers Willenjan en Paul van Yperen af gelopen zaterdag naar de voor ronde van het nationaal volleybal kampioenschap Open Club. Vol gens dit systeem mogen speel sters van verschillende teams maar binnen dezelfde leeftijds klasse meedoen. VC Nesselande heeft naast jongens, die al eens nationaal kampioen werden, al ja ren een sterk meisjesteam tot 18 jaar. Voorgaande twee jaren ein digde dit team bij de beste vier Zondag van 09.00 tot 12.00 uur Uit zending van de kerken van 12.00 tot 14.00 uur RTW klassiek Da Capo. van 14.00 tot 16.00 uur Her haling Toeristencafe van zater dag van 16.00 tot 18.00 uur Sport- cafe. Herhalingsflitsen van za terdag vanaf 19.00 Non stop muziek. Persberichten zijn altijd wel kom. Adresseer deze t.a.v. de redaktie van het programma. Dus sport t.a.v. Sportcafe, Uit gaanstips t.a.v. Toeristencafe, Aankondigingen bijeenkom sten: t.a.v. Het Prikbord, alle nieuwsberichten, Human Inte rest en Sociale zaken t.a.v. Nieuwscafe. Tsjechië komen naar Waddinx veen met een aantal docenten en leerlingen van de muziekschool. ZUS is een opleidingsinstituut waar kinderen hun basis voor cul turele vorming kunnen opdoen. De soliste hebben ieder hun eigen stijl gecreeerd en hebben hun er varing opgedaan tijdens diverse concerten. Het programma wordt deze avond aan een stuk ten gehore gebracht en de verschillende groepen presenteren zichzelf met een eigen muziekwerk en daar naast worden er gezamenlijke muziekwerken gespeeld. Deze muziekwerken lopen uiteen van klassieke werken tot de be kende popsongs. Een greep uit de werken die ge speeld zullen worden zijn For the next thousand hiermee wordt aangegeven dat we niet stilstaan bij 1998, maar dat we op weg zijn naar het jaar 2000. Afri can Symphony een ritmisch werk waarin het slagwerkensemble veel van zich zal laten horen. Het klassieke werk de Leichte Cavele- rie. Muziekwerken gebaseerd op bekende songs zijn Bridge over troubled water, Liverpool Sound Collection- een meadly van be kende songs- Love changes ever ything, Music van John Miles, Sis ter Act van de gelijknamige film, Tequilla, Sing, Sing, In the Mood en nog diverse andere muziek werken. Iedere toehoorder zal op deze avond aan zijn trekken komen. Sponsor van dit Promconcert zijn de Rabobank, CUV en Boonstop- pel in Waddinxveen. Het Prom concert vindt plaats in de Sport hal de Dreef in Waddinxveen. Aanvang 20.00 uur, de zaal is open om 19.15 uur. Toegangsbewijzen a Hfl. 25,-, kunnen nog besteld worden bij de voorzitter van Muz. Ver. Concor dia Dhr. J. Romijn tel. 0182- 616297 en bij Maureen Verweij tel. 0182 - 612623. Andere ver koopadressen van de toegangs kaarten zijn: In Waddinxveen: Bruna/Boekenier aan de Zuidpla- slaan, Burger boekhandel aan de Dorpstraat, De Bas Speelgoed aan de Luifelbaan, De Bas/Fixet aan de J. Dorrekenskade Oost, Arie de Bruijn Supermarkt aan de Zuidkade. In Boskoop: Bruna aan de Koninginneweg. In Zevenhui zen: A. Boertje aan de v.d. Duijn- laan I. ziekver. St. Carolus uit Montfoort onder leiding van Erwin Ouds- hoorn, zangroep Da Capo uit Bo skoop, gospelkoor El Jakim uit Zevenhuizen, beide onder leiding van Ben Kramer, soliste Anne- miek Hammer en soliste Eline van Os, het jeugdorkest ZUS uit Pelh rimov Tsjechië en twee gitaristen Wilfred van Reede en Peter Swij- nenburg. De pianist Jan Vayne heeft een geheel eigen stijl ont wikkeld. Hij improviseert zonder voorbereiding waardoor hij op die manier componeerd en direkt uitvoerd. Zo ontstaat er een combinatie tussen en een variatie op klassieke muziek en popmu ziek. Zanggroep Da Capo, onder lei ding van de Boskoopse musicus en kerkorganist Ben Kramer, is een interkerkelijke zanggroep met als motto, samen zingen tot WADDINXVEEN - Bij schaak vereniging WSV wordt in de regel interne competitie gespeeld vol gens een gewijzigd Keizer-sys- teem, dat er op neer korpt, dat men zoveel mogelijk ingedeeld wordt tegen ongeveer even ster ke tegenstanders. Blijkbaar leefde er onder de leden enig verlangen naar een andere indeling naast de boven aangeduide. Sinds donder dag 29 oktober wordt er tevens gespeeld volgens een systeem, waarbij 32 liefhebbers ingedeeld worden door loting en waarbij telkens de verliezer afvalt. Acht tien anderen speelden volgens de traditionele competitie, hetzij omdat hun tegenstander verhin derd was, hetzij omdat ze zich niet voor de beker hadden aange meld of omdat ze daarvoor in de voorronde waren uitgeschakeld. Loting heeft zekere avontuurlijke kanten, maar die kan men ook als bezwaren lezen. De afgelopen ja ren is Hans Ponsioen een stuk weerbaarder geworden, maar lange termijn beschikbaar zijn. Als je na drie maanden weer weg gaat, is dat heel vervelend, dan kunnen we je eigenlijk niet meer missen in het team!’ Gert-Frank van der Poel is een van de mede werkers van de oude garde. ‘Ik werk al acht jaar voor RTW. Het is ontzettend leuk om te doen. Eerst had ik nog de ambitie om via een lokale om roep landelijk ’te gaan’, maar dat idee heb ik laten varen. Ik heb de leeftijd (38) niet meer mee hè?!‘, zegt hij lachend. ‘Maar het ge beurt wel vaak dat mensen die bij ons zijn begonnen doorstromen naar landelijke omroepen. Menno Tamming bijvoorbeeld doet nou de Sport voor Rijnmond en Peter van de Meerschout werkt voor Radio I. De opstap van reginaal naar landelijk kan dus ook via RTW lopen’. Een radioprogramering moet vol gens wettelijke regels (de media wet) worden vastgesteld. Kate Goudriaan: ‘De verhouding ge sproken woord-muziek moet ge loof ik 50 procent/50 procent zijn, maar dat halen ze in Hilver sum niet eens! Bij ons is het 75/25. Verder moet zoveel pro cent cultuur zijn, zoveel procent informatie en zoveel procent ontspanning. Ook daar houden we ons aan’. Mensen die bij RTW aan de slag willen kunne bij Kate Gopudrian terecht. ‘We houden dan een ge sprekje waarin ik alles uitleg. Ver volgens lopen ze twee tot drie maanden mee en dan laten we ze ’los’ en kunnen ze als het goed is alles zelf. Het moet wel op die manier want eigenlijk heb je met je microfoon een gigantisch wa- WADDINXVEEN - De basket- baldames I van basketbalvereni- ging Waddinxveen Flyers hadden afgelopen weekeinde weinig moeite met tegenstander Rowic. Dames 3 won van DAS, terwijl ook winst te noteren viel voor Heren 3, Meisjes junioren I, Jon gens aspiranten 2 en Jongens mi ni’s I. Verlies was er voor Meisjes adspiranten I en Jongens kadet ten IIn de uitwedstrijd tegen het ongeslagen Binnenland haalde He ren I de eerste winstpunten. Ook Heren 2 behaalde een uitover- winning en wel tegen The Hoot ers. Dames I had er duidelijk zin in en vanaf het begin van de wedstrijd werd Rowic fel op de huid geze ten. Dit leverde in eerste instan tie geen voordeel op, maar gaan deweg de eerste helft kwam de voorsprong er toch. Ruststand 32-23. De tweede helft liep het verdedigend nog beter en kwam de overwinning nimmer in gevaar. De voorsprong werd alleen maar groter. Uitslag 61-41. Topscoor der: Anita van Unen met 20 pun ten. Heren I ging op bezoek bij het WADDINXVEEN - De eerste van vier speelavonden om het ra- pidkampioenschap van Moerka pelle kunnen succesvol genoemd worden. Er waren 28 deelnemers, ingedeeld in zeven groepen van vier. Alle schakers speelden drie partijen met een bedenktijd van 25 minuten per speler. Gerard van Ommeren verdedigde de ti tel. Aan het einde van de avond, toen de kruitdampen opgetrok ken waren, hadden vijf spelers een honderd procent score opge bouwd. Hun namen vormen geen grote verrassing: Gerard van Om- Er is woensdagmiddag 11 november van 14.00 tot 16.00 uur weer een inloopmiddag voor borstkanker- patiënten in het patiëntenservice bureau op de Jozeflocatie van het Groene Hart-ziekenhuis in Gouda (ingang Jan van Beaumont- straat).Veel vrouwen hebben op het moment dat er borstkanker wordt geconstateerd, of tijdens of na de behandeling vragen en/of problemen. Tijdens deze inloop middag kunnen zij hierover met lotgenoten spreken en van ge dachten wisselen. Voor het geven van informatie, het beantwoorden van vragen of een gesprek zijn woensdagmiddag 11 november Noortje van Wel en Coby Schuiling van het LCBB (Landelijk Contactorgaan Begelei ding Borstkankerpatiënten) aan- wezig.Mensen die vragen hebben over deze inloopmiddag kunnen bellen met Noortje van Wel, tel. 0182-617627 of Coby Schuiling tel. 0182-342660. Informatie RTW-FM Adres Studio Staringlaan Waddinxveen. Postadres Postbus 3302740 AH Waddinxveen. Tel. 0182- 610379, FaxOI82- 611054. RTW FM is 24 uur per dag te beluisteren. In Waddinxveen via de kabel op 93.1 FM en in de regio via de ether op 105.8 FM. In elk uur het NOS nieuws, het regio nieuws, muziek en reklame boodschappen. Onderstaande programma’s worden live gepresenteerd. Van maandag t.m. donderdag. Indeling gepresenteerde pro gramma’s periode I oktober I998t.m. I april 1999 Maandag van 19.00 tot 20.00 uur: Religi eus verzoekplaten programma van 20.00 tot 22.00 uur: Mag- reb Express (Arabische uit zending) Dinsdag van 20.00 tot 21.00 uur: Jon gerenprogramma The Nexus. Woensdag van 18.00 tot 22.00 uur: Ne derlands op z’n best. Verzoekjes tussen 20.30 en 22.00 uur (tel. 0182 - 610379) Donderdag van 20.00 tot 22.00 uur Nieuwscafe/Politiekcafe. Eind redaktie Arja Molenaar. Vrijdag van 17.00 tot 22.00 uur RTW op Vrijdag met Gevarieerd programma met Gert Frank v.d. Poel, Ron Zandvliet, Rolf van der Krogt, Gerard Veen, Ton Zandvliet. Verzoekplaatjes 0182 610379, Raadspelletje met leuke prijzen, veel muziek van WADDINXVEEN - Woonpart ners Midden-Holland is sinds af gelopen donderdag een zelfstan dige woningcorporatie met een woningbezit van ruim 4500 wo ningen, winkels, garages en overi ge verhuureenheden. De regio Midden-Holland heeft daarmee een nieuwe financieel sterke en organisatorisch daad krachtige woningcorporatie, die actief is in de gemeenten Wad dinxveen en Zevenhuizen-Moer kapelle. Op 28 oktober jl. zijn de besturen en toezichthoudende organen van de Stichting Samen Sociale Wo ningbouw (SSW), Woningstich ting Beter Wonen, Woningstich ting Waddinxveen en Woonpart ners Midden-Holland unaniem akkoord gegaan met een totale juridische fusie. De besluitvorming vond plaats in een gezamelijke bij eenkomst in restaurant Bibelot te Waddinxveen. De noodzakelijke akten zijn aansluitend gepasseerd door notariskantoor Van der Meulen, Kock en Wichman. De fusie werd daarmee ingaande 29 oktober een feit. Vanaf die datum houden de oorspronkelijk deel nemende organisaties op te be staan. Voorzitter Willem Waterreus is tevreden over de manier waarop de fusie totstand is gekomen: ‘Woonpartners Midden-Holland is in april 1996 opgericht als be heerorganisatie van de drie deel nemende woningcorporaties. Vanaf dat moment is de samen werking in hoog tempo verder uitgebouwd. De besturen hebben daarbij de ruimte en het vertrou wen gegeven aan de beheerorga nisatie. In een uitstekende samen werking met de besturen en de directie is deze fusie voorbereid. Vanuit de directie is daarbij hard gewerkt aan de opbouw van een professionele organisatie. De fu sie is in goede harmonie bereikt; alle besluiten zijn met volstrekte unanimiteit genomen en dat maak je wel eens anders mee’. Directeur René Mascini is en thousiast over het bereikte resul taat: ‘De fusie is in een relatief korte tijd bereikt. Bij deze fusie zijn een groot aantal mensen en

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 25