I opti Hallo IT-er, programmeur, techneut, SAP-er, datacom-specialist, systeembeheerder Justitie Hebben we belangstelling gewekt? ICT-Services DJI BUITENDIENSTMONTEURS GEVRAAGD Projekten BV Medewerker Receptie en Secretariaat A M IT-Architect v/m 36 uur IT-Architect v/m 36 uur Applicatieconsultant datamanagement v/m 36 uur Informatie Adviseur (informatiebeveiliging) v/m 36 uur Senior Applicatieconsultant (Progress) v/m 36 uur i F I I Werkvoorbereider Commercieel medewerker ultendburemi^^t Wil je in een half uurtje naar je werk kunnen reizen? Wat later op kunnen staan, boodschappen doen na V/fTI 36 UUC het werk, vroeg in de avond kunnen afspreken en toch rustig thuis eten Applicatieconsultant (Progress) v/m 36 uur Hou je van uitdagingen in je werk zon der direct over-stressed te raken? Het kan wel eens hectisch zijn, een beetje druk op de bedienen van de noodtelefoon in geval van calamiteiten. Verricht secretariële en ketel, maar we houden het graag werkbaar. Commercieel secretaresse Justitie draagt bij aan het vergroten van Bel: (0182) 55 66 77 Schrijf: ICT-Services DJI, t.a.v. de heer R. Klein, afd. Personeelszaken, Postbus 850, 2800 AW Gouda Bezoekadres: Rijsselseweg 1, 2803 PZ Gouda Fax: (0182) 55 66 66 Applicatieconsultant SAP R/3 v/m 36 uur Projectmanagement Assistent v/m 36 uur Coeaêcoop 655 mi PV Widdinxmn Fax: (0I82) 61 14 70 2740 AG Waddinmeit Tel: (0182) 63 08 76 Het werkterrein van ICT-Services DJI bestaat in technologisch opzicht uit SAP/R3, ORACÏ.E- DBMS en PROGRESS als de plat forms -voor onze informaliesysie- pien. WINDOWS/NT, WINDOWS95 en UNIX zijn onze besturingssyste men. Ook werken wij intensief met een uitgebreide datacommunicatie- infrastructuur. De basis voor de kwaliteitsdoelstel lingen van onze beheerprocessen hebben wij gelegd met ITIL en een Zelf ontwikkelde kwaliteitsaanpak voor systeemontwikkeling en pro jectmanagement. Ons kwaliteits systeem is ISO 9001 gecertificeerd. De Dienst Justitiële Inrichtingen (DJI) heeft als opdracht om zorg te dragen voor een tijdige, veilige, doelmatige en mens waardige ten uitvoerlegging van vrijheidsbene mende straffen en maatregelen. Deze opdracht wordt uitgevoerd door ongeveer 80 zelfstandig func tionerende inrichtingen en dien sten, met in totaal ongeveer 15.000 medewerkers. Deze ca. 80 inrichtingen en dien sten vormen de klanten van ICT- Services DJI. ICT-Services DJI verzorgt alle activiteiten op het gebied van de In formatie- en Com- municatieTcchnologie. Deze acti viteiten worden uitgevoerd door een aantal teams op hel gebied van applicatie- en technologieservices. Daarnaast draagt ICT-Services DJI zorg voor het management van informatiseringsprojecten en voor de ontwikkeling en het beheer van applicatie-, gegevens- en IT-archi- tec turen. Technologieconsultant v/m 36 uur de werkgelegenheid voor vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden. Daarom worden zij uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Wil je die uren in de file eens terugzien als vriie tijd? Systeembeheerder v/m 36 uur ,-y - liopfddealer ^oe"kct-Zeïv Plaatsing in overleg Grootassortinient wan en vloertegels - Topkwaliteit en scroce Gegarandeerde lage pri Alles onder 1 daktk^fi badkamer^ onderdek Vakkundig opgeleid personeel Ontwerpstudio voor de - Dom tocht 6. Bodegraven, tel. O..1/2 - 61 55 mooiste opstellingen Noordkade 28-30, Waddinxvecn, tel. 0182 - 6 n i I V Functie-eisen: U beschikt over een HBO-opleiding aangevuld met tinanciêle en logis tieke kennis, enkele jaren ervaring met het beheren van ERP-applicaties (bijvoorkeur Bel gerust ook voor onze andere vacatures. Bootstraat 7, Boskoop. Tel.: (0172) 21 24 24 of mobiel: (06) 514 515 36. Inlichtingen: Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij: de heer A.P. de Knegt, Hoofd Technologieservices, te bereiken onder telefoonnum mer (0182) 55 66 77. Voor een bouwbedrijf in Alphen aan den Rijn zoeken wij een werkvoorbereider voor het zelfstan dig voorbereiden en begeleiden van projecten. HTS-niveau met werkervaring verdient de voorkeur. V V( zi h< G P< Voor deze binnendienstfunctie in een dynamische organisatie is een flexibele werkinstelling noodzake lijk. Ervaring in de woningmakelaardij en bekendheid in regio Boskoop is een pre. Taken: U adviseert en participeert in ex- en interne projecten inzake applicaties; ana lyseert de (onderhouds)wensen en adviseert omtrent de prioriteitstelling; levert een bijdrage aan de probleemanalyse, alsmede het aandragen van oplossingen, het aan passen en opstellen van functionele en technische detailontwerpen en het realiseren van goedgekeurde ontwerpen (programmeren); onderhoudt de (elektronische) gebruikersdocumentatie; voert systeemtesten uit; ondersteunt bij implementaties; geeft gebruikersopleidingen; ontwikkelt specifieke product- en marktinformatie en voert de helpdesk uit. TT 1 1 J J ucimy Vdll ycipicraiiuilllüö, IICI vcieuiycii van uuiiouiiipuuo uij vut yauut myuii, hul SAP R/3); ervaring met projectmatig werken; kennis van de ITIL beheer methodiek; een klantgerichte instelling; analytische, didactische en communicatieve vaardighe den. Taken: Bij de technologische afdeling van ICTS kennen we het team Datamanage ment. Dit team zorgt voor het opstellen van gegevensdefinities en gegevenswoor- denboeken. Doel hiervan is om binnen de gehele organisatie van justitiële inrichtin gen te zorgen voor eenduidigheid van begrippen. Het gebruik van deze definities moet gemeengoed worden in de organisatie. Daarnaast worden door het team Datamanagement hulpmiddelen gemaakt waarmee informatie geselecteerd kan worden uit de productiedatabases (datawarehousing). Hiermee kan in de behoefte aan management- en beheerinformatie worden voorzien. Voor dit team zoeken we applicatieconsultants met kennis en ervaring van het data management en met kennis en ervaring van het maken en implementeren van hulp middelen met Business Objects. Functie-eisen: Een klantgerichte instelling; gevoel voor beheer; zelfstandig kunnen werken zijn basiseisen. Ook projectmatig en in teamverband werken mag u niet afschrikken. HBO-werk- en denkniveau is vereist. Taken: U ondersteunt de voorbereiding en uitvoering van de technologische aspec ten van het DJI informatievoorzieningsbeleid door het monitoren van automatise ringsontwikkelingen en het onderzoeken van de voor DJI relevante ontwikkelingen. U onderzoekt de (bedrijfseconomische) consequenties van mogelijke nieuwe toepass ingen, verricht (externe) praktijktoetsingen en rapporteert en adviseert daarover. U ontwikkelt en onderhoudt actief de IT-architecturen en de bijbehorende blauw drukken voor de technische infrastructuur van DJI; U analyseert en evalueert de actu ele infrastructuur en doet onderzoeks- en verbetervoorstellen dienaangaande. U neemt als technologie-expert op het gebied van de DJI infrastructuur deel aan infor- matiseringsprojecten. Functie-eisen: U beschikt over een academisch werk- en denkniveau, met minimaal een afgeronde HBO opleiding met (technische) informatica en elektronica als hoofd vakken. U heeft ruime ervaring met projectmatig werken en het uitvoeren van onder zoeken op ICT gebied. U heeft kennis van de technische informatica en de actuele ontwikkelingen op het gebied van ICT. U bent in staat zelfstandig (bedrijfseconomi sche) adviezen omtrent nieuwe technische ontwikkelingen, methoden en technieken op te stellen en het management dienaangaande te rapporteren en adviseren Inlichtingen: Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij: de heer N. van Tilborg, hoofd Project Cliënt Services, te bereiken onder telefoon nummer (0182) 55 66 77. Taken: U verricht advieswerkzaamheden op verzoek van het management van het hoofdkantoor of een individuele justitiële inrichting van DJI. In dit kader ondersteunt en adviseert u een inrichting bij de lokale invoering van het informatiebeveiligingsbe- leid; daarnaast adviseert u omtrent lokale informatieplannen, informatiseringsvraag- stukken en -projecten; analyseert en evalueert u de lokale (organisatie van de) infor matievoorziening. In 1999 zullen de werkzaamheden met name bestaan uit het adviseren en ondersteunen van justitiële inrichtingen en diensten bij de lokale invoe ring van informatiebeveiliging. Functie-eisen: U beschikt over een HBO diploma, bij voorkeur in de richting infor matica; kennis van de informatievoorziening en informatieplanning in het algemeen en informatiebeveiliging in het bijzonder; leidinggevende ervaring en ervaringmet projectmatig werken op het gebied van informatievoorziening en informatiebeveili ging. U bent goed in staat om managers op centraal en decentraal niveau zelfstandig te adviseren zowel in woord als geschrift; u bent in staat om justitiële inrichtingen en diensten te ondersteunen op bovengenoemde gebieden van informatievoorziening. Inlichtingen: Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij: de heer N. van Tilborg, hoofd Project Cliënt Services, te bereiken onder telefoon nummer (0182) 55 66 77. Van het verwerken van de post tot en met het ontvan gen van de relaties, notuleren, klachten- en omzetana- lyses. Voor deze duizendpootfunctie bij een groot groeiend bedrijf in Zevenhuizen vragen we een afgeronde MBO-opleiding. Taken: Binnen de SAP R/3 omgeving is het financieel en logistiek systeem JUFAR DJI ontwikkeld. De systemen worden gebruikt binnen de justitiële inrichtingen en lande lijke diensten. De applicatieconsultant adviseert en participeert in externe’en interne projecten inzake het systeem; analyseert de (onderhouds)wensen en zA'r oriteitstelling; levert een bijdrage aan de probleemanalyse, alsmede het aandragen van oplossingen; stelt functionele en technische ontwerpen op en past deze aan; realiseert goedgekeurde ontwerpen; onderhoudt de (elektronische) gebruikersdocu- piontatia- i/nort c\/ctoamtacton uit- nnriorctount hii imnlpmontatipc- fippft nphrnikprc- opleidingen; voert de helpdesk uit; ontwikkelt specifieke product- en marktinforma tie. Taken: U ondersteunt de voorbereiding en uitvoering van de technologische aspec ten van het DJI informatievoorzieningsbeleid door het monitoren van automatise ringsontwikkelingen en het onderzoeken van de voor DJI relevante ontwikkelingen. U onderzoekt de (bedrijfseconomische) consequenties van mogelijke nieuwe toepass ingen, verricht (externe) praktijktoetsingen en rapporteert en adviseert daarover. U ontwikkelt en onderhoudt actief de IT-architecturen en de bijbehorende blauw drukken voor de technische infrastructuur van DJI; II analyseert en evalueert de actu ele infrastructuur en doet onderzoeks- en verbetervoorstellen dienaangaande. U neemt als technologie-expert op het gebied van de DJI infrastructuur deel aan informatiseringsprojecten. Functie-eisen: U beschikt over een academisch werk- en denkniveau, met minimaal een afgeronde HBO opleiding met (technische) informatica en elektronica als hoofd vakken. U heeft ruime ervaring met projectmatig werken en het uitvoeren van onder zoeken op ICT gebied. U heeft kennis van de technische informatica en de actuele ontwikkelingen op het gebied van ICT. U bent in staat zelfstandig (bedrijfseconomi sche) adviezen omtrent nieuwe technische ontwikkelingen, methoden en technieken op te stellen en het management dienaangaande te rapporteren en adviseren. Inlichtingen: Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij: de heer N. van Tilborg, hoofd Project Cliënt Services, te bereiken onder telefoon nummer (0182) 55 66 77. Wij hebben afwisselend en zelfstandig werk voor aanpakkers die onze brandpreventiesys- temen met steenwolplaat en brandwerende coating kunnen aanbrengen. Je moet gevoel hebben voor maatvoering, het vak leer je bij ons. Vereist is een rijbewijs en het beheersen van de Nederlandse taal. Ook een onberispelijk gedrag. Je werkgebied is Nederland en je gaat naar bedrijven en gebouwen met een collega. Er heerst een goede werksfeer in ons bedrijf. Als jij die aanpakker bent en straks een vaste baan wilt, bel dan zo gauw mogelijk en maak een afspraak met de bedrijfsleider J.N. Hartman. Taken: U draagt bij aan de organisatie van informatiseringsprojecten door het inrich ten en verzorgen van de dagelijkse bedrijfsvoering en het projectsecretariaat; het ont- tarchief. Daarnaast ondersteunt u actief de projectmanager bij het concipiëren en onderhouden van projectplannen; het opstellen van voortgangsrapportages en evalu atierapporten; het beheersmatig toetsen van opgeleverde producten aan de vige rende projectkaders; het organiseren en verslaan van overlegbijeenkomsten met de opdrachtgever. Functie-eisen: U beschikt over HBO werk- en denkniveau, bij voorkeur in de richting informatica; aantoonbare kennis van informatievoorziening; ervaring met het onder steunen van informatiseringsprojecten en projectmanagementtechnieken zoals het opstellen van projectplanningen en voortgangsrapportages. Verdere doorgroei binnen de organisatie behoort tot de mogelijkheden. Inlichtingen: Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij: de heer N. van Tilborg, hoofd Project Cliënt Services, te bereiken onder telefoon nummer (0182) 55 66 77. Functie-eisen: II beschikt over een HBO werk- en denkniveau; bij voorkeur enkele jaren ervaring met het beheren en ontwikkelen van applicaties in een 4GL omgeving; ervaring met projectmatig werken; een klantgerichte instelling; analytische, didacti sche en communicatieve vaardigheden; kennis van de ITIL-beheer-methodiek. Bijzonderheden: Kandidaten die nog niet voldoen aan de bovengemelde functie- eisen, maar bereid zijn een verdere opleiding te volgen mogen ook reageren. Binnen 2 jaar is doorgroei naar de functie van Applicatieconsultant mogelijk. Inlichtingen: Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij: de heer K. Lefeber, Coördinator Applicatieservices, te bereiken onder telefoonnum mer (0182) 55 66 77. foniste/réceptioniste, uitstekende communicatieve vaardigheden, een klantgericht strekt tot aanbeveling. Inlichtingen: Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer J. Douma, Hoofd Beheer en Ondersteuning, te bereiken onder telefoonnum mer (0182) 55 66 77. De technologische afdeling van ICTS is op zoek naar consultants voor de teams Data- combeheer en Operationeel Beheer. Taken: Het team Datacombeheer beheert en bewaakt het netwerk voor het gebruik van de landelijke^applicaties ten behoeve van de penitentiaire inrichtingen. De taken van Datacombeheer zijn: het bewaken van de performance; het realiseren van uit breidingen;, het implementeren van wijzigingen; de veiligheid bewaken; ondersteunen van systeembeheerders (helpdesk). De technologieconsultant Datacombéheer heeft kennis en ervaring met datacommu nicatie, zowel programmatuur als apparatuur, met TCP/IP-verkeer, netwerkprotocol len; hij heeft NT-kennis en inzicht in het toepassen van internettechnieken in gecom pliceerde netwerken. Taken: Het team Operationeel Beheer beheert en bewaakt op afstand de applicaties, pen (programmeren). Het schrijven van gebruikersdocumentatie bij applicaties. Het de databases en de NT-servers, die bij de penitentiaire inrichtingen in gebruik zijn. -o-.i--u-,--u.» pe van Qperatjonee| Beheer zijn: performance bewaken; tijdig tekorten signale ren; problemen vóór zijn; releases van applicaties en technische implementaties uit voeren; ondersteunen van systeembeheerders (helpdesk). De technologieconsultant die wij zoeken heeft uitgebreide kennis en ervaring met Windows NT en enige kennis van Unix, SAP/R3 of Oracle. Postbus 269 7 wei Taken: Applicatiebeheerswerkzaamheden en ondersteuning door: het analyseren van (onderhouds)wensen en het hieromtrent adviseren. Het aanpassen en opstellen van functionele en technische detailontwerpen. Het realiseren van goedgekeurde ontwer- verrichten van systeemtesten. Het imple’menteren en beheren van applicaties. Het plannen en coördineren van werkzaamheden van adhoc-projecten. Het adviseren en begeleiden van Applicatieconsultants. Het opstellen van voortgangsrapportages. Functie-eisen: Diepgaande kennis van of Progress (7 en 8) of SAP. Kennis van de ITIL-beheer-methodiek. Algemene kennis van informatievoorziening, specifiek IT- beheer, servicemanagement alsmede systeemontwikkelingsmethodieken en SDW.} Functie-eisen: Een klantgerichte instelling, gevoel voor beheer en zelfstandig kunnen - HBO-niveau, bij voorkeur (technische) informatica. Ervaring met projectmatig wer- ken, samenwerken, ruime ervaring met applicatieontwikkeling en -beheer, analyti sche, didactische en (overige) communicatieve vaardigheden, een klantgerichte instelling. Inlichtingen: Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij: de heer K. Lefeber, Coördinator Applicatieservices, te bereiken onder telefoonnum mer (0182)55 66 77. werken zijn basiseisen. MBO/HBO-niveau, bijvoorbeeld MTS/HTS-opleiding. Inlichtingen: Telefonische inlichtingeh kunnen worden ingewonnen bij de heer A.P. de Knegt, Hoofd Technologieservices, te bereiken onder telefoonnum mer (0182) 55 66 77. T7.1 i 1 j- 1.4. i Dijzunaerneoen; Aanuiuaien uie nuy niei vuiuueii dcui uuveiiveinieiuc iuiiuiie-ciscii rlle-tljd wordt je eigen tijd als je dient DIJ je werk en bereid zijn een verdere opleiding te volgen, wordt verzocht te reageren. Binnen 2 woont iaar 's een t*oor9roe'naar functie van applicatieconsultant mogelijk. werken zijn basiseisen. Ook projectmatig en in teamverband werken mag u niet afschrikken. HBO-werk- en denkniveau is vereist.Indien u gecertificeerd bent op één van de genoemde gebieden wordt u nadrukkelijk verzocht om te reageren. Inlichtingen: Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer A.P. de Knegt, Hoofd Technologieservices, te bereiken onder telefoonnum mer (0182) 55 66 77. Taken: De ondersteuning van de eigen organisatie is in handen van het team Intern Systeembeheer. Dit team vormt een helpdesk voor software, hardware en netwerk beheer; het draagt zorg voor de optimalisering van de kantoorautomatisering in een me piv|wis!i omgeving met o.m. WindowsNT, UNIX, en Windows95 en het team zorgt voor adviseert omtrent de pri- bestelling en plaatsing van de benodigde apparatuur. Inzet voor korte perioden bij onze klantenorganisaties om daar bezettingsproblemen op te lossen kan -een afwisselend- onderdeel van de functie zijn. leanseeri yueuyeKeurue umwerpeii, uiiuemuuui uc (cicMiunibuiic/ycuiumciöuuuu- mentatie; voert systeemtesten uit; ondersteunt bij implementaties; geeft gebruikers- Functie-eisen: Een klantgerichte instelling; gevoel voor beheer en zelfstandig kunnen Bijzonderheden: Kandidaten die nog niet voldoen aan bovenvermelde functie-eisen jaar is een doorgroei naar de functie van applicatieconsultant mogelijk. Inlichtingen: Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij: de heer K. Lefeber, Coördinator Applicatieservices, te bereiken onder telefoonnum mer (0182) 55 66 77. Taken: U verzorgt de procesgang betreffende de binnenkomst van personen, de tele foongesprekken, de faxberichten en de post door: het beheren van het toegangsys- teem voor medewerkers, het in-, en uitschrijven van bezoekers, het bij binnenkomst informeren van de te bezoeken medewerker, het aannemen/afhandelen van inko mende telefoongesprekken, het vastleggen van afspraken, informeren van de betrok kenen en registreren van de gesprekken, het controleren/inschrijven en distribueren van de faxberichten, het sorteren, registreren en distribueren van de inkomende post/postpakketten en registreren van de uitgaande post, hét bewaken van de afhan deling van gespreksnotities, het verzorgen van consumpties bij vergaderingen, het administratieve ondersteuning door: het concipiëren van brieven op basis van stan daards, het yerzendklaar maken van brieven, het notuleren bij vergaderingen en het uitwerken en distribueren van de notulen, het registreren en opbergen van stukken in het centrale archief, het registreren van reisdeclaraties en facturen, het beheren van het adressenbestand van relaties, het beheren van het uitleensysteem, het verrichten van de uitvoercontrole en het verrichten van overige hand- en spandiensten. Functie-eisen: LBO-secretaresse of LBO-administratief medewerker, opleiding tele- foniste/réceptioniste, uitstekende communicatieve vaardigheden, een klantgericht wikkelen en documenteren van projectprocedures; het onderhouden van het projec- optreden en ervaring met de standaardkantoorautomatisering. Beveiligingsbeambte onderhouden van projectplannen; het opstellen van voortgangsrapportages en evalu- rende projectkaders; het organiseren en verslaan van overlegbijeenkomsten met de MARLIN i’

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 8