Flyers Dames I Arbeid en In een mum van tijd lang haar onderuit zorg (3) tegen LUSV Cursussen weide vogelbescherming EVA vraagt veel aandacht op Coenecoopcollege Eerste van Invictus niet compleet 0-4 winst voor Be Fair op Siveo Kaartverkoop voor de Stichting Cliniclowns Weer competitievoetbal bij VV Waddinxveen b RUSTIG WINKELEN IN DE BINNENSTAD VAN GOUDA Avond over bijenhouden PAGINA 25 WOENSDAG 18 NOVEMBER 1998 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN tea Q Klein Amerika Q Schouwburgplein Q Potterspoort (Bolwerk) Q Parkeergarage Nieuwe Markt Nu achteraf betaald parkeren op de volgende parkeerterreinen: Samenwerkende Ondernemersverenigingen Gouda Vj -;.|g I Renée van Avendonk zet extentions in het haar. (Foto: Sjaak Noteboom). Tineke Smid. De leerlingen van het Coenecoop College. (Foto: Koby Koorengevel). Door Maaike Thüss WADDINXVEEN - Voor wie al tijd al een volle bos haar wilde hebben of haar tot halverwege de rug is er nu in Waddinxveen een oplossing: hairextention, of tewel haarverlenging.Sinds enke le maanden is het bij De Knippe- rij aan de Kerkweg-Oost moge lijk om net als de bekende Nederlanders Katja Schuurman, Julia Samuel of Mabel van den Dungen ’glamourhaar’ te krijgen. Drie personeelsleden van de Knipperij, onder wie de twee ei genaressen Reneé van Avendonk en Margreth van Willigenburg, gingen op cursus.Reneé: ‘Bij ’Great Lengths’ het merk dat wij gebruiken, wordt natuurlijk haar gebruikt. Dat betekent dat het haar net zoals je eigen haar kan worden gekleurd en geperma nent. Je kunt er alles mee doen omdat het natuurlijk is. Zwem men of naar de sauna gaan is geen probleem1.Bij hairextention worden lokken haar aan het ei gen haar ’gesmolten’ met een tang die aan een kant warm wordt door middel van polyme ren (een soort was). Bij de kap salon zijn 34 kleuren haar te krijgen. Hairextention kan in de kleur van het eigen haar, maar in een totaal andere kleur, zodat het opvalt, kan ook. ‘In principe kan hair extention bij elk haar’, aldus Renée. ‘Haar moet wel mi nimaal tien centimeter lang zijn. Alleen bij iemand met extreme haaruitval wordt het lastig. Om dat de extention aan je eigen haar vastzit, is de kans dat de extention eruitvalt te groot'.AIs je langer haar of meer volume wilt, moet je wel aardig diep in de buidel tasten; een extention met een korte lengte (voor meer volume) kost 10. Onge veer 50 lokken zijn nodig voor meer volume in kort haar. Lange extentions kosten ƒ7,50 per stuk, maar daarvan zijn er tussen de 100 en 200 nodig. Een ’volu- mebehandeling duurt gemiddeld 1,5 uur, lang-haar extentions aabrengen duurt ongeveer vier uur.Extentions blijven tussen de drie en zes maanden zitten, af hankelijk van de hoeveelheid haaruitval. Daarna is nieuwe ex- tention nodig, maar omdat haar •niet gelijkmatig groeit, is een aanvulling vaak genoeg.Naast de extention is er nog een ander nieuwtje bij De Knipperij; elke drie maanden exposeert een andere Waddinx- veense kunstenaar zijn of haar werk in de kapsalon. De eerste Waddinxveense die haar schil derijen exposeert is mevrouw Hoos. De werken zijn nog twee maanden te zien aan de Kerk weg-Oost. nog wel een paar goede kansen om de score op te voeren, maar zowel goed keeperswerk als wel het niet al te goed afwerken voor kwamen doelpunten. Vijf minuten voor de rust was het opnieuw Ihmad Saouny, die een aanval, die over meerdere schijven liep in een doelpunt wist om te zetten. Na de hervatting duurde het maar vijf minuten, voordat de gasten de score wisten uit te bouwen. Nu was het Wim van der Starre, die een pass van Ihmad Saouny wist te verzilveren. Tien minuten later had opnieuw Wim van der Starre bijna succes, maar de paal stond een nieuwe treffer in de weg. Uiteindelijk was het William Hoogendoorn, die een kwartier voor tijd de eind stand wist vast te leggen. In het Vrouwen vertellen waarom ze een beroep hebben gekozen dat vroeger als typisch ’mannelijk’ gold; mannen lichten toe waarom ze een bepaalde zorgtaak of ver zorgend beroep uitoefenen; en ook gaan mensen in op de voor delen en mogelijk schaduwzijden van het combineren van werk èn zorg. De campagne wordt afgesloten op de Vrouwendag in maart 1999, die eveneens in het teken zal staan van het onderwerp ’Arbeid en Zorg’. Voor informatie kan men bellen naar Lottie van den Berg tel. 614485 of Frank Kremer tel. 614854. Deze week een interview met Ti neke Smid, autorijschoolhouder. Op de vraag hoe zij er toe geko men is het bewijs voor rijinstruc- teur te gaan halen, antwoordt Ti- verdere verloop heeft Be Fair nog wel enkele kansen gekregen om de score nog verder op te voe ren, maar ook nu werden deze niet benut. Kort voor afloop kreeg de doelman van de Wad- dinxveners, Lodewijk Coevert, ook nog de gelegenheid zijn kun nen te tonen, toen hij op fraaie wijze een vrije schop uit de bo venhoek wist te werken. Aanstaande zaterdag ontvangt Be Fair het op de tweede plaats staande MVV ’27 in het sportpark Burgemeester Warnaar. Vanzelf sprekend wil Be Fair er alles aan doen om de huidige reeks van twee overwinningen op een rij voort te zetten met een derde. Het zal dus een spannende wed strijd worden, die om 14.30 uur zal beginnen. dinxveen. Maar de rest van de tweede helft gaf hetzelfde beeld: Waddinxveen was sterker, maar kon niet scoren en WSE deed dat wel. Einduitslag: 4-2. El ontving DONK en was zeker niet de mindere, maar speelde een ongelukkige tweede helft Het werd een geflatteerd 2-5 overwinning voor DONK. Ook E2 kon geen punten behalen en moest die in Bodegraven bij ESTO laten liggen. Het werd een 4-1 nederlaag. Waar El en E2 niet in slaagden, lukte E3 wel: drie punten! Eerst moesten de jon gens nog wel wakker worden, maar na de 0-1 van Woerden ging het bij Waddinxveen pas draaien. Een mooie en welverdiende 6-2 overwinning was het resultaat F3 moest net als de Al tegen Sportlust’46 en deed het bijna net zo goed. De ruststand was nog 0- I, maar daarna ging de doelpun- tenmachine pas draaien (6-1). F4 kon het niet bolwerken tegen die veel grotere jongens uit Schoon hoven. Deze jongens waren net allemaal een jaartje ouder dan de allerkleinsten van Waddinxveen. Ondanks de enorme inzet van al le geel-zwarten werd het een 0-8 nederlaag. WADDINXVEEN - De kinderen van de Dick Brunaschool zijn be gonnen met het verkopen van kaarten voor de Stichting Clini- clowns. De actie ging gisteren van start met de verkoop van de eer ste kaarten aan wethouder Aad van Holsteijn. De actie duurt nog tot en met 30 november De Cli niclowns is een stichting die er voor zorgt dat in een aantal zie kenhuizen clowns regelmatig bij de ernstig zieke kinderen op be zoek komen om deze kinderen een uurtje ontspanning te geven. In alle Academische Ziekenhuizen werkt thans zo’n koppel en men streeft ernaar om de werkzaam heden uit te breiden. Uiteraard is daarvoor erg veel geld nodig en via allerlei acties probeert de stichting fondsen te verwerven om dit belangrijke werk te kun nen doen. Het geld dat de kinde ren ophalen, komt volledig be schikbaar voor de clowns in de ziekenhuizen. zijn dat vooral uitvoeringen van de eerste en tweede klassen, zij hebben toneel en circus ingestu deerd. Ouders, broertjes en zus jes krijgen een persoonlijke uitno diging. Verder is er op woensdagavond een cabaretavond en op donder dagavond wordt er voor de bo venbouw een horrornight geor ganiseerd. Op vrijdagavond ten slotte is het eindfeest. Volgens Charissa en Carolien wordt het een fantastische afsluiting. Op de ene locatie speelt de Haarlemse band Horn of Plenty, terwijl op de andere locatie een disco wordt gehouden. Die disco wordt weer afgewisseld met uitvoeringen van de mode workshop en de hiphop- clinic. ‘Waarschijnlijk zijn er die vrijdagavond wel een paar men sen heel erg moe', besluiten de twee dames. ‘Maar er is dan wel een geweldige prestatie geleverd door de leerlingen van onze school!' GOUDA/WADDINXVEEN - De Imkersvereniging Hol lands Midden houdt op 20 november een avond over bijenhouden in ouderwetse korven. Cees van Holland, de enige beroepsimker die Nederland nog rijk is, zal op deze avond uit zijn rijke ervaring putten. De avond wordt gehouden in de Kinderboederij aan de Bloemendaalseweg in Gouda en zal om 20.00 uur begin nen. Toegang is gratis. Voor inlichtingen: Engbert Folies, tel.nr.: 531383. lijk gewonnen. Maar na deze overwinning was het klaar voor Invictus. Er werden geen partijen meer gewonnen en de einduitslag was een teleurstellende 2-6. Het derde team van Invictus speelt dit jaar uitsluitend voor de handhaving in de 2e klasse lande lijk. In de afgelopen wedstrijden was nog maar één overwinning behaald. Maar het derde moest nu thuis tegen de laatste in hun af deling (BC Veglo), er moest dus gewonnen worden. De eerste he rensingle ging helaas verloren, maar Hugo van Bergeijk, dié dit seizoen nog geen single gewon nen had, wist zijn single in drie sets te winnen. Hierna werden ook nog beide da- mes-singles gewonnen en was er een voorsprong van 3-1In de he rendubbel hadden Frank Keizer en Hugo in de beslissende derde set wel een match-point maar ga ven toch de overwinning uit han den. De dames-dubbel werd ge makkelijk gewonnen. Nadat ook de 2e mix door Hugo en Liesbeth van Bergeijk was gewonnen, was de overwinning veilig. De einduit slag was 5-3 in het voordeel van Invictus. Om bekendheid te creëren heeft de stichting een aantal grote sponsers en een flink aantal vrij willigers, die als ambassadeur op treden. In Waddinxveen en om geving is Erik de Haan op dit ge bied actief. In het schooljaar 1998/1999 staan de Cliniclowns centraal op de Dick Brunaschool. Op de Algemene Ouderavond van vorige maand hebben de ou ders al informatie over het werk en de actie gekregen. Nu gaan de leerlingen aan de slag en in de loop van het jaar komen er nog andere activiteiten: de carnavals viering staat in het teken van clowns, in maart is er een spon soractie (sponsorzwemmen en sponsorloop), in groep 6, 7 en 8 wordt de Cliniclowns een (infor matie) optreden verzorgd en in de groepen I tot en met 5 komt een clown op bezoek. Het geheel wordt afgesloten met een circus dag, waarop natuurlijk ook de no dige clowns zullen rondwandelen. middags als ’s avonds door ZWN speciale bussen ingezet. Hier zijn natuurlijk wel kosten aan verbon den, maar gezien het oer-Hol- landse weer van de afgelopen we ken lijkt het de organisatie van de EVA-week bepaald geen overbo dige luxe. Eén van de hoogtepunten van de week wordt de Gladiatorshow op donderdagmiddag. Twintig teams, samengesteld uit leerlingen uit al le leerlagen en aangevoerd door twee docenten gaan elkaar op de proef stellen. ‘Deze show wordt een absoluut feest', verklaart Charissa. ‘Het uithoudingsvermo gen van de deelnemers wordt op de proef gesteld. De top activitei ten zijn de zeephelling, touwtrek ken, de klimwand, autoduwen, bungie-run, Tour de France par cours en spijkerbroek hangen'. Naast de workshops overdag zijn er ook activiteiten ’s avonds. Elke avond is er op iedere locatie wel iets te doen. Maandag en dinsdag verschillende agrarische werk zaamheden die van invloed zijn op de weidevogelstand, welke maatregelen boeren kunnen ne men om nesten van weidevogels te sparen en wat vrijwillige wei- devogelwachten kunnen doen om de boer hierbij te helpen. Op de excursie kunnen de deelne mers ’de praktijk’ van de weide vogelbescherming zien: weidevo gels, hun nesten en de nestbe- scherming. Na de cursus kunnen de deelnemers, eventueel samen met ervaren weidevogelbescher- mers, zelf aan de slag met weide vogelbescherming via de lokale weidevogelgroepen. Het be- schermingswerk vraagt vier uur per week aan tijd (of meer) in de periode van eind maart tot half juni. Waar en wanneer Gouda: 5 en 19 januari, 2 februari 1999 (dinsdagen) Giessenburg: 13 en 27 januari, 10 februari 1999 (woensdagen) Alpen aan den Rijn: 7 en 21 janu ari, 4 februari 1999 (donderda gen) De zaterdagse excursie wordt in de eerste helft van april gehou den. De cursuskosten bedragen f 45,-- inclusief koffie en cursus pakket. Meer informatie over de cursussen Weidevogelbescher ming en een cursusfolder met opgavestrook is verkrijgbaar bij: Landschapsbeheer Zuid-Holland, Postbus 558, 2800 AN Gouda, 0182 - 524500. boekjes waarin niet alleen alle workshops beschreven staan, maar waarin ook alle Waddinx veense en Boskoopse bedrijven in vermeld worden die de EVA- week sponsoren. ‘Er zijn meer dan honderd brieven de deur uit gegaan met verzoeken om finan ciële steun en dat heeft gelukkig een flink aantal positieve reacties opgeleverd1, aldus Carolien. Zon der die steun had een aantal workshops niet door kunnen gaan. De voetbalclinic, verzorgd door de oud-Ajacied en oud-in- ternational Gerrie Muhren wordt natuurlijk een publiekstrekker, maar is niet goedkoop. Ook op de locatie Boskoop wor den diverse activiteiten georgani seerd zoals de workshops bloem schikken, paardenverzorging, re- liëfgipsen en graffiti. Er is door de organisatie ook aan de veiligheid van de leerlingen gedacht. Voor het vervoer tussen Boskoop en Wacjdinxveen worden zowel ’s WADDINXVEEN - Flyers Dames I van Basketbalvereniging Wad dinxveen Flyers verloor afgelopen weekeinde van LUSV en verloor daarmee eveneens de koppositie in de competitie. Mooie overwin ningen waren er voor Jongens ju nioren I en 2, Meisjes junioren I en Dames 3. Verlies was er voor Jongens kadetten I, Jongens ad- spiranten 3 en Jongens mini’s 2. Dames I kende een zwakke start in de wedstrijd tegen LUSV en liep vanaf het begin achter de fei ten aan. Wel werd de achterstand rond de helft van de eerste helft nog omgebogen in een voor sprong, maar LUSV bleef bij de les en de ruststand werd 29-38. De tweede helft gaf een knokkend Flyers te zien dat binnen vier mi nuten de achterstand bijna had goedgemaakt, maar net dat beetje om de wedstrijd definitief te doen kantelen in het voordeel van de Waddinxveense dames ontbrak deze keer. Het einde van de tweede helft was weer voor LUSV. Uitslag 57-65. Topscoor der: Anita van Unen met 13 pun- ten.Jongens junioren I speelde te gen IdeTrading een goede wed strijd. Vanaf het begin werden de touwtjes in handen gehouden en dicteerden de jongens onder lei ding van debuterende coach Inger Huls het gebeuren. De vele su- porters konden genieten van fraai uitgespeelde aanvallen, die me- ningmaal werden afgesloten met een driepunter. De ruststand werd 36-26. In de tweede helft ging het tempo nog omhoog en mede doordat IdeTrading wat be ter in de wedstrijd kwam onstond er een boeiende tweede helft. waarbij de overwinning voor Fly ers nooit in gevaar kwam. Uitslag 76-59. Topscoorder. Freddy Hof fman met 22 punten. Dames 3 speelde tegen Fun een gedegen wedstrijd. De eerste helft was nog wat aarzelend en werd er meer gekeken naar het geen de tegenstander deed, dan naar de eigen kwaliteiten. Dit ver anderde in de tweede helft en toen hadden de Waddinxveense dames geen kind meer aan Fun. Uitslag 37-26. Topscoorder: Adrienne Raaphorst met 16 pun ten. Meisjes junioren I begint de draai in de competitie te vinden. Na en kele nipte nederlagen, kwam ein delijk de verdiende overwinning. Dunkinn uit Roelofarendsveen was de tegenstander die met lege handen naar huis kon gaan. Voor al in de eerste helft dicteerde Fly ers de strijd en nam dan ook een geruststellende voorsprong. De tweede helft liep aanvankelijk goed voor de Waddinxveense meisjes, maar het einde van de tweede helft was voor Dunkinn en werd er nog veel van de opge bouwde voorsprong weggegeven. Uitslag 53-43. Topscoorder: An ne Willemijn Crompvoets met 18 punten. Jongens junioren 2-Forwodians: 55-48. Topscoorder: Tie Ho Lam met 14 punten. Jongens kadetten l-The Jump: 38- 64. Topscoorder: Johan Walhout met 12 punten. Jongens adspiranten 3- Oegst- geest:38-43. Topscoorder: Jordy Waalst met 18 punten. Jongens mini’s 2- MSV: 21-49. Topscoorder: Storm Anker met 8 punten. Vrijdagavond in de Duikelaar om 21.00 uur speelt Heren I tegen Almaar Meer. GOUDA/WADDINXVEEN Landschapsbeheer Zuid-Holland organiseert komende winter drie cursussen Weidevogelbescher ming: in Gouda, Giessenburg en Alphen aan den Rijn. De cursus sen bestaan uit drie avonden en een excursie. De cursus is be doeld voor zowel (aankomende) vrijwilligers als veehouders die geïnteresseerd zijn in weidevo gels en mee willen helpen deze vogels te beschermen. Zuid-Holland is een weidevogel rijke provincie met soorten als kievit, grutto en tureluur. Zo’n 80 procent van alle weidevogels in Zuid-Holland broedt op ge woon boerenland. Zij worden onder andere bedreigd door de verdergaande verstedelijking en de voorjaarswerkzaamheden van boeren. Veel veehouders willen wel rekening houden met weide vogels, maar hebben vaak de ken nis of de tijd niet om de nesten op te sporen. Vrijwilligers kun nen hen daarbij helpen: zij zoe ken de nesten op en markeren deze, zodat de veehouder er om heen kan maaien, of ze plaatsen nestbeschermers als het vee de wei in gaat. Met deze samenwer king tussen vrijwilliger en boer kunnen veel nesten en dus wei devogels gespaard worden. In de cursus wordt aan de hand van dia’s de verschillende soor ten weidevogels, hun gedrag en hun nesten besproken. Ook wordt aandacht besteed aan de WADDINXVEEN - Op voorstel van de Vrouwenraad is in dit weekblad een serie artikelen gestart over het actuele thema ’Arbeid en Zorg’. Een aantal maanden lang zullen meer en minder bekende Waddinxveners (m/v) iets over hun ervarin gen op dit terrein schrijven. vanb«*«r naar best WADDINXVEEN - De weergalo ze mega-actieve EVA-week strat op 23 november op het Coen- coop College. Er is door heel veel leerlingen keihard aan deze week gewerkt. Nu, vlak voor de officië le opening, neemt de druk op de organisatoren toe. Carolien de Heer en Charissa van Kooten hebben deze overwerkdruk weer van nabij meegemaakt. Er zijn nu bijna 70 workshops goedgekeurd door de commissie workshops. ‘Dat klinkt eenvou dig', zegt Charissa, ‘maar het is enorm veel werk geweest. Eerst moet je mensen uitnodigen om een idee voor een workshop in te leveren. Daarna moet bekeken worden of het idee haalbaar is, voor welke leerlingen het be doeld en geschikt is en dan hangt het er ook van af wat een works hop kost. Bovendien moet die workshop ook nog ergens in school gegeven kunnen worden'. Niet alle ideeën zijn uitvoerbaar. Carolien kan gelukkig genoeg voorbeelden geven van works hops die wel gerealiseerd gaan worden. ‘Er worden verschillende zelfverdedigingsclinics gegeven. Er zijn workshops fotografie, mode, moderne dans, graffiti, koken, schaken, enzovoort'. Inmiddels, zijn de inschrijvingen voor de workshops al in volle gang. Jonathan Hofman uit athe neum 6 legt uit dat ook dat een enorme klus is. ‘Er zullen zich zo’n 1500 leerlingen voor alle mogelijke workshops inschrijven en het is een hele toer om dat ad ministratief vast te leggen. Geluk kig hebben we goede adviezen van onze schooladministratie ge kregen, zodat we straks precies weten wie welke workshop wan neer gaat doen'. Aan het begin van deze week kwam de festivalkrant uit. Ruim 1500 prachtig vormgegeven WADDINXVEEN - Het heeft lang geduurd, maar afgelopen za terdag kon een aantal teams van de v.v. Waddinxveen eindelijk weer de wei in. Al ging op be zoek bij Sportlust’46 in Woerden. Na een paar zaterdagen met trai ningen te hebben gevuld was er nu eindelijk een bespeelbaar veld. Sportlust’46 had weinig in te brengen tegen de dadendrang van Waddinxveen en de geel-zwarten boekten dan ook een eenvoudige I -8 overwinning. Cl ging op naar Zegveld om aan te treden tegen Siveo’60. Lang was het een gelijk opgaande strijd zonder doelpunten, maar na tien minuten in de tweede helft kreeg Waddinxveen een doelpunt tegen en knapte er kennelijk iets. In die laatste 25 minuten kregen ze er nog vier om de oren (5-0). De MJ I moesten niet ver van huis en gingen naar WSE. Het betere spel kwam van de meisjes van Waddinxveen, maar zij benutten voor de rust slechts één van de vele kansen. WSE liet echter zien hoe je zuinig met kansen om moet springen en wist twee maal te scoren uit twee kansen. Vlak na rust scoorde Conny van Oeve- ren de gelijkmaker voor Wad- WADDINXVEEN - Afgelopen weekend was alweer de 7e speel- week van de badmintoncompeti- tie. Na dit weekend hebben de competitie-teams alle tegenstan ders in hun klasse gehad, en gaat men beginnen aan de return-wed- strijden. Maar voor daar gedacht aan kan worden moesten er nog enige partijen gespeeld worden. Team I moest uit tegen Venne- water. Het eerste team van Invic tus kampt dit jaar met heel wat personeels-problemen. Zo kan Corrine van Zijl niet meer spelen vanwege haar zwangerschap en is Linda Wiegel twee weken gele den door haar enkel gegaan. Toen ook nog Tjeerd Hillerts dit week end niet mee kon spelen vanwege een griep werd er hulp gezocht bij andere teams. Ellen Bos, die nor maal gesproken in team 4 speelt, was gevraagd om in te vallen. De eerste herensingle van Joeri Kraayestein werd gewonnen maar hiermee was ook de enigste zege in de enkels behaalt. Invictus keek dus al tegen een achterstand van 1-3 aan toen men aan de dub bels ging beginnen. De herendub bel, gespeeld door Joeri en Den nis Steenland, werd vrij gemakke- neke: ‘Dit was in eerste instantie niet mijn bedoeling. Ik ben begon nen mijn vaarbewijs voor motor boten te halen en omdat ik dat zo leuk vond ben ik doorgegaan met het volgen van een cursus voor autorij-instructeur. Mijn ex-man had een autorijschool en ik kon dan invallen als er iemand ziek was. Na de scheiding kwam dat goed uit want ik kon mijn eigen brood verdienen. Ondertussen had ik ook nog de zorg voor 3 kinderen. Mijn eigen rijschool ben ik begonnen in 1986. Het is een vrij beroep, mits je een instruc- teursbewijs hebt. Het werken met mensen en techniek ligt me goed'.Naast haar eigen rijschool runt Tineke met een collega een theorie-opleidingscentrum. ‘Het is heus niet zo, dat ik alleen maar les geef aan vrouwen, mijn klan tenkring is 50- 50. Door mond- tot-mondrecla- me heb ik mijn positie verwor ven binnen de rijschoolbran- che. Ik werk full time en maak soms weken van 50 tot 60 uur‘. Veel vrije tijd heeft ze dus niet. Vandaag maakt ze even tijd voor het geven van dit interview en voor het doen van vrijwilli gerswerk. WADDINXVEEN - In een van beide zijden slechte wedstrijd heeft de minst slecht spelende ploeg terecht beslag gelegd op de drie punten. Reeds vanaf het be gin was het duidelijk, dat de gast heren op de laatste plaats staan, want Be Fair kreeg reeds in het begin van de wedstrijd enkele mogelijkheden om op voorsprong te komen. Echter die voorsprong kwam pas na een kwartier spelen, toen linksachter Arnold Noorlander goed doorzette en de bal vanaf de linkerflank voorzette. Deze voor zet werd door Ihmad Saouny op zijn waarde geschat en achter de doelman van de gastheren ge werkt. Vervolgens kregen zowel de doelpuntenmaker als Wim van der Starre en William Hoogeveen B'^oüda I

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 25