U slaagt bij Van ’t Hof! r I Van ’t Hof: kind aan huis in de regio! Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar van ’t Hof! Boskoop Waddinxveen Moerkapelle r makelaardij 3 Van ’t Hof: makelaars van goede huize! ■F 3 I Bijna 40 jaar ervaring I Zuidplaslaan 432, 2741 TE Waddinxveen. Telefax 0182-618438. Internet: www.nvm.nl Nieuwgebouwde, royale 2-onder-l kap Sterrenlaan 120 Vraagprijs 645.000,- k.k. Aan woonerf gelegen eengezinstussen- woning met diepe tuin op het westen en vrijst. st. berging. Bouwjaar 1972, 117 m2 eig. grond en ca. 350 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: entree/hal v.v. een plavuizenvloer, toilet met font., de woon kamer is Z-vormig en tevens belegd met een plavuizenvloer, de semi open keuken is v.v. diverse inbouwapparatuur, t.w.: gas kookplaat, afzuigkap, koelkast en oven. Ie Verdieping: overloop met vaste kast, 2 slaapkamers aan de voorz. waarvan 1 met vaste kastenwand, 1 slaapkamer aan de achterz., badkamer met ligbad, 2e toilet en wastafel. 2e Verdieping: voor zolder met aansl. wasapparatuur, c.v.- ketel, dakkapel en bergruimte en 1 zolder- slaapkamer met dakkapel en veel berg ruimte. Ruime woning met een rustige ligging en nabij diverse woonvoorzienin gen zoals winkels, scholen en openbaar vervoer. Prettig gelegen eengezinswoning, in hofjesachtige situatie met grasspeelveldje met daaromheen moderne bebouwing. In de wijk "Zuidplas" nabij winkels en scho len. Bouwjaar 1990,130 m2 eig. grond en ca. 350 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: royale entree met garderobenis, provisie kast en toilet met font., de open keuken is in basis uitvoering en biedt veel ruimte, de woonkamer is L-vormig en heeft een schuifpui naar de tuin. De gehele parterre is v.v. een eiken parketvloer. Ie Verd.: overloop, aan de achterzijde 2 ruime slaapkamers en een prettige slaapkamer aan de voorzijde, de bad kamer is licht uitgevoerd en is met ligbad, douche, 2e toilet en wastafel zeker compleet te noemen. 2e Verd.: deze zolderverdieping is dus danig groot dat 2 goede kamers zijn gecreëerd waarvan wandafwerking nog in afwerkfase verkeert. Verder een voorzol der met aansl. wasapp. en combiketel. Netjes aangelegde achtertuin met terras, gazon en vrijst. st. berging en achteruit gang. Het geheel biedt een verzorgde indruk en is zeer geschikt voor liefheb bers van modern wonen. Aan woonerj Hegge win Vraagprijs 309.000,- k.k. Modern wonen Thorbeckehoeve 33 Vraagprijs 359.000,- k.k. Hoekeengezinswoning met voor-, zij- en achtertuinen vrijst. stenen berging. De tuin is netjes bestraat en heeft een achterom. Bouwjaar ca. 1959, 192 m2 eig. grond en ca. 300 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: entree/hal met meterkast, trapkast en toilet, doorzonwoonkamer met schuifpui naar tuin, de open keuken is 4 jaar oud en in jasmijn uitvoering eri L-opstell. en v.v. diverse inbouwappara tuur. Ie Verd.: overloop met 2e toilet, 3 slaapkamers waarvan 1 met schuif- wandkast, de badkamer is volledig betegeld en v.v. douchecabine en wastafel. 2e Verd.: middels vaste hardhouten trap naar deze 2e verdieping met voorzolder met aansl. wasapp., c.v.-ketel en daklicht, tevens treft u hier nog een slaapkamer met dakkapel. Bijz.: Buitenschilderwerk in 1998 verricht. Sfeervol woonhuis met 331 m2 eig. grond en ca. 325 m3 inhoud. Gelegen in rustige woonwijk. Het centrum met alle winkelvoorz. is op loopafstand. Indeling: entree/hal, v.v. een plavuizenvloer en met toilet en kelderkast, riante woonkamer, welke 5 jr. geleden is uitgebouwd, met schuifpui en lichtkoepel, open keuken. Woonkamer en keuken zijn v.v. een pla vuizenvloer met vloerverwarming. Vanuit de keuken doorgang naar berging/bij keu ken met aansl. wasapp. en v.v. een plavui zenvloer. Ie Verd.: overloop, 1 slaapkamer v.z., 2 slaapkamers a.z., badkamer met douche met therm, kraan en wastafel. Via vaste trap bereikbare zolder met Nefit HR combiketel 1995. De woning is gedeelt. v.v. dubbel glas, biedt aan voorzijde par keergelegenheid op eig. terrein en aan achterzijde een zeer royale tuin (ca. 35 m. diep), gelegen op het zuiden en met terras, borders, vrijst. houten berging en achter om. Moerkapelle is een van de kleinere plaatsen in het Groene Hart met een gunstige centrale ligging t.o.v. de uitvals wegen naar de grote omliggende steden (A12/A20). Opl. van deze aantrekkelijke woning is in overleg. Royale hoekwoning, gelegen in de wijk "Waterrijk", met een schitterend aan gelegde tuin op het Zuiden met vijver, borders en terrassen en aan de achterzij de grenzend aan een sloot. Bouwjaar 1994, 264 m2 eig. grond en ca. 475 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: entree/hal, toilet met font., riante tuingerichte living met trapkast en schuifpui naar de fraai aangelegde tuin, luxe uitgevoerde open keuken aan straatzijde en die is v.v. diver se inbouwapparatuur en kookeiland. De parterre is v.v. een plavuizenvloer met vloerverwarming. Ie Verd.: overloop met 2e toilet, keurige badkamer in witte uit voering en met douche, wastafel en aansl. wasapp., 3 ruime slaapkamers waarvan 1 met toegang tot dakterras aan zijkant van de woning. 2e Verd.: royale zolderver dieping met combiketel en unit m.v. en met de mogelijkheid voor het creëren van 2 extra kamers en met toegang tot groot dakterras op het Zuiden. Deze volledig geïsoleerde woning heeft een aangebouw de berging aan de zijkant en biedt tevens parkeergelegenheid voor 1 of 2 auto's op eigen terrein. Fijne hoekwoning met vrijst. stenen garage en vrijst. stenen berging en een ruime voor-, zij- en achtertuin. Bouwjr. 1968, 184 m2 eig. grond en ca. 325 m3 inhoud. Indeling: entree/gang met prov./garderobekast en toilet met font., ruime doorzonwoonkamer met open haard, gesloten keuken met wit front. Ie Verdieping: overloop met vaste kast, 1 slaapkamer aan de voorz. met 2 vaste kasten, 2 slaapkamers aan de achterz. waarvan 1 met 2 vaste kasten, geheel be tegelde badkamer met ligbad en wastafel met meubel. Via vaste trap toegang tot zolderverdieping met dakkapel, daklicht, 2 vaste kasten, c.v.-ketel, 115 1. boiler en bergruimte achter de knieschotten. Deze goed onderhouden en in prettige woonomgeving gelegen woning biedt u veel inpandige ruimte en een prima woon comfort. Oplevering medio begin 2000. 1 3- en 4-kamerappartementen Juliana van Stolberglaan Vraagprijzen vanaf 175.000,- k.k. Aan voorzijde vrij gelegen Nic. Beetslaan 57 Vraagprijs 279.000,- k.k. Kantoren in Gouda, Alphen a/d Rijn, Telefoon 0182-618055. 5 Zoetermeer, Waddinxveen en Bodegraven. Aan de voorzijde vrij gelegen aantrekke lijke eengezinswoning, gebouwd in 1965 en welke u met 147 m2 eig. grond en ca. 310 m3 inhoud de volgende indeling biedt. Indeling: Beg. grond: entree/hal met trapopgang, trapkast en toilet, door zonwoonkamer die voorzien is van een plavuizenvloer, semi open keuken met o.a. houten front, geiser (eigendom) en aansl. t.b.v. de wasapparatuur. Ie Verd.: overloop met vaste kast, 1 slaap kamer aan de voorzijde met wastafel, 2 slaapkamers aan de achterzijde, badge legenheid met douchehoek en wastafel. 2e Verd.: voorzolder met c.v.-ketel, 1 slaapkamer met dakkapel en 1 kamer met Velux dakvenster en met luik naar bergvliering. De netjes aangelegde en op het Zuiden gelegen achtertuin beschikt over een vrijst. stenen berging en achterom. en trap- ker en al. n in de en v.v. alle djkeuken biedt droogapp. en toe- wyfrede garage met kanteldeur tur. Gehele parterre is belegd Aantrekkelijke 3- en 4-kamerappartemen ten met c.v. Gunstig gelegen nabij het centrum van Waddinxveen. De apparte menten zijn beschikbaar door uitponding en per direct leeg te aanvaarden. Bouwjaar complex ca. 1960. Indeling: entree/hal met toilet, 2 of 3 slaapkamers waarvan 1 met openslaan de deuren naar klein balkon, woonkamer met, afhankelijk van appartement, aan sluiting voor gaskachel of moederhaard met c.v. (verschillende appartementen met nieuw aan te leggen c.v.-installatie!), douche-gelegenheid en eenvoudige keu ken met balkon/loggia. De appartemen ten zijn aan de voorzijde v.v. dubbel glas, kunststof ramen en kozijnen. Bij verschil lende appartementen bestaat de mogelijk heid om een extra hobby-/bergruimte te kopen. Goed onderhouden hoekwoning Charlotte de Bourbonstraat 13 Vraagprijs 289.000,- k.k. Royale, moderne hoekwoning Bellefleur 2 Vraagprijs 469.000,- k.k. Aantrekkelijke eengezinswoning Nassaulaan 7 Vraagprijs 270.000,- k.k. 35 m. diepe achtertuin! Raadhuisstraat 24 Vraagprijs 349.000,- k.k. Hoekwoning met garage Schuberthof 59 Vraagprijs 329.000,- k.k. In de "Oranjewijk" gelegen eengezins- tussenwoning met netjes aangelegde achtertuin. Gesitueerd nabij diverse woonvoorzieningen zoals winkels, scholen en openbaar vervoer. Bouwjaar ca. 1958, 106 m2 eig. grond en ca. 300 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: entree/tochtportaal pet toilet en vaste kast, woonkamer met gespachtelputzte wanden, de keuken is gesitueerd in de aanbouw aan de voorzijde. De gehele begane grondvloer is v.v. plavuizen met vloerverwarming. Ie Verd.: overloop, 1 slaapkamer aan de voorzijde met vaste kast, 1 slaapkamer aan de achterzijde, geheel betegelde badkamer met ligbad en wastafel. 2e Verd.: overloop met berg ruimte en 1 slaapkamer met toegang tot balkon. De aangebouwde berging is v.v. combi-ketel (1997) en aansl. t.b.v. de was apparatuur. De woning is grotendeels v.v. hardhouten kozijnen. Nieuwgebouwde, royale 2-onder-l kap woning met garage. Aan voorzijde is uit zicht over een polderlandschap en geeft een vrije indruk. De woning is compleet geïsoleerd en gelegen in de nieuwe wijk "Zuidplas 90". Bouwjaar 1997, 260 m2 eig. grond en ca. 530 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: entree/hal met toi kast, ruime L-vorm. living®^ schuifpui, de keuken uitbouw en is luxe uftel inbouwappara^^t^J? aansl. voo: gangmijt en loopp met plavuizenvloer met vloerverwarming. Ie Verd.: overloop, moderne badkamer met ligbad, douche, 2e toilet en wastafel met meubel, 1 brede ouderslaapkamer aan voorz. met opensi. deuren naar bal kon en 2 fijne slaapkamers aan achterz. 2e Verd.: gedeelt. open zolderberging ingericht als studeer-/werkruimte en met bergruimte, c.v.-ketel, zonneboiler en unit m.v., tevens 1 slaapkamer met dakkapel. Opvallend is de leuk aangelegde achter tuin v.v. sierbestrating, waardoor div. terrasmogelijkheden zijn ontstaan, en een ruime houten tuinberging. Voortuin met opstelplaats voor 1 of 2 auto's. GIW Garantie. Veilig wonen certificaat. 'TtlTlU 'w. VA Ug*- F 'I nieuw adres? ■_van ’t hof I Wij informeren u graag over het afsluiten van deze verzekering. DE NVM HUISGARANTIE* DE MEEST UITGEBREIDE DEKKING TEGEN VERBORGEN GEBREKEN. NVM |HUI»! GARANTIE Straks naar een Dan eerst naar een vertrouwd adres!

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 34