Als je alles op 'n rijtje zet B A Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar van ’t Hof Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen B <3 B B B v F® B ...ga je gelijk naar Van ’t Hof Waddinxveen! 4 Voor de verkoop van uw huis plaatsen wij natuurlijk advertenties. Maar we doen meer. Uw huis wordt kostenloos gepresenteerd in onze vitrine in het centrum van Waddinxveen, en desgewenst ook in Gouda, Reeuwijk en onze andere vestigingen. Het komt (in kleur!) in onze Van 't Hof Woninggids te staan. En wij plaatsen uw woning, compleet met kleurenfoto, ook op Internet. Daardoor krijgt u een hoge kijkdichtheid bij potentiële kopers. Resultaat: uw huis wordt meestal snel verkocht elke zaterdag geopend van 8.30 tot 17.00 uur; dag en nacht bereikbaar; Masterplan 2000 NVM; prima koffie. jong enthousiast team; eigen kantoor met vitrine, in de nieuwe wijk Zuidplas; presentatie van uw huis op Internet incl. foto; vijf kantoren in de regio Midden Holland; compleet servicepakket: aan- en verkoop van woningen, taxaties, hypotheken, verzekeringen, pensioenen, vast- goedbeheer; opname van uw huis (in kleur) in de Van 't Hof Woninggids; ook voor huurwoningen; meest geavanceerde automatisering in de makelaardij: Als u even opbelt of •langskomt krijgt u de nieuwe Woninggids! y I fh? Bijna 40 jaar ervaring I SI Kantoren in Gouda, Alphen a/d Rijn, Zoetermeer, Waddinxveen en Bodegraven. Jan Willem Frisoweg 50 Vraagprijs 259.000,- k.k. Zuidplaslaan 432, 2741 TE Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. Internet: www.nvm.nl I Il» 1 ...L v- 4 Z uis een T” Wij informeren u graag over het afsluiten van deze verzekering. J Nabij winkels en openbaar vervoer gelegen tussenwoning met een diepe voortuin met berging (met HR combi- ketel 1996) en keurige, zonnige achter tuin pal op het zuiden. Bouwjaar 1959, 115 m2 eig. grond en ca. 250 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/hal, toilet met font., fijne tuingerichte woonkamer voorzien van een plavuizenvloer, keurige keuken (1 jaar) met luxe apparatuur, t.w. ker./halogeen kookplaat, afzuigkap, combi-magnetron, koelkast en vaatwas ser. Ie Verdieping: Overloop met vaste kast, 1 slaapkamer aan de voorz. met vaste kast, 1 slaapkamer aan de achterz., luxe badkamer met ligbad, wastafel met meubel, therm, kranen en 2e toilet. 2e Verdieping: 1 Slaapkamer aan de voorz. met dakkapel en bergruimte, 1 slaapkamer aan de achterz. met toegang tot balkon (zuiden), kleine bergvliering. De woning zal geleverd worden met een gedeeltelijk nieuwe begane grondvloer en een geheel behandelde begane grond vloer. Oplevering van deze aantrekkelij ke woning is in overleg. DE NVM HUISGARANTIE* DE MEEST UITGEBREIDE DEKKING TEGEN VERBORGEN GEBREKEN. In kindvriendelijke woonomgeving, nabij winkels, NS-station en scholen gelegen ruime 6 kamer eengezinswoning. Bouwjaar 1963, voor- en ca. 10 m. diepe achtertuin, 143 m2 eig. grond en ca. 340 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/hal voorzien van plavuizen, toilet en trapkast met aansl. t.b.v. wasappara- tuur, doorzonwoonkamer met uitbouw aan achterzijde en kurkvloer, gesloten keuken met gascomfort, afzuigkap, dubbele wasbak, elektrische oven en vast^ kast. Ie Verdieping: Overloop, 1 slaapkamer aan de voorzijde, 2 slaap kamers aan de achterzijde waarvan 1 met balkon, volledig betegelde bad kamer met zitbad en wastafel. 2e Verdieping: Overloop, c.v.-ruimte met c.v.-ketel en boiler, 1 slaapkamer aan de voorzijde met dakkapel, 1 slaapkamer aan de achterzijde met dakkapel en berg ruimte. De woning is gedeeltelijk v.v. dubbel glas en dakisolatie. De achtertuin is voorzien van een vrijstaande stenen berging, achterom en overkapte fietsen berging. Jacob Catslaan 13 Vraagprijs 289.000,- k.k. Mauritslaan 32 Vraagprijs 167.500,- k.k. Op hoeklokatie gelegen vooroorlogs woonhuis met leuk uitzicht over het kanaal en de levendige kanaaldijk. Bouwjaar ca. 1930, 134 m2 eig. grond en ca. 350 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/gang met trapopgang, door gebroken suitekamer v.v. grenen vloer delen en met erker aan de zijkant, via toogverbinding naar keuken met eenzijdige opstelling en met vaste trap- /provisiekast, bijkeuken met voorraad kast, de voormalige doucheruimte is thans ingericht als betegelde wasruimte met aansl. wasapp. Verder een keurig toilet. Ie Verdieping: Overloop met deur naar dakterras, 2 slaapkamers, gloed nieuwe badkamer met ligbad, 2e toilet (hangcloset), wastafel en designradiator. 2e Verdieping: Voorzolder met bergruim te achter schuifdeuren, fraaie grote slaapkamer met berging achter de knie- schotten. De vanuit de bijkeuken bereik bare achtertuin is grotendeels betegeld en heeft een ligging op het zuidoosten en een houten berging met de c.v. combi- ketel anno 1995. De woning is geheel v.v. hardhouten kozijnen en dubbel glas. Burgemeester Trooststraat 113 Vraagprijs 315.000,- k.k. Sparrengaarde 20 Vraagprijs 347.500,- k.k. Noordkade 39 Vraagprijs 465.000,- k.k. van ’t hof makelaardij Van ’t Hof Waddinxveen geeft hoge kijkdichtheid! NVM HUIS GARANTIE Vrijstaand woonhuis met aan achterzijde een schitterende ligging aan de leven dige rivier "De Gouwe". Bouwjaar ca. 1930,156 m2 eig. grond en ca. 390 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree, ruime hal met vaste kast en belegd met marmeren tegels, riante L-vormige living met openhaard partij, glas-in-lood ramen en belegd met een plavuizenvloer met vloerverwarming, vanuit de hal tevens toegang tot werkkamer/kantoor met vaste kast, gedeelt. open keuken (in aan bouw) aan achterzijde, bijkeuken met aansl. wasapparatuur en combiketel en toilet met font. Ie Verdieping: Overloop, 1 ruime slaapkamer aan voorzijde (moge lijkheid voor 2 kamers) met dakkapel aan zij-kant van de woning, keurige moderne badkamer (3 jaar) met dakkapel en v.v. ligbad, toilet (hangcloset) en was tafel met meubel, 1 slaapkamer aan ach terzijde met vaste kasten en dakkapel en met toegang tot bergvliering. De royale achtertuin, welke direct is gelegen aan "De Gouwe", is grotendeels betegeld met niveauverschillen en enkele borders. Verder in de tuin een stenen berging. Achterom via deze berging. UW In prettige woonomgeving gesitueerde, ruime en goed onderhouden hoek- eengezinswoning. Nabij div. woonvoor zieningen zoals NS-station, sporthal, winkelcentrum en scholen. Bouwjr. 1978, 171 m2 eig. grond en ca. 380 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/hal, vernieuwd toilet met font. (1998), woon keuken aan voorzijde van de woning in open uitvoering, L-vormige en tuin gerichte woonkamer. Ie Verdieping: Overloop met trapkast, 1 L-vormige slaap kamer aan de voorzijde, 2 slaapkamers aan de achterzijde waarvan 1 met wasta fel, geheel betegelde badkamer met lig bad, douche, 2e toilet en wastafel (1992). 2e Verdieping: 1 Slaapkamer aan de voor zijde met dakkapel, voorzolder met Vaillant combiketel (1997), unit m.v. en bergvliering. De begane grond is geheel voorzien van dubbel glas. De achtertuin is gelegen op het westen en heeft een vrijst. stenen berging en achteruitgang. Aantrekkelijk 3-kamer hoekappartement met c.v., gelegen op de 3e woonlaag en nabij div. woonvoorzieningen. Dit goed onderhouden appartement biedt u o.a. de volgende indeling: Entree/hal met provisiekast en toilet, 1 slaapkamer aan de voorzijde met toegang tot balkon, 1 slaapkamer aan de achterzijde, douche- gelegenheid met aansl. wasapparatuur, woonkamer met zij-raam en een keurige keuken met inbouwapparatuur, te weten: gascomfort, afzuigkap, koel-/vries- combinatie, combi-magnetron en vaat wasser. Vanuit de keuken toegang tot klein balkon aan de achterzijde. Bijz.: Inpandige berging op de begane grond. Bouwjaar complex ca. 1965. De service kosten bedragen f 17,50 per maand. - - i i 1

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 28