Cl I makelaardij tel. 0182-613822 Boskoop: Zijde 6, O jJUhüJj 2JjjJ JjEJLUJÜï garMI' NVM I ars NVM GARANTIE MAKELAARS MAKELAARS WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN u niet even vlak voor sluitingstijd. Het gaat om veel geld. Terecht daarom dat u garanties zoekt. En dat treft. Want niemand anders dan de Garantie-makelaar (what’s in a name) biedt zoveel zekerheid. Elke Garantiemakelaar is lid van de NVM, maar heeft daarnaast enkele plussen: 1. Zekerheid in de vorm van Aankoop Zeker Plan en het Ver koop Zeker Plan. Hierin staat zwart op wit en in detail beschre ven wat de Garantiemakelaar voor u kan betekenen. 2. Gratis BouwTechnokeuring die wordt verricht door een onaf- BOSKOOP BOSKOOP hankelijk bouwkundige. Deze WADDINXVEEN boskoop/hazerswoude pockoop/hazerswoude keuring geeft extra zekerheid voor zowel koper als verkoper. 3. Een overeenkomst op maat waarbij u precies kunt afspreken hoe de Garantiemakelaar voor u aan het werk gaat. 4. Garantieverzekering die koper en verkoper beschermt tegen verborgen gebreken van bouwkundige aard. En die de koper niet met onverwachte her- stelkosten confronteert en de ver koper dus een vlottere transactie garandeert. ^makelaar) Dus wat doet u, neemt u de gok of de Garantiemakelaar? WADDINXVEEN BOSKOOP BOSKOOP BOSKOOP Waddinxveen: Kerkweg Oost 224, tel. 0172-215409 NIEUW! NIEUW! Een huis kopen of verkopen doet MAKELAAR NIEUW! 5 HET ZEKERE VOOR HET ONZEKERE f 329.000,» k.k. 279.000,-- k.k. 185.000,-- k.k. ƒ298.000,-- k.k. is 437.590,-- k.k. 339.000,-- k.k. 249.000,-- k.k. f 329.000,-- k.k. f 1.180.000,-- k.k. ƒ545.000,-- k.k. 285.000,-- k.k. iÜT ZEKERE V< NIEUW! ---- NIEUW! NIEUW! NIEUW! Lis. NIEUW! 0:7 n: H9 Bedrijfsobjecten iw: excl. B.T.W. Huurprijs excl. B.T.W. 6 öfl de p Huursom f f 212.500,--V.O.N. Koopsommen v.a. i f 62.000,-- per jaar, excl. B.T.W. c.v.-combiketel (1996), bergvliering derkamer. Gedeeltelijk voorzien van ging in achtertuin. Aanvaarding in overleg. Huurprijs bedrijfsgebou' f 115,--/m7jaar, Huurprijs buitenterrein: f 25,--/m7jaar, de pa ter ZIJDE 332: Sfeervol en goed onderhouden halfvrij- staande woning met royale achtertuin (op het zuiden en met achterom), vrijstaande garage ca. 40 m2 met verdieping. Ind.: entree, toilet, waar tevens c.v.-ketel staat opgesteld, woonkeuken met lichte, vernieuwde en in L-vorm opgestelde inrichting, compleet met diver se inbouwapparatuur, te weten koelkast, vrieskast, oven, gaskookplaat, combi-magnetrond en afzuigkap, woonkamer ca. 25 m2 met hardhouten open trap naar le verdieping. Ie verd.: gang, 3 slaapkamers, alle voorzien van dakkapel en veel kastruimte, badkamer (licht betegeld), ingericht met 2e toilet, ligbad/douche en wastafel. 2e verd.: kleine bergvliering. Deze woning is uitermate geschikt voor diegene die hobby- of werkruimte zoekt, gecombineerd met wonen. Aan vaarding in overleg. PH. WILLEMSTRAAT 5: In rustige woonomgeving gesitueerde eengezinswoning met tuin op het zuiden. Ind.: entree, bergkast, toilet met fontein, woonkamer ca. 3.50 x 7.00 m. met deur naar achtertuin, keuken met licht keukenblok. Woonkamer en entree zijn voor zien van parketvloer, le verd.: overloop, 3 slaapka mers, waarvan 2 kamers met vaste kasten, badkamer met douche en wastafel, apart 2e toilet. 2e verd.: roy ale zolder met dakkapel en op zolder is tevens c.v.- ketel geplaatst en aansluiting wasmachine. Bouwjaar ca. 1962. Grondopp. ca. 155 m2. Inhoud ca. 300 m3. Vrijstaande stenen berging. Grotendeels dubbel glas. Gedeeltelijk vernieuwde hardhouten kozijnen. Aan vaarding in overleg. J.H. VAN STRAATEN VAN NESPLANTSOEN 33: In directe nabijheid van winkels en het "Gouweb- os" gesitueerd vierkamerappartement op tweede woonlaag. Ind.: entree met vaste kasten, toilet met fon tein, woonkamer ca. 22 m2 (evt. te vergroten is tot ca. 31 m2), slaapkamer ca. 9 m2 met deur naar badkamer, welke is ingericht met douche en wastafel, 2e slaap kamer ca. 3.13 x 3.20 m. met vaste kast en deur naar balkon, 3e slaapkamer ca. 3.20 x 2.30 m. met vaste kast, keuken met lichte inrichting en voorzien van afzuigkap en huurgeiser en keuken geeft tevens toe gang tot 2e balkon op hef westen. Servicekosten ca. f 150,-- per maand. Totale vloeropp. ca. 76 m2. Het appartement is voorzien van inpandige berging. Aan vaarding in overleg. HUGO DE VRIESSTRAAT 11In rustige woon- straat gesitueerde eengezinswoning op loopafstand van winkelcentra en openbaar vervoer. Ind.: entree, toilet met fontein, Z-vormige en lichte woonkamer ca. 30 m2 met plavuizenvloer, dubbel glas en gestuca- doorde wanden, keuken met eenvoudige inrichting, le Verd.: royale overloop, 3 slaapkamers, resp. ca. 9,4 m2, ca. 15,7 m2 en ca. 7,7 m2, waarvan 2 voorzien van vaste kasten, badkamer ca. 2.70 x 2.00 m. met douche, wastafel, 2e toilet en aansluiting wasmachine. 2e Verd.: vaste trap, voorzolder met c.v.-ketel en gei ser, zolderkamer met dakkapel, veel bergruimte en vaste wastafel. Bouwjaar ca. 1963. Inhoud ca. 325 m3. Grondopp. ca. 155 m2. Ged. dubbel glas. Royale stenen berging in achtertuin. Gesitueerd in kindvrien delijke woonomgeving. Tuinligging op het oosten. Aanvaarding in overleg. COENECOOP 589: Bedrijfsgebouw ruimte. Bedrijvenpark Coenecoop. bedrijvenpark in zuidwestelijk deel veen, nabij verkeersaders A-12 bereikbaar met o.a. openbaar park Coenecoop heeft ZUIDKADE 215: Halfvrijstaand woonhuis met ste nen garage, gelegen nabij de Gouwe-oever. Ind.: entree, meterkast, toilet, woonkamer met open haard, keuken, le verd.: overloop, 3 slaapkamers, badcel met douche, wastafel, toilet en wasmachine-aanslui- ting. 2e verd.: 2 kamers en op zolder is verwarmings- installatie met warmwaterbereiding opgesteld en zol der is voorzien van 1 dakkapel. Tuinligging zuid-wes- ten. Grondopp. ca. 237 m2. Inhoud ca. 400 m3. Bouw jaar ca. 1983. Oplevering in overleg (planning janu- ari/februari 1999). JUNOLAAN 44: Royale eengezinswoning (ca. 360 m3) met vrije ligging, uitzicht over plantsoen aan voor zijde en diepe tuin achter. Ind.: entree, meterkast, gar- derobenis, trapkast, toilet met fontein (licht betegeld), doorzonwoonkamer met aan voorzijde een erker, lich te parketvloer, halfopen wit essen keuken, compleet met inbouwapparatuur, o.a. keramische kookplaat, afzuigkap en hete luchtoven. Woonkamer en keuken zijn ca. 35 m2 groot. In bijkeuken bevindt zich de aan sluiting wasmachine, le verd.: overloop, 3 slaapka mers, resp. ca. 8,6 m2, ca. 14,3 m2 en ca. 9 m2, bad kamer met douchecabine, 2e toilet en wasmachine. 2e verd.: grote zolder, waar c.v.-combiketel staat opge steld, zolder is afgetimmerd met veel bergruimte en hier is mogelijkheid voor 2 slaapkamers. Bouwjaar ca. 1992. Grondopp. ca. 190 m!. Dak-, gevel- en vloer- isolatie en dubbel glas. Stenen berging. Aanvaarding in overleg. BURG. TROOSTSTRAAT 76: Goed onderhouden eengezinswoning met royale achtertuin op het zuiden. Ind.: entree, meterkast, toilet (licht betegeld), woonka mer ca. 30 m2 met houten vloer, fraaie grenen trap naar 1 e verdieping en schuifpui naar achtertuin, keu ken met eenvoudige inrichting, badkamer (licht bete geld) met ligbad en wastafel, le verd.: overloop, 3 slaapkamers, resp. ca. 8 m2, ca. 8 m2 en ca. 12 m2. 2e verd.: bergvliering, bereikbaar met vlizotrap. Deze woning heeft reeds gerenoveerde fundering. Geveliso- latie en grotendeels dubbel glas. Vrijstaande schuur. Inhoud ca. 250 m3. Grondopp. ca. 106 m2. Aanvaar ding in overleg. ALPHERBRINK 7: Modern afgewerkte eengezins woning met achtertuin op zuid-westen, gesitueerd in kindvriendelijke woonomgeving. Bouwjaar ca. 1980. Grondopp. ca. 123 m2. Inhoud ca. 30 m3. Ind.: uitge bouwde entree, toilet met fontein, woonkamer met pla vuizenvloer met Vloerverwarming, open keuken met moderne inrichting met inbouwapp. Via woonkamer is met kantoor- Het nieuwe van Waddinx- en A-20. Goed vervoer. Bedrijven- z, «-z -- -Coenecoop neen een parkachtig karakter met het bedrijvenpark is zodanig dat er ^proken P bedrijfsgebouwen t.b.v. opslag, - °maeV,na prPoXkX, showroom en kantoorgebouwen Ind.: recent gebouwde hoekbedrijfshal met bedn|fsru.m- te met opp. van ca. 144 m2. Opp. representatie ruimte/showroom ca. 100 m2 en als volgt inge- deeld. Entree, meterkast, toilet, kantoorruimte met marmoleumvloer en systeemplafond met inbouw- verlichting, pantry (opp. ca. 40 m2). Werkru.m- te/magazijnruimte ca. 144 m2. le verd.: bereik baar met vaste trap, overloop, kantoorruimte ca. m’, c.v.-kast met gasgest. c.v.-ketel Toelaatbare vloerbelasting 2.000 kg/m2. De verdieping is met toelaatbare vloerbelasting van 250 kg/m De vrije hoogte is ca. 5 mtr. Het gebouw wordt verwarmd d.m.v. gasgest. c.v.-ketel met radiatoren en een blo wer. Geïsoleerde overheaddeur. Vijf parkeerplaat- sen op eigen terrein. Aanvaarding in overleg. REIJERSKOOP: Bedrijfshal met buitenterrein. Lig ging Boskoop-Oost, nabij uitvalsweg naar verkeers aders A-12 en A-20. Omgeving bestaande uit bedrijfsgebouwen, sierteeltbedrijven en woonhui zen Ind te bouwen bedrijfshal met opp. van ca. 220 m2 met de mogelijkheid voor het inbouwen van een kantoor. Verhard buitenterrein met opp. van 475 m2. Vrije hoogte ca. 4.20 m. Geïsoleerde over headdeur en loopdeur. HERBARENERF 21: Op een van de mooiste en meest gewilde locaties aan de rand van de nieuwe woonomgeving "Zuidplaspolder", staat deze geheel vrijstaande bungalow met een woonopp. van ca. 200 m2 op ca. 720 m2 eigen grond. Ind.: royale hal met meterkast, garage/berging, toilet, bijkeuken, Z-vormi ge woonkamer ca. 60 m2 met open haard en deur naar terras, studeerkamer ca. trek ca. 1 badkamer met dubbele wastafel, ligbad, douche, toi let en bidet, halfopen keuken met luxe inrichting, slaapkamer ca. 10 m2, slaapkamer ca. 15 m2 met bad kamer, ind. douche, wastafel en verzorgd en I ca. 1987. Uitstekend geisoleerd en verkeert in uitste kende staat van onderhoud. Woning is voorzien van gasgest. c.v.-installatie, ged. met vloerverwarming en tevens ged. voorzien van airconditioning. Aanvaar ding in overleg. WEEGBREE 28: Royale en fraai in groene woonom geving gesitueerde schakelwoning met veel privacy. Ind.: uitgebouwde entree met plavuizenvloer, gardero- benis, Z-vorm. woonkamer ca. 50 m2 met plavyizen- vloer en open haard, open woonkeuken met lichte inrichting met inbouwapparatuur, bijkeuken met o.a. schuif- aansluiting wasmachine, c.v.-combiketel (1992), berg- i. 18 m2, slaapver- kast, portaal met fraai betegeld toilet, le Verd.: over- 18 m2 met vaste kastenwand, luxe ingerichte loop, licht afgewerkte en modern ingerichte badkamer met bad en wastafel, 3 royale slaapkamers, resp. ca. 15 m2, ca. 13 m2 en ca. 7 m2, 2e badkamer met dou che en wastafel. 2e Verd.: vaste trap, kamer/studio toilet. De tuin is goed met dakterras. De tuin is schitterend aangelegd en heeft uitstekende zonligging. Bouwjaar biedt veel privacy. Gedeeltelijk dubbel glas. Bouwjaar ca. 1976. Inhoud ca. 450 m3. Grondopp. ca. 250 m2. Aanvaarding in overleg. i --- I.T.C.-TERREIN: Het bedrijvencentrum wordt gesi tueerd nabij de entree van het bedrijvenpark I.T.C. Het I.T.C. is direct gelegen aan een van de provin ciale wegen die een perfecte aansluiting geeft op de A-12, A-2 en de in aanleg zijnde A-l 1De ligging van u kan worden over een zichtlocatie. Omgeving bestaat uit bedrijfsgebouwen in aanbouw, bedrijts- en'kantoor Ind Schotlandlaan 4 gebouwen t.b.v. produktie, opslag en i tooi™.opp^oS^Z^°|5 m2. Schotlandlaan 8: bedrijfsruimte g.gron ca mu bedrijfsunits hebben een hart op 100 m2 en verdieping ca. ^wen.^De vloeropp. van ca. 120 m2 per unit De toegepaste constructie maakt verschillende indelingen mogelijk, bijv, het inpassen van een grotere kantoorruimte ot een verdiepingsvloer. De kantoren en showrooms zijn georiënteerd op de entree van het I.T.C.-terrein. De vloeropp. van de kantoor- en showroomunits Vrije hoogte vaderen tussen de ca. 80 m2 en 240 m2. Ten behoe- ve van de gebruikers en bezoekers zqn parkeer plaatsen opgenomen in het plan. De gevels heb n een beeldbepalend karakter waarbinnen iedere bedrijfsruimte zich kan presenteren. P.C. HOOFTSTRAAT 30: Eengezinswoning, gesitu eerd in gewilde woonstraat, op loopafstand van win kels, scholen, N.S.-station (noord) en Gouwebos. Bouwjaar ca. 1967. Grondopp. ca. 147 m2. Inhoud ca. 310 m3. Ind.: hal met fraaie leistenen vloer, kast, toilet met fontein, woonkamer met lichte laminaatvloer, open keuken met in L-vorm opgestelde inrichting met diverse inbouwapparatuur. le Verd.: overloop, kast, 3 fraai betegelde tuin op zuid-westen te bereiken, le slaapkamers, waarvan 1 met vaste kast, doucheruim- Verd.: overl., 3 slaapkamers, waarvan 1 met vaste te met douche en wastafel. 2e Verd.: vaste trap, over- kastenwand, ruime badkamer met douche, wastafel, loop met c.v.-ketel (ca. 1993), zolderkamer met dak- 2e toilet en aansl. wasmachine. 2e Verd.: overloop met kapel en achter knieschot extra bergruimte. In achter- c.v.-combiketel (1996), bergvliering en gezellige zol- tuin op het westen stenen berging. Aanvaarding in derkamer. Gedeeltelijk voorzien van dubbel glas. Ber- overleg. REIJERSKOOP 245: Bedrijfshal/opslagloods met kantoor, gelegen in Boskoop-Oost nabij uit valsweg naar verkeersaders A-12 (Den Haag- Utrecht) en A-20 (Rotterdam-Utrecht). Omgeving bestaande uit bedrijfsgebouwen, woonhuizen en sierteeltbedrijven. Ind.: bedrijfshal/opslagloods ca. 660 m2 met 3 overheaddeuren, kantoor ca. 100 m met kantine, 2 kantoorruimtes, hal, keuken, toilet en douche. Ca. 600 m2 verhard buitenterrein V. V. gasgest. c.v.-ketel. Aanvaarding in overleg. SCHOTLANDLAAN 4-6-8 (BEDRIJVEN PARK I.T.C): Ruime provinciale wegen geven een perfecte aansluiting op A-4, A-12, A-20 en in aan leg zijnde A-ll. De strategische ligging van het I.T.C. brengt met deze wegen het internationale en europese wegennet binnen bereik. Goede voorzie ningen openbaar vervoer. Omgeving bestaande uit representatieve bedrijfsgebouwen tb.v. produce, opslag, showroom e..- Schotlandlaan 8: bedrijfsruimte beg.grond ca. ca. bedrijfsruimte beschikken allen over sen op eigen terrein, buitenterrein, een grote over headdeur en goede laad- en losmogelijkheden. Tevens bieden Schotlandlaan 4 en 6 vo doende mogelijkheden voor het inbouwen van een kantoor. Bijz.: representatieve multifunctionele bedrijfsge bouwen, strategisch gesitueerd t.o.v. grote verkeers- aders. Grote inrijdeuren ca. 4.10 m. v" 7 ca. 5.00 m. Max. toelaatbare vloerbelasting ca. 1.500 kg/m2. Huurpriizen_Schotlgndlggn_4: f 120,--/m7jaar, excl. B.T.W. Huurprijzen Schotlondlaan 6: f 120,--/m7iaar, excl. B.T.W. (aanvaarding juni 1999) Huurprijzen Schotlandlaan 8, ind. 100 m2 entresol: f 17.500,-/jaar, excl. B.T.W. (aanvaarding in overleg).

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 12