goede huize! Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar van ’t Hof Waddinxveen Boskoop makelaars van e k jl. en een zeer voorspoedig 1999 r makelaardij de medewerk(st)ers van van ’t Hof wensen u huiselijke feestdagen Van ’t Hof: aan- en verkoop van woningen wachttijden vastgoedbeheer njfspanden :en aan- en verkoi verzekeringen pensioenen hypoth f taxatie: Vraagprijs 212.500,- k.k. Bijna 40 jaar ervaring Kantoren in Gouda, Alphen a/d Rijn, Zoetermeer, Waddinxveen en Bodegraven. Op de 4e woonlaag gelegen 4-kamer appartement met schitterend vrij uit zicht over groenvoorzieningen. Gunstige ligging t.o.v. winkels en openbaar vervoer (NS-station). Indeling: Entree/hal met meterkast en v.v. een plavuizenvloer; Tussenhal met verlaagd plafond met inbouwverl. en tevens belegd met een plavuizenvloer; Woonkamer met ged. verlaagd pla fond; Woonkeuken met o.a. wit front, rvs-aanrecht, aansl. wasapp. en huur- geijser; Badkamer met douche en was tafel; Afz. toilet metfont.; ISlaap- kamer aan de voorz. met vaste kasten- wand; 2 Slaapkamers aan de achterz. waarvan 1 met deur naar balkon; Balkon over de gehele breedte van het appartement. Bouwjaar complex ca. 1970. Berging in de onderbouw. Servicekosten f 255,- (incl. f 105,- stook kosten) per maand. Het geheel maakt een zeer verzorgde indruk. Opl. in overleg. Tollenslaan 59 Vraagprijs 217.500,- k.k. De Genestetlaan 51 Vraagprijs 299.000,- k.k. Heggewinde 16 Vraagprijs 309.000,- k.k. Oostpolderweg 54 Vraagprijs 325.000,- k.k. Jacob Catslaan 13 Vraagprijs 289.000,- k.k. Zuidplaslaan 432, 2741 TE Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. Internet: www.nvm.nl Kruiskruid 26 Vraagprijs 329.000,- k.k. In rustige straat op goede lokatie gele gen eengezinstussenwoning op korte afstand van winkelcentrum, het Gouwe Bos en recreatiemogelijk heden. Bouwjaar 1968,140 m2 eigen grond en ca. 330 m3 inhoud. INDELING: Begane grond: Entree/gang met meterkast, trapkast en toilet; De woonkamer is van het type doorzon en belegd met een kurkvloer; De open luxe keuken (1992) is wit uitgevoerd en voorzien van keramische kook plaat, hetelucht oven/grill, rvs-schouw en koel-/vriescombinatie, aansl. vaat wasser aanwezig. Ie Verdieping: Overloop met vaste kast; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 2 Slaapkamers aan de achterzijde; Badgelegenheid met douchehoek en wastafel. 2e Verdieping: Overloop met aansl. wasapparatuur en Vaillant combiketel 1992; 1 Zolder- slaapkamer met 2 dakkapellen (1995) en bergruimte. Deze goed onderhou den, keurige woning is geheel v.v. dub bel glas. De achtertuin is v.v. een vrij staande stenen berging en achterom. Aan woonerf gelegen eengezinstus senwoning met diepe tuin op het westen en vrij st. st. berging. Bouwjaar 1972,117 m2 eig. grond en ca. 350 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/hal v.v. een plavuizen vloer, toilet met font.; De woonkamer is Z-vormig en tevens belegd met een plavuizenvloer; De semi open keuken is v.v. diverse inbouwapparatuur, t.w.: gaskookplaat, afzuigkap, koelkast en oven. Ie Verdieping: Overloop met vaste kast; 2 Slaapkamers aan de voorzijde waarvan 1 met vaste kasten- wand; 1 Slaapkamer aan de achterzij de; Badkamer met ligbad, 2e toilet en wastafel. 2e Verdieping: Voorzolder met aansl. wasapparatuur, c.v.-ketel, dakkapel en bergruimte; 1 Zolderslaapkamer met dakkapel en veel bergruimte. Ruime woning met een rustige ligging en nabij diverse woonvoorzieningen zoals winkels, scholen en openbaar vervoer. Ruime, vriendelijk gelegen eenge zinswoning. Gesitueerd in een rusti ge woonwijk, nabij winkels (De Passage en Brugcentrum) en open baar vervoer. Bouwjaar 1980, 119 m2 eig. grond en ca. 375 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met m.k., trapkast en toilet met font.; L- vormige en tuingerichte woon kamer die is voorzien van een kurk vloer; De keuken is gesitueerd aan de straatzijde. Ie Verdieping: Overloop; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; Aan de achterzijde 2 slaapkamers die beide voorzien zijn van een dak kapel; Geheel betegelde badkamer met ligbad, wastafel, 2e toilet en handdoekradiator. 2e Verdieping: Overloop met aansl. voor wasappara tuur, c.v.-ruimte met HR combiketel 1994 en unit m.v.; 1 Zolderkamer met Velux dakvenster en vaste kas- tenwand. Badkamer en toilet in 1994 vernieuwd. De woning is grotendeels geïsoleerd, heeft een voortuin en biedt voldoende parkeergelegenheid aan de voorzijde van de woning. Gunstig gelegen ruime hoekeengezins- woning met een vrij st. berging en aan voorzijde v.v. een parkeerplaats op eigen terrein. Bouwjaar 1978,173 m2 eig. grond en ca. 385 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/hal v.v. plavuizenvloer en met toilet met font.; Eetkeuken in L-vorm opgesteld en v.v. inbouwapparatuur; De L-vormige en tuingerichte woonkamer is tevens v.v. een plavuizenvloer en heeft mede door het schilderwerk een warme uit straling. Ie Verdieping: Overloop met trapkast; L-vormige ouderslaapkamer aan voorzijde met vaste kast en berg ruimte; 2 Slaapkamers aan achterzij de; Functionele badkamer met ligbad, douchecabine, 2e toilet en wastafel met ombouw. 2e Verdieping: Voor zolder met aansl. wasapp., unit m.v., c.v- ketel en 80 1. boiler; Zowel aan voor- als achterzijde bevindt zich een slaapkamer met dakkapel en waarvan 1 kamer nog toegang heeft tot een zij- ruimte. De woning heeft aan de ach terzijde een ca. 11 m. diepe tuin op het oosten. Het schilderwerk aan de gehe le buitenzijde is in 1997 uitgevoerd. Op de 2e verdieping gelegen 4-kamer appartement op loopafstand van win kelcentrum en het station. Afgesloten hoofdentree met intercom en een tweetal liften. Indeling: Entree/tocht- portaal met vaste kast en meterkast; Woonkamer met vaste kast en met toegang tot het balkon; Eetkeuken aan de galerij-zijde met o.a. huurboi- ler, vaste kast en aansl. t.b.v. de was apparatuur; Hal met toiletruimte v.v. fonteintje, badkamer met ligbad en wastafel en 3 slaapkamers. De berging bevindt zich in de onderbouw. De servicekosten bedragen 295,- (incl. stookkosten) per maand. Het betreft hier een netjes verzorgd appar tement, welke een bezichtiging meer dan wgard is. ggg ön® In kindvriendelijke woonomgeving, nabij winkels, NS-station en scholen gelegen ruime 6 kamer eengezins woning. Bouwjaar 1963, voor- en ca. 10 m. diepe achtertuin, 143 m2 eig. grond en ca. 340 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/hal voorzien van plavuizen, toilet en trapkast met aansl. t.b.v. wasapparatuur; Doorzon- woonkamer met uitbouw aan achter zijde en kurkvloer; Gesloten keuken met gascomfort, afzuigkap, dubbele wasbak, elektrische oven en vaste kast. Ie Verdieping: Overloop; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 2 Slaapkamers aan de achterzijde waarvan 1 met balkon; Volledig betegelde badkamer met zit bad en was-tafel. 2e Verdieping: Overloop, c.v.-ruimte met c.v.-ketel en boiler; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met dakkapel; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met dakkapel en berg ruimte. De woning is gedeeltelijk v.v. dubbel glas en dakisolatie. De achter tuin is voorzien van een vrijstaande stenen berging, achterom en overkapte fietsenberging. Sparrengaarde 8 Vraagprijs 369.000,- k.k. MI Royale tussenwoning op een prima lokatie in kindvriendelijke woonom geving. Nabij speeltuin, veel groen voorzieningen. Bouwjr. 1974, 112 m2 eig. grond en ca. 365 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met meterkast, provisiekast en toilet met fontein; Open keuken aan de voorzij de; Royale tuingerichte woonkamer met openhaard partij. Ie Verdieping: Overloop; 1 Slaapkamer aan de voor zijde (460 x 300) met grote inloopkast; 2 Slaapkamers aan de achterzijde (440 x 275 en 350 x 180); Badkamer met ligbad, 2e toilet, wastafel en aansl. wasapp. 2e Verdieping: Grote zolder ruimte met berging achter knieschot- ten, c.v. ketel en badgeijser. Fijne ach tertuin, gelegen op het Westen, met terras en borders. Voortuin met aan gebouwde stenen berging. De woning biedt u met veel rust en ruimte een prima wooncomfort. of Waddinxveen VI VVCIVIVIII IAV v Vl eeft uw huis een hoge kijkdichth eid! DE NVM HUISGARANTIE* DE MEEST UITGEBREIDE DEKKING TEGEN VERBORGEN GEBREKEN. z tB NVM HUIS GARANTIE Wij informeren u graag over het afsluiten van deze verzekering. ■_van ’t hof

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 48