Bosnisch meisje droomt van thuis Goede voornemens, Economie regio Rotterdam zit in de lift Het Motorhuis Gouda I RTW "A 1 Gered Gereedschap wil starten met tweede werkgroep Telefonische verkiezin gen voor waterschappen Brand in kelderbox Sluitingstijden Openbare bibliotheek Kerstuitzending van kerken bij aarplan bloemenveiling Waterbeheersplan 1999- 2003 vastgesteld Omgaan met Psoriasis DINSDAG 22 DECEMBER 1998 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 19 Drukke decembermaand Bruna scholen OPEL-®- Zwangerschapsyoga gericht op bevalling Vu urwerkve in koper krijgt waarschuwing we zien u graag in onze showroom h T 1 Vl L I Selma Mehmedovic met haar ontroerende gedicht. (Foto: Sjaak Noteboom). de Zuidplas- Complete schade afhandeling Vervangend vervoer Masterfit activiteit Alle autoruitreparaties Verse koffie en dagblad Airco-controle 24-uurs service voor noodgevallen, 7 dagen per week man- vrou- de is krij- Mijn Droom Vandaag had ik een droom In mijn droom zag ik een huis Een mooi huis met veel bloemen Het spoor van mijn leven en de bloemen van mijn huis in deze huis zie ik een mooi gezicht gezicht van mijn moder gaat licht van mijn leven tot het begin van die donkere tijd mijn huis scheen in te storten wees mij de weg, en gaf mij goedheid, zegen mijn huisje waar ben je? Omdat ik je zo nodig heb Waarom laat je me in de steek Ik mis jou, mijn huisje WADDINXVEEN - Als je het volgende ge dicht leest en je weet dat het komt van een 12-jarig meisje uit Bosnië dat sinds oktober 1997 in het Asielzoekerscentrum Waddinx- veen woont, schiet je als locatiemanager van een school vol. meegemaakt, maar verhalen of gedichten? Dat maken we zelden mee', vertelt locatie- leider Christien. ‘Dat komt meestal allemaal in de periode nadat ze uit het AZC zijn ver trokken. De tijd dat kinderen hier zijn is een hele onzekere periode voor ze. Het is moei lijk om je te laten 'gaan' als je je niet veilig voelt. Alhoewel ik wel moet zeggen dat de school hier in het AZC een soort veilige ha ven voor de kinderen is. Dat merk je heel sterk. Ze vinden het heel erg leuk om naar school te gaan. Als het vakantie is zeggen ze: ‘A, nee he juf, toch niet weer? Ze hebben heel weinig te doen hier. Wel wordt een kerstviering gehouden en hebben we Sinter klaas gevierd.' Sommige ouders gaan in de kerstvakantie op bezoek bij familie met de kinderen, maar het grootste gedeelte blijft thuis'. De hele school is trots op het gedicht van Selma. ‘Wat ik heel leuk vind is dat ze op mijn andere school het gedicht ook heel mooi vonden. Ik zit één dag per week op de Reobothschool'. Selma is een van de vier kinderen van De Papegaai die het Neder lands goed genoeg beheerst om naar een re guliere basisschool te gaan. Het Nederlands wil ze niet gebruiken om schrijfster te wor den, het Bosnische meisje heeft heel wat an ders in haar hoofd: ‘Ik wil later dokter wor den'. 17.00 uur waren ouders en kinde ren welkom om leuke kerstdinge- tjes te kopen en naar het optre den van de diverse groepen te kij ken. Het plein aan de kant van de Groensvoorde was omgetoverd tot een marktplein en tot grote vreugde van van de kinderen kon je stokbroood bakken in de vuur- korven in de zandbak. Legaal met vuur spelen, dat was een topper. Op alle vestigingen werd wat geld ingezameld om het lustrumfeest aan het eind van het schooljaar een financieel steuntje in de rug te geven. En dan bel je de krant. Dat is althans wat Christien van Denderen deed, locatieleider van De Papegaai, de openbare basisschool op het terrein van het AZC. ‘We kregen ei genlijk allemaal tranen in onze ogen toen we Afgelopen jaar was voor de on dernemers in kamergebied Rot terdam een goed jaar. Vooral het midden- en kleinbedrijf is tevre den. De omzet, export en inves teringen stijgen ten opzichte van I997 fors. Bij de grote bedrijven groeit in 1998 de omzet ten op zichte van I997. Export en inves teringen nemen duidelijk af. De winst en het rendement zijn dit jaar verder verbeterd. In alle sec toren is er sprake van economi sche groei, maar per sector zijn er verschillen. Landelijk en in Rot terdam steekt de dienstverlening boven de rest uit. Vervoer en za kelijke dienstverlening zijn koplo pers. Minder vergaat het de sec tor industrie en dan met name de bedrijfstakken chemie en de voe- dings- en genotmiddelenindustrie. De prijsontwikkelingen breken deze bedrijfstakken op. Zeer positief is de sterke werkge legenheidsgroei. De werkgelegen heid in Groot Rotterdam neemt in I998 toe met 3,2 procent. De ze sterke groei komt vooral voor rekening van de dienstverlening (5 procent). De ERBO Rotterdam, vergeleken met de landelijke cijfers, maakt duidelijk dat de groei van de ex port en de investeringen landelijk sterker is in Groot Rotterdam. Mede door de geringe groei van de buitenlandse omzet ligt de to tale omzetsom in dit gebied on der het landelijk niveau. De winst, beoordeling van het rendement en de ontwikkeling van de werk- Dit jaar behaalde Bloemenveiling Holland een omzet van meer dan 2,5 miljard gulden. Dat betekent een groei van zes procent Groei en verandering moet het bedrijf gezond en vitaal houden. Groeien doet de veiling zowel in Naaldwijk (Trade Parc Westland) als in Bleiswijk (Greenparc Bleiswijk), met het oog op schaalvergroting en internationalisering. Voorzit ter P.J. van Dijk noemde Neder land een regio in Europa. Met de toename van buitenlandse aan voerders en de invoering van de euro kan Bloemenveiling Holland eigenlijk niet meer als nationale afzetorganisatie gezien worden. In zijn toespraak keek Van Dijk te rug op een geslaagd jubileumjaar. Er ontstond donkere rook ont wikkeling. Nadat de brandweer de brand had geblust bleek hier om een autoband te gaan. Een aangrenzende box werd even eens door de brandweer geo pend. Hier bleek echter niets aan de hand te zijn. De lessen zijn op maandagavond en kosten bij vooruitbetaling ƒ60,- per periode van vier lessen en ƒ165,- voor alle drie perioden. Martha van Hoek is gediplomeerd yoga-docente en lid van de Ver eniging van Yogaleerkrachten Ne derland. Zij volgde haar opleiding aan de Saswitha-stichting en is ge specialiseerd in adembegeleiding, zwangerschapsyoga, remedial yo ga, postnatale yoga, ayurvedisch massage en babymassage. Voor informatie en inschrijving: 0182 - 617649. Openingstijden: 7.45 tot 18.00 uur. Donderdag koopavond: tot 21.00 uur. Zaterdag: 8.45 tot 17.00 uur WADDINXVEEN - De Waddinx- veense yogadocente Martha van Hoek (Papaverveld 9) geeft vanaf begin volgende jaar lessen zwan- gerschapyoga. De lessen - drie perioden van vier lessen - richten zich op zowel de komende beval ling als op de beleving van de zwangerschap. Aan de hand van aangepaste hatha-yoga-oefenin- gen leert de zwangere vrouw be wuster om te gaan met haar hou ding, spanning en ontspanning en hoe dit - vaak onbewust - door de ademhaling wordt beïnvloed. In de lessen wordt geleerd om te gaan met de veranderingen die de zwangerschap met zich mee brengt, te vertrouwen op het li chaam en toe te geven aan wat de hatuur van de zwangere vrouw verlangt. In de partnerlessen wordt de vader actief bij de zwan gerschap en de komende beval ling betrokken. Hij leert hoe hij de vrouw praktisch kan onder steunen door massage, begelei ding van ademhaling en ontspan ning. Elke groep bestaat uit maxi maal vier cursisten. WADDINXVEEN - Op woens dag 20 januari 1999 is de Psoriasis Vereniging Midden Nederland aanwezig in het Groene Hart Zie kenhuis te Gouda. In het patiën tenservicebureau wordt informa tie gegeven over de huidaandoe ning en de diverse behandelingsmogelijkheden. Te vens is er gelegenheid o.m in kon- takt te komen met lotgenoten. Psoriasis is een ongeneeslijke, ch ronische huidaandoening; onge veer 350.000 mensen in Neder land hebben deze aandoening. Kenmerkend zijn de rode plekken die overvloedig schilferen en de WADDINXVEEN - De economische groei houdt, evenals vo rig jaar, ook in 1998 aan. Dat is de belangrijkste conclusie uit de Enquête Regionale Bedrijfsontwikkeling Rotterdam (ER BO) 1998, die op woensdag I6 december is gepresenteerd. De ERBO is een onderzoek naar de economische ontwikke lingen van de bedrijven in het gebied van de Kamer van Koop handel Rotterdam, waaronder ook Waddinxveen valt. het lazen1, herinnert Christien zich. ‘We hebben het dan ook opgenomen in de schoolkrant van De Papegaai, maar eigenlijk is het zo mooi dat meer mensen het moe ten lezen’. Selma Mehmedovic is 12 jaar en komt uit Bosnië. Zij is de schrijfster van het gedicht. ‘Ik weet niet waarom ik het heb geschreven. Zomaar eigenlijk. Ik heb het zo gevoeld en ik heb het zo opgeschreven', zegt ze in dui delijk verstaanbaar Nederlands. ‘Het leek me wel mooi voor iemand anders om te le zen, daarom heb ik het meegenomen naar school. Ik schrijf wel vaker. In Bosnië had ik een dagboek, daar schreef ikalles in wat er tijdens de oorlog met ons -vader, moeder en zusje- gebeurde. We moesten vorig jaar uit ons huis vluchten, er kwamen Serviërs in en die joegen ons eruit. Mijn dagboek heb ik moeten laten liggen. Ik ben hier wel op nieuw met een dagboek begonnen, maar al leen over wat hier allemaal gebeurt. Wat in Bosnië is gebeurd...ik vind het moeilijk daar allemaal aan terug te denken'. Selma zou wel weer terug willen naar Bos nië. ‘Maar dat kan niet. Ik wil alleen terug naar mijn eigen huis en daar wonen nu ande re mensen'. Selma is een van de weinige kinderen in het AZC die zich op zo’n manier uit. ‘Kinderen maken wel tekeningen over wat ze hebben De laatst genoemde apparaten zijn zeldzaamheden. Er gaat een heleboel tijd zitten in de repara tie en het verschepen van derge lijke zwaren objecten is zeer kostbaar. Naast gereedschap wordt er ook informatie naar derde wereldlan den overgebracht. ‘Het komt wel eens voor dat mensen in die lan den niet preies weten hoe ze bij voorbeeld dakbedekking kunnen aanbrengen. Bij ons hoofkantoor in Amsterdam kunnen we daar over informatie krijgen, die stu ren we dan met met de gereed schappen die voor dakbedekking nodig zijn. En het werkt. Dat is men. Bij de vorige waterschapsver- kiezingen in 1995 konden de ingeze ten niet zelf stemmen; dat deden toen de raadsleden van de gemeen ten. Het hoogheemraadschap van Schieland is één van de elf water schappen in Zuid Holland waarvoor in april 1999 verkiezingen worden gehouden. In een advertentie meldt Schieland dat de voorbereidingen daarvoor in januari 1999 starten. Er is een offi ciële periode vastgesteld waarin in woners van Schieland kunnen con troleren of hun naam en adresgege vens correct in de Kiesregisters zijn opgenomen. De gegevens uit de Kiesregisters worden gebruikt om in april de stembiljetten te verstu ren. Bij het samenstellen van het Kiesregister van de eigenaren van huizen en gebouwen wordt gebruik gemaakt van de gegevens van de ge meenten. Vooral inwoners die in 1998 een huis hebben gekocht in het gebied van Schieland wordt ge adviseerd gebruik te maken van de (gratis) mogelijkheid inzage in de Kiesregisters te krijgen en zo nodig om verbetering van de gegevens te vragen; de actualiteit van dit kiezers- bestand is namelijk niet 100% te ga randeren. De Kiesregisters kunnen worden ingezien op het kantoor van Schieland, Maasboulevard hoek Wil lem Ruyslaan in Rotterdam van 18 januari tot en met I februari 1999, dagelijks van 09.00 tot 17.00 uur en op donderdag 28 januari ook 's avonds tot 21.00 uur. Het waterschapsbestuur bestaat niet uit politieke partijen maar uit vertegenwoordigers van de ver schillende categorieën belastingbe talers die aan het bestuur deelne men. Voor het waterschapsbestuur kunnen personen zich kandidaat la ten stellen. Belangrijkste voorwaar den die aan de kandidaten worden gesteld zijn dat zij/hij bij aantreden 18 jaar of ouder is en dat de opgave tot kandidaatstelling ondertekend is door ten minste tien personen uit de belastingcategorie waarvoor hij/zij zich kandidaat stelt. Voor de waterschapsverkiezingen in Zuid-Holland is een telefonisch in formatiecentrum ingesteld. Hier kan men terecht voor het aanvragen van een verkiezingsbrochure en kandi- daatstellingsformulieren. Dit gratis telefoonnummer is 0800-1569. Be reikbaar op werkdagen van 08.00- 22.00 uur en op zaterdag van 09.00- 17.00 uur. beheer als het belangrijkste uit gangspunt genomen. Dit betekent onder meer dat Schieland een sterkere relatie wil leggen tussen ruimtelijke ordening en waterbe heer. Dit geldt zowel binnen als buiten de stad. Water binnen en buiten de stad Kenmerkend voor Schielands ge bied is dat het agrarisch deel steeds meer verstedelijkt Bij de nieuwe gebiedsinrichting - bij voorbeeld door het ontwikkelen van een woonwijk, recreatiege bied of bedrijventerrein - krijgt de grond en daarmee het water een andere functie. Hierdoor wijzigt onder andere de aan- en afvoer- behoefte van het water, en moet ook meer capaciteit komen om het rioolwater af te voeren en te zuiveren. Bij het voorbereiden van zulke plannen is het noodza kelijk om vroegtijdig de waters taatkundige mogelijkheden en grenzen aan te geven. Om de ge bruiksmogelijkheden van de ge bieden beter in beeld te brengen zal Schieland daarom de komende jaren dan ook in zogenaamde 'poldervisies' per gebiedsdeel aandacht besteden aan de relaties tussen zijn waterstaatkundige ta ken en de ruimtelijke ordening. Samenwerken gelegenheid verschillen in Rotter dam weinig van het landelijk beeld. Het bedrijfsleven in Rotterdam ziet 1999 met vertrouwen tege moet. Het meest positief zijn on dernemers over de werkgelegen heid. Opvallend is dat de grote bedrijven (50 of meer werkzame personen) voor 1999 optimisti scher zijn dan het midden- en kleinbedrijf. WADDINXVEEN - In het district IJssel en Gouwe heeft de politie afgelopen week bijna 90 procent van alle bekende verkooppunten van vuurwerk gecontroleerd. Een eigenaar van een Waddinxveens verkooppunt heeft een waarschu wing gekregen. Tijdens de controle keek de poli tie of de opslagplaats van het vuurwerk in orde was en indien er al vuurwerk aanwezig was, welk vuurwerk het betrof. De controle is uitgevoerd in samen werking met de gemeenten en de Milieudienst Midden-Holland. Van de Waddinxvener die een waarschuwing heeft gehad was de opslagplaats helemaal in orde, maar hij bewaarde een te grote hoeveelheid vuurwerk buiten de speciaal ingerichte opslagplaats. het leuke van dit vrijwilligers- vindt Glasbeek. ‘We hebben met de mensen van sommige van onze pro jecten nog con tact. We kre gen beeld met 19 kisten van verschillende andere afdelingen van Gered Ge reedschap in Nederland ver scheept. Mensen die meer informatie wil len over de stichting Gered Ge reedschap, mensen die zich als vrijwilliger willen opgeven of een donatie willen doen, kunnen con tact opnemen met secretaris Kees Glasbeek 0182- 614772. DE NIEUWEOPEL DEALER VOOR GOUDA EN OMGEVING Goverwellesingel 100 Gouda Tel. 0182 68 39 39 Fax 0182 68 39 49 Aandere hoofdpunten in het Wa- terbeheersplan zijn plannen om de komende jaren verontreinigde waterbodems te verwijderen, resterende lozingen aan te pak ken en verbetering van en aanslui ting op de riolering te stimuleren. Daarbij zal Schieland zoveel mo gelijk samenwerken met andere partijen zoals (deel)gemeenten, de Westelijke Land- en Tuinbouw Organisatie en milieuorganisaties samenwerken.Het Waterbe- heersplan is afgestemd op plan nen op rijksniveau (concept Vier de Nota Waterhuishouding) en plannen op provinciaal niveau (het in voorbereiding zijnde Be leidsplan Milieu en Water). Ver wacht wordt dat het plan begin I999 door de Provincie Zuid- Holland, als toezichthouder van de waterschappen in Zuid-Hol land, zal worden goedgekeurd. NAALDWIJK - Algemeen direc teur J.P. Teelen heeft onlangs het jaarplan van Bloemenveiling Hol land gepresenteerd tijdens de al gemene ledenvergadering. Het beleid voor I999 richt zich met name op de verdere versterking van het handelscentrum, de ont wikkeling van verkoopsystemen, een goede logistieke dienstverle ning en het aanbieden van een compleet en jaarrond assorti ment. Om snellere veiltmethoden en een goede logistieke afhande ling te organiseren werkt de vei ling aan een nieuw distributiecon cept. Daarnaast is samenwerking tussen de diverse partijen in de af- zetketen volgens Teelen van groot belang. WADDINXVEEN - Op vrijdag 25 december, eerste kerstdag, ver zorgt de Centraal Hervormde Gemeente van 09.00 tot 12.00 uuur het programma bij RTW. Van 09.00 tot 09.15 uur is er een kort kinderprogramma. Om 09.15 uur wordt overgeschakeld naar kerkgebouw De Hoeksteen voor een uitzending van de ere dienst onder leiding van dominee Schipaanbord. Deze dienst begint met het gezamelijk zingen van kerstliederen. Van 10.50 tot 12.00 uur kunt u genieten van in ternationale kerstliederen, afge wisseld door een kerstverhaal. Het kerkenprogramma eindigt om 12.00 uur. WADDINXVEEN - Het alge meen bestuur van het hoogheem raadschap van Schieland heeft in de november-vergadering het Waterbeheersplan voor 1999- 2003 vastgesteld. Voor de ko mende jaren is duurzaam water- lichamelijk en ook geestelijk ge handicapten een kans in de maat schappij te geven. In Offinso is met dit doel een trainingscen trum opgezet waar mensen een opleiding kunnen volgen tot kleermaker, meubelmaker, schoenmaker, pluimveehouder of kapper. De kist die van Gered Gereedschap Waddinxveen komt, wordt in januari, tegelijk patiënt veel pijn en jeuk kunnen bezorgen. Mensen met een huid ziekte stuiten vaak op een muur van onbegrip in hun omgeving. Onbekend maakt onbemind; daarom moet Psoriasis voor het voetlicht komen. U bent van har te welkom op woensdag 20 janu ari tussen 14.00 en 16.00 uur in het patiëntenservicebureau op de Jozeflokatie Groene Hart Zieken huis (ingang Jan van Beaumont- straat) te Gouda. Voor nadere in lichtingen kunt u bellen met de Psoriasisvereniging, 070 3820202 (dinsdag, woensdag en vrijdag). WADDINXVEEN - Zoals ge woonlijk was de decembermaand op de Dick Brunaschool weer een drukke maand. Al voor Sin terklaas waren de voorbereidin gen voor Kerstmis al van start ge gaan, omdat de periode tussen Sinterklaas en de aanvang van de kerstvakantie dit jaar erg kort was. Sinterklaas bezocht de drie gebouwen, alleen op de Sperwer- hoek was enige verwarring toen er eerst een Kerstman uit de Klaasmobiel stapte. Gelukkig was Sinterklaas niet boos en vertelde de kerstman dat hij nog enkele weken geduld moest hebben. Meteen na 5 december werden de gebouwen door de activitei tencommissies, team en kinderen versierd en in de week van I4 tot I8 december konden de ouders weer genieten. Op de vestiging aan hof traden alle kinderen in de kerstmusical Wat een nacht op en de interesse was zo groot dat er twee voorstellingen gegeven moesten worden. Op vrijdagmor gen werd het traditionele kerstontbijt gehouden. In het gebouw aan de Sperwer- hoek gingen donderdag de deu ren op voor de ouders en de kin deren. Daar werd de kerstmusical Geen tijd voor Kerstmis opge voerd en konden de kinderen daarna aanschuiven voor een ge zellig kerstetentje. De vestiging aan de Essengaarde hield dit schooljaar een kerst markt in en om de school. Vanaf WADDINXVEEN - In verband met de feestdagen zal de biblio theek (Van Mecklenburg Schwer- inlaan) op de volgende data geslo ten zijn. Donderdag 24 december vanaf 16.00 uur. Vrijdag 25 en za terdag 26 december de hele dag. In de week tussen Kerst en Oud Nieuw zal de bibliotheek op maan dag, dinsdag en woensdag op de normale tijden geopend zijn. Op donderdag 31 december sluit de bibliotheek wederom om 16.00 uur. Op vrijdag I december is de biliotheek gesloten. Maar op 2 de cember in het Nieuwe Jaar bent u van harte welkom en staan wij met onze diensten voor u klaar. WADDINXVEEN - Door een nog onbekende oorzak ontstond vorige week zaterdag rond om 20.40 uur brand in de kelderbox aan de Tesselschadelaan te Wad dinxveen. WADDINXVEEN - Deze week wordt in diverse kranten bekendge maakt dat voor de waterschapsbe sturen in Zuid-Holland weer verkie zingen worden gehouden. Weliswaar vinden deze pas in april 1999 plaats maar nu al wordt de in woners op twee nieuwe feiten ge wezen: voor het eerst kan namelijk in Zuid-Holland telefonisch gestemd worden. Verderis nieuw dat ieder een van I8 jaar en ouder bij deze waterschapsverkiezingen kan stem- Al vijftien jaar lang is een groep vrijwilligers bezig om gereed schap dat niet meer wordt ge bruikt te reviseren. Momenteel bestaat de stichting uit twaalf mannen, grotendeels 55-plus. ‘Die hebben nu eenmaal meer tijd', aldus Kees Glasbeek, secre taris van Gered Gereedschap. ‘Maar er werkt bij ons ook ie mand uit het Asielzoekerscen trum en een stagair van het Cra- bethcollege. Er gaat best veel tijd inzitten om gereedschap weer voor gebruik geschikt te maken. In ieder geval komen we elke woensdag bij elkaar hier in de (oude) Kohnstammavo. Maar er gaat veel meer tijd inzitten. Ge lukkig vinden we het allemaal leuk. We zouden uiteraard zou ik bijna zeggen nog wel een hele boel meer vrijwilligers kunnen gebruiken, zodat we een met een tweede groep kunnen starten. We krijgen namelijk -gelukkig- een heleboel gereedschappen aangeleverd. Dat varieert van mensen die een oude hamer ko men brengen tot bedrijven of scholen die een oude kopieërma- chine overhebben of enkele trap- gereedschap naaimachines'. op huurkoop- basis, zodat ze voor zichzelf kunnen begin nen. Momenteel heeft de stich- naar I ting Gered Ge- voor Ghana, reedschap in Waddinxveen net de laatste hand gelegd aan het 'kerstproject' van dit jaar. Voor de afgestudeerden van de opleiding leerbewerken/schoenmaken en de opleiding houtbewerken in Ghana is een kist vol gereedschap gereviseerd. Het gaat om oplei dingen van de Ghana Society of the Physically Disabled Offinso, een organisatie die zich inzet om WADDINXVEEN - Om derde wereldlanden bij te staan wordt veel geld ingezameld, op televisie werk1, worden acties gehouden voor de gevolgen van de orkaan Mitch. Goede initiatieven, maar naast geld is het ook belangrijk om mensen in ontwikkelingslanden middelen te bieden waardoor ze zelf aan de slag kunnen met de (weder)opbouw van hun land. In gen bijvoor- Waddinxveen probeert de stich- beeld van ting Gered Gereedschap daaraan Ugandeze kin- een steentje bij te dragen. deren een aan tal tekeningen. We hebben met onze groep meege werkt aan het project Sure House in Ugan da. Het doel van deze orga nisatie is kans arme kinderen onderwijs aan te bieden en analfabetisme te bestrijden. Sure House wil een timmer werkplaats en een naaiatelier beginnen, waarbij het doel is om de kinderen een vak te leren, maar ook vol wassen nen en wen. Als opleiding voltooid gen de deelne mers een set Een deel van de vrijwilligers van Gered Gereedschap Waddinxveen. Van links Rechts: A. Warmelink, J. Garlich, K. Glasbeek bij de gereedschapskist (Foto: Sjaak Noteboom). •■ïW

Weekblad voor Waddinxveen | 1998 | | pagina 19