Rijksgebouwendienst meet ’de Passage na 1.25 Zeshonderdste lid voor KBO 1.99 8.98 9.90 1.19 9.90 2.09 2.59 4.95 een spannend bos‘ Het Bentwoud wordt ch Wie kiest de burgemeester? Bingo inAF-centrum 9.98 albert heijn Telefonisch stemmen bij waterschappen WADDINXVEEN/LEIDEN - ‘Uw stem over het water draagt ver der dan u denkt'. Met deze slogan promoten twaalf waterschappen in Zuid- en Noord-Holland de verkiezingen voor een nieuw be stuur in april van dit jaar. A.J.Ammerlaan 40 jaar bij de Rabobank Den Edel bij streetdance in Zevenhuizen Grond ver koop aan EG BO BV Bingo De Boog Waddinxveen telt 26.781 inwoners WADDINXVEEN - De ge meente Waddinxveen telde met de jaarwisseling 26.781 inwoners. Dat zijn er slechts 103 meer dan een jaar gele den. Waddinxveen 8 9 Twee cursussen 50-plussers Bedrijven 6 1 2 3 4 7 10 M&R Holding wordt TRIOS-IT Reden Bonus voordeel 0.46 5.95 TUINLEVEN GrocnRijk De Bosrand Prinsen Schouw 1, 2394 CX ALPHEN MD RIJN Telefoon (0172) 47 52 99, Fax (0172) 49 52 51 U vindt ons achter het BP station Kerk en Zanen. CU Hamburgers, kilo 8 stuks 15.98 Bonus voordeel 6.08 Doyenné du Cornice, sappige handperen, kilo 2.99 Bontzs voordeel 1.00 Johma salades, eier, kip/kerrie, tonijn, zalm of ham, kuipje 200 gram 3.59 Bonus voordeel 1.00 Broccoli, 500 gram 2.49 Bonus voordeel 1.24 Koningin Wilhelminaplein 43 (0182) 61 38 61 Ctl Hamlappen, kilo 16.98 Bonus voordeel 7.00 Ctl Magere yoghurt, o.a. bosvruchten of perzik, pak 1 liter 3.09 Bonus voordeel 1.00 Ctl Rundergehakt, kilo 13.98 01 Gekookte Gelderse worst, 100 gram 1.65 CtlZaanlander mild kaas 48+, kilo®®® 14.90 Rozen, diverse kleuren, per bos 10 stuks Bonus voordeel 1.00 De 1-2-3 weken zijn ook weer begonnen. 3 albert heijn PvdA-wethouder opent schoolhof PAGINA 17 de agrariërs. Met PvdA-gemeente- Directeur Bonus voordeel 5.00 Bonus voordeel 5.00 HET RIJKE (Foto: KBO-Waddinxveen). s l.v.m. foute levering aktie week 1 nu Ficus 140cm voor ƒ14,95 (Excl. sierpot) een kinderzitje voor en achter1, aldus Geertje de Jong van de pro vincie Zuid-Holland. van de raadscommissie voor de bezwaar- en beroepschriften, ver strekte vorige week donderdag de definitieve opdracht aan de Rijkgebouwendienst om de exac te afmetingen van het nieuwe winkelcentrum te bepalen. In de nieuwe berekeningen wordt eveneens het aantal parkeerplaat sen vastgesteld dat bij een koop- hart van deze grootte behoort. Aan de Rijksgebouwendienst is gevraagd het rapport begin vol gende maand al in te dienen. De gemeenteraad van Waddinx- veen heeft op voorstel van het college van B. en W. met de Pas- De verkiezingen zelf starten op maandag 12 april met het verzen den van de oproepen. De kiezer kan dan tot 27 april 12 uur ’s middags, 24 uur per etmaal telefonisch zijn stem uitbrengen. De kiezers die niet telefonisch maar per brief stemmen moeten hun stembiljet voor de laatste lichting van 26 april op de post doen. Woensdagavond 28 april om acht uur wordt de uitslag bekend ge maakt bij de verschillende water- schapskantoren. restaurant ’De Unie’ (Kerkweg- Oost). De bijeenkomst staat onder lei ding van Gouwenaar mr. Aad Ko- sto (PvdA), oud-staatssecretaris van Justitie, oud-Tweede-Kamer- lid en sinds 1994 lid van de Raad van State. De Goudse PvdA-fractievoorzit- ter in de gemeenteraad, CDA- wethouder Sjaak van der Tak uit Rotterdam en de Alphense D66- burgemeester Nico Schoof geven werk- zorg zieken WADDINXVEEN - Vrijdagavond 15 januari om acht uur is er weer bingo-avond in buurtcentrum ’De Boog’ (C. Huygenslaan). Er zijn weer mooie prijzen te winnen. Ie dereen is van harte welkom. Het nieuwe inwonertal werd door Waddinxveens burge meester Fedde Jonkman be kend gemaakt tijdens de vo rige week maandagmiddag in de raadzaal van het gemeen tehuis (Raadhuisplein) gehou den nieuwjaarsreceptie van het gemeentebestuur. In die bijeenkomst gaf Wad dinxveens eerste burger aan dat het gemeentebestuur blijft proberen de contacten met de bevolking beter aan te halen. Zo staan er dit jaar tenmin ste weer twee wijkbezoeken van B. en W. en gemeente raadsleden op stapel en is het initiatief genomen voor nieuwe inwoners een twee de inloopavond te houden, hoewel de eerste nog niet erg veel belangstelling trok. WADDINXVEEN A.J. Ammerlaan van tieve Rabobank ’Waddinxveen’ WADDINXVEEN - Dinsdag avond 19 januari om kwart voor acht houdt de afdeling senioren- werk van de Stichting Waddinx veens Welzijnswerk (SWW) de laatste bingoavond van dit seizoen in het Anne Frank-centrum (Jan Hij noemde het een overwinning indien dit jaar door samenwer king van alle betrokkenen einde lijk met de bouw van van dit ’broodnodige’ winkelhart en ’ge zamenlijke publieke huiskamer’ begonnen zou kunnen worden. De gelukwensen voor een nieuw jaar baseerde Waddinxveens eer ste burger mede op de voorne mens van het gemeentebestuur, zoals na de verkiezingen van een jaar geleden vastgelegd in het col legeprogramma ’Samen aan de slag’. nisch specialisten ook werving en selectie omvat. Het Waddinx veense bedrijf heeft ook een tv- commerciaf laten vervaardigen om het Nederlandse bedrijfsle ven te laten zien hoe men ’pie ken’ kan oplossen via flexibele arbeidskrachten en hoe interim managers ingezet kunnen wor den voor veranderingstrajecten. ‘Het is zaak hen bij de inrichting te betrekken. Bijvoorbeeld via projecten op school die laten zien hoe ingewikkeld het is om een ge varieerd natuurbos aan te leggen, waar het ecosysteem in even wicht is en bijzondere beesten bezoekers beloeren'. Goudse PvdA-gemeente- raadslid en fractievoorzitter Hans Oosters: ‘De PvdA vindt de door de gemeente raad gekozen burgemeester gewenst*. stemmen. De waterschappen hebben een eigen projectorganisatie in het le ven geroepen die de verkiezingen voor de 3,5 miljoen kiesgerechtig den coördineert. Nog niet eerder in Nederland zijn er door één or- Deze maand beginnen de water schappen, waaronder ’Wilck en Wiericke’, ’Schieland’ en ’Rijn land’, een publiciteitscampagne om meer bekendheid te geven aan de komende waterschapsver- kiezingen. Niet alleen de publici teit moet daaraan bijdragen, maar WADDINXVEEN - Deze maand start de Stichting Waddinxveens Welzijnswerk (SWW) in het An ne Frank-centrum (jan van Bijnen- pad) met de twee nieuwe cursus sen voor 50-plussers ’Kennisma ken met materialen’. De cursussen, die op maandag 18 januari en woensdag 20 januari beginnen, bestaan uit 10 lessen die duren van 9.30-11.30 uur en f 7,50 per les kosten. Voör de Pa sen hebben de cursisten een aan tal nieuwe technieken aangeleerd die men zelf verder kann uitbrei den. Tijdens de lessen komt het vervaardigen van wenskaarten aan de orde met verschillende technieken. Voorts leert men wat er allemaal mogelijk is met droogbloemen, het verfraaien van een map en na tuurlijk wordt men voorbereid op de Pasen met de verschillende mogelijkheden. WADDINXVEEN/DEN HAAG - ‘De aanleg van het Bentwoud kan doorgaan. Bezwaren om van het open landschap een bos te maken zijn door de Raad van State verworpen. De provin cie heeft volgens de Raad voldoende rekening gehouden met belangen van de uitspraak is de nieuwe bestemming definitief. Alphens D66-burgemeester Nico Schoof: ‘De burgemees ter moet rechtstreeks door de inwoners worden geko zen, maar de vorm is nog open*. Deze Bonus aanbiedingen gelden t/m 17 januari as. In AH-supermarkten met een cijfercode of tenzij anders aangegeven. stituut Den Edel (Sniepweg) die Midden-Holland boeren goed WADDINXVEEN - De bedrijven in Midden-Holland, waartoe ook Waddinxveen behoort, hebben zich in 1998 positief ontwikkeld, beter dan de landelijke resultaten. Dat blijkt uit gegevens van de Ka-vooral het gemak van telefonisch mer van Koophandel en Fabrie ken in Gouda. De reële omzetgroei in de regio Midden-Holland is 5,1%. Opval lend voor deze regio is dat de in dustrie een grote omzetgroei kent (7,8%), terwijl dit landelijk nog geen I is. De totale export ganisatie voor zoveel kiesgerech- is in 1998 met I 1,3% gegroeid. In Midden-Holland heeft vorig jaar 91,5% van de bedrijven winst behaald. Ruim 82% van de bedrij ven is over 1998 tevreden met het behaalde rendement. De groei van de investeringssom is aanzienlijk lager dan de landelijke ontwikkeling. Ook in Midden-Holland heeft de gunstige economische situatie ge resulteerd in een toename van het aantal arbeidsplaatsen, voor 1998 een toename van bijna 5%. De index voor het ondernemers- vertrouwen van het bedrijfsleven in Midden-Holland ligt hoger dan de landelijke index. Vooral de verwachtingen met betrekking tot export en werkgelegenheid zijn optimistischer. Voorzitter P.J. Rippe van de Katholieke Bond van Ouderen (KBO) in Waddinxveen reikt op de nieuwjaarsreceptie in het Anne Frank-centrum een bloemstuk uit aan het 600e KBO- lid mevrouw H.C. Huisman. sage Combinatie Waddinxveen CV - waarin belegger en projct- ontwikkelaars met elkaar samen werken - een samenwerkings overeenkomst afgesloten over de ontwikkeling van een nieuw win kelcentrum in het Gouwedorp. In dat contract is afgesproken dat er op de locatie Passage een win kelcentrum mag worden gereali seerd van in totaal 14.045 vier kante meter bruto vloeropper vlak (bvo), inclusief horecavoorzieningen en dienst verlening en de bestaande winkels van ’Mieke’ en Jacob Vis. Op basis van een door de ge meenteraad goedgekeurd struc- tuurontwerp is op 10 februari vo rig jaar door het college van B. en W. aan de Passage Combinatie Waddinxveen CV en met instem- een toelichting op de fors van el kaar over dit onderwerp in de politiek en onder de burgers ver schillende opvattingen. De organisatoren van de politieke debatavond (CDA, D66 en PvdA) verwachten een felle discussie, waaraan ook burgemeesters, wethouders en gemeenteraadsle den uit de Goudse regio mee doen. De bijeenkomst is voor iedereen vrij toegankelijk. van Bijnenpad). De kosten bedra gen vier gulden voor een plankje en vijf gulden voor twee plankjes, inclusief een kopje koffie en een drankje. Er zijn mooie prijzen te winnen. WADDINXVEEN - Burgemees ter en Wethouders van Wad dinxveen hebben ingestemd met de verkoop van een perceel grohc op het bedrijvenpark Coe- necoop 2 aan BV Onroerende Goederen Maatschappij EGBO te Hazerswoude. onder choreografie van Sylvia van Gelooven ’Solid Harmony’ uit voeren. De toegangskaarten kosten in de voorverkoop 10,- voor volwas senen en 5,- voor kinderen. Aan de zaal zijn ze beide 2,50 duur der (indien het niet is uitver kocht). Tijdens de streetdance manifesta tie treden niet alleen volwassenen op. Wilco van Zoom, bekend om zijn presentaties op diverse grote aerobic-evenementen, presen teert de avond. Lianne zingt een aantal funkynummers live. Streetdance is een verzamelnaam voor verschillende vormen van dans. Hieronder vallen funk, swing, R&B en hip-hop, maar ook house en trance. Het is op dit moment de trend op sport- en dansscholen. tigden verkiezingen geregeld. Uit praktische overwegingen worden deze waterschapsverkie- zingen telefonisch gehouden. De kiezer krijgt een krant thuis ge stuurd met daarin een lijst met de kandidaten en hun profielschets. Met de telefoon, en een eigen persoonlijke code voor de bevei liging, kan de kiezer op eenvoudi ge wijze gratis een stem op zijn of haar kandidaat uitbrengen. Het systeem is waterdicht en ge bruikersvriendelijk. Wil of kan ie mand niet telefonisch stemmen, dan kan per brief worden ge stemd, want die mogelijkheid wordt ook in het verkiezingspak- ket geboden. Anders dan bijvoorbeeld bij ge meentebesturen is het bestuur van een waterschap niet een af spiegeling van regionale politieke verhoudingen, maar van persoon lijke betrokkenheid. De bestuurs leden vertegenwoordigen in het reglement genoemde categorieën die belang hebben bij het werk van het waterschap. In het algemeen zijn dit de ingeze tenen, alle inwoners van 18 jaar en ouder in het gebied; gebouwd, alle eigenaren van huizen of ande re gebouwen in het gebied; onge bouwd, alle eigenaren van 0,1 hectare of meer grond in het ge bied. Een aantal waterschappen kent ook de categorie bedrijven, het bedrijfsleven binnen het gebied en de categorie gebouwd glas, dit zijn de eigenaren van kassen. Vanaf maandag 25 januari tot vrij dag 29 januari kan iedereen van 18 jaar en ouder zich kandidaat stellen. Deze kandidaat moet zich wel laten ondersteunen met ten minste 10 handtekeningen van stemgerechtigden uit de catego rie waar hij of zij zich voor wil in zetten. OnzeToplO Het Bentwoud, waarvan de komst door de gemeente Wad dinxveen om allerlei redenen van financiële en verkeerstechnische aard met gemengde gevoelens te gemoet wordt gezien, wordt het grootste bos in de Randstad. Het zal ook één van de weinige bossen zijn waar de bomen niet in rij en gelid staan: een groot deel ervan wordt oerbos. Een woud waar de paden vanzelf ontstaan, De naamsverandering is een ge volg van de uitbreiding van het dienstenpakket dat naast ma nagement en de inzet van tech- de bouwvergunning geschorst. Tot schorsing van de bouwver gunning werd overgegaan omdat onduidelijkheid bestond over wat onder bruto vloeroppervlak wordt verstaan. Naar het voorlo pig oordeel van de rechtbankpre sident, die daarmee de proteste rende omwonenden gelijk gaf, dient te worden uitgegaan van de zogenoemde NEN-norm 2580. Na de uitspraak van de president van de arrondisementsrechtbank en het uitbrengen van het inte- rimadvies van de raadscommissie voor de bezwaar- en be roepschriften heeft het college van B. en W. besloten een nieuwe meting te laten uitvoeren door een onafhankelijk instituut. De raadscommissie zwaar- en WADDINXVEEN - Het college van Burgemeester en Wethou ders gaat niet overal naar toe, zo blijkt uit het wekelijkse besluiten lijstje van het dagelijks bestuur van de gemeente. Zo gaat burgemeester Fedde Jonkman naar de nieuwjaarsbor rel van de Vereniging van Neder landse Gemeenten (VNG) op vrij dag 22 januari en gaat WD-wet- houder Maria Wientjens-van der Velden ’nadere informatie inwin nen’ tijdens het tweede deel van het zuidvleugeldebat van het pro vinciale Platform Zuidvleugel op donderdag 28 januari. Niemand van het college gaat echter naar de afscheidsreceptie van ingenieur-directeur ir. A.J.M. Overgaag van het hoogheemraad schap van Rijnland. Om eventueel bij de aanbieding van de perspectievennota van het intergemeentelijk samenwer kingsorgaan Midden-Holland aan de Tweede Kamer te zijn begint dinsdag 26 januari de wekelijkse vergadering van het college van B. en W. om negen uur. WOENSDAG 13 JANUARI 1999 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN cirkelend tussen omgevallen bo men, drassige poelen en ondoor dringbaar struikgewas. Nu de hoofdlijnen van het plan vast liggen kan de uitwerking plaatsvinden. Dat gebeurt samen met gemeen ten, waterschappen en belangen organisaties voor landbouw, na tuur en recreatie. Ook de ontsluiting van het gebied aks in het nieuwe bos fietsen met moet nog worden geregeld. De Dienst Landelijk Gebied van de provincie is al bezig om gronden te verwerven. Dat gebeurt op vrijwillige basis. Het is niet de be doeling om terreinen te onteige nen. Een bos maken is een project van lange adem. In feite appelleert het project aan de oer-Hollandse ge woonte om het eigen land in te richten en vorm te geven. De pe- WADDINXVEEN - De Rijksge bouwendienst (RGD) in Den Haag is nu de derde en waar schijnlijk, laatste instantie die aan de slag is gegaan om de bekriti seerde omvang van het toekom stige winkelhart ’de Passage’ zo objectief mogelijk na te meten. Daarmee komt een voorlopig ein de aan bijna acht maanden af wachten sinds de nederlaag die de gemeente Waddinxveen bij de Haagse rechtbank leed. Voorzitter ing. Hans Barth, oud- D66-fractievoorzitter in de Wad- dinxveense gemeenteraad en al jarenlang onafhankelijk voorzitter ZEVENHUIZEN - Zaterdagavond 23 januari om half acht houdt Fit Fun Sports (Moordrecht) de 'AA-Drink Mega Streetdance Ma nifestatie’ in de Zevenhuizense sporthal Swanla. Aan het evenement doen zo’n 240 amateurs-dansers en danse ressen mee, onder wie leerlingen van het Waddinxveense sportin- WADDINXVEEN - Moet de bur gemeester van een gemeente worden gekozen? En zo ja, wie moeten dat doen en wie zijn de kandidaten? Krijgen de burgers bij een gekozen burgemeester echt meer invloed? Deze vragen komen vast en zeker aan de orde tijdens het politieke debat over de gekozen burge meester dat volgende week dins dagavond 19 januari om acht uur wordt gehouden in hotel-café- Deze jubelende tekst staat in de laatste nieuwsbrief 'Milieu en Groen’ van de provincie Zuid- Holland. Deze uitgave*is bestemd voor organisaties die betrokken zijn bij de zorg voor milieu, water en groen in de provincie. In de loop'van dit jaar zullen de eerste bomen voor het Bent woud tussen Zoetermeer en Waddinxveen-Boskoop geplant kunnen worden. Begin volgende eeuw zal jong en oud er avontuur kunnen vinden, denkt de provin cie. 'Het Bentwoud wordt een spannend bos’. de Coöpera- Naar borrel lieve i \auvuai irx t t auvin lATtti i BA (Kerkweg-Oost) is 40 jaar bij VaD HCt VNG de Rabobank-organisatie in dienst. Dit jubileum van de in Zevenhui zen wonende Waddinxveense bankier wordt vrijdagavond 29 ja nuari vanaf zeven uur in de recre atiezaal van het Anne Frank-cen trum (Jan van Bijnenpad) te mid den van medewerkers, relaties, vrienden en familieleden gevierd. Op I december I998 was het precies 40 jaar geleden dat Arn- oud Ammerlaan bij de Rabobank ging werken. De viering van dit langdurige dienstverband is door omstandigheden naar deze maand uitgesteld. cm land een bouwvergunning ver-' leend. Dit geschiedde na het volgen van een verkorte ’artikel 19-procedu- re’ op het gebied van de ruimtelij ke ordening. De werkgroep ’Pas sage Rondom’ en één omwonen de hebben namens een groot aantal omwonenden bezwaar ge maakt tegen de verleende bouw vergunning. Ze vroegen daarom een voorlopi ge voorziening aan bij de presi dent van de arrondisementrecht- bank van Den Haag. Deze heeft bij uitspraak van I4 mei vorig jaar WADDINXVEEN - Het saaie schoolplein van de regionale ge reformeerde basisschool De Lei- linde (Linde gaarde) heeft een to tale renovatie ondergaan. Vrijdagmiddag 15 januari om half drie zal PvdA-onderwijswethou- der drs. Aad van Holsteijn de nieuwe schoolhof officieel in ge bruik nemen. Na deze handeling zullen de scholieren ballonnen oplaten en kunnen genodigden en belangstellenden een kijkje ko men nemen. Het schoolplein van De Leilinde heeft een metamorfose onder gaan en is nu een schoolhof met educatieve speel-, leer- en werk- mogelijkheden geworden. Ruim twee jaar geleden werd het plan daarvoor door een architect ontworpen, waarna particulieren en bedrijven in en buietn Wad dinxveen aan de slag gingen. WADDINXVEEN - De inschrij ving van het 600e lid van de Ka tholieke Bond van Ouderen (KBO) in Waddinxveen is ge paard gegaan met een bloemen hulde. Plaatselijk KBO-voorzitter P.J. Rippe overhandigde een bloem stuk aan mevrouw H.C. Huisman (Tesselschadelaan) tijdens de druk bezochte nieuwjaarsrecep tie in het Anne Frank-centrum (jan van Bijnenpad). Hij sprak daarbij zijn voldoening uit over het feit dat de Waddinx veense het besluit had genomen zich aan te sluiten bij een oude renorganisatie. Een leuke bijkomstigheid is dat mevrouw Huisman de schoond ochter is van de eerste voorzitter van de KBO-afdeling Waddinx veen, nu bijna 25 jaar geleden. Tijdens de algemene ledenverga dering van 16 maart vorig jaar be droeg het aantal leden van de Ka tholieke Bond van Ouderen in het Gouwedorp 537. Bij die gelegenheid sprak de voor zitter de wens uit om in een jaar tijd het le dental naar 600 te doen uit groeien. Dat deze wens nog in datzelfde jaar in vervul ling is gegaan stemt de KBO tot grote te vredenheid. Met enige trots kon de heer Rippe tijdens zijn nieuwjaar stoespraak be kend maken dat met ingang van dit nieuwe jaar het leden tal is uitge groeid tot 635, inmiddels dus ruim boven het Kamerbamboe Poganantherum- Maat 30-35 cm. 595 Rotterdamse CDA-wethou- der Sjaak van der Tak: ‘Het gaat niet om de gekozen of benoemde burgemeester, maar om de verantwoorde lijkheid van gemeenteraad en de verhouding met het colle ge van B. en W*. streefgetal van 600. Steeds meer 55-plussers gaan vol gens het bestuur inzien dat hun toekomstige belangen het beste behartigd kunnen worden door middel van ouderenorganisaties. De heer Rippe maakte in zijn woorden ter felicitatie nog eens duidelijk, dat de landelijke Unie KBO zich als ouderenorganisatie met 240.000 leden onafhankelijk opstelt ten opzichte van de poli tiek. Men tracht het ouderenbelang in de kaders van de bestaande grote politieke partijen in te bedden en op de politieke agenda te krijgen. Op plaatselijk niveau neemt de KBO deel aan het ouderenplat form in Waddinxveen. Hierbij gaat het er om in nauwe samen werking met de gemeente te overleggen en adviezen uit te brengen over wonen en welzijn voor ouderen in het Waddinx veen. Vanzelfsprekend wordt door de KBO ook ruime aandacht ge schonken aan de sociale contac ten tussen de leden onderling. Naast het dagelijks bestuur, be staande uit P.J. Rippe (voorzitter), A. Venema (secretaris) en P.A. Bally (penningmeester), is een aantal werkgroepen actief. Zo verzorgt de groep recreatie en reizen de regelmatig te houden kaart-en bingomiddagen, de jaar lijkse vakantiemidweek en week- reizen en andere activiteiten op recreatief gebied. De groep vorming en voorlichting organiseert thema-middagen, mu- seumbezoek en speciale voorlich tingsbijeenkomsten. Verder is er de werkgroep wo nen en welzijn, een studiegroep inzake belangenbehartiging waar steeds meer het accent op komt te liggen in de laatste tijd. De leden van deze groep nemen deel aan het ouderenplatform, overleggen met de andere oude renorganisaties in het SWO (Sa men Werkingsverband Ouderen organisaties) en vormen de ’denk tank’ van de KBO binnen de afdeling Waddinxveen.Als laatste is de groep voor opgericht, die aandacht schenkt aan zieke KBO-le- den door deze thuis of in het ziekenhuis te bezoeken. ‘De KBO is een vitale ou derenorganisa tie, waarbij zich steeds meer ‘jongere' ouderen aan sluiten en daar in toekomst gericht denken en actief aan deelnemen', al dus voorzitter P.J. Rippe. WADDINXVEEN - M&R Hol- voor be- ding op.Jiet bedrijvenpark Coe- beroepsthriften is ver- necoop in Waddinxveen heeft de ming van de provincie Zuid-Hol- zocht de opdracht'te formuleren bedrijfsnaam gewijzigd in TRIOS om de betreffende meting te ver- IT-Service Management, richten. Voorzitter ing. Hans Barth heeft nu na uitvoerige voorbereidende handelingen en overleg met alle betrokkenen de opdracht gefo- muleerd die eind vorige week de finitief is verleend. Over het nieu we winkelcentrum ‘de Passage’ sprak Waddinxveens burgemees ter Fedde Jonkman ook in zijn nieuwjaarsrede vorige week maandagmiddag tijdens de ont vangst in de raadzaal van het ge meentehuis op de eerste werkdag in het nieuwe jaar. riode dat het bos nog groeit is ook een avontuur. Om dit tast baar te maken wil de provincie verschillende kunstenaars inscha kelen. Ook gemeenten kunnen veel doen. ‘Heel belangrijk is het contact met de mensen uit de streek: de pubers van nu zullen immers str-

Weekblad voor Waddinxveen | 1999 | | pagina 17