Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar van ’t Hof! Waddinxveen F makelaardij makelaars van I goede huize! I «3 i Moerkapelle Van ’t Hof: o<? Wij zijn geslaagd I gg Vraagprijs 465.000,- k.k. Vraagprijs 217.500,- k.k. Vraagprijs 329.000,- k.k. O*®* Vraagprijs 329.000,- k.k. Kantoren in Gouda, Alphen a/d Rijn, Zoetermeer, Waddinxveen en Bodegraven. Aan woonerf gelegen eengezinstussen- woning met diepe tuin op het westen en vrijst. st. berging. Bouwjaar 1972, 117 m2 eig. grond en ca. 350 m3 inhoud. Indeling: beg. grond: entree/hal v.v. een plavuizenvloer, toilet met font.. De woonkamer is Z-vormig en tevens belegd met een plavuizenvloer. De semi open keuken is v.v. diverse inbouwapparatuur, t.w.: gaskookplaat, afzuigkap, koelkast en oven. Ie Verdieping: overloop met vaste kast: 2 slaapkamers aan de voorz. waarvan 1 met vaste kasten- wand; 1 slaapkamer aan de achterz. Badkamer met ligbad, 2e toilet en wastafel. 2e Verdieping: voorzolder met aansl. wasapparatuur, c.v.-ketel, dakkapel en bergruimte. 1 Zolder- slaapkamer met dakkapel en veel bergruimte. Ruime woning met een rustige ligging en nabij diverse woon voorzieningen zoals winkels, scholen en openbaar vervoer. Zuidplaslaan 432, 2741 TE Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. Internet: www.nvm.nl Bijzonder Noordkade 165 Vraagprijs 425.000,- k.k. Goed onderhouden 4-kamer appartement Wilgenhorst 15 Vraagprijs 212.500,- k.k. Ruime helft van dubbel met dubbele garage Noordkade 4 Vraagprijs 635.000,- k.k. Royale hoekwoning met een prettige en rustige ligging in een kindvriende lijke woonomgeving. Gebouwd in 1968 en met 201 m2 eigen grond en ca. 380 m3 inhoud. De woning is v.v. spouwmuurisolatie en beneden v.v. dubbel glas. Indeling: beg. grond: entree/gang met m.k. en toilet met font. Ruime L-vormige woonkamer v.v. een parketvloer en met openhaard en aan de zijkant een glaspui. De uitge bouwde keuken is in licht eiken uit voering en éénzijdig opgesteld. De vloer is v.v. plavuizen. Extra bijkeuken (3.00 x 1.30) met aansl. t.b.v. wasapp. Ie Verdieping: overloop: 1 slaapkamer aan voorz. met 2 vaste kasten. Geheel betegelde badkamer met douche, hangcloset, dubbele wastafel met meubel en designradiator; 1 slaap kamer aan achterz. met 2 vaste kasten; 1 kleine slaapkamer aan achterz. met hardh. balkondeur naar dakterras. 2e Verdieping: voorzolder met combi- ketel en berging; 1 zolderslaapkamer met dakkapel. De woning biedt u verder een ruime achtertuin op het zuiden met stenen berging en achter uitgang. Oplevering medio eind 1999. Uitgebouwde hoekwoning Schuberthof 23 Vraagprijs 369.000,- k.k. Vrijstaand woonhuis met aan achter zijde een schitterende ligging aan de levendige rivier "De Gouwe". Bouwjaar ca. 1930,156 m2 eig. grond en ca. 390 m3 inhoud. Indeling: beg. grond: entree/ruime hal met vaste kast en belegd met marmeren tegels. Riante L-vormige living met openhaard par tij, glas-in-lood ramen en belegd met een plavuizenvloer met vloerverwar ming; Vanuit de hal tevens toegang tot werkkamer/kantoor met vaste kast. Gedeelt. open keuken (in uit bouw) aan achterzijde. Bijkeuken met aansl. wasapparatuur en combiketel en toilet met font. Ie Verdieping: over loop; 1 ruime slaapkamer aan voorzij de (mogelijkheid voor 2 kamers) met dakkapel aan zijkant van de woning. Keurige moderne badkamer (3 jaar) met dakkapel en v.v. ligbad, toilet (hangcloset) en wastafel met meubel. 1 Slaapkamer aan achterzijde met vaste kasten en dakkapel en met toegang tot bergvliering. De royale achtertuin, welke direct is gelegen aan "De Gouwe", is grotendeels bete geld met niveauverschillen en enkele borders. Verder in de tuin een stenen i berging. Achterom via deze berging. Aantrekkelijke eengezinswoning Heggewinde 16 Vraagprijs 309.000,- k.k. In goede staat van onderhoud ver kerend woonhuis (helft van dubbel) met dubbele garage. Op loopafstand van de dorpskern met alle noodzake lijke faciliteiten. Bouwjaar ca. 1970. Gelegen op 361 m2 eigen grond. Inhoud woning ca. 545 m3 (incl. gara ge). Indeling: beg. grond: entree/ruime hal met hardh. spiltrap naar de le verdieping, toilet met font. Gesloten keuken aan achterz. Ruime woonkamer, type doorzon, met erker en hardh. schuifpui en gas openhaard. le Verdieping: overloop met vaste kast; 1 slaapkamer aan de voorz. met vaste kastenwand; 1 slaapkamer aan de achterz. met vaste kastenwand; 1 slaapkamer aan de achterz. met deur naar balkon. Geheel betegelde badkamer met ligbad, 2e toilet en wastafel. 2e Verdieping: voorzolder met was tafel en Vaillant combiketel; 1 grote slaapkamer (8.76 x 3.90) met 2 zij ramen en dakkapel. De woning is grotendeels v.v. dubbel glas, veel hardhouten voorzieningen. Verder biedt dit woonhuis een royale goed aangelegde voor-, zij- en achtertuin met grote garage/berging (10.00 x 3.00). NVM Rustig en prettig gelegen eengezins- tussenwoning met o.a. 4 slaapkamers en 2 badkamers! Bouwjaar ca. 1969, 115 m2 eig. grond en ca. 355 m3 inhoud. Indeling: beg. grond: entree/gang met m.k., garderobekast en toilet met font. Keuken met o.a. wit front, rvs-aanrecht, close-in boiler en aansl. wasapparatuur. Woonkamer met provisiekast. De begane grond vloer is v.v. plavuizen, le Verdieping: 2 slaapkamers waarvan 1 met toegang tot dakterras aan achterzijde. Badkamer met ligbad, 2e toilet en wastafel. 2e Verdieping: 2 slaapkamers. Badkamer met douche, 3e toilet en wastafel. C.v.-ruimte met combiketel. Verder biedt deze, aan de buitenzijde van het dorp in landelijke sfeer gele gen, woning een keurig aangelegde grote patio-voortuin (7.00 x 4.00) op het westen met vrijst. st. berging en achtertuin (6.00 x 4.00) op het oosten. Op een mooie lokatie aan de levendige rivier “De Gouwe” gelegen vrijstaand woonhuis, ontstaan uit 2 voormalige woningen welke zijn samenge trokken. Deze bijzondere woning is uitstekend verzorgd en biedt u met meer dan 400 m3 inhoud en 151 m2 eig. grond een uitstekend wooncomfort. Indeling: entree/gang. Aan de linker zijde toegang tot royale woonkamer (volle diepte woning) met mozaïekpar- ketvloer en via vlizotrap mogelijkheid om op de verdieping te komen. Op deze verdieping vindt u een slaap kamer aan voorzijde, bergruimte, tussengedeelte met zitbad en wastafel en doorgang naar slaapkamer aan achterzijde. Aan de rechterzijde van de entree/gang bevindt zich aan voor zijde een slaapkamer met badkamer met ligbad, wastafel en aansl. Was apparatuur, afz. toilet, aan achterzijde een ruime keuken in L-vormige opstel ling met diverse apparatuur en v.v. een plavuizenvloer. Via vaste trapopgang naar de verdieping met opstelling combiketel (ca. 3 jr. geleden geheel gerenoveerd) en aan voorzijde een slaapkamer en bergruimte. Verder biedt dit woonhuis een fijne achter tuin aan het water met gazon en terras en 2 aparte aangebouwde bergingen. Deze woning moet u gezien hebben! Op de 2e verdieping gelegen 4-kamer appartement op loopafstand van win kelcentrum en het station. Afgesloten hoofdentree met intercom en een tweetal liften. Indeling: entree/tocht- portaal met vaste kast en meterkast. Woonkamer met vaste kast en met toe gang tot het balkon. Eetkeuken aan de galerij-zijde met o.a. huurboiler, vaste kast en aansl. t.b.v. de wasapparatuur. Hal met toiletruimte voorzien van fonteintje, badkamer met ligbaden wastafel en 3 slaapkamers. De berging bevindt zich in de onderbouw. De servicekosten bedragen 295,- (incl. stookkosten). Het betreft hier een netjes verzorgd appartement, welke een bezichtiging meer dan waard is. Op de 4e woonlaag gelegen 4-kamer appartement met schitterend vrij uitzicht over groenvoorzieningen. Gunstige ligging t.o.v. winkels en openbaar vervoer (NS-station). Indeling: entree/hal met meterkast en v.v. een plavuizenvloer. Tussenhal met verlaagd plafond met inbouw- verlichting en tevens belegd met een plavuizenvloer. Woonkamer met gedeeltelijk verlaagd plafond. Woonkeuken met o.a. wit front, rvs-aanrecht, aansl. wasapp. en huur- - geiser. Badkamer met douche en wastafel; afz. toilet met font. 1 Slaapkamer aan de voorz. met vaste kastenwand. 2 Slaapkamers aan de achterz. waarvan 1 met deur naar balkon. Balkon over de gehele breed te van het appartement. Bouwjaar complex ca. 1970. Berging in de onderbouw. Servicekosten 255,- (incl. 105,- stookkosten) per maand. Het geheel maakt een zeer verzorgde indruk. Fijne hoekwoning met vrijst. stenen garage en vrijst. stenen berging en een ruime voor-, zij- en achtertuin. Bouwjaar 1968,184 m2 eig. grond en ca. 325 m3 inhoud. Indeling: beg. grond: entree/gang met prov./garde- robekast en toilet met font. Ruime doorzonwoonkamer met openhaard, gesloten keuken met wit front, le Verdieping: overloop met vaste kast; 1 slaapkamer aan de voorz. met 2 vaste kasten; 2 slaapkamers aan de achterz. waarvan 1 met 2 vaste kasten. Geheel betegelde badkamer met lig bad en wastafel met meubel. Via vaste trap toegang tot zolderverdieping met dakkapel, daklicht, 2 vaste kasten, c.v.- ketel, 115 1. boiler en bergruimte ach ter de knieschotten. Deze goed onder houden en in prettige woonomgeving gelegen woning biedt u veel inpandige ruimte en een prima wooncomfort. Oplevering medio eerste kwartaal 2000. «8 Bijna 40 jaar ervaring I garanue Gunstig gelegen 4-kamer appartement Hoekwoning met garage Prettig gelegen eengezinswoning Aan achterzijde gelegen aan “De Gouwe" Noordkade 39 -M i ITl w -wa A - 1 Wij informeren u graag over het afsluiten van deze verzekering. ■_van ’t hof n ’t Hof Waddinxveen geeft uw huis een hoge kijkdichtheid! a 1 DE NVM HUISGARANTIE* DE MEEST UITGEBREIDE DEKKING TEGEN VERBORGEN GEBREKEN. 'iff

Weekblad voor Waddinxveen | 1999 | | pagina 30