WADDINXVE Vermaas Woonselektie rigoureus verbouwd zorg in de regio DeVierstroom: in 1999 meer thuis- OFFICIËLE BEKENDMAKINGEN EN MEDEDELINGEN WEEK N° Ondernemersprijs voor Ease Automation Nieuw interieur deel Delta College Gouda Expositie Joke Dijkhuizen Samenwerking Gouwestaete Hellen Boering beëindigd WOENSDAG 13 JANUARI 1999 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 3 E N T E R G M E U B E R E K GROEN BINNENGEKOMEN KAPAANVRAGEN VERGADERINGEN CHEMOCAR BEZWAAR MILIEUZAKEN BOUWZAKEN 4MK 1st een bronzen sculptuur en een bedrijfsvideo. 62 46 80 Rij- (op 'UXSt Tsr. -2Z3Si Gemeentehuis postadres telefax 08.30-14.00 uur 08.30 -12.30 uur 19.00-20.30 uur WADDINXVEEN - De ondernemersprijs I998 van de Kamer van Koophandel regio Rotterdam is dit jaar uitgereikt aan het Waddinxveense be drijf Ease Automation. Het bedrijf levert en onderhoudt specialistiche software-systemen voor onder meer luchthavens en banken. De prijs werd vorige week uitgereikt aan direc teur Carel-Jan Engel van het bedrijf. Het gebeu ren had plaats in de Goudse Schouwburg.De jury van de ondernemersprijs koos Ease Automation vanwege ’de bijzondere wijze waarop het inspeel de op marktmogelijkheden' en vanwege ’grote vindingrijkheid’. Verder staat in het juryrapport dat ’de onderneming met een scherpe kijk van de COMMISSIE WELZIJN, ONDERWIJS, ZORG en SPORT op donderdag 14 januari, aanvang 20.00 uur. OPENINGSTIJDEN GEMEENTEHUIS Alie afdelingen elke werkdag van 08.30 tot 12.30 uur. In de middag kunt u alleen terecht op afspraak. OPENINGSTIJDEN AFVALSTATION, Zuidelijke Rondweg 250 Voor afgifte (grof)vuil en K.C.A. elke werkdag van 10.00 tot 15.00 uur en zaterdag van 09.00 tot 12.00 uur. OPENINGSTIJDEN AFDELING PUBLIEKSZAKEN Balie voor Burgerlijke Stand, Burgerzaken, Reis- en documenten: maandag tot en met donderdag vrijdag dinsdag- en donderdagavond SPREEKUREN Burgemeester en wethouders alleen na afspraak via de secretaresses. Sociaal raadsvrouw -uitsluitend op afspraak- maandag tot en met donderdag van 09.00 tot 16.30 uur. De volgende kapaanvragen zijn ontvangen: Besluit Op 5 januari 1999 is een Wet milieubeheervergunning verleend aan: - Loonbedrijf Jan Fokker, oprichten en in werking hebben van een agrarisch loonbedrijf op het perceel Noordeinde 40. Tegen het besluit kunt u tot 25 februari 1999 beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag (in tweevoud). Tegelijkertijd kunt u een verzoek tot voorlopige voorziening indienen bij de voorzit ter van deze Afdeling op hetzelfde adres. Voor beide gevallen is griffierecht verschuldigd. Beroep kan worden ingesteld door degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van een besluit; de betrokken adviseurs; degenen die bedenkingen hebben tegen de wijzigingen die bij het nemen van een besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht en belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkin gen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van een besluit. GOUDA/WADDINXVEEN - Jo ke Dijkhuizen uit Waddinxveen exposeert haar aquarellen tot 31 maart in het Groene Hart Zie kenhuis (Jozeflocatie) in Gouda. Dijkhuizen kwam in I984 in aan raking met tekenen en kunstge schiedenis. Al snel ontwikkelde zij haar eigen stijl in het aquarelle ren. Kenmerkend voor die stijl zijn vooral de frisse kleuren waar door zij met haar aquarellen van verschillende onderwerpen alom bewondering krijgt. Ook haar interesse voor kunstge schiedenis heeft zij tot uiting kun nen brengen in haar werkstukken. Door verschillende elementen uit een bepaald tijdvak samen te voe gen, ontstaat er een speelse com positie. Zelfs tijdens haar vakanties in Frankrijk kan Joke Dijkhuizen het niet laten het en en ander op pa pier te zetten. ‘De kleuren zijn er Commissie Financiën, Personeel en Organisatie op donderdag 14 januari, aanvang 20.00 uur. Op de agenda o.a.: - Stand van zaken "Projectplan Millennium" "Nog net voordat de eeuwwisse ling plaatsvindt hebben we alles rond gekregen," vertelt de heer Vermaas. "Het is een enorme operatie geweest, maar het resul taat is er dan ook wel naar. Zoals van het aantal vierkante meters. Aan de overkant van ons eerste pand stond de oude plateelfabriek van Hortensius. Ongeveer vier jaar nadat we zijn begonnen, kochten we dit pand. Weer een verdubbeling van de ruimte en dat ijk- Een Toonzaal móet voldoendëTuimte hebben om de meubels goed tot hun recht te laten komen. En er moet voldoende keuze zijn. Hoe wel het een gezellig pand was, met een heel unieke sfeer, was het niet eenvoudig om daar met grote meubelvrachtwagens te ko men. Op de Kanaaldijk in Wad dinxveen stond een oude speel goedfabriek. Nog meer ruimte, maar nu ook met betere moge lijkheden voor de aan- en afvoer van de meubels. Begin jaren ne gentig zijn we naar Waddinxveen gegaan, maar we hielden het pand aan de Lange Groenendaal aan. Toen enkele jaren geleden de mogelijkheid kwam het gehele pand aan de Kanaaldijk aan te ko pen, hebben we dat gedaan. Het pand aan de Lange Groenendaal hebben we verkocht. Steeds weer was het een enorme sprong, waar heel wat piekeren en peinzen aan vooraf ging. Aan de buitenkant van die oude speelgoedfabriek kon je bijna niet zien dat hier een meubelzaak ge vestigd was. Maar daar vonden we wel wat op. Op het dak heb ben we toen een twaalftal stoelen gezet. Die gekleurde stoeltjes wa ren van de snelweg af heel duide lijk te zien en jarenlang werden we ’die winkel met die stoelen op het dak’ genoemd. Nu nog - en die stoeltjes zijn alweer drie jaar geleden verdwenen - wordt er nog wel eens naar gevraagd. Het was echt een herkenningspunt." Met het pand aan de Kanaaldijk was niet alleen vanwege de aan- en afvoer een betere locatie. Er kon tevens een magazijn en een werkplaats gevestigd worden. "Ook dat is heel belangrijk voor ons. Een aantal artikelen kunnen met goed resultaat aan de slag te kunnen in de gezinsverzorging. In het kader van een project 'inter cultureel personeelsbeleid’ zijn inmiddels twaalf medewerkers van Marokkaanse afkomst aan het werk gegaan in de thuiszorg. De Centrale balie Publieksvoorlichting is dagelijks geopend van 08.30 - 14.00 uur (vrijdag 12.30 uur). Daarna kunt u voor informatie terecht-bij de receptie. De receptie is dagelijks geopend van 08.30-17.00 uur vrijdag tot 16.30 uur). WADDINXVEEN - Donderdag avond 7 januari hebben Gouwe- staete en Hellen Boering, trai- ner/coach van de damesselectie, besloten de samenwerking met onmiddellijke ingang te beëindi gen. Darpes I staat op de vierde plaats in de hoofdklasse en play-offs zit ten er voor dit seizoen zeker in. Dames 2 staat op de vierde plaats van de 2e klasse A. Echter aan het eind van het eerste deel van het seizoen werd steeds duidelijker dat de inzichten van de trainer/coach niet meer strook- warmer dan hier en zoiets moet je toch willen weergeven1, aldus de Waddinxveense. Het is dan ook niet verwonderlijk dat menig aquarel bij een Frans man thuis of in een vakantiepark aan de muur hangt. Hoewel het aquarelleren haar blijft boeien, is zij ook volop bezig met acrylverf. Deze techniek leent zich bijzonder goed voor wat abstracter werk, hetgeen zij naar eigen zeggen als een bevrij- ding ervaart. Ook van acrylverf zijn enkele werken van haar aan wezig. Dijkhuizen is lid van de Waddinx veense kunstkring. Bij iedere ex positie van de kunstkring zal haar werk dan ook niet ontbreken. Buiten Waddinxveen en Gouda is het werk van Joke Dijkhuizen re gelmatig te zien op exposities en jaarlijks terugkerende kunstmark ten. tijd voor ogen gehad. We zijn heel tevreden." In het begin van de jaren tachtig waagde de heer Vermaas de stap. Hij werd na jaren in de meubel branche werkzaam te zijn zelf standig ondernemer. In een klein pand aan de Lange Groenendaal in Gouda verkocht hij zijn eerste meubelen. "Juist in die periode was een enorme recessie. Eigenlijk op het dieptepunt van de markt opende ik voor het eerst de deuren van mijn eerste meubelzaak. Een ei gen interieurzaak, dat was wat ik wilde. Ik speelde al jaren met het idee voor mezelf te beginnen. Ik zit al vanaf mijn achttiende in het vak en ben ooit begonnen als leerling-etaleur bij Raming, voor heen Bruns. Dat was toen gevestigd in het pand waar nu Vroom en Drees- mann zit. Veel Gouwenaars kun nen zich dat vast nog wel herinne ren. Dat geldt ook voor de firma Herfst, waar ik jaren gewerkt heb. In die tijd een heel bekende meubelzaak in Gouda. Inmiddels zit ik alweer 35 jaar in het vak, waarvan de laatste vijftien jaar zelfstandig. Ons eerste pand huurden we aan de Lange Groe nendaal 67. Een paar jaar later konden we de beslissing al nemen het pand ernaast erbij te huren. Dat betekende een verdubbeling dat De Vierstroom actief werft onder jonge Marokkaanse vrouwen in de regio. Zij blijken na uitvoerige voorlich ting en individuele begeleiding Naast de thuiszorg is de organisa tie actief in de ouder- en kindzorg en het maatschappelijk werk. De Vierstroom zorgt daarmee voor werkgelegenheid aan circa 1700 personeelsleden in Midden-Hol- iand, Capelle, Krimpen, Woerden en Oudewater. 62 45 00 Gouwebad "De Sniep" Sniepweg 13d 61 25 70 Andere belangrijke telefoonnummers in de gemeentegids cle, C++, Microsoft en Unix. Vorig jaar maart werd een zusterbedrijf opge richt: First Detachering BV. Gezamenlijk tellen de bedrijven 20 werknemers. De ondernemersprijs bestaat uit een oorkonde. De openingstijden zijn maandag van 13.00-17.30 uur; dinsdag tot en met vrijdag van 09.00-17.30 en zaterdag van 9.00-17.00 uur. Op donderdag blijft Vermaas Woon selektie i.v.m. koopavond tot 21.00 uur geopend. Op vrijdag 15 januari a.s. kunt u weer het bewaarde klein che misch afval (KCA) persoonlijk aan de chemocar afgeven. De chemocar stopt op de volgende tijden en plaatsen: - 08.00 - 08.20 uur Kromme Esse - 08.30-09.15 uur wijk Zuidplas, kringloophalte Zuidplashof - 09.20 - 09.50 uur wijk Zuidplas, cirkelflat - 09.55 - 10.40 uur Bomenwijk, winkelcentrum leplaan - 10.45 - 11.15 uur St. Victorwijk, wijkgebouw Zonnig Zuid - 11.20 - 12.05 uur Oostpolderwijk, Overtoom - 12.50 - 13.30 uur Centrum, Passage ingang stationszijde - 13.35 - 14.20 uur Vondelwijk, winkelcentrum Luifelbaan - 14.25 - 15.10 uur Groenswaard, winkelcentrum Groensvoorde - 15.15 - 16.00 uur Willem de Zwijgerlaan, bij de markt. De volgende inzamelingen vinden plaats op vrijdag 12 maart, 14 mei, 16 juli, 10 september en 12 november. U kunt ook uw KCA persoonlijk brengen naar het Afvalstation. Raadhuisplein 1 (0182) 62 46 24 Postbus 400, 2740 AK toorervaring kunnen opdoen. Het Delta College Gouda is een school voor Voorbereidend en Individueel Beroepsonderwijs. De school heeft geregeld ondervon den dat het realiseren van stage plaatsen bijzonder moeilijk is. Steeds meer scholen en oplei dingsinstituten, zowel in Neder land als daarbuiten, kiezen nu voor kantoorsimulatie als stage- vorm. Het kantoor simulatiebe- drijf is dan ook een noodzakelijk alternatief voor het gebrek aan bedrijfsstages. Daarmee is kan toorsimulatie een essentieel on derwijsonderdeel van het Delta College geworden.Het kantoorsi- mulatiebedrijf van het Delta Col lege past goed in het streven van het VSB Fonds om in het bijzon der initiatieven te steunen die sa menhangen met begrippen als participatie, ontplooiing en edu catie. De leerlingen doen immers door middel van kantoorsimulatie uiteenlopende ervaringen op: in zicht in procedures, sociale en communicatieve vaardigheden, verantwoordelijkheidsgevoel, correcte werkhouding, kennis COMMISSIE voor ALGEMEEN BESTUURLIJKE ZAKEN op dinsdag 19 januari, aanvang 20.00 uur. Op de agenda o.a.: - Klachtenverordening gemeente Waddinxveen - (concept) Integraal Veiligheidsbeleid Waddinxveen x: - Beveiligingsplan gemeentehuis De agendastukken liggen op werkdagen tijdens kantooruren in de leeshoek van de publiekshal ter inzage. Tijdens bovenstaande vergaderingen kunt u gebruikmaken van het spreekrecht. Over de regels die daarbij gelden is in het gemeentehuis een brochure verkrijgbaar. ken - Nesse 46, het opheffen van funderingsgebreken - Sportcomplex Oranjewijk, het oprichten van een scorebord - Brugweg 108, het gedeeltelijk veranderen van een woning - Piasweg 20, het oprichten van een woonhuis met een garage en berging - Coenecoop 75, het gedeeltelijk veranderen van een bedrijfsge bouw - Kerkweg-West 70 t/m 270 (even), het gedeeltelijk veranderen van twee woongebouwen - Noordeinde 120, het oprichten van een landbouwloods - Noordeinde 2, het oprichten van een opslagruimte met veestal - Zesde Tochtweg 7, het gedeeltelijk veranderen van een sorteer- annex opslagruimte - De Genestetlaan 98, het plaatsen van een dakkapel op het ach- tergeveldakvlak De aanvragen zijn opgenomen in het Openbaar Register, dat op werkdagen tussen 08.30 uur en 12.30 uur ter inzage ligt bij de afdeling VROM. Opname in deze publicatie houdt uitdrukkelijk geen uitspraak in over de definitieve besluitvorming. In dit sta dium kunt u geen bezwaarschrift indienen tegen een voorgeno men bouwplan. bedenkingen. Alleen als u tijdig bedenkingen uit tegen een ont werpbesluit kunt u later befoep instellen «tegen het definitieve besluit. WADDINXVEEN - De Vierstroom hoopt in 1999 ruim 10% meer wijkverpleging en gezinsverzorging te leveren dan in het afgelopen jaar. Deze verwachting sprak algemeen direc teur D.J. Verbeek deze week uit tijdens de nieuwjaarsbijeen komst voor medewerkers en relaties. De grootste opgave die de orga nisatie daarbij heeft, is het aan trekken van- voldoende nieuw personeel. In een toelichting laat De Vierstroom weten dat dat in houdt dat er volop werkgelegen heid is voor tenminste 100 nieu we medewerkers in verschillende functies zoals gezinsverzorgen- den, ziekenverzorgenden en wijk verpleegkundigen. Ondanks de krapte op de ar beidsmarkt is de organisatie rede lijk optimistisch. In zijn toespraak zei Verbeek wel dat ’echt alles uit de kast zal moeten om al die nieu we mensen bij ons binnen te krij gen’. Teamleidster A. de Haan van de wijkverpleging in de Krimpener- waard, benadrukte tijdens een bij eenkomst voor kaderleden die voorafging aan de nieuwjaarsbij eenkomst, dat nieuwkomers in de {huiszorg vaak na hun indiensttre ding pas ontdekken hoe boeiend ên leuk het eigenlijk is om in de {huiszorg te werken: ‘Er bestaat vaak nogal wat drem pelvrees om aan de slag te gaan bij cliënten. Al werkend blijkt dan dat het in feit een leuke, zelfstandige baan is. Verder blijkt in de praktijk dat het goed mogelijk is het werk te pas sen in andere bezigheden als de zorg voor je gezin en het uitoefe nen van hobby’s*. De Vierstroom mikt in de wer ving van personeel naast ervaren krachten vooral ook op herintre dende vrouwen en schoolverla- ters. Directeur Verbeek wijst op de^eede arbeidsvoorwaarden: ‘Döör de laatste aanpassingen in de,CAO voor de Thuiszorg kun nen .we ons meten met heel wat andere sectoren. Zo wordt jaar- lijks anderhalve ton uitgetrokken voor-kinderopvang. Daarnaast bestaan bij ons tal van cursussen en opleidingen om ons personeel volwaardig mee te la ten draaien in het arbeidsproces*. De,,organisatie is verder al een tijdlang succesvol bij het opleiden van' nieuwe medewerkers met een-zogenaamde Melkertbaan; in middels werd sinds deze regeling bestaat voor meer dan 100 nieu we personeelsleden bemiddeld. Dit gebeurt in nauwe samenwer king met de gemeenten in de re gio en met het Arbeidsbureau. De laatste nieuwe ontwikkeling is, (55%) die lid zijn van de Vier stroom Ledenorganisatie. Door een wijziging in de wettelij ke regelingen per 1999 zal de contributie ƒ32,50 per huishou den gaan bedragen. we nu uit voorraad leveren en in de werkplaats maken we bijvoor beeld ook kasten op maat. We willen onze klanten graag een to- taaladvies gegeven. Natuurlijk kan iemand gewoon een bank of een stoel kopen, maar we willen ook graag bij de mensen thuis komen, zodat een advies óp maat gégeven kan worden." "We hebben een heel prettig team van vakbekwame mensen. Allen hebben een gedegen oplei ding in de branche. En dat geldt niet alleen voor het verkoop- team, maar ook voor de buiten dienst. Het zijn stuk voor stuk heel gemotiveerde mensen die voor hun vak staan. Wanneer we spreken van een totaal binnen huisadvies betekent dat teken werk, een kleuradvies, het combi neren van bestaande meubels met een nieuwe aankoop, maar ook adviezen wat betreft vloeren en stoffering. In harde en zachte vloerbedekking hebben we een zeer uitgebreide sortering. Van houten vloeren, tapijten, karpet ten tot trapbekleding. En we heb ben ook heel veel keuze in gor dijnstoffen en verlichting. Onze meubelcollectie is modern en van een kwalitatief hoogstaand ni veau, maar wél betaalbaar. Zit meubelen van de Harvink Collec tion en Touché Meubelen zijn daar een goed voorbeeld van. En op het gebied van wandkastensys temen geldt hetzelfde voor In- terstar. Dit systeem kent heel veel moge lijkheden. Ook al bestaat een groot deel van onze collectie uit moderne meu belen, we hebben er voor geko zen ook enkele koloniale meube len in het assortiment op te ne men. En nu de verbouwing achter de rug is, kunnen we zeggen dat het gebouw precies past bij de meubelen die we verkopen: mo dern en sfeervol." Vermaas Woonselektie is geves tigd aan de Kanaaldijk 30 te Wad dinxveen. WADDINXVEEN - Het Delta College Gouda heeft zijn kan- toorsimulatiekantoor van een nieuw interieur kunnen voorzien. Het VSB Fonds heeft daartoe een financiële bijdrage geleverd om ervoor te zorgen dat de leerlin gen in een zo realistisch en mo dern mogelijke omgeving kan- - Alpherwetering 8,.1 den in de achtertuin - Koning Willem II straat 5, 1 berk in de voortuin - W. de Zwijgerlaan, aan de achterzijde afvalwaterzuivering, 4. populieren en 1 es - Alpherwetering 29, 1 ceder in de tuin Opname in deze publicatie houdt uitdrukkelijk geen uitspraak ff B over de definitieve besluitvorming. In dit stadium kunt u geen, bezwaarschrift indienen tegen een voorgenomen veiling. Wet- kunt u uw bedenkingen kenbaar maken bij de afdeling Voorbé-F' reiding werken en Verkeer. GOUDA - De laatste fase van de grootscheepse verbouwing van Vermaas’ Woonselektie is in de cember vorig jaar afgerond. Twee jaar geleden werd begonnen met een complete metamorfose van het gebouw, zowel aan de binnen- als aan de buitenkant. Met het ge- is in deze De aangekondigde gröël Vaff' Fë’èdmiêir^ meer dan 10% is mogelijk gewor- maas Woonselektie klaar voor den doordat het kabinet dit jaar het jaar 2000. extra geld heeft uitgetrokken om een eind te maken aan de wacht lijsten in onder meer de thuis zorg. Door dit extra geld is het ook mogelijk eerder hulp te bie den aan mensen die, nog thuiswo nend, wachten op een plek in een het nu geworden is, heb ik het al- verzorgings- of verpleeghuis. De Vierstroom neemt zelf ook een aantal ingrijpende maatrege len om de efficiency te verbete ren, aldus Verbeek. De organisa tie gaat bezuinigen op allerlei or ganisatiekosten, snijden in staffuncites, nog meer automati seren. Een andere post waarop bezui nigd gaat worden is de post huis vestingskosten. Het aantal vier kante meters van de wijkgebou- wen wordt teruggebracht door een aantal ruimtvergende activi teiten te verplaatsen; de reste rende ruimte wordt intensiever gebruikt. De wijkgebouwen gaan echte steunpunten vormen. Verschillen de activiteiten worden verhuisd naar nieuwe vestigingen. In iedere gemeente waar De Vierstroom werkzaam is wordt minimaal één vestiging in gericht van waaruit het totale dienstverleningspakket wordt aangeboden. Verbeek: ‘Hoewel ik evenwel merk dat die boodschap hier en daar moeilijk uit te leggen is, wordt toch vaak vergeten dat de mogelijkheden van vervoer en bereikbaarheid vele malen beter zijn dan in de tijd dat we volledig op het wijkgebouw waren aange wezen. Ons personeel is dag en nacht be schikbaar en bereikbaar om aan huis te komen als de noodzaak aanwezig is. Het bezorgen van hulpmiddelen als bedden, zo no dig dagelijks, is voor ons goedko per dan het om die reden onder houden van een duur gebouw'. De begroting van De Vierstroom voor 1999 sluit met een bedrag van bijna 70 mil joen gulden. De inkomsten be staan voor het merendeel uit bij dragen vanwege de AWBZ, ge meentelijke subsidies en eigen inkomsten. Ruim een miljoen wordt jaarlijks bijeengebracht door de ruim 60.000 huishoudens van automatisering, etc. Bovern- dien slaat kantoorsimulatie-een brug tussen theorie en praktij^. Deze stagevorm levert dus een wezenlijke bijdrage aan de ont wikkeling van kennis en vaardig heden van jongeren. Het VSB Fonds hecht veel waarde aan de ontwikkeling van jongeren, omdat zij de verantwoordelijkheid (gaan) dragen voor de ontwikkeling van een evenwichtige samenleving. Het VSB Fonds onstond in 199Ö bij de fusie tussen VSB Bank en het huidige financiële concerh Fortis AMEV. Toen kwamen er middelen beschikbaar om de oor»- spronkelijke maatschappelijke idealen van de spaarbanken uit het begin van de negentiende eeuw - waarop het VSB Fonds te ruggaat - nieuw leven in te blazen. Vanuit de opvatting dat een even wichtige samenleving wordt be vorderd door de deelname van velen aan het maatschappelijk le ven, is het VSB Fonds actief op een groot aantal maatschappelijke terreinen, zoals zorg en welzijn, kunst en cultuur, het leefmilieu en sportieve recreatie. Publieksvoorlichting 62 46 22 Inst. Sociaal Raadslieden - Meldpunt discriminatie 62 47 67 Afval; ophalen grofvuil, informatie en klachten Sniepweg 13d Wanneer u vindt dat u rechtstreeks in uw belang bent getroffen door de verlening van een - hiervoor genoemde - verleende beschikking, kunt u binnen een termijn van zes weken na de dag*» van verzending/uitreiking van de beschikking een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van B W (tenzij in de publicatie een andere procedure is vermeld). Informatie over de- beschikkingen kunt u krijgen bij de genoemde afdelingen. Ontwerpbesluit B W hebben het voornemen een Wet milieubeheervergun ning te verlenen aan: - Energiebedrijf Midden-Holland, veranderen van de inrichting i.v.m. het plaatsen van een 10kV schakelgebouw op het perceel Schielandweg 4. Tegen het ontwerpbesluit kunt u tot 11 februari 1999 schrifte lijke bedenkingen indienen bij het college van B W. Tot deze datum kunt u voor een gedachtewisseling over het ont werpbesluit of het mondeling inbrengen van bedenkingen daar tegen een afspraak maken, tel. 62 48 29. Uw persoonlijke gege vens worden, indien u dit wenst, niet bekend gemaakt. U moet een verzoek daartoe schriftelijk indienen, tegelijk met uw VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN/INGESTEMDE MELDINGEN - Dorpstraat 93, het oprichten van een berging - Centauri 21 en 23, het oprichten van een tuinberging - Bredeweg 23, het gedeeltelijk veranderen en het vernieuwen en het vergroten van een distributiecentrum - Kanaalstraat 8, het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning - Jan Dorrekenskade-Oost 98 en 43, het opheffen van funde ringsgebreken - Nesse 46, het opheffen van funderingsgebreken. Mevrouw M. Wientjes (wethouder), meneer C.j. Engel, meneer T. de Waardt (voorzitter ICW), meneer M. van der Griek (directeur Kamer van Koophandel Gouda) (v.l.n.r). (Foto: Fotoburo Martin Droogt oprichter met een klein gemotiveerd team borg staat voor een klantgerichte aanpak’. In 1992 startte Engel Ease Automation vanuit zijn huiskamer. De onderneming groeide en verhuisde naar de Noordkade 64C. Tot 1996 verrichte het bedrijf voornamelijk detacheringswerkzaamheden, te genwoordig is de aandacht meer gericht op pro jecten en op consultancy op het gebied van Ora- sten met de belangen van de ver eniging. Daarom is, na wederzijds overleg, beslotoen de samenwer king te beëindigen. Hellen Boering is drie en een half jaar bij Gouwestaete betrokken geweest, waarvan de eerste drie jaar als keepster van dames I en het laatste halfjaar als trainer/coach. Gepoogd wordt op korte termijn een oplossing te vinden voor de vacature. Tot die tijd zullen de trainingen door Jan Middendorp worden waargenomen. De stukken liggen ter inzage bij de afdeling VROM, op werkda gen van 08.30 tot 12.30 uur en op verzoek op de maandag avonden gedurende drie aaneengesloten uren (tel. 62 48 29). BINNENGEKOMEN BOUWAANVRAGEN/MELDIN- GEN De volgende bouwaanvragen/meldingen zijn ontvangen: - Jan Dorrekenskade-Oost 98, het opheffen van funderingsgebre ken - Veenkade 24, het gedeeltelijk veranderen van een woning - Woubrechterf 68, het gedeeltelijk veranderen van een woning - Burgemeester Trooststraat 40, het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning - Jan Dorrekenskade-Oost 43, het opheffen van funderingsgebre- gK

Weekblad voor Waddinxveen | 1999 | | pagina 3