Als je alles op 'n rijtje zet U slaagt bij Van ’t Hof! Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar van ’t Hof Waddinxveen (Jl F makelaardij s (Jb <3> Cl ...ga je gelijk naar Van ’t Hof Waddinxveen s enthousiast team; kantoor met vitrine, in het centrum van Waddinxveen opname van uw huis (in kleur) in de Van 't Hof Woninggids; presentatie van uw huis op Internet; vijf kantoren in de regio Midden Holland; compleet servicepakket: aan- en verkoop van woningen, taxaties, hypotheken, verzekeringen, pensioenen, vastgoedbeheer; ook elke zaterdag geopend van 8.30 tot 17.00 uur; dag en nacht bereikbaar; ook voor huurwoningen; meest geavanceerde automatisering in de makelaardij: Masterplan 2000 NVM; prima koffie. - |g il i a Bijna 40 jaar ervaring L Kantoren in Gouda, Alphen a/d Rijn, Zoetermeer, Waddinxveen en Bodegraven. Uitgebouwde hoekwoning Schuberthof 23 Vraagprijs 369.000,- k.k. Moderne hoekwoning Bonenakker 44 Vraagprijs 319.000,- k.k. Ruime 6-kamer eengezinswoning Beethovenlaan 38 Vraagprijs 297.000,- k.k. Op hoeklokatie gelegen vooroorlogs woonhuis met leuk uitzicht over het kanaal en de levendige kanaaldijk. Bouwjaar ca. 1930,134 m2 eig. grond en ca. 350 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/gang met trap- opgang. Doorgebroken suitekamer v.v. grenen vloerdelen en met erker aan de zijkant, via toogverbinding naar keu ken met eenzijdige opstelling en met vaste trap-/provisie- kast. Bijkeuken met voorraadkast, de voormalige douche ruimte is thans ingericht als betegelde wasruimte met aansl. wasapparatuur, verder een keurig toilet. Ie Verdieping: Overloop met deur naar dakterras, 2 slaap kamers en een gloednieuwe badkamer met ligbad, 2e toilet (hangcloset), wastafel en designradiator. 2e Verdieping: Voorzolder met bergruimte achter schuif deuren. Fraaie grote slaapkamer met berging achter de knieschotten. De vanuit de bijkeuken bereikbare achter tuin is grotendeels betegeld en heeft een ligging op het zuidoosten en een houten berging met de c.v. combiketel anno 1995. De woning is geheel v.v. hardhouten kozijnen en dubbel glas. In goede staat van onderhoud verkerend woonhuis (helft van dubbel) met dubbele garage. Op loopafstand van de dorpskern met alle noodzakelijke faciliteiten. Bouwjaar ca. 1970. Gelegen op 361 m2 eigen grond. Inhoud woning ca. 545 m3 (incl. garage). Indeling: Beg. grond: Entree/ruime hal met hardh. spil trap naar de le verdieping, toilet met fontein. Ruime woonkamer, type doorzon, met erker en hardh. schuifpui en gas openhaard. Gesloten keuken aan achterzijde. le Verdieping: Overloop met vaste kast. 1 Slaapkamer aan voorzijde met vaste kastenwand, 1 slaapkamer aan achterzijde met vaste kastenwand en 1 slaapkamer aan achterzijde met deur naar balkon. Geheel betegelde bad kamer met ligbad, 2e toilet en wastafel. 2e Verdieping: Voorzolder met wastafel en Vaillant combiketel. 1 Grote slaapkamer (8.76 x 3.90) met 2 zij ramen en dakkapel. De woning is grotendeels v.v. dubbel glas, veel hardhouten voorzieningen. Verder biedt dit woonhuis een royale goed aangelegde voor-, zij- en achtertuin met grote garage/berging (10.00 x 3.00). Sfeervol Burgemeester Trooststraat 113 Vraagprijs 299.000,- k.k. Helft van dubbel met ruime tuin én dubbele garage Noordkade 4 Vraagprijs 635.000,- k.k. Ruime hoekeengezinswoning, aan pleintje gelegen. Gunstige ligging t.o.v. winkels, scholen en openbaar ver voer. Bouwjaar ca. 1968,199 m2 eig. grond en ca. 350 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met toilet met font. T-vormige woonkamer, v.v. vloertegels en open haard. Semi open keuken in L-opstelling en met close-in boiler, gascomfort en afzuigkap, le Verdieping: Overloop met vaste kast. 3 Slaapkamers (resp. 3.62 x 3.58, 3.62 x 3.04 en 2.50 x 2.21), waarvan 2 Voorzien van dubbele inbouwkast. Badkamer met ligbad, toilet en wastafel meubel. 2e Verdieping: Voorzolder met c.v.-ketel, aansl. wasapp. en bergruimte. 1 Slaapkamer aan de voorzijde met dakkapel en inbouwkasten en 1 slaapkamer aan ach terzijde met dakkapel en wastafel. Bij z.: Begane grond is v.v. dubbel glas. Door de hoekligging biedt deze woning een ruime tuin, welke netjes is aangelegd en gesitueerd is op het zuidwesten en bovendien een vrij st. stenen berging en achterom heeft. Oplevering medio 3e kwartaal 1999. Gunstig gelegen hoekwoning Beethovenlaan 40 Vraagprijs 309.000,- k.k. "'X Royale hoekwoning met een prettige en rustige ligging in een kindvriendelijke woonomgeving. Gebouwd in 1968 en met 201 m2 eigen grond en ca. 380 m3 inhoud. De woning is voorzien van spouwmuurisolatie en beneden voorzien van dubbel glas. Indeling: Beg. grond: Entree/gang met m.k. en toilet met fontein. Ruime L-vor- mige woonkamer v.v. een parketvloer en met openhaard en aan de zijkant een glaspui. De uitgebouwde keuken is in licht eiken uitvoering en éénzijdig opgesteld. De vloer is v.v. plavuizen. Extra bijkeuken (3.00 x 1.30 m) met aansl. t.b.v. de wasapparatuur. le Verdieping: Overloop. Geheel betegelde badkamer met douche, hangcloset, dubbele wastafel met meubel en designradiator; 1 Slaapkamer aan voorz. met 2 vaste kasten, 1 slaap kamer aan achterz. met 2 vaste kasten en 1 kleine slaapkamer aan achterz. met hardh. balkondeur naar dakterras. 2e Verdieping: Voorzolder met combiketel en berging. 1 ZolderSlaapkamer met dakkapel. De woning biedt u verder een ruime achtertuin op het zuiden met stenen berging en achteruitgang. Oplevering medio eind 1999. NVM 11 K1 •OP» Zuidplaslaan 432, 2741 TE Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. Internet: www.nvm.nl Emailrvant.hof.waddinxveen@inter.nl.net Aantrekkelijke, goed onderhouden hoekeengezins woning welke is gebouwd in 1983 en u 154 m2 eig. grond en ca. 300 m3 inhoud biedt. Gelegen in de jonge wijk "Zuidplas" nabij winkelcentrum en scholen. Indeling: Beg. grond: Entree/hal. Z-vormige woonkamer die is v.v. een Junckers parketvloer (ter overname), trapkast en gedeelt. gespoten wanden. Semi open en luxe uitgevoer de keuken (1993) in L-opstelling en v.v. diverse appara tuur, t.w.: gaskookplaat, afzuigkap, heteluchtoven en koelkast. Tussenhal met toilet met font, en trapopgang naar de le verdieping met overloop, 3 slaapkamers en een badkamer (zwart/wit) met ligbad, wastafel en therm, kraan. Deze verdieping is grotendeels belegd met een laminaatvloer. 2e Verdieping: Open zolderruimte met unit m.v., aansl. wasapp., bergruimte en nieuwe Nefit HR combiketel (1998). Eventueel de mogelijkheid om hier een extra kamer te creëren. Door de hoekligging biedt deze woning een wat bredere tuin (ca. 6 m. en diep ca. 13 m.). De achtertuin is gelegen op het noordoosten en heeft een vrij st. stenen berging en achterom. Extra schuur aan zijkant van de woning. Oplevering uiterlijk le kwartaal 2000 Keurig verzorgde 6-kamer eengezinstussenwoning met een gunstige ligging nabij winkels, scholen en openbaar vervoer. Bouwjaar ca. 1968,143 m2 eig. grond en ca. 350 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/gang met toilet met font., trapopgang en trapkast. Woonkamer, type doorzon, die is v.v. een kurkvloer. Semi open keuken in L-opstelling, v.v. inbouwapparatuur en een plavuizen- vloer. le Verdieping: Overloop met vaste kast. 3 Slaap kamers, veel vaste kastruimte. Moderne badkamer met ligbad, wastafelmeubel, toilet en handdoekradiator. 2e Verdieping: Voorzolder met wastafel, aansl. wasapp., Radson c.v.-ketel (1988) en electr. boiler (1993) en 2 slaap kamers, beide met dakkapel. Vanuit 1 kamer via schuif- luik toegang tot kleine vliering. De tuin van deze ruime woning is netjes aangelegd en heeft een vrij st. stenen berging, een achterom en nieuwe schuttingen. De moge lijkheid bestaat om een nabijgelegen garage te kopen, waarvan de vraagprijs 31.500,- k.k. bedraagt. Oplevering medio eind 1999. 'M.' Al 1 jf of Waddinxveen geeft Van 4 '4W Wij informeren u graag over het afsluiten van deze verzekering. DE NVM HUISGARANTIE* DE MEEST UITGEBREIDE DEKKING TEGEN VERBORGEN GEBREKEN. NVM IHUIS'I GARANTÏË 7; X M huis een hoge kijkdichtheid! jr rir .1 - - ■_van ’t hof

Weekblad voor Waddinxveen | 1999 | | pagina 30