WADDINXVE Duo Gavotte treedt op in bomvolle Bethelkerk Kreater ontvangt werkgevers op nieuwjaarsreceptie Voorlichting over psychisch ziek zijn Informtieavond Gastouderbureau OFFICIËLE BEKENDMAKINGEN EN MEDEDELINGEN WEEK N° Boeken gevraagd voor Woord Daad Bijeenkomst voor startende PAGINA 3 WOENSDAG 20 JANUARI 1999 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN R U B R E K VERGADERINGEN GROEN VERKIEZINGEN BOUWZAKEN BEZWAAR VERKEERSZAKEN Geen ontvangen? WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Bel 0182 - 63 03 32 Op de tweede avond staat cen- nemersbedrijf, tevens lid van het Ond6mCm6rS FotoKlein met 16 vakzaken altijd bij u in de buurt! de grootste foto, VIDEO, AUDIO TV. ZIE ADVERTENTIE ELDERS IN DEZE KRANT VERLEENDE BOUWVERGUNNIN- GEN/INGESTEMDE MELDINGEN M in 19.30 januari, aanvang uur brief- een dakkapel op het voorge- Duo Gavotte in de Bethelkerk. (Foto: Sjaak Noteboom). 62 46 80 Rij- (op Gemeentehuis postadres telefax U mag niet op uw gegeven volmacht terugkomen. Eens gegeven blijft gegeven. U mag niet meer zelf aan de stemming deelne men. Degene die voor u gaat stemmen mag niet meer dan twee volmachtstemmen uitbrengen. Totaal kan hij drie keer stemmen. Twee keer voor een ander en één keer voor zichzelf. Als het volmachtbewijs wegraakt kan geen nieuwe worden vers trekt. een andere loctie -wellicht de Ontmoetingskerk- vanwege de drukte. Het is wel heel leuk al die belangstelling'. Het duo dat naast Martin Mans ook uit panfluitiste Noortje van Middelkoop bestaat, trad voor de tweede keer op in de Waddinx- 08.30 -14.00 uur 08.30 - 12.30 uur 19.00-20.30 uur plaats van de kiezer valt of bij het hoofd van het Kabinet van de Gouverneur. Voor kiezers in openbare dienst is een formulier (D3-2) verkrijgbaar bij het ministerie waaronder de werkzaamhe den vallen. Heeft u familie of kennissen in het buitenland? Stuurt u hen de folder en het aanvraagformulier toe. Zij hoeven hun stem dan niet verloren te laten gaan. De Centrale balie Publieksvoorlichting is dagelijks geopend van 08.30 - 14.00 uur (vrijdag 12.30 uur). Daarna kunt u voor informatie terecht bij de receptie. De receptie is dagelijks geopend van 08.30 -17.00 uur vrijdag tot 16.30 uur). Ol 82-619863. Voor Moerkapelle: J.P. Boevé, Moerdijkstraat 7, tel. 079-593 1375; J. van der Lee, Ak- kerweg 26, tel. 079-593 3007. gastouder te zijn, wat het is om kinderen van veelal werkende ou ders in je eigen huis op te vangen. Aan de orde komt wat iemands motivatie kan zijn om gastouder te worden, wat de taken zijn van een gastouder en hoe je eigen kinderen en natuurlijk ook de gas- tkinderen erop kunnen reageren. Ook wordt over de financiële en de belastingtechnische kant infor matie gegeven. Een ervaren gast ouder zal op deze avond uit eigen praktijk het werk als gastouder toelichten. OPENINGSTIJDEN AFDELING PUBLIEKSZAKEN Balie voor Burgerlijke Stand, Burgerzaken, Reis- en documenten: maandag tot en met donderdag vrijdag dinsdag- en donderdagavond Voor algemene informatie over de verkiezingen kunt bellen met de heer B.Kramer van de afdeling Publiekszaken, telefoon 624706. SPREEKUREN Burgemeester en wethouders alleen na afspraak via de secretaresses. Sociaal raadsvrouw -uitsluitend op afspraak- maandag tot en met donderdag van 09.00 tot 16.30 uur. PROVINCIALE STATEN Bij de verkiezing van de leden van de Provinciale Staten van Zuid- Holland op 3 maart a.s. kunt u in een ander stembureau in de provincie stemmen dan het stembureau waarvoor u een oproep kaart ontvangt. Ook kunt u een ander voor u laten stemmen. VERLEENDE KAPVERGUNNINGEN - Alpherwetering 8, 1 den in de achtertuin - Koning Willem II straat 5, 1 berk in de voortuin - W. de Zwijgerlaan, aan de achterzijde van de afvalwaterzuive ring, 4 populieren en 1 es Het rooien van bovengenoemde bomen en houtopstanden heeft geen gevolgen voor aantasting van natuur-, landschap-, of dorp- schoon, als bedoeld in artikel 5.4.2 van de APV. Voor informatie kunt u terecht bij de afdeling Voorbereiding wer ken en Verkeer. rend werken op het bevorderen van de teamgeest binnen een on derneming. Tevens kan Kreater bemiddelen bij het aankopen van kunstwerken. De als docenten aan Kreater verbonden kunste naars Aleid Abels, Josiah Onemu, Gerda Jonker, Ton van Steenber gen en de fotografe Kobie Koor- engevel hielden een gezamenlijke expositie. Koremans toonde zich tevreden over de aandacht die de bezoekers voor dit aspect had den. ‘Men had duidelijk waarde ring voor het werk zelf en ook voor de initiatieven die Kreater naar het bedrijfsleven toe ontwik kelt', constateerde hij. WADDINXVEEN - Op maandag 25 januari, aanvang 20.00-±2l.45 uur, organiseert het Gastouder bureau Waddinxveen en omstre ken een informatieavond voor as pirant gastouders uit Waddinx veen, Zevenhuizen-Moerkapelle en Rijnwoude. Iedereen die overweegt gastou der te worden wordt van harte uitgenodigd deze avond bij te wo nen. Op deze avond zal een beeld van het gastouderbureau geschetst worden, wat het betekent om WADDINXVEEN - ‘Het concert was een enorm succes', was de reactie van organist Martin Mans van Duo Gavotte na het optreden van afgelopen zaterdagavond in de Bethelkerk. ‘De kerk zat bom vol. Misschien moeten we de vol gende keer wel uitwijden naar Na het welkomstwoord van de voorzitter van HWV, Puck van Leeuwen, directeur van SIOM te Gouda en tevens voorzitter van het bestuur van Kreater, hield burgemeester Fedde Jonkman van Waddinxveen een doorwrocht betoog over leven, wonen en werken. Alhoewel hij zich in de eerste plaats bezighield met de ontwikkelingen in zijn eigen ge meente, schetste Jonkman zeer duidelijk zijn visie op samenwer king die voor zowel gemeenten als het bedrijfsleven vruchten kan afwerpen. Jonkman gaf aan dat zijn eigen ge meentebestuur en zeker ook an dere altijd openstaan voor vragen en suggesties vanuit het bedrijfsle ven, aangezien beide vele raak vlakken hebben op het gebied van leven, wonen en werken. Directeur Bram de Wilde van het gelijknamige, in Waddinxveen en in Gouda gevestige bouw- en aan- voerd word: hoe werkt dit in de praktijk? Hoe wordt de praktijk ervaren? De tweede helft van de avond is er de gelegenheid om vragen te stellen en eventueel in discussie te gaan De tweede en derde avond wordt begeleid door Dhr. P. Houweling (werkzaam bij Labyrint-lnperspectief, een orga nisatie voor direkt betrokkenen van psychisch zieken) veense Bethelkerk. Voor de pau ze bracht Duo Gavotte geestelij ke en klassieke muziek ten geho re, na de pauze was de Roemeen se volksmuziek aan de beurt. Reden voor deze keuze was dat de panfluit oorspronkelijk uit Roemenië komt. WADDINXVEEN - Rond de zestig leden van de Hollandse Werkgevers Vereniging Midden Holland kwamen afgelopen woensdag bijeen in het gebouw van ckv Kreater (Kerkstraat) voor hun nieuwjaars receptie. Groene Hart Overleg, zag de door Jonkman bepleite samen werking zeker zitten, maar was van mening dat er door overhe den nog te weinig naar het be drijfsleven wordt geluisterd. ‘Het bedrijfsleven moet op langere termijn denken', hield hij de aan wezigen voor. Zijn eenmaal af spraken, bijvoorbeeld op planolo- zig zijn met het idee om ‘voor zichzelf te beginnen’; korte tijd geleden met een eigen bedrijf zijn gestart. Tijdens deze bijeenkomst zullen diverse aspecten worden belicht zoals de persoon van de onderne mer; commerciële planning; finan- Publieksvoorlichting Afval; ophalen grofvuil, informatie en klachten Gouwebad "De Sniep" Raadhuisplein 1 (0182) 62 46 24 Postbus 400, 2740 AK OPENINGSTIJDEN GEMEENTEHUIS Alle afdelingen elke werkdag van 08.30 tot 12.30 uur. In de middag kunt u alleen terecht op afspraak. OPENINGSTIJDEN AFVALSTATION, Zuidelijke Rondweg 250 Voor afgifte (grof)vuil en K.C.A. elke werkdag van 10.00 tot 15.00 uur en zaterdag van 09.00 tot 12.00 uur. BINNENGEKOMEN KAPAANVRAGEN De volgende kapaanvragen zijn ontvangen: - Pr. Irenestraat 6, 1 den in de achtertuin en 1 berk en 1 esdoorn in de voortuin Opname in deze publicatie houdt uitdrukkelijk geen uitspraak in over de definitieve besluitvorming. In dit stadium kunt u geen bezwaarschrift indienen tegen een voorgenomen veiling. Wel kunt u uw bedenkingen kenbaar maken bij de afdeling Voorbe reiding werken en Verkeer. Aan het eind van de avond kun nen de aanwezige aspirant-gast- ouders besluiten om al dan niet ingeschreven te worden bij het Gastouderbureau. De informatie avond wordt gehouden in het An ne Frank-centrum op de tweede etage aan het Jan van Bijnenpad I te Waddinxveen. Wilt u meer informatie dan kunt u bellen naar het gastouderbu reau. Elke werkdag van 08.30- 17.00 uur, dinsdagavond 19.00- 22.00 uur en vrijdag tot I2.30 uur, tel. 0182-619591. WADDINXVEEN - Psychisch ziek zijn; opeens kun je er mee geconfronteerd worden. En wat dan? Op zo’n moment komt er veel op je af wat onbekend is. Vragen dienen zich op, veel vra- gen....Waar kun je terecht in de wirwar van de hulpverlening? Hoe ga je met elkaar om in zo’n onbe kende, nieuwe soms chaotische situatie waarin je terecht geko men bent? Wat is de reactie van de omgeving? Gaan ze naast je staan of ontwijk je elkaar plotse ling omdat het zo moeilijk te be grijpen is? Aangezien het huidige beleid er op gericht is om de zorg steeds meer thuis te laten plaats vinden (in plaats van in het ’ziekenhuis’), wordt de rol van thuis en de om geving steeds groter. Als je direkt of indirekt met psychisch ziek zijn te maken krijgt, kan het zo waar devol zijn om met elkaar ervarin gen te delen. De, in de commissie Vorming Toerusting, samenwerkende ker ken van Waddinxveen (de Re monstrantse Gemeente, de Rooms Katholieke Sint Victor pa rochie, de Hervormde Inmanuël- kerkgemeente, de Confessionele Hervormde gemeenschap De Rank, en de gereformeerde Ont moetingskerk) willen ruimte scheppen hier op in te gaan. Hier toe worden twee avonden geor ganiseerd. De data zijn dinsdag 26 januari en 2 februari van 20.00 tot 22.00 uur). De eerste avond is het onder werp: Wat houdt psychiatrie in; vroeger en nü? Inleiders zijn: Mevr. A. van Dijk. (Ervaringsdeskundige) de Dhr. A. Walraven (sociaal psychiatrisch verpleegkundige van de RIAGG Midden-Holland. Mevr, van Dijk zal iets vertellen over hoe de psy chiatrie vroeger functioneerde en de Heer Walraven gaat vertellen welke wegen je kunt bewandelen als je psychisch ziek wordt. Waar kun je hier in de regio terecht? Maar ook: Wat is het beleid op dit moment? Denkend aan ter men als: zorgvernieuwing, zorg op maat, bed of stoel op recept, vermaatschappelijking van de zorg eet... Er is een beleid wat uitge- gisch en financieel gebied ge maakt, dan moet het bedrijfsleven erop kunnen rekenen dat gedane toezeggingen stand houden. De Wilde was tevens van mening dat in de publieke sector de be sluitvorming vaak te lang duurt en dit kan volgens hem leiden tot het ciële aspecten; wettelijke regelge ving; ondernemingsvormen; be lastingen en verzekeringen. De bijeenkomst wordt gehouden bij De Kamer van Koophandel, Zwaardslootseweg 42, 2726 ZZ Zoetermeer. Tijd 13.30 tot 17.390 uur. De kosten bedragen ƒ60,- exd. BTW per persoon. Voor nadere informatie kunt u contact op nemen met de Kamer van Koophandel te Zoetermeer, tel. 079-3203299. Voor inschrij ving: fax 070 - 324 77 38 of E-mail: voorlichting@denhaag.kvk.nl. Stemmen bij volmacht. Wilt of kunt u zelf niet uw stem uitbrengen dan mag u dit door een andere kiezer laten doen. U heeft dan twee mogelijkheden: Jkiëiff GEMEENTERAAD op woensdag 27 het gemeentehuis. Op de agenda o.a.: - Voorstel tot overname van een aandeel in het kapitaal van de NV Watermaatschappij Zuid-Holland Oost - Voorstel tot vaststelling van de Klachtenverordening gemeente Waddinxveen - Voorstel tot het nemen van een voorbereidingsbesluit voor het perceel Noordkade 267 - Voorstel tot het nemen van een voorbereidingsbesluit voor het perceel Frederik Héndriklaan 39 - Voorstel inzake prijsindexering van de vervoersvoorzieningen en de financidle tegemoetkomingen in de verhuis- en inrich tingskosten ingevolge de Wet voorzieningen gehandicapten per 1-1-99 - Voorstel te besluiten de Staatssecretaris van Onderwijs, Cultuur en Wetenschappen te adviseren inzake al dan niet aanwijzing tot beschermd monument. De agendastukken liggen op werkdagen tijdens kantooruren in de leeshoek van de publiekshal ter inzage. Tijdens bovenstaande vergaderingen kunt u gebruikmaken van het spreekrecht. Over de regels die daarbij gelden is in het gemeentehuis een brochure verkrijgbaar. 'N PR'J^ ^oor in siRvicf f SUPER OPRUIMING met kortingen tot 801 Wanneer u vindt dat u rechtstreeks in uw belang bent getroffen door de verlening van een - hiervoor genoemde - verleende beschikking, kunt u binnen een termijn van zes weken na de dag van verzending/uitreiking van de beschikking een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van B W (tenzij in de publicatie een andere procedure is vermeld). Informatie over de beschikkingen kunt u krijgen bij de genoemde afdelingen. WADDINXVEEN - Het regionale comité van Woord Daad gaat in de komende maanden weer een aantal boekenmarkten orga niseren in het kader van de fond senwervingsactie voor de vissers in Vadarevu, India. De actie wordt gesubsidieerd door het Ministerie van Ontwikkelingssamenwerking, waardoor de opbrengst wordt verdubbeld. Een extra reden om boeken die u kunt missen be schikbaar te stellen. Boeken kun nen worden ingeleverd op onder staande adressen. U kunt ook bel len om ze te laten ophalen. Ook cd’s en theologische boeken zijn welkom. Voor Waddinxveen: M. traal: Waar loop je tegen aan als Lindhout, Alpherwetering 70, tel. je direkt of indirekt te maken krijgt met psychisch ziek zijn? Dit betreft de patiënt zelf, maar ool< zón omgeving, zoals familie, bu ren, woonomgeving, vrienden, werk, predikant/ pastor, werkers in de kerk, gemeenteleden eet. Op de derde avond gaan we in op de volgende vragen: Hoe ga je sa men op weg als patiënt en naast- betrokkenen? Wat heb je elkaar te geven? Welke plaats kan de kerkelijke gemeente hierin heb ben? Belangstellenden zijn van harte welkom, gelieve vooraf aan te melden bij Mevr. Bastiëne Prins tel 0182- 610751. a. U kunt uw oproepingskaart overdragen aan een andere kiezer die in hetzelfde stemdistrict moet zijn geregistreerd als uzelf. Voorbeeld: als u uw stem moet uitbrengen in stemdistrict 1 (in het gemeentehuis) moet uw gemachtigde ook opgeroepen zijn om daar zijn stem uit te brengen. Heeft deze persoon een oproep ontvangen om in de Stationsstraat te gaan stemmen mag hij niet zondermeer voor u gaan stemmen. U en degene die voor u gaat stemmen moeten op de oproe pingskaart in het daarvoor bestemde vak een handtekening zet ten. Geef uw kaart pas aan een ander mee, nadat uzelf heeft ingevuld welke kiezer voor u gaat stemmen. Deze kiezer kan uw volmachtstem uitsluitend gelijktijdig uitbren gen met zijn eigen stem. Hij kan bijvoorbeeld niet eerst 's mor gens zelf gaan stemmen en dan 's middags nog eens voor u gaan stemmen. b. Wi.lt u iemand in een nader stemdistrict machtigen, omdat er niemand in hetzelfde stemdistrict is aan wie u uw oproepings kaart kunt of wilt overdragen, kunt u tot uiterlijk 17 februari a.s. een schriftelijk verzoek indienen bij de burgemeester. U moet hiervoor gebruik maken van een voorgeschreven formulier dat verkrijgbaar is bij elke gemeente (burgerzaken). Als u op de dag van de kandidaatstelling (19 januari 1999) als kiezer in Waddinx veen bent geregistreerd, ontvangt als uw verzoek wordt ingewil ligd, degene die u voor u gaat stemmen, gratis een volmachtbe wijs. Deze kiezer kan uw volmachtstem uitsluitend gelijktijdig uitbrengen met zijn eigen stem. Hij kan niet eerst 's morgens zelf gaan stemmen en dan later nog eens voor u gaan stemmen. EUROPEES PARLEMENT Voor de verkiezing van de leden van het Europees Parlement geeft de Kieswet aan Nederlandse kiezers, die buiten Neder land wonen de gelegenheid om per briefte stemmen. Om per brief te mogen stemmen moet de kiezer 1. op de dag van de kandidaatstelling (28 april 1999) buiten Nederland wonen en zich hebben uitgeschreven uit het bevol kingsregister (GBA) van de laatste woongemeente, of als hij/zij op deze dag in de Ned. Antillen of Aruba woont ten minste tien jaar in Nederland hebben gewoond of werkzaam zijn in Nederlandse openbare dienst; 2. op de dag van de stemming (10 juni 1999) 18 jaar of ouder zijn; 3. gelijktijdig met zijn aanvraag om per briefte mogen stemmen een registratieverzoek indienen om als kiezer te worden geregis treerd; 4. die in een andere E.U.-lidstaat woont daarbij tevens verklaren, dat hij/zij niet in die lidstaat aan de stemming zal deelnemen. WADDINXVEEN - Op woens dag 20 januari organiseert de Ka mer van Koophandel voor Haag landen, vestiging Zoetermeer, een voorlichtingsbijeenkomst voor startende ondernemers. De voorlichtingsbijeenkomst is bedoeld om allen die: serieus be- -j 62 46 22 Inst. Sociaal Raadslieden - Meldpunt discriminatie 62 47 67 62 45 00 Sniepweg 13d 61 25 70 Andere belangrijke telefoonnummers in de gemeentegids De registratie/aanvraagformulieren (model D3-1) en de folder "Stemmen per brief/voorwaarden stemmen per brief" kunt u krij gen bij de afdeling Publiekszaken. Ook is het formulier verkrijg baar bij het hoofd van de consulaire post waaronder de woon- langs elkaar heen werken. Directeur Aad Koremans van Kreater maakte van de gelegen heid gebruik de bezoekers te wij zen op de mogelijkheden die Kre ater het bedrijfsleven biedt. In een speciale folder wordt gewezen op de mogelijkheden docenten van Kreater de muzikale omlijsting van recepties, jubilea en perso neelsfeesten te laten omlijsten met alle mogelijke genres muziek. Daarnaast geven docenten van Kreater workshops, die stimule- BINNENGEKOMEN BOUWAANVRAGEN/MELDINGEN De volgende bouwaanvragen/meldingen zijn ontvangen: - Abr. Kroesweg 54, het oprichten van een transformatorstation - Zuidplaslaan 536, het gedeeltelijk veranderen van een appartement - Nassaulaan 13, het plaatsen van veldakvlak - Nassaulaan 9, hét plaatsen van een dakkapel op het voorge- veldakvlak - Akkerwinde 30, het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning - Beethovenlaan 19, het gedeeltelijk veranderen en het vergro ten van een woning - Zuidkade 1 a, het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning - Nassaulaan 11het plaatsen van een dakkapel op het voorge- veldakvlak - Zuidkade 231, het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een woning - Boezemweg 11, het oprichten van een tuinberging De aanvragen zijn opgenomen in het Openbaar Register, dat op werkdagen tussen 08.30 uur en 12.30 uur ter inzage ligt bij de afdeling VROM. Opname in deze publicatie houdt uitdrukkelijk geen uitspraak in over de definitieve besluitvorming. In dit stadium kunt u geen bezwaarschrift indienen tegen een voorgenomen bouwplan. Het verzoek moet gericht worden aan B W van 's-Gravenhage via de consulaire post waaronder de woonplaats van de verzoe ker in het buitenland valt. Uiterlijk 29 april 1999 moet dit verzoek zijn ontvangen. Voor de Nederlandse Antillen en Aruba via het hoofd van het Kabinet van de Gouverneur. Als Nederland geen diplomatieke banden met het woonland onderhoudt, moet het verzoek rechtstreeks aan B W van 's-Gravenhage worden ver zonden. Als het verzoek om als kiezer te worden geregistreerd wordt toegekend, zorgt de burgemeester van 's-Gravenhage voor de verdere afwikkeling. De kiezer aan wie het wordt toegestaan om per briefte stemmen ontvangt per post een handleiding, een stembiljet, een brief stembewijs en een retourenvelop. Voor vragen over het stemmen per brief kunt u rechtstreeks con tact opnemen met het bureau Verkiezingen bij de gemeente 's-Gravenhage, telefoon (070)-3532835. Ib 2E INSPRAAKAVOND HERBESTRATING ZUIDKADE Op donderdag 28 januari, aanvang 20.00 uur is in het gemeen tehuis een tweede inspraakmogelijkheid over de herbestrating van de Zuidkade, tussen Burgemeester Trooststraat en Apollo- laan. Deze gelegenheid wordt u geboden omdat er veel verzoeken zijn geweest tot aanpassen van het eerdere voorstel. U kunt nu zien of uw reacties naar tevredenheid in het gewijzigde ontwerp zijn verwerkt. Stemmen in de provincie in een stembureau naar keuze. Als u niet in uw eigen stembureau kunt of wilt stemmen, maar wel persoonlijk uw stem wilt uitbrengen dan kunt u met een (gratis) kiezerspas in de hele provincie Zuid-Holland in een willekeurig stembureau gaan stemmen. Voor zo'n kiezerspas moet u schrif telijk of mondeling een verzoek indienen. a. Een schriftelijk verzoek moet u uiterlijk 17 februari a.s. richten aan de burgemeester. U moet hiervoor gebruik maken van een voorgeschreven formulier, dat op elk gemeentehuis (burgerza ken) wordt gratis verstrekt. Als u op de dag van de kandidaat stelling (19 januari 1999) als kiezer in Waddinxveen bent geregi streerd ontvangt u als uw verzoek wordt ingewilligd een kiezerspas. b. Voor een mondeling verzoek moet u uiterlijk 26 februari a.s. persoonlijk uw oproepingskaart voor de verkiezing van 3 maart a.s. bij de balie van de afdeling Publiekszaken overleggen. Uw oproepingskaart wordt dan meteen omgezet in een kiezerspas. U kunt uitsluitend met de aan u verstrekte kiezerspas aan de stemming deelnemen. Als u deze pas kwijtraakt kan geen nieuwe worden verstrekt - Coenecoop 71, het oprichten van een bedrijfspand - Dorpstraat 118, het geheel veranderen van een bedrijfsge bouw in twee bedrijfsruimten - Maarten Schoutenstraat 6, het gedeeltelijk veranderen en het vergroten van een opleidingswerkplaats - Bredeweg 14, het oprichten van een landbouwloods - Roosje Voshoeve 4, het gedeeltelijk veranderen en het ver groten van een woning

Weekblad voor Waddinxveen | 1999 | | pagina 3