vijfde bij ABN Amro Cup Gouwestaete Flyers dames strijdend ten onder Clubkampioenschappen van jubilerende reddingsbrigade Jansen ondanks afwezig heid nog koploper WSV Martin Loef clukampioen senioren Kwiek B-diploma zwemmen Nesselande mist aanvalskracht Moerkapelle knokt zich naar winst Bingo in Het Zuidhonk Koppel- klaverjassen Klaverjassen bij WSE Korbis Fl ongeslagen Zanglust zoekt leden Data General verslaat Rijnmond Lampion- optocht voor koningin Uitslagen sjoelen Geen 7 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN ontvangen? Bel 0182 - 63 03 32 Kaartavond De Gouwe Rijders WADDINXVEEN - Autoclub ‘De Gouwe Rijders* uit Waddinxveen organiseert op 28 januari aan staande hun traditionele kaart avond. as- PAGINA 27 I De jubileumrace was één van de onderdelen van de clubkampioenschappen van de reddingsbrigade. (Foto: Sjaak Noteboom). Ij game eer aan laten. WADDINXVEEN - Gouwebad De Sniep was vrijdag avond het toneel van de jaarlijkse clubkampioenschap pen van de Waddinxveense Reddings Brigade. De kam pioenschappen waren ook deze keer weer erg geslaagd en hadden bovendien een extra feestelijk tintje in ver band met het 25-jarig bestaan van de WRB. Verdeeld over vijf leeftijdscategorieën streden maar liefst 116 deelnemers om de jubileum-medailles. De wedstrijd be stond voor alle deelnemers uit de dezelfde twee onder delen. Voor het eerste onderdeel moesten er twee ba nen worden gezwommen: heen moesten de deelnemers schoolslag zwemmen, met de ogen duidelijk boven de waterspiegel, en op de terugweg rugslag, waarbij een de jongens voor Bas Broeders. Zij ontvingen een extra grote jubileum-medaille. In de leeftijdscategorie 8-10 jaar legden Sanna van Ness en Glenn Schaf beslag op de eerste plaatsen; in de cate gorie 11-13 jaar waren dat Jeffry Blazer en Bianca Hams- tra; in de groep 14-16 jarigen Bert Démoed en Aletta Schwiebbe; en in de groep zwemmers ouder dan 16 jaar waren de hoofdprijzen voor Wesley Blazer en Ilse Ha- zebroek. Ook de deelnemers die buiten de prijzen vielen gingen tot slot niet met lege handen naar huis. In plaats van het gebruikelijke vaantje kreeg iedereen voor de gelegen heid een leuke standaard van de WRB. Christel de Vries met 31 pun ten. Jongens adspiranten 3 liet het in de eerste helft afweten en de toen opgelopen achterstand (II- 41) werd niet meer goed ge maakt, terwijl de jongens in de tweede helft goed tegenspel bo den en de achterstand beperkt wisten te houden. Uitslag 41-73. Topscoorder: Jordy Waarts met 16 punten. Jongens mini’s 2 had alleen in de eerste en derde periode echt te genstand, maar in de beide andere werd een grote voorsprong op gebouwd, Uitslag 44-16. Tops coorder: Niels Frijters met 10 punten. A.s. vrijdag 29 januari in de Dui kelaar om 21.00 uur Heren I te gen Archipel een zgn vierpunten wedstrijd). Zaterdag om 19.00 uur Jongens junioren tegen Jum pers. WADDINXVEEN - Op vrijdag 29 januari is er koppelklaverjassen in de S.V. Oranjewijk. Aanvang is 20.00 uur en het eerste kopje koffie is gratis. Het inschrijfgeld is 10,— per koppel. Tot ziens aan de J.W. Frisoweg. WADDINXVEEN - Voetbalver eniging WSE houdt op vrijdag avond 29 januari weer een klaver- jasavond in het clubgebouw aan de Willem de Rijkelaan in Wad dinxveen. De kantine is open om 19.00 uur, de kaartavond begint om 20.00 uur. Het inschrijfgeld van de klaverjas- avond bedraagt ƒ3,-. Het eerste kopje koffie is gratis. Er zijn wederom leuke prijzen te winnen. Iedere belangstellende is welkom. De aanvang is 20.00 uur. Tijdens deze avond worden 4 ronden ge speeld. Men hoeft geen lid te zijn van on ze vereniging, dus iedereen is van harte welkom. Na het kaarten zal er een prijsuitreiking plaats vin den. Onze kaartavonden worden gehouden in: Hotel Café Restau rant ‘De Unie', Kerkweg-Oost 226 te Waddinxveen. niorengroep. Uitgekeken werd naar de - bijna traditionele - finale tussen Ie teamspelers Wim van Wageningen en Ronald Verboon, maar dat pakte dit jaar anders uit. Wim van Wageningen, niet in vorm, verloor in zijn poule van zowel Paul van der Hart als Mar tin Loef en was daarmee uitge schakeld. Ronald Verboon strui kelde in de kwartfinale over Barry Loef en kon verder ook alleen toekijken. Teamgenoot Kees Vos werd in de kwartfinale uitgescha keld door Dennis Pronk. Een eindronde dus zonder spelers uit het eerste team en dat was even vreemd, maar niet minder span nend. John van Spengen (team 3) moest het in de halve finale opne men tegen Barry Loef. Twee spe lers die er allebei op gebrand wa ren om de finale te mogen spelen. Een prachtige wedstrijd die uit eindelijk met 23-21/21-18 eindig de in het voordeel van Barry. Niet minder spectaculair was de andere halve finale tussen team genoten (team 3) Martin Loef en Dennis Pronk. Nadat Martin de Ie game met 21-15 had gewon nen, kwam Dennis goed terug met 17-21. De derde en beslis sende game wist Martin echter met 21-13 naar zijn hand te zet ten. Een aparte finale dus dit jaar tus sen de broers Martin en Barry Loef. Iedereen ging er eens goed voor zitten, in afwachting of het Barry zou lukken zijn oudere broer te verslaan. Maar Martin, die uitkomt in de hoogste compe- titieklasse van de afdeling Gouda, liet zich niet verrassen. Ze ken nen eikaars spel door en door en Martin liet zijn extra ervaring blij- WADDINXVEEN - In het Gou webad ‘de Sniep' te Waddinxveen is op dinsdag 19 januari 1999 weer voor het B-diploma ge zwommen. De beoordelingscom missie bestond uit Rob Hoger- brugge en Cock Slagter. Er waren 18 kandidaatjes die allemaal zijn geslaagd. De namen van de kinde ren die hun B-diploma gehaald hebben, zijn: Kimberley van Wijk, Fabienne Spruyt, Dennis den Har- tog, Patrick van Leeuwen, Daan van Adrichem, Sanne Spetter, Fenny Postma, Yousef Mugrabi, Stefano Hogenelst, Roald v.d. Ak ker, Gabrielle Windhorst, Dennis van der Lans, Bianca van Veelen, Gioia van Vliet, Chrissy Schinkel, Marnix van Tol, Jordy Hoogen- doorn en Jeremy Houtman. WADDINXVEEN - Het Fl jeugd- team van Korbis heeft opnieuw gewonnen. Slechts een keer speelde het team van Gerben en Mels gelijk, alle an dere wedstrijden werden gewon nen. Zaterdag wonnen zij in Moordrecht van IJsselvogels met 3-6 en staan daardoor trots bo venaan. Dl won ook met 3-6 van Oranje Nassau, het team van Arnout en Jan Willem staat ook bovenaan in hun competitie. C3, het team van Hinse won in een spannende wedstrijd bij Vi tesse met 2-3 en staat in de mid denmoot, B2 won bij Thor ruim met 2-11 en ook het team van Mark en Jan staat op de bovenste plaats. ZEVENHUIZEN - Het gemengde koor Zanglust uit Zevenhuizen kan nog leden gebruiken. Vooral bassen en tenoren zijn welkom. Dames zijn ook gewenst. Dinsdagavond van 20.00-22.00 uur wordt gerepeteerd in dorps huis Swanla. ken door zich niet door het jeug dige enthousiasme van zijn broer te laten verrassen. Een mooie fi nale van deze clubkampioen schappen die door Martin Loef werd gewonnen met 21-17/21- 16. Uitslag:!: Martin Loef (team 3), 2: Barry Loef, 3: John van Spengen (team 3),4:Dennis Pronk (team 3). Uitslag: I :Andre te Paske, 2: Hans Smit (team 14), 3:Rob Kuijpers (team 14), 4: Roy Hornung (team 15). Op 15 januari speelden de senio ren uit de competitieklasse 4- prom. en 3-degr./prom. hun kam pioenschap. De tien deelnemers werden ondergebracht in twee vijfkampen, waarbij de nrs. I en 2 doorgingen naar de kruisfinale. De eerste halve finale ging tussen poulewinnaar Marco Heerdink en Sjaak loef (21-17/24-22), de 2e andere halve finale werd met 21- 14/14-21/21-16 gewonnen door Martin van Tol, ten koste van Le on Gutz. De finale tussen Martin van Tol en Marco Heerdink lever de vooral een spannende I e game op. Bij de gelijke stand 20-20 werd om en om geserveerd tot een verschil van twee punten is bereikt. Het werd uiteindelijk 31- 29 voor Martin, een uitslag die niet vaak voorkomt. In de tweede game kwam Martin al snel op voorsprong die hij niet meer uit handen gaf (21-14). Uitslag: I: Martin van Tol (team 7), 2: Marco Heerdink (team 10), 3:Leon Gutz (team II), 4: Sjaak Loef (team 10) Vrijdag 22 januari was het de beurt aan de ‘top’ van Kwiek, spelers die uitkomen in de 2e klasse en hoger. Zeven tien deelnemers, verdeeld over vier poules, leverden fraaie en vaak spannende wedstrijden op. De vijftienjarige Barry Loef was gastspeler. Hij speelt in de lande lijke jeugdcompetitie bij het Ha- zerswoudse Avanti maar is nog steeds lid van Kwiek, waar hij ook regelmatig traint. Hij speelde met dispensatie mee in de hoogste se- stokje boven water moest worden vastgehouden. Het tweede onderdeel bestond uit het zwemmen van twee banen met een speciale jubileum-hindernis. Zowel op de heen- als op de terugweg moesten de zwemmers nu onder een touw doorduiken en zich door een grote trekkerband wurmen, terwijl zij onderweg bovendien een ring moesten oppikken van een lijn die boven het water gespannen was. De kampioenschappen werden geopend door de jong ste leden van de WRB, de leeftijdsgroep jonger dan 8 jaar. Aangevuurd vanaf de tribune maakten zij er een spetterende wedstrijd van, waarbij de snelste tijden bij de meisjes werden geklokt voor Naomi Alphenaar en bij ZEVENHUIZEN - De wedstrijd tegen hekkesluiter Rijnmond was voor Data General coach van Yperen een goede gelegenheid zijn met een vormcrisis worste lende volleybalselectie weer op orde te krijgen. Via de setstanden 13-15/15- 10/15-8 werd met 3-0 gewonnen van Rijnmond. Volgende week wacht Data Ge neral een zwaardere proef in de uitwedstrijd tegen middenmoter Flamingo’s uit Gennep. WADDINXVEEN - De 18e ron de van de huishoudelijke compe titie van de Waddinxveense Schaakvereniging WSV werd af gelopen donderdag afgewerkt. Eveneens vonden enkele wed strijden voor de WSV-beker plaats. Koploper B. Jansen, wist on danks zijn afwezigheid, zijn posi tie te behouden, hetzelfde geldt voor P. de Louw, die de tweede plaats bezet. Door de op de derde plaats bi vakkerende L. Willemen werd een achterstallige bekerwed strijd gespeeld, die tegen W. Hennink in een zege werd beëin digd, zodat de winnaar zich voor de kwartfinale wist te plaatsen en nu E. Philipse als volgende tegen stander zal moeten verslaan om de halve finale van de WSV-be- ker te bereiken. De eerste speler, die zich wist te plaatsen bij de laatste vier bleek deze avond A. Kardol, die knap met de zwarte stukken J. van Oort op een nederlaag wist te zetten. In de top werd N. Dannis(6) enigszins teruggezet, waarvoor de goed spelende E. Philipse(4) verantwoordelijk was. R. Dannis (5) wist knap H. Smitskamp (8) op remise te houden en W. v.d. Hoek(7) deed goede zaken tegen H. de Roodt(9), die tengevolge van deze nederlaag uit de top 10 werd verdreven. Verder wist T. Goor zich in de top 10 te handhaven door een ij zersterke overwinning tegen L. v.d. Haven. en Christa Geurts ieder met 9 punten. Jongens junioren 2 behaalde hun tweede overwinning in de nieuwe competitie. Maar ook deze was zwaar bevochten. De eerste helft leek er geen vuiltje aan de lucht en er werd makkelijk de pauze gehaald met een 24-15 voor sprong. In de tweede helft leek het wel of iedereen de opvolger wilde worden van Michael Jordan. De een wilde nog mooier scoren dan de ander, met het gevolg dat veel gemist werd en Jumpers aar dig dichterbij kon komen. Geluk kig kreeg de coach Peter van Leeuwen de concentratie bij de jongens terug. Uitslag 50-43. Topscoorder: Erik de Bruijn en Hubert Wensink, ieder met 14 punten. Jongens adspiranten 2 had geen moeite met Forwodians. regelma tig scorende liepen de Waddinx- WOENSDAG 27 JANUARI 1999 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN op de lOOm vrije slag in l.l I.94, voor Saskia Captein op de lOOm schoolslag in I.3I.26 en tenslotte voor Mark Nahon op deze zelfde afstand in een tijd van l.l4.18. Goede individuele prestaties werden verder nog geleverd door Estrella van Zoest op de lOOm vrije slag met een tijd van 1.25.45 en door Denise Bouw meester met een tijd van 1.04.96. Op de lOOm vlinderslag was Wendy Bezemer goed voor 119.59. Ramona Linting deed het goed op de lOOm schoolslag met een tijd van 1.26.70. Bij de jongens was er voor Mi chael Jongenengel een tijd van 1.28.38 op de lOOm schoolslag. Tenslotte was er op de estafette 4xl00m wisselslag dames een 6e plaats. Met Kim Middendorp, Inge v.d. Schier, Denise Bouwmeester en Denise de Riet in de gelederen zwommen zij in het sterke deel nemersveld een knappe 4.46.60. Bij de heren deden Mark v.d. Schier, Jan Willem v.d. Hoek, Marcel Zijderhand en Mark Na hon het iets beter en werden in een tijd van 4.17.5I 5e. Al met al waren deze tijden goed voor een 5e plaats overall, wat in dit sterke deelnemersveld een flinke prestatie is. WADDINXVEEN - In wijkge- bouw Het Zuidhonk wordt zater dagavond 30 januari een Bingo- avond gehouden. De prijzenpot bestaat weer uit mooie prijzen. Er wordt naast de 8 ’gewone’ rondes ook een Su- perronde gespeeld. Voor elke ronde is een bingobriefje nodig: totaalprijs ƒ12,50. Aan het eind van de avond wordt er een loterij gespeeld met leuke prijzen en een hoofdprijs ter waarde van ƒ50,-. De lootjes kosten ƒ1,- per stuk (I I voor ƒ10,-). De bingo begint om 20.00 uur; de zaal is open om half acht. WADDINXVEEN - Vrijdag 29 januari organseert Stich ting De Wingerd een lam pionnen optocht in de wijk Groenswaard III. Dit ter ere van de verjaardag van Ko ningin Beatrix. Onder leiding van een echt muziekkorps zal de tocht om 19.00 uur starten van af het Wingerdveld, waar we na een wandeling door de wijk ook weer zullen eindi gen. Verkoop van lampion nen met toebehoren zal van af 18.30 uur plaatsvinden aan het wel bekende veld. Bewoners van de wijk wordt verzocht om bij het horen van de muziek, hun huisver- lichting te temperen, zodat de lampionverlichting des te meer opvalt. WADDINXVEEN - In Aalsmeer werd afgelopen zaterdag tra ditiegetrouw de ABN-AMRO cup gehouden. In deze sterk be zette wedstrijd kwam de Gouwestaete met flink Wat per soonlijke (geld) prijzen naar huis. men knokken voor een beter re sultaat. Jammer was het dat op enkele toch wel belangrijke mo menten makkelijke scores wer den gemist. Dit leidde wel naar een -qua kijkspel- leuke strijd, maar terugkomen in de wedstrijd tot op vijf punten was het maxi male haalbare. Uitslag 53-65. Topscoorder: Anita van Unen met 19 punten. Dames 3 speelde ook tegen Lei derdorp en ook hier was het sco- reverloop identiek aan dat van Dames I. Dames 3 keek halver wege de eerste helft tegen een achterstand aan van 4-19, voordat coach Patrick Hogendam de da mes op de rails kreeg. Hierna bleef het gelijk opgaan met een toch wel iets beter Flyers, maar dat was niet genoeg om de ach terstand om te buigen in een overwinning. Uitslag 42-53. Tops coorders: Anja Vink-Schwiebbe veners steeds verder uit. Via een ruststand van 23-10 werd er ge wonnen met 48-20. Topscoor der: Harm-Jan Langelaar met 10 punten. Ook Meisjes kadetten I had een makkelijke middag tegen Zoebas. De eerste helft liep het nog wat stroef - ruststand 24-1 I - maar in de tweede helft ging het ge smeerd. De scoringsmachine liep op volle toeren en via 50-22 werd de eer ste overwinning binnengehaald. Uitslag 74-33. Topscoorder: Mi chelle Kars met 23 punten. Meisjes adspiranten I had tot de achttiende minuut nog kans op de overwinning. De stand was toen 44-46. Maar de eindsprint van Jumpers werd de Waddinxveense meisjes fataal en men bleef on danks een goed gespeelde wed strijd met lege handen achter. Uitslag 46-54. Topscoorder: In de subtop werd een nederlaag geleden door L. Ellers tegen H. van Woudenberg en B. David speelde sterk in de subtop door nu A. Versluis op een nulletje te trakteren. T. van Nieukerke zak te langzaam weg naar het mid dengedeelte door zijn verlies te gen A. Prins. In de grote middengroep positie ve uitslagen voor T. Wiersma, G. v.d. Knaap, J. Muit, H. van Offe ren en A. Hennink tegen respec tievelijk D.J. van Offeren, J. v.d. Heiden, H. Stam, C. Alblas en P. van Offeren. Prima resultaat van C. Klaassen, die nu met een fout loos eindspel A. v.d. Starre met lege handen achterliet, punten- delingen werden genoteerd in de partij tussen E. Hildebrand en H.E. van Offeren, tevens tussen F. Ritter en T. Kuiper. In de kelder van de schaakdivisie de volle winst voor M. Moerland tegen H. Ponsioen, waarbij de winnaar zich in de grote midden groep wist te spelen. H. Verwaal kon het niet bolwer ken tegen J. de Bock en zakte zo wat verder naar de onderste plaatsen, eindelijk na een lange serie nederlagen de volle winst voor J. van Sandijk tegen nieuw komer J. van der Ree en als laat ste vermelding opnieuw een ne derlaag voor T. Bronk, die door E. Hennink werd geleverd, waar bij nog even moet worden aange tekend, dat deze (ex- jeugdlid)speler en jongste Hen- nink-schaaktalent zijn eerste schaakseizoen bij de senioren zich leuk weet te manifesteren. MOERKAPELLE - Het eerste team van schaakvereniging Moer kapelle speelde zijn vierde wed strijd in de Promotieklasse RSB thuis tegen Wilhelm Steinits I uit Rotterdam. Er werd begonnen met een 0-1 achterstand omdat Ben van Geffen had vooruitge speeld en verloren. Maarten Vroegindeweij bracht al snel de I- I op het scoreformulier, maar va der Wim en broer Wouter verlo ren beiden en het stond 1-3. On der grote spanning brachten Jesse van Elteren en Dick Bac de stand terug naar 3-3. De I 3-jarige invaller Hugo van El teren schoof toen ogenschijnlijk ijzig kalm zijn voordelige stelling naar winst en het was 4-3. Op het eerste bord won teamcaptain Gerard van Ommeren tenslotte zijn eindspel op briljante wijze en de 5-3 overwinning was een feit. Dit tot grote, vreugde van de Op Moer-bewoners, die ongeslagen de Rotterdamse Schaakbond aan voeren. Er zijn nog drie wedstrij den te gaan. ZEVENHUIZEN - De tweede Champions League wedstrijd van Nesselande speelde zich afin Por tugal, alwaar Nesselande tegen SC Espinho de krachten ging me ten. In een anderhalf uur durende wedstrijd wisten de Portugezen de winst via de setstanden 22- 25/25-16/25-18 en 25/15 met 3-1 te pakken. Voor Nesselande staat in de Champions League aanstaande woensdag 27 januari de Europees kampioen tegenover hun. Casa Modena uit Italië zal om 20.30 uur de strijd aanbinden met Nesselan de in het dorpshuis Swanla. Bij Modena zal vanwege een blessure Bas van der Goor niet in het veld staan. In de competitie speelde Nesse lande na een vertraagde terug keer in Nederland uit Portugal, zaterdag in de competitie tegen Kras SterVakanties/VoCaSa in Nijmegen. In een wedstrijd die voor Nesselande goed begon, wer de winst op het eind in de vijfde set knullig uit handen gege ven. Via de setstanden 21-25/19- 25/25-19/25-22/10-16 ging de winst met 3-2 naar VoCaSa toe. Zaterdag speelt Nesselande om 19.00 uur tegen het Dordrechtse Control Technique/Ekspalvo in het dorpshuis Swanla. WADDINXVEEN - Bij Tafelten nisvereniging Kwiek is afgelopen vrijdag de laatste ronde gespeeld van de clubkampioenschappen voor senioren, seizoen ’98/’99. De finale werd - verrassend - ge speeld door de broers Martin en Barry Loef, waarbij Martin de titel opeiste. De clubkampioenschappen bij de senioren worden in drie poules gesplitst. Vrijdag 11 december jl. was het de beurt aan de C-poule, bestaan de uit spelers van de competitie- klassen 5-degradatie, 5-promotie en 4-degradatie. De twaalf deelnemers werden ondergebracht in drie vierkam pen, waarna de winnaars en de beste nr. 2 een halve finale ronde speelden. Het waren Hans Smit (team 14) en Roy Hornung (team 15) die de Ie halve finale speel den. In de eerste game had Hans Smit niet veel moeite en won met 21-15. De tweede game gaf een ander beeld te zien maar werd toch met 22-20 door Hans ge wonnen. De 2e halve finale ging tussen Rob kuijpers (team 14) en nieuwko mer Andre te Paske. In een span nende partij, waarbij de twee aan elkaar gewaagd waren, ging Andre te Paske met de eer strijken door met 27-25, 21-18, 16-21 te win nen. De finale ging dus tussen Hans Smit en Andre te Paske. Ook hier een spannende opening, die door Andre met 23-21 werd gewon nen. Hans kwam in de tweede ga me goed terug en won met 21-17 maar in de beslissende moest hij met 21-18 de Andre te Paske WADDINXVEEN - Flyers Dames I verloor van Leiderdorp en valt terug in de onderste helft van de middenmoot. Ook was er verlies van Dames 3 tegen Leiderdorp 3. De jeugdteams deden het beter en winst was er voor Meisjes ka detten IJongens adspiranten 2, Jongens junioren 2 en Jongens mi ni’s 2. Meisjes adspiranten I verl oor in de laatste minuut van Jum pers. Ook Jongens adspiranten 3 verloor en wel van Lokomotief. De wedstrijd van de dames was er een van twee ploegen met twee verschillende speelstijlen. Het spel van Leiderdorp was technisch beter verzorgd, terwijl Flyers het moest hebben van de inzet. Bewonderenswaardig was de in stelling van Flyers. Na een snel opgelopen grote achterstand bleef de ploeg vertrouwen hou den in hun eigen kunnen en bleef WADDINXVEEN - De uitslagen van het sjoelen zijn als volgt: 1 Andre van Gemeren 1409, 2. Dick Dros 1406, 3. W. Slinger land jr. 1403. Klasse B: IDirk Jan van Drunen 1374, 2. Teus Visser 1341, 3. Pe ter van Leeuwen 1311. Klasse C: I. Cor van Gils 1253, 2. J. Ridder 1215, 3. David Sinnema 1207. Klasse D: I. A.L. Warmelink 1149, 2. M.C.Taktor 1145,3. Cor Kersbergen 1102. Het gemiddelde van deze avond was I 19.85. Het gemiddelde van de vereniging is 115.640. Het to taal van de vereniging is 488374.000. Vooral het duo Nanda Gerling en Danielle Bruggeling baarde opzien. Bij de meisjes ’86 el sleepten zij maar liefst twee Ie plaatsen twee 2e plaats en twee 3e plaatsen weg. Op de lOOm vrije slag werden zij eerste en tweede in resp. 1.04.91 en 1.05.81. Op de lOOm vlinderslag was het weer plaats I en 2 in resp. 1.14.12 en 1.15.34 Op de lOOm rugslag was er voor Nanda een 2e plek in 1.16.07 en een PR voor Danielle van 118.77. Ook Kim Middendorp deed het goed bij de dames. Op de lOOm rugslag werd zij 2e in 1.07.79. Op de lOOm schoolslag was er ten slotte nog een PR van 1.20.95. Joost Krommenhoek was op dreef bij de jongens ’84 el. Door de lOOm vlinderslag te winnen in 1.01.57 en de 100 m vrij in 0.55.81 Ook voor hem was er nog een PR op de lOOm schoolslag van 1.15.75. Ook was er een PR voor Mike Facey op deze afstand in 1.21.26. Jim van Leeuwen deed het bij de jongens ’86 el. Goed door bij de lOOm schoolslag 2e te worden in 1.27.00 en een PR te zwemmen op de lOOm vlinderslag in 1.09.76. Ferry Boon droeg zijn steentje bij door 3e te worden op de lOOm rugslag jongens ’88 el. Met een tijd van 1.26.95. Op de lOOm vrije slag was er voor hem een PR van 1.14.34. Ook Denise de Riet was goed voor twee PR’s. Op de lOOm rugslag en schoolslag met resp. 1.18.47 en 1.28.55. Verder wa ren er PR’s voor G reetje van Eijk op de lOOm vlinderslag in 1.24.45, voor Kim van Egmond •SS»* 5*. -

Weekblad voor Waddinxveen | 1999 | | pagina 27