Ze smelten de kazen EUROTHERM B.V. Service Technicus m/v MEDEWERKER Adecca Het Nieuwe Werken CONCURRENT! verkoop medewerkerv/m ALL-ROUND MACHINE-/ PROCESOPERATORS m/v DRUKKERIJ ROGGEVEEN! VERMEULEN BV ALL-ROUND STORINGS-/ ONDERHOUDSMONTEUR m/v KeukenConcurrent, a DRUKKERIJ ERU Kaasfabriek BV MEDEWERKER f nr Omdat u op de centen bent... BUITENMONTEUR EN B1NNENDIENST-MEDEWERKER (M/V) Fa. J.C. NIESINC iSiiliBI Telefoonnummer: (010) 411 32 22 die ons orderpakket kan verwerken. s P&0 Voor onze drukkerij zijn wij op zoek naar een zelfstandige all-round DISTRIBUTEUR WADDINXVEEN (m/v) Teammedewerkers m/v ■■SSL' t Postbus 2125, 3440 DC Woerden. ■■■■■K^. Services Rijn en Gouwe zoekt een Dagblad van Verkoopmedewerker winkel m/v Hoofd verkoop groothandel m/v In maart start de opleiding voor Verkoopmedewerker v/m op diverse Shell stations. Zowel voor parttimers als fulltimers. 8®z§ilSSênisatie ter wereld Roggeveen Vermeulen BV is een import groot- en detailhandel van tuinmaterialen, die worden gebruikt in de Weg- en Waterbouw en siertuinen. WWV GK/WvW - WOENSDAG 10 FEBRUARI 1999 PAGINA 22 ■Hw DLV Adviesgroep N.V. dan ben jij de aangewezen persoon die wij zoeken. De werkzaamheden bestaan uit het gereedmaken van niet bezorgde- EUKEN E I L R A NI E U I M A offsetdrukker/ chef drukkerij m/v ERU Wf.'w ww*lT"lw,1f' MWfe I Wij bieden: Een interessante, zelfstandige, afwisselende maar bovenal uitdagende functie, uitstekende carrièremogelijkheden binnen een bedrijf dat zijn leidinggevende marktpositie verder wil uitbouwen. Werken bij een onderneming met een toekomstvisie, waarbinnen plaats is voor gemotiveerde mensen met eigen initiatief en doorzettingsvermogen. Goede salarisregeling en secundaire arbeidsvoorwaarden. Eurotherm gevestigd te Alphen aan den Rijn is als onderdeel van de wereldwijd opererende Siebe groep een toonaangevend leverancier van elektronische meet- en regelapparatuur voor industrieel gebruik. Het uitgebreid en kwalitatief hoogwaardig leveringsprogramma omvat o.a. temperatuur- en procesregelaars, DC/AC-aandrijvingen, recorders en thyristor units. Wegens uitbreiding zoeken wij op korte termijn een Functie-omschrijving: Na een grondige producttraining wordt u geacht om, zelfstandig en in teamverband, reparaties uit te voeren aan onze elektronische meet- en regelapparatuur. U bent mede verantwoordelijk voor de technische "Helpdesk”, waarbij u vragen van onze afnemers met betrekking tot onze producten snel en correct afhandelt. Reparaties worden vaak op component-niveau uitgevoerd, waardoor een goede kennis van elektronica noodzakelijk is. Wij vragen: Opleiding of ervaring bij voorkeur op MTS (elektronica)niveau. Een representatief en enthousiast persoon met gevoel voor commercie en een professionele instelling. Goede kennis van de Engelse taal, rijbewijs (B), ervaring met het werken met computers, woonachtig in de omgeving van Alphen aan den Rijn. Als dit alles u aanspreekt, zien wij uw sollicitatie inclusief C.V. met belangstelling tegemoet. U kunt uw sollicitatie richten aan: Eurotherm B.V., Genielaan 4, 2404 CH Alphen aan den Rijn, t.a.v. de heer B.P. Saas. Voor meer infor matie kunt u contact opnemen via telefoonnummer (0172) 41 17 52. Wij hanteren een 36-urige werkweek, waarbij zowel een 4-daagse als een 5-daagse werkweek tot de mogelijkheden behoort. Wij bieden een zeer aantrekkelijk inkomen en primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden volgens de grafimedia CAO. Belangstellenden nodigen wij uit een afspraak te maken met: Ben JJ. Overbeek, telefoon 0348-561478. Onder zijn of haar werkzaamheden vallen: het drukken met een splinternieuwe 2-kleuren GTO met omkeertrommel en nummerinrichting; het indrukken met een HDA; het voor- en nabewerken van orders. die in teamverband ons moderne machinepark zowel elektronisch als mechanisch onderhoudt en eventuele storingen op een efficiënte wijze verhelpt. Geboden wordt: - een afwisselende baan met een grote mate van zelfstandigheid in een groeiende organisatie; - een goed pakket primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor nadere informatie over beide functies kunt u contact opnemen met onze productieleider dhr. J.J. van der Goes, aan wie u ook uw schriftelijke sollicitatie met c.v. kunt richten. In verband met nieuwbouw van onze fabriek in Woerden en daarmee gepaard gaande uitbreiding van activiteiten, zijn wij op zoek naar een aantal: die na een gedegen interne opleiding, in staat zijn op verschillende afdelingen zelfstandig een of meerdere productiemachines te bedienen. Geboden wordt: - een afwisselende baan met een grote eigen verantwoordelijkheid; - een goed pakket primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Onze relatie, Handelskwekerij P. de Groot en Zn. te Leidschendam, produceert als tuinbouwbedrijf seizoensgebonden sierproducten zoals perkgoed en bloembollen 'op pot'. In het totaal gaat het daarbij om zo'n 40 miljoen stuks per jaar. De producten zijn divers, waardoor ook de werkzaamheden binnen het bedrijf zeer afwisselend zijn. Door de sterke groei van het bedrijf zijn wij op zoek naar Heeft u vragen of wilt u meer informatie, neem dan contact op met Ernst Bareman, 0348-419444 of 06-54278962. Of stuur uw sollicitatiebrief naar: Je werkzaamheden zullen bestaan uit het monteren en onderhouden van buitenreclame. Verder het beplakken van borden, lichtbakken en auto's. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: Roggeveen Vermeulen BV T.a.v. Dhr. A.A. van Veen, Laag Boskoop 98, 2771 GZ Boskoop. Roggeveen Vermeulen BV is gevestigd aan het Laag Boskoop 98 te Boskoop, tel. 0172-213200. Wat we van jou vragen: klantvriendelijke instelling; wisselend inzetbaar; een goede rekenvaardigheid; eigen vervoer; parttime of fulltime beschikbaar. Heb je interesse in één van de functies, Bel dan: 0172-470818 en vraag naar Patrick Of stuur je sollicitatiebrief naar: Adecco Detachering o. v.v. Verkoopmedewerker Posthoornstraat 6d 3011 WE Rotterdam De topverkoper die bij ons aan de slag wil hoeft zich alleen maar bezig te houden met dat wat hij leuk vindt: verkopen. Verkoop de keuken, vul de orderbon in, maak een tekening en lever deze in bij de verkoopleider. De verdere Uw taken U organiseert de dagelijkse werkzaamheden rond de verkoop en inkoop van het assortiment en administreert de verkoop. Voor de strategische aankoop op de veiling (voor de groothandel) bent u het eerste aanspreekpunt. U houdt zich hiervoor goed op de hoogte van de prijs- en kwaliteitsontwikkeling. Daarnaast geeft u leiding en begeleiding aan het personeel van de groothandel. In nauwe samenwerking met de algemeen bedrijfsleider coördineert u de gehele bollen lijn. Wat vragen wij van u? een M.Tu.S.-opleiding of enkele jaren ervaring; kennis van perkplanten; financieel en administratief inzicht; goede contactuele eigenschappen; zelfstandigheid en besluitvaardigheid. WIJ VRAGEN: Ervaren keukenverkopers maar ook leergierige beginnende verkopers. Goede algemene ontwikkeling en uitdrukkings vaardigheid. Eerlijk, betrouwbaar en representatief. Verkoopleiders WIJ BIEDEN: Training 8 Opleiding Keukentechniek (6 weken aaneengesloten). Permanente Training 8 Opleiding commerciële communicatieve vaardigheden. Coaching en begeleiding door ervaren management en topverkopers. Vaste ondersteuning ‘on the job’. Voldoende scoringskansen door toplocaties. Inmeten, bestellen, montage, service en administratie is volledig uitbesteed Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Na 5 jaar een bonus van minimaal ƒ25.000,- netto. i Uw taken U bent verantwoordelijk voor de verkoop in de winkel te Voorschoten en houdt de administratie bij van de dagelijkse inkomsten. U zorgt ervoor dat de planten er goed bijstaan en bent attent op ziekten en plagen. U bent de spil tussen de kwekerij en de winkel. Wat vragen wij van u? een brede kennis van planten; commerciële vaardigheden; een klantgerichte opstelling; creativiteit; een goede omgang met mensen; bereidheid om aan te pakken. Uw taken U werkt zowel binnen, in de kassen en de transporthal, als buiten. Met een team verricht u tal van teeltwerkzaamheden zoals zaaien, poten, oppotten, overpotten, water geven en onkruid bestrijden. Daarnaast maakt u de producten klaar voor de veiling, voor bestellingen en/of vervoer. Wat vragen wij van u? bereidheid de handen uit de mouwen te steken; interesse in het bedrijf en de producten; in teamverband kunnen werken; doorzettingsvermogen en verantwoordelijkheidsbesef. Onze relatie biedt voor alle functies: een prima salaris volgens de CAO-tuinbouw; een prettige werkkring. P&O Services bv Burg. R. van den Venlaan 13, 4191 PL Geldermalsen Postadres: Postbus 66, 4190 CB Geldermalsen Tel.0345 - 576 660, Fax 0345 - 572 940 E-mail: p&o.services@dlv.agro.nl Voor nadere informatie kunt Gouwe (0182) 59 15 15 Postbus 7 3440 AA Woerden Tel. (0348) 57 84 11 ■■W Boomkwekerij - Potcultures - Cytisus Voshol 19 2771 NK Boskoop Tel. (0172)21 57 37 Fax (0172) 21 82 20 B O S K O O P NI Wij zoeken per 1 mei of eerder een energieke boomkwekerij/. Tevens zoeken wij een: IWIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII^ '4' u bellen afwikkeling van de order hebben we uitbesteed, je kan je dus voor de volle 100% richten op de verkoop. Interesse? Bel ons van ma t/m vr tussen 9.00 17.00 uur. Vraag naar Heidy of Heleen. Solliciteren? Schrijf dan een brief naar P&0 Services. Voor meer informatie over de functies én over de handelskwekerij kunt u contact opnemen met Hans Oostveen, P&O-consultant, telefoon 06 51335220. T De KeukenConcurrent is de snelstgroeiende keu kenzaak van Nederland die, als gevolg van de lAVnprflpIl snelle expansie op zoek WwUdUdl is naar enthousiaste medewerkers. De unieke formule (alleen keukens tussen de 2.500,- en 12.500,- gulden) blijkt zo Wat we jou bieden: werk op meerdere stations; een jaar contract op maat; opleidingen en stage; dag-en wisselende diensten, ook zaterdag en zondag mogelijk. A.T.P. Productions is een reclamebureau, gespecialiseerd in licht- en gevelreclame, te Alphen aan den Rijn. Voor de versterking van onze binnen- en buitenteam zijn wij op korte termijn op zoek naar een: Functie-eisen: - opleiding MTS Elektro of gelijkwaardig; - enige jaren relevante ervaring; - flexibele "no nonsense” instelling; - bereidheid tot werken in ploegendienst. Functie-eisen: - opleiding LTS/MAVO-niveau; - ervaring in de levensmiddelenindustrie is een voordeel; - gevoel voor netheid en hygiëne; - flexibele "no nonsense” instelling; - bereidheid tot werken in ploegendienst. Bezit jij de volgende eigenschappen Enthousiast Handig en netjes Geen 9 tot 5 mentaliteit In het bezit van een LTS of MTS-diploma Leeftijd 18 tot 30 jaar In het bezit van een rijbewijs B(E) iiiliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiin i Geen dag is hetzelfde op een Shell-station. Klanten komen vaak niet alleen om hun volle tank af te rekenen, maar ook om aankopen te doen in de shop. Je voelt je verantwoordelijk voor ‘jouw’ winkel en de klanten die daar komen. Niet alleen binnen maar ook buiten zorg je er voor dat alles in orde is. Volle schappen, een schoon station en een glimlach doen klanten immers graag weer terugkomen! Om op diverse stations goed te kunnen werken volg je een opleiding en loop je stage. Voel je iets voor deze afwisselende job? Voor meer vacatures: http://www.adecco.nl sterk aan te slaan dat er, na het succes van de eerste zaken in Woerden en Baarle- Nassau, op zeer korte termijn meer vestigingen verschijnen. Voor de regio Utrecht en Woerden zijn wij op zoek naar topverkopers: Wegens de sterk toegenomen vraag naar onze kwaliteits producten, zoeken wij een enthousiaste: o bestellingen, laden en lossen en het helpen van onze klanten. Heftruck-ervaring is een pré. De distributeur verricht zijn werkzaamheden samen met een assistent vanuit een centraal in Waddinx- veen gelegen uitdeelruimte. De voorkeur gaat uit naar een volwassene die goed met jeugd kan omgaan. De distributeur ontvangt voor zijn werkzaamheden een goede beloning. V Drukkerij Heno is een modern en veelzijdig bedrijf, gevestigd in het hart van Oudewater. Met een gemotiveerd team zijn wij dagelijks in de weer met het vervaardigen van - handels-, familie- en verenigingsdrukwerken. KeukenConcurrent biedt haar verkopers ais enige in Nederland de mogelijkheid om alleen dan te werken wanneer het echt nodig is. Dat wil zeggen; “als het druk is in de showroom hebben we mensen nodig”. Schijnt de zon en is het prachtig strandweer dan zal de showroom niet druk bezocht zijn. Vraag jezelf daarom eens af: waarom zou je 5 dagen werken als dit ook kan in maximaal 4 dagen per week. 3 Dagen houdt je dan over om zelf in te delen; bijvoorbeeld wat extra tijd voor je sociale leven of hobbies. Dit alles met behoud van salaris gebaseerd op 5 dagen. En, op momenten dat het echt druk is, kun je veel verkopen, wat weer extra inkomen betekent bovenop je vaste salaris. Kortom: wij zoeken topverkopers die passen in ‘het nieuwe werken’ van KeukenConcurrent. Advies Werving Selectie Mobiliteit Training Opleiding naar Rijn en De functie: - het aansturen van een groep van ca. 14 bezorgers - maandag t/m zaterdag tussen ca. 05.00 en 06.00 uur uittellen van de kranten. - zorgdragen voor nabezorging van kranten - het voeren van een eenvoudige administratie - het instandhouden van het bezorgkorps

Weekblad voor Waddinxveen | 1999 | | pagina 22