Zilver voor Zevenhuizense turner Wouter de Graaf Eigen stijl? Twaalfde Bridgenacht Waddinxveen succesvol Nanda Gerling derde op 400 meter vrije slag Drie Ronden Toernooi Tafeltennisvereniging Kwiek viert vijftig-jarig bestaan van de Waddinxveense Schaakvereniging TTV Kwiek goed van start Wonen Geslaagden voor A-diploma Hockey-jeugd haalt diploma Uitslagen sjoelen Bedrijfsvolley- baltoernooi van Be Fair 5.17.40 Twee poging 1 >i Hoogtepunt >1 J z 5 i' '"^2^ j fl /V PAGINA 29 WADDINXVEEN het 1 ziekte. EN WENKEN Euromarkt 1 AJphen a/d Rijn 0172 - 470467 (925). i februari bij C.G. Lagrouw, Oostpolderweg 50, 2741 ME, Waddinxveen. ‘Daarom vind ik het zelf ook zo leuk denk ik. Onze oudste speler, Herman Bronwasser, is bijvoorbeeld 80 jaar en speelt nog zeer regelmatig een potje mee'. Naast de competitie wordt er elke dinsdagavond getraind onder leiding van trainer Jan Tuinenburg, die vroeger zelf in de landelijke competitie heeft meegedaan. Een keer per jaar wordt een tafeltennistoernooi georgani seerd voor alle Waddinxveen se basisschoolleerlingen. Van wege het grote animo hier voor, wordt dit jaar naast de traditionele zaterdag ook op woensdagmiddag gespeeld. Ter gelegenheid van het jubi- WADDINXVEEN - Vorige week maandag was het voor de E-jeugd van de Hockey Club Waddinxveen een grote dag. De 8 en 9 jarigen mochten hun eerste examen doen in hun hoc key carrière. Vrij van zenu wen, maar enigszins ge spannen werden de vragen uitgedeeld. Het eerste examen bestaat alleen uit een theoretisch gedeelte. De kinderen wor den getoetst over hun ken nis van spel- en gedragsre gels. Deze regels zijn de voorgaande weken met de trainers besproken en wer den aan de hand van voor beelden op het veld uitge legd. Aan het begin van het seizoen hebben de kinde ren van de hockeyclub het spel- en gedragsregelboekje van de KNHB gekregen. Na het spannende gedeelte, kwam het ontspannende gedeelte: een wedstrijd hockey-slagbal. Na de in spanningen op het veld, werden de kinderen binnen gehaald voor een glaasje li monade met een koek. Ge lijk kon de uitslag bekend gemaakt worden. Gelukkig slaagden alle I4 meisjes en 3 jongens. Moe en voldaan ging iedereen weer naar huis in bezit van het diplo ma ’mini-hockey-bewijs’. Het vervolg examen voor deze E jeugd is over drie jaar. Dan staat voor 11 en 12 jarigen het officiële ’hoc key-diploma’ voor de D- jeugd op het programma. Gelukkig hebben ze nog ruimschoots de tijd om hiervoor te trainen. WADDINXVEEN - Het eer ste team van tafeltennisver eniging Kwiek is de eerste speelweek in de voorjaars- competitie van Holland- West goed van start gegaan. De uitgestelde uitwedstrijd tegen SNS Gorkum eindigde in 6-4. Ronald Verboon won twee partijen, Kees Vos lx. Wim van Wageningen kwam alleen in het dubbespel, sa men met Ronald, tot winst. Afgelopen vrijdag speelde Kwiek thuis tegen Lekpon- gers-l uit Ameide. Kees Vos, die de wedstrijd opende, verloor met 13-21 18-21 maar daarna gaven Wim van Wageningen (3x), Ronald Verboon (3x) en Kees Vos (2x) niets meer uit handen. Dankzij de winst van Kees en Wim in het dubbespel werd de eindstand 9-I. Kwiek-2 speelde thuis tegen het Haastrechtse TOP-2 in de tweede klasse van de af deling Gouda. Na een 0-I achterstand kwamen Jacques Brand, Rob Kappe en Paul van der Hart op dreef en scoorden zes maal, voor zij weer een punt aan TOP moesten laten. Het werd uit eindelijk 7-3 door 3x winst van Paul van der Hart, 2x winst van Rob Kappe en lx van Jacques Brand. Ook het dubbel was voor Kwiek. Gelet op het deelnemersveld was de einduitslag voor wat be treft de plaatsen een en twee Geen WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN ontvangen? Bel 0I82 - 63 03 32 8 n li WADDINXVEEN - De Wad dinxveense tafeltennisvereni ging Kwiek bestaat 50 jaar. Naar aanleiding van het jubi leum wordt op 17 februari, de dag waarop het precies een halve eeuw geleden is dat het eerste witte balletje over de groene tafel ging, een receptie gehouden voor leden, oud-le- den en andere belangstellen den. ‘We houden een informeel Happy Hour', vertelt voorzit ter van Kwiek Dick Lekx. ‘Niemand van het bestuur heeft zin in een officiële re ceptie*. En dat is tekenend voor de vereniging. ‘Het is ge woon een gezellige club. We zijn een amateurvereniging en we hebben geen ambities om ’hogerop’ te gaan spelen. Wat overigens niet wil zeggen dat onze topspelers niet fanatiek zijn. Tafeltennis is leuk, maar het moet volgens ons ook vooral gezellig en ontspan nend zijn*. Kwiek is vijftig jaar geleden opgericht door C. Boonstop- pel, J. Zwartendijk en J. A. Kwaak. Het was een perso neelsvereniging van carrosse- riefabriek Verheul. In de kan tine werd een onderlinge competitie gehouden.‘In I966 zijn we overgegaan naar de gymzaal van huishoudschool De Rank aan de leplaan*, ver haalt Lekx, die al negen jaar de vereniging voorzit. ‘Vervol gens zijn we in I972 in het noodgebouw van de Bethel- kerk terecht gekomen aan de J.W. Frisoweg, waar we nu nog steeds gehuisvest zijn. Een klein maar goed gebouw waar vier tafels kunnen staan als er wedstrijden worden ge speeld*. Toch voldoet het ge bouw niet helemaal want er staat een verbouwing op til. De kleedkamers en de dou ches zullen worden ver bouwd. ‘We doen dat groten deels in eigen beheer. De le den zijn altijd bereid om een handje te helpen*, weet Dick Lekx. Dat is ook wel te mer ken in alle commissies die in de vereniging vertegenwoor digd zijn. De jubileumcommis- leum gaat de jeugd, 28 leden, zwemmen in het Tikibad in Duinrel, wordt 20 februari een besloten feestavond gege ven en komen op de 17e tien spelers uit Pelhrimov (Wad- dinxveens zusterstad) om de feestelijkheden mee te maken. ‘Ze blijven tot de 21 e. Het wordt wel een avontuur*, zegt Dick Lekx lachend. ‘We heb ben nog nooit contact met ze gehad en we weten dus abso luut niet welk niveau we kun nen verwachten. Dat zien we wel op de toernooitjes die ui teraard gespeeld gaan wor den*. Voor meer informatie over Kwiek kan met terecht bij se cretaris Dick Sol 0182- 614399. De inschrijving kunt u richten aan: G.L Torenbeek, Justus van Effenlaan 86, 2741 XN Waddinxveen, 0182- 619006. WADDINXVEEN/BOSKOOP - Met een zoals gewoonlijk grote afvaardiging ging Gouwestaete vorig weekeinde naar de nationale juniorenkampioenschappen korte baan in Emmen. Kwiek-3 ging op bezoek bij het Bleiswijkse Combat-2. Een spannende wedstrijd in 2-promotie van de Goudse afdeling. Maar liefst vijf van de tien partijen werden in drie games beslist. John van Spengen, Leon Bouwman en Dennis Pronk scoorden ie der twee keer. eindigde als 9e met 47.10 pnt. en Dennis kwam uit op de tien de plaats met 45.50 pnt. Al met al een zeer geslaagde wedstrijd en dit biedt perspectieven voor de eerste landelijke wedstrijd die voor deze heren plaats zal vinden op 6 maart a.s. Voor familie De Graaff uit Ze venhuizen zal zaterdag 6 febru ari 1999 zeker bijblijven als een geslaagde turndag. Sander, het jongere broertje van Wouter en sinds een jaar ook turnend voor TOOS, had dezelfde dag onderlinge wedstrijden bij OSS in Zevenhuizen en won daar met overmacht de gouden me daille. Dit belooft veel goeds voor volgend jaar als hij voor TOOS gaat meedoen aan de landelijke wedstrijden. salto geturnd worden, waarvan de uitgangswaarde een stuk ho ger is. De cijfers gaven dit ook duidelijk aan, met voor Dennis zelfs 9.35 pnt. Het volgende toestel brug, was ook een goed voorbeeld van de vooruitgang van deze heren. Het zwaaien, wat zeer belangrijk is bij dit on derdeel, is veel netter gewor den en zal alleen nog iets hoger moeten voor de echte hoge cij fers. Maar kennelijk is dit een probleem wat meerdere tur ners hebben, want Daan scoor de met 7.90 pnt. het hoogste van iedereen op dit toestel. Ook aan het rek werd er door de TOOS-heren goed gecon centreerd geturnd. Zeer hoge cijfers waren dan ook de belo ning hiervoor met voor Wou- Het eerste jeugdteam kreeg in de eerste klasse van de competitie Holland-West het Leidse Scylla-3 op be zoek Elco Hoogendoorn, Robby Timmerman en Zhao Mah Yang lieten zich in de eerste drie partijen enigszins overrompelen en keken te gen een 0-3 achterstand aan. Het dubbel van Elco en Rob by bracht verandering. In een gelijk opgaande partij wist Kwiek de partij met 24- 22/17-21/21-16 naar zich toe te trekken. Alle drie wisten ze nog een enkelspel te win nen waardoor de schade be perkt bleef tot een 4-6 ne derlaag. Het tweede team (2e klasse) won met 7-3 van het Goud se llac-l. Peter Klomp, Niels Marchand en Peter Vermeu len wonnen ieder drie partij en terwijl Peter Klomp en Niels Marchand ook het dubbelspel op hun naam schreven. TOOS-turners was dit ook pas de eerste wedstrijd van het sei zoen, aangezien de regionale kampioenschappen, voorheen altijd eind januari georgani seerd, pas in mei plaats zullen vinden. Voor TOOS kwamen vier tur ners uit in niveau 6c (8-10 jaar), te weten Wouter de Graaff, Dennis van Hof, Daan Vermeij en Menno Versluis. De heren hebben het vorige seizoen ook al in dit niveau geturnd en dui delijk was te merken dat de oe fenstof een stuk beter werd be heerst dan vorig jaar. Bij het eerste onderdeel sprong, was dit al goed te mer ken. Waar Dennis en Menno het vorige seizoen nog een zweefrol lieten zien, kon nu de veense Drie Ronden Toernooi. Voor de 45e keer worden zo wel club- als huisschakelaars welkom geheten in het Anne Frank Centrum aan het Jan van Bijnenpad I te Waddinxveen. Het verbouwde recreatiedeel leent zich prima voor een eve nement als dit. Vele strijdlusti ge schakers kunnen daar hun geliefde sport beoefenen. De deelnemers zullen naar speel- sterkte in groepen van vier worden in gedeeld. De minium leeftijd om aan dit toernooi te kunnen deelnemen is gesteld op 16 jaar. De speelduur der partijen is een uur per persoon per partij. De eerste ronde wordt ge speeld van 10.00 uur tot 12.00 uur; pauze voor een lunch van 12.00 uur tot 13.00 uur; de tweede ronde van 13.00 uur tot 15.00 uur; de derde en laat ste ronde van 15.00 uur tot 17.00 uur. Direkt na de laatste ronde volgt de prijsuitreiking. Voor elke groep zijn twee aan trekkelijke prijzen in natura aanwezig. Het inschrijfgeld be draagt ƒ10,- per persoon en dient bij aanvang aan de zaal te worden betaald. Bij inschrijving naam, adres en speelsterkte vermelden. Inschrijving sluit ui terlijk woensdag 17 februari 1999. Susan de Heer zwom bij de meisjes ’89/90 de lOOm rug en 50m vlinder in 1.57.33 en 0.58.10. Anne Gerling zwom hier deze afstanden in 1.47.97 en 0.58.37. niet echt verrassend. Beide koppels spelen in hoofdklas- severenigingen, waarbij ver meld mag worden dat de heer Schoenmakers tot twee jaar geleden lid was van de bridge club Waddinxveen. ter 9.55 pnt. wederom de hoogste score van de dag op dit toestel. Op de lange mat ging het opeens allemaal wat min der. Sowieso is dit het mindere onderdeel voor Daan en Wou ter, aangezien lenigheid hier zeer belangrijk is en dit een dui delijk minder punt is bij deze twee heren. Dennis, de lenigste van de vier, was de positieve uitzondering en scoorde hoog met 7.65 pnt. Gelukkig werd de draad bij voltige weer goed op gepakt. De vooruitgang in ver gelijking met vorig jaar was bij dit onderdeel ook weer zeer goed te merken en er werden mooie cijfers behaald. Aan de ringen, het laatste toestel, werd wederom goed en vooral netjes geturnd. Menno zag zijn Gelukkig was dit niet het geval bij de rest van de groep. Zo was Nanda Gerling goed op dreef met diverse goede resul taten. Het hoogtepunt was wel Thiemo Geleynse de 50m vlin- de 3e plaats op de 400m vrije der in 1.06.57 slag meisjes ’86. Met een fraaie tijd van 4.50.36 wat ook nog goed was voor een PR, gaf zij hiermee haar visitekaartje af. Verder was er voor haar een mooie 5e plek en een PR op de 200m vrije slag met 2.18.93, Zondag was er in Waddinx- twee maal een 6e plaats op de 200m wisselslag en lOOm vlin derslag in resp. 2.41.61 (PR) en 1.16.35. Verder was er voor haar nog een I Ie tijd op de lOOm vrije slag in 1.05.45 en een 13e op de lOOm rug in 1.15.21 wat ook weer een PR was Ook Danielle Bruggeling deed het in deze leeftijdscategorie goed met op de lOOm vlinder slag een 9e plek in 117.91een WADDINXVEEN/ZEVENHUI- ZEN - Zaterdag 6 februari or ganiseerde de turnvereniging WIK FTC uit Heerenveen een om de ’turn school Heerenveen Bokaal’. De voor jazzdans- en turnvereni ging TOOS uitkomende tur ners, lieten bij hun eerste wed strijd van het nieuwe seizoen voorlaatste zien, al goed in vorm te zijn. Dit resulteerde in een schitterende zilveren medaille voor Wouter de Graaff. Geheel op eigen initiatief werd deze wedstrijd georganiseerd door WIK FTC. Met de aanko mende landelijke wedstrijden die in maart beginnen, was dit een goede gelegenheid om de WADDINXVEEN - André van Gemeren (1428) punten en Frans Bouwmeester (1399) punten hebben de hoogste sco re van de afgelopen speelavond Inschrijven van teams voor 20 van de Waddinxveense sjoe- lers. Dirk Jan van Drunen was 3e (1393) punten, Cor Faay (1300) punten en Henk van Beek (1284) punten sluiten met een 10e en lie plaats in de A- klas. Ed den Drijver (1317) punten staat eerste in de B-klas en wordt gevolgd door Peter van Leeuwen met (1311punten en Car van Herk (1291) punten en C. van Wijk staat laatste I 183) turnwedstrijd in de B-klas. De eerste plaats in C-klas wordt ingenomen door Asha den Drijver 1227) op de twee de plaats staat nu Jan van Beek (I 188). Laatste en i in deze klas zijn Simon den Ou de (1098) en Cor van Gils (1112). M.C. Taktor (1123) staat aan de top van de laagste D-klas, gevolgd door de heer A.L. Warmelink (1114) en F. Feenstra (1097). De laagst ge- plaatsen van het algemeen klas sement zijn: Ben den Ouden (963) en Lilian Kouwenberg oefeningen alvast in wedstrijd- (925). verband te turnen. Voor de Het aantal deelnemende paren heeft het bestuur van de bridgeclub Waddinxveen doen besluiten in een enquête te vra gen naar de wensen van de deelnemers en vervolgens tij dens de speelavonden op maandag- en donderdagavond de eigen clubleden te vragen naar hun voorkeuren. De fer vente 'Nacht-deelnemers’ spra ken hun voorkeur uit voor het handhaven van deze unieke wedstrijdformule. Het meren deel van de minder-fervente deelnemers wilde echter naar een bridgemarathon van bij voorbeeld 12 uur 's middags tot 12 uur ’s avonds. Nadat ook alle 260 clubleden in de komen de weken hun wensen kenbaar hebben gemaakt zal het be stuur van de bridgeclub Wad dinxveen een besluit nemen of in het jaar 2000 de dertiende Nacht van Waddinxveen zal worden gespeeld of de eerste Bridgemarathon van Waddinx veen. heren) of een leen heren, dames mogen wel). Er kan worden ingeschreven voor de poules onervaren mix (geen volleybalervaring), met als speelavond woensdag 7 april. Voor minder ervaren mix (I of 2 ervaren volleyballers), met speelavond 14 of 21 april. Voor ervaren mix (3 of meer ervaren volleyballers), met speelavond woensdag 28 april. Voor onervaren heren, met speelavond woensdag 21 april, of ervaren heren met speel avond woensdag 28 april. i plaats toch toegeven aan zijn woorden soms wel wat tegen. Mede dankzij de computer programmatuur van clublid Rob Sierenberg konden de uit slagen direct na afloop van elke ronde bekendgemaakt worden. Rondewinnaars: ronde I: ge deeld Ie. De heren Schoenma- kers/Wieleman en Philip/Van ’t Slot sterk verbeterde voorzwaai beloond met 8.70 pnt. De prijsuitreiking leverde enige verwarring op. Meetellende ouders kwamen voor Wouter, de beste TOOS-turner van de dag, uit op een totaal van 50.30 pnt. Nadat bekend was gewor den dat de winnaar slechts één tiende hoger had gescoord, werd er verbaasd gereageerd, toen hij niet naar het podium werd geroepen. Een fout van de mensen van de telcommissie die een cijfer waren vergeten, werd pas achteraf hersteld, waardoor de zilveren medaille pas over enkele dagen bij Wou ter kan worden omgehangen. In het deelnemersveld van to taal 18 jongens werd Daan keu rig 5e met 49.75 pnt. Menno lOOm vrije slag en de 200m wissel en had tijden van resp. 1.45.96 en 3.50.61. Tenslotte zwom Thijs Mimpen hier de lOOm rug in 1.43.53, de lOOm kampioenschappen vrije slag in 1.36.47 en de 200m wissel in 3.43.38. Bij de meisjes ’87 deed Emmy Breetveld mee op de lOOm schoolslag en zwom hier 1.51.70. Op de lOOm vlinder slag haalde ze een tijd van 2.04.70. Estrella van Zoest vol bracht de lOOm schoolslag hier in 1.41.90 en de lOOm vlinder in 1.48.17. Ook in de categorie zwom Danielle Bakker de deze afstanden in resp. 1.43.69 en 1.49.69. Bij de jongens ’87 zwom Jurre Geleynse de lOOm school in 1.49.04. Bij de jongens ’89/90 zwom WOENSDAG 10 FEBRUARI 1999 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Hoog/Koopmans Ronde 2: Ie. de heren Louwer- se/de Moree (71,83%), 2e. de heren Schoenmakers/Wiele- man (64,37%), 3e. de heren Steensma/Van der Zee (63,17%) Ronde 3: I e. de heren Louwerse/de Moree (63,45%), 2e. de dames Van Bergen/Den Hertog (62,88%), 3e. de heren Schoenmakers/Wieleman (61,36%). geoefend bridger Na afloop van de zeer geslaag de en gezellige bridgenacht ge noten de deelnemers van een gezamenlijk ontbijt en werden de winnaars bekendgemaakt. I. de heren Schoenmakers/Wieleman (63,75%), 2. de heren Louwer- sie (onder leiding van penning- gespeeld*, aldus Dick Lekx. meester Kees Vos), de bar- commissie, de technische commissie, de onderhouds- commissie en de jeugdcom missie zorgen ervoor dat alles op rolletjes verloopt. Kwiek, zo blijkt het verhaal van de voorzitter, is een ac tieve vereniging met ruim honderd leden. Op maandag, donderdag en vrijdag wordt er competitie gespeeld. Elke dinsdagmiddag is er voor alle senioren van Waddinxveen de gelegenheid om een potje ta feltennis te spelen onder be geleiding van leden van Kwiek. (De kosten daarvoor zijn ƒ2,- per keer). ‘Tafeltennis is echt een sport die op alle leeftijden en op elk niveau kan worden Met in de gelederen veelvuldig kampioen en ook nu weer fa voriet, Joost Krommenhoek, had Trudy Vermeulen een ster ke troef in handen. Echter, kort voor de kreeg Joost I van de ergste nachtmerries die een sporter zich kan bedenken, namelijk griep. Ondanks zijn ziekte startte Joost vrijdag toch op de 200m vrije slag, maar moest in 2.13.03 en een magere 10e Er werden drie series van elk 24 spellen gespeeld. De eerste ronde tot omstreeks elf uur is voor een geen probleem, maar in de loop van de tweede rond komt Klaas Vaak langs. Lukt zijn eer ste poging omstreeks half drie in de nacht nog niet, om een uur of vijf komt hij nog een tweede poging wagen. Echt succesvol was hij niet, want bij- se/de Moree (63,22%) en 3e. de na alle 50 deelnemers ontken- dames Van Bergen/Den Hertog den na afloop last te hebben ge- (57,36%). had van slaap of concentratie- problemen. Ogen en gelaatsuitdrukking spraken hun WADDINXVEEN - Zaterdag 20 februari 1999 is het weder om de dag van het Waddinx veen in het kader van het lange- afstand circuit een wedstrijd met op het programma alleen 400m wisselslag. De opmerkelijkste prestaties werden er gezwommen door Nanda Gerling en Kim Midden dorp. Zij zwommen een limiet voor de Nederlandse Kam pioenschappen. Nanda zwom de afstand bij de meisjes ’86 in 5.39.74. Kim Middendorp zwom de li- 10e plaats op de 100m vrije slag miet bij de meisjes ’83/84 in in 1.05.38 en tenslotte een 14e plaats op de lOOm rugslag in 118.24. Ook de estafettenum- mers legden de Gouwestaete geen windeieren. Bij de meisjes tikten Saskia Captain, Greetje van Eijk, Nan da Gerling en Danielle Brugge ling in een zeer fraaie tijd van 5.02.20 aan op de 4x1 OOrn wis selslag. Dit was goed voor een 8e plaats en een kringrecord. «Ou _I_J_ J J I onverdienstelijk met een 12e tijd op de lOOm vrije slag. Pa trick van Geert v.d. Linde en Krommenhoek tikten aan in een tijd van 1.00.49. Afgelopen zaterdag werden in het polderbad in Nieuwerkerk aanvangstijd van de eerste wed- a/d IJssel de derde wedstrijd strijd zal om 19.00 uur zijn, de van de SPEEDO jaargangen ge- laatste wedstrijd eindigt om ongeveer 23.00 uur. Per avond worden er prijzen uitgereikt. De kosten voor deelname aan het toernooi bedragen 75 gul den. Er kan worden ingeschreven met een mixteam (minimaal 2 In Gouwebad De Sniep te Wad dinxveen is op dinsdag 2 febru ari weer voor het A-diploma gezwommen. De beoordelings commissie bestond uit Cock Rehorst, Cock Slagter en Nico le Kok. Er waren 62 kandidaat- jes die allemaal zijn geslaagd. De namen van de kinderen die hun A-diploma hebben gehaald zijn: Mark Kuil, Fenna Heynen, Kelly van Luyk, Vincent Ettin ger, Tijmen de Baare, Mandy Geluk, Emma v.d. Zalm, Rick van Vliet, Daphne Schippers, Nick Hoppezak, Charlotte Lammertse, Janneke Toussaint, Giverny Boere, Michelle Hans- ley, Denise Reijm, Sophie v.d. Werf, Sandro Favre, Angelo Hendriks, Eline Janse, Nathan Dros, Steve Moen, Christopher Moerland, Jaco Evers, Carlo Heuvelman, Maurice Dijkhui zen, Victor Smits, Jens Wieg man, Macha Appel, Amy Mer- bis, Frank Zoethoutmaar, Me rel de Koning, Maarten Mijnans, Thomas Veldman, Laura Ko nijn, Yannic Vurens, Kirsten Brenkman, Claudia Hofman, Esther Verrips, Melvin Vermeu len, Paul Hofman, Maaike Bol huis, Kim van der Linden, Am ber Hoogboom, Frank van der Bas, Thijmen Hakkoer, Chris tian Kemp, Anne de Rooij, Theo Vis, Joel Harkes, Lisanne Stolk, Hannah Eitjes, Maria van Nieuwaal, Thomas Evers, Roy Hoogendoorn, Stefan Plaisier, Justin de Jong, Mike van Vliet, Maxime Pieterse, Claire de Bruijn, Mustafa Arslan, Michele Delvecchio en Giorgio v.d. Zande. Dick Lekx, voorzitter van de jubilerende tafeltennisvereniging Kwiek. (Foto: Sjaak Noteboom). WADDINXVEEN - In de kleine recreatiezaal van Anne Frank Centrum bleven in de nacht van vrijdag 5 op zaterdag 6 fe bruari de lichten branden. Voor de twaalfde maal werd die nacht de Bridgenacht van Wad dinxveen gehouden. 25 Bridge- paren begonnen om acht uur ’s kers/Wieleman en de heren avonds de onderlinge strijd om Philip/Van ’t Slot (beiden de Lydia Ebens-bokaal, de wis- 65,91%), 3e. de heren De selbeker die de inzet is van de Hoog/Koopmans (60,42%). bridgenacht. Evenals alle ande re jaren was inschrijving ook mogelijk voor niet-leden van de bridgevereniging Waddinx veen. de SPEEDO jaargangen ge houden. Ook hier deden de ju nioren van de Gouwestaete het goed. Met een enkele uitzonde ring verbeterde bijna iedereen zijn tijd, wat toch wel opmer kelijk genoemd mag worden. Zo was Ferry Boon maar liefst 3x de snelste bij de jongens ’88. dames in het veld en de rest Op de lOOm rug tikte hij aan in heren) of een herenteam (al- een tijd van 1.24.47, de lOOm vrij legde hij af in 118.09 en de 200m wissel in 3.12.52. Ook Jort van de Louw zwom in deze leeftijdscategorie de WADDINXVEEN - In april houdt Keukencentrum Wad- dinxveen/Be Fair voor de ne- Ook de jongens deden het niet gende keer het bedrijfsvolley- baltoernooi. Het toernooi vindt deze keer plaats op de Keulen, Mike Facey, woensdagavonden van 7, 14, 21 Linde en Joost en 28 april in Sportzaal Groenswaard aan de Wingerd 2 in Waddinxveen. Elk team speelt een avond, de

Weekblad voor Waddinxveen | 1999 | | pagina 29