Korbis zet zegereeks voort Flyers Dames I gered door de klok II Voorjaarsfeest op ’de Regenboog’ Extra ouder- en kindgym bij TOOS Mega Jeugd-Disco in De Paddestoel Kwiek met winst jubileumweek in Regelmatige overwinning Nesselande Wim Vroegindeweij uitblinker in topduel Gelijkspel voor Rowah C-jeugd Cursus jeugdvissen Korbis BI verslaat concurrent Bevers scouting Sint Victor naar spetterfestijn Uitslagen sjoelen 5e Waddinxveense klaverjasnacht in voorbereiding eugd Messelande naar finales N-K 4 SLM - W 1 PAGINA 25 de kop Carnaval op de Regenboogschool. MOERKAPELLE - Het eerste team van schaakvereniging Moerkapelle, trotse koploper in de Promotieklasse van de Rotterdamse Schaakbond, ontving in de vijfde ronde het op de tweede plaats vertoevende Sliedrecht I. Deze zeer sterke tegenstander, zwaar beladen met ratingpunten en ervaring, was naar Op Moer gekomen om te winnen. Niettemin was de stand bij aanvang I -0 voor Moer kapelle, omdat Wouter Vroegindeweij in een vooruitgespeelde partij prachtig ge wonnen had. Na remises van Ben van Geffen en Dick Bac en een nederlaag van Maarten Vroe gindeweij was de tussenstand 2-2 en leek de wedstrijd in 4-4 te zullen eindigen. Plotseling ging de tegenstander van Jesse van Elteren tenonder aan een zinsbegoo cheling: hij gaf op in een stelling, die ver loren leek, maar misschien wel gewon nen was, 3-2 voor Moerkapelle en een glunderde Jesse. Gerard van Ommeren besloot toen zijn partij met remise en Moerkapelle had nog een punt nodig voor de zege. Hugo van Elteren en Wim Jeugd, uitslagen 6de ronde: Groep I: Michiel Ransen - Jan van Hel den I -0; Stefan Rensen - Kevin Bakker 0- I. De stand aan kop: I. Peter van Vuur de; 2. Michiel Rensen; 3. Ron Droog. Groep 2: Pieter Perdijk - Matthias Pree- ke 1-0; Martijn van der Heijden - Freek Hofman 0-1; Laurens Verwater - Glenn Krijgsman I -0. De stand aan kop: IPe ter van Vuurde; 2. Pieter Perdijk; 3. Lau rens Verwater. Groep 3: Marleen van Vliet - Teun Kooij 1-0; Dico Reijneveld - Christiaan Noor- land I -0; Wietse Wigboldus - Lieke van der Werff I -0; Sytze Banga - Rob van Helden 0-1. De stand: I. Marleen van Vliet; 2. Dico Reijneveld; 3. Lieke van der Werff. Groep 4: Thijs van der Torren - Mark Pieper 0,5-0,5; Bas Pieper - Norman van Rhijn 1-0; Wesley de Mooij - Ton van Zeumeren 1-0; Jessica Stam - Job Reijne veld 0-1; Gertjan Bos - Roderick Gielisse 0,5-0,5. De stand: I. Mark Pieper; 2. Wesley de Mooij; 3. Thijs van der Tor ren. De aan kop staande meisjes B- junioren moesten het in een vriendschappelijk duel opne men tegen TOG (Berkel en Ro denrijs). Dit Rowah-team liep onverwachts tegen een onno dige nederlaag op, die ze aan zichzelf te wijten hadden. In plaats van oog voor de tegen stander te hebben, liepen de meisjes te veel op elkaar te mopperen. Omdat handbal nog steeds een teamsport is werd, na een 6-6 ruststand, met 15- 12 verloren. Jammer was dat Moniek Hoefnagel en Kim van Leeuwen na een harde botsing een (groot) deel van de wed strijd moesten missen. De Ro- wah-goals waren van Kim Hof fmans, Kim van Stel, Moniek Hoefnagel en Nicole Sloof. Deze zal bestaan uit diverse salades, soep en stokbrood met kruidenboter. Na afloop van het tournooi is er een gezamenlijk ontbijt en voor iedere deelnemer een prijs. Er worden twaalf rondes ge kaart van zestien partijen. De kosten voor deelname, inclu sief alle hapjes, ontbijt en prijs, zijn slechts 27,50 per persoon. De consumpties zijn voor eigen rekening. Inlich tingen en opgave: L Hoger- brugge, 0182 - 617878. Ge zien de voorinschrijvingen is het raadzaam om tijdig in te schrijven. Er kunnen 60 deel nemers worden geplaatst. WADDINXVEEN -De voor bereidingen van de 5e Wad- dinxveense klaverjasnacht zijn in volle gang. Dit tour nooi wordt net als de vorige tournooien georganiseerd door de stichting wijkwerk ‘de Zuidplas1, in samenwer king met de Heren Kanters en Hogerbrugge, en zal plaats vinden op 16 april, in het Zuidhonk. Het kaarten begint om 20.00 uur vrijdagavond to 08.00 uur zaterdagmorgen. Er zijn twee pauze’s ingelast. In die pauze’s kan een ieder zich te goed doen aan het buffet, wat door het ‘Zuid honk1 zal worden verzorgd. van de Ie klasse genesteld. In de afdeling Holland West werd in Schoonhoven de wedstrijd tegen Smash KC-2 afgewerkt. De openingswedstrijd werd door Kees Vos verloren, maar daarna werd geen partij meer uit handen gegeven. Wim van Wageningen bleef ongeslagen en ook invaller John van Spen- gen (team 3) haalde de volle winst binnen. Het kostte wel meer moeite dan de einduitslag doet vermoeden, maar liefst acht van de tien partijen wer den in drie games beslist. Kwiek-2 speelde in klasse 2- promotie tegen het Goudse llac-4. Jacques Brand, Rob Kap- pe en Paul van der Hart won nen ieder een partij terwijl ook het dubbel voor Kwiek was. De wedstrijd bleef steken op een 6-4 nederlaag. Kwiek-3 had onverwacht een vrije avond. Tegenstander llac- 5 belde af omdat twee van de drie spelers geblesseerd waren. Kwiek-4 kon in 2-degradatie niet tot winst komen tegen het Haastrechtse TOP-3. Ying Jun Wang en Martien van Klink wonnen beiden twee partijen, Hans van der Drift moest de eer geheel aan de tegenstan ders laten. Uitslag 4-6. WADDINXVEEN - Op beide locaties van de RK basisschool de Regenboog werd vrijdag I I februari traditiegetrouw -voorafgaande aan de voorjaarsvakantie- het voorjaarsfeest gevierd. Dit jaar stond het feest ook enigszins in het teken van carnaval. Dat was al te merken aan de kleurrijk en feestelijk uitgedoste kinderen die ruimschoots voor schooltijd het school plein bevolkten en al in de juiste stemming wa ren voordat het echte feest begon. In de versierde gemeenschapsruimte van de school werd het feest geopend met een op treden van assisterende ouders en leerkrach ten die niet de sigaar, maar duidelijk de banaan waren. Het jonge publiek genoot duidelijk zichtbaar van ‘het bananenlied1. Daarna volgde WADDINXVEEN - De Hen- gelsportvereniging ‘Wad- dinxveen1 houdt vanaf dins dag 2 maart voor de achtste maal in samenwerking met de ‘Stichting Wijkwerk De Zuidplas1 een cursus Jeugd vissen voor jongens en meis jes in de leeftijd van 8 tot en met 12 jaar. De cursus, bestaande uit acht lesavonden, wordt ge houden van 18.45 uur tot 20.00 uur in het ‘Zuidhonk1 aan de Zuidplaslaan 552 en wordt aan het einde van de cursus besloten met een vis wedstrijd op zaterdag 24 april van 10.00 uur tot 15.00 uur in het water van de Coe- necoop, waarmee leuke prij zen zijn te winnen. Er wordt niet alleen gevist, ook wordt door middel van een wateronderzoek op speelse wijze aandacht be steed aan het milieu. Het le ren kennen van de verschil lende vissoorten, waterdier tjes en planten komt hierbij uitgebreid aan bod. Dit alles gebeurt onder begeleiding van ervaren sportvissers. De Hengelsportvereniging ‘Wad- dinxveen1 zorgt voor de be nodigde hengelsportartikelen tijdens deze cursus. Bij de te houden viswedstrijd zijn de ouders/begeleiders van de kinderen van harte welkom. Deelname aan de cursus voor ieder kind be draagt 2,50 per avond en per dag. Voor opgave en in lichtingen kan men terecht bij W. de Bruin, Alpherbrink 20, 619005 of bij mevrouw H. de Vries, Gruttodreef 29, 617889. lewedstrijd tegen Taurus uit Houten werd met 15-0 en 15-5 overduidelijk gewonnen. Ook de tweede tegenstander, Ormi uit Epe, kwam er niet aan te pas. Nesselande mag op 3 april in Zutphen wederom aantreden om met de beste acht ploegeT van Nederland te strijden om het Nationaal Kampioenschap. WADDINXVEEN - Multisport- vereniging TOOS start vanaf donderdag 4 maart met een nieuw uur Ouder en Kindgym van 9.00 - 10.00 uur in het gym nastieklokaal aan de Staringlaan 18 voor kinderen van I t/m 3 jaar. In de Gymnastiekzaal ‘De Staringlaan1 geeft TOOS les aan zowel de peuter als de meege komen ouder of opa en oma. Met ballen, touwen, blokjes en ander klein en groot materiaal wordt er gewerkt met en door de peuter en ouder. De peuters ontdekken spelen derwijs samen met hun ouders vele leuke oefeningen die de basis grondvormen weergeven van de Gymnastiek. Liedjes en spelletjes komen natuurlijk ook veel aan bod. Klimmen, klaute ren, springen, rollen of spelen met ballen, blokken of pitten zakken. De kinderen kunnen al naar de lessen toe als ze zelf standig kunnen lopen. gen. De wedstrijd verliep zowel voor- als na rust, gelijk op. Bij rust stond de score 5-5 op het bord. Ook in het tweede be drijf was dus van weinig krachtsverschil sprake, zodat de wedstrijd eindigde in de enig juiste uitslag: 9-9. De Waddinx- veense goals waren van Iris van Stel, Angela de Heer en Marjo de Schipper. Vermeldingswaar- dig is dat de Rowah C-jeugd vier duels op rij ongeslagen is. Dit is een verdienste, omdat in sporthal de wedstrijd tegen Mostostal met 2-3 winnend voor de Nesselanders afgeslo ten. Via de setstanden 25-16, 28-26, 23-25, 26-28 en 9-15 werd de 3-2 winst wedstrijd te gen Mostostal met 2-3 winnend voor de Nesselanders afgeslo ten. De andere wedstrijden in de Champions League voor Nes selande zijn: 16 februari om 20.00 uur thuis tegen Paris UC (Fra) en op 24 februari om 20.00 uur uit tegen Olympiakos Piraeus (Gri). Stand Champions League per 10 februari: I: Noli- ko Maaseik (BEL) 5-10 (15-3), 2: Vfb Friedrichshafen (GER) 5- 9 (13-5), 3: Casa Modena Uni bon (ITA) 5-8 (10-9), 4: SC Espinho (POR) 5-7 (8-1 I). WADDINXVEEN - Een aantal spannende wedstrijden werden door de Korbis jeugd gespeeld afgelopen zaterdag. BI won in en tegen Maassluis met 5-8, een uitstekende prestatie op de als derde geplaatste concurrent voor het kampioenschap. BI staat qua verliespunten op de tweede plaats, spannend slot van de zaalcompetitie dus. Cl won met I 1-7 van Trekvogels, een derde plaats moet als doel gesteld kunnen worden. C2 verloor in de spannendste wedstrijd van deze competitie- dag, van koploper Gemini, met minimaal verschil 5-6 en Dl speelde na een 3-0 achterstand op Vitesse, alsnog met 4-4 ge lijk. Kampioenskandidaat Fl speelde opnieuw gelijk, zeer veel spanning was er tegen de direkte concurrent Nieuwer- kerk, het werd 4-4, de tegen stander had nog niet eerder zo veel doelpunten moeten incas seren, deze zaalcompetitie, die voor de meeste teams op 6 maart eindigt, voor 2 jeugd- teams is dat een week later. Kwiek-5, dat eveneens uitkomt in klasse 2-D, wist in de thuis wedstrijd tegen TOP-6 wel de winst binnen te halen. Met 2 winstpartijen voor Henny van der Meulen, Paul Bijvoets en Herman Simons en winst in het dubbelspel eindigde de wed strijd in 7-3. De jeugd kwam, in verband met de voorjaarsvakantie niet in ak- tie. In het kader van het jubi leum gingen ze een dagje zwemmen in het bekende Tiki- bad bij het pretpark Duinrell. WADDINXVEEN - In een zeer wedstrijd heeft Korbis de zegereeks in de der de klasse van de districtscom- zonder winstpunten tegen petitie voortgezet. In de uit wedstrijd tegen middenmoter ACKC uit Almkerk wist Korbis op de valreep toch de overwin ning binnen te halen met als eindstand 14-15. Korbis heeft aanstaande zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Stormvo gels voldoende aan een gelijk- De wedstrijd van Dames I te gen Westland Stars was er een van zo snel mogelijk vergeten. Beide teams hadden moeite met scoren en het duurde tot in de zevende minuut voordat de eerste score op het bord kwam. Westland Stars volhard de de gehele wedstrijd in een zone-verdediging en Flyers had daar de grootste moeite mee. Gelukkig had Nathalie Gielliet tegen The Jump, het juiste vizier en mede door haar scores kon Flyers gaan rusten met een 20-16 voor sprong. De tweede helft ging het aan Flyers-kant aanvankelijk een stuk beter en de voor sprong werd uitgebouwd tot 36-23. Hierna ging het mis. Fly ers begon fouten te maken en de tegenstander kwam lang zaam dichterbij. Gelukkig duurt een basketballwedstrijd twintig minuten, want bij het eindsig naal was de stand 45-41. De overwinning en de twee winst punten werden alsnog binnen gehaald. Topscoorder: Nathalie Gielliet met 14 punten. Heren 3 speelde een goede partij tegen Jumpers. Het bleef de hele wedstrijd spannend. Flyers was de eerste helft de betere ploeg en kon een kleine voorsprong (29-23) nemen. De tweede helft gaf een iets beter Jumpers te zien, waardoor de score gelijk opging en via 32-32, 41 -39 werd de overwinning ge vierd alszijnde een kampioen schap. Uitslag 54-43. Tops coorder: Peter Kraaijenbrink met 11 punten. Meisjes junioren I doet het goed in de tweede helft van de competitie. Tegen Dunkinn werd een mooie overwinning geboekt. Zeker wanneer men je weet dat het team niet com- pleet was. In de eerste helft tweede helft lieten de Wad dinxveense jongens het afwe ten en ging de overwinning naar Team Ten Dreamers 2 met 38-58. Topscoorder: Harm Jan Langelaar met 15 punten. Vrijdagavond 19 februari om 21.00 uur in de Duikelaar Da mes I tegen B.O.B. uit Oud Be- ijerland. Om 19.15 uur Heren 2 de loop van het seizoen vele nieuwe speelsters ingepast moesten worden door train- ster Syl Groenendijk en coach Hans de Heer. Er worden bij TOOS al drie Ouder- Kindgymnastieklessen gegeven; Dinsdagmorgen van 9.00 - 10.00 uur (1-2 jarige kinde ren) onder leiding van Ria Zwij- nenburg. Dinsdagmorgen van 10.00 - I 1.00 uur (2-3 jarige kinde ren) onder leiding van Ria Zwij- nenburg. Woensdagmorgen van 10.00 - 11.00 uur (2 - 3 jarige kinde ren) onder leiding van Lynn Geertsen. Om ook op de donderdagoch tend een mogelijkheid te heb ben om Ouder en Kindgym te volgen start TOOS vanaf don derdag 4 maart met een nieuw uur van 9.00 - 10.00 uur voor kinderen van I t/m 3 jaar onder leiding van Ria Zwijnenburg. Opgeven voor dit nieuwe uur kan bij Ria Zwijnenburg (0182- 615025) of bij Willem Jan Kerk hoven (0182-613839). een spelletjescircuit door de hele school. In groepjes bestaande uit leerlingen van groep I t/m groep 8 werden allerlei spelletjes gedaan zoals darten, spijkerpoepen, snoephappen en clowntje prik. In de pauze werden de kinderen getrakteerd op iets lekkers en limonade. Na de pauze volg de een feestelijke polonaise door het hele schoolgebouw en over het schoolplein. Daar na gingen alle kinderen voldaan naar hun eigen lokaal, waar nog even op een rustige wijze werd nagenoten van de festiviteiten van de ochtend. Om 12.00 uur werd de voorjaarsva kantie ingeluid. Het was duidelijk dat iedereen na afloop kon terugzien op een geslaagde fees- tochtend. WADDINXVEEN - Nesselan de kreeg afgelopen zaterdag het team van ECOStyle/Sudosa uit Assen op bezoek. De hek kensluiter van de SNS-league was zoals verwacht mocht worden geen drempel van be- tekenins. In een wedstrijd, die kirter duurder dan de reisaf stand tussen Assen en Zeven huizen, won Nesselande via de setstanden 25-20, 25-18 en 25- 15 met 3-0. De vijfde wedstrijd in de Champions League bracht voor VC Nesselande de winst, waar op zij al zolang op zaten te wachten. Na een reis vol hin dernissen (eerst de bus, toch maar de trein naar Schiphol) naar het Poolse Kedzierzyn, werd in de hypermoderne WOENSDAG 17 FEBRUARI 1999 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WADDINXVEEN - Vrijdag I9 februari houdt Wijk- en Speel tuinvereniging de maandelijkse jeugddisco voor de Waddinx veense jeugd van negen tot viertien jaar. Deze maand wordt de disco groots opgezet. Daarom heet de disco deze keer de Mega- Jeugd Disco. De disc-jockey’s in De Paddestoel, met DJ’s Ed en Aman van de Waddinxveen se Drive-ln-Discotheek The Flying Dutchman pakken deze keer extra uit met ontzettend veel nieuwe muziek zoals de al lernieuwste top-40 muziek. Ook is er deze keer een extra grote lichtshow, zodat De Pad destoel net een echte disco theek is. WADDINXVEEN - Aan de vooravond van het vijftigjarig jubileum heeft het eerste seni orenteam van tafeltennisver eniging Kwiek zich aan WADDINXVEEN - Met een smalle selectie van slechts ze ven volleybalsters togen trainer en coach Paul en Willem Jan van naar Badhoevedorp voor de halve finales van het Neder- open De entree is ook deze keer maar één gulden en 50 cent. De disco begint om 19.15 uur en is om ongeveer 21.30 uur afgelo pen. De bezoekers van de dis co krijgen bij de ingang ook nog een gratis lot waarmee deze keer een Mega-jeugd Disco T- shirt gewonnen kan worden. Deze keer wordt er ook nog een troostprijs verloot. Op de disco in De Paddestoel wordt er geen alcohol ge schonken en en mag er niet gerookt worden door de be zoekers. De vrijwilligers van De Paddestoel houden de ge hele avond toezicht, zodat echt iedereen van negen tot en met viertien jaar op de disco kan komen. De voor het ongeslagen Korbis dit seizoen ongebruikelijke ach terstand werd door Marco van Leeuwen in de tweede helft ge neutraliseerd (8-8), maar het Waddinxveense achttal slaagde er geen moment de wedstrijd te domineren. Dankzij treffers van Mark van den Brink, Marco van Leeuwen (tweemaal) en Yvonne Visser wist Korbis tot I2-I2 in het spoor te blijven van ACKC. Vooral bij afstands schoten stond het vizier van de Almkerkers scherper afgesteld. Dit wapen, gevoegd bij het slordig omgaan met de kansen door Korbis-spelers, bracht Korbis vijf minuten voor tijd weer in serieuze problemen: I4-I2. Het Korbis-achttal be waarde wel de rust in het spel en kwam via doelpunten van Mark van den Brink (strafworp) en Hilde Westerduin (afstands schot) toch weer op gelijke hoogte met ACKC: I4-I4. In de zeer spannende slotminuten wisselden aanvallen van ACKC en Korbis elkaar af. Het beslis sende doelpunt werd uiteinde lijk gescoord door invaller Ma rino van Zwet, die van grote af stand de korf wist te vinden. Korbis behoudt dankzij de be nauwde zege de ongeslagen status met achttien punten uit negen wedstrijden, zes punten meer dan de naaste concurrent Stormvogels. Aanstaande za terdag kan Korbis zijn leidende positie in de derde klasse ver zilveren met het kampioen schap in een rechtstreekse confrontatie met Stormvogels uit het Zeeuwse Koudekerke. De kampioenswedstrijd in sporthal de Dreef begint om 20.00 uur. Vroegindeweij speelden nog. Wim Vroe gindeweij, die tegen de ‘legende* Leo Jan sen een voordelige stelling had opge bouwd, liet toen zien dat hij nog steeds van grote klasse is. Hij won schitterend en de wedstrijd was beslist. Hogo van El teren liet zich door de sterke Jerry van Rekam niets wijsmaken en hield keurig remise. Eindstand 5-3. Met nog twee wedstrijden te gaan heeft Moerkapelle de leiding met I0 punten (alles gewon nen), gevolgd dor Sliedrecht en Nieu- werkerk, elk met 7 punten. Eén overwin ning is voldoende voor het kampioen schap van de RSB. Onderlinge competitie, uitslagen 19de ronde: Jan Blok - Wouter Vroegindeweij 0-I; Sander Hertog - Cees van Vuuren 0- I; Marian van Elteren - André Corpeleijn 0-1Arno Luinenberg - Henk Doorn- heim I -0; Gerrit van Meeteren - Kevin Bakker 0-1Michiel Rensen - Arie Hoogdrijn 0,5-0,5. De stand bovenaan: I Dick Bac; 2. Ben van Geffen; 3. Gerard van Ommeren; 4. Wouter Vroegindewe ij; 5. Hugo van Elteren. WADDINXVEEN - Afgelopen zaterdag moest alleen het meis jes C-team van handbalvereni ging Rowah aantreden voor de competitie. In de luchthal in Pij- nacker moesten ze het opne men tegen het plaatselijke Oli- veo. De temperatuur was op het vroege aanvangsuur nog dicht bij het vriespunt. Voor de mee gereisde suportersschare was dit een extra stimulans om hun idolen eens goed aan te moedi- WADDINXVEEN - Zaterdag 13 februari werd er door de regio Lek en IJsselstreek een spetterfestijn georganiseerd in zwembad de Tobbe in Gouda. Aan dit spetterfestijn namen bevers van verschillende scou tinggroepen uit de regio deel. Scouting Sint Victor uit Wad- dinxveen was met negen be vers en drie leidsters ook van de partij. Het gebeuren waar aan in totaal zo’n 60 bevers meededen begon om 15.00 uur. De bevers keken eerst naar een voorstelling van Lange Doener, Frederik Scheure- maar, Pompedomp en Lappe- zak (een aantal spelfiguren uit het thema van de bevers) die voor het eerst zwemles kre gen. Daarna waren er allerlei spelletjes in het water te doen waaronder het huskyhonden- spel, ijsschotsspringen en een sneeuwballengevecht. Om I6.30 uur was het feest afgelo pen. Als aandenken kregen alle bevers een speciaal diploma. WADDINXVEEN - De basketballdames van het Flyers Damesteam I verspeelde bijna de voorsprong, maar werd gered door de klok en won van Westland Stars. Winst was er ook voor Meisjes junioren I, Heren 3 en Jongens kadetten I. Aspiranten I en 2 verloren van Team Ten Dreamers I en 2. WADDINXVEEN - André van Gemeren heeft halverwege de competitie van de Waddinx veense Sjoelers de leiding in het klassement overgenomen van Jan Kersbergen. Dcik Dros en Wim Slingerland junior vol gen op afstand. Het algemeen klassement ziet er als volgt uit: Klasse A: I. André van Geme ren 139.929 punten; 2. Jan Kersbergen 139.525 punten; 3. Wim Slingerland junior (I38.0I7) punten; 8. Frans Bouwmeester (I32.9I4) pun ten (laatste van klasse A). Peter van Leeuwen blijft leider van de B-klasse (129.778) punten, van de derde naar de tweede plaats is Ed den Drijver, (129.01)7 punten, opgeklommen, Guus Rennesse, 128.300 punten, is een plaats gezakt. Bas Brouwer (122.814) en C. van Wijk (120.662) behouden hun 13e en 14e plaats. Jan Olie (I 19.556) is weer uitgelopen op de tweede man van de C- klasse J. Ridder (I 18.989). Si mon den Oude (I 12.056) en Sjaan Faay (III .967) staan als 14e en 15e in de C-klasse. Cor Kersbergen (109.987) behoud de eerste plaats van de D-klas- se op grote afstand volgen A. Warmelink (107.989) en M. Taktor (107.675). Bram Kou- wenberg (101.900) kan nog ho ger komen in het klassement. Laatste van het algemeen klas sement is Miranda van Beek met een score van (79.000) punten. werd de kiem gelegd voor deze overwinning, maar er werden veel fouten gemaakt, hierdoor kon Dunkinn via de toegekende vrije worpen nog redelijk bij blijven. Ruststand 26-20. De tweede helft ging gelijk op. Fly ers kwam niet meer in gevaar en de twee winstpunten bleven in Waddinxveen. Uitslag 54-45. Topscoorders: Inger Huls en Anne Willemijn Crompvoets, beide met 14 punten. Jongens kadetten I had in Springers 2 geen lastige tegen stander en kon na de eerste helft (53-28) reeds Tie twee punten bijschrijven. De tweede helft was hierna een formaliteit en de vraag was alleen hoeveel punten Flyers zou maken. Het werden er 118. Uitslag 118-51. Topscoorder: Johan Walhout spannende met 38 punten. Jongens adspiranten I en 2 ble ven Team Ten Dreamers I en 2. Het eerste adspiranten team had in TTD I het sterkste team van de competitie op bezoek. Dit bleek vooral in de eerste helft. Hierin werd Flyers al op een kansloze achterstand ge zet. De tweede helft kon Flyers nog enig tegenstand bieden, spel om de titel te veroveren maar niet genoeg om een grote en promotie naar de tweede nederlaag te ontlopen. Uitslag klasse af te dwingen. 49-107. Topscoorder: Stijn v.d. Heijden met 12 punten. Het hard korfballende ACKC, Adspiranten 2 kon aanvankelijk een warrig leidende scheids- goed bijblijven en had na de rechter en het moeizame on eerste helft (18-19) nog uitzicht derlinge samenspel zorgden er op de overwinning. Maar in de voor dat Korbis eigenlijk gedu rende de hele wedstrijd niet lekker in de wedstrijd zat. Wel iswaar resulteerde een af standsschot van Yvonne Visser in het eerste doelpunt van de wedstrijd (0-1), maar daarna namen de Almkerkers het heft in handen: 3-1. De Waddinxve- ners, die thuis nog met 26-1 I gewonnen hadden van ACKC, bleven met name in de eerste Yperen afgelopen zaterdag helft achter de feiten aanlopen. Door het missen van strafwor- pen en opgelegde kansen aan lands Kampioenschap open Korbis-zijde en een zuiver af- club (18 jaar). In de eerste pou- standsschot van een aantal he ren aan ACKC-zijde, bleef Kor bis tot 8-6 aankijken tegen een achterstand van twee doelpun ten, waarbij de Korbis-scores voor rekening kwamen van Ja- co Wineke, Donja van Otter- loo (tweemaal), Yvonne Boom ers en Jan de Jong. Vlak voor rust maakte Marco van Leeu wen goed gebruik van een te fel inkomende tegenstander: 8-7.

Weekblad voor Waddinxveen | 1999 | | pagina 25