Elke ochtend... Verdiende overwinning voor Waddinxveen BI •De Sniep afgeladen tijdens thuiswedstrijden Gouwestaete WSE-pupillen verrassen bruidspaar Midwinterkampioenen bij hockeyclub Ton Broer houdt lezing over oud-Waddinxveen Dames A-junioren Rowah Kampioen Flyers dames I wint van Bourgondië Spannende Playback- wedstrijden bij TOOS Rijn en Gouwe Beste schoolkrant van Nederland AAaI LaaIiAAAA 1a4 OA Aquarelleren voor senioren Inbraak aan Woubrechterf I I I I I I I I I I I I I I Modeshow senioren in AF-centrum I I I I Ik heb de afgelopen drie maanden geen proefabonnement gehad 1 Pii-n on /Tnnnro I I I I I I I I I I Uitslagen sjoelen 2 V Wie nu kiest vooreen kennismakings- abonnement, ontvangt Rijn en Gouwe vier weken vóór zeven uur in de bus. Voor deze vrijblijvende kennismaking betaalt u 14,75. FotoKlein met 16 vakzaken altijd bij u in de buurt! klein g W U I J H I c WOENSDAG 3 MAART 1999 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 21 op Rijn en Gouwe. Naam: Adres: Plaats: S, De mini-jeugd neemt de eerste afslag om 10.00 uur, gevolgd door het achttal Meisjes team, zij spelen tegen Voorne. Om half I begint de wedstrijd Meis jes CI tegen Berkel. Dit team is in de gewone competitie nog ongeslagen. Om 14.00 uur hoc keyen Meisjes DI tegen Catwij- ck. Een interessante wedstrijd is Meisjes Al tegen HGC A2 om half 4. De Waddinxveense meisjes onder leiding van coach Boy Kodde weten elkaar, na de laatste 5 wedstrijden, goed te vinden in het veld. Tot slot spe len de C2 jongens tegen Capel- le om 17.00 uur. Op zondag gaat Heren I naar H.C. Rotter dam, de Veteranen naar Car om I 1.00 uur een thuiswedstrijd tegen Groen Geel, Dames I speelt daarna om 12.45 uur te gen Berkel en Rodenrijs. Het eerste damesteam heeft gedu rende de winterperiode veel technise ervaring opgedaan in de zaal onder leiding van trai- ner/coach Niels Swiebel. WADDINXVEEN - Op 25 fe bruari is ingebroken in een wo ning aan het Woubrechterf in Waddinxveen. Een raam is ge forceerd, waarna een deur is geopend. De gehele woning is doorzocht en uit de woning worden onder andere stereo apparatuur, geld, een fotoca mera en een mobiele telefoon vermist. 1 Postcode: metWngeiitot80ö/o ZIE ADVERTENTIE ELDERS IN DEZE KRANT WADDINXVEEN - De BI-ju nioren van de v.v. Waddinx veen konden afgelopen zater dag hun eerste overwinning (2- 0) noteren. Wat zich al een aantal malen in hun spel aan- kondigde, gebeurde afgelopen zaterdag. Na twee weken gele den tegen Be Fair een verdiend gelijkspel binnen te hebben ge gaan bij Sportlust’46. Al vroeg kwamen zij op voorsprong, maar raakten vervolgens van slag door een omstreden pe nalty en stonden met de rust al met 3-1 achter. De tweede helft kwamen de geel-zwarten nog even terug tot 3-2, maar daarna was het gebeurd met de Dl (7-3). Ook D2 lukte het niet drie punten mee naar huis te ne men. Bij Unio werd na een 1-0 achterstand bij de rust, sterk terug gekomen (1-2), maar in de laatste vijf minuten wist Unio nog twee maal te scoren (3-2). De El -Haastrecht: 1-2. E2 -Ze venhoven 1-3. E3 -Gouderak:5- 0. De F-pupillen -Rohda’76: 2-4. F2- Unio: 7-0. F3- NSV’46: 6-0. F4- Alexandria na een 2-2. WADDINXVEEN - De Stich ting Waddinxveens Welzijns werk (SWW) houdt vrijdag morgen 5 maart om tien uur een modeshow voor senioren in de grote zaal van het Anne Frank-centrum (jan van Bijnen- pad). De show, die gratis toe gankelijk is, wordt verzorgd door de firma Van der Kloos ter uit Boskoop. Er wordt voorjaarskleding getoond uit verschillende prijsklassen. De bezoekers krijgen een kopje koffie, ’s Middags is er vanaf één uur gelegenheid om in alle rust te passen en eventueel te ko pen. Veranderingen aan de kle ding kunnen door Van der Klooster worden verzorgd. WADDINXVEEN - Het Dames A-junioren team van handbal vereniging ROWAH speelde afgelopen zondag haar kam pioenswedstrijd tegen Ventura (Schie dam) en won deze. De tribune van sporthal ‘De Dreef was goed gevuld. Met spandoeken en ratels werden de dames luid aangemoedigd. In de eerste helft konden de dames van Ventura nog goed bijblijven, wellicht waren de zenuwen hier mede debet aan. De rust stand was 5-3. Na de hervatting had ROWAH veruit het beste van het spel. Met prima combi naties en goed gelopen break outs speelden de dames van trainster/coach Sonja van Ham de wedstrijd uit en wonnen met de score 15-10. Het Da mes junioren-A team bestaat uit de volgende speelsters; Femke Korver, Martine Verwe- ij, Nienke Boonen, Marije Mul der, Renee Moolenaar, Marije van Oord, Linda Hoefnagel, Ly dia van Rijn, Bianca en Marion van Ham. Na afloop werden de dames door het bestuur van ROWAH verdiend in de bloe metjes gezet. Zowel het heren als het dames senioren team trok aan het kortste eind. De damessenio- ren verloren nipt van Snelwiek, terwijl de heren de boot in gin- haald, werd nu Zwammerdam kansloos en dus zonder punten naar huis teruggestuurd. De negen B-spelers werden aange vuld met drie junioren van de meisjes (Susan Toonen, Nikita van Stijn en Lesley Landweer) en twee van de C (Benny Hoogendoorn en Rocky van der Vooren). Zij hadden al met hun eigen team meegedaan, maar dat was niet te merken. Dankzij veel inzet en zelfver trouwen en twee doelpunten van Christiaan Soleer kon de eerste overwinning worden ge vierd. En er zullen nog zeker meer volgen. Voor de Al was er helaas niets te vieren. Bij Si- veo’60 bleven de drie punten liggen door een ongelukkige 3- 2 nederlaag. Ook de CI liet het afweten; bij Haastrecht werd een 3-0 nederlaag geïncas seerd. De MJ I pakten thuis wel drie punten door koploper Jo- dan Boys op een 2-0 nederlaag te tracteren. De opmerkelijk ste spelers waren nieuwko mers Kirsten Visser en Wiete- ke Hoeijmakers en de maakster van de openingstreffer Judith Dijkstra. Zowel de D- als de E-pupillen konden geen punten binnen ha len. Dl vertrok heel vroeg naar Woerden om op bezoek te WADDINXVEEN - De afdeling senioren van de Stichting Wad dinxveens Welzijnswerk orga niseert al geruime tijd de activi teit ’aquarelleren’ in het Anne Frank-centrum. Elke donder dagmiddag komt een groepje senioren bij elkaar van 13.30 - 16.00 uur om te schilderen. Sa men aquarelleren is niet alleen gezellig, je kunt elkaar ook hel pen. Bovendien is er iemand aanwezig die al vele jaren erva ring heeft met deze schilder techniek. In de groep is nog plaats voor een aantal mensen, zowel beginners als gevorder den. De kosten bedragen 2,50 per keer. Belangstellenden kunnen zich aanmelden bij het kantoor van de Stichting Waddinxveens Welzijnswerk, afdeling senio ren, in het Anne Frank-cen trum. U kunt ook even bellen, (0182) - 615555. krant van Nederland, - de Bes te Schoolkrant-columnist van Nederland. Vrijdag 5 maart om 21.00 uur in de Duikelaar Heren I tegen Grasshoppers (koploper) en Zaterdag 6 maart om 19.00 uur Jongens junioren I tegen Zoe- bas. gen tegen Oliveo uit Pijnacker. Ook de anders zo succesvolle D-jeugd kreeg voor de tweede keer een nederlaag te slikken. Met 9-7 was in Maassluis het plaatselijke Unitas te sterk voor de benjaminnen van RO WAH. De goals waren van Stef Hoogendijk, Jelmer Schmit en Sander Moling. WADDINXVEEN Voor Rocco Geers, leider van W.S.E. E-l en zijn bruid Wendy Wal- laard was het 26 februari een ware verrassing toen zij bij het gemeente huis van Waddinx veen aankwamen. Als een levende ereboog stonden zo’n 30 pupillen van W.S.E. in te nue om het bruid spaar te verwelko men. Rocco en Wendy wisten van niets. Alle W.S.E. pupil len waren bij het uitspreken van het ja-woord. Na de huwelijksvoltrek king werden alle pupillen met het kersverse bruid- paar vereeuwigd. tegorie vanaf 9 jaar werden Stephanie en Dessie derde met het liedje ‘Boom Boom Boom Boom* van de Venga Boys. Tweede werden Chantal, Nikki en Bente in deze categorie met het liedje ‘Hete eten* van Kin deren voor Kinderen. Eerste werd Sanne met een goede vertolking en leuke uit voering van Britney Spears met het liedje ‘Baby one more ti me*. Bij TOOS worden deze wed strijden elk jaar gehouden en wordt er een wisselbeker uit gedeeld aan de leukste, origi neelste act van de dag. De wis selbeker ging dit jaar naar San ne die Britney Spears uitbeelde met het liedje ‘Baby one more time*. Zij mag de wisselbeker een jaar lang in haar bezit hou den en kan volgend jaar haar beker verdedigen. Alle andere prijswinnaars kregen een me daille en alle deelnemers een roos. WADDINXVEEN - Waddinx- vener Ton Broer houdt dinsdag 16 maart een lezing met dia’s over oud-Waddinxveen voor de plaatselijke afdeling van de NBvP/Vrouwen van nu. De bijeenkomst wordt gehou den in de Marchandzaal van Zorgcentrum Souburgh en be gint om 20.00 uur. Introducees zijn welkom. De koffie-ochtend van woens dag 7 april is gewijd aan bloem schikken. Het eigen lid van NBvP/Vrouwen van nu, Cobie van Driel, geeft een mini-cursus creatief bloemschikken met voorjaarsbloemen in het ge bouw van Kreater (Kerkstraat). Op het reisprogramma staan een inmiddels volgeboekte stadswandeling door Amster dam en een bezoek aan een WADDINXVEEN - Afgelopen zaterdag speelden de bonds- teams van Gouwestaete thuis wedstrijden in een afgeladen Gouwebad ’De Sniep’. Een drietal heuse derby’s, waaron der dé topper tussen de eerste damesteams van Gouwestaete en Assuron/Donk in de hoofd klasse. Tot het eind van de der de periode leek Gouwestaete op een sensatie van de eerste orde aan te sturen, doch Assu ron/Donk wist dat in de vierde periode nog net te voorkomen. Via de tussenstanden 3-1, 3-5 en 6-7 bepaalde Donk de eind stand op 7-10. Heren I werd in de eerste pe riode totaal overklast door een ontketend Assuron/Donk. Na de eerste periode stond het al 0-5 en na 0-7 kon Gouwestaete pas voor het eerst scoren. Daarna ging de strijd gelijk op, doch was het kwaad al ge schied. De heren verloren uit eindelijk met 10-15. Heren 2 en dames 2 speelden gelijk. Heren 2 hield BZ&PC 2 op 6-6 en dames Proface/DAW I op 5-5. Om te beginnen was de wed strijd tussen Gouwestaete en Assuron/Donk een reclame voor het dameswaterpolo. Alle elementen zaten erin; span nend, sportief gespeeld en goed geleid. Gouwestaete begon ui termate sterk. Via snel en at tractief waterpolo werd Assu ron/Donk in de eerste periode aanvallend overrompeld en verdedigend aan banden gelegd. Wendy de Frankrijker scoorde uit een overtal-situatie 1-0 en Ellen van der Weijden op de midvoor 2-0. Donk kon dankzij een viermeter van Daniëlle de Bruijn op 2-1 komen. Een ova tioneel applaus was keepster Francine Lankhuyzen’s deel toen zij in de laatste seconde keepster Hermine Perik met een afstandsschot wist te ver- diamantslijperij op 24 maart; een excursie op donderdag 15 april naar het Waterschap van Leiden en de jaarreis op dins dag I I mei naar Hattum, waar het Anton Piekmuseum en een bonbon-atelier bezocht wor den. De fietsclub gaat komende maand weer op pad. De eerste rit kreeg het motto ’Rondje Boskoop’. De deelneemsters vertrekken woensdag 21 april om 19.00 bij de Rabobank (Kerkweg-Oost). Een week la ter, woensdag 28 april, leidt de fietstocht naar de Reeuwijkse Hout. Inlichtingen over de activiteiten en het lidmaatschap var NbvP/Vrouwen van nu bij de secretaris C. van Pruissen, tele foon 0182-612571. tweede helft werd nog erger voor The Hooters en via 47-12 kwam een eindstand van 82-28 op de borden. Topscoorder: Derk Deenik met 29 punten. Dames 2 kwam net iets te kort om de wedstrijd tegen The Hooters in winst te kunnen omzetten. Beide teams waren aan elkaar gewaagd, maar had den moeite met scoren. Dit onderdeefvan het spel was iets beter bij The Hooters. Uitslag 24-31. Topscoorder: Danille Bakker met 9 punten. Dames 3 - Jumpers: 25-51. Topscoorder: Christa Geurts met 10 punten. Jongens Kadet- ten 2 - DAS: 53-52. Topscoor der: Wim Los met 18 punten. Jongens junioren 2 verloor met 38-72 van een van de koplo pers. Topscoorder: Tie-Ho Lam met 9 punten. Meisjes ad- spiranten verloor met 34-45. Topscoorders: Christel de Vries en Chantal de Koning elk met 8 punten. Jongens benja- mins-Jumpers: 28-21. Tops coorder: Reinier Langelaar met 10 punten. interessante product biedt. De wedstrijd, die voor het der de achtereenvolgende jaar wordt uitgeschreven door het Instituut voor Media en Infor matie Management (MIM) van de Hogeschool van Amster dam, is dit jaar bovendien uitge breid met de volgende drie ca- tegoriën: - de Beste School- krantwebsite van Nederland, -. de Best Vormgegeven School- Trad itiegetro uw werd deze wedstrijd door alle deelnemers afgesloten met een vertolking van het liedje ‘Met zijn Allen' van Henny Huisman. WADDINXVEEN - Flyers da mes I won voor de derde maal op rij. Nu van Bourgondië. Ook was er weer winst voor Heren 2. Dames 2 en Dames 3 verlo ren. Winst was er voor Jongens kadetten 2 (knap) en Jongens Benjamins. Verlies daarentegen voor Jongens junioren 2 en Meisjes adspiranten. Dames I had minder moeite met Bourgondië dan de uitslag doet vermoeden. Flyers startte goed en nam meteen het heft in handen. Met gevarieerd aanval- spel werd de tegenstander van af het begin min of meer zoek gespeeld en toen ze eindelijk de verdediging had georganiseerd stond er een stand van 23-13 op het scorebord. Hierna ging de wedstrijd gelijk op, maar Flyers behield steeds een vrij rustgevende voorsprong en bracht deze met degelijk spel naar het eindsignaal. Uitslag 52- 41. Topscoorder: Anita van Unen met 16 punten. Goede tweede was Jolanda Geurts met 14 punten. Heren 2 had totaal geen moei te met The Hooters. De twee de plaats in de competitie kwam geen enkel moment in gevaar. Aaanvallend was Flyers een klasse apart en de tegen stander kwam niet in het stuk voor. Ruststand 35-16. De WADDINXVEEN - Afgelopen zaterdag werden in de Gym nastiekzaal ‘De Staringlaan* voor de jeugdleden van Gym nastiekvereniging TOOS de jaarlijkse Playbackwedstrijden gehouden. Alle kinderen van 6 tot 16 jaar konden deelnemen aan de Dans- en Playbackwedstrijd, totaal hadden zich I I groepen ingeschreven, goed voor zo’n 23 deelnemers. In een druk be zochte zaal lieten de I I groe pen verschillende dansen en playback acts zien, nederlands- talige en engelstalige liedjes werden er uitgebeeld. Er waren twee leeftijdscatego rieën, allereerst de categorie van 6 tot en met 8 jaar en de tweede categorie 9 jaar tot en met 11 jaar. In de categorie tot 9 jaar wer den Lotte, Jorin, Yvet en Agnes derde met het liedje ‘Ik hou van hard* van Kinderen voor Kin deren. Tweede werden in deze categorie Jolein en Liora met het liedje ‘Ochtendgymnastiek* van Carlo en Irene. Eerste in de jongste categorie werd Maaike Bosman het liedje ‘Ik ben Otje‘ van Otje. In de ca- WADDINXVEEN - De mid- wintercompetitie van de Hoc keyclub Waddinxveen is afgelo pen, deze werd in januari en fe bruari op kunstgras gespeeld. Meisjes AIMeisjes CIMeisjes C2, Meisjes Dl, Jongens C2 en Heren Veteranen eindigden al len op de eerste plaats. Jongens C2 scoorden in 5 wedstrijden 37 doelpunten en incasserden Slechts 5 tegendoelpunten. Ook in de gewone competitie maken een aantal teams kans op het kampioenschap. Vorige week werden de scheidsrech- tersexamens afgenomen in het clubhuis aan de Sniepweg. De oudere jeugd van HCW neemt elk jaar deel aan de scheids- rechterscursus die doorJ.J. Rip touche. Dames 2 hockeyt wordt gegeven. Dit jaar slaag den voor het examen: R.Waai- er, F.VIemmix, A.Rip, W.Kos ter. S.GIaser, F.Versteegh, R.Andringa, Y.van Kinderen, N.Swiebel, P.Kammeijer en M.de Wit-Mol. In het weekend van 6/7 maart is er een vol hockeyprogramma. De uiterste inzendingstermijn sluit op 15 maart 1999. Op I april worden de genomineer den bekend gemaakt. De fees telijke prijsuitreiking vindt plaats als afsluiting van de Schoolkrantdag 1999 (een sa menwerkingsverband met de Universiteit van Amsterdam) op 17 april 1999 om 15.00 uur in gebouw Leeuwenburg, Weesperszijde 190, 1097 DZ Amsterdam. Het Instituut voor Media en Informatie Manage ment (MIM) van de Hogeschool van Amsterdam biedt de eerste opleidingen in Nederland die studenten integraal voorberei den op de turbulente wereld van het opsporen, beheren, toegankelijk maken en uitgeven van allerlei vormen van infor matie en leert hen werken met media als tijdschriften, boeken, internet en cd-rom’s. Tel.: (voor controle op de bezorging) Stuur deze bon in een open envelop zonder postzegel naar: Rijn en Gouwe, Afdeling Abonnementen, Antwoordnummer 10008, 2400 VB Alphen aan den Rijn. Voorzitter van de jury TMF- VJ Fabienne. co de Jong, Mark Mommers en Remko Overdam die de eerste drie Gouwestaetedoelpunten wisten te scoren aan het einde van de tweede periode. Vanaf dit moment werd het een ’ge lijkwaardige’ wedstrijd met kansen over en weer, met dat verschil, dat het enorme gat niet meer was te overbruggen. In de derde periode waren het Remko Overdam (2x) en Mark Mommers die tot scoren kon den komen. Met een 6-13 ach terstand ging de ploeg van trai- ner/coach Jan Middendorp de laatste periode in. Eep ogen schijnlijk onmogelijke opgave voor de Gouwestaeteheren. In deze laatste periode waren het Jaco de Jong (2x), Niek de Leeuw en Wouter Steller die de eindstand mochten bepalen op 10-15. Een zware teleurstel ling voor de Gouwestaetehe ren, die hierdoor nog een zwaar programma krijgen tot het einde van het seizoen. Heren 2 heeft - BZ&PC 2: 6-6. Voor Gouwestaete scoorden Marc Faber 2x, Axel Russcher, Michel Jongejan, Paul Verweij en Leon Groen. Dames 2-Pro- face/DAW 15-5 Zaterdag 6 maart: Dames I- PSV 19.45 uur (Eindhoven), Heren l-PSV: 20.45 uur, Da mes 2-Alkemade I: 19.00 uur (Roelofarendsveen), Heren 2- DZV2 20.00 uur (Delft). Zon dag 7 maart: Dames I- Da- mixa/Ravijn uit Nijverdal (thuis). WADDINXVEEN - Alle schoolkrantredacties van scho len van MBO, Havo en Vwo zijn uitgenodigd deel te nemen aan de wedstrijd Beste Schoolkrant van Nederland 1999. De winnaar van de Beste Schoolkrant ontvangt een mul timediacomputer en de Beste Schoolkrant van Nederland Bo kaal, de wisselbokaal. De bo kaal is nu nog in handen Van het Montesorri College in Amster dam, de winnaar van 1998. Vo rig jaar namen 75 schoolkrant redacties deel aan de wedstrijd. Onder voorzitterschap van TMF VJ Fabienne, en met me dewerking van onder andere Suzanne Rethans, redacteur van Viva en oud-studente van de opleiding, beoordeelt de ju ry welke schoolkrant dit jaar tot de beste van Nederland zal worden uitgeroepen. De Beste Schoolkrant van Nederland wordt de schoolkrant die voor zijn lezers het meest orginele, aantrekkelijke en journalistiek schalken; 3-1! De zichtbaar nerveuze Donk-coach Robin van Galen had het even niet. Evenwel knap hoe dat hij ’zijn’ meiden toch weer op het goe de spoor zet. Dat bleek wel in de tweede periode, waarin Donk het heft in handen nam. Gouwestaete wist in deze pe riode geen enkele van de vier overtal-situaties af te ronden, maar Donk scoorde wél en liep via Marjan Op den Velde (2x), Daniëlle de Bruijn en Lieneke van den Heuvel uit naar 3-5. Begin derde periode scoorde Mirjam Overdam 4-5, doch vlak erna Patricia Megens 4-6, alvo rens Gouwestaete via Evelyn de Tyssonsk en Mirjam Over dam op gelijke hoogte kwam; 6-6. Vlak voor tijd werd het door Marjan Op den Velde 6-7. Ondanks de waarschuwende woorden van trainer-coach Jan Middendorp kon Gouwstaete niet voorkomen dat Donk steeds meer grip op de wed strijd kreeg. Via wederom Mar jan Op den Velde (2x) en Lie neke van den Heuvel, nam Donk een 6-10 voorsprong, al vorens Gillian van den Berg de eindstand kon bepalen op 7-10. De heren hadden in Assu ron/Donk een belangrijke te genstander. Immers de wed strijden tussen Z&PC Gouwe staete en Assuron/DONK staan altijd garant voor span ning en sensatie. Neem hierbij dat beide ploegen de punten heel hard nodig hebben dan zijn dat voldoende ingrediënten om er een goede wedstrijd van te maken. Helaas voor de Gou westaeteheren liep het allemaal anders. Zonder ook maar enige tegenstand te kunnen bieden was het Assuron/Donk dat flit send uit de startblokken kwam en Gouwestaete op een 0-5 achterstand zette. ’Onbegrijpe lijk’ was na afloop een veelge hoorde kreet van de Gouwe- staetespelers. In de tweede pe riode ging Assuron/Donk door tot 0-7, voordat de Gouwesta eteheren beseften dat ook zij moesten scoren. Het waren Ja- Vrijdagavond vond in sporthal ‘De Dreef het (jaarlijkse) da- mes-recreantentoernooi plaats. Naast organisator RO WAH gaven act de presence, Meeuwen (Rotterdam),EDH (Delft) en Walburg (Zwijndrecht). RO WAH beet de spits af tegen EDH. Een spannend duel waar in Jolanda Hoffmans tegen haar oude vereniging in de laatste seconden gelijk maakte 4-4. Ook in hun tweede wedstrijd gaven de ROWAH-recreanter tegenstander Walburg goec partij. De game werd nipt ver loren met 2-3. In hun laatste wedstrijd tegen Meeuwen kwam ROWAH na een 1-3 achterstand terug en sleepte een gelijk 3-3 uit het vuur. Het toernooi werd gewonnen door EDH, dat in de ‘finale* Walburg klopte. De eindstand was; I. EDH, 2. Walburg, 3.ROWAH, 4.Meeu wen. WADDINXVEEN - De uitslagen van de sjoelavond zijn: klassa A: ICees Kuipers 1416, 2. W. Slingerland jr. 1402, 3. Dick Dros 1399. Klasse B: I. G. Re- nesse 1349, 2. M. Renesse 1317, 3. Frans Botger 1287. Klasse C: I. Floor van Abshoven 1241, 2. Jan Olie 1208, 3. J. Ridder I 193. Klasse D: I. A.L. Warmelink 1097, 2. Gert Kersbergen 1080, 3. Cor Kers bergen 1067. Het gemiddelde van de ze avond was 118.26. Het gemid delde van de vereni ging is I 15.768. Het totaal van de ver eniging is 601044.000. AUIJD GOEDKOPER i

Weekblad voor Waddinxveen | 1999 | | pagina 21