Kwiek lijdt nederlaag tegen Shot ’65 Binnenkort weer langs de Gouweloop Wederom inbraken in woningen Selectietest voor jongens bij TOOS gym Schaatsers Weissensee blikken terug Spanning bij Korbis C4 Verona van der Leur tweede op turntoernooi Bowlster Annemiek Altewischer zet heren te kijk Winst en verlies voor Nesselande Goede en slechte vangsten HSW Geslaagden voor B-diploma Lions Rotterm eren loop wederom succesvol Gereedschap gestolen Schakers Moerkapelle in halve finale nu I Zware sneeuw Begrip Afgestapt WOENSDAG 3 MAART 1999 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 29 mers middels de enkele duizen den folders die de afgelopen maanden bij een groot aantal lopen in de regio zijn uitge deeld en natuurlijk weer het Dat geldt ook voor K. van Driel uit Hazerswoude met 8.41 en A.A. de Kort uit Ha zerswoude met 4.37 voor 100 kilometer. Familie C Wiersma uit Waddinxveen deden er 10.12 uur over. Trouwe be zoekers van de Weissensee zijn ook M.A. Boer van Tol en A. Boer. Zij noteerden 6.40 en 5.I5 uur op hun oorkonde. Plaatsgenoten H.A. van Tuin van Tol 8.43 en L.J. Bloem 9.18 uur. R. den Boer uit Ha zerswoude deed er 7.57 uur over. B. Streng noteerde 9.13 en M.l. Baars, ook uit Bos koop 6.25 uur voor de I00 ki lometer. De tweede toertocht deden verschillende leden van de Schaatsvereniging de Otweg mee uit Boskoop. Zij kregen echter geen kans de 200 kilo meter vol te maken want van wege de slechte ijskwaliteit werd de toertocht stopgezet. De winter leek de eerste da gen van februari pas goed te Drie Waddinxveense turnsters van Pro Patria Zoetermeer de den aan dit toernooi mee, Ver ona van der Leur (I3) turnde bij de topsport junioren. Zij turnde een prima wedstrijd. Op de balk kreeg ze 9.10 p„ op de vloer 8.70 p. en voor sprong 8.85p. Op de brug turnde zij als afsprong een dubbele salto met dubbele schroef. Deze brugoe- fening leverde haar 8.15 p. op. Met een totaal van 34.80 p. werd zij tweede in een sterk deelnemersveld. Berlinda Verweij 16) turnde bij Altewischer: ‘Ik gewoon lekker staan bowlen, alles klopte en wat wil je dan nog meer. Ik weet gewoon niet wat ik moet zeggen, ik sta gewoon perplex. Mijn timing was heel goed. Ei ken. Een slot van een deur is geforceerd en de begane grond is doorzocht. Uit de woning is een jas meegenomen. sommige plaatsen zakte men tot de schoenen in het ijs. Dit leverde veel valpartijen op en beschadigingen aan gezicht en armen. Na 7 uur en 40 minu ten kwam de laatste man over de streep. Hij had er toen I25 kilometer opzitten. Een half uur eerder kwam Henk Kroes over de meet die er na 150 kilometer mee op moest hou den. De voorzitter van de echter Friese Elfstedentocht had het overigens best naar zijn zin op de Weissensee. Over het algemeen waren de deelnemers erg teleurgesteld dat ze hun prestatie niet kon den afmaken. Ze hadden ech ter ook wel begrip voor de organisatie en men reageerde in het algemeen: ‘Volgend jaar beter'. In de eerste toertocht wisten veel Boskopers en an der streekgenoten het eind te halen. Dick Binken liet de vrienden voor wat ze waren en sloot zich aan bij een van de kopgroepen. Daarin kon hij lekker meerijden en reed de 200 kilometer in 8 uur en 4 minuten. Leo Moerings, Hans Vergeer, Cor Witteman, Lep Verbey en Marcel Mathot lieten zich deze dag opnieuw verwennen door Nel Moe rings. Zij deden 9 uur en 25 minuten over de tocht. Nel stond een paar weken geleden in deze krant al in het zonne tje maar verdiende opnieuw applaus. Van 7 uur ’s ochtends tot vijf uur 's middags trot seerde ze het barre weer en bleef op haar post om de mannen te verzorgen. Dat gold natuurlijk ook voor An nie van der Werf die haar man Piet van al het goede voorzag. Piet van der Werf wilde aan vankelijk de 200 kilometer op klapschaatsen rijden maar zag daar na enkele trainingsrond- jes toch van af. ‘Geef mij maar m’n oude vertrouwde glijders, dan red ik het wel', was zijn mening. En zijn trouwe mak kers lieten hem niet in de steek want hij kon een fraaie tijd van 7 uur en 58 minuten op zijn lijstje bijschrijven. Uiteraard willen we ook de andere deelnemers met naam vermelden en de daarbij ver reden tijd. Vanwege het slech te weer zijn er veel mensen een ronde eerder afgestapt. Daarom wordt kan de tijd al leen gezien worden als daad werkelijke rijtijd. j.M. van Beek uit Hazerswoude no teerde 8.19 uur, M.P.M. Ver geer uit Boskoop 11.08 uur en gezien het weer een hele bijzondere prestatie want het was koud en het waaide hard. Wanneer het dan ook nog donker wordt is het extra zwaar. WADDINXVEEN - De deel nemers zijn inmiddels al weer even terug in eigen land en dat is maar goed ook. De af gelopen drie weken is er zo veel sneeuw in Oostenrijk ge vallen dat het steeds moeilij ken wordt om terug te komen. Met de Alpen nog vers in het geheugen blikken we nog even terug naar de schaatstocht op de Weissen see. Wanneer ben je nu het beste af in de Alternatieve Elfste dentocht. Je weet het maar nooit. Vrijdag 29 januari was het ijs goed. Het weer bij de start bijna perfect totdat het om half een begon te waaien. Koning Winter liet even we ten dat er met hem niet te spotten valt en stuurde een ware tornado over de ijsvlak te. Alle deelnemers werden plotseling nietige wezentjes die zich moesten overgeven aan het spel van de elemen ten. En dat het ook anders kan be wees een week later toen nog eens 700 schaatsers hun geluk wilden beproeven op de 200 kilometer. Slechts 16 zagen kans om de tocht ook werke lijk uit te rijden. Niet dat de anderen zo slecht waren maar na I I uur kreeg de tempera tuur en het zonnetje zoveel vat op de ijslaag dat deze bo terzacht werd. De wedstrijd leiding besloot daarom de toertocht te stoppen. Op WADDINXVEEN - In de nacht van 24 op 25 februari zijn goe deren gestolen vanaf een be drijfsterrein aan de Bredeweg in Waddinxveen. Van een con tainer zijn sloten geforceerd en uit de container is gereedschap gestolen. TOOS ruime mate aandacht aan kracht en lenigheid voor de jongens. Zoals elk jaar is TOOS weer op zoek naar nieuw talent voor de jongens keurploeg. Voordat de jongens echt naar de keurgroep gaan, vindt een periode van selectietrainingen plaats. Aan het einde van dit seizoen nodigt TOOS de jon gens van de selectietrainingen die geschikt zijn voor de keur groep uit voor het volgende seizoen. De trainingen voor de selectie zijn op donderdagmid dag van 17.00 tot 19.00 in de Staringlaan en starten half/eind maart. Om te weten welke kinderen Hoogendoorn, Robby Timmer man en Zhao Mah Yang won nen ieder een partij maar moesten wel met een 7-3 ne derlaag naar Waddinxveen te rug. gesteld. Ook C3 won gemakke lijk van Reeuwijk, met 6-2. F2 won van de laagst geklas seerde uit hun competitie, het werd 3-I tegen Nio. De mees te punten werden gescoord door Wl, maar liefst 43 keer scoorde de jeugdige korfballers tegen IJsselvogels, totaal uitslag was 29-43 en W2 dat won met I4-4 van Vriendenschaar en staat daardoor op een vierde plaats. Zaterdag is de laatste officiële zaalcompetitie dag, vrijwel alle teams komen nog in aktie, de week daarop spelen alleen El en Fl nog. Kwiek-2 speelde thuis tegen De Treffers-2 uit Roelofa- rendsveen. Het werd een ge lijkspel, waarbij Peter Vermeu len en Kevin van der Voort twee maal wonnen en Peter Klomp een punt aan het eind resultaat toevoegde. Kwiek-3 speelde in Nieuwkoop tegen TTVN-2. Ook deze wed strijd eindigde in 5-5 waarbij Danny Vermeulen ongeslagen bleef, Vincent Schooneveld lx won en ze samen het dubbel spel binnenhaalde. Jafeth Bekx kon niet winnen. Kwiek-4 vërloor met 7-3 van het Leidse Docos-8 en Kwiek-5 moest met 0-I0 de meerdere erkennen in het Bodengraafse BOK-4. WADDINXVEEN - Annemiek Altewischer heeft vriend en een enkele vijand verrast door het Hotel Drachtentoernooi te winnen. De Waddinxveense bowlster ging met 66 pins ach terstand de finale van het alge meen klassement in, maar wist met haar superieure bowlen ook de mannen achter zich te laten. Altewischer kwam in de finale tot een gemiddelde van 208.5. Daar hadden toppers als Remco Verboon en de Duitser Holger Ohlrogge geen ant woord op. Opvallend was ook het optreden van Frank Bais. De voormalig jeugdinternation- al uit Den Helder eindigde op een fraaie vierde plaats. 2912. En dat was slechts 54 pins min der dan de winnares. is voor Kwiek in ieder geval een stuk onzekerder gewor den. Kwiek-2 speelde in klasse 2 promotie van de afdeling Gouda thuis tegen het Ouder kerkse OTTV-I. Met 9-I werd de wedstrijd gewonnen, waar bij Rob Kappe en Paul van der hart ongeslagen bleven, maar Jacques Brand een punt moest afstaan. Kwiek-4 en -6 spelen in 2-de- gradatie in dezelfde poule. Af gelopen week werd de uitge stelde onderlinge wedstrijd ge speeld. Het vierde team, bestaande uit Ying Jun Wang, Martin van Klink en Hans van der Drift was oppermachtig. Ze gaven Jurgen Reichard, Jurgen van Geest en invaller Martijn van Putten geen enkele ruimte en wonnen uiteindelijk met I0- 0, zij het dat vier partijen in drie games werden beslist. Kwiek-4 deed het in de verde- WADDINXVEEN - Veel span nende momenten in de wed strijd tussen Korbis C4 en Vlaardingen, afgelopen zater dag. Thuis in De Dreef speelde het C4 jeugdteam tegen Vlaardin gen en won met 3-2. Het tema van Lodewijk stond onderaan, maar kan door deze overwin ning een belangrijke plaats stij gen. B2 won ruim van Vrienden schaar met 10-4. Sensatie bij Cl, vorige week een grote overwinning, nu een kleine, 5-4 op Koag, maar daardoor werd het kampioenschap van de gas ten met minimaal een week uit- WADDINXVEEN - In de Ie klasse promotie van de afdeling Holland-west heeft het eerste seniorenteam van ttv Kwiek een pijnlijke nederlaag geleden. In de thuiswedstrijd tegen Shot '65-4 uit Zwijndrecht speelde Kwiek een hopeloze strijd. Vanaf de eerste partij bleef Kwiek verliezen, weliswaar niet met grote cijfers maar toch was de tegenstand te groot. Vier van de tien partijen werden in drie games beslist. Wim van Wageningen wist in de laatste partij de eer te red den door met 21 -15/21 -19 van J. van Woerkens te winnen, Kees Vos en Ronald Verboon kwamen niet tot winst. Uitslag I-9. Kwiek, dat nog enige kam- pioensaspiraties had, moest toegeven dat Shot '65 een ster ker team is en terecht aan de kop gaat. De strijd om de titel genlijk klopte alles! Wat ik nu ga doen? Gewoon lekker voor mezelf bowlen en met mijn team van De Maaspoort (Den Bosch) er lekker tegenaan in de trioleague*. Annemiek kreeg het goede gevoel al in Heilo (B- toernooi Dutch Bowlingtour), waar ze tweede werd. ‘Ook daar liep het lekker, maar kwam ik net iets te kort. Nu ging echt alles perfect. Tjonge, wat moet ik zeggen. Ik ga een slaapplaats zoeken voor van nacht, want volgens mij zijn we ingesneeuwd en ik zie het niet zitten om met die gladheid te rug te rijden*. In de feestroes realiseerde ze zich terdege dat ze een aantal Europese toppers achter zich had gelaten. ‘Ja in derdaad ik de mannen versla gen. Leuk hé! Verboon, Kok, Ohlrogge, Van den Bosch, noem maar op. Ik voel me zo goed joh!* Altewischer was de enige dame die uitkwam in de finale voor het algemeen klas sement. meter. Voor KNAU-leden staat de 10 kilometer-wedstrijd op het programma (start 13.30 uur). Ondanks een druk bela den programma van wedstrij den in de regio weet de Langs de Gouweloop toch nog altijd de tussen de Linnaeusweg en groot aantal wedstrijdatle- de Staringlaan voor het verkeer afgesloten zijn. Voor het eerst is dit jaar ook de noordelijke rijbaan van de Staringlaan tus sen Noordkade en Bosboom Toussaintsingel afgesloten zo- van de lopers het parcours werd, zoals dat wel meer voor komt, goed ge vangen. Daar tussenin was het armoe troef. De vangst be stond uit brasem, zonder uit zondering van behoorlijk for maat. Op kop viste M.Reichard 9.250 gram aan brasem bij el kaar met de feederhengel, het- gaf Burgemeester geen voldoende was voor de overwinning. Aan de andere kant was het M.van Leeuwen die zich met de lange vaste hengel en een vangstgewicht van 6.630 gram naar de tweede plaats viste. en het record van Agnes Hijman uit Mijdrecht met 33 seconden, winterwedstrijd waardoor ze thans nummer I staat in de Hall of Fame met een prima tijd van I.I9.1 I. Bij de heren liep Hans Ooster- wijk uit Zoetermeer 112.59, de tiende tijd ooit in Zevenhui zen. Op de vijf kilometer bij de heren werd Leon van Prooijen uit Boskoop eerste in een 1 van I7.0I, waardoor hij tweede staat in de Hall of Fa me, op slechts 3 seconden van Maarten van Erkel uit Nieuwer- kerk a/d Ijssel. Het ging natuur lijk niet alleen om de snelste tij den. Alle lopers, waaronder ook velen uit Zevenhuizen en Moerkapelle, leverde een goe de prestatie. Daarnaast werd er voor I pen, de opbrengst gaat naar de Stichting SOHO (Stichting voor opleiding Sociale Honden voor gehandicapten in Nederland). Dankzij de medewerking van alle instanties die hun goedkeu- tegen het tweede ring aan de loop hebben gege ven, de EHBO, de politie, de sponsoren, de medewerkers van de leden van de Lionsclub Ze- venhuizen-Moerkapelle en na tuurlijk de lopers was het weer een groot succes. WADDINXVEEN - 'Elke loper is een winnaar'. Onder dit mot to organiseert de atletiekver eniging S.C. Antilope voor de 3Ie maal de jaarlijkse Langs de dering van potentiële deelne- Gouweloop op zaterdag 6 maart. Naast de volwassenen is dit jaar ook gedacht aan de kin deren. Voor hen klinkt om 12.30 uur het startschot voor de gratis Kidsrun over één kilo- weer. De prestatielopers gaan Voor KNAU-leden om 14.30 uur van start voor hun afstanden van 3, 6, 8 en 10 kilometer. Noordkade en Sta ringlaan afgesloten Tijdens de wedstrijd en de prestatieloop zal de Noordka- Schaatsers uit de regio nemen een warm bakkie tijdens de tocht op de Weisensee. (Teksten foto: Kate Goudriaan Spijker) beginnen in Oostenrijk. Uit Nederland kwamen verhalen over de vele regen maar de sneeuw zorgde in het berg land voor veel overlast. Deel nemers die dan ook op 6 of 7 februari terugkeerden naar Nederland en via de autobahn Spittal-Salzburg moesten rij den kregen te maken met vele uren vertraging wegens een lawine die bij Zederhaus over de weg was geschoven. Uiter aard ook veel ongevallen op de weg. Veel glijpartijen en blikschade. Opnieuw blijkt maar weer dat de banden die de Nederlanders onder de au to hebben zitten niet geschikt zijn voor het rijden in de sneeuw. Ook uw verslaggeefster maak te enkele bange uurtjes door toen zij met de auto op de doorgaande binnenwegen moest rijden. In z’n eerste versnelling een helling af van 15 procent met aan de ene kant een afgrond en de ande re kant een steile helling om hoog. Links rijden dus maar en dan maar hopen en bidden dat er geen tegenliggers aan komen. Gelukkig werd het ge bedje verhoord en zorgde een beschermengel voor een veili ge aankomst op de plaats van bestemming. Dat gold overi gens ook voor de terugreis naar Nederland. Onderweg kilometers lange files van Duitsers en Nederlanders die zich ondanks alle waarschu wingen zich toch bergwaarts waagden. de senioren wedstrijdsport. Voor haar vrije oefening kreeg ze 9.30 p„ op sprong 8.25 p. en op de brug 9.10 p. Helaas viel Brenda twee maal van de balk zodat ze op dit onderdeel ge noegen moest nemen met 7.75 p. Met een mooi totaal van 34.40 p. werd zij bij de turn sters van 16 jaar en ouder vier de. Marjoleine Verweij (13) werd eerste bij de junioren wed strijdsport met een totaal van 34.70 p., een nieuw persoonlijk record als junior. Zij behaalde op balk 8.95 p., op vloer 9.30 p., op sprong 8.50 p. en op de brug 7.95 p. De turnsters die op dit toernooi een podium plaats behaalden, ontvingen geen medaille maar een prach tige handgemaakte glazen turn ster op een spiegelplaat. Ook andere Pro Patria turnsters turnden een goede wedstrijd op dit goed georganiseerde na tionale turntoernooi. ren in de onderdelen ringen, rekstok, lange mat vrije oefe ning, sprong (over het paard en de kast), paardvoltige en brug. Kunnen de kinderen in de keurploeg eenmaal een aantal losse onderdelen maken dan kunnen ze oefeningen draaien op deze toestellen en kunnen ze deelnemen aan wedstrijden in de omgeving, individueel maar ook in groepsverband. De Waddinxveense Gymnas tiekvereniging TOOS biedt goed verzorgde trainingen met voldoende turntoestellen, be schikt over een goed gekwalifi ceerde trainersstaf en voldoen de trainingstijd. Naast toesteltraining schenkt WADDINXVEEN - Tussen 26 en 27 februari is ingebroken in een woning aan de Vondellaan in Waddinxveen. Een raam is geforceerd en uit de woning zijn een televisie en een mobie le telefoon meegenomen. Op 27 februari is ingebroken in een woning aan de Wingerd in Waddinxveen. Een raam op de eerste verdieping is geforceerd en de eerste verdieping is doorzocht.Uit de woning zijn sieraden en een geldbedrag meegenomen. Bij een andere woning aan de Wingerd heeft men geprobeerd in te breken, maar daar is men niet in de wo ning gekomen. Ook aan de Thorbeckehoeve is in de nacht van 27 op 28 februari ingebro- MOERKAPELLE - Het beker- viertal van schaakvereniging Moerkapelle heeft in de kwart finale van de strijd om de RSB- beker met 3-1 gewonnen van NRSG Wilhelm Steinitz. Dick Bac, Gerard van Ommeren en Ben van Geffen wonnen. Maar ten Vroegindeweij verloor zijn het goede doel gelo- partij. Door deze overwinning heeft Moerkapelle zich ge plaatst voor de halve finale van de beker. Op dezelfde maandag speelde Moerkapelle 2 voor de RSB-competitie de uitwedstrijd team van Schiebroek WR. Er werd met 5-3 verloren. Arno Luinenburg en Marcel de Haan waren de Dorpshuis Swanla, de pers, winnaars. Cees van Vuuren en André Corpeleijn tekenden voor remise. Moerkapelle 2 staat voorlaatste in de tweede klasse B. derden wedstrijdlopers zullen dit jaar een groot aantal presta tielopers meedoen. Debet hieraan is de intensieve bena- singel, Alberdingk Thijmlaan, Wilgenlaantje, Linnaeusweg) zal het verkeer hinder onder vinden van lopers op de weg. Voor inlichtingen over De Langs de Gouweloop kunt u te recht bij Annemarie de Gier, 0182 - 616961 of Hein Kou- wenhoven, 0182 - 630082. geschikt voor de selectie zijn houdt TOOS dit jaar weer een gratis open selectie-middag. Jongens van 6 en 7 jaar die het leuk vinden om extra te trainen kunnen hun talent laten zien tij dens de selectietest op zater dag 13 maart van 12.15 - 15.00 uur in de gymnastiekzaal aan de Staringlaan. Daarbij maakt het niet uit of de kinderen al lid zijn van de Gymnastiekvereniging TOOS. De leiding van de keurgroep, onder leiding van Rene Klei weg, nodigt hierbij de jongens uit voor de selectietest. Voor inlichtingen en opgave voor de test: Rene Kleiweg 0182- 617719. In het weekend van 20 en 21 februari werd in Heerenveen het derde Nationale Sidijk turntoernooi voor dames ge houden. Er werd geturnd op de niveau’s wedstrijdsport (natio naal) en topsport (internatio naal). Deze wedstrijd werd ge organiseerd door sportvereni ging WIK-FTC/Turnschool Heerenveen. TOOS-Gymnastiek heeft al sinds de jaren zestig een keur groep voor jongens. Deze kin deren trainen een aantal uren meer dan het ene uur recre- atiegymnastiek wat de meeste leden bij TOOS hebben. In plaats van Gymnastiek wordt dit dan turnen genoemd. Dat wil zeggen voor jongens dat zij zich kunnen specialise- WADDINXVEEN - In het Gouwebad de Sniep te Wad dinxveen is op dinsdag 23 fe bruari weer voor B-diploma ge zwommen. De beoordelings commissie bestond uit Wim van Minnen, Cock Slagter en Rob Hogerbrugge. Er waren 21 kandidaatjes die al lemaal zijn geslaagd. De namen van de kinderen die hun B-di ploma gehaald hebben, zijn: In ge Willemstein, Felicia de Bruin, Yvette Pellemans, Devin Koster, Glenn Oudenbroek, Jannick Hulst, Sjors Mahlers, Joyce den Hollander, Jacqueline van Tol, Robin van Riemsdijk, Tessa van Nierop, Linda van Nierop, Pieter Verweij, Brenda Blom, Sebastiaan Hersmis, Sa rah de Graaf, Sharon v.d. Bulk, Melvin Kastelein, Cherelle Veerman, Denise v.d. Knaap en Thomas van Steijn. In de Champions League speel de Nesselande afgelopen woensdag in het Griekse Glyfa da bij Athene tegen Olympiak- os Pireaus de laatste poule- wedstrijd. In een bijna lege zaal verloor Nesselande deze wed strijd met 3-1 via de setstanden 25-23/25-18/19-25/25-17. Uit de poule waarin Nesselan de speelde, gaan nu Maaseik en Friedrichshafen verder naar de finale poule. Voor Nesselande komen nu w^er wat rustiger tijden aan. De ploeg kan zich geheel richten op de nationale beker en de play-off wedstrij den eind maart. WADDINXVEEN - De Hen- gelsportvereniging Waddinx veen viste afgelopen zaterdag de achtste wedstrijd voor de wintercompetitie in de Amstel. De vangsten waar zeer wissel- ZEVENHUIZEN - Zaterdag 27 vallig. Aan de kop en staart van februari was het weer zover. De Lions Rottemerenloop en wel voor de tiende maal. Een 310 lopers uit de wijde omge ving kwamen weer naar Zeven huizen. Het is en blijft de mooi ste loop van Nederland. Een goed parcour, een mooie om geving en prima faciliteiten. Om 12.00 uur Schoots van Zevenhuizen het startschot. Ondanks het slech te weer, het regende geduren de de hele loop, was de op komst goed te noemen. Ook de tijden waren van een prima gehalte. Op de 21 kilo- J.Verhoef op kantnummer twee meter sneuvelde bij de dames zocht en vond eveneens geluk het parcourrecord. Mieke Aan- bij de vaste hengel, met 3.840 uit Den Haag verbeterde gram eindigde hij als derde. Zaterdag wordt de negende gehouden. Wederom staat de Amstel op het programma. Vertrek van het station NS om 06.30 uur. een ten te trekken. Debet hieraan is het zeer snelle parcours. Dat het parcours snel is, bewees in 1998 Bert van Vlaanderen met een eindtijd van 29.05. Ook on der de regiotoppers (zie foto) dat de veiligheid is de Langs de Gouweloop. On- op het gehele parcours gewaar- getwijfeld zullen bekende na- borgd is. Op de rest van het men als Fred van Zoest, Jan de parcours (Bosboom Toussaint- Jong, de gebroeders Punt en talloze anderen weer van de partij zijn. Voor Sonja Klein en haar directe rivalen wacht weer een flinke kluif in de vorm van het parcoursrecord van de franciase Nadia Prasad van 31.54. De sponsors hebben naast de geldprijzen voor de winnaars tevens een bedrag ter beschikking gesteld, mocht het parcoursrecord verbroken worden. Naast de enkele hon- ZEVENHUIZEN - Zaterdag speelde Nesselande in eigen huis tegen het Zwolse Remote IT en wist ook deze tweede competitie-ontmoeting met 3- 2 te wonnen, via de setstanden 20-25/25-20/23-25/25-15/15- 10. Voor Nesselande staat donder dagavond in eigen huis de be kerwedstrijd (volgens oude stijl) tegen eerste divisionist Zaanstad op het programma. Aanvang 20.00 uur in het dorpshuis Swanla. Vrijdag 5 maart speelt Nesselande in Ca- pelle aan den Ijssel om 19.30 uur tegen Alcom/Capelle. •j WADDINXVEEN - TOOS- Gymnastiek houdt op zaterdag middag 13 maart van 12.15 uur tot 15.00 uur een open selec tietest voor jongens van 6 en 7 jaar die gymen leuk vinden en meer moeilijkere onderdelen willen leren. re week iets minder en moest de uitwedstrijd tegen Reeuw ijk-1 met 6-4 uit handen geven. Ying Jun Wang en Martien van Klink wonnen beiden twee keer. Hans van der Drift kwam niet tot scoren. Kwiek-6 ontving thuis het Haastrechtse TOP-5. Hoewel de helft van de partijen in drie games werd beslist moesten Dick Krouwel (lx winst), Jur gen van Geest (2x winst) en Piet Swart met 3-7 hun meer dere in het TOP-team erken nen. Van de overige teams deed vooral Kwiek-11 goede zaken. In 4-promotie werd in Gouda de wedstrijd tegen ISV Otto- car-3 met 7-3 gewonnen. Tjeerd Koop, Leon Gutz en Dick Lekx (allen 2x winst) handhaven hierdoor hun kop positie. Bij de jeugd speelde het eerste team in Schoonhoven de uit wedstrijd tegen Smash-1. Elco

Weekblad voor Waddinxveen | 1999 | | pagina 29