Rehobothschool wint schaaktoernooi Waddinxveen FI nog steeds zonder puntverlies Nieuwe dirigent voor Concordia Invictus wint met 7-1 De oorlog en de Kerngroep Nesselande wint eerste bekerduel Pelhrimov geeft plantsoen naam van Waddinxveen Prof. Den Draak spreekt op PCW-bijeenkomst Korbis behoudt ongeslagen status Roemenië-avond in Op Moer Overwinning voor Cees Kuipers Inloopavonden voor nieuwe Waddinxveners Teamresultaat Expositie 15-4/15-2/15-1. WOENSDAG 10 MAART 1999 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 23 Na de pauze laat Wiebrand Tigray. (Foto: Nolda Hootsmans) Dijksterhuis, fractievoorzitter van de PCW, een aantal andere actuele politieke onderwerpen de revue passeren. De raadsle den van de PCW willen vervol gens graag op vragen en op merkingen ingaan. Sjaan Faay 112.130 sluit met een 16e plaats deze klasse. De laagste klasse de D wordt aangevoerd door Cor Kersber gen met 109.622 punten met op de tweede plaats A.L. War- melink 108.160. Hekkesluiter is Lilian Kouwenberg met een ge middelde van 90.700 punten. ZEVENHUIZEN - Afgelopen week speelde Nesselande in ei gen huis tegen eerste divisio nist Zaanstad het eerste duel van de kwart-finale om de Na tionale Beker. In een eenzijdige wedstrijd, welke volgens de ’oude’ puntentelling gespeeld werd won Nesselande gemak kelijk met 3-0 via de setstanden koop staan. Spullen voor de rommelmarkt, zo als serviesgoed, speelgoed, boeken etc, zijn daarom dan weer van harte welkom. Heeft u bruikbare artikelen dan kunt u deze ook op donderdagavond afgeven in het clubge- ’bouw de Hoge Noot. De rommelmarkt wordt gehouden van 08.00 uur tot 13.00 uur. Op vrijdagavond 9 april zal het opleidingsor- kest hun medewerking verlenen aan een con cert in samenwerking met Kreater. Dit concert zal gehouden worden in de Ont- moetingskerk. Het opleidingsorkest zal enkele muziekwerken ten gehore brengen w.o. Shalom Alechem, Soldiers song, Rock the house en Disney’s ma gie kingdom. Het opleidings- en harmonie-orkest zullen bei de weer hun kunnen laten horen en zien tij dens het jaarlijkse voorjaarsconcert o.l.v. Je roen Wentel, wat gehouden zal worden op vrijdagavond 23 april, in het Anne Frank Cen trum. Dit concert begint om 20.00 uur. Daarnaast zijn tienduizenden mensen de grensstreek ontvlucht; zij hebben onderdak gevonden in dorpen op wat grotere afstand van de grens. Verder zijn enige ontwikkelings programma’s vertraagd. De dreiging van het opnieuw uitbreken van de grensoorlog heeft er toe geleid dat de voor bereidingen voor een bezoek aan Ethiopië in het begin van dit jaar zijn opgeschort. In plaats daarvan wordt nu geprobeerd een tweetal REST-medewerkers naar Nederland te halen. Natuurlijk probeert de Kerngroep op alle mogelijke manieren op de hoogte te blijven van de situatie in Ethiopië. Pas wanneer er sig nalen komen dat de gesteunde projecten in gevaar komen zal de Kerngroep zich afvragen welke consequenties daaraan te verbinden. Los daarvan is het heel triest dat in een zo arm land, dat in het verleden al zoveel jaren van strijd gekend heeft, opnieuw gevochten wordt. Afgezien van de verspilling van men senlevens en geld dreigt de in gang gezette ontwikkeling te stagneren. De nieuwe dirigent van Concordia, Jeroen Wentel. (Foto: Evert Hardendood). WADDINXVEEN - Een grensconflict uit tus sen Eritrea en Ethiopië. Het conflict ging over een betrekkelijk klein, onvruchtbaar en dun bevolkt gebied, de Badme-driehoek, dat door Eritrea bezet werd. Na gevechten, waarbij tientallen doden en gewonden vielen, kwam het half juni tot een wapenstilstand. Talrijke pogingen om het conflict door onderhande- ling op te lossen leverden niets op. Ondertus sen werden de legers aan weerszijden van de grens versterkt en nam de spanning toe. He laas leidde dit vorige maand tot het opnieuw uitbreken van gevechten. Pas nu lijkt er weer kans op vrede te bestaan. Dit grensconflict was een dieptepunt voor de Kerngroep Ontwikkelingssamenwerking Wad- dinxveen. De Kerngroep steunt namelijk de organisatie REST die werkzaam is in Tigray, de provincie waarin het omstreden gebied ligt. Het conflict heeft daarom gevolgen voor REST. Een aantal kredietkantoortjes in de grensstreek zijn overvallen en enkele mede werkers van REST zijn daarbij weggevoerd. De vergadering wordt gehou den in de Rehobothschool aan de Sperwerhoek te Waddinx- veen en begint om 20.00 uur. Vanaf 19.45 uur is er koffie. Het echtpaar Guus en Mien Re- nesse scoren in de B-klas 1349 en 1317. In de algemene rang schikking staat Guus op de der de en Mien op de zevende plaats. Klasse B: I. Peter van Leeuwen 129.778, 2. Ed den Drijver 129.017, 3. Guus Re- nesse 128.960. Hoogste score'in de C-klasse behaalde Floor van Abshoven 1241, hij is in de rangschikking terug te vinden op de 10e plaats, de leider van deze Jan het Reigersbos werden ges coord door Joris Nijman, Cas per Rensen en Thomas Sch midt. WADDINXVEEN - In april - in de periode tussen Pasen en Ko ninginnedag - zal het college van Burgemeester en Wethou ders weer inloopavonden orga niseren voor nieuwe inwoners. Het programma wordt in grote lijnen op dezelfde wijze opge zet als de bewonersbijeen- komst, die vorig jaar voor de eerste maal werd gehouden. De belangstelling viel toen ove rigens tegen. Besloten is wel dat het thema van de inloopavonden (vorige maal sociale veiligheid) beter aan bod zal komen in de uitno diging, welke wat vormgeving en inhoud betreft ook nog eens boeiender gemaakt zal moeten worden. staande zaterdag 13 maart om 19.00 uur in het dorpshuis Swanla tegen Versatel/AMVJ en op woensdag 17 maart om 20.00 uur in Assen tegen Eco- Style/Sudosa de nog in te halen wedstrijd van de eerste compe- titiehelft. Deze laatste wed strijd zal via de oude puntentel ling gespeeld moeten worden. Vlaggecrager Erik Hennink gaf het goede voorbeeld aan team genote! Jos v.d. Hoek en Ger lof Fokcema door veel punten te veramelen. Met een halfje meer werd uiteindelijk de tweede plaats bereikt. De pun ten voor het teamresultaat van genstander Olympia zich heeft terug getrokken uit de compe titie. De wedstrijden van de Meisjes-junioren, de beide D- pupillen-teams en de El en E3 werden afgekeurd. Waddinxveen F2 kwam wel in het veld en voert nog steeds zonder puntverlies hun ranglijst aan. Deze week was ‘Jodan Boys aan de beurt en in Gouda werd het een welverdiende 0-5 overwinning. Trots keerde dit team dan ook terug in Wad dinxveen. Fl deed het in het begin van de competitie ook heel erg goed, maar de laatste wedstrijden wordt wat slordig omgesprongen met de punten. Nu lukte het weer niet om een puntje mee te nemen uit Woerden. Bij Sportlust werd ondanks een minimale voor sprong bij de rust (0-1), met I- 2 verloren. F3 ontving Siveo en wist dat het een hele zware wedstrijd zou worden. Beide ploegen toonden veel inzet, maar Siveo had meer geluk bij het benutten van de kansen (0- 2). Ook F4 speelde een thuis wedstrijd en kreeg DCV op be zoek. Ondanks uitblinkster La rissa Klijn lukte het deze jongens (en meisje) niet te win nen en gingen zij met 0-3 de boot in. Bij de E-pupillen kwam Al om 09.00 uur hadden de 60 deelnemers zich verzameld in het An»e Frank-centrum. Ook deze keer deden weer 15 schoolteams van basisscholen uit Widdinxveen, Boskoop, Gouda, (Moordrecht, Moerka pelle er Zevenhuizen aan het toernoci mee. Door net drie spelers bij de eerste ten te eindigen wist het team vin de Rehobothschool uit Moerkapelle het 15e WSV- schools:haaktoernooi te win nen. Freek Hofman, Teun Kooij en Michael van Eijk wisten voor de Moerkapelse school elk vijf punten in te brengen en daar door d* eerste plaats veilig te stellen. De Waddinxveense Beatrixxhool moest daarente gen ved harder werken om het sterke Reigersbos uit Zeven huizen >oor te blijven. landse Bond van Plattelands vrouwen, evenals een verde re uitbouw van de contacten met de rooms-katholieke kerkgemeenschap van Pelhri mov. WADDINXVEEN - In het clubgebouw de Hoge Noot aan deJ.W. Frisoweg I werd op dinsdag avond 2 maart door Muziek Vereniging Concordia hun jaar lijkse algemene le denvergadering ge houden. Na de bespreking van het financieel jaarverslag en de controle van de kas, kwam het belangrijk- De Waddinxveners ste agendapunt van deze vergadering aan de beurt, het kiezen van een nieuwe diri gent. Het bestuur had naar aanleiding van diverse sollicitatiege sprekken 4 kandida ten uitgekozen en uitgenodigd voor een proefdirectie, welke in de maand februari werden ge houden. Uiteindelijk is de 33- jarige Jeroen Wentel door de leden geko zen als nieuwe diri gent voor zowel het opleidings- als het harmonie-orkest. Je roen Wentel komt uit Nieuwegein en heeft een ander orkest in Bergschenhoek, en is diri gent van het regio-orkest in Bergschenhoek. Aan de koninklijke conservatorium is hij afge studeerd met als hoofdvak trompet en zijn harmonie/fanfare opleiding heeft hij gedaan aan het conservatorium in Hilversum. De eer ste repetitie onder leiding van Jeroen Wentel heeft reeds plaatsgevonden op donderdag 4 maart. Na dit agendapunt werden er diverse commissies, zoals de muziekcommissie en de rommelmarktcommissie weer opnieuw sa mengesteld. Tijdens de bestuursverkiezing werd Dhr. J. Romijn herkozen voor de functie van voorzit ter en Dhr. W. Faay herkozen voor de functie van secretaris, tevens werd Dhr. B. v.d. Valk opgevolgd door Dhr. M. Roos. Het jaarplan 1999 brengt weer nieuwe aktivi- teiten met zich mee onder meer de halfjaar lijkse rommelmarkt. Deze zal gehouden wor den op zaterdag 20 maart in het Clubgebouw de Hoge Noot, aan de J.W. Frisoweg nr. la. Er zullen weer diverse bruikbare artikelen te WADDINXVEEN - Slechts een beperkt aantal voetbalwedstrij den van vv Waddinxveen ging afgelopen zaterdag door. BI kwam niet in actie omdat te- In het bestuur van de ’Stich ting Vriendschapsband Wad- dinxveen-Pelhriimov’ hebben thans zitting mevrouw T. Bo- terkooper-Tuiten (voorzit ter), A.P.H. Martens (secreta ris), A.H. van Gent (penning meester), H.D. Boterkooper, J. Eling, G.J. Menken en me vrouw). Zonneveld. De stichting, die tot eind vo rig jaar werd voorgezeten door ing. H.J. Bost, wordt ge steund door 40 donateurs. Zij zorgden voor 1.900 gul den aan donaties. In 1998 werden diverse acti viteiten gehouden, zoals in mei een kennismakingsbe zoek van burgemeester Fed- de Jonkman en zijn vrouw aan Pelhrimov. Het gemeentebe stuur van de Tsjechische zus terstad bracht in oktober een tegenbezoek aan Waddinx veen. Uitwisselingen waren er op het gebied van muziek, ballet, zang en sport. Ook woning- bouwdeskundigen kwamen in Waddinxveen een kijkje ne men. Vrijdagavond speelde Nesse lande tegen Alcom/Capelle in Capelle en wist na een span nende strijd de wedstrijd via de setstanden 24-26/25-21/26- 28/25-19/12-15 met 3-2 te win nen. Voor Nesselande staan nu nog twee competitiewedstrij den op het programma. Aan- WADDINXVEEN - Het schaakteam van de Rehoboth school uit Moerkapelle heeft het schoolschaakkampioen- schap zan Waddinxveen gewonnen. De Waddinxveense schaakvereniging WSV organiseerde zaterdag 6 maart voor de 15e keer dit kampioenschap. Het zeven team speelde tegen Schollevaar. Oscar de Mos en Kevin Hoogendoorn wonnen beide hun enkel. De dames ver loren helaas. Angelique Broek huizen en Kevin wonnen huh mix in een spannende drie-set- ter (13-15, 15-1, 15-7). Angeli que won daarna samen met Li- sanne van Veen ook de dames dubbel in drie sets. De andere partijen werden verloren waar door het team bleef steken op 4-4. Team 9 had Goudse BC 4 als tegenstander. De dames en kels werden een spannende aangelegenheid. Ilona v/d Kooij had in de eerste set geen moei te met haar tegenstander (II- 2), maar in de tweede set liet ze wat steekjes vallen (6-1 I Ilona kwam echter sterk terug in de derde set en won die met I 1-5. Invalster Sandra van Herk won ook haar eerste set (I 1-6) en ook zij verloor de tweede (2-1 I). Er volgde een zeer spannende derde set, waarin Sandra aan het langste eind trok, ze won met I I -9. Beide mixen die volgde werden ook gewonnen, alsook de dames dubbel, waardoor het 6-2 werd. De mini’s speelden in de springplank competitie tegen De Ritte. In deze competitie worden twee sets gespeeld, als beide spelers één set winnen is het gelijkspel. Luciën Sloof speelde gelijk, evenals Mark v/d Tol en Thierry Kruijt. Stefan Hoffmann was de enige die won (met 9-3 en 9-0). De bub bel van Michel v/d Poel ervSte- fan werd als laatste gewohnfeh. Het werd uiteindelijk 6-4. kele doelpoging, terwijl Korbis door goed positiespel veel ge vaarlijker was in de aanval. Jaco Wineke, invaller Marino van Zwet en Mark van den Brink brachten het veldoverwicht verder in de score tot uitdruk king: 19-8. In de slotminuten zorgden DSO (tweemaal) en Korbis (driemaal; via Esther Visser, Donja van Otterloo en Marco van Leeuwen) nog voor enkele mutaties op het score bord: 22-10. Drie van de vier overige senio renteams sloten de zaalcompe- titie af met een overwinning. Korbis 2, dit zaalseizoen debu terend in het district, verzeker de zich met een 19-15 zege op Nieuwerkerk 2 van een plaats in de middenmoot van de re serve tweede klasse. In een doelpuntrijke wedstrijd nam ook Korbis 3 met 23-15 duide lijk afstand van Bolnes 4. Korbis 4 maakte korte metten met het Bleiswijkse Weidevogels 6: 13- 6. Alleen Korbis 5 moest zijn meerdere erkennen in kam pioen Oranje Nassau 6 (Vlaar- dingen): 11-14. Olie werd tweede. Klasse C: I Jan Olie 119.680, 2.J. de Ridder I 19.020, 3. Jan van Beek I 18.862. MOERKAPELLE - De Stichting Kinderhulp Roemenië organi seert op zaterdag 10 april een Roemenië-avond. De avond wordt gehouden in de grote zaal van Dorpshuis Op Moer in Moerkapelle (Raadhuisstraat). De aanvang is om 20.00 uur en de zaal is open vanaf 19.30 uur. De avond zal omstreeks 22.00 uur eindingen. De toegang is gratis. Het hoogtepunt van deze avond is de vertoning van de vi- WADDINXVEEN - Op don derdag I I maart belegt de PCW ;en openbare vergade ring. Prof. Den Draak, voorzit ter van het platform Armoede- bestrijdng Waddinxveen, spreek: over ’Armoedebestrij ding als politieke en maatschap pelijke opgave’. Over zijn inlei ding za vervolgens worden ge- discuss.eerd. deofilm op een groot scherm van het hulptransport 1998 dat met 14 vrachtwagens werd uit gevoerd. Het is alweer een aan tal jaren geleden dat de SKR een Roemenië-avond heeft ge organiseerd. De afgelopen ja ren heeft de SKR een flinke groei doorgemaakt en zijn de hulptransporten uitgegroeid tot een professioneel stuk hulpverlening. Om die reden is het dat de SKR hulp verleent en wat er zoal in Roemenië wordt In de raadzaal van het gemeen tehuis (Raadhuisplein) zal van maandag 5 april (Tweede Paas dag) tot en met vrijdag 7 mei de expositie ’Drie generaties van het koningshuis’ met 30 schil derijen van de kunstenares Su zan Offereins worden gehou den. De offiële opening van de ten toonstelling met schilderijen van de vorstinnen Wilhelmina, Juliana en Beatrix is op dinsdag middag 13 april om vijf uur. Voor de kosten draaien de ge meente Waddinxveen, de Ra bobank Waddinxveen en de Stichting Nationale Feestdagen Waddinxveen op. Hoewel kortgeleden is beslo ten in de raadzaal en de trouw zaal geen exposities meer te houden maakt het college van B. en W. nog één keer een uit zondering hierop. WADDINXVEEN - In de jeugdcompetitie van badmin tonvereniging Invictus speelde dit weekend vijf teams in sport hal ’De Duikelaar’. Het eerste team kwam uit te gen TES I. De enkels leverde weinig problemen op, slechts een enkel werd verloren. Ook de mixen leverde geen noe- menswaardige problemen op. De dubbels daarentegen wer den wel zeer spannend. Rick van Braam Morris en Rogier Poldner begonnen sterk en wonnen de eerste set met 15- 10, maar ze zakte in de tweede set wat weg en verloren daar door met I 1-15. Herstel kwam in de derde set die ze wonnen met 15-9 waardoor ook de partij werd wonnen. De dames hadden het evenmin makkelijk. Rosina de Outer en Esther Hoffmann verloren meteen de eerste set, maar konden in de tweede set toeslaan en wonnen die met 15-11. Ook de derde werd nog gewonnen, waardoor het team won met 7-1 Team 6 speelde tegen Rijnland 2. Het was een zware tegen stander. Eerste heer Steven Steenbergen won nog wel zijn enkel, maar daarna volgden een reeks verloren partijen, pas in de mix, van Vincent Pellekoor- en en Angela Jansen was iets van herstel te zien, maar toch werd de wedstrijd met 7-15 en 12-15 verloren. Daarna won nen Alain Kruijf en Steven Steenbergen de heren dubbel. Maar het mocht niet meer ba ten, de wedstrijd werd met 2-6 verloren. en Hilde Westerduin stelden de Brabantse tegenstanders slechts twee doelpunten (8-4). Korbis stelde zich goed in op het achterverdedigen van DSO en wist de marge te vergroten tot 11-5, waarbij de Waddinx- veense doelpunten op naam kwamen van achtereenvolgens Esther Visser, Mark van den Brink en Marco van Leeuwen. In de beginfase van de tweede helft stokte de doelpuntenpro ductie bij beide ploegen. Korbis bleef weliswaar de dienst uit maken, maar zuiverheid ont brak met name bij de gecreëer de kansen in paalzone. Zowel Korbis (via Jaco Wineke, Yvon ne Boomers en Marco van Leeuwen) als DSO wisten beurtelings driemaal de korf te vinden: 14-8. Nadat Marco van Leeuwen 15-8 aangetekend had, rondde Hilde Westerduin een vloeiende combinatie met Donja van Otterloo doel treffend af: 16-8. Het resteren de gedeelte van de tweede helft vertoonde steeds hetzelfde pa troon: de DSO-aanval verloor het balbezit al vaak na een en- WADDINXVEEN - De ’Stichting Vriendschapsband Waddinxveen-Pelhrimov’ ontvouwt in het pasversche- nen jaarverslag over 1998 al lerlei interessante plannen voor dit en volgend jaar. Zo meldt het jaarverslag de komst van een Waddinx- veen-plantsoen in de Tsjechi sche zusterstad van het Gou- wedorp en zullen enkele plaatsnaamborden op de Waddinxveense toegangswe gen van de vriendschapsband met Pelhrimov melding gaan maken. Verder zullen Tsjechische ta feltennissers meedoen aan een toernooi van het 50-jari- ge ’Kwiek’ in het Gouwedorp en zal worden geprobeerd gezamenlijk inhoud te geven aan de Locale Agenda 21ge richt op een duurzame sa menleving. Bezoeken aan Pelhrimov zul len worden afgelegd door de volksdansgroep ’Veselka’, door de muziek- en ballet groep en de docenten beel dende kunst van het centrum voor kunstzinnige vorming ’Kreater’ en door het Chris telijk Waddinxveens Man nenkoor ’De Gouwestem’. Verder staat er op het pro gramma een uitwisseling met de kegelclub via de Neder- WADDINXVEEN - In de laat ste wedstrijd van de zaalcom- petitiekorfbal is lijstaanvoerder en kanpioen Korbis er in ge slaagd de ongeslagen status te behouden. In sporthal de Dreef werd het op de voorlaatste plaats geklasseerde DSO uit het Brabantse Klundert met duidelijke cijfers verslagen door de Waddinxveners: 22- 10. Door deze overwinning sluit Korbis de competitie in de derde klasse van het district af met elf overwinningen en één gelijkspel. Het Waddinxveense achttal be gon de wedstrijd voortvarend: het eerste aanvalsvak was in de eerste minuten productief via Jaco Wineke en Jan de Jong (2- 0). Het met een jeugdige ploeg aantredende DSO kwam nog wel op gelijke hoogte met Kor bis (2-2), maar gaandeweg de eerste helft werd de verhou ding op de ranglijst ook in het spel en in de score zichtbaar. Tegenover de Korbis-doelpun- ten van Jaco Wineke, Jan de Jong (tweemaal), Yvonne Boomers, Mark van den Brink gedaan. Daarnaast zijn er die avond een aantal activiteiten die in het teken staan van Roe menië. De benodigde gratis kaartjes kunnen vanaf maandag 15 maart worden afgehaald bij de Fotoboetiek, Dorpsstraat 28 in Moerkapelle. Donateurs kunnen ook telefonisch reser veren vanaf 6 maart onder nummer 079 - 5931762. Het aantal plaatsen is beperkt (maximaal 250), dus snel reage ren is geboden. WADDINXVEEN - Ondanks zijn overwinning bij de Wad dinxveense sjoelers blijft Cees Kuipers staan op de vijfde plaats in het algemeen klasse ment. Jan Kersbergen speelde niet en blijft tweede en Dick Dros blijft staan op de derde plaats. Het algemeen klassement ziet er als volgt uit: klasse A: I. Andre van Gemeren 139.887, 2. Jan Kersbergen 139.525, 3. Dick Dros 138.286. In de laatste ronde was het ’t Reigerbos nog net gelukt om de Dick Brunaschool voorbij te streven. Koen Hoondert, Rick Luijen- dijk en Robin Landweer verlo ren op het nippertje de derde plaats. De Rehobothschool uit Waddinxveen bereikte met het tweemansteam Joël en Timo de Roodt toch nog de vijfde plaats. Uitslagen scholen: I. Reho bothschool (Moerkapelle) 15 punten; 2. Beatrixschool (Wad dinxveen) 14 punten: 3. ’t Rei gerbos (Zevenhuizen) 13,5 punten; 4. Dick Brunaschool (Waddinxveen) 12 punten; 5. Rehobothschool (Waddinx veen) 11 punten. Leerlingen: I. Ron Droog (Key- zerschool) 6,5 mp 36,0 wp; 2. Erik Hennink (Beatrixschool) 6,5 mp 34,0 wp; 3. Joël de Roodt (Rehobothschool Wad dinxveen) 6,0 mp 32,0 wp; 4. Boudewijn Weijermars (De Akker) 5,0 mp 36,0 wp; 5. Ke vin Beelen (Sjaloomschool) 5,0 mp 34,0 wp. alleen E2 in actie, Zij vertrok ken naar Zegveld en moesten de punten daar laten liggen (3- I). Cl trok naar het Noorden en leed daar een 4-0 nederlaag. De Al ontving Zevenhoven en had het eerste kwartier de mo gelijkheden een ruime voor sprong te nemen, maar in het doel van Zevenhoven stond een hele goede keeper die van de vele Waddinxveense moge lijkheden er slechts één moest door laten en werd de Wad dinxveense keeper Gerolf Frie ser ook één maal gepasseerd. Uiteindelijk werden beide ke pers vier maal gepasseerd (4- 4). Programma 13 maart: 12:45: Jodan Boys A2- Waddinxveen A 1,12:45: Waddinxveen Bl- Floreant, B3: 14:30: RVC’33 CI-Waddinxveen Cl, 12:45: Wadinxveen MJI-Soccer Boys MJI, 8:45:Olympia D2- Wad dinxveen Dl, 8:3O:Be FairD5- Waddinxveen D2, 10:00: Wad dinxveen El-Moordrecht El, 9:00:Waddinxveen E2-UNIO E3, 10:00: Olympia E9-Wad- dinxveen E3, I 1:00:Moerkapel- le FI-Waddinxveen F 1,1 l:00;Nieuwerkerk F6- Waddinxveen F2,1 l:00:Wad- dinxveen F3-Rohda’76 F4,1 1:00:Waddinxveen F4- TOGBF6.

Weekblad voor Waddinxveen | 1999 | | pagina 23