Gouwestaete Tientallen leerlingen groep 8 behalen EHBO-getuigschrift halen play-off’s Dames Matige vangst voor vissers Drie disco’s in Het Zuidhonk Opnieuw verlies voor Kwiek Flyers heren I verraste koploper bijna Brons voor turner Wouter de Graaff Walk-over Be Fair volleybaldames Jazzvoorstelling bij TOOS Said Serifi wint 31 e editie Langs de Gouweloop Korbis B2 kampioen Klaverjassen in De Paddestoel Huib Maass nieuwe trainer Gouwestaete-dames PAGINA 31 I WADDINXVEEN - Kinderen van zéven verschillende basisscholen in Waddinx- veen deden vorige week EHBO-examen. In totaal deden 105 leerlingen mee en al len zijn geslaagd. Coördinator van de examens, Janneke Dubbelaar van de EHBO Waddinxveen: ‘De kinderen hebben vrijwillig achttien weken lang een uur les gehad na school tijd'. Bewusteloosheid, beademen, sta biele zijligging, vergiftiging en verbanden aanleggen zijn begrippen die de leerlingen in die acttien weken vertrouwd zijn ge worden. ‘En kennis van het menslijk li chaam hoort daar natuurlijk ook bij', al dus Janneke. Tijdens het examen moes ten kinderen in groepjes van vier iemand in de stabiele zijligging leggen, een pop schriften uit. Vervolgens nodigde hij de geslaagden uit voor een bezoekje aan de kazerne. Ook de Regenboogschool en de Reobotschool werden vorige week rond geleid. De andere scholen die deelnamen aan de EHBO-examens, de Kameleon (en de Leilinde komen een andere keer aan de beurt. De nieuwbakken EHBO-ers hebben getuigschrift A ontvangen. Op het voortgezet onderwijs kan het getuig schrift B worden behaald. Op 16-jarige leeftijd kan examen worden gedaan voor het reguliere EHBO-diploma. De EHBO- lessen worden gegeven door mevrouw Noordhoek, mevrouw De Koning, me vrouw Mud, meneer Bras en mevrouw Dubbelaar. Deze mensen zetten zich vrij willig in. In categorie 6C, jongens gebo ren in ‘90 en ’89, deden Wou ter de Graaff, Daan Vermeij, Menno Versluis en Dennis van Hof mee. Alle jongens draai- beademen en verschillende wonden be handelen. Dat varieert van een wespen- steek of een splinter in de vinger tot een gat in het hoofd. Door vragen te stellen aan de lotus slachtoffers (volwassenen en kinderen die ’acteren’dat ze gewond zijn) moesten de leerlingen erachter zien te komen hoe de verwonding ontstaan was en deze vervolgens behandelen. De examinatoren letten op of de behandeling goed werd uitgevoerd en of er voorzichtig met de slachtoffers werd omgegegaan. De Prins Willem Alexanderschool en de Bethelschool namen gezamenlijk deel met 26 leerlingen die allemaal zijn ge slaagd. Na het examen deelde brand weercommandant Mulder de getuig- gramma. Woensdagavond werd er gespeeld in Ridder kerk tegen Rowic. Deze wedstrijd was een verplichte overwinning, want tegen de nummer laatst van de com petitie mag je geen fouten maken. De overwinning kwam er, maar het werd geen makkelijke al hoeel de uitslag anders doet vermoe den. Flyers leed in sommige pe riodes concentratieverlies en daardoor kon Rowic steeds iets terugkomen. Maar tegen het einde van de wedstrijd nam men toch behoorlijk af stand. Uitslag 52-27. Tops coorder Anita van Unen met I9 punten. Zaterdag werd er naar Lei den gereisd voor de altijd moeilijk wedstrijd tegen LUSV. De Flyers dames ver keren momenteel in goede vorm en dit werd ook ge toond in deze wedstrijd. De Waddinxveense dames dic teerden de gehele wedstrijd, zowel verdedigend als aan vallend en de overwinning was dan ook een overwnning van en door het hele team. Dit was de vijfde overwin ning op rij. Uitslag 38-53. WADDINXVEEN - Heren I trad vrijdagavond niet geheel compleet aan tegen Gras shoppers, de koploper in de competitie en verloor nipt. Dames I deed het beter en won zowel op woensdag avond in Ridderkerk van Ro wic en zaterdag in Leiden van LUSV. Winst was er ook voor dames 3 en heren 2. Heren I had niet veel ver trouwen in de goede afloop van de wedstrijd tegen kop loper Grasshoppers. De eer ste helft ging het redelijk goed en Flyers bleef qua sco res dicht in de buurt. De ruststand werd 29-34. Uit de eerste helft had Flyers be hoorlijk wat moed geput, maar Grasshoppers begon beter en liep uit naar 31 -44. Hierna kreeg Flyers vleugel tjes en in een mum van tijd stond er 54-46 op het score bord. Vermoedelijk is men hiervan geschrokken en leed men veel balverlies, waar door Grasshoppers toch nog een overwinning kon halen. Uitslag 56-59. Topscoorder Mike Heerkens met 16 pun ten. Dames I had de afgelopenw week een druk wedstrijdpro- De introductiecursus jazz voor beginners start op donderdag 8 april van 20.15-2I.I5 uur. Do cente Wendy v.d. Hoek, 0182- 520621. In 5-degradatie scoorde Kwiek- 16 goed door met 9-1 van kop loper TOP-I7 te winnen. Her man Bronwasser en Martin Oosterom bleven ongeslagen ke was van communicatie- mis verstanden tussen Cora Bos en Annemarie de Rooij zag je dit niet terug in de stand. Be Fair had vanaf het eerste moment de overhand. Marcella Bos ser veerde in de eerste set I I pun ten op een rij en bracht Be Fair daarmee tot een I I -1 voor sprong. De dames van VTC 2 hadden geen goed verdedigend antwoord op de mooi gespeel de combinaties van de Wad dinxveense aanvalsters. Be Fair won deze eerste set met een stand van I5-5. In de tweede set werd de veld- verdediging van Be Fair wat langzamer omdat VTC 2 weinig scoorde in het achterveld. Daardoor ging Be Fair een tijd je gelijk op met de dames van WADDINXVEEN - Met ingang van het nieuwe poloseizoen wordt Huib Maass de nieuwe trainer van de damesselectie van Z&PC Gouwestaete. Mo menteel geeft de 53-jarige trai ner leiding aan de selectie van Otters/’t Gooi te Bussum. Voorheen was Huib Maass on der andere actief bij Assu ron/Donk te Gouda en Alliance één van de oudere deelnemers Bram Lindhout (69 jaar). Bij de Kidsrun haalde Thijs, ondanks de afleiding van allerlei interes sante zaken onderweg, onder luide aansporingen van publiek en zijn broer de eindstreep een tiental minuten na de winnaar Maarten Blokland (Antilope). Bram Lindhout, die onlangs sa men met Wim Schild voor An tilope ereprijzen op het Neder lands kampioenschap Cross binnensleepte, liep op de I0 ki lometer een mooie tijd van 46.58. De organisatie kan weer terug kijken op een geslaagde Langs de Gouweloop. De organisatie dankt dan ook de zo’n I00 le den van de vereniging die zich als deelnemer en vrijwilliger voor dit evenement hebben in gezet, de sponsors Asics, Al bert Heijn en RABO-bank, de hulpdiensten en de bewoners van de aangrenzende wijken voor hun begrip voor de ver keersmaatregelen. Daarna kunnen de ouderen swingen tijdens de disco voor 30-plussers. In deze populaire disco zal de muziek op deze leeftijdsgroep worden afge stemd. De avond begint om WADDINXVEEN - De negen de wedstrijd voor de winter competitie van de Hengel- sportvereniging Waddinxveen werd, net als de achtste, ge houden in de Amstel. Ook nu waren de vangsten over het al gemeen matig en ook nu had de winnaar ruim negen kilo witvis. Om precies te zijn 9.140 gram was het vangstgewicht van A. Spengen was de sterke man en won twee partijen. Dennis Pronk en Martin Loef wonnen beiden een keer en brachten ook het dubbelspel op hun naam. Uitslag 5-5. Kwiek-4 (2e klas prom.) won thuis met 7-3 van de koploper, het Haast rechtse TOP-5. Yingjun Wang was met drie winstpartijen op nieuw de sterke man, Martien van Klink won 2x en Hans van der Drift I keer. Reeuwijk-I profiteerde weliswaar nog van deze uitslag, maar Kwiek nes telde zich op de tweede plaats. Kwiek-6 kwam in dezefde pou le niet aan de bak tegen het Goudse ISV Ottocar-2 en verl oor met 7-3. WADDINXVEEN - De bondsteams van Gouwestaete speelden afgelopen zaterdag uitwedstrijden. Dames I be reikte al vier wedstrijden voor het einde van de competi tie de play-offs door met 16-3 van PSV te winnen. Onder aanvoering van Gillian van den Berg werd de Eindhoven- se defensie reeds in de eerste periode (7-1) zoek ge speeld. In totaal scoorde Gillian 6x. in Zaandam. Het bestuur en Huib Maass waren afgelopen zaterdag tot elkaar gekomen. Ook had diezelfde zaterdag een gesprek plaats met de dames selectie. Afgelopen maandagavond heb ben de dames definitief inge stemd met de komst van Huib Maass naar Z&PC Gouwestae te. WADDINXVEEN - Afgelopen zaterdag had Be Fair dames I een ontmoeting met VTC da mes 2 uit Woerden. Een eerde re ontmoeting tussen deze twee ploegen resulteerde in een 3-2 overwinning voor VTC 2. De dames van Be Fair waren dus zeker uit op een revanche. Be Fair begon met in de’basis, Cora Bos, Antoinette Wijker, Anneke Markx, Annemarie de Rooij, Thamar Kok en Marcella Bos. Hoewel er in een vroeg WADDINXVEEN - Op zater dag 6 Maart jongstleden werd er in Den Helder de eerste voorwedstrijd voor het Ne derlands Kampioenschappen gehouden. Voor de jazzdans en turn vereniging TOOS uit Waddinxveen deden er 5 tur ners mee. In de categorie 4C, jongens ge boren in ’85 of ’86, nam Ri chard Nobel deel aan deze wedstrijd. Ondanks een bles sure waardoor hij ca 4 weken niet had kunnen trainen draai de Richard een nette wed strijd. Met name de lange mat oefe ning 7.50 punten en de ring oefening 7.10 punten gingen erg netjes. Helaas ging het op het laatste toestel paard volti ge een beetje minder waar door hij een paar plaatsen dui kelde in het klassement. Ri chard kwam uiteindelijk op een zevende plaats. Een goede prestatie. Als hij op 20 maart weer bij de eerste tien eindigt zal hij zich plaatsen voor de halve finales van het Neder lands Kampioenschap. WADDINXVEEN - Zaterdag 13 maart zal de gymzaal aan de Staringlaan in Waddinxveen weer omgetoverd zijn tot een waar theater, deze tweede voorstelling zal eveneens een succes worden net als de eer ste voorstelling van 6 februari. Wat men kan verwachten is een wervelende voorstelling, met als thema ’uitbreken’. De deelnemende groepen zijn al maanden hard aan het werk om u een goed beeld te geven wat ze allemaal in hun mars hebben, en dat is niet alleen dansen. De middagvoorstelling begint om 17.00 uur en de avond voorstelling om l9.00uur. De voorverkoop van de kaarten is reeds begonnen. Helaas is de avondvoorstelling al uitver kocht. Kaarten voor de mid dagvoorstelling zijn verkrijg baar via telefoonnummer: 0182-611702. den, ondanks de lange duur, een goed geconcentreerde wedstrijd. Wouter en Daan turnden zeer solide en netjes. Met name de oefening op de rekstok waar ze respectieve lijk 9.35 en 9.25 punten scoor den ging zeer netjes. Daan scoorde nog een 9.10 met het flanken op de paddestoel. Wouter eindigde met 50.70 punten op een keurige derde plaats. Daan deed niet veel voor hem onder en eindigde met 50.35 op de vierde plaats. Deze jon gens zijn al bijna zeker van deelname aan de plaatsings- wedstrijd voor het Nederlands kampioenschap. Menno en ze ker Dennis moeten over twee weken nog echt hun best doen om zich te plaatsen. Menno draaide een ongelukkige wed strijd. Hij zal zich de volgende keer zeker verbeteren. Nu eindigde hij net op de tiende plaats en de beste tien jongens over twee wedstrijden plaatsen zich. Dus hij zit nog net goed. Dennis staat na deze wedstrijd op de elfde plaats. Hij zal er dus net buiten vallen, tenzij hij zich volgende wedstrijd flink verbetert. Dat ligt binnen zijn mogelijkheden maar hij zal er hard voor moeten werken. WADDINXVEEN - Op een op enkele plaatsen verbreed par cours wist Said Serifi met een ruime voorsprong op zijn di recte achtervolgers in een mooie tijd van 29.55 de 10 kilo meter KNAU wegwedstrijd te winnen. Even zag het er naar uit dat hij het vorig jaar verbe terde record van 29.05 zou evenaren om zich hiermee in de lijst van illustere voorgan gers zoals Bert van Vlaanderen en Aart Stigter te voegen. On danks een snelle start bleek hij hier toch niet toe in staat. Toch een goede prestatie, want hij verbeterde hiermee zijn per soonlijk record met een mi nuut. Bij de dames wist Vivian Ruiters, die voor deze wed strijd enkele andere landelijke wedstrijden liet schieten, met 34.32 haar concurrenten bij de dames met straatlengten te verslaan. Dat hardlopen voor jong en oud is bewees de jongste deel nemer Thijs Meijer (3 jaar) en van Leeuwen, die hiermee nog verder uitliep op (en bij afwe zigheid van) de naaste concur rentie. De tweede plaats was voor R. Jenner met 2.400 gram, derde werd J. van Elswijk met 2.170 gram. De tiende en laat ste wedstrijd wordt zaterdag 13 maart gehouden in de Hei- manswetering. Vertrek vanaf het station NS om 06.30 uur. WADDINXVEEN - Op de laat ste volledige competitiedag is Korbis B2 kampioen geworden. Zaterdag 6 maart speelde het B2 jeugdteam, haar laatste wedstrijd in de zaalcompetitie en won met 3-8 in en tegen Nieuwerkerk. Door deze over winning mocht het team van Mark en Jan zich officieel kam pioen noemen van hun compe titie. Hulde daarvoor aan Anne ke, Lianne, Hanneke, Anne, Ju dith, Arjan, Paul, Frank, Benjamin enjos. Zij werden ge huldigd voor de wedstrijd van Korbis I tegen DSO, afgelopen zaterdagavond. Het team scoorde meer dan 90 doelpun ten, een uitstekende prestatie. BI won met 10-2 van Vrien denschaar en haalde het kam pioenschap net niet. Cl won WOENSDAG 10 MAART 1999 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Kwiek-9 kwam in 3-degradatie niet verder dan een 6-4 neder laag tegen het Goudse Flamin- go’s-5. Jan Dibbets (2x winst), Nico Kers en Gerbrand de Goey (beiden I overwinning lieten hierdoor de kans liggen om de koppositie van het Goudse llac-8 over te nemen. Kwiek-II won met 9-I de thuiswedstrijd tegen TOP-I I. Hiermee lijkt dit team in klasse 4-promotie op een zeker kam pioenschap af te gaan. en wonnen ook het dubbel, Theo van Hattum moest een partij inleveren. Kwiek staat door deze overwinning stevig aan kop. In de regionale competitie van de afdeling Holland-west kwam ook de jeugd van Kwiek in ak- tie. Het tweede jeugdteam boekte een belangrijke 6-4 overwin ning op Rijnsoever-3. In de 2e klasse scoorde Peter Vermeu len twee keer, Niels Marchant I keer en bleef Kevin v/d Voort ongeslagen. Kwiek-4 verloor met 6-4 van het Alphense AT- TC-5. Het werd een wedstrijd met grote tegenstellingen waarbij Christiaan van Dam en stadium van de eerste set spra- Henk Monster niet tot scoren kwamen maar Wout Akker- mans ongeslagen bleef. Bij de pupillen verloor Kwiek-5 met 2-8 van TOP-5. WADDINXVEEN - Vrijdag I2 maart is er weer klaverjassen voor volwassen bij Wijk- en Speeltuinvereniging De Padde stoel. Entree is 2,50 voor le den en 3,50 voor niet-leden. Aanvang vanaf 20.00 uur. WADDINXVEEN - In de Ie klasse van de afdeling Holland- west heeft het I e team van ta feltennisvereniging Kwiek op nieuw verloren. In de uitwed strijd tegen HBM/Taveri kwamen Wim van Wageningen (2x winst), Kees Vos (I winst- partij) en Ronald Verboon niet verder dan een 7-3 nederlaag. Kwiek zakt hierdoor verder te rug van de koppositie. Kwiek-2, dat uitkomt in de 2e klasse promotie van de Goudse afdeling, won in Bodegraven met 2-8 van BOK-2. Paul van der Hart bleef ongeslagen, Jac ques Brand en Rob Kappe won nen beiden twee keer. Het team blijft hiermee aansluiting houden op koploper llac-4 Kwiek-3, dat eveneens uitkomt in de 2e klasse, liet kostbare punten liggen tegen het Nieuw- koopse TTVN-2. John van VTC 2. Vanaf 5-4 trok Be Fair goed door. Vooral Antoinette Wijker, die op drie plaatsen in een ralley aan het net actief was. Deze set werd afgerond tot I5-4 voor de Waddinx veense dames. De derde set begon Be Fair duidelijk minder geconcentreerd waardoor VTC 2 kon uitlopen. De sevices van Be Fair waren niet diep ge noeg en VTC 2 kreeg daardoor een kans om in hun spel te ko men. Coach Gerard Lupgens van Be Fair greep in door een time-out te nemen. Hij wees zijn dames erop daarin veran dering te brengen. Met een stand van 3-3 pakte Be Fair haar concentratie weer op. Be Fair maakte weer ge- bruik van combinaties. Anneke Markx speelde een aantal goede om- loopballen die scoorden.Ook Marcella Bos was scorend aan het net, zowel met harde aan vallen als met tactische ballen. Be Fair wint dus ook deze laat ste set met een stand van 15-3. Al met al een vlotte thuiswed strijd die niet langer dan 47 mi nuten mocht duren. De eerst volgende thuiswedstrijd van Keukencentrum Waddinxveen Be Fair dames I Is op 20 maart om 16.30 uur tegen Asia Comp dames I. ook haar laatste wedstrijd, bij Weidevogels in Bleiswijk werd het 3-9, een derde plaats was er voor hun. Het Wl team won met I8-I2 van RWA en eindigde daardoor op een vier de plaats, hoger dan deze vier de plaats kwamen ook de ande re welpen teams niet, maar op het veld, zullen zij zeker van zich doen spreken. Zaterdag worden nog twee wedstrijden gespeeld, voor Fl een belang rijke, tegen Nieuwerkerk, de enige concurrent, daar gaat de strijd met als inzet het kam pioenschap, voor Nieuwerkerk of voor Korbis Waddinxveen en El speelt nog bij Weidevo gels, dan is de zaalcompetitie voorbij en is het wachten op de eerste wedstrijden op het veld, waarschijnlijk pas begin april. Heren I speelde eveneens te gen PSV en dat werd een dra matische wedstrijd. Na de eer ste periode stonden de Wad- dinxveners al met 9-I achter. Uiteindelijk werd met 20-3 ver loren. Dames 2 verloor met 9- 5 van Alkemade I en zakt daar door terug naar de midden moot. Heren 2 wist uit tegen DZV 2 tot dezelfde score te komen als thuis; I0-I winst. Zondag volgde nog de thuis wedstrijd van dames I tegen Damixa/Ravijn. Een wedstrijd met als inzet de derde plaats. Gouwestaete won het uiterst spannende duel met 7-6. Huib Maass volgt in het nieuwe seizoen Jan Middendorp op als trainer/coach. Of deze gerust stellende wetenschap heeft ge leid tot de explosieve start van de Gouwestaetedames I tegen PSV is een vraag. Zeker was dat de Waddinxveense formatie er wel op uit was snel orde op za ken te stellen in Eindhoven. In snelle aanvallen en mooie com binaties werd PSV in de eerste periode al op een 7-I achters tand getracteerd. Voor Gou westaete scoorden een ontke tende Gillian van den Berg 4x, terwijl Wendy de Frankrijker, Ellen van der Weijden en Eve lyn de Tyssonsk de eerste ze ven vol maakten. Na deze ex plosie deed Gouwestaete het wat rustiger aan, in de weten schap dat de dag erna nog een topper wachtte tegen Da mixa/Ravijn. In de tweede pe riode scoorde PSV 7-2, doch Ellen van der Weijden 2x, Gil lian van den Berg en Petra Meerdink brachten, halverwege de wedstrijd, de stand op 11 -2. Hierna zakte de wedstrijd in. Gouwestaete hanteerde de zó- neverdediging en liep, via Wen dy de Frankrijker en Petra Meerdink, verder uit naar 13-2, alvorens PSV tot het laatste wapenfeit kwam; I3-3. In de vierde periode scoorden Ma rion van Hooft 2x en Gillian van den Berg lx, waarmee de eindstand op I6-3 voor Gou westaete werd bepaald. De play-offs bereiken is één en tegen welke tegenstander is twéé. Daarom kreeg de wed strijd tegen Damixa/Ravijn een extra dimensie. Om als vierde niet gelijk tegen de gedoodverf de landskampioen Assuron/Donk te moeten, is het behalen van een derde plek noodzaak. En daar ging de wed strijd in feite om! En het werd een uiterst spannende wed strijd met alle elementen dat waterpolo kan bieden. De we- strijd eindigde in een 7-6 over winning. Na de zeer teleurstellende ne derlaag tegen Assuron/Donk was het de vraag of de Gouwe- staeteheren I voldoende her steld waren om tegen koploper PSV te stunten. In de eerste pe riode was het duidelijk dat de problemen nog niet opgelost waren. PSV walste over Gou westaete heen. Met een 9-I achterstand was de wedstrijd na de eerste periode al ge speeld. Remko Overdam was de enige die in deze periode tot scoren kon komen. De tweede periode was een vervolg van de eerste. De ploeg van trainer/coach Jan Middendorp was het spoor volkomen bijster en PSV draaide op volle toeren. PSV liep uit naar een I4-I voorsprong. In de derde perio de was het Rodi Visser die voor zijn ploeg wist te scoren en de stand naar I8-2 wist te brengen. De laatste periode was een formaliteit. De goede start na de winterstop, waarbij de ploeg driemaal op rij wist te winnen, heeft geen vervolg ge kregen. Hierdoor blijven de Gouwestaeteheren in de de gradatiezone hangen. Dames 2 moest aantreden tegen Alkem ade in Roelofarendsveen: 9-5. Heren 2 van Gouwestaete had tegen rode lantaarndrager DZV 2 wederom een makkie. Thuis werd al met I0-I gewon nen; deze keer was het met de zelfde cijfers raak in Delft. Aan staande zaterdag I3 maart speelt Gouwestaete weer thuiswedstrijden. Alleen dames I krijgt in Gouwebad ’De Sn- iep’ een relatief zwakke tegen stander. Heren I bijt om 18.00 uur het spits af tegen Flevo uit Leliestad. Opnieuw een tegen stander van formaat. Uit werd met 20-10 verloren. Dames I ontvangt om 19.00 uur rode lantaarndraagster Aqua No- vio’94 uit Nijmegen. Uit werd met I7-4 gewonnen. Om 20.00 uur speelt heren 2 tegen Rapi- do’82 3. Uit werd met 10-3 verloren. Tenslotte speelt da mes 2 om 20.45 uur tegen lijst- aanvoerster NVA/HHC I uit Amsterdam, alwaar met 7-6 werd verloren. 21.00 uur en de entree be draagt ƒ5,- per persoon. Zondagmiddag voor verstande lijk gehandicapten Op zondagmiddag I4 maart wordt in wijkgebouw ‘Het Zuidhonk* een soos gehouden voor verstandelijk gehandicap ten. Op deze middag worden er spelletjes gespeeld, muziek gedraaid en andere activiteiten gehouden om met elkaar een gezellige middag te hebben. De middag duurt van 14.00 tot 16.00 uur. Dertig leerlingen van groep 8 van de Bethelschool en de Prins Willem Alexanderschool slaagden voor het EHBO- diploma. WADDINXVEEN - Vrijdag avond 12 maart houdt de Stich ting Wijkwerk De Zuidplas in wijkgebouw Het Zuidhonk aan de Zuidplaslaan een disco voor de jeugd van 11 tot en met I6 jaar. De avond begint om I9.30 uur en de toegangsprijs be draagt ƒ2,50 (inclusief een con- sumptiebon. Om eventuele moeilijkheden te voorkomen, zal bij twijfel over de leeftijd om een legitimatiebewijs wor den gevraagd. De jongere kinderen komen aan bod op zaterdag 13 maart. Deze disco vangt aan om I8.30 uur en duurt tot 20.00 uur. De kosten bedragen 2,50 inclu sief een consumptiebon en een lootje voor de loterij.

Weekblad voor Waddinxveen | 1999 | | pagina 31